Reklama

.

.

středa 14. září 2016

Zbavte se té zrádné svoloče, co vám vládne, a postavte ji před soud. Muslimy pošlete zpátky, nebo zahynete či budete otroky. Islám vše spálí. Světoznámý znalec islámu promlouvá

- rozhovor -
13. 9. 2016   ParlamentníListy
Jeden z nejznámějších světových exmuslimů a odpůrců a znalců islámu Ali Sina v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz říká, že imigrace je pro muslimy prvním krokem k dobytí území. Dle něho musíme odejít pryč z muslimských zemí a poslat muslimy, kteří jsou mezi námi, zpátky do jejich zemí. Je prý evidentní, že muslimové nedokážou mírově koexistovat s ostatními.


Jaký je váš názor na současnou imigrační krizi v Evropě?


Imigrace je pro muslimy prvním krokem k dobytí území. To je způsob, jak Mohamed dobyl město Jathrib a přejmenoval ho na Madinat al Nabi (Město Proroka – Medína). Toto je způsob, jak muslimové dobyli většinu jihoasijských měst. Přicházejí jako uprchlíci a požadují, abys změnil svůj způsob života a aby ses jim přizpůsobil. Jejich požadavky se časem obrátí v násilí a postupně ztratíš všechnu svou svobodu. Staneš se druhořadým občanem ve své vlastní zemi. Muslimové nechtějí, abys přestoupil na islám. Oni chtějí být tvými pány. Chtějí, abys pro ně pracoval a živil je zadarmo. Zabijí tě pouze v případě, pokud odmítneš pro ně otročit a přestaneš platit džizju (daň z hlavy, kterou muslimové vybírají od porobeného obyvatelstva).

Zde si můžete přečíst, jak lidé z Islámského státu vstoupili do domu křesťanské rodiny a vyžadovali zaplacení džizji. Když rodina řekla, že nemají peníze, tak znásilnili matku a dceru před očima manžela a otce, který byl natolik traumatizován, že spáchal sebevraždu.

Existuje obrázek křesťanské ženy, které byla useknuta hlava, protože odmítla se nechat znásilnit. Takže tohle čeká ženy v Evropě, vaše dcery a vnučky, pokud nevrátíte zpátky uprchlické vetřelce.
Někteří lidé říkají, že invaze USA na Blízkém východě způsobila nárůst radikálního islámu na Blízkém východě a způsobila migrační vlnu…
Útok 11. září na Ameriku proběhl před invazí v Iráku. Islám byl a je ve válce s nemuslimy od svého vzniku. Muslimští teroristé operují na Filipínách, v Číně, v Somálsku, v Keni a po celém světě. Co mají tyto země společného s invazí v Iráku? Co má společného žena s uřezanou hlavou s invazí v Iráku?

Myslím, že americká doktrína „výstavby národa“ na Blízkém východě byla kolosální chyba. Nemůžete přinést demokracii lidem, kteří si neváží demokracie. Muslimové operují lépe pod diktátorskými režimy. Vše, co musíme dělat, je podporovat ty vládce, kteří jsou k nám přátelští, a svrhnout ty, kteří nejsou. Musíme nechat muslimy na pokoji a požádat je, aby nás také nechali na pokoji. Musíme odejít pryč z jejich zemí a poslat muslimy, kteří jsou mezi námi, zpátky do jejich zemí. Je evidentní, že muslimové nedokážou mírově koexistovat s ostatními. To je součást jejich náboženské indoktrinace. Korán je instruuje, aby si nebrali nemuslimy za přátele a aby svrhli vládu nevěřících, aby nad nevěřícími mohli vládnout. Jestli nechcete, abyste byli otroky a muslimové vašimi pány, pošlete muslimy zpět, odkud oni či jejich rodiče pocházejí.

Amerika spustila tuto krizi, ale není za ní odpovědná. Amerika také napadla další země jako Panama, ale výsledek byl velmi rozdílný. Muslimské země jsou jako sudy se střelným prachem. Pokud jsou tito lidé připraveni explodovat s jakoukoli výmluvou, není to chybou ostatních lidí.
Proč podle vás elity Evropské unie podporují muslimskou imigraci? Je to záměrné, nebo je to naivita?
Obojí. Někteří lidé si doopravdy myslí, že vše, co potřebují vědět, se naučili ve školce, a pořád mají mentalitu školky. Domnívají se, že k tomu, aby byl na světě mír stačí vzít se za ruce a zpívat Kumbaya nebo We Are the World – lišící se jen v tom, zda věří, či nevěří v Boha.

