Reklama

sobota 29. října 2016

Bývalý kancléř Mathé po letech prozradil: Premiér Zeman Havlovi vetoval vyznamenání. Asi pro Javiera Solanu - šéfa NATO v období "humanitárního" bombardování Jugoslávie

29.10.2016 Kosovo on line
Ivo Mathé a Erik Best diskutovali s redaktorem Jiřím Kubíkem (Hovínka.cz pardon Novinky.cz) v zákulisí studia Seznamu.
Udělení vyznamenání podléhá takzvané kontrasignaci předsedy vlády, to znamená, že bez jeho předchozího souhlasu nelze řád či medaili udělit.Bývalý kancléř prezidenta Václava Havla Ivo Mathé včera večer, po skončení živého přenosu Seznamu, zavzpomínal, že Zeman v době, kdy byl premiérem, dokázal své právo nepodepsat využít.
„Premiér Zeman nekontrasignoval jednu zahraniční osobnost,“ řekl zcela nečekaně Mathé, který byl hostem Seznamu společné s bývalou předsedkyní Sněmovny Miroslavou Němcovou (ODS) a americkým novinářem žijícím v Praze Erikem Bestem.
Mathé ještě dodal, že tuto nepříjemnou epizodu se tehdy naštěstí podařilo utajit, takže nevzniklo diplomatické faux pas: „Vůči tomu člověku by to bylo velmi trapné.“

Šlo o medaili pro Solanu?

Mathé naznačil, že spor mezi Havlem a Zemanem se tehdy týkal názoru na bombardování Srbska jednotkami NATO, neboli že spor proběhl v roce 1999. O koho konkrétně šlo, říct nechtěl.
Z kontextu ale vyplývá, že mohlo jít o vyznamenání pro tehdejšího generálního tajemníka NATO Javiera Solanu.
Zásadní spor mezi Havlem a Zemanovou vládou tehdy byl o to, zda NATO, jehož jsme byli v době leteckých úderů na Jugoslávii (v březnu-červnu 1999) členy teprve pár dnů, mělo, či nemělo právo zaútočit na srbské cíle. Tamní režim Slobodana Miloševiče v tu dobu vedl brutální boj proti etnickým Albáncům, kteří žádali osamostatnění Kosova.
„Argument Miloše Zemana byl tehdy směšný. On byl milovník Srbů,“ uvedl včera Mathé.

- - -


(Poznámka redakce Kosovo on line:
Ivo Mathé jako nekritický obdivovatel Havla a milovník politického kýče se samozřejmě velice mýlí. Zeman správně rozhodl neodměnit vraha Srbů Solanu a nepodpořit tak agresivní válku NATO na Balkáně a vnější síly, které režírovaly a financovaly krvavý rozpad Jugoslávie. Nešlo tedy o nějaké přátelství se Srby ale o elementární úctu k mezinárodnímu právu a neúctu k agresorům a hromadným vrahům.

Byla to také reakce na lhaní, podvádění a hrubý nátlak, kterého se dopustilo na české Zemanově vládě vedením NATO v čele s J. Solanou při "zdůvodnění" žádosti o přelety bojových letounů NATO ze základen přes české území k cílům v Jugoslávii.

Ostatně Solana prokázal svůj cynismus i při pogromu Albánců na srbské obyvatelstvo Kosova a Metochije v březnu 2004. Okupační armády NATO (KFOR) rozmístěné na Kosovu tehdy svou nečinností násilí tolerovaly.)

67 komentářů :

 1. Zeman nemusel mít rád Solanu, protože ten člověk byl v mládí maoista. Výpověď Evžena (jméno si nepamatuji) o zasedání vlády ke schválení přeletu demokratických a lidskoprávních bombardérů popisuje Zemana jako zuřivého bombarďáka. Pamětník doktor David tu posedlost umírňuje, přesto kdo ví, jak to tehdy bylo. Pravdu se dozvíme až po příštím převratu. David a malý Zeman (ministr školství) byli podle Evžena proti a proto si podle jeho předpovědi už v politice neškrtli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pátrej jak Ovčáček
   nebyl to Egon nebo Ervín?
   Proč zrovna Evžen ?

   Smazat
  2. Zeman měl pravdu. Gen. tajemník NATO Solana byl supervrah a vraždící monstrum!!!

