Reklama

.

.

úterý 4. října 2016

Hleďme hlavně na to, kdo nás zbaví NATOLubomír Man
4. 10. 2016
Ano, a nikoho, kdo nám tu možnost nedává, o tomto víkendu nevolme! Protože tahle věc se týká naší cti i přináležitosti ke všemu povznášejícímu, co si z historie jako národ neseme. Máme totiž na vybranou: Buďto ono pamětihodné a velké, co nám naši dějinní velikáni vštěpovali, uchováme a nepotřísněné vypočítavostí okamžiku to předáme dál, anebo to v zájmu současné výhody zahodíme a budeme i nadále coby vystrašení a konjukturální komplicové sloužit zločinu. Protože NATO je zločin a útok, nesoucí sice na štítu Defence čili obranu , ale s obranou má společnou právě jen onu k oklamání lehkověrnérných lidí určenou část svého názvu. Jinak je to bijec, zrozený pro ofenzívu, přepad a útok, a to už proto, že pro obranu nemá faktického použití. Jemu samotnému a Spojeným státům, které jsou jeho rodiči, přece na tomto světě nic nehrozí. A nic jim nehrozilo dokonce ani v době Studené války, čili za existence SSSR a konkurenční Varšavské smouvy, ale tehdy se ona matoucí obrana v názvu dala ještě jakž takž unést. Ale jak ji unést poté, co po skonu Varšavské smlouvy mělo NATO coby „obranná „ organizace logické důvody taktéž složit kosti do rakve a tak darovat Světu mír, ale stal se pravý opak.

Jako živou vodou pokropeno začalo NATO dokazovat, jak to s jeho „obranou“ vpravdě vlastně stojí. Nejdříve, v roce 1999 (ve stejném roce jsme do NATO vstoupili i my), bombardování Bělehradu, aby se od Srbska dalo odtrhnout Kosovo, kde byla zřízena největší americká vojenská základna v Evropě. Potom útok na Afghánistán a jeho následný rozvrat, trvající dodnes. V roce 2003 útok na Irák, který Iráčanům přinesl statisícové oběti na životech a ze země jich vyhnal miliony, vůdce státu Saddám Husajn byl zabit – a válčí se zde dodnes.

V roce 2004 intervence v Sýrii, a to skrze Tureckem dodávané americké zbraně protivládním povstalcům – a válčí se zde též dodnes. V roce 2011 útok na Libyi, vůdce státu Kaddáfí byl zabit – a i zde rozvrat a válčení rvou kdysi kvetoucí zemi do dnešních dnů. A konečně skutečný majstrštyk v roce 2014 – a to už u nás na evropském kontinentě. Spojeným silám NATO i EU a s přispěním vkladu pěti miliard amerických dolarů, vložených do akce Washingtonem, se na Ukrajině podařilo svrhnout legální Janukovyčovu vládu, a místo ní ustavit „vládu fašistů z masa a kostí“, jak nástupný kabinet nazval někdejší zastupující předseda komise EU Němec Günter Verheugen.

A proč mluvím o majstrštyku? Zhruba od prezidentování Billa Clintona, kdy se k moci v USA dostali neokonzervatisté, sní totiž tito noví vládci Ameriky o tom, jak oddělit Rusko od Evropy nejen politicky, ale i hospodářsky. A právě Ukrajina, vůči Rusku buď nepřátelská, či v ohni války (v současnosti platí obě alternativy současně), plní roli Američany naprogramované hraniční klády, oddělující Evropu od Ruska, místo něhož se k Evropě touží hospodářsky přitulit právě Washington. Jeho ropa bude sice dražší než ropa ruská – ale bude zato západní a spojenecká.

A jak ještě jinak dalo po úmrtí SSSR a Varšavského paktu NATO o své náhle probuzené čilosti vědět? Třebaže ještě za prezidentování Bushe st. slibili Američané Gorbačovovi, že se za souhlas SSSR se sjednocením Německa nepohnou od německých hranic dál na východ ani o decimetr, posunovali se po etapách na východ stále dál a dál, takže dnes síly NATO stojí už podél celých západních hranic Ruska. A už vůbec nehlásají, že nukleární válka nemůže mít vítěze, ale v souladu se svou novou vojenskou doktrínou naopak prohlašují, že změnily názor a že nukleárná válka se vyhrát dá. Plán útoku je připraven a role jaderných raket povýšila z role pouhé odstrašovací síly na roli prvního ofenzívního úderu.

