Reklama

pátek 28. října 2016

Exkluzivně: Když nemohou Zemana sesadit a hrozí jim i jeho znovuzvolení, rozhodli se najít cestu, jak funkci prezidenta v ČR zrušit! V pozadí Soros a londýnská schůzka! „Nulové řešení“ je na stole!

- VK -
28.10.2016  AE News

Kauza „Bradygate“, o které náš server jako první přinesl informace před 2 dny zde, dostává úplně hrozivé a neskutečné obrysy. Přitom náznaky bylo možné sledovat už dříve, ale teprve nyní dochází k odkrývání karet. Neuvěřitelná zdravice a patetické vystoupení několika desítek „umělců“ a „osobností“ v pořadu Show Jana Krause na TV Prima odhalila překvapivou souvislost, na jejíž detaily byla dnes redakce AE News od našeho zdroje upozorněna.

Neziskový sektor v ČR selhal ve své práci proti prezidentu republiky. To je podle našeho zdroje stanovisko londýnské centrály Open Society Fund amerického miliardáře George Sorose. Tuto informaci ze zákulisí této mamutí neziskovky jsme získali dnes dopoledne. Už před dvěma dny v kauze Brady jsme upozornili, že máme indicie, že v útoku a zpravodajské hře proti prezidentovi se angažují zahraniční subjekty. Ovšem nová informace pro nás je opravdu znepokojivá. Neziskovky zjistily, že prezident Zeman je kandidátem globalistů a je pod jejich ochranou. Nemohou ho „sejmout“, pokud bych měl použít tento slovník.

Provolání pár desítek „Pragováků“ k národu. Projev zoufalství v boji proti globalismu.


Podle našich informací v Londýně došlo koncem srpna tohoto roku k přijetí rozhodnutí a plánu na zrušení funkce prezidenta v ČR. Na jednání v londýnském City bylo přítomno několik představitelů českých neziskovek, ale také zástůpcu české kulturní fronty a dokonce jeden politik parlamentní strany, která je nyní v parlamentu v opozici. Zjišťujeme podrobnosti a bez konkrétních důkazů nechceme zatím vynášet jména o těchto lidech. Kauza „Brady“ je podle názoru naší redakce přímo produktem této londýnské schůzky. A důkazy máme celou dobu před sebou, ale nevěnovali jsme jim pozornost. Na Primě v pořadu u Krause tento názor a tato výzva zazněla dokonce před miliony diváků. Tu samou výzvu na zrušení funkce prezidenta vypustil i senátor Kubera. Více zde. Nelíbí se mu nápad na zrušení Senátu, a proto vyzval, aby raději byla zrušena funkce prezidenta.[VIDEO] Návrh na zrušení funkce prezidenta v čase videa 11:35


Poprvé v ČR tento nápad zazněl nahlas od Tomáše Klvani (profil zde) už v roce 2015 [1], který pomáhal zakládat Aspen Institute Prague [2]. To je česká a pražská pobočka think-tanku amerických neoconů se sídlem v Coloradu [3]. Tato pobočka je přímou linkou mezi operačním centrem neoconů, americkou ambasádou, a neziskovkami v ČR. Klvaňa dnes mj. řídí neziskové aktivity Zdeňka Bakaly [4]. Viceprezidentem pobočky je Michael Žantovský, který také u Krause měl hlavní slovo. Právě z okolí těchto lidí začala být do českých médií prosazována myšlenka zrušení funkce českého prezidenta, protože americké elity již nemohou ovlivňovat v ČR přes senátory a poslance budoucí volbu prezidenta. Už není možné dosadit do funkce prezidenta alkoholika s krátkými nohavicemi. Václav Klause byla jiná story. Ten Američanům nevadil, protože je národní elitář a zarytý antiglobalista. A to americkým elitám velmi vyhovovalo. Jenže poté, co prošla změna ústavy a lidé si volí prezidenta sami, došlo k přeseknutí vlivu amerických neocons na chod Pražského hradu.


