Reklama

.

.

neděle 23. října 2016

Hermane, vlezte nám, občanům, na hrb a politiku s náboženstvím si vyřizujte v soukromí!

22.10.2016    Skrytá pravda
Je snad jediný v České republice, jehož rodině někdo ublížil? Ta sobeckost je strašná!
Neuvěřitelné, jakým právem jedna osoba - Herman politik, náboženský fanatik a snad dokonce ještě ředitel - obsadila všechna studia, aby mohla dehonestovat prezidenta České republiky. Zatímco náboženský fanatik, který stále pláče 24 hodin denně a žádá, abychom obrazně vyjmenovávali jeho předky, ve světě díky jeho přátelům z USA umírají stovky a tisíce nevinných žen a dětí.

A jejich jména budou na náboženském setkání a v New Yorku předčítal 24 hodin denně také? To by ten, co by četl tato jména ze zabíjení přátel ministra Hermana, musel žít kolem tisíce let.
1 Ježíš odešel na Olivovou horu.
2 Na úsvitě přišel opět do chrámu a všechen lid se k němu shromažďoval. On se posadil a učil je.
3 Tu k němu zákoníci a farizeové přivedou ženu, přistiženou při cizoložství; postaví ji doprostřed
4 a řeknou mu: „Mistře, tato žena byla přistižena při činu jako cizoložnice.
5 V zákoně nám Mojžíš přikázal takové kamenovat. Co říkáš ty?“
6 Tou otázkou ho zkoušeli, aby ho mohli obžalovat. Ježíš se sklonil a psal prstem po zemi.
7 Když však na něj nepřestávali naléhat, zvedl se a řekl: „Kdo z vás je bez hříchu, první hoď na ni kamenem!“
8 A opět se sklonil a psal po zemi.
9 Když to uslyšeli, vytráceli se jeden po druhém, starší nejprve, až zůstal sám s tou ženou, která stála před ním.
10 Ježíš se zvedl a řekl jí: „Ženo, kde jsou ti, kdo na tebe žalovali? Nikdo tě neodsoudil?“
11 Ona řekla: „Nikdo, Pane.“ Ježíš řekl: „Ani já tě neodsuzuji. Jdi a už nehřeš!“

Má právo Herman obtěžovat celý národ s neštěstím, které se stalo jeho rodině? Každý neseme svůj díl tragédie života, ale nutíme Hermana, aby to od rána do večera poslouchal a žádáme, aby nad tím 24 brečel?

My občané máme právo, aby nám veřejnoprávní instituce předkládaly především budoucnost a nikoliv stupidní hádky, kdo má dostat metál a kdo ne, kdo se zasloužil víc a kdo míň. Pokud se tím baví přátelé Hermana v USA, může si vzít neplacenou dovolenou, stoupnout si tam doprostřed náměstí a mluvit a otravovat a mluvit. Tady si myslí, že media jsou v jeho područí, protože je ministr kultury.

Není na čase toto divadlo - ministra Hermana - odvolat? Už toho bylo dost. Hermana nikdo nevolil, zato prezidenta Zemana ano. A je načase, aby se s tím i Herman smířil. A neotravujte s osobníma půtkama obyčejné lidi! Nemáte na to právo!

50 komentářů :

 1. Poslední hysterické kroky, současné, mocenské garnitury mi velice připomínají, totalitní goebbelsovské praktiky, nacistického Německa. Občané jsou povinni si myslet jen to, co se jim vylhanýmí, manstreimovými médii předloží. Jakýkoliv jiný názor bude tvrdě trestán a občané šikanováni. Sledování závadných textů a jejich šíření na internetu bude trestné. Jakékoliv demonstrace proti proamerické, kolaborantské klice, která se souhlasem pana zastupujícího, říšského protektora Schapira, této porobené a rozkradené zemi vládne, budou nekompromisně potlačovány a jejich aktéryčeká trestní stíhání. Inu, totalitní praktiky ve stylu rozvinuté, kapitalistické společnosti. Proamerické, kolaborantské pro-titutky, které ze souhlasem USA, ovládají Česko se bojí. Skutečné demokracie se bojí, jako čert kříže.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. " jakým právem jedna osoba - Herman politik, náboženský fanatik a snad dokonce ještě ředitel..." právem Jezuitů, úderné síly Vatikánu, který si myslí, že brzo bude vládnout celému světu.
   https://uloz.to/!RPTZCu2nZ/havlicek-1925-c-21-jezuitsky-rad-jeho-organisace-moralka-a-politika-katolicismus-katolicka-cirkev-rimska-rim-vatikan-klerikalismus-volna-myslenka-jan-nepomucky-temno-pdf

