Reklama

pátek 28. října 2016

Horáček a další umělci potáhnou dnes na Hrad

28. 10. 2016
Umělecká fronta si pro tento den zabrala nejen Staroměstské náměstí, ale též prostranství na cestě k Hradu s ukončením na Hradčanském náměstí. Počítají s účastí 500 - 1500 osob a akci organizuje spolek Politika a svědomí, z.s. (zapsaný spolek) se sídlem v bytě Radovana Bláhy v Čakovicích, který vznikl v červenci 2016. Účel akce "Uctění památky 28.10. 1918".

Zápis na Magistrátu Hl.m.Prahy:

28.10.

Staroměstské náměstí18,30 – 20,00
Oslava svátku 28.10.
KUDYKAM


24.10.20146 v 14,37
250020
Kudykam je "divadlo" Michala Horáčka

Staroměstské náměstí – Malé náměstí – Karlova – Karlův most – Mostecká – Malostranské náměstí – Nerudova – Ke Hradu – Hradčanské náměstí

20,00 – 22,00
Uctění památky 28.10. 1918
Politika a Svědomí z.s.24.10.2016 v 15,57
500-1500
10

48 komentářů :

 1. Jen ať pochodují. Třeba jim Hérmann zajistí pochodně aby si posvítili na světlou budoucnost!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano,Hitlerjugenn chodil také s pochodněmi,maloval židovské hvězdy na dveře židů.Mohou si vzít do průvodu Hermana a toho Bradyho z Kanady!

   Vymazat
  2. Havloid alias Ukrop28. října 2016 16:24

   Ono těm vlastizrádcům útočícím na českou státnost a prezidentovu snahu o samostatnou hospodářskou a bezpečnostní politiku České republiky nestačí jak dopadly ty jejich americké barevné revoluce a majdany ve světě, stačí se podívat do strýčkem Samem sektářsky rozděleného Iráku, vybombardované Libye, nepravidelnou americkou armádou islamistů obohacené Sýrie a na banderovskou Ukrajinu. Poučné by možná byly masové hroby v bývalé Jugoslávii.

   Vymazat
  3. AŤ SI TáHNOU DO PEKEL HAVLOIDI S "UMĚLCI" A DALŠÍ SLUNÍČKÁŘI SE SATANEM HALÍKEM A HERMANEM

   Vymazat
 2. Umělci ? Jen placení šašci. Existuje ještě nějaká země, kde si šašci usurpují právo diktovat směr společnosti ? Od včerejšího dne bojkotuji jakoukoliv podporu umění. Naši slavní umělci mají nadměrné zisky a potom roupama nevědí co dělat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Však jejich původní název je "komedianti" a ten jim sluší, jako psí uši.

   Vymazat
 3. Je třeba je fotit, filmovat, zachytit všechny obrazem. Přijde to jednou vhod.

  OdpovědětVymazat
 4. Halloween havloidů.

  OdpovědětVymazat
 5. Žid vedle Žida. Není třeba dodávat kdo a ve jménu čeho to organizuje, financuje a podporuje. Sionisté válcují ČR!

  OdpovědětVymazat
 6. Bude jistě zajímavé sledovat, zda účastníci shromáždění a pochodu organizovaného spolkem "Politika a Svědomí z.s." dodrží povolený účel akce - "Uctění památky 28.10. 1918".
  V případě jiného průběhu akce zcela jistě zasáhnou příslušní pracovníci Magistrátu Hl.m.Prahy a akci neprodleně, příp.za pomoci Policie ČR, akci ukončí.
  Mají s tím již bohaté zkušenosti, neboť podobně, při nedodržení účelu,, narušení veřejného pořádku, apod., postupovali již v nedávné minulosti při akcích Národní demokracie, Hnutí proti islámu, atd.

  Podobně jistě budou postupovat v případě shromáždění svolané Horáčkovou firmou Kudykam s.r.o. na Staroměstském náměstí, které má za účel "Oslava svátku 28.10.2016".