 [VIDEO] Tomáš Klvaňa prezentuje pražskou pobočku Aspen Institute v angličtině americkým nadřízeným


Náš informační zdroj, který nám poskytuje z nejvyšších kruhů tyto informace a souvislosti, upozorňuje a zdůrazňuje, že procesy řízení proti prezidentu republiky v ČR selhaly. Neziskový sektor nesplnil svojí úlohu a podpora prezidentovi je mezi lidem obrovská. Americké elity podle našich informací už sondovaly mezi českými politiky, zda-li by bylo možné legislativně přímou volbu prezidenta zrušit a vrátit do původních kolejí, aby byl prezident volen sněmovnou a senátem. Možné to je, ale byla by to politická sebevražda, žádná z vládních stran do toho nechce jít. Vzít lidem přímou volbu už není politicky únosné. Ve spolupráci s londýnskou centrálou Open Society Fund tak koncem srpna došlo k okamžité aktivaci tzv. nulového řešení. Protizemanovská opozice v ČR nedisponuje žádným kandidátem a leaderem podle analýzy Aspenu, který by dokázal Zemana ve dvoukolové volbě porazit. Vyprázdněnost opozice je tristní, nominace pana Horáčka, kterého 98% obyvatel nezná, je drsným přiznáním reality, že Zeman nemá protikandidáta.

Americké neocon elity chtějí získat ČR pod svůj vliv stejně, jako získali Polsko po posledních parlamentních volbách. Centrum světového Židovstva (Praha) nesmí přejít pod kontrolu globalistů, tím by byl ohrožen i samotný Izrael! Cílem je militarizace země a fašizace země proti východnímu partnerství, myšleno proti jakýmkoliv vazbám, politickým nebo ekonomickým, se zeměmi na východě, především proti Rusku a Číně. Neziskovkám v ČR dosud nedošlo že řízení světové moci, nástroje světové moci (kapitál) se přesunují do Číny. Postupně toto začínají politici chápat, vyšší procesy řízení postupně působí na lidi tak brutálně, že jim to pomalu otevře oči. Miloš Zeman je kandidátem globalistů v ČR pod ochranou euroasijského křídla globálního prediktora a proto je prezident nedotknutelný, bez ohledu na to, kolik munice, kolik červených karet nebo vajíček na prezidenta neziskovky a cizí ambasády nahází. Procesy řízení světové moci se přesouvají ze západu na východ, Brexit pouze zahájil demisi západní moci, postupně bude následovat útlum vlivu v USA v Evropě, poté vliv americké armády, demise NATO a také restrukturalizace a zmenšení Evropské unie na ose Eurozóny, protože to je diktátem Číny a prediktora. Kdo se nepodřídí jednotnému trhu a měně, globalisté ho odepíší.
 
Umělecká a havlistická fronta u Krause na Primě.


Česko a zejména Praha je centrem kabalistické moci, centrem světového Židovstva a kontrola nad tímto městem a potažmo státem rozhoduje kroky a dějiny celé Evropy. V Čechách začala II. sv. válka (Mnichovská zrada), v Čechách také skončila (myšleno na evropském území, ne v Pacifiku). Američtí neocons mají od počátku 90. let v ČR své lidi. Veřejnost je veskrze začala označovat jako havlisty, havloidy, sluníčkáře, havlérku, Pražskou kavárnu. Jsou to tradičně dvě skupiny lidí. Jednak to jsou umělci, umělecká fronta, která mění informační pole v médiích. Druhou skupinou jsou vyškolení politici, kteří získali studiem v USA, v Británii a na západních školách informace a schopností pro tzv. „leadership“, tedy vůdcovství. Skrze tyto „vůdce“, které organizují po světě americké think-tanky (pozor, to nejsou neziskovky, ale jejich řídící ideologické orgány!) a ty financují jednotlivé neziskové organizace v zemi, ale také mají kontakty do mainstreamu, novin a televizí, kde postupně ovládnou média.

