Reklama

sobota 22. října 2016

Horáček se již nemůže dočkat


Luděk Prokop
22. 10. 2016
Stále sondoval možnosti podpory v kavárenských kruzích a naťukával skromnou nápovědou, (v reálu žebronil), aby byl vyzván ke kandidatuře, jako reprezentant blíže nedefinované obecné slušnosti v pojetí nejširšího měřítka. V póze velice skromného, veleslušného všeználka, dovedně a usilovně předstírajícího úctu jak k lidu, tak i k "hnědorudým prasatům". Kdysi (zpět cca půl roku) diskutérka Nella psala: „Pozor, Horáček to má promyšlené, má peníze a přízeň médií, a má pravdu. Dlužno dodat, pravdu zabalenou do falešného pokrytectví s mistrným předstíráním hazardního hráče před oškubáním nešťastníka - kavky při hře. Psáno cca před půl rokem – kdy Horáček vyzval veřejnost k povstání – světe div se: k povstání toho nejlepšího co v lidech je, k povstání za změnu, za slušnost, což zřejmě mělo znamenat povstání za zvolení Horáčka za prezidenta.

Tehdy jsem psal - začíná to být na pováženou. Reklamní mašinérie se rozjede na plno a král hazardu, Horáček, bezskrupulózně tyjící ze závislosti na hře, ze závislosti, podobné závislostem na drogách, ze závislosti přinášející neštěstí, zmar a tragédii do mnoha rodin, byl vybrán za nástupce Václava Havla, aby nám stejně jako Vašek, přinesl mnoho dobra, mnoho pravdy a mnoho lásky.

Výzva k povstání se zřejmě neosvědčila takovou měrou, aby sehnání padesáti tisíců podpisů potřebných ke kandidatuře bylo „brnkačkou“. Takže Horáček a spol. nyní vyčkávají na změnu zákona. Práce asi smrdí. Kdo by sháněl podpisy, no ni?

Horáček nemá koule ani na shánění podpisů, ani na otevřené sdělení, že chce kandidovat proti něčemu, neřku-li proti někomu. Ne, nikoli. S úžasem lze vnímat sdělení, že Horáček chce kandidovat nikoli proti prezidentovi zvolenému většinou voličů, nýbrž pro jakési „NĚCO“. Rozumějme, nikoli proti neslušnosti „hradu“ ale pro „něco“. Žádná negace, prostě jen pozitivně. No, s tímhle, ani s tím slavným povstáním vyhráno nemá. Není americkým občanem, což by při jeho hráčské flexibilitě nemělo být až tolik na překážku, nicméně ještě se dočkáme kandidatury skutečně amerického občana, pro lepší porozumění s americkou ambasádou.

A sice bez ohledu na to, zda to Horáček bude, nebo nebude považovat za zradu. Konec konců, zatím oficiálně kavárenskou sešlostí osloven nebyl, přestože se o to hodně snažil.

56 komentářů :

 1. No jo, kobliha už byla , líp už taky, ale že by textař Horáčkovy úrovně na nic nepřišel? No jo, hospůdky páté cenové skupiny jsou fuč a co bude, až tady nebude báječně pitomá show, to se milého osudu zavčas zapomněl zeptat.
  Aby nakonec nezůstal jako šašek počmáranej...

  OdpovědětSmazat
 2. Horáčka ne,ale než Zemana tak raději Horáčka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jste na tom hodně špatně, když raději veksláka a člověka, který vydělával na gamblerství.

   Smazat
  2. 15:58-čemu se divíte? Svůj k svému.

   Smazat
  3. 15:58 jenže toho Horáčka nechci ale Zeman má svojí chlastárnu už provařenou.Hromada lidí na NR si dělá srandu,že Havel byl alkoholik.No,možná ale nechlastal online na tv.Tém volům můžu napsat,že pamatuji šest prezidentů a nejlepší byl Masaryk,jenže o pár roků jinde ,než pamatuji.V čechách,kde je rozpolcenná vůle,jakožto zvůle lidu se pravda bude těžko hledat

   Smazat
  4. 15:52, oplachujte se vlažnou vodou.

