Reklama

.

.

neděle 23. října 2016

A proti propagandě americké u nás nebude nic?


Lubomír Man
23. 10. 2016     
V novinách jsem si přečetl oznámení ministra vnitra Chovance, že na jeho ministerstvu vznikl dvacetičlenný výbor, který se bude zabývat potíráním ruské propagandy u nás. Zíral jsem na tu zprávu, protíral jsem si oči a ptal se sám sebe, jestli bdím nebo sním? Výbor na potírání ruské propagandy? Sakra jak to, že o ní nic nevím? A to ležím v novinách a brouzdám po internetu od rána do večera? A to se bude potírat jen „propaganda ruská“? A na potírání propagandy americké, o které naopak vím až setsakra dobře, protože mě z ní denodenně brní hlava, nebude na ministerstvu vnitra nic? I když je tahle pravda zaoceánská stokrát a možná i tisíckrát lživější a podlejší než propaganda ruská, kterou bych spíš než propagandou nazval usměrňováním lží propagandy americké na pravou míru ?

Ale proč tedy bude výbor jen proti tzv. „propagandě ruské“ a ne též proti propagandě americké? Vždyť dnes už přece každý ví, že pokud se někde lže skutečně v dávkách a salvách, činí tak média americká, samotnými Američany nazvaná presstitutes, čili tiskovými děvkami. Denně nás o tom zpoza oceánu přesvědčují desítky amerických vědců a filozofů (Noam Chomsky), filmových režizérů (Oliver Stone), či desítky žurnalistů a politiků, včetně jednoho z členů někdejší Reaganovy vlády P.C.Robertse, tvůrce tzv reaganomics, která vedla k sérií jednání Gorbačov – Reagan o skončení Studené války.

Pochopitelně, od všech těch vzácných lidí, kteří se v zájmu pravdy zřekli zlatem vystlaného života, dostáváme jejich svědectví o lžích americké propagandy jakoby trošku podloudně – to je po internetu - protože naše média by si nic podobného zveřejnit netroufla. Takže pravdě – a to jak v USA i u nás a na Západě vůbec – chtěla-li lidi o těch svědectvích informovat a nechtěla-li současně pod nánosem americké lži poklidně zesnout, nezbylo, než se přestěhovat do podzemí internetu. Je to tady pochopitelně bez pohodlí, všechno se dělá na koleně a pro všechny z nás zde samozřejmě i bez odměn a výsluh, ale teplo se nám dělá u srdička z pocitu, že tak jako Chomsky, Stone a Roberts rozfoukávají poslední plaménky pravdy za oceánem, snažíme se i my - ve spolupráci s nimi – zde v Evropě o totéž.

Ale jak dlouho s tím ještě vydržíme? Co když výbor na potírání tzv. „ruské propagandy“ je ve skutečnosti jen prvním krůčkem, po kterém místní i mezinárodní likvidátoři pravdy vtrhnou i do internetu a rozmetají zde všechno na padrť? A namísto pravdy zanechají nejen zde, ale všude po světě, jen puch budoucí tisícileté globální lži?

59 komentářů :

 1. Jsme v situaci, kdy co je z Ruska, je lživé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Každý člověk, který není vyloženě debilní, si umí veškeré bláboly a lži z ČT a radií, přeložit. Stupidní hon na presidenta Zemana, na Rusko, na komunisty, musí mít u lidí s mozkem naprosto opačný dopad. Vždyť je do očí bijící třeba jen to, jak je neustále v TV. vytlemený Kalousek. Ten Kalousek, který prosral co se dalo a za odměnu má prostoru, jako ředitel zeměkoule.

   Vymazat
  2. Rusko má vládu lhářů, která dělá vše proto, aby se udržela u válu. Jenže, ostatní jim prostě už nevěří, protože vědí, že jsou to lháři. ... A Ruský národ, ... škoda mluvit. Asi jim to nevadí.

   Vymazat
  3. A ty - 12.01 - jsi v situaci, kdy už brzo poputuješ do blázince. Fakt máš někoho, kdo ty tvoje sračky ocení? Když tady provokuješ, připadáš si jako kofr? Proč se nemůžeš smířit se skutečností, že jsi jako hromady ostatních, jen malé, docela mrňavé hovno ve vysoké trávě, a snažíš se tady ostatní alespoň nasírat těmito bláboly? Ale jestli ti ty zvratky pomáhají udržet duševní rovnováhu, zvracej si dál. Nechceme ti ubližovat.

