Reklama

.

.

neděle 23. října 2016

Dají-li medaili, nedají-li medaili


Luděk Prokop
23. 10. 2016
Sborové pištění podepřené mediálními fanfárami - vřeštěním kolem „veledůležité záležitosti“, dá-li prezident medaili nebo nedá. Mimoděk související humbuk připomíná herecký výkon Vlasty Buriana okořeněný zpěvem v roli Antona Špelce, ostrostřelce.


Medaile byla v daném případě možná odepřena strýčkovi ministra kultury. Objasňujícím komentářům ohledně důvodů pro neudělení medaile, souvisejícím s přáním prezidenta, ve věci shledání či neshledání strýčka ministra s dalajlámou, může každý, dle svého naturelu věřit více či méně. Osobně si raději počkám na vyjádření z první ruky, přestože je mi lhostejné, komu hodlá či nehodlá pan prezident medaili udělit.

Konec konců jde o přímo voleného prezidenta, nepodléhajícího povelům politických lobbistů, kterým za své zvolení nevděčí, ani co by za nehet vlezlo. Není jim tudíž (v logice věci) povinován nějakou bezvýhradnou poslušností, ať již ve věci nějakého jmenování, nebo udílení medailí.

Za sebe, co by voliče prezidenta, mohu pouze sdělit, že záležitost kolem strýčka ministra a medaile, je mi naprosto šumák.

Pouze ten humbuk kolem takové nepodstatné prkotiny mě poněkud vadí, protože výroba „nepřízně“ k našemu prezidentovi, prostřednictvím „velbloudů tvořených z komárů“ je příliš usilovná a má příliš dlouhé trvání. Obojí, nám mnohým (dříve narozeným) příliš moc a dosti hrubě připomíná novinářský styl práce doby minulé, takzvané totalitní. A tato hrubá připomínka mě vadí ze všeho nejvíce, pro obrovské pokrytectví a s ním úzce propojenou podlost, evidentně předčící podlosti doby minulé, podlosti stávající se normou a ničící morálku všeobecně.

Malým pozitivem na tom všem může být skutečnost, že při neuctivostí nafouknutých bublinách kolem výroků a konání našeho prezidenta, se často dobíráme k podstatě problému a dozvídáme se fakta, se kterými bychom v jiném případě, se nikdy neseznámili. Po hříchu často jsou tato fakta v příkrém protikladu se záměry „ genetických inženýrů“ tvořících „velbloudy z komárů“.

Nicméně mám z toho i dobrý pocit. A sice ten, že zásluhou zmiňovaného, cca čtyřletého, většinou trapného úsilí, pod jakoukoli záminkou dehonestovat našeho prezidenta, byla již munice víceméně vyčerpána. A sice ještě před finální částí, před příštími volbami prezidenta. Nicméně mějme na zřeteli, že sveřepí pokračovatelé totalitní novinařiny, jsou schopni naprosto všeho. Nic z předchozích metod nezapomněli a ničemu novému se zřejmě nenaučili. Snad jen tomu, že v rámci přání svého zaměstnavatele, mohou beztrestně lhát a urážet každého, dokonce i prezidenta.

Závěrem již jen malá nezbytná připomínka toho, že ani premiér Sobotka neváhal přidat, tak jako již mnohokrát, (před i po pádu preferencí ČSSD, pádem preferencí stále nedotčen a nepoučen), svou proti-prezidentskou trošku do mlýna: Bez vyznamenání Bradymu to bude „festival hradní malosti a rozhádanosti". Nezapomeňme dlouhodobé proti-prezidentské snahy tomuto premiérovi, i kdyby mu vedení proradné strany na poslední chvíli před volbami, dávalo jakékoli pokyny ve věci přístupu k našemu prezidentovi. ČSSD se nemůže vylhat úplně ze všeho.

55 komentářů :

 1. Čína si může myslet, že to s návštěvou dalajlámy souvisí, a ostatní si mohou myslet, že to s návštěvou dalajlámy nesouvisí. Šalamounské a zcela servilně odporné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vítání dalajlámy je lezení do amerického zadku !!

   Vymazat
  2. Jeho odmítání zas do Čínského. Takže máme Miloše Zemana dočista ztraceného kdesi mezi dvěma řitními otvory.

