Reklama

sobota 29. října 2016

Hra o Českou republiku započata


Luděk Prokop
29. 10. 2016
Oslavy vzniku neexistujícího státu máme pomalu za sebou. Někomu by v dnešní době takové oslavy mohly připadnout jako nepřístojná před příprava k oslavám v budoucnu, kdy ze zbytku, z torza státu, jehož vznik je slaven a opěvován, již nezbyde nic. Kdy z něho bude slavnostně vytvořena spolková země Německa, jak již naznačil vizionář, náš ministr Herman u milých přátel, na sjezdu sudetských Němců. Moto prvního krůčku k naplnění vize o Česku v podobě Spolkové země Německa, by mohlo znít – zbavme se českého prezidenta.


Přiznejme si, že heslo zbavme se českého prezidenta, mohlo by být za význačné podpory monopolu veřejnoprávních sdělovacích prostředků, (včetně televizních stanic státních i zprivatizovaných), považováno za ústřední heslo letošních státních oslav.

Zvláště pak oslav protestních, na Staroměstském náměstí. Jak zde, tak již před tím, vystoupili svobodomyslní zástupci někdejší i současné umělecké fronty. Některé z nich ku podivu pamatujeme, jako nomenklaturní herecké kádry z doby takzvaně totalitní. K tomu lze podotknouti – nic nového pod sluncem.

Vzhledem ke skutečnosti, že mnoha lidem, stejně jako bezcharakterním „investigativním“ novinářům, analytikům a reportérům, evidentně uniká zřejmá souvislost.

Souvislost mezi zmínkou našeho ministra Hermana o vizi Česka, jako Spolkové zemi Německa, souvislost s kaskádou informací a s nezastavitelnou průtrží masážních praktik monopolu veřejnoprávních sdělovacích prostředků, namířených proti našemu přímo volenému prezidentovi, potažmo státu.

Souvislost s mediální masáži týkající se lží kolem „zlovolného neudělení“ medaile, strýčkovi Hermana, masáži spjaté s neprokazatelným a nedokázaným vydíráním svatého Hermana, „zlotřilým prezidentem“ České republiky.

Kardinální otázkou v časech příštích, otázkou plynoucí z výše zmíněných skutečností, může se stát, zda jim, (aktérům podílejícím se na prosazování ústředního hesla - zbavme se českého prezidenta), zda jim má být odpuštěno, protože nevěděli, co činí.

Těžko tomu bude uvěřit, když výše uvedené souvislosti jsou tolik zřejmé.

Z těchto souvislostí plyne například i přání vyslovené politickým důchodcem Rumlem, aby parlament zbavil přímo voleného prezidenta funkce. Z těchto souvislostí a zřejmě i z nevíry ve volební konkurence-schopnost , kohokoli z kavárenských kruhů. Včetně velmistra hazardu Horáčka, plyne i několikrát vyřčené přání, aby Miloš Zeman již nekandidoval. Ze záběrů „masové účasti“ a z plytce trapných vyjádření aktérů protestních oslav ze Staroměstského náměstí, přes veškerou tu podporu umělecké národní, respektive protinárodní, protistátní fronty lze vyvodit, že přání, aby Miloš Zeman již nekandidoval, je pro naplnění cíle pro přeměnu torza našeho státu ve Spolkovou zemi Německa, našeho již rozbitého státu, jehož vznik je kontraproduktivně oslavován, velice důležitý. A sice přesto, že mají v rukou sdělovací monopol na jeden názor a na totalitní propagandu jedné volby. Volby usnadňující za pomoci „nového“ prezidenta, přeměnu Česka ve Spolkovou zemi Německa.

Z útržků volebního úsilí Horáčkovo kabaretu a jeho hostů (tlučhuby Pitharta a nedostižné soudružky Němcové soudím), že hazardní král se do vkusu kavek na oškubání, výjimečně netrefil. Snad jen do vkusu těch kavek z nejhloupějších. U nich si nepochybně přízeň získat mohl. Myslím, že soudruzi chystající transformaci Česka, do spolkové země, mají co napravovat.