Na televizi Prima u Krause došlo k zoufalému výkřiku havlistů o pomoc směrem k USA. Je to vyhlášený poplach. Všichni vrcholní havlisté skrze televizi vykřikli do světa zoufalství, že nemohou nic udělat se Zemanem. Je to důkaz toho, jaké zoufalství havlisty obklopilo poté, co zjistili, že americká moc v ČR upadává a klíče od ČR přebírají globalisté z rukou prezidenta Zemana, který je pod jejich ochranou. Vůbec ani nejde o Zemana Američanům. Koneckonců, Miloš Zeman vystoupil na AIPAC zasedání v USA a sklidil potlesk. Američanům by ani Zeman nevadil. Ale vadí jim Zemanův globalismus a jeho mocenské napojení na Čínu a Rusko. Proti tomu nemohou nic udělat, a proto se rozhodli pro tzv. nulový plán. Když nemohou mít na Hradě svého prezidenta, pokusí se zařídit, aby tam nebyl už v budoucnu žádný prezident!
Tímo vás všechny zvu k dnešnímu pořadu na Svobodném rádiu od 19:00 hodin, kde se budeme hlavně zabývat kauzou „Bradygate“ a snahou likvidaci funkce prezidenta. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.


-VK-
Šéfredaktor AE News

43 komentářů :

 1. Celé mi to připadá jako fantastmagorie, ten článek je napsán za účelem dezinformace a odvrácení pozornosti obyvatel od skutečných aktérů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fantasmagoři jsou strůjci toho zrůdného plánu. Jen si počkejme. Vzhledem k tomu, co vyvádí pátá kolona, je to bohužel velmi reálné.

   Smazat
  2. 19:41-ten článek se kryje s realitou,kterou zatím nepozorujete a neidentifikujete,ale co není může být,chce to jen trpělivě hledat informace a jejich návaznosti....

   Smazat
  3. Anonymní28. října 2016 19:41
   Jste tak zabedněný, hloupý, nebo navedený ?
   Co je na tomto nereálného ?

   Smazat
  4. Taky mi to přijde trošku přehnané.

   Smazat
  5. To není přehnané trošku. To je totálně přes čáru, co chtějí udělat. Ale zmetkové jsou schopni všeho. Nu což, ode mne už neuvidí ani korunu, bojkotuji jejich "umělecké" projevy navždy. Dobře, že vím, o jaké ksichty se jedná.

   Smazat
  6. Zatím kolečka do sebe zapadají, ta nevím, co by bylo na článku fantasmagorického. Prostě to tak je.

   Smazat
  7. bohužel se zase nejde nejaký Osvald a vše půjde podle předem připraveného scénáře

   Smazat
  8. Na tom videu je ale banda zločinců.Proč nezasáhla policie?Vždyt jde o přímé útoky proti státu a prezidentovi ?To má na to tv Prima dotace od skřeta z ambasády režimu USA?Příživník Kocáb,rumový aktér Ruml se svojí tlupou.Tem má taky na svědomí další podvody a velezradu.Vždyt on nám tady zlegalizoval pobyt a možnost rozkradení majetku dementnímu Schwarzenbergovi-čili Černohorci a deviantovi.Tak se zde dá pokračovat dále.Stále se kecá o nějakém holokaustu.Kde se ale tolik těhle židovských grázlů vylíhlo? Vždyt oni páchají opravdovou genocidu na nás ,na většině.

   Smazat
  9. JAK NĚKDO MŮŽE NAPSAT TAKOVÝ HOVADINY, TOJE PŘÍPAD PRO PSICHIATRA.

   Smazat
  10. Nemylte se, Anonymní. Naopak, zcela vážně se začněte zabývat úvahami, jak asi probíhají řídící procesy na té nejvyšší pozemské úrovni. Když to přijmete, řadu jevů si pak snadněji sám vysvětlíte.

   Smazat
  11. Naprosto souhlasím- dezinformce prekrytá castecnyma pravdama. Myslim si ze nas chce obelstít aby se o tom mluvilo. Pozor IP adresa je z Ameriky.

   Smazat
 2. Nevím, co na to říct. Demokracie tu není, ale jsme už snad ve fašismu? To neuvěřitelné chování páté kolony jim přece nemůže projít!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S nimi se musí tak nějak po kapitalisticku, tzn. po tlamě a bude klid. To by bylo potom " hrdinného bláta na hřišti". Každopádně každý normální člověk ví, kde je jeho místo a nikdo nemusí nikomu radit a "vyzývat". Každopádně se nějak nedaří. Četl jsem diskuzi na jednom v postatě protizemanovském webu a lidi to tam docela dobře popsuli.