   Vymazat
  4. Máte pravdu, ale já uvítal potvrzení Kalouska v čele sTOP 09. Jak přiznal, ani voliči této strany ji nepřišli ve volbách podpořit. Jsem přesvědčen, že z 90% to bylo kvůli této dnes již politické kreatuře. Tak doufám, že přes veškeré úsilí ČT konečně dovede tuto stranu do kytek.

   Vymazat
  5. Když tady všichni blijete ruské sračky, tak tu někdo musí působit jako protiváha, to se na mne, vážený pane, nezlobte.

   Vymazat
  6. Jasně roztleskávačko, když musíš, tak musíš lhát, když se neumíš živit poctivě.

   Vymazat
  7. 12:33 Přesně tak. Předchozí propaganda z doby takzvaně totalitní, to dopracovala k obratu o 180 stupňů. Nejhorší na tom je, že to co jsme považovali za lži, lze dnes spatřovat jako pravdu, kterou každý bezdomovec a nezaměstnaný, každý podvodně okradený o úspory (H-systém, Kocábův Trend, a podobně - atd., atd, atd.) poznal na vlastní kůži, včetně lží humanitárního bombarďáka. Takže bez ironie vážený Lubomíre Mane, nezírejte a nedělejte překvapeného, když dobře víte, že dnes lze očekávat kdykoli jakýkoli podraz, jakoukoli lumpárnu, jakoukoli nehoráznou lež. Pište dál, rádi si to mnozí přečteme. Když narazíte na zhovadilosti o tom, jak Rusové zavinili vznik 2. světové, ať vám nevypadnou oči z důlků.
   Zdravím a přeji ať se daří. L.P.

   Vymazat
  8. Jste tu utopení v záplavě ruských desinformací, co vám k tomu mám říct? ... Že jste si zapomněli zašpuntovat hlavu, aby vám do ní nenateklo? ...

   Vymazat
  9. 13:02
   Ty ussackej omyle přírody,jsi stejnej jsindl jako Havel a lejnolahvárenský kreténi milující agresory z Fuckingtownu!!!!

   Vymazat
  10. Je mi jedno kdo mi lže a je mi jedno kdo bombarduje, po obou půjdu stejně. Stačí?

   Vymazat
  11. Ty ses nám nějak rozkvokala duhová roztleskávačko.

   Vymazat
  12. Nechtěj, abych si začal myslet, že Češi jsou národ kreténů.

   Vymazat
  13. Jo takhle! Tak takhle to tedy je 12.50. No konečně. Takže tyhle žvásty jsou myšleny jako protiváha, a kde je nějaký tvůj názor na věc? Tady nikdo ruské sračky neblije, ale asi je to o tom, že náš národ - a potažmo asi už celý svět - se po mnoha letech probral z proamerických mrákot a z amerického snu. Někdo se - pravda - nerad loučil s přítulností k desperátům a cowboyům a já se přiznám, že pořád mám rád country music, klasické westerny, poručíka Colomba, a kvalitní a skvělé americké herce z dob předtím, než kdosi nebo cosi zatáhlo Ameriku do špinavé politiky a zabijáckých sraček. Kdosi to financuje, to je bez debat- nějací úchylní staříci, kteří nemohou své miliardy sežrat, než exnou, a rádi by za své prachy viděli v troskách celý svět. Pokochat se, než zdechnou. Tak ti to všechno zmršili a zkazili. Pohled lidí na Ameriku po těch letech, kdy na vlastní oči dnes a denně vidí ten masakr států, do nichž je Americe jinak úplný hovno ( marně se to svádí na Rusy, to je až směšné) se prostě změnil. To je logický. Když se dozvíš a poté i přesvědčíš, že třeba tvůj vymazlený synáček je dnes sprostý vrah, který za prachy někoho zabil, kde budeš hledat chybu? V sobě? Ale taky změníš pohled na vlastní krev - nebo ne? Proč tady lidem nadáváš za to, co si zavinili Jú es ej sami? Že tenhle svět momentálně ovládají přestárlí impotenti, je prakticky prokázané, ale to musí někdy skončit. Pokud potom budou mít Američané normálního prezidenta - ne loutku zbohatlických impotentů - mají všechny šance se ze sraček zase vyhrabat, a pohled na ně se zase změní - ne? A když si budou hledět svého, a nebudou drze sankcionovat jiné státy za něco, do čeho je jim de facto hovno, bude Rusko a USA konečně formálně vyvážené, a věcně to celému světu jen prospěje - isn´t it?

