Reklama

.

.

neděle 2. října 2016

WikiLeaks zveřejnil další dopis Clintonové: USA musí zničit Sýrii kvůli Izraeli


2.10.2016   CFP
WikiLeaks zveřejnil další z dopisu Clinton, datovaný 30.11.2015, ve kterém píše, že USA musí zničit Sýrii kvůli Izraeli.
Tento dopis potvrzuje, že administrace Obamy organizovala občanskou válku v Sýrii rukama H. Clinton.


„Nejlepším způsobem, jak pomoci Izraeli vypořádat se s rostoucím íránským jaderným potenciálem, je pomoci lidem Sýrie svrhnout režim Bašára Assada“, píše Clinton.

Dále uvádí, že skutečná hrozba pro Izrael plyne z Íránu a jeho jaderného programu, protože může narušit izraelský jaderný monopol na Blízkém východě a tím i poškodit izraelské zájmy. Bez Asada už Írán nebude tak silný a nebude moci ohrozit Izrael. Clinton také mluví o nutnosti zabít Asada a dosadit místo něho loutkový režiím z opozice, který bude poslouchat USA.

Také spekuluje, jak se plánům USA v Sýrii postaví Rusko a přichází k závěru, že Rusko „režim Asada“ bránit nebude, stejně, jak nebránilo Srby při útoku na Jugoslávii, přestože Srbové jsou Rusům mnohem bližší než Syřané. (Tentokrát se hodně přepočítala)


Celý originál dopisu:
https://wikileaks.org/clinton-emails/emailid/18328

Tento mail dokazuje, že vlády USA a Izraele jsou hlavními zdroji terorismu na Blízkém vychodě, následky kterého dnes pociťuje i Evropa v souvislosti s migrační krizi. A je úsměvné, jak naše mainstreamová média se nás snaží přesvědčit, že za vše mohou zlí Asad s Putinem.


Více zde: http://leva-net.webnode.cz/news/wikileaks-zverejnil-dalsi-dopis-clintonove-usa-musi-znicit-syrii-kvuli-izraeli/?utm_source=copy&;utm_medium=paste&utm_campaign=copypaste&utm_content=http%3A%2F%2Fleva-net.webnode.cz%2Fnews%2Fwikileaks-zverejnil-dalsi-dopis-clintonove-usa-musi-znicit-syrii-kvuli-izraeli%2F

10 komentářů :

 1. Je to zkurvena cubka!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...hm, Židovka! A nezapomeňte, že Židé spolu i v diaspoře, natož v Eretz Israeli drží pevně a mají sounáležitost. Nakonec Žid Karl Marx toto tisícileté spojenectví "prozradil" gojímům ve svém vyhlášeném hesle: Proletáři všech zemí spojte se! Nu a pohodlní myslet nato spolupracovat jsou gojímové odsouzení pouze k práci a službě pro Židy, tzv. vyvolené.

   Vymazat
 2. Poject velky Izrael neni nic noveho !
  Jenze projectanti zapomeli na dulezitou poucku kterou hlasal B.J. Vorster - velky statnik jizni Afriky.

  On rikaval, "ze se nesmi zapominat na etnicke, kmenove vazby a vztahy". ALEVITE a Iranci t.j. je jedna rodina.
  Takze valka Iranu a Israele bude hrozit stale.
  S tim nejde nic delat... Nejlepsi je, objednat si kafe a
  divat se na fackovacku, ktera je na obzoru.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 3. Debilia jen zvani co davno je preci naplanovano ,vse je v zajmu Lzida a jeho zajmu.(Ted zacali zabirat a stavet dalsi zidobaraky pro soukmenovce na ukradene pude )Ona tato staroba si jen prihrejva policicku zvanenim o kaficku v Tel Avivu kdyz zpivala temer v Jidis o sve naklonnosti na AIPACU kde ji fesaci zvani Choboti tleskali az se jim z pazouru kourilo.Paradox je ovsem ze obtloustle zrudy juesej ktere nevedi ani jak uvarit vodu na caj rozhoduji neb jejich manzele nemaji odvahu rici svuj nazor ,ostatne nic noveho stejne debilie zavinily zakaz alkoholu pres kostely a nastolily prohibici na cemz zase vydelaly zidovske spolky akamosi jako bushove Kennedyove AlCapon a dalsi desitky klanu -Las Vegas atd takze tyto debilie tluste se vidi v teto obtloustle stare rakete a freneticky pisti pri kazdem blabolu ktera tato kreatura vybleje .Tak holt to je a asi co svet svetem bude chytrejsi pouzie blbejsi k tomu aby jim tu salu utahl jeste vice -viz austerity a jak blbci pisti nadsenim ,nevedi totiz o co jde ,ale dali jim moznost tu vec -rozhodnout a oni tak cini ve sve velikosti blba.

