Reklama

.

.

neděle 23. října 2016

Boj proti Miloši Zemanovi je kontraproduktivní

Ivan David
23. 10. 2016
Někteří neukojení politici a prestituti se pustili do boje proti přimo volenému prazidentovi. Už dávno. Teď k tomu použili  návštěvu dalajlámy, který je pro Čínu symbolem zahraniční opozice. Aranžmá akcí s dalajlámou bylo  plánováno tak, aby vedlo ke konfliktu. Setkal jsem se s názory, že prezident sedl na lep svým protivníkům. Nemyslím. Podle mého soudu Miloš Zeman, tak jak ho znám, úmyslně jednal tak, jak jednal, a na lep sedli ti, kteří na něj útočí.

Zemanovi oponenti to mají těžké, okopávají prezidentovi kotníky, protože výše nedosáhnou, jak praví Zemanův oblíbená aforismus Jerzy Lece o trpaslících. Příznačné je, že se chytají každé příležitosti a tím upozroňují na svoji bezradnost, které by si jinak mnoho občanů nepovšimlo. Typická je aféra s zpožděnou cestou na pohřeb bývalého slovenského prezidenta. Koho to zajímá? Přesněji, koho by to zajímalo, kdyby prestituti nespustili zuřivý povyk.

Dalajláma má velkorysé pochopení pro každého, jak řekl 7. prosince v rozhovoru s italskými novinami La Stampa: "Každý člověk má své vlastní náboženství a svou pravdu, ale ve společnosti musí být mnoho náboženství a mnoho pravdy."  Zdůraznil, že islám je mírumilovné náboženství. zde
 
Případ s dalajlámou by vypadal vážněji, tedy pokud by se dalaljláma těšil v ČR těšil mimořádné oblibě, ale tak to není. Prestituti marně doufají, že dalajlámu ozářila svatozář, kterou implantovali Václavu Havlovi, jeho duchovnímu spřízněnci. Jenže s odstupem let vypadá jejich moralizování, jako plané pokrytecné řeči. Dalajláma je pro běžného občana jakýsi exot, nikoli světová morální autorita.
Ve srovnání s ministrem Hermannem je na tom "jeho svatost" dalajláma s popularitou v ČR ještě dobře. "Jeho svatost" Hermann se setkal s představitelem části tibetského exilu soukromě a to na půdě ministerstva kultury, které zatím zprivatizováno nebylo, a tedy soukromé není. Kdyby byla schůzka opravdu soukromá, nevěnovala by jí média takovou pozornost. Byl to veřejně prezentovaný politický aktivismus politického profesionála.

Je hezké jak prestituti omílají případ Hermannova strýce, jemuž prý bylo upřeno vyznamenání. Nikde nepíší, že to tak je, jen naznačují. Není to zřejmě proto, že mohou jen naznačovat, ale proto, že nemohou tvrdit, protože nemohou dokázat. I "veřejnoprávní" ČTK se může v naznačování přetrhnout. Jak ČTK píše: "Sobotka dnes uvedl, že o Bradyho kauze, tak jak o ní hovoří ministr Herman, před kontrasignací ani v okamžiku kontrasignace neměl žádné informace. V sobotu premiér uvedl, že Zeman by se měl zachovat jako státník a Bradyho vyznamenat, jinak bude z 28. října "festival hradní malosti a české rozhádanosti" zde. "Sobotka" tedy podepsal seznam bez Bradyho, neví, jestli Brady jako jeden ze stovek navržených na seznamu těch, kteří měli být vyznamenáni, někdy figuroval (což popírá hradní mluvčí Jiří Ovčáček), nicméně premiér ČTK familiárně označený jako "Sobotka" by ho vyznamenal. Aby byl klid. A soudí, že by to bylo velkorysé, hodné Hradu.

To je ovšem "Sobotkova" mentalita a proto i taktika. Kritizoval církevní restituce, aby potěšil oponenty restitucí, schválil církevní restituce, aby potěšil majetku lačné církve. Pravil, že budoucnost mají podporovatelé imigrace, aby potěšil jejich příznivce, pak se snažil potěšit rozjitřenou veřejnost odmítáním přerozdělování migrantů podle kvót, pak potěšil paní Merkel a Brusel konstatováním a praktickými kroky k dobrovolnému přijímání uprchlíků. Máme premiéra s mentalitou velmi veselého děvčete, které chce potěšit každého. Velmi veselá děvčata se nikdy netěšila zvláště velké vážnosti. Kam větřík zafouká, tam se třtina ohne. "Sobotka" si snad opravdu myslí, že udělá na veřejnost dojem označením oslavy 28. října na Pražském hradu jako "festivalu hradní malosti a české rozhádanosti".  Na Hrad zve prezident různé osoby podle vlasního uvážení. Není domovníkem nebo sekretářkou, aby se choval podle něčích pokynů. Bylo zvykem držitele jistých pozic zvát 28. října na Hrad. Lidé, kteří se nás snaží urážet a napadat si nezaslouží naší vážnosti a obvykle je nikam nezveme.