   Vymazat
  3. Ano Pepku Anonymní1:47. Akorát že Zeman stracený medzi řiťnými otvory neni. Robí samostatnú politiku. Zato strkanie sa do Tibetského zadku do posteľnej plachtičky ovinutého vychrtlého starca, dokola omieľajúceho nejaké budhistickéj mantyr, to je to čo teraz hýbe povaľačskou kaviarenskou elitou.A jeho okiadzanie sa na verejnosti ako cvičenú cirkusovú opičku. Dosť je tŕňom v oku politizovanie vysokých špičiek Vatikánu. Zvlášť sa prepiera jeho kolaborácia s fašizmom. U nás po predchádzajúcom sa separatistickom odtrhnutí Slovenska od Čiech sa to hnutie na Slovensku PROPagandisticky nazýva dodnes ako klérofašizmus. Vďaka dalajlámovi do toho istého riťného otvoru speje aj dalajlámov čínsky budhizmus s jeho kolaboráciou s demokratizmom. Pred Čínskymi komunistami ho možno ochráni ukrývanie sa v exile v Indickom miestečku Darmosrala. Ale pred podobnou Karmou, akúá stihla Slovenských separatistov "klérofašistov, tak pred ňou nie, aj keby sa ukryl v samotnom pekle. Môj profil Ukrofil

   Vymazat
  4. dalajlama a jeho tibet:
   http://www.lajkit.cz/zpravy/item/245-sokujici-pravda-o-tibetu-kterou-media-z-dobreho-duvodu-taji
   chef

   Vymazat
 2. Trapnost Zemana už dosahuje vrcholu. Není už týdne kdyby ten samolibý ochlasta s jeho suitou nevyvolali nějaký skandál.
  Jen tento týden pozdní příjezd na pohřeb slovenského prezidenta, následné křivé obviňování zaměstnanců letiště z nějakého spiknutí, následně skandál s vyznamenáním..

  Naštěstí pro něj má za sebou hromadu fanatických podporovatelů kteří nejenže mu naprosto vše pominou ale ještě se rozplývají štěstím jak že to všem nandal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Soudruhu trole, pusť si záznam Havlova projevu z Letenské pláně ("Nejsme jako oni..."). Potom porovnej se skutečností a plachtou na Národním muzeu s "Havel navždy!", ať víš co je to skutečná trapnost. Ten kvikot kolem osoby Zemana totiž tu skutečnost nepřehluší. A voliči to ví. Jste k smíchu...

   Vymazat
  2. Co sem pleteš Havla ty trapáku? Co ten má se Zemanovými skandály společného?

   A ty si pusť projev Zemana z Letné :-D

   https://www.youtube.com/watch?v=01r2INhKZoc

   Doufám že se ti moc neprotočily panenky, komunisto.

   Vymazat
  3. Ehle, trafená hus A1:47, zagágala:-). Hlavne trapnosť a ješitnosť Pepka Vyskoča, fanatického obdivovateľa trápnej Viery Čáslavskej, matky otcovraha.Môj profil Ukrofil.

   Vymazat
  4. Na projev Miloše Zemana se nesmí zapomenout. Možná, že tehdy v roce 1989 jsme na tom nebyli nejlépe, ale zásluhou výmluvného Miloše jsme se dostali ještě do větších sraček než jsme byli.

   Vymazat
  5. Jedna fotka vydá za tisíce slov. http://www.petice24.com/uploads/images/99991931_havel-bush_244208b3.jpg

   Vymazat
  6. 1:11 - Urputné a permanentní napadání našeho prezidenta Zemana, pod jakoukoli sebemenší záminkou, je přesně tím, co trapnostmi doslova překypuje, stejně jako tvůj bolševický mozek soudruhu. Jak všichni vidíme, vrchol je stále v nedohlednu. Žádní fanatičtí podporovatelé se štěstím nerozplývají. Není nad čím se rozplývat. Rozhodně ne nad tím, jak fanatičtí odpůrci našeho prezidenta kálejí do vlastního hnízda, rozsévají nenávist a pohrdání svým národem. Vyvolávají zlou neúctu k sobě i k národu všeobecně. Samozřejmě, že soudní lidé mají radost, když náš pan prezident, to pokaždé, ničeho si nevážícím, nactiutrhačným hovadům, když jim to pokaždé nandá. Ale vzhledem k existenci tolika sprostých ubohých, trapných, nenávistných a záštiplných vandalů, špinících vlastní národ, to na žádné rozplývání štěstím rozhodně není. To si může namlouvat jen značně omezený až choromyslný mozek.

