Reklama

středa 26. října 2016

28. října na Staroměstském náměstí patrně dojde k reinkarnaci studenta Šmída

Ivan David
26. 10. 2016
Ještě nevíme v jaké podobě bude zhmotněn. Ludvík Zifčák, zpravodajský důstojník, ztvárnil postavu mrtvého studenta Šmída aby zapůsobil na city veřejnosti a umožnil úspěch iniciativy připravených aktérů. Stalo se 17. listopadu 1989. Státní převrat se povedl úplně jiným a lépe připraveným aktérům. V posledních letech ztrácejí ti, kteří vládnou, důvěru a veřejnou podporu, děsí je mínění "vlastního" lidu, rostoucí podíl nezávisle uvažujících a konajících. Z nich nejvýznamnější je prezident Zeman, zvolený většinou v přímé volbě. Student Šmíd v podobě pana Bradyho nestačí. Na Staroměstském náměstí 28. 10. 2016 bude zřejmě vyroben ještě dojemnější. Má to ale zásadní nedostatek.

Lid, na který má být učiněn dojem, je velmi skeptický. Za poslední čtvrtstoletí má své zkušenosti. A hlavně, ti, kteří ho chtějí získat na svou stranu proti Miloši Zemanovi a nezávisle myslícím, nemají lidu co nabídnout. V roce 1989 byla atraktivní nabídkou obecně sdílená iluze pozvednutí životního standardu na úroveň Německa. Byla to naivní víra. Naivní, znamená nezkušená. Po dvaceti pěti letech jsou nezkušení jen idioti.

Nabízejí nám svoji věrnost s nezrušetelnými závazky Evropské unii v čele s Německem 70 let okupovaným Spojenými státy, nabízejí nezrušitelnou účast v NATO s povinností nakupovat jejich zbraně a spolufinancovat jeho agrese s trvalým právem být živými štíty v případném protiúderu. Není to mnoho a není to atraktivní. Máme být "pevnou hrází vojenských agresí a kapitalismu" a tak si vzpomeneme "pevnou hráz míru a socialismu",  Chránila nás Habsburská říše, Francie sladká, hrdý Albion, Třetí říše, Socialistický tábor a teď Severoatlantické souručenství... A víme, jak to vždy dopadlo.

"Naše práce je společná, vy i já pracujeme pro můj podnik." (Karel Čapek, Bajky a podpovídky)

Tak nás krmí stále týmiž bláboly, výběr zasloužilých krmičů v mainstreamových médiích se zúžuje. Až je mi jich skoro líto. Podle "našich" představitelů jdeme od úspěchu k úspěchu, už zase. Jenže zdola to zdaleka tak nevypadá. Trapnost by se dala krájet. Minulý režim měl výhodu ve snadnějším udržování monopolu na propagandu a desinformace. Ne každému se chtělo poslouchat rušenou "Svobodnou Evropu" a "Hlas Ameriky", které už tehdy musely vyvolávat přinejmenším pochybnosti o objektivitě. Dnes si lze vybrat bez velké námahy z velkého množství zdrojů, věř tomu, kdo je přesvědčivější, kdo ladí s tvojí zkušeností.. Ministr Chovanec nyní položil základy "Výboru pro neamerickou činnost". Chovanců není třeba se bát, vím ze zkušenosti, že jsou většinou neškodní. "Kdo je obáván, sám se bojí", řekl Seneca. Dodávám, že kdo se bojí, chce být obáván.

Mají to těžké, chlapci a děvčata (Hermann, Gazdík, Němcová, Dienstbier a nemnoho dalších). Nemají autoritu ani s úpornou podporou "Českého" rozhlasu a "České" televize. Uvidíme, jaký tyjátr nám zase připraví.

122 komentářů :

 1. Lidičky já už se tak těším majdan nám tu chyběl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za koho, nebo co tam půjdeš?
   Snad ne za Šmída?

   Vymazat
  2. Budu fandit dálkově.

   Vymazat
  3. Aktivistům přece.

   Vymazat
  4. černoprdelným?

   Vymazat
  5. To jako Vám?

   Vymazat
  6. U chochlů byl hit majdanu "kdo neskáče ten je Rus".
   U nás bude hitem "kdo neskáče není čů..k".

   Vymazat
 2. Takže strany které samy vládnou usilují o státní převrat? Takovou kokotinu může vymyslet jen blb. Nebo David.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Imbecile, vždyť ty seš rád, že umíš trochu číst. Nikdo od tebe nečeká, že budeš chápat, o čem je řeč. Nediv se. Kdyby fotr nenaprcal segru, nemusel si být takový degenerát a zmrd.

   Vymazat
  2. 12:13
   Co já mám společnýho s tím že tvůj otec naprcal ségru? Vaše rodinné problémy mě nezajímají, vyřešte si je někde v ústraní.

   Vymazat
  3. Nepapouškuj po mně, jak retardovaný infantil! Udělej si úkoly do zvláštní školy a nech se přebalit od maminky.