   Smazat
  3. VÁCLAVOVA AMNESTIE
   Máte blbou náladu?
   Zdá se, že jde od Hradu!
   Bandu lumpů Václav kryje.
   Nová finta… amnestie.
   To nevypadá na plichtu,
   když nám se smějou do ksichtu.
   V tváři úsměv bezelstný,
   proč ne, když jsou beztrestní?!
   Slušný člověk facku dostal,
   to´s to Vašku pěkně posral!!!
   Nezbývá než jít se pást,
   či jak oni začít krást!!!
   Každý hrad má svého šaška,
   my tam máme Havla Vaška.

   HUMANITÁRNÍ BOMBARDÉR HAVEL
   Pravda a láska v Havlově podání -
   humanitární toť bombardování.
   Když bomba kol ucha zasviští
   je to vítězství nad lží a nenávistí.
   Pokud je na boku stíhaček hvězda, pruh
   všechno je OK - mír střeží amícky druh!
   Kdyby však azbukou na bombě textura
   protest song v OSN: „ruská diktatura“!
   Takto se tedy má ta Havla Václava
   lež ba i nenávist - bezbřehá záplava.
   Takto teď vypadá Václava Havla
   pravda i láska - křivá jak šabla.

   HAVEL NA LAFETĚ
   Za okny nám snížek taje, rádio nám hymnu hraje.
   Opustil nás prezident, dramatik a disident.
   Nechybělo vskutku moc a byli by jsme bez Vánoc.
   Dáša dorty napekla na tu cestu do pekla!
   Povídala teta tetě, že ho vezli na lafetě.
   Ukázala TV Nova za rakví jak kráčí vdova.
   Za vdovou šlo v pevném šiku celé stádo politiků.
   Vyznamenat šaška Vaška? To je fraška - a k ní flaška!

   Smazat
  4. Chazar Mathé, si kopnul do p. Prezidenta...asi to bylo jinak...
   "Zeman se s tím netajil, zablokoval vyznamenání generála Wesley Clarka, velitele sil NATO během bombardování Jugoslávie, protože česká vláda byla postavena před hotovou věc (týden po našem vstupu do NATO) a byla ujištěna, že nebudou bombardováni civilisté. Jenže bomby dopadly například na nemocnici, TV stanici, jedoucí vlak plný civilistů, atd. Proto bylo vyznamenání zablokováno. NATO navíc nemělo souhlas OSN, takže bombardovalo podle předchozí rezoluce OSN "o humanitární pomoci", proto se tomu pak říkalo "humanitární bombardování" (s Havlem tohle ale nemělo nic společného, tento slogan). Zprávy o tomto lze dohledat v britském Guardianu, u nás to přetiskly BL." (PavelSam, 29. 10. 2016
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Takze-oslavu-na-Staromaku-platili-Horackove-agenture-danovi-poplatnici-At-zije-republika-Hasek-se-nastval-460528/diskuse)

   Smazat
  5. Nebyl to Evžen, ale Ivan :)

   Smazat
 2. Podle vyprávění svědků - členů vlády se Zeman ohledně bombardování Jugoslávie vůbec neprojevoval ale nechával vypovídat ostatní členy vlády. Nejhlasitějším obhájcem bombardování byl ministr kultury Pavel Dostál!!! Neberte všechno, co kde slyšíte, jako fakt.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je určitě lepší mlčet a konat, než mluvit a skutky nechat jiným.

   Smazat
  2. Dostál se uměl skvěle přetvařovat. Když dělal redaktora Práva, byl mi velmi sympatický. Později jsem si dovodil, že lhal. Byl to antikomunista a těm se věřit nedá. Mezi socany bylo takových falešných ksichtů více než dost. Hodně sympatizantům této strany se rozsvítilo. Být zapleten do špinavostí s bombardováním není nic, na co by byl účastník hrdý. Protichůdné informace svědčí o tom, že ten tým byl pořádně rozhádaný. Lépe je počkat na příští převrat, kdy se všechno vyřve.