Jistěže to mají prezidentovi oponenti naplánované. Představují si, že s masivní podporou prestutitů obnoví Pražský majdan a vyženou Janukoviče, totiž Zemana ze země. Za podpory Merkelové, Tuska, Schapira a dalších kovaných demokratů zavedou zaručeně evropský demokratický režim ukrajinského střihu a zaplněné Václavské náměstí jim 17. listopadu 2016 bude aplaudovat.

Nebo jak?

70 komentářů :

 1. prazidentovi byla upřeno, třtina se nejen špatně vyslovuje, ale dokonce i čte, jinak za mě dobrý

  majdan nehrozí, takovou sílu zas kavárna nemá a chová se dost "idiotsky" - uvozovky pro zdůraznění, takže tu bude takový mírně progresivní status quo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi

  1. "Herman trvá na tom, že mu Zeman řekl, že Brady bude vyznamenán, pokud se ministr nesetká s tibetským duchovním dalajlamou. Hrad to popírá."

   Tvrzení proti tvrzení. Věřím Hermanovi, proč by si to vymýšlel. Zeman na druhou stranu důvod má - loayalitu Číně, už jsme zase v

   https://www.novinky.cz/domaci/418400-brady-kdyz-jsme-sli-do-osvetimi-lide-se-odvraceli-myslel-jsem-ze-uz-je-jiny-svet.html

   Vymazat
  2. Proč by si to vymýšlel? Svatá prostoto! Přece by nám nelhal...

   Vymazat
  3. Zeman tu zavádí Čínskou ideologickou diktaturu a vydírá v její prospěch členy vlády udělením/neudělením vyznamenání příbuzným, kteří s tím nemají vůbec nic společného. Je to trapné a nedůstojné. Jestli si to Zeman uvědomuje, to ať posoudí odborníci.

   Vymazat
  4. Pro 21:33 víš absolutní prd, jak se elita domlouvá a jak je svět řízen. Mají svoji symboliku a rozhodně se nic důležitého neříká přímo, zas takoví hlupáci nejsou. Pak je vrstva užitečných idiotů typu Herman, kteří nemají ani páru jaká hra se hraje a proto mohou mlít různé bláboly (je podpořen idiot, který elitě vyhovuje).

   Pro zvídavé způsob komunikace je naznačen v jednom dílu seriálu černá zmije, kde král udělá určité gesto a rytíři nějakého řádu jdou a splní rozkaz.

   Vymazat
  5. 21:49 Na tuhle paranoiu nepotřebuju doktorát.

   Vymazat
  6. Naivkové, kteří věří Hermanovi. Ministr, který si zve s o u k r o m o u návštěvu (Dalajlámu) na ministerstvo je přece podvodník a manipulátor. Neustálé opakování téhle trapně nicotné aférky jen proto, že hajzlíci z ČT a ČRo chtějí útočit na lidem zvoleného prezidenta se samozřejmě obrátí proti autorům téhle kauzy (Herman, Halík, lidovci, pražská a brněnská kavárna). Neúcta k republice, spolupráce a podlézání sudeťákům, krádež obecného majetku pro církevní sekty - to vše jim bude jednou, a asi velmi brzy, spočítáno.

   Vymazat
  7. Výběr událostí kolem vyznamenání pro Jiřího Bradyho

   8. září - Konala se recepce na slovenské ambasádě, na které podle Daniela Hermana prezident Miloš Zeman ministra kultury osobně vyzval ke zrušení plánované říjnové schůzky s dalajlamou s tím, že jinak neudělí jeho strýci Jiřímu Bradymu státní vyznamenání.

   27. září - Zeman přijal Hermana, během schůzky podle ministra zopakoval svoji žádost ohledně dalajlamy.

   12. října - Šéf hradního protokolu Jindřich Forejt telefonicky informoval Bradyho, že 28. října obdrží Řád T. G. Masaryka.

   18. října - Ministr Herman a další lidovci se setkali s dalajlamou. Premiér Bohuslav Sobotka označil schůzku za jejich soukromou iniciativu.

   19. října - Sobotka obdržel z Hradu seznam vyznamenaných, který kontrasignoval. Bradyho jméno na seznamu nebylo.

   20. října - Šéf hradního protokolu Jindřich Forejt Hermanovi sděluje, že „že diskutovaný návrh na udělení/propůjčení státního vyznamenání byl pro letošní rok odložen“.

   21. října - Brady se dozvěděl o zrušení vyznamenání. Herman v České televizi řekl, že prezident osobně mu sdělil, že udělení ocenění podmiňuje zrušením schůzky s dalajlamou.

