Reklama

čtvrtek 20. října 2016

Jak chcete integrovat imigranty, když jste nedokázali integrovat ani Romy? Přestaňte do muslimských zemí vyvážet tu Vaši,, demokracii", která zde od začátku jejího vývozu stejně nikde nezakořenila a ani tam nikdy nezakoření!

Radek Rozvoral
20.10. 2016  Rukojmí

Dienstbierovci, sobotkovci, šabatovci, pelikánovci, pánkovci, kocábovci a ještě několik dalších sluníček se stále bije do prsou, že je potřeba imigranty integrovat a využít je jako novou pracovní sílu, která zde chybí.
Co je to za neskutečný blábol? Tihle „mistři světa“ v integraci měli čtvrt století na to, aby integrovali naše Romy a jak pak pochodili tito slavní integrovatelé? No velice „dobře“.


  Do romské integrace se stále pumpuje více a více financí z našich daní, vzniká stále více a více neziskových organizací na začleňování romského nepřizpůsobivého etnika a výsledek se stále nějak nechce dostavit. Peníze na integraci se každým rokem někam zakutálejí a výsledek je takový, že máme v naší zemi stále více a více vyloučených lokalit, kde tito lidé se svými malými dětmi ve špíně, smetí a mezi odpadky žijí. Jen tak pro zajímavost těch integrujících neziskových organizací pro tuto činnost existuje v České republice cca 150.

Takže si myslíte, že by bylo dobré svěřit těmto multi-kulti osůbkám integraci etnika, které je svou kulturou a středověkou vírou v netolerantní, velice násilnou a ženami opovrhující islámskou ideologii co do stylu života a ve svém myšlenkovém pochodu ještě mnohem problematičtějším etnikem než naši Romové? No samozřejmě, že je to neskutečný nesmysl a jestli k tomu někdy opravdu jednou dojde, tak ještě budeme velice rádi se slzou v oku vzpomínat na naše „zlaté“ Romy.

Nenechme se oblbnout nějakými povídačkami o tom, že imigranty využijeme jako chybějící pracovní sílu. Tito lidé do Evropy nepřicházejí za prací, ale jen a pouze za sociálními dávkami a evropští lídři jsou tak tupí, že jim je dávají. Samozřejmě, že je potřeba lidem, které vyhnala ze svých domovů válka pomoci, ale jedině tam odkud přicházejí nebo v nejbližších sousedních zemích, aby to i pro ně bylo kulturně snesitelnější. K tomu je ale také samozřejmě potřeba, aby se přestala do muslimských zemí vyvážet demokracie, která zde od začátku jejího vývozu stejně nikde nezakořenila a ani tam nikdy nezakoření.

38 komentářů :

 1. Tady nejde vůbec o nějakou integraci a skutečný osud migrantů, ale o sprostou zlodějinu na daňových poplatnících od stále stejných posametových mafií. Navíc pozitivní diskriminace jednoho etnika vůči většinovému není nic jiného než úmyslný obrácený rasismus, za účelem vytvoření problému a rozhádání vlastního většinového obyvatelstva (vzor Francie, Anglie, Německo,Belgie atd.). Pak se bude zase lépe krást pod rouškou nadací, nevládek, humanitárních organizací a podobných lumpáren.O nic jiného jim nejde. Navíc nám dorůstá nová generace lehkého života a snadného kořistění chtivá, která je napumpovaná ze škol (hlavně humanitních směrů) havlovskými sračkami ala tibetské fangličky, házení barev na čínské vlajky a fascinovaná "umělci" typu Kočáb, Černý, 100hoven,. Generace, která nemá ve skutečnosti žádnou perspektivu, žádnou představu o životě, chce se jen poflakovat a snít o úžasném zahraničí a která se do 30let bude prochlastávat a profetovávat za sponzoringu a živení rodičů.
  Tato naprosto neproduktivní nová krev pražských a brněnských flákačů (mamánků) a mafiánských rodinek chce také svá křesílka, ůřady a hlavně prachy. Pro ty udělají cokoliv a zradí i vědomě kohokoliv. To je celý jejich program zabalený do humanistických keců.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Trefné.

   Smazat
  2. velmi spravne a souhlas jak s clankem tak i s 12:43

   Smazat
  3. Lépe to snad ani nejde napsat.

   Smazat
  4. Ano jsou to všechno spratci z židovských rodin kteří tuto zemi rozkradli anebo rozdali svým souvěrcům v Evropě a usa,a dodnes v tom pokračují...mazat to můžete Davide nebo Dvořáku neboť k nim etnicky patříte,ale bohužel je to fakt......