   Zeman se v NATO shlídl a to popřít nejde. Včera jsem měl o něho strach. Podle seznamu odměněných si snadno dovodím, že my, co na ten kapitalismus pracujeme, jsme občany druhé kategorie a Zemanovi na nás nezáleží. Vloni odměnil kapitalistu Světlíka z Vítkovic. Letos má Světlík problémy s financemi. Vítkovice byl světový podnik. Jeho technici vyvinuli mimo jiné také ocelárenský konvertor foukaný kyslíkem a jinými medii zdola (dnem). To zařízení bylo pojmenováno OXYVIT. Po Francii bylo Československo druhou zemí, kde tento problém vyřešili a použili k tomu jen československé patenty. Vynálezci jsou podle Zemana podřadní otroci, kteří musejí makat v jeho milovaném kapitalismu. Zemanovi se oddaně věřit nedá.

   Smazat
  3. Bohužel pro mne byl nezapomenutelný výrok Zemna na kritiky účasti našich vojáků v Avghanistanu, že jsou špínou národa, neboť tam se bojuje za naší svobodu a demokracii!

   Smazat
  4. Intervence/okupace, partyzán/terorista.29. října 2016 18:02

   V době sovětské okupace v Afghánistánu byl Taliban národně-osvobozenecké hnutí, v době americké intervence je Taliban teroristické uskupení. Někdo nám tady lže a zatajuje mezinárodní pravidla pro použití síly, které USA nedodržuje.

   Smazat
 3. http://zpravy.idnes.cz/rusko-syrie-nalety-idlib-nemocnice-duf-/zahranicni.aspx?c=A151023_131239_zahranicni_aha

  Ruské letectvo v Sýrii bombardovalo devět nemocnic a zabilo přitom civilisty i zaměstnance. Oznámila to syrsko-americká zdravotnická společnost . Na útok na nemocnici v provincii Idlíbu upozornila už organizace syrských ochránců lidských práv, ruské ministerstvo zahraničí však ve čtvrtek zprávu popřelo.

  Nemocnice, letadla, pro Rusko není žádný cíl malý.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zdroj těchto prohlášení, tedy "Syrsko-americká zdravotnická společnost (SAMS)" je jistě velmi důvěryhodný, zvláště když působí výhradně na území ovládaném umírněnými uřezávači hlav. Stejně důvěryhodné jsou Sorosovi Bílé přilby, jež prokazatelně lhaly ohledně použití chemických zbraní, stejně tak různé "syrské" lidsk-právní organizace sestávající z leptopu a pisálka v londýnském obýváku.
   Snažte se víc, nebo vás vyhodí (pokud jste pouze hlupák, tak se prosím raději nesnažte vůbec).

   Smazat
  2. 13:06 jsi mimo téma. Ale korektní iděs.cz je to správné počteníčko pro tebe. Balkánská řeznice by z tebe měla radost. Už by ale neměla asi radost z toho, že čteš a přispíváš na alternativních webech, které se snaží přinášet pravdivé informace. Tak se polepši.

   Smazat
  3. Anonymní 29.října 2016 13:06

   Nejspíš to byly ty americké fantomy přestříkané do ruských barev. Američané jsou ve své aroganci a mocichtivosti vládnout celému světu schopní všeho.

   Smazat
  4. Slyšels už něco o prevenci? Teroristy nemůžeš dělit na ty, co už kvér nafasovali a výcvik absolvovali a na ty, které to teprv čeká!! Nebo na ty, kteří na to ještě fyzicky nedorostli!! Teroristy je třeba bít a hubit hned od narození kdekoliv se vyskytnou, nebo kdekoliv by se vyskytnout v budoucnu mohli!!

   Smazat
  5. Pro trola 13:06 - ruská televize v posledních reportážích konfrontuje satelitní fotky a fotky uveřejněné džihádisty a Al Džazírou z onoho inkriminovaného místa. Ve škole na fotce sice chybí kus zdi, ale nikde, ani na zdi protější nejsou vidět stopy po střepinách, není tam nikde ani kráter po bombě, přitom lavice uvnitř třídy jsou téměř neporušené. Sakra, co to ti Rusové, podle tebe, používají asi za munici? Na druhou stranu na satelitních snímcích z Mosulu ukazují, jak hrdinné americké letectvo tam klidně vybombardovalo do základů celé bloky obytných domů včetně jejich civilních obyvatel. Najdi mi trollíku, kde na těch tvých médiích, kterým tak moc věříš, se o tom dočteš aspoň řádku. Ale o pravdu či informace ti nešlo, viď?! Ty chceš jen ničit diskusi, že?! Jsi jen obyčejná zduřelá píča.

