Reklama

.

.

čtvrtek 6. října 2016

Brusel vytvořil nové „ozbrojené složky“ pro urychlení dopravy migrantů do Evropy

Jaromír Petřík
6. 10. 2016 Zdroj
Tak jsem se musel zasmát, když jsem si přečetl článek, že vnější hranice od čtvrtka oficiálně chrání Evropská hraniční a pobřežní stráž. „Dnešek (čtvrtek) je milníkem v dějinách spravování evropských hranic.“ Nová ozbrojená složka EU je vystavěna na základu svého předchůdce Frontexu, oproti němu má mít ale dvojnásobně více příslušníků, vlastní vybavení a mandát i schopnost v krátkém čase zasáhnout, kde to bude třeba. Článek zde

Vždy, když EU vytvoří jakoukoliv organizaci proti nekontrolovatelnému přílivu nelegálních migrantů do Evropy, tak to znamená, že ve skutečnosti usnadní pašerákům nelegálních migrantů cestu do Evropy.

Americký ministr zahraničí John Kerry již dříve uvedl, že by hlídkování u pobřeží Libye, odkud lodě s migranty do Evropy vyrážejí, mohlo pomoci stabilizovat situaci v oblasti. „NATO může hrát na moři podpůrnou roli operaci Sophia, aby se zabránilo nelegální migraci a nezákonnému obchodování s lidmi,“ uvedl Kerry s tím, že by alianční lodě neměly bojové úkoly. Avizoval také, že Spojené státy vyšlou jednu bojovou loď do operace NATO v Egejském moři.Zdroj
A skutečnost? Lodě NATO místo zabránění masovému přílivu nelegálních migrantů z Libye nakládají tyto migranty přímo u břehů Libye a nahradili tak roli pašeráků. Příliv nelegálních migrantů z Libye se těmito opatřeními zemí NATO neustále zvyšuje. Proto, když si přečtu titulek „Už to bude dobré, slibuje Brusel. Hranice EU začaly chránit zvláštní jednotky“, tak si říkám, že toto tváří tvář realitě nemohl napsat normální člověk.

Evropa spěje do záhuby a politikové z EU a NATO se svými mainstreamovými médii nechávají chválit, jak prospěšná tato jejich opatření pro Evropu jsou. Vzhledem k tomu, jak vysoká procenta hlasů ve volbách v Německu získávají strany za islamizaci Německa, tedy Křesťanští demokraté Angely Merkelové, Sociální demokraté a Zelení, tak islamizace Německa je jistá. Ve Francii v podobě strany prezidenta Hollanda též a podle preferencí jeho protikandidáta Sarkozyho bude islamizace Francie též nadále pokračovat. A země jako Německo a Francie mají v EU v otázce islamizace Evropy rozhodující slovo.

Zastánci islamizace Evropy takto mají svoji podporu jistou, proto si dovolí vysmívat se svým občanům podobnými frázemi jako: „Dnešek (čtvrtek) je milníkem v dějinách spravování evropských hranic. Odteď je vnější hranice jednoho ze členských států vnější hranicí všech členských států. Právně i operativně,“ prohlásil eurokomisař pro migraci, domácí záležitosti a občanství Dimitris Avramopoulos.

Takže jen vytvářejme stále nové „organizace a jednotky“ při „ochraně“ evropských hranic před nelegálními ekonomickými muslimskými migranty. Jistotu máme jedinou. Tyto evropské „organizace a jednotky“ ve skutečnosti usnadní a urychlí cestu těmto migrantům.

Dobře to vyjádřil ve svém diskusním příspěvku Miroslav Němeček: „Tak sláva! Už se přejmenovali! Teď se jim bude líp jezdit až k břehům Libye a dělat zadarmo převozníky.“

A já jsem zvědavý, kdy nastane doba, až Evropané budou hledat azyl před muslimskými imigranty v Putinově Rusku.