   Smazat
 2. VPÁD HORDY VETŘELCŮ
  Už se valí horda tmavá, zvěř se takto nechová,
  pozvala je sem ta kráva, co si říká Merkelová.
  Jedou lodí, vlakem, pěšky, derou se přes zátaras,
  v zimě nasadí běžky, nesmí sejít ze svých tras.
  To, že vpadly cizí rasy, Evropě se prodraží,
  zbydou jen prázdné kasy a posraná nádraží.
  Při té cestě za svou vizi, stelou si, kde se dá,
  úcta k mrtvým je jim cizí, hřbitov nikdo nehlídá.
  Mrtví dědci, také babky, jste v tom až po kotníky,
  serou na vás cizí zadky, ochcávají pomníky.
  Merkelové to jedno je, vidí co tam mužů je,
  těší se na znásilnění, konečně si užije.
  Až se smísí tato chasa s tou německou árijskou,
  vznikne zcela nová rasa s granátem a propiskou.
  Změna znaku také láká, měl by tam být někdo tmavý,
  co v jedné ruce drží ptáka a tou druhou bombou zdraví.
  Před tím, než se všechno zhatí v zájmu práva šaría,
  ochraňuj nás všichni svatí, Bůh i Svatá Maria.
  Václave, ty krále český, chceme jít k Tobě ve stopě,
  vždyť nám tady bylo hezky, než jsme byli v Evropě.
  Lide český, vzbuď se! Více! Chraň sebe i tento stát!
  Zlatý svrab a neštovice, chceš se takto zahrabat?
  Chceme se mít opět skvěle, nelze takto v tichu hnít,
  ať Unie jde do prdele, řiť nám může políbit.

  OdpovědětSmazat
 3. Ať si ty uřezávače a prznitele vezme Diensblír do Fuckingtownu a může ještě přibalit lejnolahvárenskej ksindl,banderovský podporovatele a havloidní bezmozky!!!!Čokovopice a Hitlery je určitě přijmou s otevřenou náručí!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Článek mi mluví ze srdce.Ne jenom 25 let,ale skoro 300let(?)se cikáni ani nezačlenili,ani neintegrovali.Za jak dlouho se kudla v zádech stane tělem hostitele?No a arabové a afričané v příchozích počtech to už není o čem mluvit.

   Smazat
 4. https://www.youtube.com/embed/BUJIm6pgLBE
  Velmi poučné video o migraci, bohužel to není vůbec k smíchu. Naši politici nás chtějí zlikvidovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jen si zkuste proti tomu protestovat:
   http://zvedavec.org/vezkratce/13450/

   :-(

   Smazat
 5. Dienstbír - ten kdyby mohl,tak s nima i obcuje,hajzl jeden multikulturní...Toho bych chtěl potkat někde navečer na ulici...,kripla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nebylo by lepší, kdyby ho potkali nějací prudší multikulti? Možná by efekt byl stejný, alety bys byl z obliga.

   Smazat
 6. Integrace migrantů, pomoc v nouzi, vývoz demokracie,... To je všechno jenom kouřová clona na likvidaci evropských národů. I když nemám vysoké mínění o drtivé většině našich, potažmo evropských politiků, stále jsem přesvědčený, že nejsou tak tupí a slepí, aby neviděli a nechápali, že 99% muslimů nelze integrovat podle západního střihu. Tak že skutečným důvodem tohoto jednání musí být něco jiného, než se nám snaží namluvit. Pravdou je, že v minulosti byl právě nacionalismus hnacím motorem všech válek na evropském kontinentu. Tenhle motor by vypadl ze hry, pokud by došlo k odstranění národností. Zbyla by "jenom" státní příslušnost. Ale dle mého soudu i ta postačí k vedení válek ve jménu mamonu. Ono stačí vyvolat pocit křivdy a pak už to jde samo.
  Zcela mimo mísu není ani zvrhlá teorie Thomase Barnetta o vytvoření nové, světle hnědé a přihlouplé rasy smíšením evropanů s arabskými a černými migranty.
  A do třetice nelze ani vyloučit redukci světové populace. Protože evropské národy už nedisponují dostatečnou vzájemnou řevnivostí, vytvoří nám konfliktní situaci dovozem problémového etnika. Vzájemný střet je pak už jenom otázkou času a vhodné příležitosti.
  Jak vidno, důvodů k importu migrantů lze nalézt hned několik. Ale ten, který nám neustále opakují dobroserové je ten nejméně pravděpodobný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč tolik zbytečných spekulací pane Hricáku? Dnes jsou důvodem veškeré špíny prachy - špinavé prachy. Proto to všechno - špinavci politici, špinavci převaděči, špinavci, kteří to financují. Samozřejmě že politické vši vědí, jaké nebezpečí všem hrozí, ale pořád si myslí, že hnědáky z východu zvládnou asi jako cikány, že prostě budou bydlet v nějakých zříceninách, srát venku, a s poukázkami na žrádlo budou spokojené etnikum. Tam,odkud táhnou, je bydlení a sraní venku v pohodě, ale žrádlo je jaksi jen za práci - i tu myš si musí vlastnoručně ulovit a banán utrhnout. A jak hnědáků přibývá, tak myší i banánů ubývá - prostě táhnou nažrat se do jiných států, kde lidi makají, a vydřené daně se přerozdělují i na financování bydlení a sociálních dávek. A těch pár dementních hajzlů, kteří to zpozadí platí, jsou miliardáři, kteří by si mohli nejspíš koupit celou zem. I politici jsou placení za politiku, kterou ve prospěch několika šmejdů dělají. Ostatně - kde je ten prospěch? Peníze se jen točí, každý je každému dlužný, jako se splácí a jako se nesplácí, a všechno jde kamsi do hajzlu. Celá uměle rozesraná Afrika se stěhuje někam jinam, a bude ponechána na pospas drancování. Afričanům se dařilo úplně nejlépe za doby kolonií, bohužel kdosi jim vsugeroval, že mají chtít svobodu. Tak ji mají. Zvedli se jako sarančata, a kam slétnou, tam sežerou úrodu, a zanechají úplnou pustinu.

