Reklama

pátek 21. října 2016

Chovancovo ministerstvo pravdy - ostuda se šíří rychle...

Petr Ďoubalík
21. 10. 2016
V ruské televizi proběhla informace o dnešním vystoupení ministra Chovance, který ohlásil, že pod ministrem vnitra bude pracovat 20 zaměstnanců pro boj s ruskou propagandou. Moderátoři ruské tv to v závěru komentovali tak, že je to důkaz, ze česká (evropská) masmédia selhávají a k lidem se pravda dostává jen přes nezávislá média.

Ruská televize: Ministerstvo pravdy v ČR 

Informaci přinesl i Rusnext:
MV ČR vytvořilo speciální skupinu pro boj s "ruskou propagandou" a dalšími pokusy cizích států ovlivňovat mínění občanů země, oznámil šéf ministerstva Milan Chovanec.
V září BIS oznámila, že RF vede "informační válku" na území ČR.
Podle údajů české kontrarozvědky, Moskva "organizovala práci celé sítě agentů a skupin, zabývající se propagandou". Podle názoru vlády ČR, tato síť může být použita pro "destabilizaci situace v zemi". Podle slov ministra, složka, složená z 20 lidí, bude bojovat s dezinformací a radit představitelům státu, jak reagovat na její šíření.
"Chceme se dostat do každého smartphonu" - řekl Chovanec, když vysvětloval, že nové oddělení MV bude aktivně využívat sociální sítě a reagovat na případy "dezinformace" obyvatelstva prakticky v režimu reálného času.Podle údajů 2011 roku je v ČR asi 30 tisíc ruskojazyčných obyvatel. V zemi pracují desítky webů, publikujících zprávy v ruštině.

vybral jsem z diskuse pod článkem:

-Отдел по борьбе с правдой
Útvar (MV ČR) pro boj s pravdou

-Ой, да бесполезно это все. Уж на что в СССР принимали жесткие меры чтобы скрыть некоторые нюансы мировых событий и свое участие в них. Короче , что бы скрыть правду. И все напрасно.
А сейчас при наличии интернет что либо скрыть невозможно в принципе.  Сейчас правду не узнает только тот кто ничего вообще знать не хочет.
А создание специального подразделения для борьбы с российской пропагандой есть лучшая реклама для самой российской пропаганды.

Oj, to už je marné. Podobně se kdysi v SSSR pokoušeli tvrdě skrývat některé detaily o světovém dění a naší účasti v nich. Krátce, skrýt pravdu. A vše marně.
A dnes, při existenci internetu, není už z principu možné cokoli skrýt. Dnes pravdu nepozná jen ten, kdo nic ani vědět nechce.
A vytvoření speciálního útvaru pro boj s ruskou propagandou je nejlepší reklama pro samotnou ruskou propagandu.
56 komentářů :

 1. Pravda? V Rusku nevědí co to slovo znamená.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. dovolil jsem si Vám snad šlápnout na trolí oko?

   Smazat
  2. Jste o tom přesvědčený? Mluvíte, jako by jste tam žil.... Či jenom papouškujete jedna paní povídala?

   Smazat
  3. V Rusku se bojí si uprdnout.

   Smazat
  4. Je to jenom buzerující podsvinče toho estébáckého totalitního prasete Chovance, který se snaží o ukrajinizaci /nepovedeným pokusem o diskreditaci protiuprchlického a mírového hnutí v Thunově ulice a na Klinice za pomoci policejních provokatérů házících policejní dýmovnice a zápalné světlice/, nacifikaci /zasíláním výzbroje a výstroje ukrajinským nacistům a islámským klerofašistům/ a zánik České republiky pod náporem uprchlíváků.

   Smazat
  5. Vlastenka


   Myslím, že Rusové jsou proti českým lhářům břídilové.
   V ČT pracují špičkoví propagandisti, kteří by mohli leccos naučit i Goebbelse.
   A jsou to mistři především v tom, co neřeknou a neukážou.

   Smazat
  6. 0:09 Zato ty můžeš srát i hubou, pionýre.