   Smazat
  5. Horáček je člověk bez morálky a základní slušnosti, navíc ani nezastírá své ego, svou sebelásku a obdiv k sobě a nesmírnou touhu po té funkci. Nevím, proč se nedrží svého kopyta a cpe se tam, kam nepatří. Být skladatel neznamená sebemenší předpoklad pro funkci prezidenta a ani ostatní věci z jeho života nic moc. Co ČR komu udělala, že se nám do nejvyšších funkcí cpou stále takovýhle lidi 5. kategorie a všelijací "pseudoumělci" co jim práce smrdí .... ach jo.

   Smazat
  6. Horáček je havlista - sluníčkář, který se tetelí štěstím při pomyšlení nad statisícovými davy migrantů, obsazujícími naši zemi. Ačkoliv je to nepochybně inteligentní člověk a schopný podnikatel, obávám se, že je politicky velmi naivní, zcela odtržený od reality a ideologicky totálně zmanipulováný, anebo, podobně jako Merkelová, prostě jen plní příkazy svých globalistických páníčků, sídlících v USA.

   Smazat
 3. No - když K.Kryl psal své ... "na rohu ulice vrah o morálce káže"... "nebo a v čele tupých hlav je veličenstvo kat"... a dokonce ... "té loutně struny chybí, a stvůra bez tváře, spár dravce, tlama rybí teď hýká z oltáře".... byl jak věštec. Stalo se. Všechno je dnes přesně tak. Když může být člověk odsouzený za korupci přiveden do parlamentu, aby dal svůj hlas pro důvěru vládě, která s korupcí bojuje, když může darebák a lump Valenta, který zbohatl na hazardu a stále z něho tyje, dřepět v senátu - zatímco vláda s hazardem údajně bojuje, když vláda mohla přenechat celé OKD včetně bytů apod. takovému šmejdovi, jako je Bakala, když mohla vláda nacpat obří majetek včetně naší flotily něčemu takovému, jako byl Kožený, když mohl dělat ministra financí chemik a zastavovatel letadel Kalousek a ministryni národní obrany pěnice Parkanová, když může dělat ministra vnitra taxikář nebo dnes zelinář Chovanec, když může primátora města dělat člověk, který byl vyloučený ze středoškolských studií pro flákání a absence - proč by nemohlo toto individuum "Fortuna" kandidovat za prezidenta? Správně si vyčíhl dobu. Není jen obrácená, je zvrácená, a vše, co je páchnoucí, škodlivé a špatné, je vydáváno za voňavé, užitečné a správné. Dobu, kdy se bojí nazývat věci pravými jmény už i uklízečka. Ten člověk má velkou šanci na zvolení. Naopak, šanci nemůže mít člověk čestný, pravdomluvný, šetřivý a skromný, kterému se hnusí politická špína a intriky, nemá za sebou žádné excesy, skandály, ani kostlivce, kteří by se na něho dali v případě potřeby vyhrabat, a nedá se ke špíně, zlodějnám a intrikám ani přemluvit - pro takového není v politice místo. Proto se v ní takoví lidé také nevyskytují, a nemohou být ani mezi horními deseti tisíci, tam se vyžaduje také především "korektnost" - to jest schopnosti všiváků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel jste to popsal přesně.

   Smazat
  2. Čím větší šmejd, tím vyšší příčka... Přímá úměra v praxi.

   Smazat
  3. Velmi dobře vystiženo...

   Smazat
  4. S tím také souvisí nízká účast u voleb. Slušný ,zodpovědný, inteligent šmejdy volit nebude.

