Reklama

neděle 30. října 2016

Běda zemi, ve které „komediant vládne“!Komedianti si totiž z nějakého důvodu myslí, že jsou lepší než ostatní a mohou lépe než „obyčejný plebs“ hodnotit co je pro nás dobré a správné.

Ladislav Kašuka
30.10. 2016   zasláno redakciNR
Od doby co se do vedení naší země dostal na nějakou dobu Václav Havel, si všichni ostatní komedianti myslí, že jsou někým, kdo může hodnotit, soudit ostatní a určovat kdo a jakým způsobem u nás může vládnout. Pokud se jim to nelíbí, píší charty, vyhlašují protesty, požadují omluvy a dělají vše možné proto, aby takový člověk odstoupil ze své funkce, vůbec nehledě na to, že byl do své funkce zvolen lidem. Oni si totiž z nějakého důvodu myslí, že jsou lepší než ostatní a mohou lépe než „obyčejný plebs“ hodnotit co je pro nás dobré a správné.
Všichni víme, jak to pro naši zemi dopadne, když se do vysoké funkce dostane jeden z nich. Vezměme si třeba jejich modlu, notorického alkoholika, jak tovární komín hulícího milovníka absinthu a dekadence Václava Havla, kterého si západní tajné služby společně s normalizačními komunisty dlouhá léta hýčkali, aby ho posléze dosadili na post prezidenta polistopadového Československa. Jen co tento člověk nastoupil do funkce, slíbil všechno možné i nemožné, včetně toho, že se nebude zdražovat, nebude nezaměstnanost a již nikdy nevstoupíme do žádného vojenského paktu.

Realita však byla úplně jiná! Pod jeho vedením a kvůli tomu, aby mohl vládnout a udělat z naší země loutku a vazala západu, byla nejdříve vyhlášena amnestie pro zločince, kvůli jeho znovuzvolení byl na několik dní uvězněn jeho odpůrce Miroslav Sládek, aby nemohl volit. Potom byla protiústavně rozdělena republika a naše země byla zatažena do útočného vojenského paktu NATO, díky čemuž se naše armáda účastní misí v zemích, kam je nikdo nezval a které nejsou členy aliance, což z naší země dělá agresory a z našich vojáků obyčejné žoldáky a vrahy! Dále jsme se stali členy Evropské unie, která nám diktuje zákony, které musíme přijmout a přetváří Evropu v multi-kulti zónu, ve které se jako ve velkém tavném kotli mají rozpustit naše tradice a nakonec i samotné evropské národy, aby vznikl pronárod poddajných méně inteligentních bez tradic, národních hrdinů a vlastního sebeuvědomění, který by bylo pro „elitní rodiny světových mocných“ lehčí úplně zotročit.

Jsou prostě lidé hrající své role pro ty, kteří jim za to zaplatí, tak to bylo odedávna a tak je tomu i dnes. Jediný rozdíl je, že dříve ostatní lidé věděli, že se takovým lidem nedá věřit „ani nos mezi očima“ a každý bral s velkou rezervou všechno, co vypustili ze svých úst. V současnosti se bohužel ke komediantům, kteří většinou nikdy nepoznali co je to opravdová práce a normální život část lidí chová jako k nějakým celebritám, přestože by si takový postoj veřejnosti mnohem více zasloužili třeba doktoři, policisté, nebo dobří vyučení řemeslníci a dělníci, na kterých každá země ve skutečnosti doopravdy stojí!

68 komentářů :

 1. Jak se dostat nejrychleji z Prahy do Pekingu?

  V Praze vlezete Zemanovi do řiti, a vylezete v Pekingu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a co jsi havloid ??? a nebo kretén

   Smazat
  2. Tibet není Čína, to tě neučili?

   Smazat
  3. 19:45
   Podívej se do zrcadla,uvidíš obojí najednou,Chujmere debiloviči!

   Smazat
  4. 19:04
   Tak to není. Musíš to vzít přes ssa, Anglii, Francii, ..., prostě celý západ, a vylezeš, kupodivu, přes šapitovo konečník ze své vlastní řitě. Tak Peking příště. No, nic, jízdní řád ti vydají v Saudské Arábii, mají je všechny, ale nejsou tolik spolehlivé, sorry.
   Jo, a zahoď vše Čínské, co máš na sobě, vedle sebe, v sobě a vůbec všechno z Číny. Je to pro takové, jako jsi ty, jedovaté a tebe by to mohlo zabít.

