Reklama

čtvrtek 27. října 2016

Horáček zahajuje předvolební kampaň proti Zemanovi: Šmíra rozbila šapitó. Královna vdova, Denní husa a další atrakce. Platíme je my. Sorosovy peníze v pozadí. Pohrdání svátkem republiky

Petr Hájek
27. 10. 2016  ProtiProud

Petr Hájek komentuje nechutné divadlo politických komediantů (volených i nevolených), kteří si pro své kabaretní číslo berou za rukojmí celou republiku

 


No konečně! Že to ale trvalo. PKPK (Pojízdný Kabaret Politického Kýče) rozbaluje své šapitó na Staroměstském náměstí. Je to prověřené místo pro začátek státních převratů již od roku 1948, kdy odtud Kléma vyslal do ulic své milice.

Jenže to byl profík – a jeho dnešní imitátoři jen ušmudlaná šmíra: Herci „otevírají svá divadla (na která si nevydělají – a tak jim je soudružka primátorka Krnáčová dotuje z našich daní) k dialogu s veřejností“ – jako v listopadu 1989. Místo Havel na Hrad! se bude vzývat jméno nedávného majitele sázkové kanceláře (po jejím prodeji již bohatého ambiciózního rentiéra) Michala Horáčka. Ostatně právě on celý ten cirkus platí a produkuje - a bude moderovat.

Budou tam všichni, kteří si už málem zoufali z té nudy. Nedávné kim-ir-senovské oslavy nedožitých osmdesátin Velkého Honáka (VH) to vzrůšo nenahradí. A tak přijde i Královna-vdova, pro niž je každé šmírácké představení živou vodou a návratem do mládí normalizačních komedií. A budou i další atrakce. Třeba Denní husa (Miroslava Němcová, ODS). Vstup volný (draho nás to má přijít až potom)!

 

Vlastenci od kapučína


A co že tam budou všichni dělat? Jako vždycky – producírovat se. Protože „show must go on!“, teprve pak se sypou penízky z našich nedobrovolných daní. Tedy alespoň to tak zatím vždycky šlapalo: Česká televize (bude kabaret jistě přenášet) vypáčí z našich peněženek na sedm miliard rok co rok (když jí nedáte, pošle na vás exekutora). Něco si nechá pro svůj vlastní PKPK (zpravodajství a publicistika), zbytek rozdělí do soukromých kapes soudruhů producentů a herců. Tedy těch, kteří spolupracují.

Moment – ale vždyť tam budou i jiné oblíbené kabaretní politické obludy: reinkarnovaný Vašek Havlů (M. Kalousek, TOP 09), kněz Vyklouz (ministr kultury Herman, KDU-ČSL), nebo zase kněz, co nebyl vysvěcen („inženýr lidských duší“ T. Halík), pasáček Denních husí v podobě Fialy (ODS), nebo stan v podobě jakéhosi Gazdíka (STAN): kdo tyhle platí? No samozřejmě opět my z našich daní (stamilióny každoročně pro jejich partaje)! Takže to by bylo, aby nám také něco extra nepředvedli.

Budou předvádět, že oslavují 98. výročí vzniku naší republiky sprosťárnami a útoky na regulérně přímo zvoleného prezidenta této země. No a protože se pomalinku blíží další předvolební prezidentská kampaň, chtějí ji pěkně hlasitě zahájit. Posledně jim to s knížetem nevyšlo, tak teď vsadí na hazardního hráče, kamaráda Kocábů všech druhů. Po patnácti letech by jim mohl vrátit klíče od Hradu, aby konečně se zbytky této republiky mohli hrát válečnou ruletu s Bruselem, Washingtonem, Berlínem a NATO.

Že je ovšem situace jiná než před poslední prezidentskou volbou dokládá in fakt, že tentokrát se za tohle obehrané číslo kupodivu nepostavil hlavní deník (MfD). V textu šéfredaktora J. Plesla se naopak dočteme:
„Textař a rentiér Michal Horáček, už definitivně rozhodnutý kandidovat za rok a půl na prezidenta, se zpočátku držel v bezpečné vzdálenosti od „pražské kavárny", aby si zbytečně nezavřel dveře k venkovským voličům. Teď se mu to ale nějak vymklo z rukou - a už má kapučínko před sebou na stole. Tak v pátek na Staromáku!“