V rámci této nové doktríny byla antibalistická raketová odpaliště zbudována v Polsku a stejná se připravují i v Rumunsku a později i v dalších k Rusku přilehlých zemích. Až bude síť těchto odpališť dokončena, octne se Rusko v dokonalém antibalistickém raketovém obklíčení. Nu a protože antibalisticcké rakety dokáží sestřelovat mezikontinentální rakety, kterými jedině by se Rusko mohlo raketovému útoku NATO postavit, znamená naznačený vývoj ruskou bezbrannost, jestliže někdo na Západě skutečně stiskne tlačítko. I proto Rusko vyhlásilo, že zřízení antibalistických raketových odpališť i v Rumunsku se už celou svou silou postaví.

A tak i zde u nás, v Evropě, a nejen v Sýrii, balancuje dnes další existence lidské civilizace na hrotu jehly. Síly rozumu stojí proti silám ďábla, který, jak píše člen někdejší Reaganovy vlády P.C.Roberts, obsadil v době Clintonova režimu vládní budovy Washingtonu, ve kterých teď sní a a do skutečných útočných akcí spřádá svůj sen o jediném hegemonu planety Země, kterým může být jen on. Protože Wolfowitzova doktrína, která pro současně panující neokonzervativce platí v USA už od roku 1994 jako svátost oltářní, praví: ZEMĚ, KTERÁ POD KVALIFIKOVANÝM VEDENÍM A S VYUŽITÍM DOMÁCÍCH SUROVIN DOKÁŽE VYBUDOVAT MOC GLOBÁLNÍ, NA USA NEZÁVISLOU, SE PRO USA STÁVÁ ZEMÍ NEPŘÁTELSKOU.

Těmi dvěma globálními zeměmi, na USA nezávislými a pro USA tudíž nepřátelskými, jsou míněny Rusko a Čína. Ty jsou - a podle povahy Wolfowitzovy doktríny též musí být - Amerikou nahlíženy jako její nepřátelé a jako k nepřátelům se k nim Amerika musí stavět. A to tak, že nepřítel musí být odzbrojen, poražen, odstraněn či zničen.Takže ať se Rusko a Čína snaží být vůči USA sebevíc chápající a vstřícné, nic jim to není platné. Jednou provždy jsou a musí zůstat – pokud nedají ruce nahoru - jejich NEPŘÍTELEM.

Položme si nyní otázku: Pro kterou složku americké společnosti platí tenhle vpravdě šílený axiom asi nejpřednostněji? Odpověď je nasnadě: pro americké vojenské síly! A to pochopitelně i ty americké vojenské síly, které jsou dnes jsou jako páteřní spolu s ozbrojenými silami Britanie, Německa, Francie atd. – a též České republiky - zařazeny do NATO. Takže i pro naši armádu jako nepatrnou součástku převažující americké aliance NATO platí, že Rusko a Čína jsou - skrze Wolfowitzovu doktrínu - našimi povinnými nepřáteli, kteří (též s naším přispěním) musí být v zájmu jediné světovládné velmoci odzbrojeny, poraženy či smeteny z povrchu zemského.

A jsme konečně u kořene věci: Je tohle, myslím tuto naši svázanost se zločinným a agresívním posláním USA a NATO, skutečně tím, co chceme jako národ Komenského, Husův a Masarykův do pokladnice světa přinést? I proto se při průjezdu kolony NATO přes naše území musel (anebo to byla naše vojenská iniciativa?), ke koloně ve Vyškově připojit jakýsi náš technický pluk, a spolu s americkými boys pak kodrcat dál směrem na Rusko?A z jeho hranic pak společně s nimi dělat směrem do ruského území válečnické bu bu?

Odpověď na tyto otázky dejme o víkendu. Šťastnou ruku a jasnou hlavu přeje:

Lubomír Man

57 komentářů :

 1. Zločinecká organizace NATO pozabíjela několik milionů lidí od doby kdy do ní vstoupila ČR a tudíž jsme za tyto oběti přímo zodpovědní a podílíme se na dalším zabíjení lidí, které provádí NATO a USA po celém světě. Vystoupit nám USA nedovolí. Připravuje se vojenské napadení Ruska a hledá se jen vhodná záminka, která se časem najde a naši muži v stovkách tisíc půjdou umírat na východní frontu za americký zbrojní kapitál a jeho zisky. Pak se počítá, že chybějící muže nahradí u českých žen afričtí a arabští uprchlíci a genetické inženýrské dílo bude dokonáno.