   Smazat
  5. Přes Obamovu lejnolíheň to je ale jistější!:)

   Smazat
 2. Komedianti chtějí stávkovat, já myslím, že můžou a na vždy, nikomu ti šašci chybět nebudou...........

  http://www.petice24.com/kavarno_stavkuj_navzdy

  OdpovědětSmazat
 3. 19:04
  A jak dostat havloidy a chujmerovský syfilitický senkrovny do Fuckingtownu??Vrazit jim držky do lejnolahvárenskejch zadků,přidat ranec Jandovo eurovovnot a nepotřebuješ ani prsten od Arabely.....viď Chujmere debiloviči?!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Kdy si Zeman začne říkat císař a Pražský hrad přejmenuje na Zakázaný?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Až mu evropské hovnoty přestanou posazovat hlavu na jejich páchnoucí exkrementy.

   S pozdravem, kulturní fronta:
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Pi%C4%8Da_z_hoven

   Smazat
  2. božínku další vůl..

   Smazat
  3. Na evropských hodnotách se J. Janda zamýšlel, jestli by mu DAL AJ LÁMA ????

   Smazat
 5. To je poměrně veselé když stalinista Kašuka útočí na Havla tím že prý byl "notorický alkoholik, jak tovární komín hulící milovník absinthu". Při své tuposti si neuvědomuje, že jeho modla Zeman chlastá a hulí první ligu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:18
   Bejt na tvým místě ty senkrovno křížená s flaškou Venci kolaboranta Havla,vezmu špagát a jdu se do lejnolahvárenský žumpy oběsit!!!!Byl bys skvělá houpačka!:-D

   Smazat
  2. Jste sprostý, hnusný parchant provokatére. Potřeboval byste pořádně namlátit hubu,ale opravdu pořádně. Co si o sobě vůbec myslíte s těma vašima sprostotama a urážkama? Akorát vyprovokujete ostatní ke stejným nadávkám a to má být podle vás diskuze? Jste zmrd a prznitel diskuzí. Opravdu - najít smradlavé doupě, kde píšete ty své sprostoty, a pořádně vám rozbít hubu, až vám bude stříkat červená. A zkopat vás okovanýma botama - to by vás uklidnilo. Havěť jako jste vy je přítěží společnosti.

   Smazat
  3. 19:18
   Čau, představiteli multikulti evropských hovnot. Toto je tvoje kultura, tvůj vzor, prasáku:
   http://img10.rajce.idnes.cz/d1001/11/11026/11026615_88ff4a0ac3e168bd5c1c9fcc450c45f8/images/Jandaatingltangl.jpg
   Už táhni ke svým podobným ovádkům božím.

   Smazat
  4. Anonymní30. října 2016 21:11 jo to jsou oni to je ten spravnej predstavitel jejich hodnot

   Smazat
 6. Herman je předseda Ackermann-Gemeinde. Ten je jednou ze základních složek sudetoněmeckého landsmanšaftu.

  OdpovědětSmazat
 7. 19:13
  A kdy přestaneš napodobovat cvičenou opici soudruhu Bezmozkoviči Veškrno Chujmere?!

  OdpovědětSmazat
 8. Milda humanitární okupant.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo je humanitární okupant, Mildo?
   Znám jenom humanitárního bombarďáka a balkánskou řeznici.

   Smazat
 9. A bartoška je agent stb... a jinak všichni co jsou proti číně a rusku by měli přestat používat jejich výrobky zde vyrobené...tak to pražská kavárna bude chodit nahá a nebudou mít telefony a doma budou topit hnojem.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pěkně,ač si o něm myslím své,to řekl hezky jak Zaorálek,tak Chovanec.Herman porušil co se dalo a ještě lže.Tak má rovnou páteř i s ostatními propagandisty.

   Smazat
 10. Pro 19:04. Do Pekingu se možná dostaneme vlakem, už se těším až si tam zajedu Tran-sibiřskou magistrálou.

