Reklama

.

.

středa 5. října 2016

Hleďme hlavně na to, kdo nás zbaví NATO

Lubomír Man
5.10.2016  
 Ano, a nikoho, kdo nám tu možnost nedává, o tomto víkendu nevolme! Protože tahle věc se týká naší cti i přináležitosti ke všemu povznášejícímu, co si z historie jako národ neseme. Máme totiž na vybranou: Buďto ono pamětihodné a velké, co nám naši dějinní velikáni vštěpovali, uchováme a nepotřísněné vypočítavostí okamžiku to předáme dál, anebo to v zájmu současné výhody zahodíme a budeme i nadále coby vystrašení a konjukturální komplicové sloužit zločinu. Protože NATO je zločin a útok, nesoucí sice na štítu Defence čili obranu , ale s obranou má společnou právě jen onu k oklamání lehkověrných lidí určenou část svého názvu. Jinak je to bijec, zrozený pro ofenzívu, přepad a útok, a to už proto, že pro obranu nemá faktického použití.

Jemu samotnému a Spojeným státům, které jsou jeho rodiči, přece na tomto světě nic nehrozí. A nic jim nehrozilo dokonce ani v době Studené války, čili za existence SSSR a konkurenční Varšavské smlouvy, ale tehdy se ona matoucí obrana v názvu dala ještě jakžtakž unést. Ale jak ji unést poté, co po skonu Varšavské smlouvy mělo NATO coby „obranná „ organizace logické důvody taktéž složit kosti do rakve a tak darovat Světu mír, ale stal se pravý opak. Jako živou vodou pokropeno začalo NATO dokazovat, jak to s jeho „obranou“ vpravdě vlastně stojí. Nejdříve, v roce 1999 (ve stejném roce jsme do NATO vstoupili i my), bombardování Bělehradu, aby se od Srbska dalo odtrhnout Kosovo, kde byla zřízena největší americká vojenská základna v Evropě. Potom útok na Afghánistán a jeho následný rozvrat, trvající dodnes. V roce 2003 útok na Irák, který Iráčanům přinesl statisícové oběti na životech a ze země jich vyhnal miliony, vůdce státu Saddám Husajn byl zabit – a válčí se zde dodnes. V roce 2004 intervence v Sýrii, a to skrze Tureckem dodávané americké zbraně protivládním povstalcům – a válčí se zde též dodnes. V roce 2011 útok na Libyi, vůdce státu Kaddáfí byl zabit – a i zde rozvrat a válčení rvou kdysi kvetoucí zemi do dnešních dnů. A konečně skutečný majstrštyk v roce 2014 – a to už u nás na evropském kontinentě. Spojeným silám NATO i EU a s přispěním vkladu pěti miliard amerických dolarů, vložených do akce Washingtonem, se na Ukrajině podařilo svrhnout legální Janukovyčovu vládu, a místo ní ustavit „vládu fašistů z masa a kostí“, jak nástupný kabinet nazval někdejší zastupující předseda komise EU Němec Günter Verheugen.

A proč mluvím o majstrštyku? Zhruba od prezidentování Billa Clintona, kdy se k moci v USA dostali neokonzervatisté, sní totiž tito noví vládci Ameriky o tom, jak oddělit Rusko od Evropy nejen politicky, ale i hospodářsky. A právě Ukrajina, vůči Rusku buď nepřátelská, či v ohni války (v současnosti platí obě alternativy současně), plní roli Američany naprogramované hraniční klády, oddělující Evropu od Ruska, místo něhož se k Evropě touží hospodářsky přitulit právě Washington. Jeho ropa bude sice dražší než ropa ruská – ale bude zato západní a spojenecká.