25 komentářů :

 1. Rusko je velké, no Problem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pochybuji, že hrdí Rusové budou s otevřenou náručí vítat miliony hochštaplerů, kteří byli příliš zbabělí, aby bránili své domovy. Co by tam z takové sebranky měli.
   L.C.

   Vymazat
 2. a proto z eu pryc a nebo vyhra le penove AfD hofer pak by nebylo vse pro zapad ztraceno ale nas zachrani jen cechexit

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nechápeš? všechno je ztraceno už teď. point of no return nastal už před deseti lety. Penová, hofer, orbán, wilders nezmůžou nic protože nemají krytá záda. jsme hnáni na porážku jako dobytek jen si to pořád nechceme přiznat. to je ta vnesnesitelná lehkost bytí. nebo zatím je to dobrý a padáme přitom z mrakodrapu... ortel byl vyřčen, je to bohužel tak. putin své rusko ubrání jako vždycky když bylo napaDENO ALE PO MERKELCE A JUNKROVI NEZBUDE NIC, VYPAŘÍ SE JAK PÁRA NAD HRNCEM.

   Vymazat
  2. Anonymní6. října 2016 22:22 snad svoji zemi pristi rok zachranime kdyz nebudem v tom dementnim spolku tak nam je nikdo nebude cpat a budem ochranovat hranice

   Vymazat
 3. no je to tady asi půl na půl. vyznáním Slované tam půjdou ke svým a jistě budou dobře přijatí a ten zbytek "Keltů!" buď poplave přes atlantik, ale asi spláčou nad výdělkem nebo zůstanou sloužit novým pánům evropy. Každý bude strůjcem svého štěstí.

  OdpovědětVymazat
 4. Kdysi dávno,když lidé ještě byli schopni se o sebe postarat,žil byl jeden z nich. Omar se jmenoval. Byl znám jako zastánce celku,kterým myslel svůj "vynikající" lid. Jednoho dne a bylo to někdy o půlnoci,šel a spadl do ošklivé přeošklivé díry v zemi. Probudil se palčivou bolestí v hlavě,na kterou asi spadl přímo tak,že vytvořil v pískovcovém podloží důlek. Náhle se mu začalo zdát,že vidí a slyší věci,o kterých do té doby ani netušil. Bylo najednou jasné,že prozřel. I řekl si,frajer,kterým byl vždy,tedy před tím úrazem,že bude vládnout těm,nad kterými vyčnívá duchem. Začal shánět nějaké své poskoky a začal vymýšlet problém,který by ale hravě vyřešil. Přišel se zcela novou koncepcí ozbrojených sil,měly být už jen obranné. Proto požádal své vědce,kteří už se k němu lísali protože tušili podporu vědy a válečné zvláště,aby mu zjevili,směji se tomu výrazu ale on tvrdil,že je vyvolený samotným Bohem a s jeho svolením je v nich aby používal jejich mozky,zda by bylo možné vymyslet zbraň všech zbraní,která by uměla ovládnout zem i vzduch,hladinu i podhladinu všech vod a i podzemí. Zapomněl tehdy ale na vesmír,směji se zase. Ti vědci tedy začali bádat a vymýšlet,protože ve vlastním zájmu potvrdili jeho "tušení",a vymysleli zbraň hromadného ničení,kterou nazvali Šnek. Měl ulitu,která ho měla bránit a chránit, měl sliz,který vadil při jeho pronásledování a sežral vše svým drsným "jazykem",i kov,který krájel jako máslo. Nevýhodou bylo,že byl příliš pomalý. Nicméně,on,ten vládce všech vládců,jak si už tehdy a předčasně,směji se,nechal říkat,on tedy souhlasil s jeho velkovýrobou. Stalo se tak,že se ti Šneci rozmnožili natolik,že vše sežrali a poslintali a nikdo s nimi nebyl schopen bojovat,protože byli chráněni těmi "domečky". Nakonec musel zasáhnout vesmír,který je roztavil. Snad vám všem toto "svědectví" napoví. Nejsem robot.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta vole, napadá mne T-14 Armata,je to tak?

