Reklama

sobota 29. října 2016

Čas šancí vykřičených pokrytců a mlčenlivé důvěřivosti hlupáků

PPK
29.10.2016    Outsidermedia
Blíží se další z výročí posledních desetiletí tohoto státu a politicko-mediální scéna zejména televizně bublá. Na obrazovkách se vaří pokrmy hněvu údajných poctivců, přičemž cítíme zápach připálené politické polívky přetvářky a touhy po moci pokrytců.


Křiklouni žvaní o „hodnotách“ a „svobodách“ a nikdo z nich nepřizná, že svobodami a hodnotami myslí jen nároky na prebendy pro sebe. Co chtějí? Nic méně, než nároky na zisky a požitky – na úkor práva druhých na klidný a poctivý život, přičemž „hodnotami“ myslí podrazy a války predátorů politické džungle a vnucování vlastních výmyslů druhým jako pravidel budoucích zákonů.

Ale co chce normální obyčejný člověk? Ten, který vůbec nepotřebuje, aby ho kdekdo považoval za prvek elit národa? Nechce nic víc, než institut státu, občanskými národy vytvořený už před staletími a dnes – v 21.století – splňující alespoň nejzákladnější atribut svého statusu – existenci života většiny lidí v pořádku a v bezpečí, bez násilí a bez válek. Života všech v obecné a sociální spravedlnosti.

Co však dělají ti pokrytci hlásání výmyslů tak zvaných práv a svobod? Křičí o požadavcích a nárocích zejména na svůj volný pohyb kamkoliv a kdykoliv a zároveň na svobodu vlastnit jakýkoliv majetek. Nuže dobrá – ale co když ten „jejich majetek“ bude například pozemek, kam jinému právě ten svobodný pohyb oni vejít budou chtít zakázat? A když někdo něco proti tomu řekne, tak mu zakážou i mluvit? Má to logiku? A není to snad poněkud chucpe?

Požadují svobodu podnikání včetně toho „podnikání“ skrytě i otevřeně nepoctivého a zároveň si nárokují beztrestnost svých podvodů zejména na starých, postižených a neznalých v byznysu s výmluvou, že „to přece nebylo ve smlouvě“. Nechtějí podnikat především za své, ale chtějí to mít naopak s dotačními podporami státu z daní, vybraných z peněz všech ostatních poplatníků. Není to už zas jen další obyčejné chucpe, vytvářet si výmysly práv a svobod pro sebe a povinnosti a pomoc pak požadovat po jiných?

Jak dlouho má ještě trvat ten čas šancí starých pokrytců a hloupé důvěřivosti mladých hlupáků? Čas, kterému právě ti staří pokrytci s takovou oblibou říkají demokracie zastupitelů? Je snad smyslem takové demokracie, nutit většinám sobecké a společensky destruktivní výmysly a požadavky menšin, falešně vydávané za svobody a práva? A proč vlastně nás ti lidé neustále nutí jen do nepříjemností, sporů a konfliktů a do povinnosti mlčet k nesmyslům a k bezpráví?

Nebylo snad už asociální přetvářky samozvaných elit dost? Nebylo toho lhaní, korupce, podvádění, lichvy, rozkrádaček a násilí už také dost? Uvědomují si ti papíroví a televizní bojovníci za pseudo-hodnoty a pseudo-práva, že tím, že neumějí vládu věcí veřejných systémově organizovat a umí stále jenom žvanit, tak že tu nakonec především oni sami vytvoří ryze kriminální stát? Pochopí vůbec někdy, že když k tomu jednou už zase dojde, že to pak bude už jen obyčejný fašismus, který právě stvořili? A že ten fašismus je samotné nakonec spolehlivě existenčně zabije?

39 komentářů :

 1. To množství otázek ze závěru vede k jedné odpovědi: ne, to oni nepochopí!
  Ti chápou leda tak své osobní a skupinové zájmy. Jejich obzor končí u koryt a osobní moci, a veřejný zájem je mimo okruh jejich myšlení. Jsou tak zaujati sami sebou (a tou jejich humanitárně-bombardovací ikonou), že nedokážou vnímat společnost ani její skutečné potřeby. Jen se trapně předvádět a ostouzet slušné lidi.