  OdpovědětVymazat
 2. Doba je těhotná potřebou likvidace kapitalismu. Co místo něj. Demokracii, ale tu skutečnou!!! Jak prosté.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nějak si tu Demokracii bez kapitalismu (co místo něho?) neumím reálně představit, byť je to prosté, jak tvrdíte. Vy ano?

   Vymazat
  2. 15:11

   Jasně že umí. Všichni podle Forgáče budou "demokraticky" opět volit komouše tak jako dřív.

   Vymazat
  3. 15:16 je pro kapitalismus=fašismus

   Vymazat
  4. 15:11 - to je jednoduchý vajsjuďáku, nastolíme organickou, tedy přirozenou národně pospolitostní demokracii, jakou mívali třeba staří Germáni či staří Slované - zkrátka Árijové! K tomu netřeba ani zlodějských spolků zvaných politický strany, ani rejdů a machinací s bohatstvím národů, který jistý filosof z ethnika tvých pasáků nazval kapitalismem ....

   Vymazat
  5. 15:16 ty lidská nulo bylo by to mnohem lépší neš dnešní ussej trademarš. Takových hovad jako ty mám nejradší.

   Vymazat
  6. 15:16 ti tvojí bývalí komouši ti vládnou. To ti nevadí?

   Vymazat
 3. Ostuda pro ČR, kterou podporuje Petr Pavel, kašpar Stropnický spolu s dalšími lotry a vlastizrádci.

  OdpovědětVymazat
 4. Jasná fakta v článku Lubomíra Manna věrohodně přelhat nelze, přestože lhářů jsou média přeplněna. Odpověď na otázky v závěru článku sice o víkendu nedostaneme, nicméně obávám se, že pouze potvrdíme - ve jménu humanity a humanitárního bombardování si dělejte cokoli uznáte za vhodné a na krátký čas pro vás "přínosné".L.P.

  OdpovědětVymazat
 5. Vysvětlete někdo tomu idiotovi, že se jedná o krajské volby, nikoli o parlamentní. Hejtmani vás NATO opravdu nezbaví.
  Takoví demokratičtí ignoranti kteří ani nechápou smysl voleb by snad ani neměli mít právo volit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro 14:58:
   Vysvětlete někdo tomu idiotovi, že i když se jedná o krajské volby, nikoli o parlamentní, všechno se vším souvisí. Tomu se říká dialektika. Hejtmani i když vás NATO opravdu přímo nezbaví, můžou mít na to vliv.
   Takoví demokratičtí ignoranti kteří ani nechápou smysl voleb by snad ani neměli mít právo volit.

   Vymazat
  2. Jaký vliv? Jseš debil? Tvůj kraj nemá jiné priority a problémy než NATO? A co v obecních volbách? Také budeš volit starostu abychom vystoupili z NATO?

   No ty bláho, ty jsi ale debil. Chtěl bych vidět jak by se stádem takových debilů, kteří hlasují úplně o něčem jiném než je otázka, fungovala ta přímá demokracie.

   Vymazat
  3. Mě přinesli taky nějaké kandidáty do Senátu. Takoví dva demokratičtí ignoranti(jako jsou ti dva diskutující přede mnou), kteří ani neví kam se volí... Senát bude mít v případném návrhu na vystoupení z NATO určitě taky nějaké slovo.

   Vymazat
  4. Krajské volby, jejich výsledek nepochybně může výrazně ovlivnit chování - jednání parlamentních i vládních stran. Pokud to někdo není schopen ve své omezenosti pochopit, nemusí hned vyvěšovat nadáváním do idiotů jiným, že on sám je tím idiotem.

   Vymazat
  5. presne tak zbavit vlastizradce a valecny stvace moci odzdola a senat muze hodne demokratickych spinavosti zatrhnout