   Smazat
  2. tady v česku se pořádají žabomyší války , hon na čarodejnice , a to vše má jen zakrýt to , že jsme ožebračeni , jako stát nemáme žádnou váhu , že u nás mají přednost ti co nedělají , že důchodci hladoví, a ti co celý život pracovali se důchodu nedožijí pokud se prosadí věková hranice co navrhujou v EU. Tyhle problémy by se měly řešit a ne to kdo si víc nahrabe , co kdo nosí z celebrit na sobě a podobně . především uveďte naší republiku do takového ekonomického stavu ve kterém byla nežli byla vytunelována , dejte lidem práci , důchodcům peníze které jim byly ukradeny , a potom se můžete dohadovat kdo z ,,vyvolených,, se dostane na Hrad. Je to naše mezinárodní ostuda že se tady hádáme o koryta a přitom zoufale potřebujeme lidi kteří by také dělali rukama. Škoda že zrušili zákon o příživě. To je jeden z hlasů naštvaných lidí kteří už mají dost těch politických šarád a rozkrádání republiky , protože na to především doplácí obyčejní lidé , kterí tvoří tento stát , protože už vidím jak by politici šli pracovat rukama. Styďte se .

   Smazat
 3. Po shlédnutí videa v tomhle článku sem si udelal svuj dojem a konstatuji že celá tá pseudo Saudoumělecká obec je trapnost nad trapností.

  OdpovědětSmazat
 4. Ten, kdo dlouhodobě sleduje situaci,nejen u nás, ale v celém světě, tak tento článek nepovažuje za fantasmagorii.Ale tvrdou realitu.Pan šéfredaktor AE News je jediný z alternativních médiích, který konkretizeje "pravé" viníky.Rozšiřte svoje vědomosti a naučte se číst mezi řádky.

  OdpovědětSmazat
 5. Tak až zase Ornest (http://www.thetaptap.cz) bude vybírat příspěvek, tak moje hláška je: "Ornest penis, nepotřebuje peníz". Je to stejně "intelygendní" jako to jeho motto.
  A protože Jedličkův ústav zastupuje tato tvář, moje peníze již dobrovolně nedostane. Nechť vyžije jen co jí patří z mých daní. Ornest nechť nastaví pozadí Jandovi "Z HODNOT".

  OdpovědětSmazat
 6. SLEDUJI SRAZ ZEMANOVÝCH ODPŮRCŮ,KTEŘÍ SE NESMÍŘILI S ROZHODNUTÍM OBČANŮ V PREZIDENTSKÉ VOLBĚ.LID ZVOLIL ZEMANA A NIKOLI FAVORITA PRAŽSKÉ KAVÁRNY.S ČÍNOU A BRADYM TO NEMÁ NIC SPOLEČNÉHO.NENÁVIST K TĚM,CO VOLILI ZEMANA,JE NESKUTEČNÁ.ZEMAN NIKDY NEDOSÁHNE TOHO,ŽE BY STMELIL CELOU ZEM.HAVLISTI ,PRAŽSKÁ KAVÁRNA,O SJEDNOCENÍ NÁRODA ZA SVÝM PREZIDENTEM,NESTOJÍ.PROTO TEN STAROMÁK A BRADY,KTERÉHO HAVLISTI VODÍ JAK CIRKUSÁCI MEDVĚDA A ON, TU,ČI ONDE,DOSTANE METÁLOVÝ PAMLSEK.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na těch Bradyových mi něco nesedí, pán podle rozhovoru na DVTV trochu narcista chtivý medailí, posedlý sběrem ocenění, ale možná se v tom vybírání a zkoušení nabízených metálů obdarovaný rochnil jenom z náhlého přívalu radosti, americký newspeak - vyprázdněná slova o svobodě a demokracii, "instalatér" s finančně náročnou zálibou cestování po světě ve stylu Pilipa a Bubeník do Havany, asi se jim v Tibetu volněji pohybuje kanadský občan Brady a po Praze Lída Hari Österreicherová než operativně sledovaná Clingonová.