Zároveň se obávám, že mnohokrát vyznamenaný a oceněný strýček Hermana, celou tu slávu kolem něho protrpěl jen v nepochopení toho, co se to všechno kolem něho děje.

Možná i samotný, velice snaživý Horáček, jako hazardní velikán musel cítit, že ten tyátr pro tupé kavky, není to pravé ořechové.

Závěrem již jen tolik. Hra o Českou republiku a její podobu samostatné republiky započala. Mnohé nasvědčuje tomu, že jde o její přeměnu v zemskou zemi Německa. (Odkladiště imigrantů). A tato hra započala již těmito letošními oslavami. Oslavami vzniku zlikvidovaného státu. Nyní, zdá se být největší překážkou kýžené transformaci v přeměnu Česka, prezident Miloš Zeman. Jak s tím naložíme, bude jen a jen na nás samotných. Vynechme při úvahách plytké kydy o slušnosti a o demokracii, o tom jak patříme k západu, který nás již tolikrát zradil. Začněme uvažovat o západním pokrytectví a o západní lstivosti, vábící nás neustále a falešně do hazardu kavek, chtějících získat vidinu výhry za cenu, že prohrají všechno, co mají.

54 komentářů :

 1. Začněme uvažovat o západním pokrytectví a západní lstivosti.

  Pane Prokope, to je na šéfredaktora Rudého práva.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Odkud máte ty znalosti? Vy jste tam pracoval?

   Pan Prokop přesně popsal, nebezpečnou, špinavou hru páté kolony. Takže pokud kritizujete, jste zřejmě do té špinavé hry zapojen. Herman včera hovořil cosi o rovné páteři, zřejmě proto, že sám je bezpáteřní a touží po ní, což se mu s jeho přístupem nemůže podařit. Ani vám se nepodaří mít páteř a ještě k tomu rovnou, pokud patříte do stejného chlívku s hermanem.

   Vymazat
  2. 11:26, třeba někdy příjde doba, kdy to pochopíte, ale moc tomu nevěřím.

   Vymazat
  3. Zdravím aparátčíky, jak bylo v Pekingu?

   Vymazat
  4. Zdravím kolaborante 12:04, jak bylo mezi pátou kolonou na Staromáku?

   Vymazat
  5. Lidsky, zombíku.

   Vymazat
  6. Budoucí hlava německé župy Horáček přezdívaný pražskou galérkou dlouhoprsťák Hadí ocásky.29. října 2016 12:22

   Ty tady budeš jistě za dvojici havloidních fašistů Herman&Horáček, která včera s ostatními kolaboranty s ukro-americkým /banderovskými vrahy nejen českého národa/ a islámským klerofašismem /nepravidelnou americkou armádou IS a umírněných uřezávačů hlav/ demonstrovala věrnost západním hodnotám vraždit ženy s dětmi a starce, ostřelovat nemocnice, porodnice, dětské školky, školy a sídliště na Donbasu, už i v Evropě. Stoupenec nacistického předvoje majdanského Schwarzenberga a následných proskripcí a křišťálových dnů na západní Ukrajině, pogromů a vyhlazování rusky hovořícího obyvatelstva na východní Ukrajině.

   Vymazat
  7. Mýlka, prďolo, jsem tady jen sám za sebe. Překvapuje tě to hodně?

   Vymazat
  8. Je naivní, až hloupé,
   předpokládat realizaci takového projektu, jako budoucí součást současného Německa.

   Nejen pro Němce je daleko efektivnější, ponechat vše za současného stavu, protože stejně už ovládají i pomocí nastrčených lokajů co si umanou...

   Přečtěte si knihu "Jak jsem se stali kolonií"
   od I.Švihlíkové a možná budete se mnou souhlasit.