   Vymazat
  2. Ano i ne,vlastně ta koncepce je značně podobná ale uvědomte si,pane,že ten historický příběh je starší než Vy a ještě navíc odněkud jinud,pokud chápete. Logicky z něho vyplývá sama ta podstata problému,který spočívá v prostém nepochopení věci,o kterou mělo jít ale nešlo a to naprosto ne. Je zásadou přírody,pokud to tak mohu sdělit,že vyšší bytosti vymýšlejí inteligentnější věci,směji se a nikoliv něco,co už tu bylo a přineslo neskutečné utrpení a navíc někým,kdo byli jen obyčejní vědci. Nadřazenost bytosti přece spočívá právě v té duchovnosti a ne v touze vládnout všem.

   Vymazat
  3. Vzduch? Jseš dement. Nikdy by nebyl schopen letět. Dej si hlavu do lisu,třeba ti vyteče rozum do dlaně,požij ho vole a dej nám už pokoj.

   Vymazat
  4. Ano,souhlasím,zní to až neuvěřitelně a při vývojové úrovni tehdejších vědců doslova neskutečně. Nicméně,myslím,že mluvím za všechny tehdejší vědce,protože to fakt fungovalo. Ten Šnek byl schopen pomalého letu a nikdo ho nikdy nesundal,byl příliš dobře chráněn ulitou. Vznášel se nad zemí a vojáci v něm bydleli. Žádný letecký útok jím nezůstal nepovšimnutý a bez jeho reakce na něj. Byla to naprostá katastrofa pro všechna nepřátelská vojska. Šneci ovládli tehdy celý svět.

   Vymazat
  5. Uměl se navíc i potápět a plavat v závislosti na napuštění ulity vodou. Nebylo to tak,jako u nových španělských ponorek,které se umí jen ponořit a ne vynořit,směji se,ten Šnek z vody vždy vylezl. Tato zbraň byla vymyšlena opravdu moc dokonale ale nebyl na ni ještě vhodný a žáruodolný materiál,na jeho planetě.

   Vymazat
  6. Kdysi,Hitler,realizoval něco podobného a to pro montáž a starty jeho tryskových balistických raket "velkého" dosahu V2 (Fau zwei),totiž kopuli obrovských rozměrů s pět metrů silným betonovým stropem někde v Západní Francii aby mohl vypouštět tyto ničivé rakety na Velkou Británii a neriskoval zničení jejich doku,jejich odpalovacích ramp. Tenkrát ho ale zradila skála,na které byla ukotvena,protože ta neodolala spojeneckému bombardování na rozdíl od té kopule.

   Vymazat
  7. Seš blb,vole.

   Vymazat
  8. Fantazii se meze nekladou,je bohatá na zážitky a rozvíjí schopnost vnímat ducha. My,myslím všichni,víme,že fantazie je projevem myšlení a že z fantazie může být i realita,protože pokud něčemu dokážeme uvěřit,asi je to možné a my přece myslíme logicky a tedy i logicky rozumně. Myslím,že my všichni potřebujeme relax a moderní pohádky jsou super,přece.

   Vymazat
  9. Uff,to jsem si tedy užil,díky,psychiatře.

   Vymazat
 5. tady je video poslechnete si toho hajzla:
  http://aeronet.cz/news/video-a-je-to-tady-nacelnik-generalniho-stabu-americkych-ozbrojenych-sil-v-desivem-projevu-zacal-vyhrozovat-rusku-cine-a-globalistum-znicujici-valkou-cz-titulky/

  OdpovědětVymazat
 6. Taková otázka. Máme NATO, obranou organizaci vojsk Evropy a USA. Jak naše území brání? Tím že se vrtá do záležitostí mimo Evropu a její občany nechá napospas Mohamedánům? Naše hranice by měli bránit ,,naše" jednotky NATO, NATO je máme!!! A jestli že ne NATOto tak ať jde celé NATO do p.rdele!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Česko má mít silnou armádu,silnou natolik,aby ho dokázalo adekvátně jeho velikosti a možnostem bránit. Máte být sami sebou,pokud ne,budete někým jiným,směji se,třeba muslimem.

