Reklama

.

.

pondělí 3. října 2016

Írán: Invaze do Sýrie bude pro USA sebevražda...

3. 10. 2016     zdroj
Invaze do Syrské arabské republiky bude pro USA sebevražda. Toto prohlášení učinil poradce íránského vůdce ajatolláha Alí Chameneí pro mezinárodní záležitosti, vedoucí Íránského strategického výzkumného střediska Ali Akbar Velayati.

Podle něj slibuje Američanům vojenská kampaň v Sýrii třetí porážku v regionu, po Afghánistánu a Iráku. Nezdar v Sýrii však bude stát USA mnohem víc než předchozí fiaska, domnívá se Velayati.

Poradce vyslovil názor, že USA se neodhodlají k přímé vojenské intervenci. Syrský lid po dobu šesti let klade odpor vměšování se Západu v čele se Spojenými státy. Vydrží i v případě přímé americké invaze, uzavřel Velayati ....

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

23 komentářů :

 1. Bude to ještě těžké , naprosto selhala OSN , která se měla jednoznačně postavit za leggální vládu , tedy Asada !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. OSN, OBSE, MOV,... všechna jedna pakáž. Všichni makají v něčím zadání. A proti někomu. MOV, pokud mne paměť neklame, ještě nikdy nepraktikovala kolektivní trest. Dopoval kde kdo. Vč. Američanů, Kanaďanů, Čechů,... Vždycky potrestali jenom toho, koho momentálně chytili za ruku. A tím, že vyhodili toho Bělorusa jenom za to, že rozvinul ruskou vlajku, tomu všemu nasadili korunu. Jenom na sebe vykřičeli, že pracují v americkém zadání. A jak myslíte, že to funguje v OSN? Mezinárodní tribunál ve Štrasburku nám také předvedl, jak si na tom stojíme se spravedlností.

   Vymazat
  2. Pan Ki-mun Jasně sdělil gaunerům z Ameriky že nemaj mandát na působení v Sýrii... Gauneři ze zámoří jasně už poněkolikáté ukázali, že jediné právo je to které si prosadí oni...

   Vymazat
  3. Osn dostala zosnovanou spravu od zamestnavatele juesej o tom,ze Asad pouzil chem zbrane na civilisti...dnes uz se vi ze chem.zbrane propasovala cia,pres Turecko a nahrali to na Asada,osvedceny scenar .smrt americe !

   Vymazat
  4. naprostý souhlas, OSN je, bohužel, jen ve vleku amerického celosvětového policajta

   Vymazat
  5. Bude to ještě těžké, ale držím palce Sýrii,Asadovi,Rusku a všem kteří už mají plné zuby zločinců nejvyššího kalibru,samozvaných "četníků" světa a spol ! Lotři,gauneři budou poraženi ! O tom jsem přesvědčen !

   Vymazat
 2. Obávám se,že celý slavný OSN je na dvě věci......na nic a hlavně na h....o!

  OdpovědětVymazat
 3. Irán to jasně ví,pokud by padla Sýrie do rukou USA,jsou na řadě k úplnému ovládnutí BV.USA se do přímé konfrontace nechce,spíš nutí spojence.Všechny atentáty v režii USA v Evropě v Turecku,měli nabudit občany k útoku proti Assadovi,pod vlajkou boje proti IS.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Íránci si hlavně uvědomují, že po Sýrii by byli na řadě oni. Američané nepřestanou vyvážet tu svojí zkorumpovanou demokracii, dokud nerozeserou celý svět. I kdyby tu neměl zůstat kámen na kameni.

   Vymazat
 4. O lividaci zlé Syrie a ďábla Assada se mluví v
  amerických filmech už nejméně 20 let!V.J.Hork

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dej jeden !!

   Vymazat
  2. 1905 uvidíš, že nedá ani jeden.

   Vymazat
 5. Pardon: likvidaci V.J.Horék

  OdpovědětVymazat
 6. Irák padl za čtrnáct dní, Libye za měsíc, Jugoslávie za dva měsíce. Sýrie bojuje už šest let! A intervence by znamenala přímý konflikt nikoliv se slabou armádou s výzbrojí ze 70. let minulého století (MiG21 MA a MF, pár Su22, T55, T64..) a s domobranou, ale s Ruskem. A to je jiná váhová kategorie. Právě pro panáčky a panenky (jsou ještě zuřivější než muži) jsou určena cvičení a ukázky nové výzbroje ruské armády. Takže chuť by tu jistě byla, ale riziko je neúměrné. Zejména, kdy se vezme v potaz výsledek dosavadních tažení. A to šlo a jde převážně o bosé bojovníky s ručními zbraněmi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velká válka nebude, na to jsou Amíci moooc posraný. Blufujou a vyhrožujou. Jenže na to jim už nikdo neskočí. Mají svých problémů doma dost.

   Vymazat
 7. www.niejetotak.sk/propaganda-a-lzi-o-syrskom-aleppe

  OdpovědětVymazat
 8. RF na zacatku jeji angazovanosti v Syrii rekli,Asad nedopadene, jako Saddam !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:09 Jo,RF řekla....a není se co divit.Z jejich strany vždy byla obhajoba,spolupráce a pomoc těm,kteří ve velkém,bez skrpulí,likvidují vlastni lidi.Pro ně jsou lidé něco jak obtížný hmyz.Vždyť i u nich doma v RF se cena života rovná nule.

   Vymazat
 9. Sionistická gubernie zvaná USA bude v klidu. Její protektoři rádi zbaběle zabíjejí ale tak, aby se jim nic nestalo, což nyní nelze zajistit.

  OdpovědětVymazat
 10. Rusko predsedá teraz bezpečnostnej rade OSN , niečo sa zmení.

  OdpovědětVymazat
 11. Každy ví ze USA odchází na smetiště dějin ! Vojáci utíkají ze základen a na nové žoldáky nejsou peníze a i na jejich vycvičení není čas a Rusko to ví a Kerry také prohlásil v Syrii jsme nelegálně a více vojáků tam dát nemůžeme !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kerry vždy podporoval zásah USA v Sýrii. To, co říká veřejně, říká na pokyn Obamy, který už dříve prohlásil, že do Sýrie pozemní síly nepošle. Pak americkým jestřábům svitla naděje, že první úder provede Turecko spolu s NATO, jenže Erdogan couvnul. Ovšem teď opět roste Kerrymu a spol.hřebínek v očekávání volebního vítězství Clintonové. Ta je evidentně nemocná a bude snadno ovlivnitelná zbrojařskou a vojenskou lobby, která ji ve volbách podporuje a financuje. Navíc ona sama je posedlá vidinou americké světovlády. Jak sama říká - svět potřebuje světového četníka a tím musí být opět USA. Takže, pokud bude zvolena, což pravděpodobně bude, její lobby je velmi bohatá a mocná, tak se asi začnou dít věci. Moc zlé pro nás pro všechny.

   Vymazat