   Až příliš okatá cenzura na Primě aneb Jak vrtěti pražskými osobnostmi. Na vše ostatní pozor, jedná se o Šafroviny: http://svobodneforum.cz/az-prilis-okata-cenzura-na-prime-aneb-jak-vrteti-prazskymi-osobnostmi/

   Smazat
 7. Kde se jedna o nejakou svinarnu,vsude je Miso Zantovsky ! Jiz za Veskrnu,siril kolem sebe siru !At radeji piluje anglictinu !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zantovský bol takí vlezprdelka ešte za Lahva Veškrnu,kam vietor tam plášť a nám s neho slzy pre plač.

   Smazat
 8. FBI bude dle stanice nbc bude opět vyšetřovat hitlery clinton....půjde do basy????...

  OdpovědětSmazat
 9. :-)
  To je panečku kvikotu, to se mi líbí... Jen tak dál...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :-) tak se hezky bav. Snad se poznáváš:
   https://www.youtube.com/watch?v=v0ihbxxndCU&feature=youtu.be

   Smazat
  2. Bylo! Na Primě u Krause! Nosatá prasata tam kvičela že jim hrozí porážka, jak se píše v článku, leč marně ...

   Smazat
  3. ... takže zjevně dokvičeli:)))

   Smazat
 10. Na slabomyslné urážky a hysterické výkřiky z naší kulturní fronty jsem si již zvykl a politoval jsem jejich duchovní ubohost i se celkem bavil...
  U čeho jsem ale zbystřil, byl Klvaňa se svým "prezidenta neumíme". Vzhledem jaké zájmy tenhle prestitut zastává se mi takový nápad nezdá nereálný.
  Herman vykřikuje na landsmansšaftu, že můžeme být spolkovou republikou, Klvaňa ruší prezidenta, a parta šmejdů ukradla a podupala prezidentskou standardu, a ještě ji po kusech rozprodává. Ta symbolika je strašlivá i vzhledem k tomu, že hajzlové co to provedli nebyli odsouzení!!!
  Tím za mne podupali to, zač umírali nejlepší lidé národa. A stejnou vinu nesou soudci kteří nesoudili, stejně jako všechny mediální a politické štětky, které se podílely na zlehčení, obdivu a dekriminalizaci tohoto ohavného činu!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě k tomu berte na vědomí, že chovanec zřizuje útvar na potlačování pravdy, že policajti z reichu můžou zasahovat na celém našem území, že strany, které jsou v parlamentu 2 volební období si budou moci zřizovat neziskovky, na které dostanou peníze, kdežto mimoparlamentní strany nic=zabetonování parlamentích stran navždy, možnost rozpouštění demonstrací, připravované odzbrojování lidí, atd. A vyjde vám, kam se to řítíme...

   Smazat
 11. to je strasne a proto volme vsicni SPD aby jsme se kavarny zbavily definitivne tyhle hovada by byly schopny do nas strilet a pak si odsouhlasit nepostizitelnost jak na ukrajine

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Správně, volme všichni chazary z SPD, s nima nás čekají světlé zítřky.

   Smazat
  2. Keby tam bol Maj.Zeman a Plk. Zitny tak ta banda je uz v kriminale

   Smazat
  3. 23:04 asi ses spletl s tou SPD, chazaři jsou u tvých milovaných všehoschopných čuňátek.
   SPD je jasná volba.