   22. října - Zeman místopředsedovi vlády Andreji Babišovi na setkání v Lánech potvrdil, že požádal Hermana, aby zrušil schůzku s dalajlamou. Popřel, že by věc spojil s oceněním Bradyho.

   23. října - Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček Radiožurnálu řekl, že Bradyho jméno nikdy nebylo na seznamu vyznamenaných. Seznam podle něj prezident podepsal po návratu z Polska. Tam byl prezident na summitu V4 ve dnech 14. a 15. října.

   Vymazat
  8. Zajímavý článek, píšu mu jedničku:, doporučuji:
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kdyz-vidim-siky-v-cele-s-Halikem-a-Pithartem-chce-se-mi-zvracet-A-mnoho-dalsich-slov-ktera-byste-od-rezisera-a-byvaleho-zamestnance-CT-asi-necekali-459548

   Vymazat
  9. Anonymní23. října 2016 21:33
   „Věřím Hermanovi, proč by si to vymýšlel.“
   Už jenom to, že se jedná o jeho strýce, nelze Hermanovo svědectví brát za bernou minci. Z podstaty věci hrozí, že je podujatý.
   Nemluvě o tom, že to je známý křivák, jak ve vztahu Čechů vůči sudeťákům , tak ve vztahu k dalajlamovi, kterého oficiálně přijal jako člen vlády a tvrdí, že to bylo pouze osobní, přátelské přijetí. Navíc mluvit o dalajlamovi, jako o „jeho svatosti“, když ani nevyznávám jeho víru (nebo co to ten budhismus je), musí i samotnému dalajlamovi připadal falešné. P.K.

   Vymazat
  10. Věřit exknězi Hermanovi je velmi pošetilé. Osobně si myslím, že člověk jeho charakteru je schopen lhát kdykoliv se mu to jeví výhodné. Dnes jsem ho slyšel, že navrhl svého strýce panu prezidentovi k vyznamenání. Kdyby to byla pravda, nemyslím, že by pan prezident svoji volbu změnil jen proto, že pan Brady má synovce bezcharakterního mizeru.

   Vymazat
  11. J. Forejt nevěděl o podmínce, že se Herman nesmí setkat s dalailamou, a potvrdil telefonicky udělení vyznamenání, načež se přiřítil rozzuřený Zeman - mstitel, zjistil, že Brady už se o udělení vyznamenání dozvěděl ... prekérní situace.

   Vymazat
  12. Nikoli, situace byla jiná, než 22:17 uvádí. Forejt se optal jednoho z kandidátů (ostatně jako všech ostatních) zda by byli v dosahu v případě, že prezident udělí vyznamenání. Ale Brady to vzal jako hotovou věc. Inu chyba. Na obou stranách. Herman zasluhuje vyhodit z vlády nejen za přijetí Dalajlámy na ministerstvu, ale i za projevu na sudetských dnech. Herman je protičeské individuum, sloužící cizím zájmům!!!

   Vymazat
  13. Zeman slouží cizím zájmům a jestli to takhle půjde dál, vyslouží si flastr, který mohou dostat jen prezidenti.

   Vymazat
  14. Blbe 22:47 - Zeman slouží mým zájmům, zájmům mé manželky, zájmům mých dětí. Tak si dej pozor na to, co píšeš, idiote!

   Vymazat
  15. Milan Kundera kdysi napsal, že se národy likvidují tak, že se jim nejdříve vezme paměť. Zničí se jejich knihy, jejich vzdělanost, jejich historie. A někdo jiný jim napíše jiné knihy, dá jinou vzdělanost, vymyslí jinou historii .. ..Nedovolme to. Bez odkazu předků a bez vlastní sebeúcty bychom přestali existovat. Nechceme se přece proměnit v nevědomý, neodpovědný, manipulovatelný dav.

   Nedopusťme to!

   Vymazat
  16. Před národním svědomím nemůžete jen tak utéct, nebo se schovat na Hradě.

   Vymazat
  17. Včera jsem mluvil s velvyslancem SR Peterem Weissem. Tvrdil. že se celou dobu na recepci na velvyslanectví nehnul od prezidenta Zemana a vylučuje, že by Zeman mluvil s Hermannem o dalajlámovi a panu Bradym....

   Vymazat
  18. No to je krásné alibi.

