Reklama

.

.

úterý 4. října 2016

Američanům prý dochází trpělivost s Ruskem – Je načase, aby světu konečně došla trpělivost s USA!!!

Ladislav Kašuka
4.10. 2016 zasláno redakci NR
Američané si notoricky stěžují na Rusko, které je podle nich nedemokratickou zemí porušující dohody a napadající druhé země. Přitom vše, co Američané vytýkají Rusku, ve skutečnosti dělají oni sami už dlouhá desetiletí a jsou nejen neustále drzejší a drzejší, ale ještě bez špetky studu obviňují Rusko, které na rozdíl od nich respektuje mezinárodní pravidla a normy přijaté v OSN ze zločinů, které páchají oni sami!

Vezměme si třeba připojení Krymu k Ruské federaci. Američané a kyjevská vláda tvrdí, že tento poloostrov byl Ruskem ukraden Ukrajině! Pomineme-li historická fakta a to, že Ukrajinec – opilec Chruščov se při jedné ranní kocovině v padesátých letech prostě jenom tak rozhodl Krym, který nikdy předtím v celé své historii nebyl ukrajinský sebrat Rusku a darovat ho své rodné Ukrajině a budeme se věnovat pouze novodobé historii po rozpadu SSSR, zjistíme, že Krym byl připojen k Ruské federaci zcela legitimně a podle uznávaných mezinárodních norem (na rozdíl od odtržení Kosova od Srbska).

Krym totiž odmítl poslušnost kyjevské vládě, která v současnosti vládne podstatné části Ukrajiny až poté, co proběhl v zemi protiústavní převrat a k moci v Kyjevě se dostali pomocí násilného převratu Evropskou unií a USA podporovaní pučisté, kteří svrhli legitimního, ve svobodných volbách zvoleného ukrajinského prezidenta a vládu. Teprve tehdy a ne dříve, učinila AUTONOMNÍ REPUBLIKA Krym legitimní politické rozhodnutí nepodrobit se z násilného puče vzešlé, nelegitimní vládě a vyhlásila nejprve samostatnost a později se po lidovém referendu (na které byli pozváni pozorovatelé z celého světa) připojila na základě výsledků lidového hlasování k Ruské federaci. Rozhodnutí odmítnout poslušnost pučistům, kteří se protiústavně a násilím chopili moci v Kyjevě, bylo zcela legitimní a v souladu s ústavami drtivé většiny demokratických zemí celého světa, ve kterých se praví o právu na občanskou neposlušnost a sebeurčení v případě, že vedení země koná v očividném rozporu s platnou ústavou a zákony země!

Dalším americkým protiruským želízkem v ohni je Sýrie, kde vytýkají Rusku vše možné a dokonce až nemožné a hraničící s čirou fantasmagorií! Vezměme si ale fakta! Rusové, Íránci a Hizballáh (které západ označuje za teroristy, protože se jeho členům nelíbí, jak Američany chráněný Izrael bezostyšně krade území svým sousedům) jsou jediné cizí ozbrojené vojenské složky, které se nachází na území Sýrie legitimně (na pozvání prezidenta a vlády Sýrie). Američané a jimi vedená tzv. protiteroristická koalice, která jedny teroristy bombarduje a celou řadu dalších naopak zase podporuje, nemá podle platných mezinárodních norem v suverénní Sýrii co pohledávat!

To, že americká a další letadla této koalice létají ve vzdušném prostoru Sýrie, že jejich specialisté klidně na syrském území cvičí protivládní povstalce – teroristy a v současnosti USA dokonce uvažuje o vyslání pozemních vojenských sil do této suverénní země bez souhlasu syrské vlády a dokonce také bez mandátu OSN, je obyčejné novodobé pirátství a podle všech platných mezinárodních norem, které Američané velice často a rádi porušují, se dokonce jedná o agresi a vojenský zločin ze strany USA a ostatních členů této koalice! Svět však mlčí a pouze přihlíží tomu, jak Američané se svými spojenci v rozporu s mezinárodním právem ničí již několikátou zemi v řadě bez jakéhokoli postihu od bezzubé OSN, které je v dnešním světě už úplně k ničemu, protože nedokáže donutit své vlastní členy k dodržování mezinárodních norem a není vůči těm, co je porušují schopná zavést postihy a sankce!Fakta jsou fakta a amerikanofilové, multikulturisté a další pošahanci, zrádci a vlastizrádci mohou hýkat jak chtějí, ale každý, kdo není takový osel jako jsou oni pochopí, že ve světě je něco hodně špatně, když si někdo může dělat bez postihu cokoli se mu zachce v rozporu s mezinárodním právem a někdo naopak, ačkoli koná v souladu se zákony a pouze reaguje na situace vzniklé vměšováním druhé strany na území cizích suverénních zemí je označován za agresora a za toho, kdo je vinen tím, že napětí ve světě stoupá a hrozí jeho eskalace ve velký válečný konflikt!