   Smazat
 12. Nedivme se, když se Sorosovi a spol. nedaří nalomit srdce Evropy.My nejsme Poláci. Jsme smějící se bestie. Vře to u nás i na Slovensku - i když zase dle jiného scénáře. Čechy, Slováky a Maďary se nějak nedaří zpacifikovat dle plánu. A z nějakého důvodu jim už hoří koudel pod nohama. No a herci jsou placeni přece za role. Tak zase hrají nějakou roli za dolárek. Berou to asi jako kšeft v reklamě. My ale ten evropský chalifát nedopustíme. Praha je duchovní centrum Evropy. Brzy bude jasno, jak se věci mají. Je třeba vydržet, nenechat se vyprovokovat a ustát tyto šaškárny. Neochvějně, ale s noblesou.
  Vzpomínám si, že poprvé chtěli v ČSSR zrušit funkci prezidenta někdy po Pražském jaru. Rusové,Němci i ostatní v RVHP neměli prezidenty, jen generální tajemníky. Přes odpor Čechů a Slováků to neprošlo ani v době, kdy jsme patřili do "východního bloku"! Nesmí to projít ani teď.

  OdpovědětSmazat
 13. Já jsem tedy vůbec nepochopila, koho autor nazývá globalistou. Co je to globalista? Vždycky jsem myslela, že globalisté prosazují nadvládu nadnárodních korporací, vládu pár lidí nad celým světem. Z článku mi vyplývá něco jiného. Takže znovu se ptám: jaký je rozdíl mezi globalistou a neocons? Pavla

  OdpovědětSmazat
 14. Pan VK z AE News by neměl tolik sledovat Pjakina. Už si připadá jako on a tak míchá fakta s fantasmagoriemi. Zbytečně nahrává kritikům AE, stejně jako když v kauze Bradygate byl chybně přesvědčen, že Brady nemohl být mezi navrženými. Kdyby se obtěžoval trochu pátrat tak by věděl, že ho včas do seznamu kandidátů navrhla sněmovna. Spolu s řadou jiných, ale také nevybraných. A těch nikdo ani muk, protože nemají synovce Hermana.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je v pořádku, že ministr požádá prezidenta, aby udělil medaili ministrovo strýčkovi? Je to vůbec právně přípustné, nebo je to jen neskuteční drzost? A doložte, že sněmovna bradyho včas navrhla na medaili a že se tedy na seznamu navrhovaných vyskytoval.
   Pokud to neuděláte, tak nemáte vůbec žádné právo kritizovat Pjakina, ani VK, protože nedisponujete příslušnou inteligencí ani znalostmi.

   Smazat
 15. je na tom hodně pravdy, židovská galarka ztratila nervy a hraje vabank, tož kluci, jdeme do toho, bud´oni nebo my, zvykli si od Havlovské doby,že tu mají privilegia, a ty jim brzy skončí.

  OdpovědětSmazat
 16. bez sveho prasedidenta nejsem schopen rano ani vstat odpoledne dojit na oběd a večer usinam blahem co noveho mi zitra povi zkratka dal bych za něj ruku do ohně když mi ho seberete budu ja i miliony mych spolu vovci bloudit od panketu k pankejtu nevědice na kterou stranu se obratit

  OdpovědětSmazat
 17. nějak se vtom mumraji ztratili dvě zuper hvězdy ani kobliha a ni kradlousek a ticho po pěšině že by ladili noty ve vatikanu či v ušarně jde mi ztoho mraz po zadech když prestituti přeci nevynechaji jedinou přiležitost propagovat jejich kralovske rady a moudra co bude za sto třicet let i kudy spravně jit podle jejich mapy aby jsme nezbloudili z jejich jedine cesty

  OdpovědětSmazat
 18. Myslel jsem že Kraus je nad věcí , škoda . Asi musel poslouchat vedení tv . Byl to trapas na primě . Hovořili , koktali ,blábolili . Měli raději zazpívat . Je vydět že v Praze máte čas na kraviny . V roce 1948 jste nás na staromáku zatáhly do komunizmu . Marcel

  OdpovědětSmazat
 19. KRISTE,GRC.UMELCI.KOMEDIANTI,PREDAJNE STETKY A NIC INE.V PODSTATE SU TO IBA ZAPREDANE HOVNA KRAKAJUCE PODLA TOHO KOLKO ZA TO DOSTANU:)ALE SNAHA SA CENI.TUPCI,NEROD SI ZVOLIL SVOJHO PREZIDENTA,TAK TO RESPEKTUJTE.ZEMAN JE ASPON PRIAMY.NIE JAK TA BABKA HAVEL CO ZAPREDALA STAT.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.