   Vymazat
  4. Pro A z 11:55h :
   Člověče, bohužel nezvládáte základní mozkové funkce: Přece tyto strany usilují o odstranění jediné překážky v jejich skutečném vládnutí - a tou je president Zeman!
   Váš "kolega" níže (z 12:05h) s Vámi bohužel (pro Vás) nezkonzuloval svůj příspěvek a tak Vás oba odhalil " ano, jde vám o odstranění presidenta Zemana!
   A pak už doufáte, nás v klidu budete "válcovat" jak se vám zamane!
   Vaše hloupost je opravdu nepoučitelná.
   Stejně tak jako veřejné odhalení sama sebe jako vlastizrádce,generála Pavla, když drze veřejně tvrdí, že Rusko je nebezpečnější než Islámský stát!
   Pavel p

   Vymazat
  5. Ne - blb jsi ty. V čem není článek pravdivý - v tom odporným podvodu s mrtvým Šmídem myslíš? Přesně o to jde - a přesně totéž se stalo v roce 1989. Ti, kteří nám vládli pod rudou, se přebarvili na modrou, a vládli dál. Převrat byl šaškárna, ale mnohem menší, než šaškárny po devadesátém. Trapné a špinavé. Proč by byl hrdina Kryl psal ... ti, kteří kradli po léta, dnes dvojnásobě kradou?"... a dále ... "vždyť vládci samozvaní, si staré zvyky pěstí dál, a kradou, lžou, a žvaní. KRADOU, LŽOU, A ŽVANÍ...." Co na tom není pravda? Ty tady žvaníš a neznáš tvorbu K.Kryla? Co by asi tak napsal o současných šaškárnách, když se jakási odporná modrá lůza už skoro tři roky snaží zesměšnit, a svrhnout prezidenta? Nebo tobě trvale uniká, jaké štvavé a odporně bulvární články smolí proamerický server Novinky, už kolik let, a jakkoliv má vulgarity mazat, a blbosti jako například použití výrazu "pohlavní úd" opravdu smaže, k článkům o cikánech a teplouších, diskuzi dokonce blokuje, ale čůrák,ožrala, a další sprosté, vulgární, a perverzní nadávky prezidentovi naopak v diskuzích vždycky zůstávají? Už to je nanejvýš trapné, a hodně moc se divím, že na tuto mediální svoloč ještě nikdo nepodal trestní oznámení. Ani k žádné trapné a profláknuté sereblitě by si toto nikdo nedovolil, protože by čelil vážným problémům, z toho důvodu taky k článkům internetového bulváru Super.cz už se diskutovat nesmí - dřív se smělo. Takže - tohle všechno ty nevíš? Nebo ze sebe děláš blbce úmyslně? Myslíš si, že si těchto excesů nikdo z lidí nevšiml? Právě proto, že se toto beztrestně děje, což v jiných státech by nebylo možné, se zvedá vlna nasranosti lidí. Zkus si v práci vulgárně zanadávat majiteli firmy nebo šéfovi, a do deseti minut tě vyvede ochranka za vrata. Poměry, které nastoupily v ČR, jsou už na hranici trpělivosti občanů, a brzy to všechno už skončí. Skončíš i ty, hlupáku a provokatére.

   Vymazat
  6. 1 Demokracie rozkvétá, byť s kosmetickou vadou:
   ti, kteří kradli po léta, dnes dvojnásobně kradou, ti, kdo nás léta týrali, nás vyhazují z práce, a z těch, kdo pravdu zpívali, dnes nadělali zrádce.

   2 Demokracie prospívá bez nás a pragmaticky,
   Brbláme spolu u píva, jak brblali jsme vždycky, farář nám slíbil nebesa a čeká na majetky,my nakrmíme forbesa za dvě, či za tři pětky.

   3 Demokracie zavládla, zpívá nám Gott i Walda,
   zbaštíme sóju bez sádla u strejdy McDonalda,
   král Václav jedna parta je se šmelinářským šmejdem, pod střechou jedné partaje se u koryta sejdem.

   4 Demokracie panuje od Aše po Humenné,
   samet i něha v pánu je a zuby vylomené,
   dali nám nové postroje a ač nás chomout pálí, zaujímáme postoje, místo abychom stáli.

   5 Demokracie dozrává do žaludečních vředů,
   Bez poctivosti, bez práva a hlavně bez ohledů,
   a je to mýlka soukromá - snad z optického klamu, že místo srdce břicho má a místo duše tlamu.

   Vymazat
  7. Ten, kdo tu dobu zažil v Praze ví že autor článku má pravdu. Ti, kdo tuto dobu nezažili by měli přemýšlet, proč komunistický parlament zvolil(v té době v něm byli jen komunisté) prezidentem Havla, to vám není divné ? Havel měl s nimi dohodu : necháme tě vládnout i ty nás necháš v klidu privatizovat a tak se i podle dohody stalo.

   Vymazat
  8. Krást jim umožnil až kapitalizmus !!

   Vymazat
  9. Pro (13:15)
   Mystifikujete dnešní generace. Ve Federálním shromáždění, České a Slovenské národní radě nebyli jen komunisté. Měli nadpoloviční většinu, ale jen o trochu, a pak tam byli zástupci Československé strany socialistické (kdepak je dnes?), Československé strany lidové (dnes ČSL-KDU; mívali tehdy početně srovnatelné zastoupení jako dnes), Strany slobody (už zanikla) a Strany slovenskej obrody (předtím a potom Demokratická strana, pak člen SDK, SDKÚ) a také řada bezpartijních.
   KR

   Vymazat
  10. 13:16 Pokud jste tu dobu zažil, tak jste toho hodně o "komunistickém parlamentu" zapoměl. Zapoměl jste, že tenkrát platila ta Okamurou propagovaná odvolatelnost poslanců. Zapoměl jste, kolik poslanců bylo vyměněno na základě "žádosti voličů", které podepisovalo a zasílalo doslova pár lidí. Zapoměl jste, kolik nových poslanců bylo "kooptováno". Zapoměl jste, jakému brutálnímu nátlaku a výhrůžkám byli stávající poslanci vystaveni. Zapoměl jste na hysterii kolem volby, vyvolanou tehdy ještě neznámou propagandou, kdy doslova přes noc "někdo" vytiskl tisíce plakátů s Havlem. V takové atmosféře šlo tomu, kdo by Havla nevolil, skutečně o život.