   Smazat
  5. Ano , napsal jste to přesne . Je mi 60 , ale za ta všechna léta jsem nezazila větší hnus , než co se děje ted ! Bůh nás ochraňuj před typky, jako je Horáček q a spol , protoze bychom dopadli stejne jako Němci , Svedove a ostatní , co si přiváží muslimy . Díky Zemanovi mame ještě nějakou sanci !! Co se děje dnes na PL , to je hnus , napadají Zemana vlastizradci Herman , Gazdik , Štech , Hamáček , Halik , no je to fakt síla , zeme je v rozkladu , díky proamerickym parazitům ! Hanka

   Smazat
  6. 16.01 Bohužel nelze,než souhlasit.

   Smazat
 4. To nění žádné překvapení. Před několika lety ho ČT začala ukazovat, představovat v roli "mylitele", "morální autority" - už tehdy bylo jasné, že buď někoho podplatil, nebo je něčí "kandidát", vždyť ty jeho plky byly neskutečné, ale srali ho tam dokola.Nicméně - je to dboře, jednak je "demokracie" a druhak, čím víc jich bude, tím bude pražská chátra rozhádanější a rozdrobenější. O národ strach nemám, ten už je jednou nakopal do prdele /při první přímé volbě/ a od té doby mu přibyl přehršel důvodů, aby je nakopal do prdelí znova. Jednou snad tato kvantita přeroste v kvalitu :-)) a místo prdelí je nakope na smetiště dějin, nebo, budou-li dál tlačit na pilu použije nedejbože řešení demograta Bartušky a prostě je pořeší a pak zakope u silnice.

  OdpovědětSmazat
 5. moravec a čete z něj uděla narodniho myslitele i vatikan ho prohlasi za svateho no jestli budou volit zas jen černoprdelnici tak to horaček neni až tak out otazkou však zustava proč ma mit gubernie vatikanu a skopčaku včele s mrklovou prasedidenta když viditelně postačuje mistodržici

  OdpovědětSmazat
 6. Do Karla, ne toho božského se jděte vysrat.Je pravdou,že jeho myšlení bylo nadčasové.Hlavně neměl rád rusáky

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to je u tebe hlavní? To na sebe prozrazuješ, jaký jsi ubožák. Měl bys to tutlat. Myšlení pana Kryla ( máš-li ho na mysli) bylo skutečně nadčasové. Jak koho měl rád nebo ne, o tom víš naprostý hovno. A co takhle ... "ti, co nás včera týrali, nás vyhazují z práce"... nebo "ti, kteří kradli po léta, a dnes dvojnásobně kradou"... a konečně úžasné..." Zas svítí slunce lednový na zamořenou révu, už táhnou koně kovoví z Augiášových chlévů, a není, kdo by vykydal. Vždyť vládci samozvaní, si staré zvyky pěstí dál, a kradou, lžou, a žvaní"...

   A KRADOU, LŽOU, A ŽVANÍ
   A KRADOU, LŽOU, A ŽVANÍ
   A KRADOU, LŽOU, A ŽVANÍ

   A přesně tak to je už šestadvacet let. Nebo ne? Tak sklapni a jdi se vycpat.

   Smazat
  2. 17:16 jseš vůl? Já tvorbu (písničky) K.K znám celou a můžu napsat,že se tebe dotklo to poslední slovo.Blbe K.K zdrhnul za kopečky po okupaci SSSR armádou.

   Smazat
  3. 8:38- opravdu celou? A rozumíte textu? Kupodivu rozumí mladí, proto jeho poslední písně "neslyšet".

   Smazat
 7. Nejsme židovská kolonie

  OdpovědětSmazat
 8. Asi se zhlédl v Kiskovi tento ...
  Kiska si také "nasekal" své lichvářské jmění na lidské chudobě a falešné naději. Aby poté pro davy sehrál tu drzou komedii o svém sociálním cítění a filantropii(!!).
  Oba jsou jen klony veksláků, a veksláci na Hrad nepatří. Ani v Blavě ani v Praze. Nikde ...