   Vymazat
 6. ZLOČINECKÉ USA
  USA jsou největší říše zla, zločinecký váleční štváč a mezinárodní terorista v dějinách lidstva. Jejich účast v syrské válce je nezákonná a v rozporu s mezinárodním právem. Vláda USA je nejzločinnější institucí, která kdy na Zemi byla. Zavřete dveře! Zima a mráz přicházejí z Bílé chatrče ve Washingtonu! USA po zásluze končí na smetišti dějin a ve věčném zatracení. Ani vzteklý pes po nich neštěkne!
  • 200 let terorismu USA:
  www.napalete.sk/sokujuce-fakty-o-usa-naozaj-su-pre-nas-vzorom
  www.olser.cz/9947/200-let
  • agresia USA:
  www.panobcan.sk/agresia-usa-zlociny-a-vyvrazdovanie-narodov-zoznam-z-ktoreho-vam-moze-byt-aj-spatne
  • http://svobodnenoviny.eu/tajne-dokumenty-odhaluji-krvavou-historii-cia
  • http://narodnidemokracie.cz/a-dost-je-nejvyssi-cas-zastavit-rozpinavost-usa-a-nato-v-ceske-republice
  • dalajláma:
  www.instory.cz/2105-sokujici-odhaleni-na-vyplatnici-cia-byl-dlouha-leta-clovek-u-ktereho-byste-to-nikdy-necekali.html
  • IS popravuje - řeže hlavy (video):
  http://videos.videopress.com/2bvZPwin/syrian-soldiers-beheaded_hd.mp4
  • Merkelová - dcera Hitlera:
  www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7177-konspiracni-teorie-se-siri-internetem-nemecka-kanclerka-angela-merkelova-je-udajne-dcera-hitlera
  • seriál o 11. září:
  www.casopis-sifra.cz/clanky/serial-11-zari
  • stop imigraci (video):
  www.facebook.com/stopimigraci/videos/916121041810668
  • státní dluh USA je 65 biliónů dolarů:
  • http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/ohromujici-statni-dluh-usa-je-65-bilionu-dolaru-a-ne-18-bilionu
  • www.eurasia24.cz/nazory/781-dojmy-z-vyletu-do-usa-prilis-mnoho-spiny-a-rozkladu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. PROČ
   tohle kopíruješ skoro denně do každého článku,
   je to už okoukané a všeobecně známá fakta o zločinné zahraniční politice USA NIC nezmění na tom,

   že je to těm zločincům úplně u prdele...

   Vymazat
  2. jen ať to kopíruje. Ono to dobře vytáčí pepka zmetka. A také jsou na NR někteří třeba poprvé.

   Vymazat
 7. Každou špatnost, jíž se člověk v životě dopustí, mu mnohonásobně vrátí sám život. A bude to bolet!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Upřesňuji a rozšiřuji : ...jíž se člověk, skupina lidí, společenství nebo stát dopustí...

   Vymazat
  2. Přesně tak. A proto dneska vy, komunističtí pohrobci, tak kvičíte. Z ty prasárny co jste dřív dělali. Na můj vkus ale stále málo.

   Vymazat
  3. 15:19 "zvoní ti hrana" pornojandovský banderofašisto a chytáš nervíky.
   Kdo dělá prasárny viz příspěvek 15:02
   a:
   http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx
   Zdar.

   Vymazat
  4. Reagovat na to hovno - A 15:19, je zcela zbytečné.

   Vymazat
  5. vlast tě (15:19) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  6. Jediný kdo tady pořád kvičí jsi ty demente 15:19.

   Vymazat
 8. NATO - NORD ATLANTIC TERRORIST ORGANISATION. Je to vonovo štvava mašineria určena nie k obrane ale k zabijaniu a vraždeniu v inych štatoch ktorých vlády nevyhovuju zaujmom USA i NATO.Za menej ako 13 rokov tato mašineria pozabíjala a povraždila vyše 4 miliony ludí v Iraku,Lybii,Afghanistane,Syrii . Nedajme sa zatiahnut do spárov tejto zabijackej organizácie. Aspon u nas na Slovensku sa konvoje NATO neodvažia demonštratívne prechádzat cez uzemie pre odpor Slovakov proti NATO. Ešte sa o to nepokusili ale premyvaju nam Slovakom mozgy v prospech vojen NATO. Zastial marne a dalším premývaním mozgov budia iba odpor.Niektorí čecháčci v Čechach vítali konvoje NATO,ale keby prišlo k vojne kto by z týchto vítacich čecháčkov šiel bojovat za zabijacke ideály NATO ?

  OdpovědětVymazat
 9. Pane Lubomíre,

  cítím morální povinnost poděkovat Vám za článek a připomenutí, co je dnes pro nás důležité.

  Už jsem to tady jednou psal, ale musím to zopakovat znovu : 1. náměstek hejtmana MS kraje je komunista Babka. Tento Babka prosadil schválení několikamilionové dotace na akci Dny NATO v Mošnově. A to i přes odpor některých svých straníků a přesto, že vystoupení z NATO mají tito komouši ve svém programu !!! Tisíce tupounů proudily se svými dětičkami podívat se na letadélka zločinců.Takže ti idioti, kteří tady mluví o tom, že krajské volby nesouvisí s parlamentem a s celonárodními otázkami, ať jdou do pi.. víte kam ( nebo do USA).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc tě to sere, ty rudý čuráčku, že 200.000 lidí které ty drze nazýváš "tupouny s dětičkami" chodí na dny NATO, viď? Hned by jsi jim to zakázal kdyby jsi měl tu moc. No ale nemáš a nikdy mít nebudeš. Tak klidně pukni vztekem.