   Smazat
  7. My proti "cizí" propagandě nemusíme bojovat propagandou, ale stačí nám když nebudeme prostě jenom lhát.... Čili stačí mluvit pravdu :-)
   PS.: Co je vlastně pravda..? V. Hável byl slušný člověk? Není to také propaganda? Čemu mám věřit? Osobní zkušenost mám opačnou...

   V rádiu povídali, že tato skupina od p. Chovance bude předávat informace PČR a soudům? To bude zase totalita? Budou brát do svých řad reinkarnované Gestapáky?

   Mia

   Smazat
  8. Chovanec a jeho.... pravdy se má od koho učit:
   https://uloz.to/!RPTZCu2nZ/havlicek-1925-c-21-jezuitsky-rad-jeho-organisace-moralka-a-politika-katolicismus-katolicka-cirkev-rimska-rim-vatikan-klerikalismus-volna-myslenka-jan-nepomucky-temno-pdf ;

   https://uloz.to/!X7qNZzhr9/havlicek-1925-c-20-vatikan-a-jeho-politicka-moc-katolicismus-katolicka-cirkev-rimska-rim-vatikan-klerikalismus-volna-myslenka-jan-nepomucky-temno-pdf

   Smazat
  9. To vsechno je rozkazany z USA.

   Smazat
 2. 21.40 Chovance kterého ústavu mají na mysli?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahááá! Myslel jsem dosud, že je to jméno, a ona je to životní situace. To mnohé, vlastně všechno, vysvětluje. Kterého ústavu, to není podstatné.

   Smazat
  2. pěkně, moc pěkně :-) TO SEDÍ !!
   ----------------------------------

   to je krásné, že ještě umíme používat krásy českého jazyka a ironii;-)

   Smazat
 3. Chovanec, další Bohoušův spoluhrobař.

  OdpovědětSmazat
 4. S ruskou" propagandou "se těžko bojuje zejména říká li pravdu.20 cenzorů to je málo .Vezměte si vzor z Ukrajiny .tam už pálí ruské knihy a vše ruské je zakázáno.Vítejte v nové totalitě

  OdpovědětSmazat
 5. Zajisté má pan Chovanec připraveny také bojovníky proti americké a bruselské propagandě. Těch ale bude potřebovat nejméně desetkrát tolik. A to je opravdu velice střízlivý odhad.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nenene, s těmi to právě budou řešit.... Předpokládám, že jako ve filmu americké produkce tam bude muset být v týmu alespoň jeden černoch, možná i indián, z naší strany by tam mohl být aspoň jeden Rom...
   Mia

   Smazat
 6. je treba tenhle odpad pristi rok vyhazet cssd lihen nejvetsiho odpadu z cech a jejich predseda by si nejradsi nove volice navozil z afriky pravda a laska ble ble ble
  uplne zbytecny urednici my si hlavy blbnout nenechame a pravdu si vzdy najdem

  OdpovědětSmazat
 7. Dne 25. října 1983 po krátkém boji obsadila armáda USA Grenadu za spolupráce některých okolních zemí. USA invazi oficiálně zdůvodnily ochranou 800 amerických studentů na místní univerzitě. Převrat ukončila po necelých dvou týdnech invaze americké armády, kterou nařídil tehdejší prezident Ronald Reagan s odůvodněním, že komunistická Kuba připravuje okupaci ostrova. Invazi podpořily i další země regionu, například Jamajka, Barbados, Sv. Lucie, Antigua, Dominika a Sv.Vincenc. Při invazi zahynulo 71 Grenaďanů (většinou civilistů), 18 amerických vojáků a 27 kubánských dělníků. Ráno 25. října jednotky USA vpadly na ostrov, vyhnaly vládu a převzaly nad zemí plnou „dočasnou“ kontrolu…