   Vymazat
 2. Pan ministr Herman udělal čest České republice, že se nenechal zastrašit a uctil vzácného hosta.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je něco jako karbonizovat koksohydráty

   Vymazat
  2. 15:56
   Co to meleš ty zdegenerovaný jelito????

   Vymazat
  3. Česká republika je mu za to neskonale vděčna a její lid chrochtá blahem nad jeho hrdinstvím...

   Vymazat
  4. V Tibetu jsou místní pod dohledem hlavní automatických zbraní, aby mohli dostat ránu z milosti od vládního snipera, kdyby se třeba chtěli upálit na protest proti politické situaci.

   Vymazat
  5. Ano,ty demente z 15:56-Herman je hrdina,jako ta "abatyše,co prdí tiše a každý prd si hned zapíše a sto prdů do roka osvobodí otroka.."
   Herman je sionistickej Jidáš a prodává nás za 30 ojró skopčákům, a musulmanův,ty vemeno jedno blbý!!!!

   Vymazat
  6. S tím dementem 17.29 opatrně. Dvakrát měř a jednou řež a nebo dvakrát čti když jsi pomalého myšlení, abys pochopil...

   Vymazat
  7. Ty gumo jedns jidážšká 17:33 jestli chceš skopat prdel tak pokračuj cype jeden hloupý.

   Vymazat
  8. http://2.bp.blogspot.com/-crBqKhnstyg/VGiSJRT23YI/AAAAAAAADUQ/eLXqH1ipe1s/s1600/Upozorn%25C4%259Bn%25C3%25AD%2Bpro%2Bdiskutuj%25C3%25ADc%25C3%25AD.jpg

   Vymazat
  9. Pan ministr herman je vlastizrádný xindl a ostudu udělal především sám sobě. Nemůže dělat čest těm, mezi něž nepatří a které zrazuje.

   Vymazat
  10. Pan ministr Herman České republice žádnou čest neudělal, spíš ostudu a je trapné, jak teď kope kolem sebe a smrdí víc a víc .... Holt KDU ....

   Vymazat
  11. Sázel se buran s křupanem kdo má za ušima víc hnoje.

   Vymazat
  12. Odvolat Hermanna:
   http://www.petice24.com/odvolat_hermanna

   Vymazat
 3. Pan ministr Herman neříká pravdu. Pokud nedokáže předložit autentický písemný doklad, že byl p Brady původně skutečně hradem informován, že bude vyznamenaný, pak jde o lži.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rád bych s vámi souhlasil, ale věřím panu ministrovi Hermanovi a jsou k tomu i důkazy. Totiž sám pan Halík je tomu svědkem a to mluví samo za sebe. Cha,cha,cha. Promiňte, je to pochopitelně myšleno ironicky. Tam kde se tento satan vyskytuje, to smrdí peklem.

   Vymazat
  2. Herman, si nezaslouží osloveni PAN, neboť je křivák křivý, prezidentovi nemá nikdo právo diktovat co má dělat, ale jde spíše o Marxistu Dalajlámu, kterého si obrovsky vážím, jeho slova “Pořád jsem marxista. Marxismus má morální etiku, zatímco kapitalismus je pouze honbou za ziskem… " mluví za vše.