  K článku. Většina komediantů je prodejných a bezpáteřních pro drogu zvanou pozornost udělají všechno. Bartoška, Donutil, Kocáb, Stropnický ... ty všichni se plně národu zprotivili. Dříve alespoň byli považovány za umělce, ale dnes jim zbývají pouze štěky do reklam. Opravdu většina z nich je morální odpad, který se snaží zviditelnit alespoň posluhováním cizákům a vyvoláním občanských nepokojů. Jenže národ není blbý a už je nežere jako dřív. Lid je navíc přesycen západní televizní produkcí především z USA a pro komedianty již není uplatnění. Navíc komedianti mají alespoň nějaký smysl, když lid baví a snižují a uvolňují tím napětí ve společnosti, pokud vyvolávají revoluce je to úplná zvrhlost a oni jsou tak zaslepení sebou, že nevidí jak se tím odepisují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Většina komediantů jsou Židé a ti pohrdají ostatními lidmi ( Gojimy) a dělají jim jen to nejhorší - viz Krauz ve svém show Gojimy jízlivě zesměšňuje a Židům se klaní jako elitě národa. Díla Žida Davida Černého zesměšňují ČR - viz 2 sochy co močí na mapu ČR u Kafkova muzea a socha Sv. Václava obráceně v Lucerně . Kafkovi ( socha za OC Quadrio) se klaní protože Kafka byl Žid . Kafka přitom celý život psal jen Německy a do Německa odjel i zemřít.

   Smazat
  2. Však také svým posledním vystoupením skončili. Slušní lidé je budou bojkotovat úplně. Nikdo se nepodívá na ptákovinu, kde tito neumělci hrají. Nikdo na ně nepůjde do divadla. Narazí na obrovský odpor i když jim to moc nevadí, protože zkurvený autorský zákon jim zajišťuje příjem z každého opakovaného kusu. Však proto taky si tolik dovolují. V dobách, kdy nic takového nebylo, byli herci skuteční umělci, a je dodnes radost dívat se na herecký koncert osobností, když je v TV něco staršího. A vždycky byli umělci spíše skromní, žili jen pro divadlo - ne pro peníze, nebo aby se srali do politiky. Ale ta šmíra dnes? Hnusná individua. Bartoška i Donutil pro řadu lidí úplně skonči. Nebo Čvančarová - takové trdlo - co si to o sobě myslí? Anna K. - neuvěřitelné!

   Smazat
  3. Je potřebí tuto myšlenku víc šířit a uplatňovat v praxi. Nedívám se na produkci těchto individuí ani v TV (Tu vlastně již nesleduji delší dobu vůbec). Časem přijdou i o hlavní roli v " Králi sýrů", to až výrobci dojde souvislost poklesu prodeje s perzónou v reklamě. I ty červené koberce za čas vyšísují. Q.

   Smazat
  4. Souhlas. Stačí se podívat , co produkovali za totality, jak nás přesvědčovali o správnosti budování socialismu a nyní nás budou oblbovat tentokráte zprava. 99% jich do politiky nepatří. Již jim nevěřím. Dříve jsme s mámou jezdili často do Prahy do Národního, ale po prohlášení pí Kolářové, že se jezdíme do Prahy ožrat a pak se jdeme podívat na herce do divadla jako na opice - od té doby jsem tam nebyl ani jednou. Pokud potřebuji kulturní vyžítí jezdím do Státní opery na krásná klasická operní představení. Zde kdo umí - ten umí - jiní tam nejsou.

   Smazat
 11. současný boj pražských kavárenských nacistů proti občanům české republiky kterými pohrdají je legitimní. ve volbách se ukáže kdo dostane více hlasů.

  OdpovědětSmazat
 12. K panu Kašukovi a jeho zoufale prázdným výlevům grafomana se dá říci snad jen jediné:
  "Nemít myšlenku a umět ji vyjádřit - na tom se pozná novinář." (Karl Kraus)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pan Kašuka má na své názory právo.

   Smazat
  2. Není důležité mít myšlenku, ale vyjádřit ji.

   Smazat
  3. Vy jste také komediant pane Kopecký?Pana Kašuku nemusíte číst a pak se nemusíte zesměšňovat.Komediant zůstane komediantem bez svých myšlenek,pouze s myšlenkami našeptávačů.A tak dopadl i pan Kraus.Doufám,že vám to je jasné pane Jene Kopecký!

   Smazat
  4. Pane Kopecký, Karl Kraus by se pravděpodobně divil, jak můžete text, ke kterému se vyjadřujete přiřadit k jeho výroku „Nemít myšlenku“... “. Já se naopak domnívám, že jde o text věcný a výstižný. Naproti tomu, Vy vlastně vůbec neargumentujete, takže jste k aforismu Karl Krause zatraceně blíž. Může Vás utěšit, že v podobných diskuzích nejste sám. Ať už je to s mainstreamem nebo proti. S politováním, zdravím

   Smazat
  5. Kde ses tady vylíhnul Kopecký? Přilezl jsi sem z Novinek - to je žumpa non plus ultra.Smradlavá a zavšivená. Proč se usíráš do pana Kašuky? Co si to dovoluješ ty hovado? Ty nejsi ani grafoman, jsi prase sprostý, a úplně zbytečný. Na odstřel.

