Reklama

pondělí 31. října 2016

Herci Jiří Bartoška a Vojtěch Dyk vyzvali k týdnu občanského neklidu. Lidé mají dát najevo svou nespokojenost s politikou prezidenta Miloše Zemana a požadovat tím „návrat ke svobodě a demokracii“, kterou prý obětoval na oltář Číny a Ruska.

Jaromír Bradávka
31. 10. 2016    Rukojmí

Já se připojuji, ale s výhradou, že ne týden, ale týdny a měsíce dávejme najevo svůj neklid nad tím, co se děje v naší zemi. Jak úzké skupiny nikým nevolených lidí s podporou médií, zahraničních ambasád a nejrůznějších fondů masírují a ovlivňují názory široké veřejnosti „tím správným směrem“.Jak politici a nejrůznější „celebrity“ v zájmu svých cílů odhodili elementární zásady lidské slušnosti a 28. října na „oslavě“ na Staroměstském náměstí a v pořadu „Show Jana Krause“ naprosto bezprecedentně uráželi hlavu státu. Hlavu státu zvolenou v demokratických volbách přímo občany. Takové pohrdání Ústavou, zákony, lidskou slušností a respetem k volbě občanů naše dějiny ještě nezaznamenaly. Většina z nás viděla v médiích, kdo akce organizoval, kdo na nich vystoupil a kdo se jak projevoval.

Vyzývám tedy všechny občany, kteří považují slušnost, čestnost, spravedlivost, úctu k jinému člověku a vlastenectví za ty základní životní hodnoty (nikoliv ty falešné a prázdné, skrývající se pod slovy evropské, humanistické a jim podobné), aby zahájili ne týden, ale týdny a měsíce občanského neklidu, a dali tak najevo všem těm, kdo se staví proti 10 milionům občanů, proti jejich hodnotám a požadavkům na slušný život, že tyto politiky, umělce, hodnostáře a další „celebrity“ k ničemu nepotřebujeme.

Co nejvíc většinu lidí bolí? Když jim někdo sáhne na jejich příjmy a na jejich peníze. Dejme jin tedy najevo, že už je nebudeme platit ze svých daní. Ukažme politikům, že je nechceme a v příštích volbách je nebudeme volit. Ať si najdou normální práci a normální (mediánový) plat a jdou vytvářet skutečné hodnoty, pokud to někdo z nich vůbec umí. Dejme hercům a ostatním umělcům najevo, že nás nezajímá jejich pitvoření a vyprávění o tom, že neumějí pověsit obraz nebo že se do tří let počurávali. Bojkotujme jejich zájezdy, estrády a besedy. Nechejme je vystupovat v prázdných sálech divadel, promítat jejich filmy bez publika a znít jejich koncerty naprázdno. My si vystačíme bez nich, ale oni bez našeho vstupného nikoliv. Neboť co uděláte s okoukaným, otlučeným, nefunkčním a tím pádem nepotřebným kašpárkem? Vyhodíte ho do popelnice. Vyhoďme tedy všechny ty omšelé a nepotřebné kašpárky a pimprlata, jejichž kousky nám už dávno nepřipadají zábavné a tím méně poučné, a najděme si kvalitnější zábavu. Určitě se nám to do budoucna vyplatí.

71 komentářů :

 1. Bojují za něco, čemu věří, jaképak odhození elementární slušnosti? Mají odlišný názor na Česko-Čínské vztahy, věří, že by Česká republika měla stát na straně Tibetu, který byl anektován vojenskou agresí a dosud tento stav nebyl narovnán.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Komedianti odjakživa "věří" tomu, kdo jim nasype. Zpravidla obveselovali mocné při jejich hostinách. A ti jim hodili něco od stolu a přidali nějaký peníz na konec. Žádné jiné dlouhodobější zájmy neměli. To jim zůstalo. Proto byli vždy považováni za spodinu společnosti, což nezmění ani ČT. A na to, aby mohli mít nějaký skutečný názor, tak se musí nejprve o takové věci zajímat a něco o nich vědět. A představa, že nějací komedianti budou vstupovat do uzavřených mezistátních dohod (které mimochodem respektovali již Havel, Klaus, Schwarzenberg, ale též třeba Obama) je směšné. Pokud jim to opravdu vadilo, že v Tibetu skončil hluboký středověk, tak měli demonstrovat své rozhořčení a nesouhlas již za V. Havla. A protože tak neučinili, jde o dost trapnou záminku k dalšímu z útoků na M. Zemana, řádně zvoleného v přímé prezidentské volbě. A pokud jde o Tibet, nikdo nemůže na vteřinu vážně uvažovat o nějaké jeho samostatnosti. Tam jde jen o to, zda budou mít USA na této "střeše světa" své základny, z nichž budou ovládat Čínu, či nikoliv. A jak se ukazuje, nebudou. Toť vše. A nechápu, proč se někteří lidé tak křečovitě snaží dělat posluhu USA, kterým se ta jejich nadvláda hroutí na všech frontách dnes a denně. Ty zelené papírky, které za to někteří z nich dostanou, stejně zítra pozbydou ceny.