  Věřím, že příslušné orgány v žádném případě nepřipustí nedodržení účelu obou shromáždění, rušení veřejného pořádku, útoky proti ústavním činitelům a základům ČR,apod.
  L.S.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. US zpravodajská akce Brady.28. října 2016 15:52

   Hezký úlovek, už od března stoupenec Euromajdanu Radovan Bláha věděl, že s havloidními fašisty 28.10. potáhne na Pražský hrad.

   Vymazat
  2. No, pochybuji, že když nedodrží, tak že příslušné orgány zasáhnou. To spíš povolají německé policajty na lid, který by se jim tam třeba vysmíval. Ne nadarmo přece v tichosti schválili dohodu, že policajti cizí mocnosti mohou zasahovat na celém našem území.

   Vymazat
 7. To je trefný,halloween havloidú a análmrdú:D:-)Falmer.

  OdpovědětVymazat
 8. Od začátku jde o pražský Majdan spojený s diskreditací protiuprchlického a mírového hnutí. Červené karty a cedule Thank you Regan z amerického velvyslanectví, estébácký koncert v Thunově ulici až po poslední útoky havloidních fašistů na českou státnost a samostatnou hospodářskou politiku České republiky. Dnes uvidíme, zda-li budou studenti Šmídové sametoví nebo začnou upalovat řadové policisty a občany stojící za svým prezidentem a polští snipeři ostrou střelbou dráždit obě strany.

  OdpovědětVymazat
 9. Až příliš okatá cenzura na Primě aneb Jak vrtěti pražskými osobnostmi. Na vše ostatní pozor, jedná se o Šafroviny: http://svobodneforum.cz/az-prilis-okata-cenzura-na-prime-aneb-jak-vrteti-prazskymi-osobnostmi/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. copak Temelín, horší jsou dva související problémy: jednak jaderný blok bude v tom případě ovladatelný na dálku z USA s možností zneužití k jaderné katastrofě, jednak pod záminkou ochrany tohoto amerického zboží dostane Česko pár černošských vojenských základen na stravu

   Vymazat
  2. Jo tak on ten nový blok JE Temelín půjde dálkově odpálit z Washingtonu?

   Vymazat
 10. Chtěl bych se dožít žebříčku hodnot podle skutečných nákladů. Živobytí bude stát tolik, aby jeho výroba uživila výrobce, ceny nebyly deformovány dotacemi a herci a zpěváci budou táhnout od města k městu, od vesnice k vesnici a předvádět svá čísla za talíř dršťkové polévky.
  Klidně mne nazvěte barbarem, ale 99% dnešních "umělců" si nic jiného nezaslouží. A jsme pitomci, že jim naším zájmem o jejich podřadnou tvorbu dopřáváme život v nadbytku.

  OdpovědětVymazat
 11. Tak Horaček" s bandou celebrit" potáhne na Hrad a bude pokřkovat na prezidenta,kterého zvolil lid,pro táhnoucí bojovníky"celebrity" - lůza!A Horáček dychtiv moci krále,sedne na trůn a rozkáže lůze: držte hubu a krok,já jsem váš král a vy moji poddaní!Shrbte hřbet a pracujte pro nádnárodní korporace západu a USA,jste jenom lůza otrocká.Dnes bude slavný večer bláznů,kejklířů a podvodníků!A Horáček bude Schapirem řádně odměněn?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. správně má být serebrit a ne celebrit.

   Vymazat
  2. Jiří Bartoška s Vojtěchem Dykem vyhlašují Týdny občanského neklidu. https://www.novinky.cz/domaci/418961-jiri-bartoska-s-vojtechem-dykem-vyhlasuji-tydny-obcanskeho-neklidu.html
   Banda herecká prožraná, vždycky kam vítr tam plášť (zrovna jako lidovci). Potřebovali by zase napráskat tak jak na Národní třídě a bude klid. Tentokrát by s nimi jako v 89 nešli všichni lidi, ale jen bezvýznamná část. Hodně lidí již pochopilo co je to západní demokracie a západná způsob života. Za komárů jsme sice ledasco nemohli, ale měli jsme jakési jistoty. Dnes zase ledasco nemůžem a jistotu máme jen jednu, to že až bude nejhůř, tak se na nás všichni západní demokraté vyserou.