   Děkuji.

   Vymazat
  9. S tebou souhlasím, (12:40)

   protože jsem četl tu zmíněnou, spíše knížečku,
   tudíž mohu jen oponovat autorovi článku, který je snad přesvědčen o tom,že .."Hra o Českou republiku započata." , protože to "započetí"

   začalo už před r.89 a následně jste tomu dramatu uvěřili a odzvonili klíčemi...
   A dnes vás všechno sere, jak jste naletěli !

   Vymazat
  10. 12:40 Souhlasím. Je to naivní, až hloupé, a pokud to herman nepochopil, tak co ještě dělá na ministerstvu? Není holt nikdo další s vůlí a pravomocí ho odstranit.

   Vymazat
  11. A ty, chlape, bys měl uvažovat o tom, kde máš nejbližšího psychiatra !

   Vymazat
  12. 12:40 - takže za xenofilní rasozrádný buzeranty ... máš radši v tý svý tlamoprdeli negerský klacky nebo žluťácký stébla:)

   Vymazat
  13. oprava: 12:24 - sorry ...

   Vymazat
  14. 12:04 zeptej se Merkleové, ta tam byla 10x.

   Vymazat
 2. Dokud nebudou mít všichni občané i v těch nejmenších obcích, přístup k nezávislým informacím z TV nebo z jednotného tisku,nelze situaci změnit.Odkud mají vzít starší a ti co nemají internet důvěryhodné a případně i svolávající zprávy? Od zaprodané ČTV,radia,denníku? Přeci odjakživa platí,že kdo má media,tak má MOC !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. je treba mluvit lidi si reknou co se deje ani ty vsivy media jim nepomohla pry tam dovezly placeny kompars tomu bych veril sorosovejch penez maj dost

   Vymazat
 3. Sedmnáctá republika Německa. A není to už vlastně jedno? Kolikátou republikou jsme v EU? Jaký by v tom byl rozdíl? K referendu o našem bytí a nebytí nás již nepustí tak co s tím??? Kdo z nás se odváží nakopat Hermanovi ten jeho géringovský zadek? To by jsme tu ještě pak okamžitě měli internacionální pomoc ze Západu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud se vám zdá, že je to jedno, asi si neuvědomujete důsledky, nebo netrpělivě čekáte na obohacení inženýrama, doktorama, atd.
   Zadek hermanovi by měl nakopat premiér, ale to je marné přání, takže jedině správná volba do parl.voleb, pokud obřané zvolí mimoparlamentní strany.

   Vymazat
  2. Není mi to jedno. Ale ani v mimoparlamentních stranách nevidím spásu a hlavně tam nevidím žádné výrazné odobnosti.
   Zemana jsem považoval za jednookého krále mezi slepými. ale musím přiznat, že i díky těm pitomcům ze Staromáku je asi největší současnou osobností naší politiky, i když je to zásluhou i těch omezených, hloupých a přitroublých slepců, co se derou na jeho místo a prostě na něj nemají. I když až takový génius není ale na ně to stačí.

   Vymazat
  3. 12:34 Když nevidíte spásu ani v mimoparlamentních stranách, budete dál volit parlamentní strany, které těch 25 let slibovaly a nikdy nesplnily? Navrhujete tedy kapitulaci, nebo máte lepší nápad?

   Vymazat
  4. Ano mám nápad ale ten je nepublikovatelný, vychází z bonmotu pana premiéra o odstranění politiků...

   Vymazat
  5. Tedy parlamentní volby? Pak se ale stejně musíte rozhodnout pro nějakou stranu, ať už parlmentní nebo mimoparlamentní. Nebo snad máte na mysli druhou možnost, kterou používají spojenci, jak prezident možná naznačil? Ale co pak? Pak budete muset stejně k volbám...