   Vymazat
 3. Tak si to srovnejme. Udělení medaile není nárokovou záležitostí. Je-li pravda to, co se o strýci ministra Hermana píše, pak by si ocenění za svoji činnost ale zasloužil. Horší je to se samotným ministrem,který se lísá do přízně sudetoněmeckého landsmanšaftu a svým vystoupením staví toto uskupení na roveň české vládě. Je zvláštní, že mu to ostatní ve vládě vč. premiéra trpí. Shazuje totiž v prvé řadě vládu samotnou. Ten měl být zbaven funkce, hned jak se z jejich srazu vrátil. Teď by "přijímal" dalajlámu doma či v některé pražské kavárně. Šlo by skutečně o soukromé setkání a mohl být pokoj a klid. Jenže to by již nebyl pro dalajlámu zajímavý.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zasloužil? Za co a od koho? Ten 88letý Žid šel do koncentračního tábora, kam ho poslali NĚMCI za to, že je Žid, stejně "dobrovolně" jako moji dva prastrýcové, Češi, za odboj. Jejich zdraví v KL utrpělo více než zdraví Hermanova strýce, protože umřeli v sedmdesátých letech a v mladším věku - bez metálů, natož od Izraele. Hermanův strýc po válce žil a žije v Kanadě, kde (snad) platil a platí daně, živil a živí se přednášením a psaním o Holokaustu. KDE JE SEBEMENŠÍ ZÁSLUHA O ČESKÝ NÁROD, O ČESKÝ STÁT? Když chtějí Židé jednoho ze svých soukmenovců vyznamenat, ať to udělá Mezinárodní židovský kongres, nebo stát Izrael!

   Vymazat
  2. Můj strýc se z koncentráku nevrátil. Teta dostala po válce Válečný kříž a malý vdovský důchod. Vychovávala dva syny. Důchod ji v roce 1968 zvedli zásluhou místního faráře. Strýc se zbraní v ruce za války nebojoval, sbíral jen peníze pro rodiny vězněných a to v rámci sokolského odboje. Gestapo ho za to zatklo a nechalo popravit.

   Je mi trapné, že lidovecké monstrum Herman se snaží vytrucovat pro svého příbuzného vyznamenání. Breda koncentrák přežil a dostal se do něho, aniž by spáchal proti německým okupantům cokoliv. Herman by se měl obrátit se žádostí o finanční kompenzaci na své německé přátele ze Sudetoněmeckého sdružení.

   Vymazat
  3. Pod vlivem mediální propagandy jsem se domníval, že je autorem příběhu své sestry Hany, který vyšel pod názvem "Helenin kufřík". Teď se však dovídám, že oceňovanou knihu napsala Karen Levine. A že se tedy na vzniku legendy o holokaustu pan Brady pouze přiživuje. Konečně takových odsuzovatelů holokaustu a úlohy Němců v něm, jsou celé zástupy. Je to ale důvod pro udělení vysokého státního vyznamenání? Konečně i fakt, že žádost o vyznamenání svého strýce podal ministr Herman, mi připadá chucpe včetně následného cirkusu, když mu nebylo vyhověno.

   Vymazat
  4. Omlouvám se za překlep: Kniha se samozřejmě jmenuje "Hanin kufřík".
   Pro doplnění: Jiří Brady není Hermanův strýc, jak všude Herman prohlašuje. Je bratranec Hermanovy matky

   Vymazat
  5. Brady mel dostat medajli za to , ze za nej cesti odbojari v boji proti nacistum a sudetakum v odboji a v zahranici umirali?

   Vymazat
 4. tohle je spinava prace havlistu a kavarniku pozvali jsem dalajamu a udelaly provokaci tahle vlada je nejhorsi po prevratu ten flandak by mel odstoupit nebo skodi cr a zemana budu volit opet

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vyhodit ho by znamenalo kulturni revoluci -každy si pamatuje co ztoho bylo v čině - a to nikdo neuděla protože jde v prvni řadě o koryta a nikdy jinak

   Vymazat
 5. Prezident Zeman je strategicky velmi proziravy statnik, svetoveho formatu !

  Vztah Ciny k Cesku a jeji pratelstvi k Cesku je 100 x dulezitejsi a cennejsi, nez demonstrace pratelstvi k Dalejlamovi.

  I IDIOT vi, ze to Cinu poradne nazlobi. Tak proc to clen vlady, ministr kultury dela a leze demonstrativne Tibetu do zadku. Cina je dulezitejsi nez feudalni Tibet.