   Problém je však jinde, Tibet, jako území má nekonečné zásoby vody a ty jde.

   Vymazat
  3. http://2.bp.blogspot.com/-crBqKhnstyg/VGiSJRT23YI/AAAAAAAADUQ/eLXqH1ipe1s/s1600/Upozorn%25C4%259Bn%25C3%25AD%2Bpro%2Bdiskutuj%25C3%25ADc%25C3%25AD.jpg

   Vymazat
  4. Hermanovi nevěřím ani kdyžmi řekne že se narodil:-)Takový zjev se musel pouze vyskytnout !

   Vymazat
 4. Stálo by za to sočítat, kolik hodin od rok 89 strávili politici jen v médiích nad vzájemnými osobními útoky, nad osobním bojem o koryto, a v posledních letech nevěcnými urážkami občanů s jiným názorem a kolik času věnovali skutečným problémům, které trápí společnost.

  OdpovědětVymazat
 5. Pan ministr HerrMan také rád jezdí do Norimberku na sraz Landmanšaftu, Sudetoněmeckého spolku,Tyto lidi pak oslovuje "milí krajané" a horuje pro jejich návrat.
  Zajímal by mě názor jeho nevyznamenaného strýčka jenž prošel koncetračními tábory na "dílo" jeho synovce na jeho revanšistické fašistické činnosti. Připomínám, že nikoliv soukromé, nýbrž ve funkci ministra suveréní (také už možná jen spolkové) země.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak toto by nemělo zapadnout!!!

   Vymazat
 6. Myslím,že pan Brady je beze své vůle zneužíván k protizemanovskému tažení. Opravdu nevím jak až statečný byl a co pro naši zem tak velkého vykonal, že by musel dostat státní ocenění a nebylo to jen to, že byl v koncentráku jak se píše. Tam bylo lidí a nic za to nedostali. Proto by jsme se měli nejdříve dokonale seznámit s jeho chrabrou činností a pak zaujmout stanovisko, zda tady třeba nejsou jiní, zdejší, kteří by si ho zasloužili třeba více? Proto na Staromák nepůjdu. Sorry. Je tu zkušenost s Peroutkem. Tak dlouho se do něj šťouralo až nakonec vyplavalo na povrch, že to až tak velký český novinový předválečný gentleman nebyl. P.S. Novinářka J.Jabůrková dostala vysoké ocenění in memoriam v Holandsku za to jak pomáhala jejich ženám v koncentráku. My jsme ji po revoluci odstranili pomník...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zbytečné spekulace. Nikdo neviděl dokument, kde byl tento člověk navržen na udělení státního vyznamenání a poté vyškrtnut -a nikdo to také neuvidí. Je to sprostá manipulace a lež, a jednou se veřejnost dozví, kde byl zdroj těchto nechutností. Holocaust přežilo více lidí, a to samo o sobě nezakládá nárok na státní vyznamenání. Jak můžete vůbec spekulovat, že nepůjdete " na Staromák" mezi tu pitomou smečku? Samozřejmě! Žádný slušný Čech tam nepůjde. Bude tam jen profláknutá břečka. Nebo zvědaví ubožáci.

   Vymazat
 7. To je tak Cesi,ked si do vlady,nevedno preco napaskujete clena Landsmanschavtu a ten Vam rozklada stat zevnitr !!To jelito Sobotkovic,uz nevi,jak by se strcil do prdele Nemcum.Co se tyce strejdy Zemana,zda se,ze ma svoje najlepsie roky za sebou a mal by skoncit,nebo trepe 2 na 3!Inak,pomstivej,to on je !Pozor kuci Cessti! jozka ze slovenska.

