Reklama

.

.

sobota 22. října 2016

Generální štáb Ozbrojených sil RF: oddíly teroristů v Aleppu obdržely přenosné protiraketové komplexy a připravují průlom


22. 10. 2016    zdroj
Teroristé využívají zastavení palby k přeskupení, doplnění a dalšímu vyzbrojování svých oddílů. Teroristé v Rusku zakázané skupiny DAEŠ, působící v oblasti Aleppa, dostali přenosné protiraketové komplexy a přeskupují se k průlomu, oznámil novinářům náčelník hlavní operační správy Generálního štábu Ozbrojených sil Ruska, generálporučík Sergej Rudskoj.


Podle něj oddíly teroristů, působící v oblasti Aleppa, doplňují mužstvo, dostávají zbraně a střelivo, jsou k nim dopravovány přenosné protiraketové komplexy. Ba co víc, připravují útok na Aleppo z jihozápadního směru. Za tímto účelem již byla soustředěna skupina čítající více než 1200 lidí, včetně asi 30 sebevražedných atentátníků. Ve výzbroji mají tanky, obrněná vozidla a více než 20 pick-upů s těžkými kulomety.

Konkrétně do obcí Mansur, Karasi a čtvrti 1070 dorazilo za posledních 24 hodin více než 200 teroristů, oznámil generálporučík Sergej Rudskoj.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

19 komentářů :

 1. Bože! Ta fotka je jak z filmu Paneta opic. Ať je tam už někdo sejme, to nejsou lidi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. coo? :) to este z tej planety opic boli tie opice mierumilovne v pohode...
   ale toto su cisto zdemonizovani ludia ved vyzeraju ako certi preto pozor na taketo brady! lebo je to bozi blok...
   a ziadny alah iba vymysel ovlada ich iste vedenie zla aj tak vyzeraju...

   Vymazat
  2. 16:50-ano,doslova "Planeta opic",to je ta budoucnost,co nás v EU čeká pod vedením obřezaných degenerátů a jejich věrných podpindosníků,pokud si to ovšem necháme líbit....

   Vymazat
 2. A proč si nedokážou vyčíhat hajzly, kteří tenhle negramotný, zabijácký ksindl vyzbrojují, a natrhnout jim kejhák? To by mělo být na prvním místě -ne? Nechat tu havěť vyhladovět, pak pozabíjet a do hromadnýho hrobu. A posypat nehašeným vápnem, aby to nemohla nějaká další zaplacená politická svině za pár let zase účelově vyhrabat, a dělat z toho nechutný divadlo a mediální šaškárnu. Tyhle bejkárny musí ze světa zmizet beze stop, aby mohl být už jednou provždy konec. Jinak vždycky po nějaké době, po nějaké "změně" nová politická chátra tyto události vyhrabe, upraví, okoření pro mediální šmejdy a lháře, a jede se nanovo. Nebo je Země jako taková už odepsaná?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poté, co byla zardoušena možnost vybudování nové společnosti, která není založená na vykořisťování cizí práce a neomezeném hromadění bezpracných zisků, je Země odsouzena k zániku.

   Vymazat
  2. Fakt beznadějný? A smutný. Žádný světýlko na konci tunelu, jak kdysi deklamoval papá Klaus, už nevidím. Tenkrát se zdálo, že nějak problikává, ale teď už zhaslo definitivně.

   Vymazat
  3. Protože ten sídlí v Bílém domě ....

   Vymazat
 3. Na té skvělé fotografii jsou ti umirnění, které spolu s našimi přátelskými exportéry demokracie podporujeme, nebo ti neumírnění, které spolu s našimi přátelskými exportéry demokracie podporujeme?