  Pane ministre kultury, byt presidentem, tak Vas propustim na hodinu pro abnormalni ministerskou NESCHOPNOST a politickou kratkozrakost !
  Ted vypadate v ocich Evropy, jako bud zradce zajmu naroda, nebo absolutni blb !

  President Zeman se ted bude must omluvit Cine a podat vysvetleni. Protoze VY clen vlady se chovate jako (cenzurovano) !
  Uvedomte si Vy (cenzurovano), ze v pripade vyhry globalistu, Ceska republika bude potrebovat Cinu, daleko vice nez Cina ceskou republiku !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Honolulu, OPRAVDOVÝM ČECHŮM JE NĚJAKÝ DAVAJLÁMA NEBO NALEJFLÁMA, ČI JAK NU TAM NADÁVAJ směšný, nebo ukradený.

   Vymazat
 6. Vy pane ministre a cela ta zbloudila opozdena parta, ktere se rika v Americe LIBERATION THEOLOGY do ktere patri,
  Tim Kaine, Frantisek II., Halik a dalsi, jste povazovany za zradce Krista a uchylkare v nasi katolicke cirkvi.

  Globaliste vas vyuziji a upusti jako horkou bramboru ! A vy jim jejich jedy polykate i s navijakem.
  To co vzniklo v Latinske Americe se nehodi pro Evropu, ale hodi se to pro destabilizaci Evropy.
  Proc se k tomu propujcujete ?
  nick honolulu - vzdy verny KATOLIK.
  (Eminence kardinale Duko ! Udelejte tam poradek !)

  OdpovědětVymazat
 7. ČSSD se klidně vylže ze všeho, jenže jejich voličstvo ne. Ze zásady nevolím ty vypasené a mlaskající zvířata.
  Co se týče 28. října, je to už jen záležitost pro nás starší a ještě navíc rozhádanost elit jasně dokazuje, že svátek je jen fraška a nemá nic společného s československým národovectvím.
  Žijí tu stovky či tisíce lidí ze Zakarpatské Ukrajiny a žádný z nich netouží po obnově Československa. V Bratislavě to bude taky jen obraz na prodej, aby se neřeklo.
  Suma sumárum, je to takové slabé kafe s chutí vyčpělého čaje. Co chcete více od státu, kde se lidí dusí na silnicích, státu, který je neustále šikanuje a ještě chce, aby lidi jásali.
  Někdy si říkám, že snad ten protiteroristický zákon prospěje. Konečně někoho už na ulici oddělají a lidi se probudí.

  OdpovědětVymazat
 8. Tím, že se hlásí ke strýci Bradymu, se potvrdilo, že Hermann je původem Žid, který konvertoval ke katolictví, stal se dokonce knězem ve vysoké funkci (tajemník arcibiskupa a tajemník biskupské konference). Pak po ostudném průšvihu proti celibátu zbaven funkce se nechal odsvětit a byl pověřen vedením ideologického ústavu (ÚSTR). Po dalších průšvizích odvolán (údajně protiprávně) a stal se ministrem kultury za katolickou stranu. Průběžně má silně nadstandardní kontakty s Landsmanšaftem (účastní se sjezdu a přítomné oslovuje "Drazí krajané"). Teď se fakticky proti vůli nejvyšších ústavních činitelů oficiálně (na půdě ministerstva a v běžné pracovní době) setkal s představitelem iredenty proti státu, s nímž máme standardní diplomatické styky. Veřejně vydírá prezidenta a organizuje proti němu štvanici. Opravdu pozoruhodý příběh, jeden podraz nebo zrada vedle druhého. Která vláda si může dovolit takového ministra??? Svědčí to o tom, že současný "premiér" je jen chudáček úředníček, který vůbec neví, která bije.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To vše dokazuje,že se ČR nadarmo neříká "Malý Jeruzalém"... A drze nám mlaskají do ksichtu... On i katolík Sobotka je stejných genů...

   Vymazat
  2. Takže pan ministr kultury je vlastně takový feldkurát Katz?

   Vymazat
  3. Herman žid je, to bez diskuzi a škodí stejně jako další židé: Soros, Rockefeler a pod. Možna i Havel byl. Mají to v genech a také chtěji ovládnout svět.

   Vymazat
  4. Ano pan Herman je další Otto Katz.Vše už tu bylo,jen historie by se nemusela opakovat,ale to asi není v naší moci!

   Vymazat
  5. Jednou jako ucen v Usti n/L jsem musel na schuzi ROH. Jen jsem prisel slysel krik : 'Ty jsi propadl Hitlerovi rostem"..zdesil jsem se jak je to mozny, ale nejakej chazar udaval spolu delniky a prislo se na to...