   Vymazat
  14. Nevidíš si do huby, jdi se vyspat.

   Vymazat
  15. A ty už jsi se prospal?Už jsi to stihl z dopolední kocoviny? Tak - teď přijde podvečerní kocovina? Měl bys upřesnit, komu ty svý vejžblechty adresuješ. Abysme si byli na čistým. A jinak - jedinej, kdo si tady nevidí do huby, jsi zrovna ty. Druhá možnost je, že jsi po mozkovej mrtvici - tak to soráč ( myšleno sorry).

   Vymazat
  16. Když se to vezme kolem a kolem, tak si vystačím s tímhle ... Anonymní23. října 2016 12:01
   Jsme v situaci, kdy co je z Ruska, je lživé.

   Vymazat
  17. Pane Mane,oddeleni na protiamerickou propagandu nebude,nebo CR,jiz neni v spolku Ruskem,ale je v spolku s tim exklusivnim klubem vrahu z USA,tedy,jsme na jedne vlnove hladine !!

   Vymazat
  18. No - pravda, ty 16.17 -když se to vezme kolem a kolem,ty jsi v situaci tíživé. A budeš v ještě tíživější. Už jsi dopil všechny lahváče a klesá ti intelekt? Jak je vidět, vystačíš si s málem. Plivanec na Rusko, a máš dětinskou radost?

   Vymazat
  19. Plivneš na rusko a proletí to skrz.

   Vymazat
 2. Nejhorší propaganda je ta, která je založena na pravdě. Proti takové se musí bojovat. Lživá propaganda, ta se odhalí sama, tu můžete úplně klidně nechat v klidu. Proto proti např. té proamerickété propagandě netřeba bojovat. Navíc ta postavená na lži se časem stává trapnou a stupidní. Tuto doporučuji studovat na ČT.

  OdpovědětVymazat
 3. Jsme v situaci ,kdy co je z USSA ,je lživé z Říše zla.....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Z USA jsou i hlasy N. Chomského, O. Stoneho, P. C. Robertse a dalších desítek publicistů, na jejichž přeložené texty můžete narazit na vícero českých webech. Je třeba rozlišovat jak v USA, tak v Rusku, stejně tak v ČR, Číně, Německu, Belgii a jinde. B. Němcov, J. Gajdar, A. Kudrin a jiní neoliberálové byli či jsou Rusové stejně jako je V. V. Putin, nebýt Valonů z Belgie, kousek od Bruselu, tak už jede smlouva CETA do zemí EU jako po másle....
   KR

   Vymazat
 4. jo rusko rika pravdu a mocipani se zlobej ze obcane s nima netroubej uz aby byly volby a vyhazela tadle svoloc i kdyz internet rozmetate stejne si vase blaboly cist nebudem a troubit s vama nikdy nebudem pravda se tu stejne dostane napr pres telefony to je prvni krok k cenzure a fasisticke diktature

  OdpovědětVymazat
 5. jj, 4 lidi na šichtu, nějaký ten supervizor, a imrvere 24 hodin denně sledovat nezávislé weby a prznit tam diskuze. Co jiného to může být?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebojte, vrátí se jim to jako bumerang, jejich páníčkové spláčí nad výdělkem úplně stejně jako v případě tlačení Havla či prezidentské volby, kde jejich kampaň měla přesně opačný účinek a budou mít co dělat, aby měli na čem nosit hlavu.