  OdpovědětSmazat
 9. Jen smečka Chazarů řve a uráží Český národ.
  Je třeba všechny odsoudit ke stu ranám holí a pak je zbavit majetku a občanství a vrátit do Palestiny.
  Dáme jim to sežrat

  OdpovědětSmazat
 10. Horáčka nevolit !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Páchne havlovinou - nevolitelný vekslák!

   Smazat
 11. Však už v 90tých letech byla rýmovačka.Každý
  hrad má svého šaška,my tam máme Havla Vaška.
  Nějaká říkanka na Horáčka se také objeví.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 12. Tento úctyhodný pán, havloid, za bolševiků provozoval ilegální sázkovou kancelář. A že nebyla malá. Je jenom s podivem, že StB o tom neměla ani páru, že pane Horáčku? Byl tak šikovný, že přelstil i StB, a to už je něco!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale kulový! StB si ho připravovala pro větší akci, což bylo realizováno sestavením týmu "Most" (Horáček + Kocáb) ke zprostředkování předání moci v r.89

   Smazat
  2. i StB potřebovala zdroj nelegálních příjmů

   Smazat
  3. ale pozor horacek ve svazcich STB je veden pod krycim jmenem "sazkar" a je kandidatem tajnych spolupracovniku!!! musel neco taknym "zpivat" nebot ny jinak nemohl provizovat tajne sazky v chuchli na koniky ani probozovat tajna hraci doupata po praze!!!
   rony

   Smazat
 13. Zrovna na Novinkách jsem dnes četla další menu na prezidentský post : Horáček, Švejnar, Jourová a snad Pithart - pořád soundují, kdo se chytí. No je to úsměvné, laťka je moc vysoko a pouhé pokrytectví rádoby slušnosti je moc málo.

  OdpovědětSmazat
 14. Jo - a nějak pospíchají. Do voleb je přece ještě nějaký ten čásek -ne? Je to stejné od dob monarchie " král je mrtev, ať žije král!"

  OdpovědětSmazat
 15. Horáček už má image - bohémský širák. No fajfka už je zadaná. Holt "umělec". Doufám, že roztahovat se bude maximálně na Havlově plácku před ND. Tam ať si klidně stoupne na hlavu, teda na klobouk.

  OdpovědětSmazat
 16. Bando rudohnědých zmrdů,
  nikdo vás Horáčka ani nikoho jiného volit nijak nenutí. Volte si koho chcete, dokonce můžete sami kandidovat.
  Tak jaký má smysl toto vaše pištění které tu předvádíte?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. svazáku, vem si prášek nebo ti praskne cévka

   Smazat
  2. Klídek, Pepíku, nečil se.

   Smazat
  3. Zcela evidentně zde pištíš akorát ty, ty nádobo hlouposti, plná vulgární sprostoty.

   Smazat
  4. blbe 19:23

   Smazat
  5. A proč tady nadáváš rudohnědých zmrdů 19.23? Proč používáš tento svůj oblíbený slogan?A nevšiml jsem si, že by tady kdokoliv "pištěl" kromě tebe, pištíš stále stejný, urážející slogan. Snad můžeš napsat nějaký argument, proč by měl Fortuna Bill být prezidentem ČR, a všichni to pochopí. Tvé urážky jsou jen sprosté urážky, a urážky do diskuze nepatří. To bys měl vědět, jestli jsi absolvoval alespoň osm tříd ZŠ. A jestli nejsi schopen psát nic věcného a argumentačního, proč se na to nevykašleš?

   Smazat
  6. Pláčeš hezky, ale na špatném hrobě.
   Palestina je jihovýchodním směrem.

   Vobřezanej iciku

   Smazat
  7. Pro 22.10. 19:23
   Ty budeš ten debil, co překládá z angličtiny do češtiny výraz "rebel" jako "rebel", že?
   Běž a vystrč prcku na Heřmana nebo Hulíka, ať poznáš jak to mají faráři s láskou a pravdou:-D

   Smazat
  8. 23:55

   Tys to už poznal? Tak poreferuj jaký to bylo.