   Vymazat
  3. Asi se jim dnes nepodařilo rozpoutat majdan?

   Vymazat
 12. Komedianti a šmudlové s plnou hubou špíny dnes potáhnou na Pražský hrad a za nimi se potáhne povinně naverbovaná tisícovka zmanipulovaných studentů. Načichávat puch mrtvých koní nebude žádný med.

  OdpovědětVymazat
 13. 15:17
  Tak ne jinak.Puč probíhá.

  OdpovědětVymazat
 14. Dnes potáhnou směrem na hrad, zítra do PRDELE !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. US zpravodajská akce Brady.28. října 2016 16:02

   Myslel jsem, že se prezident Zeman během svého premiérování něco naučil, ale jak je vidět práce se zpravodajskými službami nepatřila mezi jeho nejsilnější stránky, když tady havloidní fašisté (obdoba gülenovců) každou chvíli pod vedením amerických občanů a konfidentů útočí na českou státnost a sabotují samostatnou hospodářskou politiku ČR.

   Vymazat
  2. 16:02 jak se asi může spoléhat na nějaké zpravodajce, když právě oni hrajou hry pod americkým dirigentem

   Vymazat
 15. Celá ta aféra není nic jiného, než rozložit stát a dosáhnout umístění americké základny. Kratochvíl bude takový Porošenko. Už jsem slyšel od jednoho známěho soukromé vyjádření Kocába. "Raději americkou základnu, než mít v dosahu ruské rakety". I Stropnický mluvil o nějakých kruzích. Aby mu to pak nějaký voják nerozkopal a nepřipravil ho o živobytí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podobný je výrok šiklové "raději se budu mýlit s amerikou, než mít pravdu s Ruskem". Výroky jako z ústavu pro slabomyslné.

   Vymazat
 16. Právě jsme zaregistrovali, že Bartoška a Dyk organizují týden neklidu.Tož tedy do zbraně-je to jednoznačně projev odporu proti demokracii v naší zemi.A demokracie a prezident se musí bránit. Proto je nutné tyto havloidy, sluníčkáře násilně potlačit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co si to ta komediantská pakáž dovoluje. Jestli chtějí majdan budou ho mít. Lidi začněte se vyzbrojovat, bude třeba hájit republiku a pana prezidenta.!

   Vymazat
  2. Zrovna bartoška by měl mít pokoru k životu. Měl by být vděčný za každý další den, který mu byl uzdravením darován a ne bubnovat na válečné bubny.

   Vymazat
  3. Právě Bartoška s tím přiblblým Pytlíkem, kteří tak vehementně varují před Čínou, by byli na 1000 % mezi prvními, kteří by si nechali sešikmit oči, kdyby došlo ke spolupráci s Čínou. Takže, tyto podprůměrné, patolízalské hovádka je třeba brát s rezervou. A pochybuji o tom, že se normální lidé nechají zvyklat takovými gaunery. Vám, vy zkurvená, umělecká fronto dávno odzvonilo, mnohokrát jste ukázali co jste zač. Táhněte do prdele.

   Vymazat
 17. Zde je třeba upozornit na Litiná základních práv a svobod a to konkrétně na její článek 23:
  "Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny."
  Tento článek opravňuje občany k branému odporu proti pražské kavárně a kuturtrégrům, kteří útočí na demokraticky zvoleného prezidenta, snaží se uzurpovat moc, rozvrátit stát a nastolit nedemokratický režim. Státní moc jim v tom nebrání.Proto je třeba vědět, že Listina nás opravňuje jim v tom zabránit.

  OdpovědětVymazat
 18. hehehe, horáček a pažout, známé firmy, potáhnou. No ať táhnou. On ten horáček propadnul už na základní škole.

  OdpovědětVymazat
 19. Co můžeme dělat? Přestat chodit do divadel, alespo%n na čas, tak projevíme náš nesouhlas s pány herci. Nebudeme se dívat na Krause a podobné pořady. My totiž nemáme možnost kecat do televize,tam nás nepustí, nedáme hlasy Anně K na Stardance - ne, že by se mi to líbilo, ale jiné možnosti nemáme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jakože bys chtěl kecat soukromé televizi do jejího byznysu? To jsi asi nemyslel vážně.