   Vymazat
  19. ... co se k tomu dá najít

   http://video.idnes.cz/?idvideo=V161022_115605_zpravodaj_mku

   Vymazat
  20. Lara Brady řekla serveru, že ještě před týdnem jejímu osmaosmdesátiletému otci volali do Kanady, kde od roku 1949 žije, lidé z prezidentské kanceláře, aby ho o nominaci informovali. Sdělili mu i harmonogram slavnostního ceremoniálu.
   „Byl na to pyšný, dostal už vyznamenání všude možně po světě - v Německu, v Kanadě... A doufal, že se mu podobné pocty dostane i doma v Česku,“ uvedla Brady. Nakonec však byl její otec ze seznamu vyřazen. Podle Lary Brady to může souviset s tím, že se ministr Herman v úterý sešel s dalajlámou. Schůzku kritizoval mimo jiné i prezident Miloš Zeman (více čtěte zde).
   Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/jiri-brady-nedostane-statni-vyznamenani-ff2-/domaci.aspx?c=A161021_140250_domaci_cen

   Vymazat
  21. chůzka ministra kultury Daniela Hermana z KDU-ČSL s dalajlámou vystrašila nejvýše postavené politiky v zemi natolik, že prezident Miloš Zeman, premiér Bohuslav Sobotka, předseda Senátu Milan Štěch a předseda Sněmovny Jan Hamáček vydali společné prohlášení, kde se od „osobní aktivity“ Hermana distancovali. Ujistili v něm Čínu, že Tibet je její součástí.

   Samostatnost a nezávislost Tibetu jednoduše není na programu dne. Kdo by si chtěl nahněvat Čínského dráčka, že?

   Vymazat
  22. Dalajláma přijede na návštěvu a kompletní Ústavní sbor sráží paty, salutuje a smolí věrnostní pamflet.

   Vymazat
  23. 0:45 + 1:03 Schůzka Hermanna s dalajlámou nikoho nevystrašila. Prohlášení nejvyšších státních představitelů jen říká, že se náš stát distancuje od hlouposti ministra Hermana. Ten se domnívá, že on a jeho souvěrci mají totální (totalitní) moc dělat cokoliv, bez ohledu na zájmy občanů. Vždyť jim to tak přece prochází už 26 let.

   Vymazat
  24. Věřím Hermanovi, proč by si to vymýšlel.
   Argument jako víno!!! Sancta simplicitas!!!:-)

   Vymazat
  25. Za Hermana se stydí i katolíci. Bývalý farář, který tak dlouho žil se ženou, že byl z vlastních řad nakonec po domluvě odejit.
   Zeman si může vyznamenat, koho chce. S tím nikdo nic nenadělá. Kdo se o to snaží, jen se ztrapňuje a ukazuje svoji zoufalost. I kdyby se celá situace odehrála tak, jak řvouni popisují, nic to na věci nemění. Prostě už probíhá předvolební kampaň na hrad, no. Nic novýho...

   Vymazat
  26. A volali Bradymu z kanceláře prezidenta? Třeba to byla pouze finta. Hermanovi bych nevěřil vůbec nic pro mě není důvěryhodný.

   Vymazat
 2. Merkelová, Tusk, Šapiro chtějí vyvolat Majdan? Kvůli prezidentovi který nemá vůbec žádné pravomoci mimo žvanění?
  Davide, vy jste už regulerní blázen, psychopat. Vezmětete si prášek, máte jich plnou skříň.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pan 23. října 2016 21:03
   to vymyslel sám, nebo mu to diktovali?

   Vymazat
  2. Hele, ty debile, tak proč ste tolik usilovali o to, aby tu nevýznamou funkci dostal Šláfenberk? Proč prezidentovi pořád vochcáváte kotníky a proč na vás pořád obyčejný lidi serou? Proč? Protože Zeman jim mluví z duše, tak buďte vy pussy kavárenský rády, že je mírumilovnej. Už se na vás vaří voda a Zeman zatím nechce být řezníkem. Ale von na vás přijde nečas, chátro zlovolná.

   Vymazat
  3. president se zastava nas obycejnych obcanu a nasi zeme vy by jste tady natahaly migranty a poslaly nase lidi do valky s ruskem vlastizradci staci komediant stropnickej chtel verbovat i zeny mame vas uz dost usa poskoci po volbach hermannove kalouskove sobotkove konecne pujdou na smetiste dejim a proto volme spd

   Vymazat
 3. Odvolat Hermanna:
  http://www.petice24.com/odvolat_hermanna

  OdpovědětVymazat
 4. Prosím může mi někdo sdělit, zda je vážený pan strých ministra Hermana český občan. A co pro naši republiku od zbabělého útěku dobrého udělal. Zda si váží svého synovce který kolaboruje se sudeťáky? Pokud ho prohlásí za absoutního zmrda potom si vyzmamenání zaslouží.
  Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Křiváctví mají v genech

   Vymazat
 5. Prezident Zeman má moji podporu.
  Čím se Hermanův strýc zasloužil o republiku, aby ze to dostal metál? P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Emigroval - hahaha :-D) - hrdina - za to měl dostat metál?!

