Reklama

.

.

pondělí 12. září 2016

Zločinné spolčení ČSSD

Erik Best
12. 9. 2016     EB
Když si Andrej Babiš vybere zrovna časopis Týden k prvnímu veřejnému prohlášení, že ČSSD to od samého začátku hrála na to, aby zakázku na výběr mýta získal SkyToll, je v tom určitá ironie. Novým místopředsedou představenstva vydavatelství Týdne Empresa Media je Jaroslav Tvrdík z CEFC. Tato čínská společnost vlastní nejenom 49 % Empresy, ale také 10 % J&T Finance Group. A J&T je oficiálním vlastníkem firmy SkyToll. 
Takže je to všechno jedna velká šťastná rodina. Vlastně šťastná moc ne, když teď správu mýta získal opět Kapsch. Obviňováním ČSSD, že se snažila přiklepnout tendr SkyTollu, Babiš říká jen to, co už všichni v byznysu vědí. Je ale něco jiného, když to konstatuje ministr financí a první místopředseda vlády. Babiš v podstatě obviňuje svého hlavního koaličního partnera ze zločinného spolčení. Především však chtěl vyslat vzkaz, že pokud má ČSSD v plánu jít po jeho živobytí vrtáním se v zákoně o střetu zájmů, půjde i on po tom jejím.

11 komentářů :

 1. V civilizované zemi by ani jeden z nich nevylezl z kriminálu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. na ktere planetě ta civilizovana je jedna-li se o čtyřistadvacatou vypočitanou galaxii tak mame zase po letech velkou naději na lepči delši a krasnějši a krom toho take předhonime a zvitězime

   Vymazat
 2. Ale vzdyt preci ti semici v Blaniku dupou a vecer v hospode u piva se to vyresi ja rikal Franta v tom vtipu:posereme schody

  OdpovědětVymazat
 3. TAK UŽ DOST!
  To bychom si mohli hrát do nekonečna.
  1. Zákon na ochranu republiky
  Zájem většiny, rozuměj Českého národa, je nadřazen každému zájmu jiného subjektu. včetně nadnárodních monopolů. Fyzické a právnické subjekty nevyjímaje.
  Kdo vědomě poškodí zájmy státu nebo se o to jen pokusí, zaplatí čtyřnásobek způsobené škody a jako práv. nebo fyzická osoba nesmí po dobu dvaceti roků podnikat na území České republiky. Nesmí se účastnit ani projektů ve kterých je účastníkem ČR na území třetího subjektu! Platí to i na jednotlivé fyzické osoby - zaměstnance a členy správních a dozorčích rad a poradenských subjektů!
  Kdo tento zákon poruší bude potrestán propadnutím majetku!
  Pokud subjekt před hospodářsko-kriminálním útokem na zájmy ČR převede majetek na třetí osobu nebo na území jiného právního subjektu (rozuměj státu), bude veškerý majetek této třetí osoby, státu na území ČR zabaven na jeden rok. Pokud třetí subjekt majetek do roka nevydá ČR, propadne majetek v zástavě České republice do rukou ČR v plném rozsahu bez náhrady.
  2. Hospodářské kriminální činy od výše škody deset tisíc korun, způsobené České republice se nepromlčují.
  Fyzické osoby, které způsobili škodu státu ve výši do sto tisíc korun, nebudou stíhány, pokud způsobenou škodu nahradí ve splátkách.
  Dluhy do deseti tisíc korun u jednotlivého subjektu, vzniklé doposud, se promlčují.
  3. Všechny subjekty státní správy, jako fyzické osoby, počínaje prezidentem republiky a konče referentem, nahradí škodu způsobenou výkonem své funkce od 1. 1. 1990. Pokud jejich majetek přešel na třetí osobu, byť i darem nebo řádným prodejem, bude znárodněn. z těchto peněz bude hrazena náhrada škody obětem TR činnosti.
  Všichni škůdci budou zbaveni práv a odsouzeni k deseti letům nucených prací nepodmíněně! Pokud neuhradí škodu a nevykonají trest, bude tento za stejných podmínek vymáhán na osobách blízkých v přímé linii, po tři generace.
  Pachatel a osoby blízké nesmí vykonávat jakoukoliv funkci ve státní správě do konce života.
  4. Výkon funkce ve státní správě je omezen na dobu šesti roků. Včetně funkcí soudců v justičních funkcích. Pouze jedenkrát za život!
  V zastupitelských orgánech dvakrát čtyři roky, mezi těmito obdobími musí však býti prodleva nejméně osm roků!!! Stejně tak v zákonodárných orgánech.
  Po dobu výkonu funkce nesmí v jakékoliv jiné funkci státní správy působit osoba blízká.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A který z těch kaprů vytáhne špunt od rybníka? A tak se můžeme se zmíněným zákonem nechat vyfotit. Všichni.

   Vymazat
  2. 21:55 Zdalipak si uvědomujete, že návrhem takovýchto zákonů podrýváte samotné základy naší svobodné, kapitalistické společnosti? Vždyť to by jste tam mohl rovnou napsat, že podle zásady "kdo lže ten krade" by o majetek přišel každý, kdo se k němu dostal díky prokazatelné lži. A to by znamenalo zrušení restitucí, privatizace a všech tunelů na peníze státu (nás všech).

   Vymazat
 4. no právě. a pak bychom mohli vedle studentského parlamentu organizovaného Člověkem v tísni a placeného Serešem, založit vězeňský parlament ve Věznici Václava Havla.A seděli by tam vedle sebe krejčí Bakala, lahůdkář Rittig, zelinář Pitr komediant Stropnickej, autista Nečas, politruk Topolánek, kantýnská Nagyová, koloťuk Gross, šlapka od hotelu Ostaš Buzková, nymfomanka Kovářová, zlodějka rohlíků Němcová, co dá každýmu, kádrovák Hakík,...A předsedal by tomu trotl Benda, co udělal práva o výkendu v Plzni.
  Prostě elita národa.
  Hlavně by se v naší vlasti téměř přestalo krást.
  Nějakej ten řezník z Kosteleckejch uzenin nebo pumpař vod bionafty by se vrýtil bačovat na salaš a my bychom si spokojeně žili.

  OdpovědětVymazat
 5. Eric si vymýšlí pseudoproblémy!

  OdpovědětVymazat
 6. Eric je výborný. Nevím jestli znáte jeho citát: Tento národ ani po pětadvaceti létech nepochopil, že cílem kapitalisty je udělat podfuk. A to je svatá pravda.

  OdpovědětVymazat
 7. Přeložme to:
  Babiš a spol. získali od Kapsche provizi za uzavření nové smlouvy. Stačilo jen čekat a nic nedělat - tedy nevypsat výběrové řízení. Odhad je obvyklých 5% z velké zakázky, což je cca 250 milionů... No neber to! Proti tomu je i těch 50 mega dotace na Čapí hnízdo drobek....

  OdpovědětVymazat
 8. jen idot nebo debil od narozeni si muže myslet že tuto sebranku a svoloč by někdo soudil viz předchozich teměř třicet let od šmirklovi cinknuty revoluce stači nakouknout kdo vladne a kdo sedi na soudech nejvyššich nejnižši nevijimaje a tak hra na koblihu a sralbotku o to kdo je větši podvodnik a iluzionysta je jen pokračovanim havlovi nikdy nekončici komedie vovčani už nemaji ani silu ani slovo jen jsou použivani k vitirani konečniku

  OdpovědětVymazat