Všechno je jinak


Fakt je, že plný název tohoto šmíráckého spolku s prošlou záruční dobou je delší: nikoli PKPK, ale PKPKPK (Pojízdný Kabaret Politického Kýče Pražské Kavárny) – v tom má šéfredaktor Plesl pravdu. Ostatně má ji i pár jiných, kteří jinak „pékáčka“ tradičně adorují a obhajují, ale tentokrát je to moc už i na ně. Třeba publicista Bohumil Doležal o výzvě divadelních asociací („Divadla a herci společně: Nemůžeme mlčet!“) na svém webu napsal:

„Zarážející je už její (té výzvy, pozn. PH) patetický, silácký tón: 'Vaše svévolné jednání poplivalo těžce obnovované demokratické tradice naší republiky', 'zbaběle jste podlehli', 'servilně jste ujistili', 'mstivá hanebnost prezidenta republiky' atd. To je vždycky signál, že něco není v pořádku. (...) Proboha, nestylizujte se do pozice bojovníků proti totalitě: Chápu sice, že je to působivé 'píár', zároveň je to taky laciný kýč.“

Ostatně již zmíněný J. Plesl k tomu ve svém článku na adresu „protestujících“ herců a politiků dovysvětluje:

„Zajímavé je, že neprotestovali, když před pár lety v Saúdské Arábii tehdejší ministr zahraničí ujišťoval o našem spojenectví představitele země, kde je běžné trestat kritiky režimu dlouholetým žalářem a mučením. Neprotestovali, protože tehdy na 'demokratické tradice' plival milovaný kníže, nikoli ten 'ignorantskej alkoholik'".

Jednoduše – všechno je jinak. Jen si toho naši kavárenští politici v maskách herců a komedianti v převlecích za (nevolené) politiky opět nevšimli. Spadli do anti-zemanovského rauše, na jehož drobné dávky jsou každodenně navyklí. Droga nevysycené nenávisti a lži s názvem pravdolásky je opět nutí dupat v rytmu válečného bubnu. Jenže problém je, že média už nejsou v rukou jediné „německé“ klaky.Kdo stojí v pozadí?


„Pékáčka“ ovládají sice nadále ta takzvaně veřejnoprávní (v družstevním spoluvlastnictví zaměstnanců a štamgastů PKPKPK) plus Bakalovo mediální impérium postavené z ukradených peněz při „privatizaci“ OKD, ale už přece jen nemají všechna. A s tím se „pražský Majdan“ rozjíždí podstatně hůř. Erik Best, analytik s americkými kořeny v tom však vidí něco víc:

„Opravdu se rýsuje něco jako odlehčená verze Majdanu. Když jsem z legrace napsal, že snad přijede Soros nebo aspoň jeho peníze, je to narážka na to, že často to dopadne tak, že podporujeme někoho proti někomu jinému a ani ta alternativa není nakonec moc příznivá.“

V tom se patrně nemýlí. Není to pouze Horáček, kdo to celé platí. Známe to už dávno: červené karty, placení komparzisté americkou ambasádou – to všechno už tady bylo. Ale připomenutí G. Sorose je zcela namístě. Je to on, kdo stojí v pozadí za připravovaným volebním velepodvodem na Donalda Trumpa. Zdálo by se, že má tedy plné ruce práce za oceánem.

Jenže Soros má také u nás už pevně vybudované „neziskové“ struktury. Také u nás má mnohé „zavázané“ politiky. Jednu z cest ukazuje jasně hlavní sponzor lidovců, muž s příznačným jménem Sekyra (známý z dob mafiána Mrázka).

Vstoupí tedy do hry konečně i u nás naplno „kapitál barevných revolucí“? Určitě se o to pokusí. Fraška znesvěcující státní svátek naší republiky je zatím jenom další – i když velmi významný – test. Šmíra PKPKPK teď musí dokázat, že si Sorosovy prachy zaslouží. Nejde jim o málo.

Nám, kteří na smysl naší republiky věříme, jde však o víc.

26 komentářů :

 1. president ma nasi podporu a basta tyhle vlastizradci maj dost penez tak at tahnou do jejich milovane usa

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fakta, fakta, fakta:
   8. září Hermanovi prezident údajně vyhrožoval a on o tom informuje veřejnost v druhé polovině října v České televizi. Herman tvrdí, že nikomu neřekl, tedy ani prezidentovi o tom v žádosti nenapsal, že Brady je jeho strýc a na druhé straně uvádí, že mu Zeman vyhrožoval, že strýce vyškrtne ze seznamu. Jak tedy Zeman mohl vyhrožovat vyškrtnutím strýce Hermana ze seznamu, když nevěděl, že je to jeho strýc? A když nevěděl, že je to jeho strýc, jaký by to mělo smysl vyhrožovat vyškrtnutím někoho cizího ze seznamu.
   Kocába a ostatní uměleckou frontu včetně Havloidů toto nezajímá. Jejich cílem od zvolení prezidenta je ho odstranit a nerespektovat výsledek voleb. Znamená to, že celá ta komedie kolem vyznamenání je zástupný problém. Ale když na se na to díváte, nepřipomíná Vám to komedii Miloše Formana: "Hoří má panenko", když dědovi z vyhořelého domku dali lístečky z tomboly, tak jako dědovi Bradymu dávají nyní všechny možné i nemožné bezvýznamné vyznamenání za to že od 17 roků utekl do Kanady a nikdy nic pro Česko neudělal?