   Rebel je prostě rebel. Žádný "domobranec" ty vymaštěný pičusi. Zůstaň raději u ruštiny.

   Smazat
 17. Mr. Horáček, go "do pérdele" !

  OdpovědětSmazat
 18. Prezident jak vyšitý:

  Dnes je valcha u starýho Růžičky
  dej si prachy do pořádny ruličky
  Co je na tom, že to není extra nóbl byt
  Srdce jako kníže Rohan musíš mít
  Ať si přes den docent nebo tunelář
  herold svatý pravdy nebo jinej lhář
  tady na to každej kašle zvysoka
  pravda je jen jedna - slova proroka říkaj že:
  Když je valcha u starýho Růžičky
  budou v celku na nic všechny řečičky
  Buď to trefa nebo kufr - smůla nebo šnit
  jen to srdce jako Rohan musíš mít
  Kdo se bojí má jen hnědý kaliko
  možná občas nebudeš mít na mlíko
  jistě ale poznáš co si vlastně zač
  svět nepatřil nikomu kdo nebyl hráč

  OdpovědětSmazat
 19. Tlusté prolhané prase Herman.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Všechno zlé je k něčemu dobré, události na Ukrajině, návštěva představitele tibetského otrokářského režimu a otevřené kolaborantství henleinovce Hermana povzbudilo i poslední utajené pravdoláskaře z řad církevní zlodějiny a nacistických agentur ČTK, ČT, ČRo (potažmo Nova) k odhození škrabošek a odkopání se na veřejnosti, kdy jejich dosavadní faleš vyhřezla v podobě lži a nenávisti na povrch. Těchto sympatizantů s ukro-americkým nacismem a islámským klerofašismem tvořících Horáčkovu 5. kolonu u nás není ani 50 tisíc a převážně se jedná o lidi nakažené nacistickou vzteklinou, korumpované mocí a formované "neexistencí" špinavých peněz.

   Smazat
 20. nikdy bych nevolil takoveho cloveka ani zadneho komedianta nebo jineho umelce nebo to co postavi kavarna

  OdpovědětSmazat
 21. Havloidní fašisté vygenerovali ze svého středu veksláka Horáčka přezdívaného pražskou galerkou dlouprsťák Hadí ocásky s vědomím, že jeho hbité prsty a úlisný karakter se dokonale hodí na oklamání a okradení mimopražských kavek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Štětináč na odstřel22. října 2016 23:07

   Ukrop = euromajdánský sodomita = ukrajinský nacista z UKROPPEN RAICH = spolupracovník a spolupachatel loutkového režimu v Kyjevě. Havloid = pravicově klerofašistický a sexuální deviant = protektorátní kolaborant z protičesky naladěné pražské lumpenkavárny a ponovu Žít fašistické Brno hnusící si vlastní slovanský původ.

   Smazat
 22. Tak takovým prezidentem, který nikdy nepracoval, v minulém režimu fungoval oficiálně jako invalidní důchodce za peníze těch ostatních, jinak gambler atd. tomu dáme korunu. To bude panečku vrchol! A pak se někdo ještě diví, že zde nejsou politici vesměs váženi. Proboha, za co by si jich měli lidé většiny z nich vážit? Stačí se rozhlédnout kolem sebe ......

  OdpovědětSmazat
 23. V archívu rozhlasu či ČT si najděte, jak Horáček či Kocáb hovoří o tom, že 17.11.89 byli doma a až teprve k půlnoci se, "tito hrdinové", šli projít na místa střetu na Národní třídu a pod. Jednoznačně patřili mezi zasvěcené v přípravě 17.11., plánovali a očekávali "mrtvé Šmídy". Proto tam nešli v první řadě, nešli tam vůbec, beranidlem byli naivní studenti.
  Horáček je naprosto nedůvěryhodná osoba, pracující v zájmu jiných národů a zemí.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.