   Vymazat
 6. Cituji komentář z Mladé Fronty:
  "Herman žádal presidenta z pozice ministra o nemorální protekci pro svého příbuzného a následně bude dělat že neví že nemorální protekce = následná loajalita k tomu kdo protekci poskytne.
  Takže jestli president protekci zrušil, tak to byla naprosto adekvátní reakce na to co udělal Herman.
  Pan Brady je jen a jen obětí svého nemravného příbuzného.
  Také je tady důležité že Herman jednal z nízkých osobních zájmů kdežto Zeman tím poskytnutím protekce jednal ze zájmů dobrých vztahů k Číně , tedy z důvodů celospolečenských".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "dobré vztahy k Číně" by neměly znamenat, že Čína bude prostřednictvím Českého Zombie-Prezidenta diktovat kdo se s kým smí a nesmí setkat.

   Vymazat
  2. Milý blbečku 22:25 - když chceš obchodovat s Čínou, tak ji nesmíš urážet. Když chceš lézt do americké zádele, tak nelez na Novou republiku!

   Vymazat
  3. Když chce Čína obchodovat s námi, tak se musí držet zpátky.

   Vymazat
  4. To 22:39 - to jako myslíš vážně, Jakube Jnado - pornoherče a prostitute?

   Vymazat
  5. Pokud někdo na protekci přistoupí je sám zločinec.

   Vymazat
  6. 22:25 "Dobré vztahy k USA" by neměly znamenat, že USA bude prostřednictvím amerického thermo-vyslance a s ním kolaborujících poslanců z ODS a TOP09 diktovat, s kým se demokraticky zvolený prezident ČR smí a nesmí setkat. Máte poněkud krátkou paměť a selektivní vidění světa. A jaký "duchovní vůdce" je dalajláma si přečtěte tady:
   http://www.novarepublika.cz/2016/10/dalajlama-sponzorovany-cia-letaji-tam.html
   V každé normální zemi je organizátor gerilových skupin považován za nebezpečného teroristu. Není rozhodně náhodou, že největší "dalajlámisté" u nás jsou zároveň obdivovatelé Mašínů. Mravnost naruby, žádná lež jim není cizí. Proto Hermanovi nevěřím ani slovo. Ani bych se nedivil, kdyby chudáka strejčka navedl lhát pro "dobrou věc".

   Vymazat
  7. pro 04:30

   Píšete, že přece USA nemohou přikazovat, kdo se s kým má setkat a nebo nemá setkat. OK, ale jako správný demokrat jistě tušíte, že by to mělo platit i v jiných případech.
   Přece není možné, aby Čína prostřednictvím své ambasadorky řídila naši politiku a vládu !
   To se prokazatelně stalo - podrobnosti nejsou důležité. Fakt ponižujícího dopisu a zmatky kolem tady toho vyznamenání - i kdyby na tom byla jen část pravdy, tak to plně prokazují. Čína řídí naši vládu. No super.
   A přitom podle statistik naše obchodní výměna s Čínou za poslední rok dokonce o 5,5% klesla.
   Ovšem podlézavosti se asi meze nekladou - především na Hradě.

   Vymazat
  8. 12:28 Vaše interpretace události je mylná. Ve skutečnosti se už minulá vláda ČR zavázala, že naše země "Respektuje územní integritu Číny, že neuznává tibetskou exilovou vládu a že se odmítáme jakýmkoli způsobem vměšovat do Čínských vnitřních záležitostí.“ Je samozřejmé, že pokud nějaký ministr přijme představitele tibetské exilové vlády, tak tento závazek zpochybňuje. Čína má pochopitelně plné právo se zeptat, jestli ten závazek stále platí. Potvrzení závazku vrcholnými představiteli státu vůbec neznamená "ponížení", ani že "Čína řídí naší vládu", jak tomu rozumíte vy. Šlo jen o potvzení platnosti závazku s vysvětlením, že exces jednoho ministra neznamená, že náš stát je nedůvěryhodný. Ministr, který na chvíli udělal z našich představitelů podvodníky, by zasloužil vyhazov. Pokud tato událost hrála roli při rozhodování o vyznamenáních, tak se vůbec nedivím. Převrácení na pohádku, kterou tu opakujete, je jen hrou odpůrců Zemana pro ty méně přemýšlivé.

