Reklama

čtvrtek 20. října 2016

Až vnitro spustí, přijdou pravdy hustý


Milan Daniel
20. 10. 2016 Literárky

Štramák Chovanec: Ministerstvo vnitra spustí nový útvar proti dezinformacím. Bude sledovat „lživé weby“ a bojovat s propagandou.


Nezapomenu, jak nás, tehdejší politické vězně, poučoval někdy v roce 1972 na Borech jakýsi krajský prokurátor z Plzně o tom, že „existuje pravda kladná, kterou máme my“, nu a pak ta záporná, kterou mají nepřátelé. Reprezentanti onoho „My“ to tehdy měli relativně snadné, protože proti té záporné pravdě měl systém otevřenou cenzuru, hraniční kontroly a rušičky. Dnes je na jedné straně autocenzura daná strachem o židli a možností splácet ty hypotéky, ale to rozhodně není řešení bez chyby, protože je i v Čechách něco neposlušných novinářů, kteří mají pro strach uděláno a lidé si jich mají proč vážit. Kromě toho ten strašný internet...

To bude dřiny s přetíráním černého na bílo! Ještě že má to vnitro podporu demokratických politiků, BIS, evropských hodnot a generála Pavla. Protože to jsou dobře placení profíci s praxí, jejichž pravda je podložená teplými stolicemi či dolarem. Ech čo to tárám, eurem!

37 komentářů :

 1. Můžete být v redakci klidní, soudruzi. Vaše dementní čtenářstvo zůstane vašim konspiračním protizápadním blábolům věrno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prvni nasazeny idiot dezinformator,ze?

   Vymazat
  2. On nemusí být idiot, jen za to dostává zaplaceno... Tak nějak funguje státní boj proti dezinformacím. Jen jsem zvědav, jak bude ministr vnitra potírat americké lži typu zkumavky s pracím práškem, který ministr obrany USA v OSN svého času označil za antrax z Iráku. Tedy ten antrax, který po okupaci země nikdo nenašel. Nebo jak bude pan Zaorálek označen za dezinformátora, když bude na kameru ČT vysvětlovat, že převrat na Ukrajině vyjadřuje vůli lidu po svobodě a demokracii. Ještě se pobavíme :-) TnT

   Vymazat
  3. Po šesti minutách od nasazení článku a už máš napsaný koment? Ty jsi ale věrný čtenář, čtenář z nejvěrnějších. Ty tady zůstaneš až do konce, všechno zkontroluješ a zhasneš, viď!

   Vymazat
  4. útvar evidentně funguje. Tenhle web je sledovanej 24 hodin denně. Jen co naskočí příspěvek, první kdo se ozve je Hujer z ministerstva. Bez ohledu na hodinu.

   Sakra admine, máš logy, tak se podívej na IP adresy, odkud nám soudruzi trolí.
   J

   Vymazat
  5. vlast tě (22:58) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
 2. Každý propagandistický plátek, včetně tohoto, má své diskuzní osazenstvo, které milým redaktorům nedá nic zadarmo.

  OdpovědětVymazat
 3. Já se těším na to,že nám to budou vysvětlovat. Myslím tím samozřejmě ty desinformace a budou nám tedy sdělovat pravdu.

  OdpovědětVymazat
 4. Chovanec je idiot. Je mi jedno, bude-li tuto větu chápat jako proruskou propagandu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:04 Představuji si, že by se šéfem toho "útvaru proti dezinformacím, který bude sledovat „lživé weby“ a bojovat s propagandou" stal někdo jako vy. To by byla skutečně rychlá, bezbolestná a účinná cesta k nápravě dnešního stavu společnosti. Pak už se mi ten Chovancův nápad nezdá až tak idiotský.

   Vymazat
  2. A pošle na jejich lividaci "spřátelené" policejní sbory, viz: http://outsidermedia.cz/nemecka-policie-muze-rozhanet-demonstrace-na-celem-uzemi-cr/ Dovětek: Za stát je považováno úzení s vlastními hranicemi, státní správou, policií, armádou a justicí. Co z toho je ještě nase? To rozhodněte sami. Nějaká cenzura je už jen marginálie.

   Vymazat
  3. Od Vás to sedí Davide,vy bezpáteřní židovský zmetku,vždyt Chovanec je ze stejného hnízda jako Vy.....