   Smazat
  6. Pro kopeckého platí:
   "Nenávidět a být hate free" (kolega pornojanda)

   Smazat
  7. Není to náhodou potomek jistého Václava
   Kopeckého,který byl propagandistou KSČ?
   Ten totiž ohrožoval propandu J.Goebelse.
   Petr Majevský

   Smazat
  8. Kopecký rozumí všemu, všude byl dvakrát, v Rusku třikrát. Ke všemu se vyjadřuje, ostatní jsou tupci. Komediantům bych sebral dotace, zakoupil maringotky a táhněte si vydělávat, ať nemáte čas pindat do politiky, vy "nadlidi".

   Smazat
 13. zasranýho hermana poslat na doživotí do tibetu aby poznal co to je za hnůj

  OdpovědětSmazat
 14. Tím lhanim ministra Hermana vlastně potopil především Premiéra a vládu, která za nim stála s metalem pro stryce proti Hradu!Udělal z nich buliky!!A oni se ho ještě hlupáci zastávají a omlouvá ji ho hov.ada!!!

  OdpovědětSmazat
 15. Pointa je v ovládání granty. V závislosti na nich kulturní fronta píská našeptané pravdy. Jev popsaný jako"groupthink" (skupinová stupidita) se postará o jednomyslnost. Žádná "dobrá" propaganda se neobejde bez angažovaných "umělců", a pouze skutečné osobnosti dokáží čelit tlaku, který na ně okolí vytváří. Dokážu si představit, jaký tlak byl vyvíjen na p. Kačera. Ti ostatní s jiným názorem, kteří nejsou "nedotknutelní" se musí přizpůsobit, jinak končí.
  Smutné že se zašťiťují demokracií...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vědět o Vašem komentu, nemusel jsem psát svůj, souhlas.

   Smazat
 16. Stávkujte, komedianti!:-D
  Nikoho nezajímáte:-D

  OdpovědětSmazat
 17. Komediant není tak hrozný jako hlupák. S komediantem, je alespoň legrace, s hlupákem, ani ta.

  OdpovědětSmazat
 18. Všichni lžou,jen Herman říká pravdu.Toho zmrda měl
  Sobotka odvolat s funkce ministra po jeho návštěvě
  u sudeťáků,kde veřejně avizoval záměr zlikvidovat
  český stát a připojit k Německu.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Herman zřejmě hovořil o přátelství, které je potřeba posilovat, a v souvislosti s tím, zmínil blízkost Česka a Německa, kteréžto země jsou spolu tak významně provázané, že by Česko, mohlo být ekonomickým nazíráním viděno jako další spolková země. Cukr neurazí, ale namaže podrážky, tak že do vás mohou strkat jako na šprtecu.

   Smazat
 19. Umělec, mnohdy neumí vůbec nic vytvořit, mnohdy se dovede pouze pitvořit a za svoje grimasy si nechá platit od krále stejně jako jeho kurtizány ! Prodává vlastně sám sebe za třicet stříbrných! Nedivme se tedy tomu , že jejich čest a věrnost je pouze na oko! Argento

  OdpovědětSmazat
 20. Podívejte, jestli jsou tibeťané národ, tak to tam bude pod pokličkou vřít, a může to trvat třeba sto nebo dvěstě let, jako naše Doba temna, a pak se to všechno nějak pohne a Tibet bude znovu samostatný. Dnes si hrajeme na to, že Tibet je součástí Číny, a je to prakticky totéž, jako hrát si, že Česko je součástí Rakouska-Huherska. Prostě politika, s národnostním sebeurčením to nemá co do činění. Je to komedie, bárka pokrytectví, které je tu zmiňováno. Ani Zeman nevěří tomu, co ve vztahu k Číně říká, ... ale ví, že pragramatický úsudek velí dělat ze sebe blbce a Číně přizvukovat. Záleží na rovině, ze které situaci posuzujete. Mašinérie Čínské politiky v současnosti nedovoluje, aby se Tibetský národ osvobodil, prostě to tam drží mocí, a není na pořadu dne, aby se to rozporovalo. Úmluvy OSN, co jich je, jsou založeny stejnou měrou na ideálech jako na pragmatismu, který je ovládán doménou hrubé vojenské síly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:41- měl byste pravdu, kdyby změnu režimů a národních sebeurčení nedoprovázely zájmy "jiných". USA nedovolily základnu na Kubě, proč by měla Čína dovolit v Tibetu základny USA?