  OdpovědětVymazat
 4. A zase žid vše rozpoutal a zase žid bude jediný který na té smrti a neštěstí milionů lidí vydělá a potom ze sebe nakonec udělá obéť.Historie se opět opakuje....

  OdpovědětVymazat
 5. Nevím co ještě by na ní mohlo vyplout, aby se lidi probrali a nakopali takové politiky do zadnice. A ještě nechápu, jak mohou lidé ještě vykládat, jak jedině se Západem se někam dostaneme. Já to vidím dost špatně. Se Západem se dostaneme jedině do války.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Voličům v USA jsou rozhodně bližší vnitropolitické tílko, košile a svetr, než zahraničněpolitický pršiplášť. Vnitropolitické sliby Demokratické strany lze nalézt v rozhovoru B. Sanderse - že z toho moc nebude, je sice jasné, ale pro běžného Amíka lepší Clintonové kolibřík na dosah ruky, než Trumpova vážka na střeše jeho mrakodrapu. A že si vojensko-průmyslový komplex polepší a někde ve světě zhebnou milióny cizích, neznámých lidí? Armáda a zbrojaři dají lidem v USA práci a vláda vyveze americkou demokracii a Dobro do několika zemí diktátorského Zla, o kterých ví občan USA jen z televize. Cestovní pas vlastní jen zhruba desetina občanů USA, po světě necestují ani prstem po mapě, jen tlačítkem dálkového ovladače TV. Svojí denní dávku supermanovského vítězství Dobra nad Zlem si tak dají nejen v hraném filmu, ale i ve hře na zpravodajství. Je to na Sandersově mládeži a na migrantech ze zahraničí, aby rozvířili politiku USA proudem nemainstreamových pohledů, informacemi z "jiného" světa, z necinknutých zdrojů - ale kdo někde mimo anglosaský svět píše něco o tomto světě anglicky, aby si to mohli sami Amíci přečíst?
   KR

   Vymazat
 6. Samozřejmě,že jsou za tím vším jewrejské struktury...a byly vždycky!
  Naposled to bylo a doposud je vidět prakticky od začàtku kupř.na Ukrajině !
  a to to trvalo ,než se to rozhoupalo pojmenovat vinníky pravým jménem!ha ha směšné jak všechny politické strany měly nařízeno mlčet!
  jak všichni politici uboze lezli před amiisraelem kroutili se okolo horké kaše a hráli si na "SVOBODU UKRAJINĚ"!
  ...dštili síru a prokletí na Rusy a Putina a přitom bylo všechno jinak !!!!je mi z nich zle!
  i s jejich velkým vylhaným israelem!
  fuj tajbl!

  OdpovědětVymazat
 7. A tomuto zlu jsme my, tehdy ještě čechoslováci, pomohli na svět, tím že jsme maximalně podpořili vznik státu Izrael dodávkou zbraní a vojenských poradců.Však nás za to mají v Izraeli velice rádi.Pak se toho chtli američané a už se to vezlo od deseti k pěti a až k dnešku.

  OdpovědětVymazat
 8. Téměř všem komentatorům: To že jsme ve srabu, není vinou Židů ale kapitalistů - stejně tomu bylo za Adolfa Hitlera. Kapitalismus bude vždy ve srabu a proto bude hledat tohoto srabu viníka vždy - zase si našel Židy - to už tu bylo. Hledejte způsob nového žití. Pokud budou na prvním místě prachy, tak budete opět ve srabu a zase budete hledat viníky mezi Židy. A dále se mi nechce filosofovat - nejsem tak chytrý jak Bělohradský.

  OdpovědětVymazat