A jak ještě jinak dalo po úmrtí SSSR a Varšavského paktu NATO o své náhle probuzené čilosti vědět? Třebaže ještě za prezidentování Bushe st. slíbili Američané Gorbačovovi, že se za souhlas SSSR se sjednocením Německa nepohnou od německých hranic dál na východ ani o decimetr, posunovali se po etapách na východ stále dál a dál, takže dnes síly NATO stojí už podél celých západních hranic Ruska. A už vůbec nehlásají, že nukleární válka nemůže mít vítěze, ale v souladu se svou novou vojenskou doktrínou naopak prohlašují, že změnily názor a že nukleární válka se vyhrát dá. Plán útoku je připraven a role jaderných raket povýšila z role pouhé odstrašovací síly na roli prvního ofenzívního úderu. V rámci této nové doktríny byla antibalistická raketová odpaliště zbudována v Polsku a stejná se připravují i v Rumunsku a později i v dalších k Rusku přilehlých zemích. Až bude síť těchto odpališť dokončena, octne se Rusko v dokonalém antibalistickém raketovém obklíčení. Nu a protože antibalistické rakety dokáží sestřelovat mezikontinentální rakety, kterými jedině by se Rusko mohlo raketovému útoku NATO postavit, znamená naznačený vývoj ruskou bezbrannost, jestliže někdo na Západě skutečně stiskne tlačítko. I proto Rusko vyhlásilo, že zřízení antibalistických raketových odpališť i v Rumunsku se už celou svou silou postaví.

A tak i zde u nás, v Evropě, a nejen v Sýrii, balancuje dnes další existence lidské civilizace na hrotu jehly. Síly rozumu stojí proti silám ďábla, který, jak píše člen někdejší Reaganovy vlády P.C.Roberts, obsadil v době Clintonova režimu vládní budovy Washingtonu, ve kterých teď sní a a do skutečných útočných akcí spřádá svůj sen o jediném hegemonu planety Země, kterým může být jen on. Protože Wolfowitzova doktrína, která pro současně panující neokonzervativce platí v USA už od roku 1994 jako svátost oltářní, praví: ZEMĚ, KTERÁ POD KVALIFIKOVANÝM VEDENÍM A S VYUŽITÍM DOMÁCÍCH SUROVIN DOKÁŽE VYBUDOVAT MOC GLOBÁLNÍ, NA USA NEZÁVISLOU, SE PRO USA STÁVÁ ZEMÍ NEPŘÁTELSKOU.

Těmi dvěma globálními zeměmi, na USA nezávislými a pro USA tudíž nepřátelskými, jsou míněny Rusko a Čína. Ty jsou - a podle povahy Wolfowitzovy doktríny též musí být - Amerikou nahlíženy jako její nepřátelé a jako k nepřátelům se k nim Amerika musí stavět. A to tak, že nepřítel musí být odzbrojen, poražen, odstraněn či zničen.Takže ať se Rusko a Čína snaží být vůči USA sebevíc chápající a vstřícné, nic jim to není platné. Jednou provždy jsou a musí zůstat – pokud nedají ruce nahoru - jejich NEPŘÍTELEM.

Položme si nyní otázku: Pro kterou složku americké společnosti platí tenhle vpravdě šílený axiom asi nejpřednostněji? Odpověď je nasnadě: pro americké vojenské síly! A to pochopitelně i ty americké vojenské síly, které jsou dnes jsou jako páteřní spolu s ozbrojenými silami Britanie, Německa, Francie atd. – a též České republiky - zařazeny do NATO. Takže i pro naši armádu jako nepatrnou součástku převažující americké aliance NATO platí, že Rusko a Čína jsou - skrze Wolfowitzovu doktrínu - našimi povinnými nepřáteli, kteří (též s naším přispěním) musí být v zájmu jediné světovládné velmoci odzbrojeny, poraženy či smeteny z povrchu zemského.

A jsme konečně u kořene věci: Je tohle, myslím tuto naši svázanost se zločinným a agresívním posláním USA a NATO, skutečně tím, co chceme jako národ Komenského, Husův a Masarykův do pokladnice světa přinést? I proto se při průjezdu kolony NATO přes naše území musel (anebo to byla naše vojenská iniciativa?), ke koloně ve Vyškově připojit jakýsi náš technický pluk, a spolu s americkými boys pak kodrcat dál směrem na Rusko?A z jeho hranic pak společně s nimi dělat směrem do ruského území válečnické bu bu?

Odpověď na tyto otázky dejme o víkendu. Šťastnou ruku a jasnou hlavu...

42 komentářů :

 1. Koho màm volit?
  když chci :
  Čechy bez NATO!
  Čechy svobodné ! bez politické SVÁZANOSTI
  s EU(které mimo jiné na své půdě trpí a "chce"(politici)
  NATO jako budoucího válečníka proti Rusku a prodlouženou paži amerických expandorů a štváčů..
  Čechy bez migrace ! (jež je úmyslně prováděna pro oslabení středoevrop.kultury a ekonomiky..)
  Čechy opět hospodářsky silné a soběstačné..
  (neodkázané na tzv." pomoc" ze zdrojů eu,jež dluhem ,lichvou a nesmyslnými požadavky svazují ,vysávají a zotročují!

  koho màm tedy volit?prosím poraďte!
  jituš

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jitus to ma vse v programu SPD:http://spd.cz/program/
   to je jedinej radovej politik co se nas zastal

   Vymazat
  2. Koalici SPD - SPO. Jasná zpráva.

