Reklama

sobota 29. října 2016

Antizemanovskou oslavu 28. října na Staromáku zaplatil Gazdík z peněz daňových poplatníků /STAN dostává státní příspěvek/. Zaplatil ji Horáčkově agentuře, která zajišťovala produkci,tvrdí Michal Hašek

29.10. 2016 Parlamentní listy
Narážel tím na zprávu serveru Seznam.cz, kde se občané mohou dočíst, že oslavy platila Palackého univerzita v Olomouci a Starostové a nezávislí v čele s Petrem Gazdíkem. Obě tato uskupení získávají finanční prostředky i ze státního rozpočtu, tedy z peněz daňových poplatníků.

Ivo Mathé v rozhovoru pro Seznam.cz prozradil, že Miloš Zeman jako premiér vetoval jedno vyznamenání, které se chystal udělit prezident Václav Havel. Ačkoli nevyslovil žádné jméno, zkritizoval Miloše Zemana za to, jak v roce 1999 hájil Srbsko v době náletů NATO na tuto zemi. "On byl milovník Srbů, takže když došlo k bombardování Srbska, tak to považoval za nepřijatelné."

Hašek předestřel zcela opačný pohled. „Kosovo uznala vláda ČR bez mandátu Poslanecké sněmovny na návrh Karla Schwarzenberga. Argument pana Mathé o tom, že Miloš Zeman měl rád Srby, je ve skutečnosti bodem PRO Miloše Zemana, bombardování Jugoslávie NATO považuji za jednu z největších chyb, které NATO pod vedením USA udělalo v Evropě v 90. letech, připomínám mj. pozdější osvobození Slobodana Milosevice mezinárodním trestním tribunálem a kšefty bývalých amerických generálů a politiků v Kosovu...,“ napsal končící jihomoravský Hejtman.16 komentářů :

 1. Shodou okolností to pořádala agentura, kterou vlastní ten nejčistčí kandidát na prezidenta Horáček.
  Nějak si na tu prezidntskou kampaň vydělat musí a trocha propagace taky neškodí.

  Jo, a už jste viděli, jak se Bartoška s Dykem vyjádřili ke dnům občanského neklidu?
  Tak to nemá chybu. :-))

  https://www.youtube.com/watch?v=HXWOr6LVFw8

  OdpovědětSmazat
 2. Brady není strýcem Hermana.Pokud vím,tak Brady měl
  jen jednu sestru Hanu,která zemřela ve 13ti letech
  v koncentráku,odkud se Brady záhadně vrátil.Přejel
  sem vědomě sehrát roli,za kterou dostal zaplaceno.
  PU v Olomouci či Gazdík platí penězi daňových po-
  platníků.Je třeba jim o to snížit příspěvky.Hned
  budou vyléčeni ze svých bludů.Herman se snaží zlik-
  vidovat český stát a připojit k Německu.Asi jako
  protektorát.Komedianti je podporují,žádné granty.
  Množství lidí na Staromáku je spočítáno i s turis-
  ty,kteří čekali na orloj.Takže ta účast také neby-
  la tak velká,jak uvádějí.Včera tisíce,dnes už de-
  setitisíce a zítra statisíce.Pak se uvidí!
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážení, všechny neziskovky jsou prodlouženou rukou dobroserů, kteří se tváří že něco dávají z lásky a zadarmo. OMYL jsou to hráči a každá koruna jim minimálně vynese koruny dvě.
   Václav

   Smazat
  2. Ta účast byla bohužel děsivá. Jinak děkuji za připomínku, že vlastně p. Brady ani nemůže být strýčkem p.Hermana , když byl jediným z rodiny kdo koncentrák přežil. No kde a kdo drahého George vyhrabal.
   Dosud zveřejněná fakta o nevyznamenání p.Bradyho jasně ukazují jak celá kausa je zinscenovaná a vedená z úmyslem poškodit prezidenta a znevážit nejdůležitější státní svátek. Je to hnus a herci a jim podobní veksláci nemají co v politici hledat, stejně jako lékaři,ti ať jdou léčit lidi , když je jich málo. Ale za ty peníze co doktoři makají se jim makat nechce.