  OdpovědětSmazat
 8. Dnes som na ČT 24 pozeral správy. Tak tam ide pro USSácka i NATO propaganda na plné obrátky. Ukazali Tuska ako sa pohoršuje nad bojom proti IS v Alepu v Sýrii. Typický polský pokrytec.Ale tento zmrd vie že Poliaci boli prví ktorí s USA i England vojensky napadli Irak a zabili tam okolo 1 000 000 civilov vo vymyslenej vojne. Následkom tejto vojny vznikol IS ktorí vraždia v Iraku ,Syrii,Lýbii. A tento pšonek,polsky pokrytecký zmrd ktorí sa jednou rukou modlí a na druhej strane vedie s USA i NATO vojny nas Europanov , Slovakov, Čechov a iných zastupuje v EU ? Nedivým sa Britom že nemohli tohoto polského pokryteckého zmrda a iných vystat a radšej opustili EU. A čo chce Chovanec urobit s USA i NATO propagadou ,tento aktívny socák ČSSD. Chce nasávat,sosát pro USSácku i NATO vojnovú propagandu ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tuskův dědek sloužil za 2.sv.války u SS...,tak co by jste od něj očekával,když dnešní EU je vlastně kopie 3.říše,jak podle zakladatelů a vnitřní struktury,tak podle cíle a smyslu svého vzniku ?!

   Smazat
  2. Tuskova manželka je známá americká novinářka. Má krásné polské jméno Applebaum.

   Smazat
  3. Není ta jewrejka spíš manželka toho ehemalige min.zahr.věcí Polska R.Sikorského,který byl jedním z garantů smlouvy Majdanutých s Janukovičem,smlouvy,co platila jen asi půl hodiny ??

   Smazat
 9. To tlusté prase Herman zapřelo svůj lobbing za strýce v přímém přenosu, aby ho vzápětí nevědomky potvrdilo.
  Ten psychopat vůbec neví, co mele.
  Doporučuju shlédnout Události s Kakáčem.

  OdpovědětSmazat
 10. Chovancovo ministerstvo musí fungovat, abychom správně chápali naší podporu Banderovské Ukrajiny. Mám neodbytný pocit že u nás byl fašismus označen za zločinný systém. Ovšem to bychom nesměli být Kocourkovem kde politici mlátí voliče , ukazujou jim fakáče a tak dále a tak dále. Nektrmte trolly!!!

  OdpovědětSmazat
 11. Já mám za to, že oni se ti naši lokajové akorát do toho prdelkování, ohýbání a rektálního alpinismu zamotají a bude z toho děsná šaškárna. Představuji si, že by to ministerstvo mělo mít Hotline, na kterou se budou práskat případy "ruské propagandy". Dokáži se představit, jak tento švejkovský národ zamotá těm analytikům hlavu, až se z toho po... Skončí to fiaskem a ta vláda nechutných posluhovačů zanikne na hnojišti historie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Škromach už jim vybírá lněnou kravatu z pozůstalosti K.H. Franka.

   Smazat
 12. Vlastenka


  Spíš ministerstvo propagandy.
  Chovanec to hraje na obě strany. Je to stejná škodná jako Sobotka a ještě k tomu zrádce.
  A takoví se nemění.
  Zradí znovu. Teď pro změnu Bohouše.


  Soudruzi musí být už řádně zoufalí.
  Dalším krokem bude, že zakážou nezávislé weby a budou nás soudit za názor, jako se to děje na západě.
  Wilderse zase tahají před soud jen pro to, že se dovolil zeptat občanů, zda si přejí víc Marokánců ve své zemi.
  Neskutečné, kam jsme se s hentou "demokracií" dostali.
  Zlatej milouš Jakeš!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zasloužili by postavit místo papírové dřevěnou houpačku, aby si mohli vychutnat rodinné chvíle pohody po vzoru svého předchůdce Emanuela Moravce.

   Smazat
 13. Já být členem ČSSD, tak Chovance ženu karabáčem ven. Tento prostoduchý ministr svým krokem k vytvoření této jednotky dále poškozuje tuto politickou stranu. Kdyby tento trouba tam vynechal, že tato jednotka je proti Rusku, tak je klid. Tento zaprodanec to takto neučinil, nepřišel na to ani Bohoušek a tak mohou při volbách čekat další propad této politické strany.

  OdpovědětSmazat
 14. Když uvážíme že prvosledovou jednotkou české vlády pro masové desinformace je us protektorem vyznamenávaná "veřejnoprávní?" Česká televize, pak Chovancův pokus o ustavení hackerů na vládní úrovní je už pouhá legalizace normalizačního "úřadu pro tisk a informace". K tomu jsme se "prozvonili" klíči v listopadu 1989".