   Vymazat
  3. www.spd.cz

   Vymazat
  4. "Vlaštovko", krajské volby jsou jen "lakmusovým papírkem" nálady občanů a výsledek netvoří politiku státu. Lze tedy volit strany dle gusta, oni si koalici stejně vytvoří. Je tedy možné a žádoucí volit národovce umírněné i tvrdé. U tradičních stran a nejen u nich je důležité "kroužkování" dle původu a vztahu k Česku!

   Vymazat
  5. Blbost ani Okamurova SPD a už vůbec ne Velebova SPO n e m a j í v progamu vystoupení z NATO. Zase skáčete na špek.

   Vymazat
  6. SPD je pro mne jasná volba.

   Vymazat
  7. Anonymní5. října 2016 18:02 maj vystoupeni z eu a jak se to povede tak nas v nato nenechaj

   Vymazat
 2. Jituš, Vy chcete Česko hospodářsky silné a soběstačné a zároveň stojící mimo EU? To je podle mě totálně nereálné. Petr

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejlepší na tom je, že ta blbka jezdí pracovat do Vídně, jak na sebe prozradila.

   Vymazat
  2. Hlavně, že vstupem do EU jsme se stali nezávislými, hospodářsky silnými a soběstačnými při naprosté ztrátě soběstačnosti, zejména v potravinové soběstačnosti.

   Vymazat
  3. Kolego 14:50, v dnešním světě je soběstačnost tak strašně drahá legrace, kterou si jen tak někdo dovolit nemůže. A zvlášť potravinová soběstačnost.

   Vymazat
  4. Co je natom nerealného.EU nás připravila o vše podstatné. O cukrovary,zemnědělství,pivovary dokonce i o vodu bydlení a ja vím ještě o co. Zeptejte se těh desítek tisíc bezdomovců.To je realné? Běž se vycpat petře Laďa.

   Vymazat
  5. Promiň Petře.

   Vymazat
  6. Laďo, Petr je "umírněný troll", něco jako "umírněná opozice" v Sýrii. Ke cti lze mu přiznat nick, nic víc.

   Vymazat
  7. Mám jen jiný názor, kvůli tomu jsem troll? Tak jo. Ale nikdy jsem nikoho neurazil, protože já odlišné názory respektuji. Petr

   Vymazat
  8. Petře, názor jsem od Vás ještě nečetl, jen "trollení", sorry. Uznávám Váš kultivovaný projev.

   Vymazat
  9. Volím KSČM, protože i za "zahnívajícího" socialismu se ta "drahá" soběstačnost dařila. Na rozdíl od kapitalismu nešlo o maximalizaci zisku, ale o zajištění zákadních lidských jistot. A svoboda bez základních jistot - obživa, bydlení, zdavotní péče a vzdělání je prázdné slovo. Volím KSČM, když pro nic jiného, tak abych naštvala ty polistopadové dovedy. BV.

   Vymazat
  10. Nic proti tomu ale SPD-SPO je lepší volba.

   Vymazat
 3. 14:50
  Ty zlý idiote !
  ja
  nejezdím do Vídně kvůli práci! Jsem (navíc na svobodné noze) tam střídavě s jinými kvůli
  těžce nemocnému dítěti!!!!!!!!
  jezdila a byla bych s ní KDEKOLI na světě,
  hlupáku!
  Každý z nás má svoje rodinné problémy !
  p.s.
  volím Okamuru ( chvíli jsem zaváhala ,ale jen chvíli!
  j.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jo jitus ja jsem dloholety volic kscm ale jak ctu mlade jak nadavaj na ty zli komunisty jak je prokadrovaly ve skole a vedi o tom prd tak vim ze jim hlas nedaj a pristi rok pujde o hodne posledni sance tak proto SPD jestli tam zustanou vlastizradci dalsi 4 roky tak si tu natahaj nove volice a k volbam uz nebudeme muset

   Vymazat
  2. 15:09 - Příspěvek viz 14:50 nějak souvisí s ježděním j. do Vídně? Nebo někomu hrabe? A ty nadávky navíc, to je v daných souvislostech dost síla.