   Smazat
  2. Člověče, kde jste nechal hlavu?

   Smazat
  3. Od hodnocení česko-čínských vztahů jsou volby.
   A ty rozhodly, jak rozhodly. Vnucovat v demokracii představitelům státu svůj názor jinak, je nedemokratické. V USA si nikdo nedovolil kritizovat Obamu ani v Británii královnu, že se nesešli oficiálně s dalajlámou.
   Ta hovada nebojují za žádný Tibet, ale jen exhibují. A Herman byl povinen zastávat linii vlády nebo odejít z funkce.

   Smazat
  4. Kde je aspon jediny dukaz toho obetovani ?

   Smazat
  5. To jsou celý lidovci vlezou do každé vlády a kam vlezou do zničí.Jsem rád, že se snimi bratříčkuje Babiš. Je to jeho konec.Taky jeden tatrman. Neví čí je. Jeho hnutí nehnutí je složeno absolutně anarchisticky. Jeden táhle hod druhý čehý.

   Smazat
  6. Ty debila 23:27, oni nemají žádný názor a vidí jen prachy!..Řeknou za ně cokoliv.
   A 80% Tibeťanů bralo vpád Číny jako osvobození..,dohledej si o tom nějaké materiály, je toho celkem dost....

   Smazat
  7. jo lidovec řizenej vatikanem nabral na otačkach diky mlčici většině co nevolila nikoho černoprdelnikum narostla jejich andělska křidla a mysli si že mužou všechno a milouš ten radoby antikomunista z hradu jim ktomu dava i metaly když předtim jeho kamo šlohperko podepsal okradeni statu darem v miliardach ato jen qvuli kazani neviditelna neslišitelna a nehmatatelna a exluzi vystupovani v iluzionysmu a aby toho nebylo malo tak od prvniho dostali přidano i od slovaka koblihy nejen proto že jsou proti přirodě statni zaměstnanci co kaži vodu a chlastaji vino ato přesně tak jako jejich statni donatoři z našich kapes

   Smazat
  8. Jsi evidentně po lobotomii mozku. Tak se namíchej do debaty, debile !

   Smazat
  9. Vzkaz pro debila 31. října 2016 23:27:Nech si vypláchnout dýni od sraček co nosíš na krku.

   Smazat
  10. 23.27 ty anektovanej. Jeď se do Tibetu nejdřív podívat a pak něco povídej. Odveze tě tak přetlakový vlak a dojdi si tam do větších měst, jestli ti odžínovaný a anglickými nápisy potištění mladí tibeťané budou o tvůj soucit stát!Oni už dnes mají jiné zájmy než než o tvého dalajlámu. Oni se tam mají o hodně líp než dříve, tomu věř a je jim jedno, jestli jsou součástí Číny, nebo Ameriky. Na rozdíl od nich mě být součástí EU vadí.

   Smazat
  11. 23:27 - hovada o nichž píšeš nebojují za nic! Ale proti čemusi! Navíc to jsou hovada tupá! Zatímco jedno hovado (Kalousek) nese fašistickou vlajku Tibetu (dali jí do oběhu japonští okupanti Číny), druhý (Štětináč) nese vlajku Čínské republiky (Tchaj-wan), která ale nejen že neuznává Tibet, ale nadto ani nezávislost Bhútánu a Mongolska! Se divím že zastupitelé těchto zemí neprotestovali! A třetí idiot (už jsi nepamatuju jeho xicht, ale taky ňákej ten lumpenkavárník to byl) nese prapor Ujgurů, kteří pachájí teroristické útoky a zásobují IS bojovníky i penězi ...

