Reklama

středa 5. října 2016

Islám je existenční hrozbou pro naše přežití jako svobodného národa! Svoboda má svou cenu. Cenou je vždy její obrana bez ohledu na důsledky.

Eva Hrindová
5.10.2016   Rukojmí
Žijete-li v Holandsku, stane se z vás kritik islámu prakticky okamžitě. Pokud ovšem chápete to, co znamená svoboda. Geert Wilders to chápe a proto koná tak, jak koná. Pro svobodného člověka není jiné cesty! Kéž bychom stejně odvážné a svobodomyslné politiky měli i u nás.Cituji:Minulý týden jsme měli v holandském parlamentu důležitou debatu. Diskutovali jsme o budoucnosti naší země. Poukazoval jsem na to, že jestli Holandsko ne-de-islamizujeme, tak žádnou budoucnost mít nebudeme. Náš čas je časem k činům.

Islám je existenční hrozbou pro naše přežití jako svobodného národa. Ten porušuje všechny základní principy svobody a naši ústavu.

Diskriminuje ženy, které mají podle Koránu cenu jen poloviny muže. Pod islámem neexistuje žádná svoboda náboženství. Odpadlíci si zaslouží trest smrti, Korán muslimům káže, že Židé jsou prasata a opice a křesťané se musí buď podrobit, nebo zemřít. V islámu není ani svoboda slova. Kritika Alláha nebo Mohammeda se trestá smrtí. Neexistuje žádné právo na život v míru a důstojnosti. Islám nařizuje válku, dokud celý svět nebude podroben Alláhovi.

Někteří si zjevně myslí, že když dáme svobodu nepřátelům svobody, tak tím dokážeme, že stojíme za svobodou. Opak je pravdou. Odmítáním vymezit hranice své tolerance se své svobody vzdáváme.Budeme-li v té naivitě pokračovat, tak ztratíme vše.

Žádný soudce mě nikdy neumlčí. A ani žádní džihádisté neuspějí. Bydlím v zabezpečeném domě a vozí mě pancéřovými vozy, na veřejnosti vystupuji v neprůstřelné vestě a před soudem budu v upraveném bunkru. Nikdy ale nebudu potichu.

Čím více se o to budou pokoušet, tím hlasitěji budu mluvit.

Je čas, abychom pozdvihli své hlasy. Nechť zazní jako hrom. Svoboda má svou cenu. Cenou je vždy její obrana bez ohledu na důsledky. Buďme odvážní a nenechme se došikanovat k podřízenosti.

20 komentářů :

 1. jo to jsou zname a pravdive veci zacina to burkou a konci sariou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vůbec nic neznáte a plácáte nesmysly.Islám není náboženství ,je to smysl a způsob života.

   Smazat
  2. Jo, pane Dvoraku, není to jen náboženství, ale ideologie se středověkými pravidly. 13:53 ve zkratce má pravdu, je to takové "pomalé vaření žáby".

   http://www.zrcadleni.cz/islamizace-cr-bezi-na-plne-obratky/

   Smazat
  3. 20:45 někde jsem četl, že Mohamedův životopis „vypadá jako sbírka psychiatrických diagnóz a jeho činy by stačily na osádku středně velkého vězení
   náboženská složka islámu tvoří jen velmi nepatrnou část – to je především mocenská struktura a je to i ideová a ideologická struktura, se kterou se také takto musí zacházet

   Smazat
  4. Islám jsou náboženství a "morální" zásady kočovnického kmene, který obchoduje a loupí a vzdoruje konkurenčním loupežníkům. Hodně paranoidní, velmi netolerantní, mačistický.