   Vymazat
  3. 18:31
   ...omlouvám se hrozně moc 14:50!
   bylo to mířeno na 14:30,kterÿ mně začal nadávat jako první!
   ještě jednou promiň -přehlèdla jsem se v čase:-(!
   jituš

   Vymazat
  4. Došlo mi to ale až po odeslání. Jinak dobrý.
   Volíme SPD-SPO.

   Vymazat
 4. Byli jsme potravinově soběstační, ale už nejsme ani náhodou. Na současných povětšině zdevastovaných polích, kde vše roste jen díky postřikům, to je úkol na řadu let, možná desetiletí. Nechali jsme zemědělství zdevastovat, tak teď trpme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. okamura rekl ze se obnovi zemedelstvi proste udelat statni podnik a nekoukat na jednotlivce co si chtej namastit kapsu i ty horniky z okd by slo zachranit kdyby kopaly uhli pro nase elektrarny

   Vymazat
  2. Já teda nevím , ale jak jsme mohli žít bez EU dřív ? Všechno nám vzali a udělali z nás závisláky ! Přece to musí jít nějak vrátit - myslím , tu naši nezávislost ?

   Vymazat
  3. Pardon, o jaké "nezávislosti" je tu řeč?

   Vymazat
  4. "musí to jít nějak vrátit..."

   inu, obávám se, že to tak snadné nebude, protože my jsme se po listopadu zachovali ohromně naivně a všechno, co jsme měli, jsme "privatizovali" a "odprodali" - a to, co jsme za to dostali, se už dávno kamsi ztratilo...

   Znáte tu pověst o tom, jak děti-sirotci prodali hradnímu pánovi svoje pole za hrnec sladké kaše? Tak něco podobného jsme udělali my...

   A jako bonus pak ti, co to zorganizovali a udělali, začali vyprávět o tom, jak jsme si za komunistů prožrali svoji budoucnost!!

   To je ostatně úžasně mocné "zaklínadlo" - za všechno mohou komunisti - ale oni už tady přes řtvrt století nevládnou !! Ale to vlastně nikdo nechce slyšet.

   Radek

   Vymazat
 5. Po amerických volbách dostaneme dárek a je po spekulacích.

  https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/416529-trumpuv-kandidat-na-viceprezidenta-chce-protiraketovy-destnik-v-cesku.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě nejvíc mrzí , že Okamura nemá vystoupení z NATO ! Přece si nemyslí US fašisti , že by naši chlapi šli bojovat s Ruskem ?! To by udělal jen idiot , ale ostatně na Ukrajině zfanatizovali hlavně mladé kluky , kterým vymyli mozky špatnou propagandou , aby si mysleli , že jsou neporazitelní ! Takoví chlapci si pak v bitvě prdí do kalhot a zjistí pozdě , že válka je jiná , než hry na počítači ! S pozdravem Jana

   Vymazat
  2. Milá Jano, drobný zádrhel bude asi v tom, že aliance NATO se nechystá na válku s Ruskem. I když by si to leckdo v Rusku přál.

   Vymazat
  3. Radar ať si útočná aliance vetkne za klobouk.
   SPD má v programu referendum.

   Vymazat
  4. 18:24
   spad si z višně?
   kam na to chodíš?
   j.

   Vymazat
  5. Fakt sem do diskuzí občas zabruslí velký retard. Dnes vede 18:24 - metál za ignoranci .

   Vymazat
 6. Okamurova SPD ve svem programu o vystoupení z NATO nemá.Má ho v programu KSČM,ND,DSSS,ANS a malé parlamentní strany.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Má ale v programu referendum.

   Vymazat
 7. Přátelé pozor, 1. vlaštovka v reflexu o tom, že by bylo nejlepší volby zrušit!

  http://www.reflex.cz/clanek/glosa/75099/voleb-je-moc-lidi-otravuji-nektere-proto-zrusme.html

  NEDOPUSŤME takovou prasárnu!

  OdpovědětVymazat
 8. do nato nas vtahli havlovi podmaznuti komunisti za hykani plebsu ktery si o nějakem vystoupeni muže nechat zdat z jednoducheho duvodu nelze nato to nedovoli třeba už jen proto že dokaže humanitarně umravnit každeho

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za premiérování Vašeho hrdiny prezidenta Zemana.

   Vymazat