23 komentářů :

 1. Plný souhlas.
  Když nevyšlo zvýšení napětí a případného světového konfliktu z důvodu tzv anekce Krymu. Kde původcem fašistického převratu na Ukrajině je USA a jejich anální alpinisté. Tak je tu druhé ohnisko Sýrie.
  Situace, dle mého laického názoru, je velmi nebezpečná a světový konflikt je za dveřmi. Ostatní svět nic. Trochu to připomíná dobu před 87léty, Mnichov a následný konflikt.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. američané válku rozpoutají. dosáhnou toho.

   Vymazat
  2. Zaleží jak to Putin a RF ustojí.Každému je jasné ,že kdyby RF nezabrala Krym tak by tam byla další fašistická základna.A kdyby Rusové se neohlíželi na nebezpečí 3 světové tak už by dávno stěma fašistickýma američanama zatočili.Vždyť ti američtí buzeranti umí válčit jen v zastoupení a proti sbším.

   Vymazat
  3. Z knihy Obžaloba od J. Bountyho psané v Petrohradu roku 1906 - cituju (za Anglie si dosaď USA):

   "Za Anglii bojují a finančně se ruinují druzí národové, ona však žne plody jí uměle rozsetého sváru: získává vhodné přístavy a soustřeďuje ve svých rukách dlužní povinnosti druhých národů. Výsledkem všeho jest to, že národy veškerého světaplatí Anglii jako procenta ze státních dlužních úpisů, z obligací a akcií různých podniků každoroční dobrovolonou kontribuci pěti miliard franků. Disponování tak ohromnými peněžními prostředky poskytuje anglické vládě — jež zcela správně je nazývána vládou bankéřů — ohromný vliv na vnější i vnitřní záležitosti druhých států, pokud nejen vnější vojny a vnitřní převraty, ale i mírný směr sociální myšlenky pomocí tisku potřebuje peněz a zabezpečuje převážný vliv tomu, kdo dovede dáti peníze za určitých podmínek a k vůli dosažení cíle, jenž se hodí rozpočtu věřitelovu. Tímto vlivem peněz objasňuje se drzé chování anglické diplomacie a bezohledný tón anglického tisku, jenž dobře ví, že síla není v právu, ale v argumentech. Tím se objasňuje pokorné podrobení diplomacie a tisku druhých zemí v pravdě nejnepodobnějším požadavkům a výkladům anglických autorit. Veškerá vnější politika Anglie představuje řadu do nebe volajících porušení mezinárodního práva, což nevadí Anglii, aby ve většině případů byla autoritativní vykladačkou téhož mezinárodního práva. Anglie vede výlučně věrolomné vojny proti slabým a bezochranným; při tom je vede s neslýchanou krutostí a s porušením všech konvencí. Proto přece však hlas Anglie bývá ve většině případů autoritativním rozhodčím v otázkách humanity. Anglie vnáší vojnu a zmatky do všech zemí, s nimiž má styk; ale angličtí rádcové bývají vysoce ceněni na cizích dvorech a monarchové jich vlivem svržení odcházejí, aby zakončili svůj
   neslavný zbytek života v téže Anglii, které oni sloužili a která je zahubila.
   Dějiny nám ukazují, že kazily stát, jenž vstoupil v Svaz s Anglií, nevyhnutelně tím nastoupil dráhu k své záhubě; ale vzdor zdravému instinktu národů, jejich diplomati a vůdci periodického tisku nepřestávají snažiti se po záhubném spojenectví s těmito moderními Kartaginci. K myšlence, že právě Anglie vede (svými agenty) vnější i vnitřní politiku Ruska, opravňuje nás celá řada zjevů, těžko vysvětlitelných pouhou stupidností, neboť je v nich systém:
   Vmíšení se Ruska do boxerského povstání směrem zcela opačným zájmům Ruska v Asii a zájmům až posud přátelské Číny; nepoužití práva stavění drah v Persii; nepoužití tísně anglické v čas burské války; vyhýbavé chování se k úspěchům strany Německa; podporování anglického kontrabandu vojenského za války s Japonci; tolerantnost k anglickému špehounství při ruském dvoře. To je ve vnější politice.
   Ve vnitřní politice: podporování organizace židovské politické armády, jejíž údělem je vládnouti v Rusku pod protektorátem Anglie; pronásledování censurou konservativních antisemitských orgánů tiskových, v téže době, kdy židovsky tisk je naprosto nevázaný. Nečinnost vlády vůči židovským demonstracím, politickým vraždám a otevřeným vzpourám a při tom drsné udušování každého pokusu loajálně smýšlejícího obyvatelstva zkrotiti i tyto samozvané reformátory organizace ruského národního života. Připuštění Židů, beze vší potřeby, do státní dumy, odmítnutí rozumného požadavku voleb dle povolání atd."