   Smazat
  2. Souhlasím s vámi, ale chtěl bych to ukázat i z jiného úhlu. Manželé Bradyovi byli, podle svých slov, před příjezdem do ČR v Portugalsku. Tam Brady oznámil manželce, že pojedou do ČR. A na co se ho ona ptá? CO TAM BUDEME DĚLAT? A já se ptám proč, když už ji údajně volal pan Forejt do Kanady. Vše nasvědčuje tomu, že Brady je tzv. "Bílý Kůň a Bradyová Užitečný idiot" v režii kolaboranta Hermana. Evidentně se Brady o "medaili" dozvěděl až v Portugalsku, zatím co Bradyová, bez jeho vědomí, měla od Hermana informace z Kanady. Dnes máme Bradyovi před očima v médiích mnohokrát denně, až nás napadá příměr skonzervou. A jistě si vzpomínáte na týden po 11.9.2001, Kdy byly záběry letadel naustále promítány v televizi aby nám je natloukli do hlavy a nepřemýšleli jsme o pozadí. Stejný systém, jako i v mnoha dalších případech!

   Smazat
  3. Ano,zcela správně,jakýpak on má za republiku zásluhy,kurva !!!!!
   Je to hnus na entou,co tu ty kurvy z pražské teplárensko-obřezanecko-ochotnické s.r.o. předvádí!!!

   Z dědka nešťastnýho,senilního,dělají na ši stále stejní a titíž revolucionáři dalšího "studenta Šmída" a pouťovýho medvěda....až na to ten dědek přijde,tak ho klepne pepka....

   Smazat
 2. Já třeba budu volit Horáčka, pokud bude kandidovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No já a moje široké okolí Horáčka volit nebudeme, pokud bude kandidovat Zeman tak ho podpoříme, pokud ne tak je tu Samková nebo Okamura. Ono je to lehká volba, to co posílají z US embassy nebrat, nebrat, nebrat ....

   Smazat
  2. Anonymní27. října 2016 22:58 ano vlastence pokud nebude zeman samkovou nebo okamuru

   Smazat
  3. Já bych nikdy nekandidoval. Jedině převrat a pak to diktatůra a mýtit a mýtit to všecko svinstvo! Např. xindl tvýho typu bych nechal zabagrovat pod zem zaživa, aby dříve než vaše hnusné z mizerie a blbosti lidu zbytnělé trupy prohnojí půdu, ji vaše zlodějský čpáry v předsmrtných křečích ještě i řádně prohnětly! Pak by takto zúrodněná zem dala žírný chléb příštím lepším generacím ...

   Smazat
  4. muj favorit je jedině pažout on všechno vymyšli a horaček je liže smetanku a pusobi na mně jako přiživnicka socka protlačovana komunistickou babou šabatovou

   Smazat
 3. No, to je ale přeci dobře, jen ať se zviditelní, alespoň bude jasné, kdo je kdo. Na seznamy nemají monopol jen oni. Jednou, a asi ne za moc dlouho, přijde den účtování. Byla by chyba některého z nich opomenout, tak ať se nám připomenou. Asúoň jim nikdo nesežere, znovu, že byli pomílení, že teď už ví, jak je to správně. Dělají to tak dokola a je třeba jim v tom utnout tipec.

  OdpovědětSmazat
 4. Krnáčová je bývalá zaměstnankyně Söröse:
  -čtyři roky Soros Center for Contemporary Arts v Bratislavě
  -v roce 2000 začala pracovat pro českou pobočku Transparency International

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zcela správně,celý ten humbuk není nic jiného,než další kolo trockistické "Velké listopadové homosexuálně-sionistické revoluce".
   Úlohy a jejich obsazení,notoricky stejné,to jen potvrzuje:buzíci,pravdoláskaři,sorosovi pohůnci a ti všichni většinou z členů,nebo alespoň sympatizantů židovské obce a na ni navazujících obskurních spolků obeřezanců....