   Vymazat
  11. 13:16
   Pokud jste tu dobu zažil, tak jste zapomněl jednu podstatnou věc. Funkce poslance federálního shromáždění byla funkcí čestnou a nebral se za ni žádný pat. Poslanec jen dostával refundaci svého platu u svého zaměstnavatele.

   Vymazat
  12. Napsáno výše: "Strany, které vládnou, usilují o převrat?" Ano, to lze klidně napsat bez otazníku, tak tomu bylo v historii již mnohokrát a dokonce i v české. A proč to nezopakovat, když mocichtivým u nás odcházejí ve volbách hlasy? Je přece lepší předejít osudu Věcí veřejných atd. Zejména když jde o partaj ve službách euroatlantické tzv. civilizace. Barevné revoluce, různá ta jara (včetně toho pražského), majdany , to se euroatlantické oligarchokracii přece zatím vždycky vyplatilo, i když někdy se zpožděním. A prachy, ty se dají vždycky natisknout, jen je potřeba sehnat kompars na masakry a oběti. To vždy dojímá a pak třeba za 60 roků po "vítězství" se dají i vrahům navrhovat státní vyznamenání.

   Vymazat
 3. S blby nepolemizuji (11.55). Erdogan vyrobil "prevrat", aby vládl bez oponentů,

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sám jste blb. Oponentů je spousta, např KSČM která má cca 15% v parlamentu a nikomu to nevadí. Navíc, prezident krom dělání ostudy nemá skoro žádné pravomoci.
   Srovnávat naši demokracii s tou Erdoganovou jen svědčí o tom jak fanatický jste hlupák.

   Vymazat
  2. Šlehni si svoji dávku a odpal, zachráněný potrate !

   Vymazat
  3. Co si to vůbec dovoluješ ty odpornej, páchnoucí potkane 12.15? Tobě tady nikdo v článku nenadává, kde si myslíš, že bereš právo nadávat adresně komukoli, kdo není vypatlanej jako ty, se svýma kapitalistickýma modlama, a má jinej názor? Ty nejsi fantastický hlupák, ještě ani jednou jsi nenapsal svůj názor, nebo protiargument, kterým bys adekvátně vyvrátil názor jiných - ty jsi provokatérský sajrajt. Ty máš na háku úplně všechno, ale cítíš se oprávněnej nadávat a pošklebovat se, protože máš nějakou svobodu? Jsi průměrnej hajzl, se sebevědomím hovna - proto se tady odreagováváš. Najdi si jinou zábavu šmejde.

   Vymazat
  4. Anonymní26. října 2016 12:15 zadna demokracie neni uz jen proto co se deje v usa je jen kapitalismus prejmenovany na demokracii a my vam vase blaboly o svobode zrat nebudem uplne staci diktatura eu tak nenadavej panu davidovi a bez si cist novinky cz

   Vymazat
  5. Srovnávat demokracie mezi sebou - jakou, kde vidíte vůbec demokracii, co je to demokracie. Je to diktatura proletariátu, tedy většiny? To už jsme jaksi odmítli, protože šlo o diktaturu jedné strany, vlastně jen jejího aparátu. Je to diktatura kapitálu, tu jsme ve vzorovém provedení viděli v nacistickém Německu. Muže být diktatura zároveň demokracií? Kapitalismus nemůže být něčím jiným než diktaturou, moc kapitálu se odvíjí od moci peněz, neb za ty se nakupují nejen voliči, ale především mocenské sloupy státu, moc soudní, policejní i vojenská.
   Co je dnes pro český kapitál zlé, to je to, že by mohli voliči přece jen za rok zatrucovat a volit kapitálu nepohodlné, tak jak lid učinil při volbě Zemana. A tomu se musí zabránit - třeba zase nějakým majdanem. Nevím, zda tedy bude stačit dnes už Zifčák nebo chudák Brady. Je 28.10., pokud se majdan na Staromáku dnes euronáckůn nepovedl, měli by si na 17. listopadu místo vejcometců pozvat strašící klauny, v zaslíbené zemí za Velkou vodou prý potřebují zase vycvičit rotu ostřelovačů, to by bylo dobré maskování, třeba by nebyli odhaleni, tak jak se stalo těmto vrahům v Kyjevě.

   Vymazat
 4. Pryč s Milošem Zemanem !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Úplně klidně, ale demokratickou cestou a ne řvaním a ubohými útoky nějakých profláklých, trapných a bez jakého koliv respektu (podívejte se na PL na některé průzkumy)politiků, separatistů, kteří se oddělili od oficiálních oslav vzniku naší republiky. Vždyť je to kolem Dalajlámy a člověka, který se ničím nezasloužil o naši republiku taková neuvěřitelná šaškárna, že nevím zda se mám smát nebo brečet. 12.05 zřejmě jste zastáncem bonmotu prezidenta: ...nebo nedemokraticky, kalašnikovem!