   Smazat
  12. Tibeťani jim poděkují , až jim zase budou tibetští lámové vypichovat oči a dávat ruce do klád jako ještě v roce 1947 .Nevíš o tom nic , tak drž svůj pitomoučký zoban .

   Smazat
  13. Ať si věří, čemu chtějí, ať si bojují za to, čemu věří, ale tak, jak je v demokracii zvykem: diskusí a argumenty, ne zesměšňováním a urážením hlavy státu, která, na rozdíl od nich, má minimálně do konce volebního období zcela nezpochybnitelný mandát. Herman je pro mě představitelem jakési české verze klerofašismu. Kdo si sakra myslí, že je?

   Smazat
 2. Ano, bojkot komediantů!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 28.10. 2016 byla na Staroměstském náměstí šance na perfektní brigádu :-)

   http://prace.hyperinzerce.cz/herec/inzerat/12460369-brigada-28-10-2016-staromestske-namesti-komparz-100-kc-h-nabidka-praha/

   Smazat
  2. Brigáda a-lá komparz za stovku na hodinu, neziskovky a US čapirárna pracují na plné obrátky a podle plánu.

   Smazat
  3. Ale - a kdopak nám tedy rozděluje tu společnost? V demokracii řeší problémy na ulici místo v demokratickém parlamentě. Jaksi až moc komunistické vyjadřování názorů našich "elit"...

   Smazat
 3. Což o to, s tím bude souhlasit každý slušný člověk, ale jak to vypadá, Herman má umělce pod palcem a kdo se nepostaví na jeho stranu, nedostane dotace. TnT

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Konec vlády Sobotky, Socanů, STOPů 009 a Holobrádků se jistojistě blíží a již stříhají metr do svého konce!!!

   Smazat
  2. Bohužel neblíží! Proti zkurveným zaprodancům není na české politické scéně žádná reálná protiváha!!! Socani jako vždy v rozhodjících chvílích zrazují a komunisté mají za sebou temnou násilnickou minulost. Okamuru jako politickou sílu beru s velkou rezervou.

   Smazat
  3. Anonymní1. listopadu 2016 9:43 precti si www.spd.cz jejich program mozna zmenis nazor

   Smazat
 4. Příznivci a komedianti Venci Flašky, Čapira, Sudetoněmeckého Landsmanšaftu, proradné EU a vrahů z USSA si hrají na svobodu a demokracii tzv. Pragomajdanem.17.listopadu bude probíhat II.díl tohoto bohatě, ze zahraničí jistě sponzorovaného komediálního seriálu, na svržení demokraticky zvoleného prezidenta nadpoloviční většinou národa.Červené karty se minuly účinkem, tak se přiškvařuje ve prospěch nasazení loutkových kandidátů, vyhovujících zmíněné ambasádě či úplném zrušení přímé volby prezidenta prostými občany nebo o úplném omezení této funkce vůbec.Je nutné si velmi dobře zapamatovat všechny tyto tváře a ve volbách je demokraticky odstranit od koryt.Takhle má podle havloidů vypadat svoboda a demokracie!

  OdpovědětSmazat
 5. Havloidi " demokraticky" pracují na verzi, která bude vyhovovat US embassy, jinak bude vyvezen majdanský chaos, rozvrat demokracie a v neposlední řadě zmíněné kroucení rukou neposlušných evropských US kolonií, podřízených Třetí říši.

  OdpovědětSmazat
 6. Proč tomuto židovskému spolku ochotníků nevadí okupace Kypru od Turecka? Odpověd´je jednoduchá a pochází odtud, co vadí a nevadí krutičovi ruk. Kde tito lidé žijí? To si opravdu myslí, že tady zopár židů obrátí kolo dějin, tak, jak se jim to podařilo na Ukrajině? Tak to tedy podceńují tento národ. Ŕíkám "BOJ" a píchám svoje kopí do země.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepodceňují tento národ, vůbec ne, právě naopak. Vědí, že tento zbabělý národ nehne ani prstem (s výjimkou čestných výjimek), skloní hlavu a nechá si na ještě s.át. Navíc tomu národu nedochází, že ta zloba a nenávist vůči Zemanovi je rozsévána pořád od jedné a té samé nečeské party.

   Smazat
  2. To není národem. Národ je stejný jako jiné v podobné situaci. Problém je, že tu chybí vůdci, kteří by bojovali za alternativu! A pak lidé se bojí organizovat!