   Vymazat
  6. Ak si myslíte, že by vám hlas ulice nepomohol a že by prišli západní spojenci na pomoc vašej kaviarne, nuž, tak ohýbajte ďalej s ponížením chrbáty. Podívajte sa na iné štáty, idú do ulíc a žiadajú nápravu

   Vymazat
  7. 13.02 se spletl! Bonmot pana prezidenta!!

   Vymazat
 4. Ještě že máme pana prezidenta Zemana. Jeho projev zpaměti při udílení státních vyznamenání byl skvělý. To, co říkal, mělo logiku a svědčilo o jeho historickém přehledu.

  "Ehm ryšavá Ruzyně" se fráze naučil číst a "Schwanzenberk" by to ani slušně nepřečetl.

  Pokud by chtěl někdo pana prezidenta odvolávat, tak by napřed musel desetkrát odvolat sebe.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. STOJÍM SI ZA PRESIDENTEM ZEMANEM

   BARTOŠKA A SPOL. JSOU VYGUMOVANÉ MOZKY

   Vymazat
 5. Taky mně to napadlo, odkladištěm západního komunálního a průmyslového odpadu již jsme, tak proč by k nám nenastrkali nějakou formou imigranty, které tam moc nechtějí ( teda kromě hloupé Merkelové). A jako pomsta za Sudeťáky ( za které rádi až tak moc nemůžeme) je to docela i vtipné a Němci si na náš účet vyřeší spoustu problémů. To nemá chybu.

  OdpovědětVymazat
 6. Nejsou všichni týpci zmanipulovaní :-)

  https://www.youtube.com/watch?v=kN0oVZ0avu8

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:53 - To jsi ty sám ten zoufalec na videu?

   Vymazat
  2. 12:00 nejsem, ale obdivuji ho, protože je to normální kluk se zdravým rozumem.
   Pokud s tím nesouhlasíš, možná se ty sám poznáš tady:
   https://www.youtube.com/watch?v=v0ihbxxndCU&feature=youtu.be

   Vymazat
  3. Hate free nenávistný troll není zoufalec, ale rádoby had v obleku, zatím však pouze Hermanovo sudetoněmecká onuce.

   Vymazat
 7. Navrhuji aby výročí vzniku Českoskovenska bylo spojeno s dnem (kam už jsme stejně spadli) památky zesnulých. Rozdávání metálů (pro alternativní Horáčkovu a Bartoškovu politickou scénu) mohlo by se přesunout na prvního ledna (rozpad republiky), aby se dávno již mrtví obrozenci nemuseli obracet v hrobě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čím to, že místo Jamese Bonda posílá CIA, MI6 a Mossad na Kubu "turisty" Pilipa s Bubeníčkem, do Tibetu a Čech "instalatéra" Bradyho a natáčet v Nice a Mnichově "novináře" Guthjahra? To si horká místa naší planety a audience spojená s instalováním Havlova nástupce vůbec, ale vůbec nezaslouží!

   Vymazat
 8. Pane Prokope, jen pro pořádek, mohl byste nám poskytnout odkaz, ze kterého je patrné, že ministr české vlády zveřejňuje svou vizi Česka jako nové spolkové země Německa?
  Já jen abychom všichni věděli, o čem je řeč. (Předpokládám, že to nebude problém.) Velice děkuji, Petr

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pane Petře, nejsem pan Prokop, ale zde je odkaz na reportáž s hermanem:
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Mohli-bychom-byt-jednou-ze-spolkovych-zemi-Nemecka-Daniel-Herman-novinar-a-clovek-od-Havla-besedovali-o-skvelych-vztazich-se-kterymi-ani-ruska-propaganda-nic-nezmuze-459898
   Zde video:
   https://www.youtube.com/watch?v=vAdCRWopDY0

   On to sice později popřel:
   Podle serveru Parlamentní listy měl na sudetoněmeckém sjezdu Herman uvést, že "čistě teoreticky bychom mohli být jednou ze spolkových zemí". Ministr to přičítá záměně foneticky podobných slov. "Pravděpdoobně došlo k tomu, že se někdo přeslechl a místo 'ekonomicky' tam napsal 'teroreticky'," poznamenal.