   Vymazat
  2. Pryč s potraty a šmejdy, viz provokativní šmejdi na diskuzích. Pryč s prorežimními a proamerickými kolaboranty! Stáhnout to zaživa z kůže a pak nabodnout na kůl!

   Vymazat
  3. Pryč s tebou 12:05 !!!

   Vymazat
  4. 12:05
   Už zase chlastáš ty havloidní zblblo?!

   Vymazat
 5. Šmíd byl takový Ježíš Kristus té naší sametovky, akorát že na rozdíl od Ježíše mu trvalo jenom den, než zmrtvýchvstal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Který pomatenec tvrdí, že Kristus zmrtvýchvstal?

   Vymazat
  2. Nejsem věřící ale vím, že takto psáno v Bibli.

   Vymazat
  3. V které Bibli?

   Vymazat
  4. Nehceš s tím už přestat ty hnoji 12.15 - 12.42? Zalez do svýho pelechu, dej si pervitin, nebo co to žereš, a vypadni z diskuzí. Nebo přelez na jinej článek, tohle už je trapný. Hele - už ti napsali novej, tak makej, ať jsi zase první!

   Vymazat
  5. Vy tomu taky věříte?

   Vymazat
  6. Myslíš - že tvůj konec nebude nic moc hezkýho? Tak tomu věřím stoprocentně. A jestli věřím na něco, co je psáno v Bibli? Důležitý je, čemu věřili lidé, kterým byla Bible určena. Dnešní člověk je atheista, nevěří v Boha, zato věří mediím, manipulacím, a vylhaným sračkám - jsme proto šťastnější?

   Vymazat
  7. No ale to jste mi vůbec neodpověděl.

   Vymazat
  8. Naopak - odpověď byla zcela vyčerpávající. Po tom, v co věřím já, je ti úplný hovno. Nač bych se svěřoval s důvěrnostmi takový vši? Ty věříš čemu ty blbe? Že zemřeš jako osvícenec, až se to stane? Vůbec ne -chováš se jako potkan a tak taky zemřeš. Jednoduchý to mít nebudeš. Kdo s čím zachází, tím také schází.

   Vymazat
  9. Takže tomu věříš.

   Vymazat
  10. Zdvojnásob si dávku - nějak to na tebe nezabírá. A pak si jdi dáchnout. Potřebuješ odpočinek jako sůl.

   Vymazat
  11. No to teda potřebuju. Možná, že až si odpočinu, příjdu na to, proč věříš takové ptákovině.

   Vymazat
 6. anonym 12.15 - pryč s Tebou ty kreténe připosranej....

  OdpovědětVymazat
 7. 28.října se na staroměstském náměstí sejde sebranka havloidních pražskokavárenských zmrdů,kterří mají pouze jeden jediný cíl - dehonestovat našeho pana prezidenta.V čele černoprdelník Hermann,za ním v nerozborném šiku Mitrofanof,Pehe(to je obzvlášť komická figurka),další černoprdelník mega chytrý prelát a udavač a estébák Halík,vypitec Kalousek a slepice Němcová.K tomu cosi chytrého vytvoří mediální presstituti typu Čulíka,Fendrycha,Honzejka . a normálních lidí tam bude asi tak deset.To bude komedie v režii pražské kavárny!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je dobře - jen ať se slezou. Někdo bude alespoň moci udělat seznam pro snippery, až se té sebrance podaří rozpoutat ten majdan, protože jedině o to jim jde, ať můžou střílet na jistotu. Všechny zemi škodlivý kurvy budou pryč, a nastane soulad názorů a ráj. Sousedi se zase začnou mít rádi, začnou se zase slejzat po hospodách, alespoň v těch rozumnejch, kde se může debatovat, pít a kouřit, takovejch těch typicky českejch - nemyslím ty polocukrárny plný bigotních blbečků, a nebudou se muset separovat doma, a psát na diskuze nenávistný srajdy. Vypukne celková pohoda. A politiky a politický svinstvo budeme mít zase všichni totálně na háku, a noviny nikdo číst nebude - jako to bylo do devadesátýho - kdo tehdy četl noviny, nebo poslouchal nějaký manipulační sračky? Nikdo - proto taky jsme byli duchovně zdravější. Když mýmu dědovi přinesl pošťák "Pravdu", rozřezal ji na čtverečky a používal je za účelem očisty konečníku po stolici. A poslouchal dechovku.

   Vymazat
  2. Kolemjdoucí budou mít po ruce kamery a píšťalky. Dokumentace potřebná.

   Vymazat
 8. tyhle vlastizradne spiny nemaj podporu lidu a nebudou ji mit ani na staromaku nazenou tam chcipaky z neziskovek umelce komedianty par zblblej studentiku ale furt to bude malo

  OdpovědětVymazat
 9. Ivane, jako komentátor a semiprognostik:-) se stále zlepšuješ, myslím to vážně! ....máš moje uznání, OR

  OdpovědětVymazat
 10. Všechno je možné,ale jak i píše pan David,občané už jsou obezřetnější.Už několikrát bylo poukázáno na provokace,dokonce přímo od policie,tak se nedivím,že k něčemu může dojít.Proto bych byl rád,aby se slušní občané nenechali vyprovokovat,popřípadě takové osoby nějak označit,nafotit,nebo i srazit na zem.