  OdpovědětSmazat
 2. MŮJ STRÝC,POLESNÝ V ČELADNÉ PODOLÁNKÁCH NA VALAŠSKU,POMÁHAL PARTYZÁNŮM.NĚMCI NASADILI OBROVSKOU SÍLU,ABY PROTIFAŠISTICKÝ ODPOR ZLOMILI.ČÁST PARTYZÁNŮ POCHYTALI,I MÉHO STRÝCE A NA BEČVÁCH,V SÁLE RESTAURACE,JIM DOLÁMALI KONČETINY,ABY SE NEPOKUSILI O ÚTĚK.TAKTO JE FAŠISTI TÝDEN TRÝZNILI A PAK JE ODVEZLI K VEŘEJNÉ POPRAVĚ DO OBCE kUNOVICE LOUČKA A TAM JE OBĚSILI NA LÍPĚ.MAJÍ TAM POMNÍK I SE JMÉNEM MÉHO STRÝCE.
  DĚDA MÉ ŽENY PROŠEL DVA KONCENTRÁKY.PŘEŽIL.
  PROČ TO PÍŠI? HNUSÍ SE MI CIRKUS OKOLO PANA BRADYHO.PAN BRADY SLOUŽÍ PRAŽSKÉ KAVÁRNĚ, JAKO CIRKUSÁCKÝ MEDVĚD,KTERÉHO VODÍ JAKO UŽITEČNÉHO IDIOTA OD ŠTACE KE ŠTACI A ON TAM VŽDY OBDRŽÍ METÁLOVÝ PAMLSEK.JE TO HNUS.
  OSOBNĚ BYCH SE NIKDY NEODVÁŽIL ŽÁDAT PRO STRÝCE ČI DĚDU METÁL,TAKOVÝCH,JAKO BYLI ONI DVA,BYLY TISÍCE.
  PRAVDOLÁSKAŘI SE NIKDY NESMÍŘILI S PREZIDENTSKOU VOLBOU.PRAŽSKÁ KAVÁRNA ZAHÁJILA MAJDAN.
  BRAŇME INSTITUCI PREZIDENTA,BRAŇME SVOBODU PŘÍMÉ VOLBY.V NÍ MAJDANISTI V ČELE S ŽOVIÁLNĚ PŘIHLOUPLÝM HORÁČKEM,OPĚT PROHRAJÍ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čeladná není na Valašsku.
   Jinak souhlasím.

   Smazat
  2. Neznám nikoho, opravdu nikoho, kdo by pana prezidenta Zemana kdy jakkoliv adoroval. Sám Zeman nemá potřebu předstírat dokonalost. Samozřejmě jedině kromě svého intelektu, na který je tak hrdý. A lidé ho taky volili z nějakých důvodů i přesto, že Zeman se nad některé maličkosti povznáší až tak, že je téměř opakem nabubřelé kýčovité noblesy.

   Ale Zeman je svůj, tak moc svůj, že si mnozí lidé instinktivně uvědomují, že v dnešní zkorumpované době je právě tahle jeho vlastnost, ta paličatá svébytnost, a zároveň už víckrát prověřené výjimečné politické schopnosti, které z něj dělají nejlepší volbu. Až tak, že je dnes nenahraditelný.

   A tytéž jsou i důvody, které vadí jeho mocným nenávistníkům v pozadí celé té taškařice.
   I všech taškařic budoucích.

   Nenechejme si tohoto vyjímečného pana prezidenta vzít, naše vlast ho potřebuje.
   Navzdory vlastizrádcům.

   Smazat
  3. Možná by nás mohl vysvobodit Bůh a starého prolhaného hulváta odeslat do pekelného ohně.

   Smazat
  4. 19:26 žádný strach, vysvobodí nás od každého, kdo útočí na demokraticky zvoleného prezidenta i od celé páté kolony a pošle je tam.

   Smazat
  5. Čeladná je na Valašsku,v roce 1952 jako študent jsme tam sázeli stromky(Smrček,Kněhyně).

   Smazat
  6. Prezident Zeman je náš prezident.

   Smazat
  7. 18:34 - ano, ti opravdoví hrdinové zemřeli hrdinskou smrtí.

   Smazat
  8. Valašsko se rozprostírá až k Ostravici ne?

   Smazat
  9. 19:26 - zatím tam po zásluze seslal krvavýho vraha a potentáta židozednářů Vencu Chrchlu Veškrnu ...