   Nicméně, jeden z poslanců na vznesl interpelaci v poslanecké sněmovně, aby to vysvětlil. Tato interpelace na hermana byla však poslaneckou sněmovnou zamítnuta.

   Kromě toho, copak nevidíte, jak se projevoval na sjezdu landsmanschaftu, kde neměl ale vůbec co dělat? Kam ho to (a nás taky) asi táhne?

   Že je lhář a táhne nás do kopru ukazuje i připravovaným pučem na prezidenta.

   Vymazat
  2. 12:47 Děkuji za výpomoc. Já jsem to již v té záplavě nemohl najít. Připodobnil bych to vzdáleně k výsledkům hledání onoho "Hitler je gentleman", kdy bylo nalezena řada servilních článků opěvujících vůdce obr-velikána, kdy v podstatě věci byl ten "gentleman" významně překonán. Tož tak nějak a děkuji. L.P.

   Vymazat
 9. Mít vlastní stát, dokonce vlastní jazyk není samozřejmost, jak jsme se mohli přesvědčit z vlastních dějin.
  Přiznejme si realitu, náš národ vzkvétá jenom v době, kdy někdo třetí drží Němčoury pod krkem.
  Pokud Německo pustí po Rusku i USA je s námi ámen.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemějte obavu,pokud se něco semele,tak to musí jako první dostat USA.

   Vymazat
 10. Pane Prokop.
  Jasně napsáno.
  Ono se to děje už to sametové,abychom byly součástí Německa.Zřejmě to nezvolením Schwarzenberga uvázlo na půl cestě.Peníze byly rozdány včas,tak musí práci odvést,jinak bude zle,možná byl určen i termín,proto ten fofr.Co lze do toho zařadit o likvidaci Zemana a České státnosti,je i vyvěšení červených trenek na hradě,absolutní zneuctění symbolu státu,pro viníky požaduji trest,jako za vlastizradu,doživotí.
  Na ten jejich trucpodnik jsem se nedíval,jestli pochodovali pod svým státním symbolem červené trenky,červené karty jako průkazky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Požadujete-li trest, tak ho budete muset také vykonat. Doma za vás práci také nikdo neodvede. To vám ještě nedošlo, vlastenci?

   Vymazat
 11. Anonymní 13:02
  Tak to bude opravdu mela,až to bude soudit ulice.
  Pokud se ohánějí demokracii,tak na to máme paragrafy a soudní moc.

  OdpovědětVymazat
 12. To co bylo včera na Staromáku, tomu se říká KLEROFAŠISMUS

  OdpovědětVymazat
 13. Té "diskusi" tady není možno moci porozumět, jen jedno je jisté i sem dorazili houfy modrých soudruhů,kteří se svým otcem Klausem rozbili to co Masaryk stvořil, a dorazili sem rovnou ze "staromáku", proškoleni Shapirem na ambasádě a někteří i v centrech CIA, další absolventi kapitalistických UNIVERSIT odborníci na "AMERICKý ZPŮSOBU ŽIVOTA" který všem zajistí splnění "amerického" . Autor , zde mluví o další spolkové zemi Německa ale stejným pměrem jsou zastoupeni ti co by rádi udělali z ČR. další státek USA.

  OdpovědětVymazat
 14. No to jsme od r. 1939 pokročili - tenkrát protekorát a dnes dle zrádce Hermana spolková zemně Německá.

  OdpovědětVymazat
 15. Generální zkouška k listopadovému výročí za námi a výroční představení teprve před námi. Je stále proč přitápět pod kotlem. Oni po demokraticku neustanou a neustanou, dokud "svůj lup" nedostanou. Jako ti loupeživí, vražední vikingové. Tisíckrát dostali po tlamách a po tisícáté první šli znovu loupit a vraždit.