   Vymazat
 9. Jednoduše - prezident je mstivé, ožralé prase a vlezdoprdelka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Opravdu to o Obamovi veřejně hlásáte? Bravo, jste "geroj"...

   Vymazat
 10. notak černoprdelnik herman neni nic jineho než přelozdělovač našich dani pro nenažranou žebravou kulturni frontu a žebrave mnichy ověšene zlatem kteři by jinak vychcipali hlady a že sem tam mu něco uvizne mezi kazatelskymi prstiki je vic než zřejme ostatně neni prvni a neni určitě posledni a proč no protože se nikdo nepta k čemu je nam treba takeho kokota co nas okrada aniž bychom věděli proč a nač že soudruzi když o zrušeni teto instituce nemuže byt ani řeč pač hrozi velka spacakova revoluce a jak znamo toho se boji každa vlada -on i husak se podělal- protože by mohla přijit o zlata koryta

  OdpovědětVymazat
 11. Mne prijde, ze ten katolik-nekatolik, Cech-neCech to provedl na zakazku. Jasne to tady charakterizoval Honolulu:

  Vztah Ciny k Cesku a jeji pratelstvi k Cesku je 100 x dulezitejsi a cennejsi, nez demonstrace pratelstvi k Dalejlamovi.

  I IDIOT vi, ze to Cinu poradne nazlobi. Tak proc to clen vlady, ministr kultury dela a leze demonstrativne Tibetu do zadku. Cina je dulezitejsi nez feudalni Tibet.

  Pane ministre kultury, byt presidentem, tak Vas propustim na hodinu pro abnormalni ministerskou NESCHOPNOST a politickou kratkozrakost !
  Ted vypadate v ocich Evropy, jako bud zradce zajmu naroda, nebo absolutni blb.

  Tak to je a ta posledni veta to shrnuje. Pokud tedy chce Babis ridit stat jako firmu, tak by se mel postarat o okamzity vyhazov Herr Mana. V normalni firme by za takovy podraz letel na minutu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kolaborant s ukro-americkým a islámským klerofašismem Herman jedná na zakázku západních zpravodajských služeb stejně jako v případě nepravidelného amerického vojska islamistů, které chtěl onehdá umístit v České republice.

   Vymazat
 12. Víte, já znám tolik skutečných hrdinů, kteří nikdy žádné ocenění nedostali a nedostanou...Nevím kdo je pan Brady a je mi úplně ale úplně u p.dele jestli metál dostane, nebo ne. Navíc takovému hrdinovi se doprošovat medaile a zneužívat ho k propagandě proti hlavě státu? Jistě by o to ten statečný muž nestál!

  OdpovědětVymazat
 13. A co takhle slavit Den znárodnění velkých bank a podniků za prezidentování E.Beneše, který připadá na tento den a je opomíjen!?

  OdpovědětVymazat
 14. Je to velká špinavost,takhle kšeftovat ze státním vyznamenáním.Kde se vzal Brady,co dobrého vykonal pro ČR,můžeme jeho činnost použít pro blaho vlasti?Tohle jen ukazuje na Hermanovo snažení,že se dostal jeho strýc do toho seznamu.Podivuji se,že neexistuje zvuková nahrávka z jednání prezidenta a Hermana.Přece víme,že už bylo jednou nedorozumění mezi Zemanem a Hermanem ohledně Hermanova jednání ze sudetskými Němci,Herman je podrazák,vlastizrádce a nebetyčný lhář.

  OdpovědětVymazat
 15. Píšete, pane Prokope, že Vás těší, že odpůrci Zemana téměř vystříleli všechen prach za dobu jeho presidentování.
  Já bych byl, na místě Zemana, velmi opatrný. Dubček měl také šance v určité době stát se presidentem a jak dopadl. Způsobů, jak se zbavit protivníka, je mnoho.

  Děda 2

  OdpovědětVymazat
 16. Gazdík se pokouší udělat státní převrat. Co takhle celou tuhle kliku na Staromňáku poslat do hajzlu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prezident dělá dobře, že nevyznamená rodinné příslušníky 5. kolony havloidních fašistů v režii CIA Walesy a Havla a nenechá se vydírat Kchárlovo henleinovcem Hermanem z řad černoprdelnické církevní zlodějiny. Presstitut Balšínek místo sbírání podpisů pro veksláka Horáčka (z atorské dvojice Horáček&Pažout) známého v pražské galerce pod přezdívkou dlouhoprsťák Hadí ocásky pro schopnost oklamat a okrást mimopražské kavky při svém útoku na prezidenta totálně selhal, zapomněl vystřelit z Aurory.