  OdpovědětVymazat
 11. Skvělý článek, přímo mi hovoří ze srdce. Cítím to naprosto stejně. Těch pár (zdánlivě?) natvrdlých pitomečků, kteří si vylévají frustrace v diskusním fóru, netřeba brát vážně. Jen si tak říkám, kteří to podivní lidé takováto hovádka boží vychovávala. Freakshow.

  OdpovědětVymazat
 12. "Úroveň" této "diskuse" je strašná.
  Mimořádně sprosté příspěvky bych smazal.

  Jaromír Petřík

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:09 V poslední době se tu objevil nový trotl. Není až tak sprostý, jako spíš otravně ubohý. Vždycky jen krátce zaječí (např.zde 13:24) a čeká, že někdo zareaguje. Bohužel, dost lidí mu na ty skřeky odpoví. Nevím jak pro koho, pro mně není tak těžké ho prostě ignorovat.

   Vymazat
  2. Dřív tu byl nějaký zahraniční ctitel, který psal zásadně kolem 3 hodiny ranní, teďka už žezlo převzal nějaký domorodec, protože doba je zlá a je potřeba plivat z co nejmenší vzdálenosti.

   Vymazat
  3. 15:35 Tak proč neignorujete? Jste tím "méně sprostým" trotlem vy sám?

   Vymazat
 13. PRAVDU NELZE ZAMLČET!!!!
  KANIBALSKÁ HOSTINA NA ZÁMKU V LÁNECH!!!!
  V pátek přiletěl do Prahy inkognito prezident RF Vladimír Putin, Lavrov a 10 členů jeho ochranky. Kolona žigulíků se z letiště VH na zámek v Lánech, kde byli tito lidé okamžitě přijati Milošem Zemanem. Pronikl jsem tajně do lánského zámku a viděl hrůzostrašné věci. Na rautu, na počest Rusů se podávalo LIDSKÉ MASO z dětí. Rautu se také zúčastnilo celé vedení KSČM a Okamura. Tak je bezpečně prokázáno, že Zeman, tak jako Putin žerou malé děti. Svědčí o tom stovky okousaných dětských ručiček a nožiček poházených okolo Kremlu.
  V neděli byly objeveny v Jelením příkopu ostatky 250ti dětí, které M. Zeman sežral. Zakopával je tam Ovčáček. Proti této zrůdnosti bojuje právě náš Veliký a Svatý Božský Herman. Je sice pravda, že i on si někdy nějaké pachole upeče a spolu s pozvanými preláty ho v rámci svatého vytržení sežerou. Ovšem oni mohou, oni jsou svatí.
  Nejstrašnější na celé věci je, že ruská delegace v klidu odjela ne letiště VH a odletěla.
  KDE BYLO BIS???
  KDEBYLA NAŠE POLICIE???
  KDE BYL ZASTAVOVAČ LETADEL PADÁKOVÝ MISTR KALOUSEK???
  KDE BYL PODŘEDITEL EVROPSKÝCH HODNOT JANDA??? ( Byl prý na velvyslanectví USA a souložil se Shapirem.)
  KDE BYL ŠTĚTINA
  S USA NA VĚČNÉ ČASY A NIKDY JINAK!!!!!!!
  Xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  Joe Prkno

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je vědecky dokázáno, že udržování lidi ve strachu a nejistotě podobnými články, a vůbec, podobná publicistika lidi duševně poškozuje v závislosti na tom, jak dlouho se oddávají takové četbě. A ty, Joe Prkno - jakkoliv se snažíš o ftip - jsi toho důkazem. Měl bys jít od toho, než zmagoříš, a jsi-li držitelem zbraně, půjdeš někam na veřejnost střílet. Podobnými aktivitami na diskuzích to začíná, a střelbou to končí. Facebookoví magoři, jichž jsou v USA miliony, by to potvrdili.

   Vymazat
 14. Výborný článek. Pod každé slovo v něm bych se podepsal.
  Díky pane Davide, lépe se současný marasmus už popsat nedá.
  Hanba zrádcům českého národa a podpora prezidenta Zemana , který byl zvolen v demokratických volbách většinou občanů.

  OdpovědětVymazat
 15. Škoda, že úvodní článek pana Davida není v přímé úměře s kvalitou komentářů. I když, co k němu dodat. "Píchlá" Trollí svině se ozvala a ozvěna na ni také. Za týden budeme moudřejší.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy moudřejší nebudete nikdy. Komu prostě není dáno...

   Sám jste se tu vy hlupče chlubil jak jste za revoluce i před ní mával vlajkou. Z toho jasně plyne že musíte být STBák nebo agent CIA.

   Vymazat
  2. 13:32-píchlá svině se ozvala? Na rozdíl od Vás a Vašich rodičů jsem veden u STB jako nepřátelská osoba. Vy jste možná "konvertoval k CIA.

   Vymazat
  3. Tak proč jste teda mával tou vlajkou a bojoval údajně proti komoušům? Když teda byla revoluce zorganizována STBáky a CIA? Buď jste teda musel být jejich agentem nebo jste čirý blb a ovce. Žádná jiná možnost abyste vaše počínání zdůvodnil není.

