Reklama

středa 19. října 2016

Feministky nechtějí bránit ženy znásilňované imigranty. Místo toho demonstrují proti odporným „nacistům“

MoonChild 
19.10.2016  FreeGlobe

Na ostrově Gotland ve Švédsku znásilnili imigranti postiženou ženu, která se pohybovala na invalidním vozíku. Policie po krátkém výslechu propustila pachatele na svobodu. Na ostrově vypukly protesty místních občanů, kteří odsuzovali zmíněný zločin a jednání policie. Ale feministky se rozhodly demonstrovat proti „rasistům a nacistům“.V městě Visby na Gotlandu už došlo k několika protestním akcím občanů proti znásilnění postižené ženy a pachatelům tohoto zločinu. Policie sice nechce zveřejnit totožnost pachatelů, ale v internetu se už objevily materiály, které dokazují, že se jednalo o imigranty. Policie kvůli obavám z nárůstu nepokojů musela povolat posily.

Situace se vyostřuje: feministky z organizace Feminististk Initiativ (Feministická iniciativa) svolaly na neděli manifestaci. Nešlo jim pochopitelně o vyjádření soucitu a solidarity se znásilněnou ženou. Manifestace se konala pod heslem „Proti rasismu a sexismu“ a, jak bylo uvedeno v pozvánce na facebooku, jednalo se o reakci na poslední protesty „nacistů“ na Gotlandu.


Na feministické manifestaci vystoupila guvernérka Gotlandu Cecilia Schelin Seidegårdová, která chce, aby se ostrov stal ještě více multikulturním.


Zdroj: friatider.se

31 komentářů :

 1. Nevéřím v Multikulti. Je to podhoubì rozvrácené společnosti, násilí a nepokojů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravim, ziji v Australii jiz 37 let, za dobu meho zivota zde v nejlepsi zemi na svete , jak se australani domnivaji se mnohe zmenilo s prilivem smejdu z islamskych zemi. Jsme denne bombardovani mediami jak je multikulti prospesne teto zemi ale skutecnost je vskutku opacna. Mohamedani nam davaji denne najevo ze Australie bude za par let patrit jim a pak uvidime co se bude dit. Bud pristoupime na islam a nebo nam ciste a jasne urezaj hlavy. Ale to neznaj aussies, ti si to libit nenechaji, ua ted je je citit ve vzduchu velky odpor a nenavist k tomuto hnusnemu,nesilnickemu narodu. Bude sajsn. Velmi brzy. JJ

   Vymazat
  2. Ženy nevědí co chtějí a nepřestanou dokud to, co nevědí co chtějí, nedosáhnou. A proto místo toho, aby se zastaly znásilněné ženy, půjdou protestovat v tu chvíli, za něco co s tím vůbec nesouvisí. Ženy v západním světě jsou neustále utlačované a přitom máme 90% soudkyň, 90% státních zástupkyň, 99% učitelek a tak dále a tak podobně. Pokud žena udělá nějakou práci umí to stonásobně prodat a neustále zdůrazňuje jak trpí. U muže se předpokládá, že jako muž bude držet hubu a projevy jakéhokoliv nesouhlasu jsou mu přičítány, že je slaboch. V západním světě vláda žen přesáhla už možnost možného. Vše je orientováno na ženu. I supermarkety jsou uzpůsobené tak, aby ženy co nejvíce nakupovaly a hlavně to co z 90% ani nepotřebujeme, ale vyhovuje to uspokojení ženy. Muži strašně neradi nakupují, není to vůbec jejích svět. Teď západní svět zjišťuje, že ženy v západním světě po škole dělají karieru a ve 40 letech zjistí že by možná chtěly dítě. Z biologického a lékařského hlediska je to nesmysl, ale medicína jde i tady ženám na ruku a to proto, že to stojí obrovské peníze, které žena nastřádala budováním kariery a pak to co nastřádala předá lékařům, aby měla to co by měla normálně ve 25 letech, ale to by nebylo IN a kdyby měla v 25 letech dítě tak by si zničila život jak jí to vtloukali do hlavy její rodiče a celá západní společnost. Nyní ženy na západě podporují imigranty a schvalují příchod milionů uprchlíků z Afriky a Asie což se i prokázalo v tom Švédsku. Za století vlády žen v západním světě si vypěstovaly muže, kteří je poslouchají a ony by rady, kdyby to bylo naopak, aby oni musely poslouchat muže a to budou mít, když jim budou vládnout Arabové a oni budou moci ještě víc trpět.