   Vymazat
  2. Ó, to je ale řízek, ten pepek 16:58 :-)))
   Správně to napsal 16:47, tohle na pepka platí, on teď sám puká vzteky, aneb "kdo to křičí, od toho to fičí" :-)))

   Vymazat
  3. 17:21

   Tím že mezi své bláboly naklepeš 50 smajlíků nezakryješ jaký jsi chudinka frustrát. Frustrátství ti čouhá 3 metry z prdele i přes monitor.
   Jak jsem psal, klidně se poser vzteky. I příští rok kdy na dny NATO přijde 1/4 milionu "tupounů s dědičkami" a přespříští taky.
   Ty můžeš se svými smrady zase pochodovat s lampiony na VŘSR, exote.

   Vymazat
  4. pepku 17:34, "spolkni prášek" :-)))

   Vymazat
  5. Ale, ale přátelé. Nemám rád NATO ale se svými dětmi jsem se šel podívat na letadla, vojenská letadla a jejich modely jsou mým koníčkem. Dětem se to moc líbilo. Nikoho jsem tam neviděl s transparentem nebo pokřikovat ,,Ať žije NATO!" Příští rok k nám přijedou Alexandrovci, půjdu se na ně podívat a vůbec mi nebude vadit, že mají ruské uniformy. A nebudu tam pokřikovat ,,Ať žije Rusko". Půjdu tam za kulturním zážitkem.

   Vymazat
  6. Pojďme do toho debila 16:58/17:34. Už mu stříká pěna od tlamy. Třeba ho to jebne a bude tady klid. Je to zbabělá sketa, která z té žumpy nevyleze.

   Vymazat
  7. Jen dodám, že na této akci, které se zůčastnili desetitisíce diváků vydělalo mnoho živnostníků a podnikatelů. Já bych toho komunistu až tak neodsuzoval. Musíme vycházet z reality, jaká u nás je.

   Vymazat
  8. Ukazoval jste svým dětem stroje na zabíjení? 18:48

   Vysvětlil jste jim taky co ty stroje dokážou, ukázal jste jim taky výsledky jejich činnosti z mnoha zdrojů? Vysvětlil jste jim také, že pomocí těchto strojů můžou i vaše děti, až vyrostou, někde vraždit?
   Porovnávání zážitků s Alexandrovci je hodně mimo.

   Vymazat
  9. Vážený 19.39. To by se měly zakázat jako koníček lepení modelů vojenských letadel na něž se specializuji. A každému koho je ukážu poučím o jejich škodlivosti. Jsou lidé kteří sbírají zbraně a vojenské vybavení z války. Jsme v NATO s tím nic neuděláte. To je realita. Oficiálně jsou to naši přátelé. A jen dodám, voják není nástrojem k vraždění..? Nebudu dětem na Alexandrovcích taky říkat, tito vojáci jsou nejen zpěváci ale mají výcvik a jsou schopni i zabíjet. Ale jinak vaše rozhořčení chápu ale tím že dětem ukážu vojenskou techniku si nemyslím, že z nich dělám válečné štváče...

   Vymazat
  10. Vážený 20:12, neodpověděl jste na moje dotazy. Vaši sebeobhajobu neuznávám. NATO jsou možná vaši přátelé (moji NE), dávno však nepředstavují obranný, ale útočný pakt a členství v něm jsme si nevybrali, bylo rozhodnuto bez nás.

   Vymazat
  11. Vážený 21.52 v mém prvním příspěvku píši hned v úvodu, že nemám rád NATO! Myslel, že jsme se bavili ve všeobecné rovině. Nemám rád současné Rusy a nemám potřebu se před vámi obhajovat. Vím, že zbraně jsou nebezpečné, vím že spívající vojáci mohou být v případě potřeby použiti k vraždění a řízení i třeba těch letadel. to je ta všeobecná rovina. A v této rovině jsem vám odpověděl víc než dost. Z vaších slov je patrné, že straníte Rusku. Jednou příjdete na to, že už to není SSSR ale vyspělý kapitalistický ba imperialistický stát. A ta vojenská letadla tam měli a mají opravdu velmi krásná. Víte, že mám více jejich modelů, než těch amerických?