   Vymazat
  9. Je mi osmdesát, o panu Bradym jsem v životě neslyšel, podíval jsem se do tištěných edicí encyklopedií (které nelze podle potřeby měnit), o panu Bradym jsem nic nenašel. Proč ten humbuk? Protože to po nás v rámci protizemanovských štvanic požaduje Bílý dům, Brusel, nebo dokonce Kreml? K čemu potřebují čeští občané protizemanovské kampaně? Aby zapomněli na to tempo ekonomického růstu, kterým jsme před 20 roky měli podle Havla dohnat zaslíbený Západ? Proč štvavou kampaň proti Zemanovi odůvodňujeme jeho politickou orientací na cosi, co někomu páchne - jako je světový mír? Proč máme věřit těm všem šmirglovým, barevným jarním, majdanovým kontrarevolucionářům, kteří parazitují na cizích národech, kteří rozvrací jen pro svůj prospěch jiné země, kteří okupují Irák, Afghanistán, Libyi, Sýrii, kteří vyzbrojují teroristy a říkají jim umírněná opozice? Snad jsme se mohli trochu poučit - kapitalismus- nacistický kapitalismus, socialismus, znovu kapitalismus. Kdy už konečně někde uvidíme záblesk demokracie? Zatím jen štvavá propaganda proti Zemanovi a dalším. Novináři vymřeli Čapkem, dnes máme jen medializátory - roboty na výrobu lží, propagandisty sloužící za spadlý žvanec ze stolu zbohatlíků.

   Vymazat
 7. Herman se již několikrát prokázal jako bezcharakterní černoprdelník par excellence. Jestliže požádal o vyznamenání pro svého strýce osobně, tak i to svědčí o jeho VIP vlastnostech. Potom jeho kopulace se sudeťáky hovoří o jeho ubohosti a absolutní absenci národního povědomí a hrdosti. To, že jeho strýc byl deportován do Osvětimi neznamená, že má automaticky nárok na cokoliv, protože tam bylo deportovaných celá řada. A to, že se sem dnes přihnal letadlem, těsně před 28. říjnem taky o něčem svědčí a na letišti jej očekával, no kdo jiný než hodný synoveček Herman s novinářskou squadrou a servírovači kafe.Je to všechno jedna špína a doufám, že se Zeman nenechá zlomit, jinak samozřejmě vůči Číně není vhodné lézt v předklonu. Ale je vidět, že Čína má rozehránu partii s globalisty.
  Sims.


  OdpovědětVymazat
 8. 17. listopad 2016 je po cca čtvrt století lhaní, podrazů a obrovským pokrytectvím zdevastované morálky po 17. listopadu 1989 někde zcela jinde. Nikdo nemá zájem za cizí zájmy, proti zájmům vlastním, se opětovně angažovat. Takže asi tak nějak.

  OdpovědětVymazat
 9. Zcela zřejmé je již od počátků lidstva, pokud se objevil někdo chytřejší a schopnější, okamžitě se proti němu spikli všichni pitomci. Takže takhle bych rozdělil pisatelé všech příspěvků k tomuto článku. Na ty kterým chytří lidé nevadí a na ty ostatní p.....e. A o tom to je!

  OdpovědětVymazat
 10. "Nejsme jako ONI", prohlašoval Havel na Letné. Jenže čas ukázal že jsou. Dokazuje to Havlovo letiště, stejně jako obří plakát na Národním muzeu se sloganem "Havel navždy." . Byli si tak jistí svojí pozicí, že nemohou voličům zapomenout tu zradu - volbu Zemana. Byli si tak jistí, že to mají pod kontrolou, dokonce se velkohubě utěšovali na opulentních recepcích pro "důležité", že "když se Karel dostane do druhého kola - je to jistý, páč ten mediální tlak a tak máme pod palcem..."
  Nazývat je "pražskou kavárnou" je urážka všeho dobrého, co v pražských kavárnách po intelektuální stránce vzniklo, nehledě na to, že mnoho účastníků tohoto korytářského hnutí z Prahy není (to jen pro pořádek, aby si někdo od Slavkova či Olomouce nemyslel, že od nich to není...). Vzhledem k jejich intelektuální vyprázdněnosti a stejně tak i k jejich skutečně protinárodnímu smýšlení bych navrhoval tuto dekadentní skupinu lokajů nazývat "Prasklá kavárna". Tedy kavárna, která se pokazila. Káva je zde kyselá a předražená, ubrusy jsou špinavé a záchody zapáchají přestože interiéru vévodí zašlé fotografie bývalého kavárníka se skutečnými majiteli kavárny. Štamgasti se rekrutují z řad fantomové inteligence a frontových idiotů, viz.
  http://dolezite.sk/old/Frontovi_idioti_a_fantomova_inteligencia_79.html
  Prasklá kavárna, naše 5tá kolona zahajuje svůj boj o žvot.
  Doufejme, že přinést ssebou spacáky tentokrát nebude stačit ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Říkejme jim morální výkaly. Je to šikovné označení, nabádá k řešení tomu postavit nějakou žumpu, kam budou ty výkaly stékat.