  OdpovědětVymazat
 8. Nechápu, odkud a proč se rozjela tahle nechutná štvanice. Návštěvu dalajlámy by Hermanovi určitě nikdo nezazlíval, může si na drink zvát koho chce, pokud je to návštěva soukromá. Ale proč to musel vytrubovat pomocí medií, proč se hned nějaká špína toho chopila, rozpatlala to a udělala z toho potřebu, proč někteří rektoři vysokých škol, kteří by se měli distancovat od všeho, co smrdí politikou, už z principu, se naopak na to přilepili, a zase začali máchat Tibetskou vlajkou? Pak to soukromá návštěva přestala být, se všemi důsledky, a ministr Herman si to měl zodpovědět. Měl resignovat na funkci ministra vlády okamžitě, kdyby byl frajer jak se patří, všem by zavřel hubu, a návštěva dalajlámy už by se dál nepřetřásala. Ale on naopak, začal to vše prezentovat jako zřejmou provokaci, ukázku, co on si všechno dovolí proti vládě - konečně, na tom příšerném ÚSTR.. či co, kde řediteloval, se choval zrovna tak provokativně a blbě, až ho museli vyhodit. Je to odporný, sebestředný, arogantní zmetek - jako kněz? Jen k odplivnutí. Divím se, že ho ještě nevyobcovali z církve, divím se, že je ještě ministrem. Měl být odvolán z funkce na hodinu, že nezabránil zneužití svých soukromých aktivit a návštěv k politickému štvaní proti prezidentovi české vlády, jíž slouží jako ministr. A ten další výstup s medailí? A z toho vzniklé protestní spolčení, které odmítá účastnit se oslav české státnosti s politiky, s nimiž vládnou v jedné koaliční vládě? To je ubohé, protiústavní, a dehonestující současnou českou státnost. Asi jako když ti lotři strhli z hradu prezidentskou standartu, a vyvěsili si tam veřejně trencle, větší špinavost a drzost si nelze představit. Jinde by za to dostali kulku. Ale když podobní exoti vidí inspiraci ve vlastních politických šmejdech? Jak si jdou navzájem po krku, a mají tu drzost vládnout občanům? K tomuhle nemělo dojít nikdy, buď to musí okamžitě ustat, nebo to může přerůst v hrozivý problém - taková pitomost, a může být zdrojem velkých nepokojů. Ale zde v ČR? Jsou zdrojem nepokojů vždycky jen komedie a hloupé sračky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vzpomínám si, jak cca před měsícem se proslýchalo z "kavárny" o "velké"akci proti Zemanovi. Co naši operativci z BIS, stále odhalují ruské špiony?

   Vymazat
 9. Strýček má sakramentské štěstí, že jeho synovec Herman nežil za války. To by ten koncentrák nepřežil, synoveček by se o to postaral. Herman je ohavná veš, darmožrout a vlastizrádce. Ty pamrde 15:56 se s ním můžeš rovnat, jsi asi stejná swině. Fuj- černoprdelníci zaprodáni.

  OdpovědětVymazat
 10. Pane Hermane, jste český ministr, ne něčí ministrant.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hokarc.
   Jak může být žid a sudetský Němec Čechem.
   Má dvě možnosti,buď do vysněné země Izrael,nebo do spolku sudetských Němců.

   Vymazat
  2. Kdyby jste byl občan jako já,mohl by jste Dalajlámovi líbat nohy s láskou od rána do večera!Ale jako osoba veřejná jste si to dovolit nemohl a není to první státnická chyba!Odstupte!V USA si vás přijmou jako konfidenta našeho národa.

   Vymazat
 11. Proč se snažíte být za každou cenu korektní? Proč rovnou nenapíšete: Hermane, di do prdele i s tím tvým pobůžkářstvím a tu tvojí pussy kavárnu si tam vem sebou i se sudeťákama.

  OdpovědětVymazat
 12. S tím náboženským fanatismem u Hermana bych byl opatrný. Je to rodilý Žid, který konvertoval ke katolicismu, stal se knězem a vysokým funkcionářem (tajemník českého primasa a biskupské konference), pak ale drasticky porušil slib celibátu, vyhozen z funkcí v církvi a odsvěcen. Pak se dal na politiku ... Takže hlavně podrazák a lhář!