   Smazat
  2. Nemůžete diskutovat s někým, kdo nezná pravidla diskuze.

   Smazat
  3. Nehrej si s pravdou grafomane 22.41a nedouku.Tibet je součástí Cíny 1000 let

   Smazat
  4. Za 200 let nebude nic jako nečínský "Tibeťan" existovat a proč by se měli Číňané z Tibetu trhat od Číny? Aby se stali občany chudé horské země závislé tak jako tak na Pekingu, odkud jedině budu moci odletět do zaměstnání na Marsu?

   Smazat
 21. Lenin – falešný obojetník a loutka Rothschildů!

  Kdo byl vlastně Vladimír Iljič Lenin?! Jak zní správná odpověď, když se zamyslíte nad celým jeho dílem, odkazem a skutky?! Proč byl z vyhnanství se souhlasem západních velmocí eskortován zpět do Ruska hned poté, kdy tam padlo carské samoděržaví a začala se tam vytvářet konstituční (parlamentní) monarchie typu Velké Británie, nebo některých severských evropských zemí?!
  Jaký byl skutečný Leninův úkol v Rusku, jaká byla cena za to, že byl jako cenný balík vlakem dovezen zpět do Ruska, aby „převzal iniciativu“ a dovedl revoluci tam, kam jí západní židovské miliardářské lobby potřebovalo dostat?! Proč Lenin nejprve psal horkokrevná revoluční díla, naoko horlil pro celoplošné znárodnění a světovou revoluci a zlikvidoval domácí ruskou šlechtu a průmyslníky, aby vzápětí psal statě o přílišné horlivosti, kterou nazýval dětskou nemocí levičáctví a na závěr sesmolil NEP (nová ekonomická politika), ve kterém de facto popřel vše, co předtím tvrdil a nabídl přístup na ruský (sovětský) trh cizímu kapitálu ve stylu Číny, nebo později Jelcina, přičemž dobře věděl, že obyčejní pracující se za systému státního kapitalismu vydávajícího se za socialismus rozhodně nebudou mít nikterak lépe?!
  Odpověď je jednoduchá, celé jeho dílo, jeho propagace a jeho nástup k moci v Rusku byl financován Rothschildy a ostatními neruskými židovskými oligarchy za účelem rozvrácení a následného vydrancování této obrovské a na nerosty bohaté země! Z toho důvodu byla také na Leninův rozkaz (na pokyn jeho pánů) vyvražděna celá carská rodina, včetně malých dětí, aby nezbyl nikdo, kdo by si mohl v budoucnu dělat nárok na ruský trůn a být tak překážkou neomezené vládě nadnárodních korporací, která měla díky Leninovi v Rusku nastat! Leninovi v jeho díle pomáhal Trockij a mnozí další příslušníci a služebníci světových židovských oligarchů, kteří chtěli nejprve rozvrátit a poté ovládnout Rusko!
  Zatímco tedy Stalin a další hrdinní polní velitelé bránili Sovětský svaz přímo na bojištích proti invazi 14 cizích zemí, které napadli Rusko ke konci roku 1917, Lenin seděl v Kremlu a psal navzájem si odporující spisy, které měli za úkol poplést hlavu lidu i ideologům a vložit moc v Rusku (Lenin samozřejmě tvrdil, že pouze dočasně) do rukou cizímu nadnárodnímu kapitálu! Naštěstí Lenin onemocněl a zemřel dříve, než dotáhl své dílo tak daleko, aby již nešlo zvrátit a Josif Visarionovič Stalin tento vlastizrádný plán stačil stopnout a potrestat vlastizrádce, včetně Trockého, který se snažil zavrženíhodné Leninovo dílo dokončit, ale byl nakonec vyhnán ze země a posléze dostižen spravedlivou rukou Stalina v zahraničí, odkud dále plival jedovaté sliny na svou vlastní zem!
  Pokud si někdo pořád ještě Lenina idealizuje, nechť si dohledá fakta (chce to spoustu času a trpělivosti) a zamyslí se nad tím, proč právě Stalin a nikoli Lenin, je západem do dnešního dne tolik proklínán a zatracován a proč v západních zemích podobná hysterie v současnosti propukla kolem osoby Vladimíra Putina!
  Oba totiž chtějí totéž, udělat z Ruska samostatnou a soběstačnou velmoc, která není nikomu sluhou, ani surovinovou kolonií!
  Ladislav Kašuka.
  http://www.czechfreepress.cz/ladislav-kasuka/lenin-falesny-obojetnik-a-loutka-rothschildu.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blaničtí rytíři?
   https://www.youtube.com/watch?v=Sh9lKTEKCXo