   Vymazat
  4. 15:58 Jsi mentální ubožák, navíc špatně informovaný. Ale gratuluji ti, jsi první neanonymní trollský idiot na těchto stránkách.

   Vymazat
 5. Ta věty,napsal jste to dvakrát a zvykněte si asi tedy sdělovat přesnou pravdu,první napomenutí,zvykejte si.

  OdpovědětVymazat
 6. Já si myslím, že vnitro už nespustí. Mám pocit, že společenská scéna začíná být nějak stejná, jako byla ta v osmdesátém sedmém -osmém, kdy "oni" už věděli co bude, a "my" jsme ještě věděli hovno, a když se zvonilo, byl to už jen kompars ke zrežírovanému kusu. Začíná to být nějak stejné, rozdíl je jen v tom, že dnešní media tu a tam, jak tak informují, nejsou dost obezřetná a vnímavý lid ( ne všichni) se dávno naučil číst mezi řádky. A zazvoní zvonec, a pohádek bude konec. Teď je honička, co už se může říkat nahlas, a co ještě zatím potichu, protože samozřejmě šmejdi neví, kdo nakonec bude mít navrch, a převleky tak bleskově možné už nebudou. A taky si můžou všude dnes přečíst, jak je lid nasrán - až okázale nasrán - a s tím Chovanec neudělá nic. On sám - co je zač? Kdyby začali zakazovat teď, už teď je to s křížkem po funuse, lid už je informován nebo naučen, kde informace najít, a opakuji, že je nasrán. A to potom bude hustý. Až spustí lid. A co udělají "oni"? Vyrukujou se zbraněmi a budou potlačovat? Oni ale řadoví policajti jsou taky "lid" a ti, kteří odřepávají židle v kanclech, se neumějí na kvér ani podívat. Ano, bude to hustý, protože takhle, jak to je, a kam až ten bordel došel, to už nemůže mít dlouhého trvání. To jim asi už taky docvaklo. Co udělají? Zalezou do svých sídel, a vypustí psy? A sorry - já žádného slušného a odvážného novináře neznám. Umí psát jen krvežíznivé sračky, šoky, bulvár. Laciné břečky. Podívejte se na nové zpravodajství na Seznam.cz - Slonková, Šidlo a spol. Co je to za lacinou, hnusnou, bulvární břečku. Ne - oni si skutečně myslí, že to my jsme ti blbci, vypatlanci, a sežereme jim jejich blafy. A mladí potetovanci? Ti mají starost jen o fet, pařbu a tak. Ti to mají na háku všechno. Z těch jim pšenka nepokvete.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu,tento zakonzervovaný stav nemůže už dlouho vydržet,vidím to stejně.Václav

   Vymazat
  2. Když dovolíte poznámku k seriozním žurnalistům, jmenoval bych třeba Terezu Spencerovou nebo Jana Petránka. Ale zatím je těch slušných málo. TnT

   Vymazat
  3. 1:46 A Lenka Procházková.Je jich určitě víc,kteří se nebojí.Prima by také mohla pomoci.

   Vymazat
 7. jo eu smejdi by chtely cenzurovat jejich blaboly nebudu cist a tv je mi tez ukradena a pravdu si vzdy clovek najde

  OdpovědětVymazat
 8. Já též a myslím,že to snad nepotrvá dlouho a zameteme s tím ksindlem.Jiří

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17.11.všichni do Prahy!Vzbuďte se,vždyď nejsme stádo ovcí na porážku!Musíme so učit myslet globálně a ne si hrát na svém dvorku.Globální hráči,jako je Babiš,to je to nebezpečí.A ti zmrdi z vlády Chovanec,Bělobrádek,Sobotka,Štětina,Kalousek,Jourová,a další a další....jsou zrádci národa

   Vymazat
 9. Oni chcu s Chovancom ovčanom vtlkat do gebulí že USA i NATO vojny v Iraku,Lybii, Syrii na UA su správne a tie miliony zavraždenych civilov ,uprchlikov si proste nbevšímat,ved i my Slováci, Češi sa máme zučastnit tohoto krvavého šialenstva a vojen v prospech USA i NATO a že sme tak blbí ako oni krvelační. Skrátka chcu nas postavit do laty. Oni si snád myslia že im budeme papat tie ich presstitutské propagandistické lživé sračky !?