   Smazat
  10. KLASIKA,JAKO VŽDY,O PODSTATĚ SE DISKUZE NEVEDE,POUZE,ZDA JE ČELADNÁ - PODOLÁNKY NA VALAŠSKU.TAK KDYŽ UŽ,TAK PODOLÁNKY JSOU KOUSEK OD PUSTEVEN NA RADHOŠTI,COŽ JE PRO VALACHY POSVÁTNÁ HORA.

   Smazat
 3. Ve jménu těch jejich pseudo-hodnot a pseudo-práva chtějí uštvat prezidenta. Říká se "mnoho psů, zajícova smrt", ale zapomněli že proti nim stojí Český lev a Moravská orlice, to je symbol přemýšlivého lidu, jehož inteligenci se jim zatím nepodařilo zničit, i když se o to snaží vymýváním mozků mladé generace a degradací vzdělávacího systému. Ano, jsou chucpe a musí prohrát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No,to máte tak,ona většina těch ukvičenejch nepřátel Zemana a milovníků "hodnot",jsou jewreji a jejich hloupí posluhové a oni ančto jsou prý vyvolení,tuhle jakous takous rovnost nesnáší,ba považují ji přímo za své ponížení a proto budou řvát furt dokola,jak nejsou ukřivdění a ublížení,dokud jim ty jejich nenažraný drzý držky nezavřem....a to buď,že je necháme,aby si tu s náma dělali,co chtějí anebo jim přes ně dali,aby je to zas nachvilku přešlo....

   Smazat
 4. Zírám v němém úžasu na záznam ze Staroměstského náměstí. Je to ještě trapnější než Jan Kraus a jeho pořad. Jakýsi koncert pro havlisty uvádí prezidentský kandidát Horáček. Je to opravdu špatný řečník a působí mimořádně nevěrohodně a dokonce nejistě. Příležitosti se ztrapnit využil Petr Pithart, paní Němcová už se ani ztrapnit nemůže, ale vrcholu trapnosti bylo dosaženo vystoupením ministra Hermana. Dovolával se totiž nutnosti mít rovnou páteř a Jana Husa....
  Česká televize dávala záznam této frašky celý, zatímco z vystoupení prezidenta Zemana vysílala v záznamu jen výňatky...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dosti trapné bylo, jak se v ČT snažili navýšit počet účastníků toho Halloweenu havloidů. Zástupce policie řekl, že tam bylo max. 4-5 tisíc lidí, další ("správnější") odhad z ČT bylo snad 10-15000, nejvyšší odhad byl podle lulina Gazdíka 20000 lidí. Chudáci.

   Smazat
  2. to je sprosty ty co chtej znicit nas stat si berou husa do huby zizka by jim to vysvetlil

   Smazat
 5. Ono tu jde především o zachování židovských privilegií v tomto státě. Když nastoupil Havel jako prezident, do všech významných postů dosadil Židy. Zeman není Žid a to tu pražskou židovskou lumpengalerku činí nepříčetnou. A o to tu jde především, nahradit Zemana Židem podlézajícím USA. Paroubek také nebyl Žid, a proto do něho tak řezali, Sobotka Žid je a tak má relatívně pokoj od tisku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Svata pravda, presne o toto jde. Nemohu vice souhlasit.

   Smazat
  2. Přesně vo tom psal pan Henry Ford v knize Mezinárodní Žid! Mě a Rockefellerovi nedaj tihle pisálkové pokoj, ale na Rotschilda či Barucha si nic nedovolí!

   Smazat
 6. Bordel a jen bordel.Udělejte si tam Pražáci pořádek mezi sebou a tou naplaveninou.Dykové Bartoškové a vám podobní,neotírejte se o Moraváky,jak jsem se dočetl.Jak nám říkáte,dejte si pozor ať nevezmem ty cepy a ty prdele vám nenabušíme.Horáčku ty starej vexláku,jsi těžce trapný a věř že ty prezidentem učitě nebudeš,to raději budu volit toho naše pukla,má rozumu víc jak ty

  OdpovědětSmazat
 7. ..A Jan Hus z toho byl chvilku vedle (tribuny), ale nakonec zůstal (v klidu), neboť si uvědomil, že už to vlastně zažil.