   Smazat
  3. Takže kvůli podvodnému jednání hermana i jeho ne-strýčka chtějí sesadit prezidenta. Není tento podvod pro posouzení právníky?

   Smazat
 3. uz me s tim stvou jak stvou proti prezidentovi na seznamu na prime ale uz jim zvoni hrana jak vyhraje trump tak pridou o sorose a budou mit po stvani

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a nebo taky ne, bohužel... velmi doporučuji vyslechnout si tento odkaz,ale až do konce;
   https://www.youtube.com/watch?v=XFjgmq6NJec
   Je to sice skoro půlhodina, ale ze střípků skládající obraz, až mrazí. Bděme!

   Smazat
  2. Anonymní29. října 2016 23:37 poslechl jsem si to cele to je fakt hnus ale kavarna nema podporu tak nemuze delat prevrat doufam ze vyhraje trump

   Smazat
  3. V US kdyby vyhrál Ježís Kristus, buď by ho ukřižovali, nebo přivedli na správnou víru.
   Václav

   Smazat
 4. O penízky se postaral Bělobrádek, častý návštěvník US.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 23:34
   Jistě,Bělobrádek cpe peníze VŠ až nepřiměřeně.Také se mu odměňují,podporou pro KDU-ČSL,pro Hermana,pro Putnu,navíc jim slibuje ministerstvo pro VŠ.Jinak mne osobně KDU-ČSL zklamala nejvíc.

   Smazat
  2. 7:11 Bělobrádek cpe peníze VŠ z titulu své funkce. Do dálnic tam cpe prachy jinej a do nemocnic zase jinej.

   Smazat
 5. Rozhodl jsem se odhlásit koncesionářské poplatky. To je zase můj protest!

  OdpovědětSmazat
 6. https://cechycechum.wordpress.com/category/slavni-zide-mezi-nami/
  Zde nejdete Krause a řadu dalších účastníků setkání na Staromáku

  OdpovědětSmazat
 7. Václav Ziegler:
  "Jak mladá generace může chápat ten odkaz 28.října, když češství a slovanství je pro mnohé, kteří se mohou prezentovat v médiích, odporný nacionalismus, husitství a národní obrození jsou téměř sprostá slova, když, ač je to zákonem z roku 1919 zakázáno, se používají šlechtické tituly a k dynastii, která byla roku 1918 tehdejším nejvyšším orgánem republiky svržena, se mnozí lnou jako k jediné záchraně? Co si má tedy o tom mladá generace myslet?"
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Co-nam-zbylo-z-idealu-28-rijna-Zapomente-na-ubohost-a-malost-dnesni-obcanske-spolecnosti-Svetove-uznavany-vedec-rozebira-na-co-vsechno-muzeme-byt-skutecne-pysni-460557

  OdpovědětSmazat
 8. Puč vyvolal vůdce jedné ze složekSudetoněmeckého Landsmannschaftu Herman.
  Herman předsedá české katolické pobočce Sudetoněmeckého Landsmannschaftu - Ackermann Gemeinde:
  http://www.ackermann-gemeinde.cz/predsednictvo/

  Důkaz, že Ackermann Gemeinde je složkou Sudetoněmeckého Landsmannschaftu je zde:
  https://www.historisches-lexikon-bayerns.de/Lexikon/Sudetendeutsche_Landsmannschaft

  Když se Herman omlouval sudeťákům za odsun sudetských Němců, omlouval se vůdce části Sudetoněmeckého Landsmannschaftu Sudetoněmeckému Landsmannschaftu a nazýval to česko-německým smířením.

  Zeman nás chrání před masovou imigrací - a to Německu nevyhovuje. Německo a jeho čeští kolaboranti z nás chtějí mít další německý stát a nacpat nám sem migranty.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.