  OdpovědětVymazat
 10. Je strašně zajímavé, že často jsou po zveřejnění článku během několika minut první ty štvavé komentáře- a je jedno jestli článek přijde ráno nebo pozdě v noci, důležité je hodit jedovatou slinu a už diskutéři nereagují na článek ale na ty flusy.Bohužel. Lidi opakuju donekonečna- nereagujte na ně- nechodí sem diskutovat, ale mají to buď v popisu práce, a nebo posilují svoji zvrácenost- jak napsal trefně jednou pan Dvořák- nereagujte a oni vyhnijí sami.Ale k článku- zajímavé jak se to během jedné generace všechno pokřivilo.Najednou nevadí ploty na hranicích, o některých věcech je zakázáno psát některé názory- se světe div nesmí vůbec říkat- jo- dobyli nás ne přes své armády ale využili náš chtíč, mamon a ovládli nás. Ano. Prodali jsme jim vodu, lesy, doly za co? za pozlátky velkých televizí , několika aut, ohnivé vody.V televizi už neuvidíte moderátory mezi dvěma diskutéry mající opačný názor- který bez přerušení mohou na kameru sdělit- a divák si sám udělá obrázek. Ne ne.A protože se povedlo lidi i fragmentovat, tak tu nezbývá než napsat jednu smutnou větu ze Star Treku. My jsme Borgové, budete asimilováni. Odpor je marný.

  OdpovědětVymazat
 11. Mně přijde, že to už je směšnější, než jak to bylo za bolševika. "Bude sledovat „lživé weby“ a bojovat s propagandou."
  No jen se těším až, dříve nebo později, se vše změní. Pak se ale nesmí už nikdy nechat dopustit, aby ty prodejné štětky mohly obrátit kabáty, jak se to stalo po Havlově sametovém podvodu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak praví klasik:"...doba šílí vymknutá z kloubů...".ano, je to tu všecko postavený na hlavu a starej Orwell se musí řechtat,jako kůň....to nemůže v blízké budoucnosti donést nic dobrého.

   Vymazat
 12. Jsem jen zvědav jak dokáži lidém,že to co oni sděluji je pravda..jasně ono existuje moje pravda a tvoje pravda..takže stát to bude brat jako moje pravda a ta tvoje nás nezajímá

  OdpovědětVymazat
 13. A právě o tom to je, tito kolaboranti píší do všech alternativních webů jsou to placení agenti Shapira- konfidenti.

  OdpovědětVymazat
 14. http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/1906178-snemovna-rozhoduje-o-protiteroristicke-novele-miri-na-rekruty-i-verbire

  OdpovědětVymazat
 15. Vysvětlení pro neorientované:

  Informace, které přicházejí ze "západu", jsou vždy pravdivé! A informace, které přicházejí z "východu" jsou vždy nepravdivé a dezinformační!

  A nebo je to naopak? Teď přesně nevím.

  OdpovědětVymazat
 16. Stále přemýšlím do jakého ismu se řítíme - protože tak nějak demokracie je snad o něčem jiném. Nyní se dějí věci, které lze spíše charakterizovat jako strach před ....a musíme to zničit všemi prostředky, jen se zapomíná na to, že když se bude říkat pravda, tak si lidi udělají správný úsudek snadno i bez nějakých útvarů. Smáli jsme tomu za komunistů a nyní jsme ve stejné vodě, to jsem si nikdy nepomyslela, že se dá vstupovat do stejné vody dvakrát.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vstupovat do stejné řeky můžete mockrát , ale pokaždé je tam jiná voda , to je podstata toho přísloví !!

   Vymazat
  2. No a to je právě ono - neříkám do stejné řeky, ale že jsme tam. kde jsme již byli dříve.

   Vymazat
 17. CHCETE
  Válku s Ruskem?
  Válku s Čínou?
  Živit Ameriku?
  Živit Feudály?

  Pracovat za falešné Peníze?
  Kupovat vlastní Zemi?
  Přijmout falešnou Historii?
  Vzdát se vlastního Jazyka?

  Lež Krádež Podvod Vražda
  Agresivita.Zbabělost.

  GENOCIDNÍ
  SEBEGENOCIDA

  OdpovědětVymazat
 18. Jsem zvědavý na těch 20 Bretšnajdrů a co jsou zač.Měli by se stydět .že se k něčemu takovému propůjčí.Víte proč chodí spolu dva policajti na hlídku?Jeden umí číst a druhý psát.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.