   Smazat
 7. pro fajnšmekry ještě dabing:
  https://www.youtube.com/watch?v=HXWOr6LVFw8&t=25s

  OdpovědětSmazat
 8. Tvarůžková je neskutečná KUNDA!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tvarůžková je multi kočkopes

   Smazat
  2. važeni a takova je cela celička čete i čro naše špatně utajene ministerstvo poropagandy proto tvaružek ač je to k neviře tam sedi jako prdel na hrnec nijak nevyčnivaje jinak by ji tam utajeni soudruzi a svazaci mezi sebe nevpustili

   Smazat
 9. Je smutné, do čeho se nechá Bartoška na stará kolena namočit. Asi je to systém, B. má ovlivňovat starší generaci a D. tu mladší. Návrat k demokracii, ale kterou mají na mysli? Zeman není vůbec špatným presidentem, tak roč proti němu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:03 Velice se mýlíte. Bartoška je prašivá zaprodaná čubka, od jak živa. Stejně jako jeho pracovití kolegové. Nejhorší hnus, odpad společnosti. Zlatý pan Jakeš !!!

   Smazat
 10. Prdlajs Tibet...jde jen o to aby Čína se svými investicemi nebyla u nás a my dál platili EU hnus.Víte co stojí litr nafty v RF?15 czk..a teď si představte že by to mělo být u nás...proto to je...

  OdpovědětSmazat
 11. Na Ukrajině Majdan začal komparzem ze študáků za 150 doláčů.Tady na to mají málo peněz.Lidé na rozdíl od Ukrajiny myslí a mají své zkušenosti.Komedianti se propůjčí všemu za každého režimu.Nyní mají smůlu, ale možnost cestovat, tak ať jedou do své vysněné západní demokracie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. dovolim si oponavat peněz nemaji malo ale jsou to veměs skrblici raději sami než někomu a doufaji že vyhrajou by měli ještě vic než jejich idoli v juesej protože jak by ktomu přišli aby oni a my ne

   Smazat
  2. Ani né tak skrblíci, ale alkoholici.

   Smazat
 12. Cesi,dajte najavo Sapirovi,ze CR ostane svou a nebude ju riadit USA !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten uhlazený buzík je tady řídí a kolaborantů je u nás stále mnoho.

   Smazat
 13. Je potřeba aby nedostávaly dotace a vydělali si na sebe včetně všech zdanění a budou nám rozumět.

  OdpovědětSmazat
 14. Vylhaný strýček dajlimedajli dnes odlétá do p r dele. Bylo by fajn, kdyby mu prolhaný sudeťák, jemuž nekoluje v krvi ani kapka příbuzenské krve z dajlimedajli, pomohl s kufrem, přibral s sebou celou pátou kolonu a už tam zůstali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. i dajli lamu bych k dajli medajli přibalil aby se nemuseli čirou nahodou vratit

   Smazat
  2. :-o))))

   https://www.youtube.com/watch?v=hQUBJEsnaX0

   Smazat
 15. Bartoška s Dykem jsou prodejné děvky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslel jste Narcise a Dicka? To jo a je jich daleko více i ten opuchlý brněnský trapný debil Donutil se k tomu přilepil.

   Smazat
 16. Je k zamyšlení,zda-li Bartoška (Veden v Seznamech STB,krycí
  jméno NARCIS) neplní ještě nyní úkoly STB tím,že bude
  rozeštvávat občany.Delfín má IQ 39,Bartoška s Dykem se do něho nevejdou.

  OdpovědětSmazat
 17. Bojkot "umělců":
  http://www.petice24.com/bojkot_umlc

  OdpovědětSmazat
 18. Aktéři revoluce v roce 89 se mezi sebou bijí jako o život. To je k zamyšlení a obyčejní občané jenom koukají.