   Smazat
  6. No a já mám právě opačné zprávy, že to byla akce amerických bombardérů a letců. V USA žijí totiž vzpomínkami na více jak desítku milionů zavražděných civilistů za 2. světové války při jejich kobercovém bombardování - jen Dráždany za jediný nálet přes 150 tis - a také zkušenosti z Hirošimi a Nagasaki - čistý teror - nic méně - a to vše si musí USA opakovat, aby nevyšla ze cviku. Ostatně současný terorismus přivedla na světlo boží také USA soldateska, vyzbrojením a vycvičením Talibanu, pak AlKajdy, pak teroristícké kosovské armády a nyní "umírněných teroristů" v Sýrii. USA a podporovatelé jeho křižáckého tažení na Blízký Východ a do severní Ameriky jsou odpovědni již za více jak milion mrtvých civilistů - jen v Iráku a za miliony uprchlíků, kteří, nepochybně s USA logistickou i finanční podporou jsou nyní transportování do Evropy k její kolonizaci.

   Smazat
  7. PíčUSA tady nechceme.29. října 2016 17:23

   USA bombarduje ve vlnách nemocnici v Kunduzu i s Lékaři bez hranic. Strategie amerického okupanta: Nevadí, řekneme, že jich Rusko vybombardovalo 9. Dík, že si sem dal odkaz IDěsu, z diskuze pod článkem je jasné, že už vás US nacistické propagandisty a vrahy prokoukly i vlastní čtenáři. Lež má krátké nohy, zejména v době fotomobilů a domácích videokamer. Chybějící důkazy tě usvědčily ze lži, teplých hvězd a rudohnědých pruhů slouho.

   Smazat
  8. Anonymní29. října 2016 17:10

   Vzpomínáš Hirošimu a Nagasaki, dvě Japonská města zničená před koncem války se statisíci mrtvých. Kdyby američané nepoužili atomovky, tak válku s Japonském prohráli, protože až na vyjímky všude jim dávali na prdel.

   Smazat
 4. Čína zas humanitárně obsadila Tibet, no to by se z toho jeden schoval do vlastní řiti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V dřívějších dobách Tibet expandoval a pod vedením Dalajlámů dobýval Čínská území - byl silnější a Čína nebyla jednotná. Dnes je Čína jednotná a jednoduše řečeno vrátila Tibetu půjčku - dnes je silnější Čína. Za Čínské nadvlády je v Tibetu klid, žádné demonstrace, žádné ozbrojené potyčky. Jediný kdo pořád dělá cavyky a remcá proti Číně je Dalajláma. A já se ani nedivím proč. Dříve byl Dalajláma jak duchovním, tak světským svrchovaným vládcem Tibetu. On rozhodoval úplně o všem i o životě a smrti prostých Tiběťanů. Dnes Dalajláma jako placený agent USA byl Čínou této moci zbaven a to je celý problém. Prostí Tiběťané jsou z 99% zemědělci a jak je vidět, tak je jim úplně jedno kdo v Tibetu vládne. Oni musí pracovat tak i tak, aby uživili sebe a své rodiny.

   Smazat
  2. Hovno! Tibet obsadili Angličani! A kosili lamy jak vzteklý psiska! Se s nima ani krapet nesrali! Dík novince ve vojenství - kuláskům "Maxim"! Chycht! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Velk%C3%A1_hra

   Smazat
  3. Tady víc konkrétnějc (a tak se na ně musí!) - https://cs.wikipedia.org/wiki/Younghusbandova_expedice

   Smazat
  4. Blbečci, co to má co společného se Zemanem, Kosovem, Solanou a zkurveným NATO? To vaše chicht je projevem demence!

   Smazat
  5. To byl přece bojový pokřik langrostapačky zvané kočička.kotě! Na svobodných Novinkách! Tedy ještě před zavedením cenzůry, kdy já byl pietrosso.pietrosso - postrach všech modroesesáků a tupoljůgenďátek! Chycht!