  OdpovědětVymazat
 16. Věci jsou vskutku posunuty na hranu, jistě k velké potěše Velkého bratra za ještě větší louží. Jenže zcela potichoučku se nám do naší "aliance" vkradl nacismus (kdepak fašismus, to byl jen slabý odvar). Tedy porodil se euroatlantický nacismus - se vším všudy: Naši Vůdcové, vedení Prozřetelností nám zvěstovali, že jsme jedinou a tou pravou nejvyspělejší civilizací, která musí, ne jen, že má právo, musí vést křižácká tažení proti všem, kdož nejsou ochotni jako otroci vstoupit pod náš protektorát. Ano my občané této aliance z pověření našeho boha, ač nechceme, musíme ohněm a mečem vraždit civilisty tu na mrňavé Grenadě, pak zase v Srbsku, na Blízkém východě, či v severní Africe. Ano naši ideologové od dob zvěstování v bibli nácků - Mein Kamf - pokročili. Zpestřili jsme rejstřík teroru, od "sankcí" a embarga, přes výcvik a vyzbrojení teroristů - AlKajda - Taliban - UCK - a nyní jaký skvělý nápad - "umírnění" syrští teroristé made in USA, kobercová bombardování, podpora lidských jatek na prodej orgánů v srbském, USA ale okupovaném, Kosovu. Zplodili jsme islámský stát, vrhli jsme islám do středověku - tedy vyrobili jsme novou doBu Temna, jako po Třicetileté válce - ovšem to byl jen čajíček proti našim dnešním plánům. A antisemitismus - zapomeňte, právě je v módě antirusismus a to si teprve pošmákneme, až budeme dělat křišťálové noci - no a ještě že se udržují koncentráky a plynové komory po nacistickém Německu. Jistě si s nimi naše nejdokonalejší civilizace ráda zase pohraje. Nacismus je tedy na světě, již ne jen Německý, ale euroatlantický. Ještě, že v případe krachu to můžeme svést na svůdkyni Prozřetelnost.

  OdpovědětVymazat
 17. BARTOŠKA A SPOL. JSOU zdivočelá prasata,která je třeba střílet.Y

  OdpovědětVymazat
 18. Hoši v Praze ! Dávejte bacha aby jste to neposraly jak v roce 1948 . Tehdá jste měli kamarády na východě . Marcel

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My si to v Praze ošéfujeme, jak uznáme za vhodný, neboj.

   Vymazat
 19. Musím říci, že se opravdu začínám obávat o osud naší vlasti. Ohromná síla peněz, ohlupujících médií, to všechno dokáže lidi náramně zblbnout. Jestli se tato vize, kterou předkládá autor článku, naplní, budou její aktéři pěkně čumět, co to spáchali ( kromě těch, co to organizují ) a já požádám o vystěhování do Ruska. Pavla

  OdpovědětVymazat
 20. Pusťte si " svobodna televize " , poslední video - ted rijnove , s velitelem " vojáků v záloze a s právníkem .

  OdpovědětVymazat
 21. Anonymní 29. října 21.25.Co chceš ošéfovat nulo,uvědom si,že tenhle národ není hloupý.Jako si rozhodnul o svém prezidentovi,rozhodne si i o své budoucnosti bez tebe.Někam se potom vrtni parazite a parazituj dál.Tvoji předchůdci co kolaborovali s Německem za Druhé světové války u nás a konkrétně v Praze to taky dobře ošéfovali včetně tatíka Havla.Je to stejný scénář.Masaryk by se musel v hrobě obrátit a ty se nestydíš sem něco takového napsat hrdino?

  OdpovědětVymazat
 22. Oprava : nemecke ZUMPY . Za sudetaky a jejich opetnymi pozadavky stoji Merkel !!JEJI nedavna NAVSTEVA v Ceske Republice , JISTE MA SOUVISLOSTI S DNESNIMI UDALOSTMI.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.