   Je to odvěký problém společnosti, od té doby co stupeň poznání vedl k větší dělbě práce. Co s bytostmi, které jsou špatně vychované a nic prospěšného neumí, nerozumí životu a všude se cpou a když vznikne špatným řízením s ve společnosti neudržitelné napětí snaží se postavit do čela a všude vyzývají k násilí, dříve se tato psychická nemoc označovala "posedlý ďáblem" nyní modernější název je "psychický trockista" (Ikonicky ztvárněno ve filmu Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti, kde postava Alex Luthor je typický "psychický trockista" vtipně zobrazeno na jeho tričku, kde je opice s dynamitem, zvířecí nízké pudy nejsou pod kontrolou a vlastní chtění řídí rozhodnutí takovéto zvrácené bytosti).

   Zatím se to řešilo lidově, dala se blbci funkce a byl klid, ale jenom do chvíle než na vrcholy byrokratické struktury dostane nadměrné množství trockistů a pak zákonitě nastane katastrofa, protože vlastní chtění převládne nad potřebami celé společnosti.

   Asi by bylo dobré založit velké množství psychiatrických léčeben, kam by se všichni Kalouskové, Swanceberkové, Havlové, Jandové, Babišové, Hermanové, Halíkové a apod... umístili. Vím, že náklady vzhledem k jejich počtu by byli veliké, ale vyplatilo by se to, protože škody způsobené společnosti jsou nezměrné. Pro začátek by stačili nějaké psychické testy a kdo neprojde by nemohl zastávat veřejnou funkci. První bod testu by byl odevzdat všechen svůj majetek nad nějakou stanovenou mez společnosti, je to služba společnosti, jsi připraven vzdát se hmotných statků, aby jsi ji mohl vykonávat?

   Vymazat
  2. Problém je, jak a s kým ten rastr eliminující psychopaty vytvořit, když podle odborníků(Koukolík aj) je jich v naší vládnoucí "elitě" většina.

   Vymazat
  3. Havel prohlašoval,že nejsme jako oni. My jsme ještě horší. Takže měl pravdu.

   Vymazat
 11. Majdan by byl naprosto kontraproduktivní. Jednak je jisté, že se Ovar odstřelí sám a pak by nám Rusové anektovali Karlovy Vary.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1:47 To víš že jó. Jen na konci tvé "myšlenky" chybí meéé-hop.

   Vymazat
  2. To se ti dost povedlo, inteligentní a vtipné, skutečně. To něco o tobě naznačuje, jen tak dál, Jakube.

   Vymazat
  3. Dement 1:47 se už odstřelil svým výplodem. Naštěstí je mezi lidem této země poměrně a většinově jasno. Je třeba, aby pan Prezident sjednotil ještě více obyvatelstva proti této žumpě.

   Vymazat
 12. Já se jen bojím, aby prezidenta nakonec neuvláčeli a neotrávili tak, že se rozhodne už nekandidovat. O to jim přece jde. S podporou USA velvyslanectví a různých presstitutů můžou zviklat část veřejnosti, která se zajímá jen o plné košíky v supermarketu. A že je jich hodně, tím si můžeme být jisti. Proto svoji podporu otevřeně vyslovujme všude tam, kde je jméno prezidenta posmíváno. Aby ti, co by váhali, a v jejich duších by pomalu zakořeňovala špína z médií, měli před sebou člověka z masa a kostí, který svou podporu hlásá veřejně. Aby "spirála mlčení", jak o ní píše Ilona Švihlíková, neslavila úspěchy. Zdravím Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Včera jsem byl v hospodě a Miloše Zemana v prezidentské volbě podpoří i lidé, kterým v roce 2013 nestál za to, aby kvůli němu šli k volbám. Může za to skutečnost, že za celou dobu prezidentování neudělal jedinou botu a není mu v podstatě co vytknout. Pokud nebude západními zpravodajskými službami otráven /ozářen/ jako se to stává Srbům v Haagu, tak pražská lumpenkavárna zažije kolosální výprask.

   Nebojte, vrátí se jim to jako bumerang, jejich zámořští páníčkové spláčí nad výdělkem úplně stejně jako v případě tlačení kultu osobnosti Havla a nacistického předvoje majdanského Kchárla, kde jejich kampaň měla přesně opačný účinek a protektorátní kolaboranté, sluníčkáři, vítači budou mít tentokrát co dělat, aby je nedostihla revoluční spravedlnost a hněv lidu.

   Bůhví kam ty kolaboranty s ukro-americkým a islámským klerofašismem jejich páníčkové odklidí, až to praskne a nebude to dlouho trvat, na Filipínách už nazývají amerického prezidenta čubčím synem a nutno říci zcela oprávněně, když byl nezávislým Mezinárodním trestním tribunálem v Benátkách odsouzen jako válečnýc zločinec.

   Vymazat
  2. Těším se na okamžik, kdy se bude letiště v Praze opět jmenovat Ruzyně a vypoví se smlouvy na předražené lavičky, které ochcávají psi.