  OdpovědětSmazat
 19. Bartoška je prorežimní hereček,ohýbající hřbet za komunistů...Půosléze zloděj - ředitel Karlovarského filmového festivalu,kde kradl a kradl,až si nakradl na stavbu luxusní vily u Karlových Varů.Jinak je to obyčejný nýmand..A o dickovije škoda mluvit,zen pouize dělá čest svému jménu....Jsou to trapné a hloupé loutky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. žádnej obyčejnej nýman, je to přece Narcis

   Smazat
 20. Bartoška, Dyk, Horáček a celá ta banda hajzlů co byli na pódiu 28.10.2016 na Staroměstkém náměstí včetně Gazdíka a Hermana jsou prodejné děvky čili kurvy.
  Omlouvám se neznám všechny kurvy, co byly na pódiu sloužící americkým jestřábům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To se omluvte všem kurvám z Perlovky , ty jsou proti nim charaktery . Bartoška rejžuje i s lenochodama a tak co by se nekurvil i s Hermanem . Tyhle kurvy to udělají za prachy i vrahem .

   Smazat
 21. Že se této šaškárny zúčastní Dyk, to mě nepřekvapilo. Ještě si pamatuji, čím křtil své CD. Hraje si na něco a je to prase. Ale že se toho zúčastní Bartoška, to jsem nečekala, cenila jsem ho výše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že by do politiky obsadili jenom proradné komedianty alá Bartonoška??Jeden takový šílený klaun z firmy Anno a s modrou knížkou, řídí ministerstvo války.

   Smazat
  2. Vždyť 8:57 moby-Dick přece skřehotal v teplácích, s tím druhým rezavým trapákem že je GEJ, zřejmě se chtěli zalíbit svému uhlazenému homosponzorovi z ambasády. Tak co od něho chcete?

   Smazat
  3. Té pakáže zdegenerované komediantské je plno.
   kocábů,krausů,donutilů,bartošků atd.atd. kabáty převlékají jak fouká vítr. Existuje nějaká protiváha proti jejich vlastizradě? Musíme jim dát najevo, že národ má jiný názor a pro ně tady nebude místo.

   Smazat
 22. Na Staromáku,stejně jako na jiných akcích(Dny nato apod)byla dle mého názoru většina nezodpovědných "čumilů",kteří sice mohli mít i jiný názor,ale pouhou svou přítomností spoluvytvářeli dojem a důležitost.Je to marné.

  OdpovědětSmazat
 23. moc pekne napsany clanek jen tvrde do komediantu

  OdpovědětSmazat
 24. Přesně takhle začal majdan na Ukrajině.Amíci zaplatili komparzistům za to,že vyvolají nepokoje a svrhnou vládu.Jak to tam dopadlo,vidíme všichni.Všechno zničený,rozbombardovaný,normální lidi jsou totálně v řiti.Zbytek si teď rozprodávají pracháči.Přesně tuhle situaci chtějí u nás vyvolat.Ať si ty naši rádoby umělci odtáhnou na západ do Ameriky,tam budou tak akorát mejt v hospodě nádobí a držet pusu.Lidi nenechme se vyprovokovat a hlavně ať se ke korytům nedostanou sluníčkáři,nebo je s námi Amen.Hezký den....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Americký model "alá Ukrajina", to je ještě ten mírumilovnější, v tomto modelu se mydlej občané jednoho státu v rámci občanské války sami mezi sebou (pochopitelně za spoluúčasti zahraničních poradců). Takový model je pro zemi velikým štěstím. Jo, to v takové Libyji byl uplatněn model "bombardovací letadlo". V obou případech je výsledek prakticky stejný - hospodářsky zničená země.

   Smazat
 25. v tomto článku je to shrnuto polopatisticky pro "podlidi" všeho druhu: http://aeronet.cz/news/jsme-zapad-prazska-kavarna-vyzyva-narod-k-nastupu-na-potapejici-se-titanik/

  OdpovědětSmazat
 26. Člověk by si myslel, jak jsou herci vzdělaní.CHyba
  Jsou tam blbci nevzdělaní a ještě s tím jdou na veřejnost.Jejich ego se vznáší jak ta holubička.No,každý je strůjcem svého osudu.Již dál o nich slyšet opravdu nemusím.Doufám,že si začnou sami na sebe vydělávat a nebudou natahovat ruce jako žebrák o další peníze ze státní kasy--LM

  OdpovědětSmazat
 27. Zrovna dnes jsem o tom přemýšlel, kdyby celý národ začal přehlížet ten komediantský svět. Divadla, kina s českou tvorbou, koncerty bez publika.
  Ale to se u nás nikdy nestane. Právě začíná období Vánočních koncertů, Hanička písníčka už má plakáty a bude plno, určitě. V divadlech, kde tito Jidáši hrají, bude večer opět standing ovation. Jsme prostě už takoví a proto nám už 26 let můžou s ůsměvem ukazovat fakáče a dělat si, co se jim zlíbí(politici i herci)