   Vymazat
 6. Tohle pochopíte, pouze pokud si uvědomíte, že žijeme v otrokářské společnosti. Kdy elita pase dav pro plnění svých přání. Vždy je moc rozhodování o důležitých otázkách společnosti po dobu známé historie v rukou zločinných elit. Sem tam nějaký agent dobra, aby se to úplně nezhroutilo. Tahle elita šíří takové informace ve společnosti, které vyhovují jejím zvráceným zájmům, to je vše (elita by zase chtěla válku proti Rusku, aby si USA udrželo postavení hegemona, ale už na to nemá zákulisní podporu)


  Poznámka:
  Elita je vždy zvrácená, pokud si myslí, že je elitou, pokud to bytost vnímá jako zavazující postavení na zlepšení a udržení společnosti a službu národu, pak je to v pořádku.

  OdpovědětVymazat
 7. Anonymovi 12:01 Pán je zrejme Sorosov strážny pes, ktorý sa neriadi inteligenciou, ale inštinktmi a pudmi. Len čo niekto prejde popri plote, či niekto múdrejší napíše k medzinárodnej situáciu pravdivý a statočný článok, zahavká, zabreše. Veď dostáva od Sorosa dolárovú kostičku, musí si ju zaslúžiť...:-) MK

  OdpovědětVymazat
 8. Musíme si též ujasnit, čím se ČR stala. Jsme utajovanou autonomní republikou USA,nebo neokolonií USA, nebo protektorátem EU? Podle toho se musí taky chovat koloniální či protektorátní media. Paradoxně - za pár dní oslavíme státní svátek vzniku samostatnosti Československa, které ale samostatné nebylo nikdy. V první světové jsme museli bojovat za cizí zájmy, ve druhé světové nás západní mocnosti mir nix dir nix přenechaly Němcům, pak o nás pár let rozhodovala Moskva, a teď nemáme jasno ani v tom, jestli naše skutečná vláda sídlí ve Washingtonu, či v Bruselu. Jedině snad, že i EU je formálně podřízena Washingtonu, a až uzavřou nějaké ty smlouvy tip- tip nebo tip- ťop, nebo jak se to jmenuje, bude podřízena i věcně. Ale Čechy - Česko - Chechia - a samostatnost? Nevíme co to je. A podle toho se musejí chovat media, jsou konec konců placeny režimem nebo zbohatlíky - nezávislá media nemáme žádná. A ani protektorátní zbohatlík si to nemůže rozházet s protektorátní vládou, a nadřízenými vládami, to už tady taky bylo. Je to vžitá praxe. Žádný ten Julius Fučík tady není, to by si nikdo dnes nelajznul, neboť každý má hypotéku a auto na leasing. Takže - veškerá lživá a nepřátelská propaganda bude zaměřena proti Rusku, a naopak, vše nej nej - toť Jú es ej.

  OdpovědětVymazat
 9. To mate tak, pane Man !
  3/4 naroda chce za presidenta Trumpa ! Globaliste svoji neoblibenost a neschopnost zakryvaji stalym poukazovanim na to, ze jsme podlehli ruske propagande, kdyz nechceme Hillary...
  Kdyz reknu ve spolecnosti: "Jste vsichni Putinovi agenti, protoze volite Trumpa", tak Americane jeci smichem.

  Globaliste dokonce nazvali i Trumpa, ze je loutka v rukou Putina , protoze nechce valku s Ruskem !
  Globaliste se valky s Ruskem otevrene domahaji - je jim v ceste k uskutecneni projektu NWO.

  Chtel bych dozit v klidu, ale asi to nepujde.
  V Cesku se nekdo opici po Globalistech, tak hledaji ruske agenty..To je srandy kopec.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 10. Já bych to možná viděl prozaičtěji. Jde přece také o prý jen 20 (!) lukrativních pracovních míst pro netáhla typu Evropské hodnoty, či potomky pražských kavárníků, co nic neumí a nikdy umět nebudou a normální práce se bojí jako čert kříže. ÚSTR zřejmě už nestačí všechny tyhle lehkoživky pobrat.
  Tady se jim bezpracné prachy jen budou sypat, stačí čas od času hodit na papír blábol typu Kremlin Watch...
  Heriot

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kam ty kolaboranty jejich páníčkové odklidí, až to praskne a nebude to dlouho trvat, na Filipínách už nazývají amerického prezidenta čubčím synem a nutno říci zcela oprávněně, když byl nezávislým Mezinárodním trestním tribunálem v Benátkách odsouzen jako válečnýc zločinec.

