Reklama

pondělí 24. října 2016

Boje v Aleppu: syrští vojáci obsadili strategickou výšinu

24. 10. 2016     zdroj
Útoky na východní Aleppo byly obnoveny 23.října. Syrské vládní síly obsadily v Aleppu strategicky důležitou výšinu Bazo. 24. října o tom informovala agentura AFP. Uvádí se, že po intenzivní dělostřelecké přípravě přešla syrská vojska do útoku a vzala útokem výšinu Bazo. Teroristé nevydrželi nápor vládních sil a ustoupili.

Z výšiny Bazo kontrolují syrské vládní síly většinu čtvrti 1070. Nyní se syrské síly zaměřují na výšinu Hekme, jejímž obsazením budou moci odříznout zásobování teroristů v Aleppu.

V daný moment provádějí syrští vojáci dělostřelecké a minometné ostřelování pozic teroristů ve východní části Aleppa.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

5 komentářů :

 1. Pacifista je člověk, který jde k nepřátelskému zákopu beze zbraně. Průměrná životnost pacifisty ve válce je 0,94 s.

  OdpovědětVymazat
 2. Pacifista v našich krajích je ten, kdo podporuje vraždění civilistů ve jménu humanity a lásky. Pacifista v našich krajích je ten, kdo volá po válce a posílá do ní ty druhé. Pacifistav našich krajích, je už díky pussy chátře docela solidní nadávka, synonymum válečného štváče.

  OdpovědětVymazat
 3. jen tak dal pryc se vsema teoristama

  OdpovědětVymazat
 4. Laska a pravda predevsim .Vzpominam na sveho "pritele" Alexandra ,byl to take buk a nashledanou pratele Vasek Naveky

  OdpovědětVymazat
 5. Jó je to blbý. To je fakt prekerní situace. Kámoši jsou pod palbou, každou chvilku některý skápne, munice dochází, léčiva dochází, vodička dochází, žrádlo dochází, žold v nedohlednu. jen sliby a výzvy ze západu a od US instruktorů kecy držet se. No jo ale pemprsky také dochází a tak co si držet dřív jestli hlavu nebo zadel. A Aláh všemocný taky nikde. Prostě blbá situace, blbý den, blbá práce pro USA a blbé místo. Měli se Ti pitomci lépe učit a mohli vědět, že s Rusem je neradno bojovat.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.