   Vymazat
  4. Bij Chazařína, spasíš Rus! - http://www.imagebam.com/image/e164b6507902691

   Vymazat
 2. Hluboce nesouhlasím!!!Bytostně!!! S urážením oslů jejich srovnáváním s amerikanofily, multikulturisty a dalšími pošahanci, zrádci a vlastizrádci!!!! Osel je docela roztomilé a hlavně užitečné stvoření. Ne jako ta chátra nemravná. Jinak nic dalšího nerozporuji a podepisuji.

  OdpovědětVymazat
 3. Autor má pravdu. A také nesouhlasím s přirovnáním k oslům, to by byla urážka oslů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chtělo by se říci, že Jenkyové a NATO jsou smečka hyen, jenže hyeny jsou krásná, inteligentní a snadno ochočitelná zvířata s vysoce vyvinutým sociálním cítěním a vzornou péčí o mláďata :-)

   Vymazat
 4. A všimli jste si vůbec,

  že to těm zločincům z USA vůbec nevadí, ta vaše fakta ?!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A nám je to u prdele. Nám jde o ty naše lotry, aby potom nemohli říkat, že nevěděli, že byli pomýlení. Na to už jim nikdo nepůjde a svého spravedlivého trestu se dočkají. Už se voda vaří, na ....

   Vymazat
  2. Všichni psychopati ignorují fakta. A obviňování druhých přesně z toho, co oni sami páchají, je pro ně typické.

   Vymazat
 5. pral bych jim valecne strasti na jejich uzemi smejdum usa

  OdpovědětVymazat
 6. Zločincům ta fakta vadí, jak těm usáckým, tak těm u nás. Chtěli by být za ty hodné. Stejně jako všichni psychopati.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zloděj vždycky křičí chyťte zloděje. To stejné je i v případě agresora USA a NATO, kteří křičí zastavte agresivní politiku Ruska.

   Vymazat
 7. západ je v ryti díky politice USA.Důležité je že lidé na světě sundali z očí záklopky(netýká se ČR a jejich politiků).Češi vůbec po dobu existence působí jako retardovaný národ,kterému vše dochází pět minut po dvanácté,ale jsou schopni vše šmahem dohnad.PŘESTAŇME BÝT RETARĎÁCI A ZAČNĚME SE CHOVAT NORMÁLNĚ:u svat.Václava leží mrtví důchodce,který zemřel hlady a vedle něj sedí 25letý mladík žebrající o práci a chleba,nad nimi je obrovský portrét skvělého,lasky plného,morálně nejvědčího,do nebes volajícího,našeho miláška Václava Havla,Václava nad všechny svatějšího.Jak se tam dostanete?Půjdete ulicí Václava Havla ,přes nábřeží Václava Havla,kolem parku Václava Havla chvíli si odpočinete na lavičce Václava Havlaa zase půjdete kolem trafiky Václava Havla a tam uvidíte sochu svatého václava,nenechte se klamat,to je náš milášek Václav Havel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro ty, co do Prahy dorazí letecky, tak na letiště václava havla a potom již trasa totožná.

   Vymazat
  2. Jak jednoduché.Zloděj nejvíc křičí"Chyťte zloděje"

   Vymazat
  3. Chybí tam veřejné WC V. Havla kde jsou místo toaleťáku jeho proslovy.

   Vymazat
 8. Američane potřebuji důvod ,aby mohli někde vtrhnout nebo s někym valčit a vždy si ho našli i za pomoci lži a děje se to i nadále a EU,Anglie a Francie jim v tom pomáhaji

  OdpovědětVymazat
 9. Stydím se za Šmejdy....

  OdpovědětVymazat
 10. ...jsou to SRÁČI a ZLOČINCI...ale i nás nevyjímaje..jsme členy EU a NATO

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...tak řečeno "SPOLUVINÍCI"

   Vymazat
 11. AMERIKANCOM nedochádza trpezlivosť,ale para v kotly,su pred krachom,ve´d dolar je umelo udržiavaný.Skutočna hodnota dolara je okolo 70 halierov povodných Ćeskoslovenských peńazí.Unca zlata bude stáť 50 000 dolárov.Takúto hodnotu skutočnu má dolár++++++++

  OdpovědětVymazat