   Vymazat
 11. Setkal jsem se z nekolika dustojniky od americke policie.
  Byli to vzdy primi a kamardsti chlapy. Nepratele kriminality a meli dokonce i smysl pro humor - i kdyz jejich prace v Americe byla vzdy daleko nebezpecnejsi, nez v Cesku.
  Ceskou policii znam pouze pouze z prispevku na NR, kdyz se jednalo o plukovnika Slachtu.

  Udelali na me dojem krecovite politicke korektnosti a nadrazenosti.. Takze budete mit v Cesku estradu, az budou nahanet ruske propoagacni diversanty. To se zasmejete !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Traktorista s odstávajícíma ušima se po plastické operaci schválené Schapirem nechal převelet k celníkům.

   Vymazat
  2. A proč - 13.14 - se tak hnusně trefuješ do člověka, který ti nic neudělal, a je ti po něm hovno? Tohle - právě tohle - je typická vlastnost českých sráčů! Lynčovat, šklebit se, ubližovat - i bezdůvodně. Co ti pan Šlachta udělal? A když na něho udělali sprostý a podlý komplot a přišel o práci, je rád za práci u celníků - nebo ty bys postupoval jinak? A proč tady kvákáš o Shapirovi, proto, že je to teď v módě takhle blbě kvákat? Uvažuj o plastické operaci mozku, rodina -pokud nějakou ještě máš - ti to určitě schválí.

   Vymazat
  3. Rodina mu to určitě neschválí,protože asi musí být také úplně hloupá,především jeho manželka. ČSSD se asi divila,pokud "myslí" jako ten 13:14',protože lidé jí to ve volbách nezapomněli,to s tím Šlachtou.

   Vymazat
  4. Pro 13:30 vše propojené, při dělbě práce, na které je postavena lidská společnost, mnohem více záleží na fungování státnosti, než na vlastním úsilí (když postavíš poctivou kvalitní službu tak k čemu bude když lidé budou chudí a nebudou ji moci využívat, pro podnikání je potřeba vhodné prostředí, ve kterém budou úspěšní Ti poctiví a zajištěná mezioborová spolupráce a ... je toho více). Zločinci patří do hnoje, obzvláště Ti neschopní vlez-do-prdele typu Šlachta. Pak jsou lidé horší než zločinci a to hlupáci, kteří mají falešný soucit se zločinci, nevzdělanci a hrubiány. Správný soucit je naložit jim co se do nich vejde, ale neurážet je a dát jim možnost se napravit, pokud to dokáží. Pokud ne mají zůstat jako zvěř zavření v ohradě, tou zvěří ostatně již jsou.

   Vymazat
 12. Proti americké propagandě už je v Česku Nová republika,ignorante. Jak to,že o ní nevíš.

  OdpovědětVymazat
 13. Nebojte komunisti, ruskou propagandu zde budete moci blit dal.
  Zijete v demokracii, tak si toho vazte a nekvicte.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestliže tento současný bordel nazýváte demokracií, tak vás, nebožáku, člověk může tak akorát politovat. Vy si určitě myslíte, že žijeme ve svobodné zemi. Jak málo někomu stačí, upřimnou soustrast rodičům.

   Vymazat
  2. 13:31tobě se to blití očividně nelibí.Tak proč to čteš a tady setrváváš? Je spoustu jiných pro tebe určitě zajimavějších webů,kde budeš moci trousit ta tvá hovna a nebudeš zasírat tento web.Nás to bude sice mrzet, ale nějak to oželíme. Pozdrav Schapíra a dej si žádost o větší almužnu demente.

   Vymazat
 14. Chovanec nepatří do vlády, nýbrž do ústavu
  KR

  OdpovědětVymazat
 15. Co by také mohl Plzeňský rychokvašený právník a ministr jiného vymyslet, to duté co má na krku aby mu do něj nepršelo má stejně řádně vetknuté do USSA rektálu jako všichni socdemáci.