   Smazat
  2. Proč se nepíše tato historie.Máte pravdu,vše je dneska dostupné a informací je dost,potom je otážka to srovnat v hlave,protože pořád platí že 1+1=2.Jenže to by tento národ nesměl čumět na tu prolhanou bedýnku(televize)ale trošku se pídititiryti.

   Smazat
 22. Je to hoax?
  http://prace.hyperinzerce.cz/herec/inzerat/12460369-brigada-28-10-2016-staromestske-namesti-komparz-100-kc-h-nabidka-praha/

  OdpovědětSmazat
 23. Pane autore ,zadam vas ,neurazejte komedianty. Od sveho utleho mladi jsem obdivoval a obdivuji dodnes vsechny bez rozdilu...At to byli provazochodci, akrobate, zongleri , Klauni ,krotitele , krasne Cikanky , svetsti , kozaci na konich v manezich , uzasni kouzelnici , mistri vseho cirkusoveho umeni a co vse krasneho a okouzlujicicho nam detem i rodicum a dospelym dali. Nezapomenutelne chvile ....Chtel bych aby se vratili zpet. /To ze tu nejsou je odplata za televizi./...Bez nich je zivot daleko a moc chudsi....a smutnejsi...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi jste pane nepochopil kam autor míří.Jsem obyčejný člověk a pochopil jsem to.Když komediant napadá svého kolegu komedianta za neschopnost,je to komediant nebo hajzlík?Mám za to že hajzlík,a že těch hajzlíků je!!!!!!!

   Smazat
 24. koukam že se věc podařila rozeštvat lidi mezi sebou a toje to co potřebuji nejdřive slova a pak granaty přijde mito jako stokrat obehrany špek na ktery stokrat za sebou vovčanstvo pokažde radostně sedne

  OdpovědětSmazat
 25. Ale nesedne HEREC zustane hercem a vůl volem.

  OdpovědětSmazat
 26. Herce a zpěváky určitě zajímá zemědělství a průmysl ve,kterém pracují milióny občanů naší země!! Určitě znají tuto problematiku,...teda krom mejdanů ve Varech!!!Určitě je trápí nezaměstnanost v regionech, kde průmysl stagnuje!Bartoška a spol se měl moc dobře i za Komančů a o to více mě tito zmetci a zrádci se.rou!!!

  OdpovědětSmazat
 27. Já doplňuji
  Bartoška a spol. se měl moc dobře i za Komančů a o to více by měla většina národa tyto zmetky ignorovat-lidově se tomu říká, seru na zmetky.

  OdpovědětSmazat
 28. Celebrita a dokonce hrdina je ten obyčejný dělník makající za prd peníz od rána do večera.Slévač,elektrikář,zámečník,doktor,sestra,a všechny poctivé profese,Každopádně komedianti a politici tam nepatří.Proč:no protože se tyto hovada díky svědci jako Havel spiťan,pasovali samozvaně prostřednictvím mediím a novinářům(pošuk Šafr,vyhulenej Dodo Doležal)na ELITU NÁRODA.Ale věc je jasná,brzo vám nakopeme zadky "os pubis"!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 29. Herec je dobrý pokud hraje podle scénáře a proto jsou všude a je jich moc,např televize soudy úřady vláda policije obrana unie a ostatní vižírkové včetně fláterníků a demokratických stran.Že to skončí válkou zřejmně nikoho nesere.

  OdpovědětSmazat
 30. Připomeňme si slova českého vlastence a básníka Jana Nerudy: KDE VLÁDNOU ŽIDÉ, NÁROD HYNE !!

  OdpovědětSmazat
 31. Proč zase komedianti v roli rozkladného elementu?
  Protože mezi komedianty a héééérečkami je vysoce nedisproporčně zažidováno a zažidovkováno.
  Celá Havlérka je v podstatě jen židovina - a žid je ferment rozkladu, zákonitě se objeví všude, kde je ničení a rozvracení, tam se to jimi začne vždy hemžit.

  OdpovědětSmazat
 32. Každý může mít svůj názor, ale tolik sprostoty, že Vám není hanba.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.