  OdpovědětSmazat
 28. Všiměte si datumu, kda mi přišla tato zpráva:Datum: 30. 1. 2013
  Předmět: Fwd: Fwd: Fwd: Fw: POZOR..Prosím čtěte,co se chystá proti Zemanovi a levici..Posílejte dál

  Předmět: Fw: POZOR..Prosím čtěte,co se chystá proti Zemanovi a
  levici..Posílejte dál


  POZOR,,VŠICHNI ČTĚTE !!!!!

  Toto mi přišlo e-mailem:
  POZOR!!!!!!!!!!!!

  Podle tajných služeb nejmenované země jsou zaznamenány telefonní
  hovory a lokální odposlechy, kde Petr Nečas jednal o možnostech
  vyčlenění několika desítek milionů korun na rozsáhlou kampaň
  proti levici a prezidentu Zemanovi, zvolenému 2 700 000
  obyvateli Česka.

  Úkolem je najmout skupinu lidí, která by vypracovala strategický
  plán, který bude ovlivňovat studenty a vyvolávat protestní
  demonstrace proti Miloši Zemanovi.

  BIS dostala za úkol najít v minulosti pana Zemana něco, co se
  bude hodit jako argument pro svržení prezidenta ještě před
  přísahou, proto je v historii přísaha nařízena až za nejdelší
  dobu po měsíci, aby ODS a TOP09 měly čas zpracovat davy fanatiků
  a zklamaných voličů.

  Demonstrace mají být doprovázeny aktivní a intenzivní kampaní v
  médiích o tom, že Zeman směřuje do Moskvy, o hrozbě socialismu a
  zvýšenému vlivu komunistů.

  Pozor na akce na vysokých školách. BIS dostala úkol zpracovat
  cca 100 studentů k tomu, aby aktivně působili v tomto duchu na
  fakultách.

  Tohle není výmysl, to je spiknutí TOP09 a ODS proti demokracii v
  České republice!

  Akce se má napojit na demonstrace proti člence KSČM v krajském
  zastupitelstvu.

  ODS aTOP09 je vážně ohrožena, pokud prezidentem bude Zeman,
  protože ten se chystá podpořit došetření trestných činů
  ministerských úředníků za TOP09 a ODS při defraudaci dotací z EU!

  Pokud totiž padne vláda ODS a TOP09 což hrozí, pak policie začne
  znovu otevírat kauzy CASA, Opencard, Promopro, IZPI a řada členů
  ODS a TOP09 a současných špiček vlády, bude zatčena a
  vyšetřována nejen ze strany Česka, ale také za četné a rozsáhlé
  podvody v čerpání dotací přes fiktivní podvodné firmy kolem
  TOP09 a ODS, které tahaly z EU miliardy korun na dotacích na
  neexistující projekty.

  Připravte se na masivní kampaň a poslední pokus české pravice o
  svržení prezidenta Miloše Zemana!

  Tyto informace jsou ze zdrojů organizací, působících mimo ČR,
  které mají za úkol sledovat rizika a ohrožení demokracie ve
  státech EU a jsou naprosto pravdivé!

  =

  =

  OdpovědětSmazat
 29. Ještě si měli vzít mezi sebe Donutila,ten si za prachy také nevidí do huby - https://www.youtube.com/watch?v=fpCCYNVhyPU

  OdpovědětSmazat
 30. Na ty dvě lokajské štěnice byl odpudivý pohled.

  OdpovědětSmazat
 31. Depresivni Psychopat Dyk a taky Feťak a vyhul Bartoška rozežrany rakem, otviraji rypaky, protože to maji za par, sajrajti zahnědli!

  OdpovědětSmazat
 32. To chce těmto zKurvysynum zdemolovat fazonu, fašosajrajti nepotřebni, zbytečni, sjeti Hulati! Jo,jo Barťak to je hauer gauer,alias GAUDNER! vožraly vjety do škarpy!
  Dyk to je cholericky zmetek, nekontrolujici se hovado!

  OdpovědětSmazat
 33. Depresivni Psychopat Dyk a taky Feťak a vyhul Bartoška rozežrany rakem, otviraji rypaky, protože to maji za par, sajrajti zahnědli!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.