   Vymazat
  4. 13:52-že Vy jste nečetl ten článek? "Státní převrat se povedl jiným a lépe připraveným aktérům". Klasika všech převratů. Stačí?

   Vymazat
  5. PS. vlajkou jsem mával v 68. a v 89. na Letné jsem již nebyl. Tam jste již jásal Vy s rodiči.

   Vymazat
  6. Jo jásalo tam hodně lidí. A roztleskávači byli skvělí
   https://www.youtube.com/watch?v=01r2INhKZoc

   Vymazat
  7. PSS.-nebojoval jsem proti komunistům,jsem levičák ale proti blbcům kteří se za ně vydávali a až teprve teď nám vládnou dle svého gusta. Jen ten Zeman jim to ještě kazí.

   Vymazat
  8. 14:17-tak proč Vás Zeman tak irituje až k nenávisti?

   Vymazat
  9. A záleží na tom, s čím kdo kdy mával? Typické žvásty značně podnapilých pravidelných štamgastů někde ve čtvrtej cenovej. Jak souvisí tohle trapné hádání s článkem? I když i za ně jsou vám provozovatelé serveru vděčni. Takové diskuzní štěky jsou lepší než mnohovětné názory, protože i diskuzní štěk znamená sledovanost a vydělává. I bláboly štamgastů hospodskému vydělávaly na zvýšené konzumaci, ke které si mohl i připočítávat, protože hádající se tupci útratu nestačili sledovat. Proto je hostinský nikdy nevyhodil, i když ho mohutně srali, a často je nechal žvanit tak dlouho, dokud si navzájem nerozbili čumáky. Ale druhý den dřepěli u stolu štamgastů zas, a v debatách pokračovali.Žvanit, a házet hovny, patří k čechům jako poklice na hrnec.I ten parlament to dokazuje.

   Vymazat
  10. občas si rád s naším trollem oddechově "popovídám" a jsem rád, že tím spolu přispějeme NR k dobré věci. Umím si ho "vyvolat" jeho stylem ale bez urážek, dnes již končím, odjíždím.

   Vymazat
  11. 13:52 Pan Povolný si dokázal přiznat, že byl "čirý blb a ovce". Vám to ale zůstalo. Jak pravil klasik Zeman: "Jen blbec nemění své názory podle zkušeností".

   Vymazat
  12. 15:50-život je složitější, než jeho "účet". V podstatě se nám voličům, "čirý blb a ovce" stává údělem.

   Vymazat
 16. Jen pro připomenutí blbečkům kteří si už ani nepamatují co měli dnes k snídani, projev Zemana na Letné 1989

  https://www.youtube.com/watch?v=01r2INhKZoc

  Dále,
  1) první věc kterou zeman udělal bylo vyvěšení vlajky EU na hradě,
  2) neustálá podpora zavedení eura,
  3) obhajoba české účasti na misích NATO,
  4) prohlášení "Já jsem Žid" na židovské konferenci v USA
  5) Zemanova vláda schválila bombardování Srbska
  6) oposmlouva s Klausem

  atd atd.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen pro připomenutí blbečku 13:29 který si už ani nepamatuješ co jsi měl dnes k snídani, projevy havla:
   http://www.novarepublika.cz/2016/10/projevy-vaclava-havla-tohle-je-treba.html

   Vymazat
  2. 13:44
   No a?

   Vymazat
  3. 26. října 2016 13:29
   Jo, máš pravdu. Ale Kalousek, Horáček, Herman, Štětina, Kocáb, Schwarzenberg, židozmrdi z ČNB a podobní by nebyli na Hrad o moc vhodnější.

   Vymazat
  4. 13:47
   No, nic si z toho nedělej. Postižených, jako ty je víc a taky jsou nevyléčitelní.

   Vymazat
  5. K mezinárodním dokumentům ¨je třeba se vyjadřovat opatrně a diplomaticky - to je pro 13:29 zcela mimo úroveň jeho chápání. Asi studoval s Jurečkou Gazdíkem Němcovou a podobnou svoločí.
   Václav

   Vymazat
  6. A seznam toho, 13.29 - jaké projevy a sviňárny zazněly od pachatelů modrého převratu společnosti z normální na demokratickou - by nebyl? Jenže na to by nestačil diskuzní prostor, asi bys psal do rána. Takže - cos tím chtěl sdělit?

   Vymazat
 17. A už se ví který dobrák vlastně zaplatil těch cca 100 milionů na zemanovu prezidentskou kampmpaň? Copak za to ten neznámý od Zemana asi chtěl?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:45
   Mohl by jsi ty jednozávitový úchyle přestat zaplevelovat diskuse těmito svými bobky?

   Vymazat
  2. A co třeba restituce se srdcem a láskou Havla a Schwarzenberga spolu s jejich kšefty s Bakalou?
   To by teprve dalo na román.

   Vymazat
  3. 13:43- Co asi chtějí po Clintonové? Třeba to byli "Vaši rodní", ti přece sází na obě strany.

   Vymazat
  4. 13:43 To je zřejmé - Vy.
   Za to Vám "povolil", že budete svými příspěvky přispívat k jeho znovuzvolení.
   Jen tak dál, děláte to výborně ...

   Vymazat
  5. 13:43
   To jsem byl já a půjčil si mi ty, už si to nepamatuješ demente.