   Smazat
 5. Tady to máte:
  http://www.novarepublika.cz/2014/04/jak-ceska-vlada-jednala-o-bombardovani.html

  OdpovědětSmazat
 6. Havel měl zůstat u psaní svých dílek okresního, pardon, celosvětového významu, na která se stále stojí fronty u pokladen divadel a kin. Snad jednou někdo spočítá škody, které svým vstupem do politiky této zemi způsobil. . .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane, vidím, že neposloucháte českou "televízi". Tam nedávno jsem se dozvěděl, že HAVEL je druhý Shakespeare a Göthe - v jednom.

   Smazat
  2. 17:15 Ten s nimi má spoleřné jen to, že všichni už jsou v Pánu.

   Smazat
 7. Miloš Zeman, aneb Čínská humanitární okupace, také dobré, ne?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi hloupý jako ta pražská fašistická lumpenkavárna, která se nám zase jednou předvedla v plné své duševní síle na Staromáku.Nebyl's tam, blbe, mezi nimi také?

   Smazat
 8. Potřebují nás zpracovat, jako na Ukrajině!

  https://www.youtube.com/watch?v=Q108TnC-tOs

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vytvořit z nás rusobijce, proamerické teploušky podporující jejich choutky.

   Smazat
  2. Naše děti už zpracovává Člověk v tísni různými "výchovnými" programy. PAmatujte si ty školy, kde nemají vyvěšeného našeho prezidenta a které si objednávají ony Pánkova propagandistická školení. Jednou, a to dost brzy, budeme účtovat!

   Smazat
 9. Co se hraje na Hradě? Paci paci pacičky?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spletl jsi se. To se hraje v podhradí a jsou u toho Schwarzenberg, Soros, Bakala, Štětina, Herman a herci k tomu hrají divadlo.
   Sláva Ukrajině, pardon, ruhm Böhmen und Mähren, es lebe Amerika.

   Smazat
 10. Co takhle pozvat Čínskou armádu, aby nás chránila před škodlivým vlivy z USA? Byla by tady do 48ti hodin.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Již nás chrání krasojezdci plechové kavalérie z teplostánu, kteří podporují odřezávače hlav a islamizaci Evropy, viz Kosovo.
   Číňanům stačí obchod bez podrazů. Což velmi vadí duhovým demokratůrám od rotaček.

   Smazat
  2. Anonymní29. října 2016 13:33 to vy tu chcete usa armadu my chcem samostatnost neutralitu

   Smazat
 11. ZEMANE TY ZMRDE, VARUJU TĚ !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc inteligentní příspěvek, vy musíte být pořádný idiot.

   Smazat
  2. 13:40 před čím? Že ho znova lid zvolí, pokud tu funkci nezrušíte, jak máte v úmyslu, když tam nedokážete nacpat veksláky a lijce spermatu do svěcené vody? Moc slovíček z naší krásné češtiny neznáš, a to málo jsi pochytil u páté kolony.
   Ty a tvůj idol:
   https://www.youtube.com/watch?v=v0ihbxxndCU&feature=youtu.be

   Smazat
  3. 13:40 A to říká,prosím,KDO?

   Smazat
  4. Vy musíte být tak strašně zoufalý a nešťastný! Proč se sebou něco neděláte? EK

   Smazat
  5. 13:40 - nevěděl jsem, že má Horáček syna. Chlapečku, pozdravuj tatínka.

   Smazat
  6. 13:40 No ten s z takovýho blba a tobě podobných už podělal :o)) Aspoň je vidět, co za hovada jde proti prezidentovi. To mají jako být ti správní a rozhořčení demokraté:o))Koho ještě budeš varovat, kreténe? Výkřik do tmy a ruka v nočníku:o)

   Smazat
 12. Pokud Zeman vetoval tento nápad Havla, dobře udělal.

  OdpovědětSmazat
 13. ZEMANE TY ZMRDE, VARUJU TĚ !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Před čím?
   A Řekneš mu to do očí, nebo jenom takto zbaběle na NR?
   A poneseš takto zbaběle taky trestné následky vyhrožování?

   Smazat
  2. Nevaruj a zalez! Snad si nemyslíš že chlapi co prošli armádou, milicema a maj tvrdej výcvik, zvládnou i zabíjet holou rukou, maj semtex a uměj s ním, se zaleknou bandy pištících leseb a buziků ze Staromáku! Kdyby k něčemu došlo, budem vás kosit jak vzteklý potkany!