   Vymazat
  2. .... Předložili jsme vašim úředním orgánům nejen fotodokumentaci vesmírných zbraní nad Prahou v té nejnižší výši,respektive na úrovni nejnižších mraků. Detailní snímky. Jasně je na nich vidět,například,že vám vesmírné civilizace fakticky nabízejí smlouvou O válečné podpoře stanovený počet několika desítek válečných antigravitačních disků,které v přesných formacích po pěti v řadě simulují přistání na vojenském letišti Praha-Kbely,kde byla v roce 1968 zmíněná smlouva podepsána ,k přistání , k jejich předání vám ,na něm. Znáte jejich představitele,který je ochoten a i schopen je na Zemi zastupovat a nezpochybnitelně se vám tak prokázal. Na jeho těle jsou vesmírnými civilizacemi zobrazeny logické obrazce z přirozených pih,což vy lidé ještě nedokážete. Vy ale nemáte zájem. Vaši předci se o vás postarali. Mysleli na vaši budoucnost a trpěli pro ni. Oni dokázali skoro nemožné,aby tato smlouva zůstala platná. Vysmíváte se jim tedy a i sami sobě,ale.

   Vymazat
 7. presstitutky budou stejně dál tvrdit, že teď konečně už Evropa brání své hranice. Ale to už tu bylo, viz Frontex, jehož jediným smyslem bylo a je, co nejdříve nabrat všechny emigranty už u břehů Afriky, aby nemuseli tolik riskovat své životy a zdarma je dovézt do Evropy. To že jim Evropa v podobě Řecka nevoní je pochopitelné, oni mají perfektní přehled, kde mají nárok na ty nejvyšší dávky a výhody. Blbý je, že už je mnohem těžší se jich v případě vyhoštění zbavit, což je v podstatě neřešitelné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když venku prší,pozvu ho dál a nebo mu prostě najdu přístřeší ale pochybuji,že bych zdravým rozumem souhlasil aby u mne trvale bydlel,myslím tím navždy a to protože nejsem imbecil.

   Vymazat
 8. P O M O C...!
  Uz je to prozrazano ! Uz to vyslo najevo ! Premier Sobotka vsem n Londyne vynadal, v NEznamem jazyce ! To NEbylo v anglictine. A ta zenska co sedi na Down str. 10 mu nadavala zpet, a take to nebylo v anglictine.
  Vzdy jsem vedel, ze jsme okupovani UFOunama a nikdo mi neveril. Tolik KRIVD jsem zde vytrpel a to vse kvuli sve vysoke inteligenci.
  nick honolulu - pozorovatel, svedomity !

  OdpovědětVymazat
 9. Co dodat SLÁTANINA

  OdpovědětVymazat
 10. Lidem by se mělo pomáhat, ale zejména svým vlastním potřebným. Cizím až ve druhé řadě, a ne každému.
  Stačilo by, dát jim jedno teplé jídlo denně. A ty, kteří dělají rotyku, zavřit za dráty. Oni by si rychle už sami mezi sebou řekli, že je to tu nebaví, a ještě rádi by se vrátili.

  Potom by bylo jasné, že ti kteří přesto přicházejí, jsou muslimská invaze na ovládnutí EU, a mohlo by se s nimi zacházet jako s nepřáteli.
  Problém je, že EU ty vetřelce chce. Proto se tváří, že dělá co může, ale výsledek je vždy kontraproduktivní.
  PB

  OdpovědětVymazat