  OdpovědětVymazat
 16. Poslední hysterické kroky, současné, mocenské garnitury mi velice připomínají, totalitní goebbelsovské praktiky, nacistického Německa. Občané jsou povinni si myslet jen to, co se jim vylhanýmí, manstreimovými médii předloží. Jakýkoliv jiný názor bude tvrdě trestán a občané šikanováni. Sledování závadných textů a jejich šíření na internetu bude trestné. Jakékoliv demonstrace proti proamerické, kolaborantské klice, která se souhlasem pana zastupujícího, říšského protektora Schapira, této porobené a rozkradené zemi vládne, budou nekompromisně potlačovány a jejich aktéryčeká trestní stíhání. Inu, totalitní praktiky ve stylu rozvinuté, kapitalistické společnosti. Proamerické, kolaborantské pro-titutky, které ze souhlasem USA, ovládají Česko se bojí. Skutečné demokracie se bojí, jako čert kříže.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čert se kříže nebojí,to je církevní propaganda,fanatiku.

   Vymazat
 17. Sežeňte si dobré radiopřijímače s krátkovlnným rozsahem, dokud se ještě dají koupit. Až naši západně hodnotní a evropští demoGrati začnou blokovat weby (a oni to udělají) budeme opět odkázáni na "štvavé vysílačky". Tentokrát z východu.

  Heřman Vidlák

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už se statisíci lidmi komunikují vesmírné civilizace a informují je. Vlastně, v podstatě už se dvěma miliony.

   Vymazat
 18. Boj s americkou propagandou zůstane na bedrech samotné vládě. Samozřejmě, že až té příští. Tedy, dáli volič. Takže je to vlastně na nás.

  OdpovědětVymazat
 19. Na usáckou propagandu by bylo zapotřebí několik stovek lidí. To proto, že je tak masiní , že se jí nic nevyrovná.Vašek

  OdpovědětVymazat

 20. Ubohý blbeček Chovanec, půjde k ledu hned po volbách s celou zrádcovskou vládou.

  OdpovědětVymazat

 21. Ubohý blbeček Chovanec, půjde k ledu hned po volbách s celou zrádcovskou vládou.

  OdpovědětVymazat
 22. Ubohý blbeček Chovanec půjde k ledu s celou vládou hned po volbách.

  OdpovědětVymazat
 23. Už to vidím. Chovanec vzkřísil policejního komisaře Bretschneidera, navlíkne ho do tmavého obleku, na hlavu nasadí "nenápadnou" buřinku a pod klopu píchne odznak. Ten pak bude obcházet hospody a sledovat, zda v některé z nich neserou mouchy na portrét Václava Havla.

  OdpovědětVymazat
 24. No, zrovna ten jevrej Chomsky (který prý proklínáním USA odvrací pozornost od Izraele) to až tak zadarmo nedělá ...
  http://irishsavant.blogspot.com/2016/10/the-blessed-life-of-moral-crusader.html

  OdpovědětVymazat
 25. Kuci Cessti a depak je ten clen 3 odboje Vladimir Hucin? Jinak bezpecnostni hrozba pro CR,c.1 !!Nedavno jsem ho slysel v rozhovoru na Classic rock Radio a tam vyhrozoval ,ze kdyz se neco v CR,nevyvede,tak to odpali...nerekl co,ale z neho to vystane !!Jsem se dobre pobavil.

  OdpovědětVymazat
 26. No zase Chovanec, to je škoda slov. Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

  OdpovědětVymazat
 27. Musím říci, že taková nesvoboda za minulého režimu nebyla ani zdaleka taková, jaká je, natož, jaká se chystá. Ať už o naší zemi nikdo nelže, že je demokratická. Jsme naprosté loutky. OSTUDA pro dnešní vládu!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 28. Google chce pomocí surfařům odhalit demagogii, propagandu, hoaxy i totální nesmysly na internetu Více na: http://www.zive.cz/bleskovky/google-chce-pomoci-surfarum-odhalit-demagogii-propagandu-hoaxy-i-totalni-nesmysly-na-internetu/sc-4-a-184567/default.aspx

  OdpovědětVymazat
 29. Pan Man bohužel ještě stále nedovede pochopit, že USA jsou bohem vyvolený národ, který je už z toho jediného důvodu zvěstovatelem jediných globálně platných pravd. Je proto, mimo jiné, kupříkladu už jenom otázkou času, kdy i muslimové budou říkat „Není Boha nad Alláha a USA jsou jeho prorok“. Čeká se v tom punktu už jenom na to, až konečně Saudi zvítězí nad Asadem.

  OdpovědětVymazat