   Vymazat
  2. Štvanice proti prezidentovy republiky není byznys, synku. V jiné zemi by již dávno s takovou televizní stanicí začalo vážné řízení o zrušení vysílací licence. Bude-li se to opakovat, a lidi se naštvou ještě víc, mohlo by to jednání o licenci odpadnout, když bude budova vypálená a redaktoři bez práce.

   Vymazat
  3. Nedáš hlas ludře Anně K, tak jí ho dá ČT.

   Vymazat
  4. 19:13 Pane kolego, asi koukáte na dost mizerné filmy. Věřím, že redaktoři se sami umí rozhodnout, kde chtějí pracovat; a s tím vypalováním budov, ale no tak.
   Raděj občas mrkněte do učebnice jazyka českého šesté třídy, tak bych hádal.
   A mimochodem, neviděl jsem nic, čím by TV Prima překročila zákon, Vy ano?

   Vymazat
  5. 22:40 No jistěže si soukromá TV může dělat co chce. Jestliže však natočí takto jednostranně zaměřený monstrpořad, dokonce proti hlavě státu, bez toho, aby v pořadu mohly zaznít také opoziční názory, tak se odepisuje sama. Ode mě ta pátá kolona "umělců" nedostane za žádné jejich představení už ani korunu. Prima se jakžtakž snažila o objektivitu přesto, že se to hajzlům nelíbilo, teď pro mě končí taky.

   Vymazat
 20. Nevím zda je co slavit,Česko suverenitu stratilo,neúcta k prezidentovi svoleného lidem,totálni protektorát,a místo Českích policistú múžou zasahovat raichoví policisté Nemecka,už jenom gestapo a aizen grupen Ss v této nesvéprávni zemi scházi a vitejte v v letech 1939 a 1945.Jenom kdiby se opakoval scénař s K.H.Frankem,s krvavím psem s Judessej v roce 1946 a kolotoč dejín se točí jak v lunaparku.Už sem i já procitnul do reality a nedelám si stoh prdel jako dříve a není to všechno jedno a konečne mně berte vážne i kdiž delám pravopisné chybi.

  OdpovědětVymazat
 21. Jen ať táhnout, to je to jediné co ještě umí.O jejich kumštu silně pochybuji.Komediant zůstane komediantem i kdyby ho rozumem poleli.

  OdpovědětVymazat
 22. Pátá kolona chce zrušit funkci prezidenta!!!

  http://aeronet.cz/news/exkluzivne-kdyz-nemohou-zemana-sesadit-a-hrozi-jim-i-jeho-znovuzvoleni-rozhodli-se-najit-cestu-jak-funkci-prezidenta-v-cr-zrusit-v-pozadi-soros-a-londynska-schuzka-nulove-reseni-je-na-stole/

  OdpovědětVymazat
 23. TĚM ČESKEJM UMĚLECKEJM KURVÁM SE NELÍBÍ SOCIALIZMUS V JEJICH KAPSÁCH A PENĚŽENKÁCH A POTÁHNOU NA HRAD KDE SE DOZVÍ ŽE ZRUŠENÍ MINISTERSTVA KULTURY JE NA SPADNUTÍ A BUDOU SI MUSET ZALOŽIT AGENTURY KTERÉ JE BUDOU ŽIVIT TAK JAK JE TOMU NA JIMI OPĚVOVANÉM ZÁPADĚ ZÁPADĚ LIDI V ČESKU MAJÍ NECHTĚNÝ KAPITALIZMUS ALE TY UMĚLECKÝ KURVY SI UŽÍVAJÍ SOCIALIZMUS

  OdpovědětVymazat
 24. Nechápu mnohé, jak může být někomu toto vše směšné, či zábavné ?
  Chápete vůbec co se děje a kdo za tím stojí, že se jsme krok od Ukrajiny ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cože, Rusáci se už šikujou na naší hranici?

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.