   Vymazat
  12. Ještě pro 21.52 Ještě upřesňuji. Píši o NATO: Oficiálně(!!!) jsou to naši přátelé.

   Vymazat
  13. Vážený 8:5x, napsal jste o NATO "Oficiálně jsou to naši přátelé" a to nenapíše nikdo, komu by NATO nebylo sympatické. Rusku straním, neboť NATO se roztahuje bezmála po celé planetě, na rozdíl od Ruska...rozepisovat se o pochybných akcích NATO by nebralo konce, je toho plný internet.
   Neodpověděl jste mě sice na to, zda a případně co jste vysvětloval svým dětem při exkurzi zabíjecích strojů a jejich obsluhovatelů, ale z vašich vyhýbavých odpovědí jsem pochopil, že nic. To mi od vás, o vás, stačí.
   Howgh.

   Vymazat
 10. Komunisticti idioti si mysli, ze se pomoci nejakeho rudohnedeho hejtmana zbavi NATO, dostanou nasi zemi zpet do ruskeho otroctvi a budou zase vladnout.
  Tady je nekdo fakt padly na hlavu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Obohatili jsme si slovník, třeba bezdomovec, exekutor, to nikdo nevěděl, co to je. S poslední vaší větou musím souhlasit.

   Vymazat
  2. 17:31
   Přestaň plkat ty lejnolahvárenský hovna ty pohrobku udavače a vlastizrádce Havla!!!!Táhni si s tím druhým ksindlem méněcenným hodit mašli nebo jeďte do Fuckingtownu za čokovopicí,stejně na vás celý ussacký bezmozci z vysoká se..o!!!!!

   Vymazat
  3. Omlouvám se za překlep,odpověď byla pro milovníka agresorů z Fuckingtownu Chujmera z debiloviče z 17:03

   Vymazat
  4. 17:31

   A hlavně slůvko "ZODPOVĚDNOST" jsi neznal a stále evidentně netušíš co znamená.

   Vymazat
 11. pro 17:03 vazale NORD ATLANTIC TERRORIST ORGANISATION

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, když myslíš... Klidně si to nech vytetovat na čelo, debile.

   Vymazat
  2. pepku 17:29, ale tvoji značku tady nikdo nechce mít ani na WC.

   Vymazat
  3. Na WC ano, když to čtu, tak si říkám, že se z něj po.eru. Takovej Pepek Regulax:)

   Vymazat
  4. Ubožáček troll se tu zase činí až mu lítá pěna vod huby. Leze, sem pořád leze, i když o něj nikdo nestojí.
   Tenhle troll co sem stále chodí
   a po pás se v sračkách brodí.
   Páchne jako tchoří kůže, Amerika zato může.
   Z Americké řiti čouhá, je to přeci jejich slouha.
   Každému tu nadává, přitom blahem uchcává.
   Kdo ho platí toho čmouda, nebo je jen blbej jouda?

   Vymazat
 12. Je to kokot kokotí
  ..ten se ještě okotí !
  Jen co najde čmouda
  ..co mu tam dá ouda !
  Bude sem psát další
  ..blbej emerickej jouda !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrýýýý....,pokračování. To trolla jistě potěší :-) Dík.

   Vymazat
 13. 20:04 !
  A je to napsáno JIDIŠsky : ))
  Dá se to číst od konce a zprawa do leva taky...
  Nazdar ! ! !

  OdpovědětVymazat
 14. Ceska rodacka Krvava Madelein,byla odmenena za svuj podil na odtrzeni Kosova a stala se majitelkou Kosovskeho Telekomu a taky gen.W.Clarke velitel utoku na Juhoslavii,ktery skoupil Uhelne doly v Kosovu...Takhle se plni Americkej sen !

  OdpovědětVymazat
 15. povinnost volit i když volby jsou vždy skorumpované ,jinak by byly dávno zrušeny.Ale volit jen obyvatelé ČR,ne kdejaký vetřelec jak chce Ginďa a modrá Šabatka zaprodanci českého lidu.Modrá Šabatka dělá ostudu nám disidentu.Ginďa,Kocáb,Štětináč,klon Šapira Stropák,hulba Jandajedna VELKÁ banda.

  OdpovědětVymazat
 16. Není jednota názoru.Pane Man děkujeme ,ale velká část populace je vychovávána k nevědomosti.

  OdpovědětVymazat