   Vymazat
 13. Tak Zemana jsem nevolil, nikdy jsem ho nemusel. Stejně tak jsem nevolil ikonu morálky a pražské teplárenské, starýho Vopěnku, který se peleší se štětkou (katolík). Po tom, co ta většinou prodejná, zbabělá, přízemní, ubohá, nečeská, pseudoumělecká, příživnická, havloidní chátra, podporovaná cizinou,neustále útočí na prezidenta této země, si přeji, aby Zeman opět kandidoval. Můj hlas má jistý.

  OdpovědětVymazat
 14. Strýce mi fašisti pověsili v Kunovicích na lípě,spolu s dalšími partyzány.Mají tam pomník.Nejsem ministr Herrmann,abych žádal pro strýce metál.Těch,co by si jej zasloužili,byly tisíce.Špinavost Herrmanna je zřejmá,je to snaha o majdan.Kdo víc si zaslouží metál,ten,co přežil,nebo ten,co byl fašisty oběšen?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když vidím tu zaprodanou pražskokavárenskou žumpu,je mi k zblití.Jenom díky panu prezidentu Zemanovi,se mi daří dávivý reflex zatím udržet na uzdě.Souhlasím s jeho opětovnou kandidaturou a přeji mu hodně zdraví.

   Vymazat
 15. Hermane můj otec byl 21ročník ,který odvezli do rajchu,nežije.Nejsem nasrán že ho prezident posmrtně neviznamenal,tak o co ti de ty šmejde a Hassi.Děte do prdele ,těch lidí co si to zaslouží je ještě mnoho,proč Hermanovanova nebo Hessova rodina.Vyznamenání dává prezident a je na něm komu to dá,jaké podklady dostal.co upřednostnil.O co vám jde ?o ten kov?ten si strčte - víte kam.Místo standarty tam strčíte trenýrky,blbečky osvobodíte a tady se rozčilujete,idioti.Na stará kolena jste úplně blbí.

  OdpovědětVymazat
 16. Hermane jsi neuvěřitelný kretén,že ti ten tvůj strýc nenakope zadek.Tak on trpí v koncentráku a ty ,ty šmejde se paktuješ z náckama a teď vyřváváš.Ta tvoje pražská kavárna ještě nepochopila že čím dál více budou prskat tím více budou dostávat přes držku.Pražáci ,vzpamatujte se děláte jen ve světě ostudu,udělejte si tam mezi těma blbounama pořádek.MORAVÁK.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. At žije Morava.Návrh:at si Pražská Kavárna zvolí svého prezidenta a táhne do prdele

   Vymazat
  2. Navrhuju taky , aby se Ruzyne jmenovala Zemanovo Prazske letiste za zasluhy , ktere uz pan president ma o nasi vlast.

   Vymazat
 17. Ano,boj proti Zemanovi je kontraproduktivní, čím víc je haněn vlastizrádci, tím víc za ním většina občanů stojí. Ne vždy se Zemanem souhlasím, ale on je to nejlepší co naše vlast má.

  OdpovědětVymazat
 18. President Zeman je svetem uznavany statnik ! Tim, ze uprednostnuje zajmy Ceska pred zajmy Bruselu / Berlina vzbudil pozornost a uznani i u lidi vzdalenych, napr. v jizni Americe a dokonce i u cernochu ve statech, kteri neznaji a nevnimaji, jejich nejblizsi representanty..

  Zminene exoticke narody znaji presidentovi snahy i kdyz neumi vyslovit jeho jmeno.

  President Zeman je strategicky chytry a proziravy ! Napr. vztah k Cine - i kdyz mu jeho usili kazi lide, jako je Herman.
  Aniz by o tom vedel, tak Zemanovi nektere nazory se shoduji s nazory Donalda Trumpa na 100 % ! (Rozdil je akorat v jazyce - anglictina, cestina).

  Fandim Zemanovi a fandim Orbanovi. Cesi STUJTE za
  Zemanem ! Nikoho lepsiho zatim nemate ! Sobotka a dalsi ? Kdo to je ? Nikdo je nezna !
  Schwarzenberg ? To je restaurace ve Vidni, pro udivene americke turisty !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 19. Nenavist a lopatovani hnoje proti Zemanovi neni nicim jinym podlozene, nez ZAVISTI nad uspechem Zemana
  ve svete !
  Silne abiciozni bridilove, t.zv. prazske kavarny se uziraji touhou po moci, uspechu a uznani.
  Flustrace z reality jejich neuspesnosti je pro ne neunosna.
  Oni se opravdu chovaji jako opice z Limpopa. Kdyz si jich nikdo nevsima a nevnima je, tak dotycneho napadnou hovinkami... PLESK - a mate to na uniforme !
  Takze v Praze jako na Limpopu.
  honolulu


  OdpovědětVymazat