   Vymazat
  6. 13:58
   U Clintonové se aspoň přesně ví kdo jis sponzoruje a jak moc. 100 milionů pro Zemana je zahaleno tajemstvím.
   A možná to opravdu byli ti "naši rodní". Zeman přece prohlásil "Já jsem Žid". A měl velký úspěch.
   http://zpravy.idnes.cz/jsem-zid-pronesl-zeman-na-izraelsko-americke-konferenci-v-usa-pth-/zahranicni.aspx?c=A150302_163551_zahranicni_kha

   Vymazat
  7. Víš to od teď - potkane 13.43 - to jsem byl já. Ty prachy na kampaň jsem věnoval, a nechtěl jsem nic. Naopak, chci dál zůstat v anonymitě. A co ty? A co ty tvoje trapný a ubohý žvásty, zakomplexovanej nýmande? Nasranej, že jeden to dotáhl až na prezidenta, a ty dál házíš lopatou, nebo už jsi v důchodu - ale proč tady pliveš na prezidenta, jak fontána v parku? Co od prezidenta žádáš ty?

   Vymazat
  8. 14:27- no vidíte, tak co ten Hermann se Shapirem blbne? PS. u Clintonové se neví všechny toky peněz a i kdyby, je u nich připsán závazek?

   Vymazat
  9. 13:43 - to jsem platil já. A co za to? Neomezené povolení kopnout do prdele každého takového jako je Herman, Bělobrádek, Štětina, Kalousek, Schwarzenberg, Dienstbier a další.

   Vymazat
 18. Vážený Ivane Davide,
  sebral jste mi téma k článku a mohu za to jen poděkovat. Nezvládl bych je tak dobře jako vy. Nemusím aspoň zápolit se zlobou a nenávistí, kterou bych při psaní a při představě čeho všeho je monopol veřejnoprávních sdělovacích prostředků schopen, pod vedením zlodějských šmejdů, kteří tento monopol uloupili. Čeho všeho jsou schopni zaměstnanci - zaměstnaní amorální poslušní lokajové tohoto monopolu. Lidé bez zábran a bez svědomí jsou zřejmě schopní jakékoli podlosti. Bez ohledu na to komu a čemu jejich podlost slouží, bez ohledu na to, že škodí jim i jejich rodinám a škodí nám i našim rodinám. Nedopadají-li důsledky jejich snaživé podlé práce na všechny teď hned, dopadnou na nás v dohledné budoucnosti. Krok za krokem, jeden splněný úkol - jeden cíl jejich anonymních vládců za druhým. Nepatrně jsem ulevil vlastní bezmoci.
  Děkuji za ten článek. L.P.

  OdpovědětVymazat
 19. Fašounek Herman to rozjel. Že ho strejda z Kanady nekopne do prdele za ty jeho řeči. To se opravdu divím a ještě od žida. Třeba je to ale žid z druhé strany, ten který podporoval a vydělával na fašizaci a válce.
  Co nám o tom poví?!

  OdpovědětVymazat
 20. Nenavisti proti presidentu Zemanovi NEjde rozumet !
  Uvedomte si, ze nemate nikoho jineho, kdo ma takove svetove uznani
  a respekt, jako ma president Zeman.

  Jeho prestiz nadale poroste po 8. listopadu ! To je pouze otazka casu, kdy novy americky president Trump a cesky president Zeman zjisti, kolik vzajemne spolecnych nazoru maji na dnesni problemy sveta. At uz je to invaze z Afriky , ci sankce proti Rusku , ktere budou zruseny.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 21. Herman by mněl být souzen za vlatizradu - dle novinek se vyjádřil , že bychom mohli být zařazeni jako spolkova zemně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Však to je jeden z cílů ke kterému všechno to úsilí směřuje.

   Vymazat
 22. https://postimg.org/image/rspyud0l3/

  OdpovědětVymazat
 23. Videno z dalky - u vas existuje parta lidi, kteri jsou abnormalne silne ambiciozni. Maji velkou touhu po moci a snazi se i o organizovanost.

  Lezou do zadku nynejsi administraci ve Washingtone a ignoruji fakt, ze tato administrace je na ustupu.

  Volby vyhraje Trump a ten je uplne jiny nez je dnesni Washington, o kterem Trump otevrene rika , ze je to BAZINA, ktera bude vypustena / vysusena !

  Ty nekonecne intriky proti Zemanovi jsou casto srandovni.

  Medaile pro Bradyho t.j. hloupost, vztah k Cine NENI hloupost... Herman je neschopny, kdyz se sesel s Dalejlamou, protoze je ministr, clen vlady, tak to nesmi udelat. Cina z toho bude rozcilena a nazlobena.

  Hermane vis o tom , ze 7000 Cinanu je dnes v Syrii a dalsi jsou na ceste (5000) !
  Bud rad ty polomozku , ze maji radi presidenta Zemana a NEsabotuj jeho praci a usili. On je chytrejsi nez Ty.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:38 Honolulu, dovedeš si představit, že by nějaký americký ministr pozval na návštěvu někoho, kdo je na sankčním seznamu? Nedovedeš, viď. A to je Amerika zemí "svobody a neomezených možností". No, u nás to možné je a ten vlastizrádce Hermann je ještě proamerickou kavárnou považován za hrdinu. To jsou pane paradoxy.