   Smazat
 14. Poslední dobou se zde vyskykuje stále větší počet hulvátských pisálků a dobroserů.
  Nemusím ve všem souhlasit s panem presidentem Zemanem, ale ty blbové, kteří se tu vyskytují mu nesahají ani po kotníky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je od páté kolony jenom hysterie z ostudy, kterou si včera udělali. Bublina splaskla pod tíhou skutečných událostí, které vedly k nepodařenému pokusu o majdan, který se jim doufám nepodaří ani 17.11.

   Smazat
  2. Už teď je jasné, že falešný strýček Brady instalující Majdan na žádném seznamu vyznamenaných nebyl (potvrdilo kanadské velvyslanectví) a ministerská tlačenka Herman se jej tam snažil dostat dodatečně vydíráním prezidenta České republiky.

   Smazat
 15. Mathé se nemýlí a nemýlil,on ten Mathé byl a je HAVLOID-hajzl,a tím to je vše dáno!

  zločas

  OdpovědětSmazat
 16. 13:47... prestan hlasite PRDET, jako nalozeny velbloud !
  President Zeman bude zvolen jeste jednou, a Ty mas na to stejny vliv, jako na na stav hladiny ve Vltave, retarde !
  AT ZIJE PRESIDENT ZEMAN !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby náhodou Zeman podruhé nekandidoval, ohlásil Klaus, že to vezme! A to budete - pražská lumpenkavárno - zase v řiti! Už se na ty vaše hysterie těším. Moc.

   Smazat
  2. Honolulu.Já se na předávání vyznamenání díval.Pan prezident je muž pozdního věku, a bylo vidět, že je to pro něj velmi namáhavé. Projev byl výborný, ale, podle mně by člověk měl zvážit i zdravotní aspekty, a přál bych mu, aby svůj podzim života dožil v psychické, i fyzické pohodě.

   Smazat
  3. jsou lidi kterejm kdyby stokrat nakopali do analu tak se vrati i kdyby je mlatili permanetně ale to už věděl největši z čechu pan spisovatel nad spisovatele hašek no a pak jsou jajinkove řiditele galaxii no akdyž to přiroda pomicha tak je z toho šlohpero

   Smazat
  4. 15:10 To chce klíííd. Ty skřeky jsou od nového trotla. Znáte strašidlo Hejkala? Tak to je on. Vždycky několikrát zaječí a zmizí. Netřeba si jeho vřeštění všímat.

   Smazat
 17. Solana jako válečný zločinec si žádné vyznamenání nezaslouží!

  Masivní letecké útoky byl zahájeny 24. března. Rozkaz k nim vydal generální tajemník NATO Javier Solana o den dříve. Navzdory plánům však nešlo o několik krátkých úderů, které měly vyřadit z provozu protivzdušnou obranu Jugoslávie a velení jejich vojenských sil, aby nemohlo dále koordinovat akce jugoslávské armáda a milicí v Kosovu. Letecká kampaň trvala celých 78 dní, vyžádala si nejméně pět set ale možná až tisíc obětí a podle západních odborníků způsobila škody za 30 až 50 miliard dolarů, Jugoslávie je však vyčíslila na sto miliard. Terči náletů se stala celá infrastruktura země, zejména mosty, silnice a železnice, ale také elektrárny a rafinérie, ale také další klíčové vojenské podniky, které mnohdy nevyráběly nic pro armádu. Napadány byly také televizní vysílače a budova televize, aby byla zastavena propaganda Miloševičova režimu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. + rozsáhlé části území znečištěny ochuzeným uranem

   Smazat
  2. Obětí jen v řadách jugoslávské armády byly skoro 2.000. Mezi civilisty také, protože ke konci už letectva NATO nebrala ohledy a bombardovaly vlaky, automobilové kolony civilních utečenců, obytné domy, tržiště, věznice atd. atd. Tomu všemu velel španělský hajzl Solana!!!

   Smazat
 18. za tim volantem vypada jak pravi ušak škoda že ho hum, a nitarně ne picli

  OdpovědětSmazat
 19. Veškrna byl agent CIA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z takových trotlů agenty nedělají, on jim lezl do zadku sám od sebe.

   Smazat
 20. Venco za to humanitární bombardování musíš hořet v pekle . Slovany nikdo nerozdělí . Marcel

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.