   Vymazat
 17. Ve skutečnosti vůbec nejde, dle mne, o žádné ​udělení či neudělení medaile příbuznému Hermana, ale o rozpoutání dalšího, možná rozhodujícího, kola kampaně proti prezidentu ČR a všem, kteří ho podporují, které může mít ve svých důsledcích pro nás všechny katastrofální následky !!
  Rozhodně stojí za pozornost, že na rozpoutání této "aféry" se opět podílí stejní lidé, kteří se o to pokoušeli již tolikrát !
  Autor článku se rozhodně mýlí, že "byla již munice víceméně vyčerpána".. L.S.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nicméně mějme na zřeteli, že sveřepí pokračovatelé totalitní novinařiny, jsou schopni naprosto všeho.

   Vymazat
 18. https://www.facebook.com/protinenavisti/photos/a.242765375871677.1073741826.239542219527326/725795107568699/?type=3&theater

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://www.petice24.com/uploads/images/99991931_havel-bush_244208b3.jpg23. října 2016 9:55

   Kleronácku, nezdá se ti, že máš z ostudy kabát od okamžiku, kdy jste donutili přispívat chudé, nemocné i bezdomovce prostřednictvím zvýšeného DPH na potraviny a léky na svou církevní zlodějinu? Plná penze na státní útraty pravicovým kněžím, již tradičně spolupracujícím s ukro-americkým nacismem a islámským klerofašismem, nestačila?

   Vymazat
  2. V České republice lidé přemýšlí kolik si mohou koupit rohlíků a jestli budou v zimě topit petkama nebo šiškama a jedinou starostí církevní zlodějiny je kam investovat nakradené miliardy a na povel z americké ambasády útočit na prezidenta. Hanba vám vlastizrádci.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  4. Proc pan Herman s zidovskymi koreny a koreny ministruje za Lidovce? Proc pan Herman se sudetackymi zajmy ministruje za zeme ceske?

   Vymazat
  5. Někdo z těch mladých voličů havloidně falešně vytvořeného anarchisty Číra jinak též místopředsedy veleoblíbené Nečasovy vlády by mohl sezdat, že zatímco odvádí většinu výplaty na nájem či hypotéku, tak Hermanovo černoprdelníci mají plnou penzi vč. bydlení, auta a telefonu na útraty státu, a proto celý plat mohou uspořit.

   Vymazat
  6. Rad bych upozornil pana 10.45 , ze to byli take lidovci a dalsi vladni zradci, kteri nam poridili UNOR 48 ! Jednou zradce , porad zradce.

   Vymazat
 19. Ten starej strejda v Kanadě nejspíš nemá o nějaké medaili ani ánunk. Pro českou politickou špínu typické - už se moc nelišíme od té v Jú es ej. Ale teď se hodí medaile - tak konečně - bude nějaký majdan, nebo zase ne? Dojemné je, jak usilovně se snaží řadový občany rozesrat na maximum, pochopitelně za vydatné pomoci mediálních kurev, ty dostali dobře zaplaceno a nejspíš i příslib, až tady konečně zavedou americké militantní hordy pořádek, dosadí si sem svoji vládu, přičemž i medailisti nepřijdou zkrátka. Typicky české, typicky ubohé, bitva sráčů, podržtašek, a panských slouhů o místo na výsluní. Každej královskej přicmrndávač odjakživa vždycky chtěl krále svrhnout a vládnout sám. Každej král měl kolem sebe své potencionální vrahy ( viz Damoklův meč) a dnes je totéž úděl prezidentů a hlav pomazaných.

  OdpovědětVymazat
 20. Takových strejdů a tetiček s podobným osudem v Česku je hodně a nedostanou nic.

  OdpovědětVymazat
 21. Obavy můžeme mít nikoli z toho, že by voliči prezidenta s prezidentem neustáli špínu kampaní proti němu, ale ze skutečnosti, že tahle pokrytecká, zločinná, ( k našemu národu nenávistná banda) je schopna čehokoli.

  OdpovědětVymazat
 22. Herman nám krásně odhalil své ledví. Podepisujte petici za odvolání tohoto slizkého hada z postu ministra kultury:

  http://www.petice24.com/odvolat_hermanna

  OdpovědětVymazat