  OdpovědětVymazat
 4. panička špatně "asi omylem"přeložila,že?Je li pravda co říká Rugovoj,tak se jedná o protitankové řízené střely řízené vodičem,viz uváděný zdroj,o něco lepší než RPG7,
  nebo Fagot.A tak nejlepší armáda na světě se nemá čeho obávat.Horší to bude,až proti ruským lodím vyplujou asi na ozbrojených neckách syrští teroristi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní22. října 2016 18:16

   panička špatně "asi omylem"přeložila,že?Je li pravda co říká Rugovoj,
   ********************

   chytroušku, nauč se číst. Říká to Rudskoj a ne Rugovoj, a PZRK je perenosnou zenitnoj raketovoj kompleks přenosný protiletadlový komplet.

   Боевики запрещенной в Росии ИГ, действующие в районе Алеппо, получили переносные зенитные ракетные комплексы (ПЗРК) и перегруппировываются для прорыва, сообщил журналистам начальник главного оперативного управления Генштаба ВС России генерал-лейтенант Сергей Рудской.

   Koloděj

   Vymazat
 5. Ludia pozrite sa lepsie toto su zdemonizovani ludia ved vyzeraju ako certi a pozor na taketo brady!
  lebo je to prvok zla! oholena tvar opacne...
  A ziadny alah iba vymysel...
  Ovlada ich iste vedenie zla...

  OdpovědětVymazat
 6. Rozdíl mezi umírněnejma a radikálama je ten, že ti umírnění při řezání hlav tolik neceněj zuby a nekoulej očima. Jinak jedna prodejná žoldácká svoloč.

  OdpovědětVymazat
 7. USSA jim ty raketové systémy nedodaly, oni si je ti mírumilovní džihádisté vyrobili sami.

  OdpovědětVymazat
 8. tak teď mají kurvy pěkně pohromadě a bude masakr příměří byla dobře zvolená taktika věděli že se kurvy budou přeskupovat a to co teď zažijí bude jejich poslední s alahem

  OdpovědětVymazat
 9. jasne at je tam vsechy zlikvidujou aj s demokratickyma poradcema

  OdpovědětVymazat
 10. Tak se to opakuje již donekonečna. Jak USA a jeho teroristi začnou prohrávat v mediích se objeví informace o tom, že Rusové zabíjejí nevinné ženy a děti v OSN okamžitě USA vyhlašuje mimořádné zasedání o tom jak Rusko nechce přestat teroristy USA střílet. Pak USA dosáhnou svými kecy o jejich mírumilovnosti a mírumilovnosti teroristů zastavení palby a v té době teroristům USA dodá ještě účinnější zbraně, nové bojovníky a vše může začít nanovo. Podle USA civilové z Aleppa nechtějí odejít protože se obávají Rusů, a vůbec se neobávají teroristů, kteří je tam drží jako živý štít. Opravdu si USA myslí že všichni lidé na světě jsou schopni ještě ty jejich lži strávit?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Včera,jako už několik dní předtím kozomrdi v režii USA a těch ostatních zatuchlých režimů,kurvících tenhle svět,postříleli skoro dvacet členů místní samosprávy,kteří se snažili zorganizovat odchod větší skupiny civilů z obklíčené části Aleppa na území ovládané vládou....Co k tomu říct ?!
   Ty lživé sračky z USA a jejích nohsledů už snad můžou brát jen naprostí psychouši....
   Je tragedie v jakém to stavu je ten tzv."civilizovaný Západní svět",ke kterému nás ti naši pojebaní političtí hujeři,které si volíme,hlásí a na čem se jejich prostřednictvím podílíme....
   Z toho nic dobrého nevzejde a brzy se v těch vlastních sračkách utopíme.viz ta trapná hysterie kvůli tomu volovi z Tibetu.

   Vymazat
 11. Syrská sametová revoluce se nepovedla.

  OdpovědětVymazat
 12. Vždyť je to jednoduché. Když o nich vědí a ví co se chystá, tak by stačil jeden dva masivní nálety na oblast kde jsou soustředeni a je po hrozbě. Na bomby z letadel jsou jim tanky k ničemu a přenosné protiraketové střely než zaměří, tak jim bouchnou v rukách. Příliš se s těmi terorysty serou. Rozbombardoval bych je bez ohledu na civilisty, kteří přece dostali možnost odejít již několikrát.

  OdpovědětVymazat