   Vymazat
 24. Odchazeni - Vaclav Havel :-)))
  https://www.youtube.com/watch?v=aMCQkFggK2w

  OdpovědětVymazat
 25. Soudě ne jen podle hysterie některých "takydiskutérů" jste pane Davide trefil do černého. Přičemž je docela možné, že jste tímto zveřejněním ledasco nepěkného odvrátil a nebo alespoň minimalizoval.
  Díky za to.

  Zdraví Vás
  JiB

  OdpovědětVymazat
 26. Herman je na odvolání , proc to, Sobotka ještě neudělal ! Kdo muže svrhnout tuto vlastizradnou a zaprodancu vládu !! Do voleb je daleko , tak dlouho tento póvl vládnout přece nemůže , je to proti občanům !! Je třeba je vyhazet z oken , už včera bylo pozde !!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za vlastizrádné jednání emigranti, CETA, TTIP, frau Makrelen, Brůsel, USSA a ... by okamžitě měla podat demisi celá vláda Socanů, Kobližkářů, Hermanovců a STOPů 09 v čele s tím, který již dávno ztratil svou probruselovskou vlezdozadnicovou tvář!M.j. neříkal ten švíco, že pokud Socani propadnou ve volbách, odejde z funkce?No neodejde, pomýšlí na eurofunkci!

   Vymazat
 27. Zdravím 16.29, mám stejný názor. Pan David trefil do černého a na kejhání potrefených hus není třeba reagovat. M.M.

  OdpovědětVymazat
 28. No, veřejnoprávní monopol na sdělování informací snoubených s protistátní proti-prezidentskou propagandou, podporovaný internetovou doménou "novinky.cz", na čele a pod taktovkou ČT ukazuje co umí. Takže propagační masážní masakr bude před volbou gradovat do neuvěřitelných podob, za které by se nemusel stydět ani Göbels.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S Goebbelsem nemáš pravdu, ten dnešním náckům nesahá ani po kotníky. Na současnou fašistickou propagandu by se nezmohl.

   Vymazat
 29. A zase špatně,aneb zoufalý pokus o uplácání malé české falešné vlajky. Zadání jasné,terč obvyklý, termín daný, kavárna připravená, zahraniční užitečný idiot k dispozici,motivace a nenávist velká a zase špatně. Příčiny ? Málo času, horká jehla ? Neschopnost? Málo zkušeností ? Neodborně vedené školení na duhové ambasádě? Jediné evidentní pozitivum je, že se to obešlo bez tísíců mrtvých.
  Vladimír.

  OdpovědětVymazat
 30. Staromák prostě ignorovat a hotovo, pak s žádným novým Šmídem nemají šanci. Jelikož všechny ty vlastizrádce známe, netřeba si dělat zbytečné seznamy pro snippery a pobývat někde, kde bychom dělal štafáž jejich takzvaným úspěchům. Oni se nám beztak budou exhibovat ve všech sdělovacích prostředcích. Do přírody z Prahy ven, budeme to nakonec my, kdo si určí místo, čas i způsob. Teď ještě ne, jen ať si ještě užijí svých pár minut slávy a odkopají se co nejvíce. Pomněme, že koho chtějí bohové zničit, toho raní slepotou. V jejich případě navíc i hluchotou tetřeva hlušce. Vzpoura davů začíná ve Francii a i u nás je blízko. Buďme připraveni, až přijde její čas.

  OdpovědětVymazat
 31. Nejprve je na řadě prezident, potom stát ČR a nakonec český národ za vydatného přispění Čechů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nestrašte, Vy jste "bačkora"?.

   Vymazat
  2. 1:59 Miroslave domníváte se snad, že ti co upozorní na to, co je očividné, na zřejmou posloupnost dějů, že to jsou bačkory? L.P.

   Vymazat
 32. Je to všechno v kontextu studené války, která nás postihla. My to těžko vyřešíme. Je jasné, že ti, co vsadili na tuto kartu mají nahnáno. Bohužel, zákonitě přijdou ještě časy horší. Nejdřív se musí rozdělit zrno os plev. Zvolením Clintonové se všechno ještě prodlouží a zkomplikuje. Zřejmě je konfrontace nutná, všechno má svůj čas.
  Ivan David je konzistentní, má v tomto můj obdiv. Ovšem, aby se stal presidentem, musí nejdřív do basy.

  OdpovědětVymazat
 33. Pozor na 28. rijen. Budou se chtit pomstit ze aferu Hermanacistu...!!
  Ze zivota voleb .V minulosti a z kolebky demokracie. System britsky byl velmi dobre zmanipulovany. Volebni oblast Mnchesteru , obrovska prumyslova cast zeme nemela zadneho poslance do parlamentu ke zvoleni...Naopak oblast kde zil jeden slechtic /Lord/ a jenom jeho pribuzni ,celkem 11 osob ,volili pak poslance DVA !!

  OdpovědětVymazat
 34. Ještě přijdou na řadu po vystupňované hysterii těžké provokace na "Staromáku". Rozumní lidé tam nepůjdou a ponechají dění na samotných aktérech - na účastnících zblbnutých mediálním monopolem. Ať se zblbla zmastní s estébáckými (bisáckými) provokatéry mezi sebou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen aby to neodskákal strejda Brady v roli obětního beránka. To by teprve vybudilo idioty, kteří po listopadu ještě zůstali idiotství věrní. Pak by mohl nastat zrod ukrajinsko-majdanského vývoje věcí příštích.

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.