   Smazat
 2. Deislamizace není možná v situaci kdy mladí bojeschopní muži bez rodin jsou cíleně vyváženi do Evropy. Kdy západní země nevedou boj proti islamistům ale spíše je fakticky ochraňují a hlavním cílem např. v Sýrii je svržení jakéhosi Asada a instalace zřejmě právě islamistů k moci.( názor a idee jiného potenciálního režimu se dosud neoběvily, ani kdo konkrétně by to měl být) Myslím že tam se připravuje něco moc, moc škaredého

  OdpovědětSmazat
 3. Ano,Wilders má recht,jiné cesty není,nebuďme posraní a neserme se s nimi (s těmi islamisty ani jejich vítači),ani oni se taky s nikým neserou....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. !!!!!!!! podstatně účinnější by bylo: ...(s našimi zaprodanými politiky) ,ani oni se taky s námi ....
   Tak jak to píšete, až tu budou, to už bude pozdě, armádu skoro nemáme.
   Děda.

   Smazat
 4. https://pp.vk.me/c622223/v622223139/815a/CRh6XJmtpsY.jpg

  OdpovědětSmazat
 5. Zatím je to boj pouze od počítačů.Jsme zatím posraní se zvednout a fakticky říci a dost.Vítače pověsit ,nebo zvanci pověsí nás.Jak dlouho to budeme protahovat, až nás začnou likvidovat? Četl jsem o jedné rodině v Praze jak byla morálně a fizicky napadána těma gaunerama od islámu. Níkdo se jich nezastal, to budem čekat až se to přihodí nám? Věříme ,že se nám to vyhne a co když ne? Já si přeji aby se to stalo lidem co to zapříčinili.Ale jím se to nestane, protože ji platíme ochranku. Vládní zloději mají vládní imunitu vůči komu? Nemněli by se plebzu spovídat?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale já nevěřím,že jsme připosraní, ale zákony obranu neumožňují. Je nutné bez emocí jasně a zřetelně zakázat islám jako projev odporující naší civilizaci a to se všemi i venkovními projevy jako muslimský oděv atp.

   Smazat
 6. Jaké mají pracovní výsledky v zaměstnání?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to meleš Janku.

   Smazat
  2. On chce asi vědět, jak intenzivně a umně pracují invazníci, pokud už je nějaký z nich zaměstnaný. To by mě taky zajímalo.

   Smazat
 7. EU už si vás vychová k obrazu svému od mateřské školky, holenkové:

  Zdroj: http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/170424-eu-chce-formovat-mlade-lidi-na-skolach-bude-propagovat-demokraticke-hodnoty-unie/

  Než výchovu k lásce k Saracénským kukačkám, raději opustit EU, aby z nás nebyli emigranti - ale kam?

  OdpovědětSmazat
 8. "Krásná Paříž, město milenců...":

  https://www.youtube.com/watch?v=E_82mtuGiyU

  OdpovědětSmazat
 9. dokud cely svet nebude podrobeny "allahovi" cize diablovi :) sak samozrejme :D jeden taha cez USA a dalsi takto ziadny Allah ani neexistuje vsetko to riadi jedno prezlecene zlo, ktore, ale vie ze casom aj tak prehra...

  OdpovědětSmazat
 10. Napadá ma len jedna myšlienka,či ten Islam nie je to čo predpovedal svätí Ján v knihe zjavení a tiež Nostradamus,šelma a antikrist.či nie sme priami svedkovia tích udalostí.Peter s Oravy.

  OdpovědětSmazat
 11. Islám je existenční hrozbou pro ... prostě pro vše, včetně muslimů samotných!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Islám?
   Prosím, ale ve svých zemích, kde dlouho převládá. Je to jich věc.

   Existenční hrozbou pro nás jsou NAŠI VLASTNÍ POLITICI !!!!!! kteří masivní islamizaci Evropy nebrání, či dokonce ji skrytě a i veřejně podporují.

   Budou volby, a my si je stále a stále dokola volíme. Existenční hrozbou jsme tak i SAMI SOBĚ!

   http://euro.e15.cz/jak-zabit-civilizaci-821461
   http://www.express.co.uk/news/uk/65628/Secret-plot-to-let-50million-African-workers-into-EU

   http://pravyprostor.cz/euromed-tajny-plan-eu-na-postupne-prijeti-56-milionu-muslimskych-imigrantu/

   Děda.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.