  OdpovědětVymazat
 13. Hermane, jdi do prdele i s tím tvým pobůžkářstvím a tu tvojí pussy kavárnu si tam vem sebou i se sudeťákama.

  OdpovědětVymazat
 14. Dnes na ČT 24 již podruhé poslouchám Jana Graubnera z Arcibiskupství olomouckého. Zajímavě mluví kdo to v Iráku "rozhasil".

  OdpovědětVymazat
 15. nemyslím si, že tato akce pražské kavárny není dopředu připravená a koordinovaná. Ano, opět se kopne do Zemana, ale účel je i další. Rozkládat český národ, český stát zevnitř.
  Akce trenýrky má pokračování- Oslavy 28. října, velmi významný den, budou plné rozbrojů, místo toho, aby se lidé svorně stmelili a zavzpomínali.
  Je mi smutno

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nemuze byt zatim svornost pokud jsou ve vedeni vlastizradci musime se zbavit eu nebo opravdu budeme jen vzpominat

   Vymazat
 16. Není mi dost dobře jasné,proč vzpomínat na tento
  den.Ne kvůli tomu,co de stalo.Kvůli tomu,co doká-
  zali politici(prý) udělat s tímto státem,za který
  schovávají egoismus,aroganci a pohrdání občany.
  Nakonec občané sami si je volí.Pouliční zloděj je
  při srovnání s politikem morálně bezúhonný člověk.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. gratuluji. Jsme formálně dosud český stát a rozkládající se český národ. O zrušení českého státu požádají nakonec sami občané.
   Místo úsilí a snahy o nápravu se ovčané radši vzdají. Být nesvobodný je ostatně pro nás normální.
   Doufám aspoň, že příští protektor zruší směšné pidi kraje a ustanoví územní celky Čechy a Moravu, nejlépe česká spolková země
   stát Německo a Moravská spolková země stát Rakousko.

   Vymazat
 17. Ať to počítám jak to počítám, tak matka min. Hermana musela být sestra toho pána z Kanady.Pan Herman se narodil r.1963 pak tedy jeho p. matce muselo být min. 18 let,ale pak by se narodila v r. 1945 a to vypadá že už bylo po válce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oba rodice, sestra pana Bradyho neprezili valku.Tak ci je Herman synovec.

   Vymazat
 18. No přece SATANA koho jiného.

  OdpovědětVymazat
 19. Náboženský fanatik? Nevěřím. Fanatiky čehokoli bývají obvykle v nic a ničemu nevěřící cynikové až do morku kostí. Na fanatiky si jen hrají ze zištných, většinou kariérních důvodů.

  OdpovědětVymazat
 20. Milí krajané pana Hermana poslali mého otce do koncetračního tábora Sachsenhausen. Možná ani jeho strýček neví, jaký je je Herman podrazák.

  OdpovědětVymazat
 21. Napřed něco k tomu vzácnému hostovi. Kdo se alespoň trochu poučil o lámaismu, dospěl k přesvědčení, že jde o zrůdnou sektu buddhismu, ba doslova o jeho popírání, když z nauky o zbavení se tužeb vytvořil vládnoucí sektu země. Jen o málo větší znalec lámaismu, musí dospět k přesvědčení, že současný dalajláma je „lžidalajlámou“. Byl sice ještě vybrán tradičními prostředky, ale ty nikdy nezaručují další vývoj osobnosti. Ten, kdo se dneska honosí titulem dalajlámy, se tradici svých předchůdců zásadně zpronevěřil už tím, že se stal členem Komunistické strany Číny. Následně pak celým svým dalším životem dokazuje, že duchovno, jehož měl být nejvyšším představitelem, podřídil světským, čili veskrze politickým cílům ba dokonce k sebeprezentaci a stal se tak pouhým světským člověkem. Není proto divu, že je obdivován takovými lidmi, jako je kupříkladu Herman, který rovněž patří k osobám, jež si z duchovna udělali služku svých ambicí a kompromitují ho s politikou.

  OdpovědětVymazat