Realita je nicméně mnohem složitější. Nemůžeme doufat v mír jednoduše tím, že zameteme špínu pod koberec a budeme předstírat, že tam není. Mír není dosažitelný bez spravedlnosti. Spravedlnost není možná bez pravdy. Pravda je nepřístupná bez svobody slova. A svoboda slova znamená svobodu urazit. Pokud vše, co ti je dovoleno říct, jsou věci, které mě neuráží, nemáš svobodu slova. Pravda se může zažehnout pouze, pokud protikladné ideje se střetávají. Pokud nemáš svobodu říct svůj názor, nelze znát pravdu. Bez pravdy spravedlnost nemůže být vykonána a bez spravedlnosti mír zůstane prchavý navždy.

Muslimové nemohou tolerovat kritiku své víry. Chtějí všude zavést zákony zakazující „rouhání“. Existují zde ti, kteří je podporují. Evropané jsou soudně stíháni a posíláni do vězení za to, že hovoří proti islámu. To je šílenství. Nestoudné pošlapání lidských práv. Tito politici a soudci, kteří prodávají vaši svobodu, aby usmířili muslimy, jsou zrádci. Musí být přivedeni k vykonání spravedlnosti a žalováni za velezradu. Zrazují svou zemi, ačkoli byli zvoleni proto, aby ji bránili. Někteří jsou zrádci a někteří jsou naivní, ale výsledek je stejný – porobení a otročení muslimům. Ti, kteří to chápou, to nesmějí nechat dopustit.
Existují demografické predikce, že západní Evropa bude muslimská do 40 let a že evropská populace v zemích jako Francie, Velká Británie, Nizozemí, Belgie bude nahrazena muslimskými imigranty a jejich potomky…
To je bohužel pravda a následky jsou hrozivé. Evropané se musí probudit nyní, zvolit vlastenecké vlády, vykopnout svoloč, která nad nimi nyní vládne, a nejlépe ty zrádce dát do vězení. A zbavit Evropu muslimů.
Neobáváte se, že budete obviněn z rasismu a podobně?

Ali Sina je pseudonym íránského exmuslima, který nyní žije v Kanadě. Narodil se a vyrostl v Íránu, studoval v Itálii a Pákistánu. Ali Sinu citoval v jednom ze svých projevů šéf nizozemských protiimigračních a euroskeptických Svobodných Geert Wilders. Založil sdružení Faith Freedom International, které je základnou pro exmuslimy. V češtině mu vyšly knihy Jak porozumět Mohamedovi a muslimům Stručný životopis zakladatele islámu. 

7 komentářů :

 1. Skvěle napsané a plně vystihující,hodné i vyučování na školách,cenné o to víc,že je to od člověka od nich zevnitř,který v tom byl vychováván... !!!!

  OdpovědětVymazat
 2. Mám lepší nápad jak to udělat se slimáky. Nechat rozlézt a pak pěkně vyhubit jako skutečné slimáky. Bez milosti. Nejlépe jako to dělali v USA s Indiány. Zavést odměnu za skalp. Třeba 2000 za smradláka, 1500 Kč za smradlákini a 1000 Kč za malého slimáčka. Jen by se lov rozjel mazali by rádi a dobrovolně domů. Jó dokud jim budeme cpát prachy, pozitivně je vůči nám diskriminovat a vlastně hecovat a navíc poslouchat kecy jako od mladého Stropnického, Brčála, Kraďouse, Pochcába nebo krávy Merkel, tak jim leda připravujeme půdu a sobě hrob. Však oni národové prohlídnou a pak s tou smrdutou pakáží zatočíme v celé Evropě.

  OdpovědětVymazat
 3. Jak přišel web Nová republika či Parlamentní listy na to,že autor rozhovoru Ali Sina má být považován za fundovaného odborníka na islám ?
  https://en.wikipedia.org/wiki/Ali_Sina_(activist)#cite_note-9

  OdpovědětVymazat
 4. Pane Dvořáku,proč si myslíte,že zfašizovaní čeští levičáci, kteří s takovou oblibou sdílejí Parlamentní listy, rádi líčí solidaritu s nejslabšími jako výmysly zpovykané pražské kavárny mají zájem stejné články číst znovu na webu Nová republika ?

  OdpovědětVymazat
 5. Protože lejnolahvárenský žumpy,havloidni blbci jsou pod taktovkou ussackejch agresorů,který nám se tu verbež rozvracením Afriky prokázali""""přivítat"""""!!!!

  OdpovědětVymazat
 6. Muslimové mají zájem o evropské hodnoty. Vlastně o jednu hodnotu. O sociální dávky.

  OdpovědětVymazat
 7. "My, židé, jsme vyvolený národ. Ostatní lidé jsou tu jen proto, aby nám sloužili." Pravil významný izraelský rabín Ovadia Yosef někdy v roce 2006. Kdo tady vlastně chce ostatní zotročit? A proč tzv. ochránci západní civilizace k tomu zjevnému šovinismu mlčí?! Protože jsou to titíž?!

  OdpovědětVymazat