   Vymazat
  3. Zenske zrudy-feministky vitaji znasilneni ovsem zen jinych,politicky korektnimi havloidy, jungloidy, goriloidy,islamoidy a spol.
   Cerstva zprava z Australie. Dva 13 leti vlekli dalsiho ze skoly na misto, kde mu chteli uriznout hlavu !! Velkej nuz na to meli !! Heil Islam !
   Je zadano medii vice afroarabu do A.

   Vymazat
 2. Holky by to chtěly taky?

  OdpovědětVymazat
 3. Ono asi vzájemné obohacování mezi ,,námi" a Mohamedány nebude na škodu. Zejména omezení práva žen po způsobu islámském. Která nepotřebuje občas proplesknout, neškodila by i větší úcta k mužům a omezit práva feministek.Oni ty naše ženy v návalu svobody a demokracie neví co roupama. Oni jsou dokonce ochotny jít sami proti sobě. Ó běda mužům, kterým žena vládne...(prosím muže aby mě nebrali tak docela vážně a ženy, zejména feministky, ať se zamyslí, já v životě žádnou neuhodil!)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prosimtě, nauč se nejdřív česky!!!

   Vymazat
  2. Prosím tě,...popř.prosím Tě...

   Vymazat
  3. Je to tak, islám je daleko morálnější. Je tam slušné pracovní právo, inkaso platí za lidi stát, zločinnost je tam skoro nulová! Jen kurvám všeho druhu, včetně těch feministických se dobře věru nevede:) - http://www.expres.cz/jak-se-zije-pod-isis-04p-/zpravy.aspx?c=A151120_120726_dx-zpravy_pali

   Vymazat
  4. Není nad to, házet všechny normální ženy do jednoho pytle s těmito slepicemi, o které si normální chlap ani kolo neopře. To je jako kdybych házela všechny muže do jednoho pytle se šovinisty, o které si zase neopře kolo žádná žena!!!!

   Vymazat
  5. Ale kus. Co tady ti Muslimaci delaji? Islam, no jo, velice moralni. Ve jmenu allaha usekavaji hlavy, ruce, kamenuji zeny, hazeji homsexualy z vysokych budov, a o pedofilii radeji ani nemluvit. Jo jo. A treba by pan vysvetlil, jak se vede otrokum v islamskych oblastech? Velka moralka, naruby obracena.

   1400 let mordu. To je Islam.

   Vymazat
 4. Feministkám je líto, že je nechce ani kozomrd, nezbývá jim tedy nic jiného, než se jim takto odporně podbízet. Velmi smutné. Doplatí na to opravdové ženy(jimiž ty feministky jistě nejsou).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak!!! Konečně rozumný názor v této diskuzi, na rozdíl od těch, které házejí do jednoho pytle všechny ženy s pár těmito zakomplexovanými nánami.

   Vymazat
 5. VPÁD HORDY VETŘELCŮ
  Už se valí horda tmavá, zvěř se takto nechová,
  pozvala je sem ta kráva, co si říká Merkelová.
  Jedou lodí, vlakem, pěšky, derou se přes zátaras,
  v zimě nasadí běžky, nesmí sejít ze svých tras.
  To, že vpadly cizí rasy, Evropě se prodraží,
  zbydou jen prázdné kasy a posraná nádraží.
  Při té cestě za svou vizi, stelou si, kde se dá,
  úcta k mrtvým je jim cizí, hřbitov nikdo nehlídá.
  Mrtví dědci, také babky, jste v tom až po kotníky,
  serou na vás cizí zadky, ochcávají pomníky.
  Merkelové to jedno je, vidí co tam mužů je,
  těší se na znásilnění, konečně si užije.
  Až se smísí tato chasa s tou německou árijskou,
  vznikne zcela nová rasa s granátem a propiskou.
  Změna znaku také láká, měl by tam být někdo tmavý,
  co v jedné ruce drží ptáka a tou druhou bombou zdraví.
  Před tím, než se všechno zhatí v zájmu práva šaría,
  ochraňuj nás všichni svatí, Bůh i Svatá Maria.
  Václave, ty krále český, chceme jít k Tobě ve stopě,
  vždyť nám tady bylo hezky, než jsme byli v Evropě.
  Lide český, vzbuď se! Více! Chraň sebe i tento stát!
  Zlatý svrab a neštovice, chceš se takto zahrabat?
  Chceme se mít opět skvěle, nelze takto v tichu hnít,
  ať Unie jde do prdele, řiť nám může políbit.