   Smazat
  2. Odtamtud odešla po průšvihu s financováním, aby jim neobstavili konta, tak museli firmu přejmenovat. Byly toho tehdy plné noviny. A navíc to byla ona, kdo s Langerem, ministrem vnitra, uzavřela milionovou smlouvu na to, že bude pro ministerstvo obhospodařovat nějakou linku důvěry. Nakonec tuto nehoráznost v tichosti zrušili.

   Smazat
  3. Krnáčová je chazarská židovka jako poleno - ale to je určitě ZASE jenom náhoda...

   Smazat
 5. Nechte Horáčka být, poctivě si nakradl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On ti pan Horáček něco ukradl? A ohlásils to policii? Skončilo to u soudu?

   Smazat
 6. Je dobře,že se jaště nejdříve událo divadlo s Bredlym,obnažilo tak všechny hlavní herce a herečky /že jich ale máme/ o kterých jsme ani nevěděli.Nyní bude stačit sledovat divadlo na Staromáku,kde by nám měli uvážliví občané natočit ostatní statisty,kteří nám ještě unikli a dát je sem ke shlédnutí.Ale bylo by následně dobré se poohlédnout,která to divadla jsou dotována z daní a odstřihnout je od lizu,aby věděli,že většina lidí si také musí na sebe vydělat vlastní prací. To,co nám poslední dobou servírují a za jaké peníze,nestojí za zmínku.K tomu Krauze a spol.A´t si na své libůstky vydělají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. meleš nesmysly, kdy jsi byl naposledy v divadle a ve kterém?

   Smazat
 7. zeman zustan na hrade ,"sazkar" ve svazcich STB horacek v zadnem pripade!!!

  OdpovědětSmazat
 8. Když voly volí voly,ukrutne to bolí.Falmer.

  OdpovědětSmazat
 9. Chazarská pražská havlérka mává s tím "čuri-muri-fuk" z klobouku vytaženým Brady holo-klackem ovšem tak idiotsky, že se ve finále tím klackem bací do vlastních šábesdeklů, až jim pejzy spadnou do šouletu. +

  Chazarská havlérka je primitivní banda, je řízena USraelskou embasádou, Zeman je v ranku globálního řízení, které je v úrovni způsobů řízení mnoho pater nad USraelem. Uvidíme jakou kartu havlérka obdrží do její špinavé fašistické hry, tu kartu obdrží se zpožděním bezstrukturního řízení, ale obdrží jí ji určitě.

  Chazarská tupá havlérka nechápe, že zlom nastal v Sýrii a že žádný pražský ani jiný jewromajdan nebo arabské jaro nemají schválení zeshora. A chazarská havlérka se za svůj pokus o svržení českého prezidenta bude zodpovídat jako z každého jiného kriminálního činu.

  www.cd89.cz/cesti-zide-se-snazi-svrhnout-prezidenta
  http://www.cd89.cz/wp-content/uploads/2016/10/kraus.jpg

  OdpovědětSmazat
 10. A proč toto vše je možné, protože čecháčkům je všechno jedno, pasivita vypěstovaná americkými poskoky je neuvěřitelná, různí bojovníci od klávesnic dělají, jako by už nějaký palácový převrat byl za dveřmi. A neagažovaná většina mlčí, protože musí mít v této zemi bohatých lumpů starost o přežití. K tomu se dopracovala neangažovaná většina 26 letech neomezeného vládnutí "pokleslých demokratů"a je jí u zadku, jak si to pražáci rozdávají mezi sebou, jestli je to kavárna či restaurace.O takových sociálních rozdílech které si vybojovali "cinkači"v 89 se pohrobkům zlodějů z dob 1 republiky jen snilo.

  OdpovědětSmazat
 11. Teď se klíči necinká,teď se na republiku ciká a máva Americkíma vlajka a červeníma kartama.Místo svátku republiky se slaví listopad 89 a místo okupace 1939,se spomína rok 1968,tam sme to dotáhli.

  OdpovědětSmazat
 12. Určitě souhlasím s vaším postojem k EU i imigrační hrozbě. Souhlasit se dá i s ne moc povedeným "staromákem" 28 října. Takže bych vlastně mohl být vaším příznivcem.
  Bohužel nemohl, jste další z řady ukřivděných spolků, které jen kritizují, urážejí a plivou kolem sebe.
  Nic pozitivního, nic s vizí, bez nápadu.
  Opravdu nerozumím, co vás na tom uspokojuje.

  S pozdravem
  Aleš Dvorský  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.