  OdpovědětSmazat
 8. Díky pražáci," pražská kavárna" ze sevoromoravské vesnice vám závidí. I tady je nás plno kterým se z nechutností prezidenta dělá těžce nevolno. Jsme s vámi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A trubky troubí na kavárenskou notu. A fašounkavárna nebude spokojena do doby, než bude určovat, kdo smí být prezidentem, bez ohledu na nějaké přiblblé volby.

   Smazat
  2. 19:34 Jak nevolno vám je, jste předvedli tím hovnem, které vaši soukmenovci podložili pod ten výtvor, který na něj posadili. To vše hovoří za vás, to je to, co je ve vás. To je úroveň, kterou se reprezentujete světu, kterému z té vaší kultury není jenom nevolno. Nepatříte do slušné společnosti, protože to, co předvádíte je velmi rozšířené mezi nepřizpůsobivou společností. A svoje výtrusy si raději ponechte na té severomoravské vesnici, neboť vaše smrady slušní lidé v Praze dýchat nechtějí.

   Smazat
  3. Co to plácáš ty zdegenerovaný demente. V té tvé "sovoromoravské vesnici raději nechoď do hospody na pivo. Nemuselo by to pro tebe dobře dopadnout.

   Smazat
 9. Bartoška zpochybnil výsledky demokratických voleb. Nepodporuje tím vlastně terorismus?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zdá se, že prominentní herec minulého režimu, Bartoška, (krycí jméno v seznamu narcis), nechce vzít na vědomí, že dny jeho totalitní slávy jsou sečteny. Zřejmě nic z té doby nezapomněl a ničemu novému se nenaučil.

   Smazat
 10. To se nám sešla na staromáku sůl národa, jako na povel. Inu, v březnu se začnou hýbat škatule, když se to podaří, to bude zase teplých židliček. Tak jdou chrabře do toho. Je jim jedno, že se nám do lodě hrne voda pod čarou ponoru a že je země ve smrtelném nebezpečí; naší milé kavárně,galerce a podobným hnidám. Neselhaly, naše potrefené husy a pěkně se odkopaly.

  OdpovědětSmazat
 11. Podle mě je to tréning na 17listopad . Nedá se na to dívat , manželka přepíná tv . Už asi pochopila že je to Pražská histerie . Pan Bartoška se nechal zmanipulovat . Nemám mu to za zlé, ale v drsné plaňině byl borec .

  OdpovědětSmazat
 12. Pokrytec sedí na Vaší židli, spí ve Vaší posteli a čistí si zuby Vaším zubním kartáčkem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zase už soudíš podle sebe. Ty se toho zlozvyku nikdy nezbavíš.

   Smazat
 13. Bartoška,prolezlý rakovinou chce peníze pro své spratky,udělá vše jen když dostane zaplaceno.Stbácký průkaz někde ještě bude mít schovaný pro jistotu.Už jsem pochopil pražskou defenestraci,proč k ní došlo.On a jeho noshledi si nezaslouží smrt na nemocničním lůžku.To je vše

  OdpovědětSmazat
 14. Ano,se vším se stotožňuji,tento hnůj je třeba vykydat.Václav

  OdpovědětSmazat
 15. Karlovarský filmový festival potřebuje nového presidenta. Tomu současnému evidentně hrabe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nehrabe,jen potřebuje peníze,moc peněz.Už se tomu usmívám,on není sám,je jich mnoho a v tom je jejich síla a pravda a láska samozřejmě vítězí.Umělci a vyžírkové slaví.My si tady o tom můžeme jen pokecat.

   Smazat
 16. Vzpomínám na chvíle, kdy v Praze protestovalo 150.000 pracujících, zdravotníků, pedagogů (ZŠ, SO, VŠ), hasičů, dělníků a občanů z Čech, Moravy a Slezska. Přidávali se a podporovali nás i Pražané. Tehdejší představitelé vládnoucí ODS a TOP 09 prohlašovali, že to pro ně není většina národa. Dnes stojí na druhé straně a jdou jako maškary v průvodu hysterických křiklounů vedených zrádci. Dnes protestují proti prezidentovi, poněvadž je převyšuje o několik hlav a má sloní paměť. Zítra proti větru a dešti, pozítří sami proti sobě vyjdou cvičení mroži a za nimi ...půjdou, cvičení lidé. Dál navršují hradby nenávisti až zastíní i samotný svit slunce. L.

  OdpovědětSmazat
 17. Jediné řešení pozavírat kolboranty a zrádce z řad "umělců"

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.