  OdpovědětSmazat
 15. Za zveřejnění téhle fotografie v Ruských médiích vyhráváte jednosměrný lístek na Sibiř.

  http://oi63.tinypic.com/30axb15.jpg

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je fotografie, která podle Kremlu neexistuje.

   Smazat
  2. To je fotografie, která podle Kremlu neexistuje.

   Smazat
  3. To je něco z Photoshopu? Apropos, nepíše se v Ruských ale v ruských -:)

   Smazat
  4. http://oi63.tinypic.com/30axb15.jpg

   Smazat
  5. To je fotografie, která podle Kremlu neexistuje.

   Smazat
  6. To je fotografie, která podle Kremlu neexistuje.

   Smazat
  7. No vida, a nemáš se tam tak špatně, když i ze Sibiře do ČR ti funguje internet, bez výpadků :-)

   Smazat
 16. Měli jste místo zvonění sami sobě nafackovat.Že
  neumíte myslet do předu není vina partají.Je to
  vina těch,co bezmyšlenkovitě jednali v souladu
  s davovou psychozou.Když jsem řekl,že to není do-
  bře,byl jsem označen za blba.To,co tady předvádíte
  je jen pláč nad rozlitým mlékem.Myslet se musí i
  dopředu,což jste neudělali a své si vyzvonili.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 17. Nelze stát na lži, nelze ... a rusku zbývá posledních pár zrníček písku v hodinách.

  OdpovědětSmazat
 18. 16:01
  Tak nelži, jinak ti zbývá posledních pár zrníček písku v hodinách.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pojďme odložit sčítání na osmého listopadu.

   Smazat
 19. Těch 20 Chovancových psychopatů (nikdo jiný by se mu totiž na to neupsal) nebude mít za úkol "pouhou" cenzuru a "pouhé" fízlování normálních lidí (neboli odpůrců natistického režimu). Hlavním úkolem té dvacítky je výroba "důkazů" proti antinatistům pro účely obžalob a odsouzení. Zcela v duchu zločineckých USA.

  OdpovědětSmazat
 20. Ministerstvo vnitra musí zřídit úřad na boj s ne-pravdou. Stěžuje si totiž, že ruská propaganda je příliš dokonalá a vůbec se nepodobá té dřívější komunistické.

  To chápu. Tu primitivní propagandu si totiž vypůjčila Evropská unie a naše vláda. V té nám vykládá báchorky o inženýrech ze Somálska, útocích Rusů na tvz. ty "umírněné" islamisty nebo třeba že EU je záruka míru.

  Uznávám, že takové hlouposti prohlédne opravdu asi drtivá většina.
  Rusové naopak chytře zjistili, co občany Evropy trápí.

  Multikulturalismus, džihád, ničení rodiny, genderismus či ekologismus. Svou -propagandu- tomu uzpůsobili.
  Rusko tedy vlastně vystupuje vůči občanům Evropy tak, jak by měly správně vystupovat jejich národní vlády a naše vlády vůči nám vystupují jako nepřítel.

  http://pravyprostor.cz

  OdpovědětSmazat
 21. Propaganda - podle slovníku jazyka českého - není nějaké hanlivé slovo - znamená uváděti ve známost,
  šířiti znalosti, informace. Úlohou každého státu by mělo být (za peníze daňových poplatníků) vyhledávat nepravdivé, nebo polopravdivé informace a uvádět je na pravou míru ve svých veřejných sdělovacích prostředcích, ať už přicházejí z jakéhokoli státu, či unie. Soukromým mediím asi nikdo nezabrání šířit tendenčně upravené informace, ať už je vlastní ministr, velkopodnikatel, oligarcha, nebo zahraniční subjekt.
  Jestli ti lidé budou vědět jak, tak by měli pracovat proti lživé propagandě a ne proti něčí.

  OdpovědětSmazat
 22. 21:44:
  Hele, pražskej kavárniku, když to tak je, vysvětli proč má těch 20 statečných řešit jenom ruskou propagandu?! A ne lži USA a jiné západní propagandy?!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.