  OdpovědětVymazat
 6. Něco mi tu nehraje. Ti samí mocní, co chtějí řešit přelidněnost planety (např. potravinami, očkováním, válkou ap.) mají starost o vymření Evropy. Mám obavy, že vyřešit přelidněnost je pro ně prioritní a to co se dnes děje s tím souvisí. Ale jak, to se asi dovíme zase za nějaký čas.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jistě se to dozvíme,na vlastní kůži,az nás tady budou vraždit a nikdo nebude schopen je zastavit,oni je zastavit ani nechtějí,jinak by to dávno udělali možností je dost.

   Vymazat
  2. Je to jednoduché.Očekává se,že bude velká
   válka po celém světě a hodně lidí doslova
   zmizí.Na nějaké miliardě nezáleží.Islám
   zlikviduje Evropu a tu pak zlikvidují se
   všemi,kdo tady budou.Není co řešit.
   Petr Majevský

   Vymazat
  3. Pane Majevsky, zajimave. Tak napred nas Islam vyhubi, a pak vyhubi nekdo Islam? A jak? Se mi zda pravdepodobnejsi, ze je elity budou vyuzivat jako dozorcu nad nevolniky a otroky, kteri je budou muset zivit.

   Vymazat
 7. No asi to ty feministky potřebuji jinák to nejde chápat

  OdpovědětVymazat
 8. ty chudaci ve svedsku jsou strasne zblbly nenechme to dojit u nas k takove sracce

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zatím to tímto směrem v celé Evropě pokračuje, jen některé země jsou trochu dál, některé se trochu opožďují.
   http://leva-net.webnode.cz/products/migracni-krize-evropy-je-plne-rizena/
   Děda.

   Vymazat
 9. No a co, možná jsou na černochy a nenechají si sebrat zábavu:)

  OdpovědětVymazat
 10. Bud novinari lzou (ale to oni vzdy) nebo se to devcatum libi.
  Kde je pravda?

  OdpovědětVymazat
 11. Bud novinari lzou (ale to oni vzdy) nebo se to devcatum libi.
  Kde je pravda?

  OdpovědětVymazat
 12. Bud novinari lzou (ale to oni vzdy) nebo se to devcatum libi.
  Kde je pravda?

  OdpovědětVymazat
 13. A co takhle všechny feministky nacpat do burek, nebo jak se to jmenuje a šupitem prestem jako výpomoc pro ISIS, jsem proti vyzbrojování teroristů ale můžeme jim pomoci aspoň tímto způsobem ne?

  OdpovědětVymazat
 14. Ženy nevědí co chtějí a nepřestanou dokud to, co nevědí co chtějí, nedosáhnou. A proto místo toho, aby se zastaly znásilněné ženy, půjdou protestovat v tu chvíli, za něco co s tím vůbec nesouvisí. Ženy v západním světě jsou neustále utlačované a přitom máme 90% soudkyň, 90% státních zástupkyň, 99% učitelek a tak dále a tak podobně. Pokud žena udělá nějakou práci umí to stonásobně prodat a neustále zdůrazňuje jak trpí. U muže se předpokládá, že jako muž bude držet hubu a projevy jakéhokoliv nesouhlasu jsou mu přičítány, že je slaboch. V západním světě vláda žen přesáhla už možnost možného. Vše je orientováno na ženu. I supermarkety jsou uzpůsobené tak, aby ženy co nejvíce nakupovaly a hlavně to co z 90% ani nepotřebujeme, ale vyhovuje to uspokojení ženy. Muži strašně neradi nakupují, není to vůbec jejích svět. Teď západní svět zjišťuje, že ženy v západním světě po škole dělají karieru a ve 40 letech zjistí že by možná chtěly dítě. Z biologického a lékařského hlediska je to nesmysl, ale medicína jde i tady ženám na ruku a to proto, že to stojí obrovské peníze, které žena nastřádala budováním kariery a pak to co nastřádala předá lékařům, aby měla to co by měla normálně ve 25 letech, ale to by nebylo IN a kdyby měla v 25 letech dítě tak by si zničila život jak jí to vtloukali do hlavy její rodiče a celá západní společnost. Nyní ženy na západě podporují imigranty a schvalují příchod milionů uprchlíků z Afriky a Asie což se i prokázalo v tom Švédsku. Za století vlády žen v západním světě si vypěstovaly muže, kteří je poslouchají a ony by rady, kdyby to bylo naopak, aby oni musely poslouchat muže a to budou mít, když jim budou vládnout Arabové a oni budou moci ještě víc trpět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A teď si po sobě ten blábol přečtěte - jste úplně stejně zakomplexovaný jak ty feministky.....

   Vymazat
  2. Jó,bejvali to válečníci,vyměkli vikingové když si musí nechat šoustat své nány kozomrdy.

   Vymazat
  3. Vymekli Vikingove? A co tak vymekli Slovane? Co vy dokazete, az to prijde sem?

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.