Reklama

pátek 28. října 2016

Členka Pravého sektoru prozradila, kde se schovávají ti, kdo stříleli na Majdanu

Alexej Filipov
28.10.2016  Sputnik

Členka extremistické organizace Pravý sektor Lilija Kocová, která byla zadržena na území Doněcké lidové republiky, během výslechu prozradila, že na jedné základně hnutí v Doněcké oblasti se nacházejí lidé, kteří stříleli do účastníků protestní akce v Kyjevě v roce 2014.Příslušný videozáznam výslechu zveřejnilo ve čtvrtek ministerstvo státní bezpečnosti DLR. Videa v ruském originálu:


Pravý sektor slíbil, že vypátrá účastníky kyjevského pochodu gayů „Na základně Pravého sektoru se povídá, že se tu schovávají lidé, přičemž jsou to ti, kdo stříleli do lidí na náměstí Nezávislosti," řekla Kocová.

21. listopadu 2013 bylo hlavní kyjevské náměstí, majdan Nezaležnosti, obsazeno stoupenci eurointegrace. Stalo se to hned po prohlášení vlády Mykoly Azarova o pozastavení podepsání asociační smlouvy s EU. Později se stal Majdan epicentrem konfrontace pořádkových sil a radikálů.

Výsledkem srážek, během kterých opozice nejednou nasadila střelnou zbraň a Molotovovy koktejly, byly desítky obětí na lidech na obou stranách. Odpovědnost za to uvalila nová ukrajinská vláda na svého politického oponenta, exprezidenta Viktora Janukovyče a speciální jednotku MV Berkut, která byla po státním převratu rozpuštěna.


Na dalších záběrech Kocová popisuje, jak se vtírala do přízně prostých obyvatel Ukrajiny, zjišťovala jejich názory a osoby, které byli proti současné fašistické vládě v Kyjevě a proti Pravému sektoru. Udání na tyto lidi, video a audionahrávky předávala pracovníkům ukrajinského ministerstva vnitra:


a

- - -

13 komentářů :

 1. ta bude mit zivotu nasvedomi cuza

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nadáváte kolegům Lída Hari Österreicherové, Tomáše Radara Klvani a Jaromíra Plavce Štětiny! Co takový vůdce havloidních fašistů Daniel Skopčák Herman kduspol. a kulturní fronty Jan Pučista Kraus nebo Michael Abbás Kocáb, kardinál Miloslav Wehrwolf Vlk a plzeňský biskup Tomáš Daeš Holub, George Spratek Dienstbier či Michal Dlouhoprsták Horáček by se ti místo nacistického předvoje majdanského Kchárla Schwarzenberga z Bilderbergu jako kandidáti na prezidenta nelíbili?   Smazat
  2. Anonymní28. října 2016 23:56 tydle lidi nejsou ani cesi dobre jste to napsal

   Smazat
  3. Táto informace je závažného charakteru. Včera na Staromák si kavárna dovezla větší počet lidí - pravděpodobně Ukrajince. Možná to byla příprava na oslavy 17. listopad, kde by kavárna mohla přivézt Ukrajince, kteří se účastnili majdanu v Kijevě a budou se snažit vyvolat konflikty, možná i krvavé. Platit to bude Chazar-Soros a zázemí provokatérům budou dělat Halík, a další církevní hodnostáři, podobně jako někteří kněží na Ukrajině. Bude to podobný scénář. Takže bacha...
   ttp://czechfreepress.cz/vase-free-zona/pseudomesiasi-cr-vlk-herman-a-halik.htmlř.

   https://www.youtube.com/watch?v=OGnwvBotyBY

   Smazat
  4. Tak snad umíme střílet, né? I metat handgranáty! My ještě byli na skutečný vojně! Se snad leknem tady těch kripliků? Si pozvem Igora Iványče - ten na ně platil a stále platí! Spolu s kozáky! Už dou po Sorošoj! - https://www.youtube.com/watch?v=hVjftnTGWFk

   Smazat
 2. To jiste uveřejní ČT TV v hlavním spravodjství kdo začal střilet na Majdanu. Vždyť oni tou objektivitou přímo kynou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo tam vraždil je známé už dlouhou dobu.Byli to hlavně žoldáci z Izraele,USA a Polska.Nejvíce o tom může říci tzv.český europoslanec štětka Štětina.Ten právě byl v tom hotelu i patře,odkud se vraždilo.Nikdo jiný tam nesměl.Hlídali tam fašisté a žoldáci.Za to dostal Štětina trafiku v Bruselu.

   Smazat
 3. Ukrajinský fašouni jsou fakt odporný kreatury, není divu, že jima opovrhovali i esesáci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. u nás jsou podobné možná i horší kreatury
   viz staromák 28.10.2016

   Smazat
  2. 1:38 - on včera na Staromáku někdo po někom střílel?

   Smazat
  3. 9:45 - stříleli ta, dobytkové! Svinskou munici ze svých vopejzelých tlamoprdelí!

   Smazat
 4. Milouš včera nasadil katolíkům do středu Trojského koně tím, že vyznamenal bílým lvem hraběte Dooku, čímž si ho zavázal:-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 2:06
   Trochu sleduji Duku,ale tak dva roky zpět,začal měnit názor,nejen na Zemana,ale i na politickou situaci v republice.Jistě,restituce hájí do roztrhání těla,ale změknul po určitých jednáních.Jak víme,dostal se do rozporu určitou částí biskupů,také s Halíkem jsou na ostří nože s Vlkem to samé.Co je asi Dukovím překvapením,že KDU-ČSL,vůbec není křesťanská,natož katolická.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.