   Smazat
  2. Afričanům se dařilo nejlíp , když tam ještě žádnýý bílý massa nebyl !!

   Smazat
  3. No nevím - to by ještě bydleli na stromech jako opice, chodili by nahatí, lovili by zvěř luky a šípy. Bílý massa je naučil pracovat a obdělávat zem, poznali, co je to úroda, a jak ji zpracovávat, domácí zvířectvo, škola, oblečení, silnice, bazény, hotely, slušné domy. Pak jim kdosi nakukal, že bude lepší bílého massa vyhnat a jeho majetek si přivlastnit. I stalo se. Když všechno sežrali, rozbili a zničili, nemají kam sáhnout. I mají hlad. Bez motivace a biče nad sebou pracovat nebudou, stavět si domy nebudou, pěstovat obilí a zvířata nebudou. Ale zpátky na stromy už vylézt neumějí - i zvedli se, a hromadně táhnou za svým bílým massa kamsi do Anglie ( kolonie Britská Guyana) Francie ( kolonie Francouzská Guyana) Tady jsme - živ nás. Tak se to stalo.

   Smazat
  4. souhlas s 19:13!! A taky indiánům v Americe a tak dále!!!!

   Smazat
  5. Konečně proč ne - když se to tak vezme, pologramotné hordy nahatých lidí s velmi nízkou věkovou úmrtností a obrovskou kojeneckou úmrtností, které o okolním světě nevěděly lautr fraj nic. Kmenové hospodaření, surové kmenové války. Svět by nic nevěděl o nich, a oni nic o světě. A možná by tam byl ještě i kanibalizmus. Každého cizího novináře by sežrali. Asi jo - asi by to bylo super.

   Smazat
 7. Nejen s cikány (pokud budu používat Rom, tak je urážím), ale gadže, kteří nechtějí se integrovat nikdo nic neudělá. Znám spoustu cikánu, kteří žijí lépe jak mnozí "Bílí".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:19 Ti "nepřizpůsobiví bílí" nejsou problém. Většinou žijí jednotlivě, takže postupně vymřou. To ale není případ Romů. U nich je plození dětí "výrobním prostředkem", zdrojem příjmů. Proto je jejich životní úroveň vždycky vyšší, než bezdomovců. Róma bezdomovce jsem nikdy neviděl. Ti si vždycky dokážou najít ten správný "cecík".

   Smazat
 8. spravne integrace u ciganskych hord funguje pomalu a zridka a u te bandy co nam zde chteji nasrat z dnes jiz amerikou demokratizovanych zemi jako je afganistan irak libye a treba egypt integrace nehrozi vubec!!!
  vsem politikum kteri souhlasi s prijimani emigrantu dat povinne jednu takovou rodinu k integraci do sve pece!!!
  chef

  OdpovědětSmazat
 9. „Jen tak pro zajímavost těch integrujících neziskových organizací pro tuto činnost existuje v České republice cca 150.“
  Tady je pro ukázku, několik z nich, které se zabývají migranty. Je uvedena i výše dotací (státních i zahraničních), které spotřebovávají .

  •Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU) 46 786 527,- Kč
  •Sdružení pro integraci a migraci (SIMI) 30 079 876,- Kč
  •Poradna pro integraci (PPI) 22 973 418,- Kč
  •InBáze 10 565 144,- Kč
  •Multikulturní centrum Praha (MKC Praha) 23 611 803,- Kč
  •Člověk v tísni, o. p. s. 249 628 650,- Kč
  •Sdružení občanů zabývajících se emigranty (SOZE) 7 016 246,- Kč
  •META, o.p.s. - Sdružení pro příležitosti mladých migrantů 21 042 731,- Kč
  •Centrum pro integraci cizinců, z.s. (CIC) 25 969 612,- Kč
  •Evropská kontaktní skupina o.s. (EKS) 31 227 714,- Kč
  •MOST PRO, o.p.s. 6 004 237,- Kč
  •NESEHNUTÍ 3 779 695,- Kč
  •Slovo 21, z.s. 25 148 073,- Kč
  •AMIGA, z.s. (pozorovatel) nedohledáno
  •La Strada CR, o.p.s. (pozorovatel) 1 169 596,- Kč
  •Poradna pro občanství, občanská a lidská práva 50 547 441,- Kč

  Plno dalších, jako jsou např. Evropské hodnoty, Liga lidských práv, Amnesty international, Greenpeace, Hnutí Duha, atd., atd. jsou také napojeny na státní rozpočet, plus finance ze zahraničí a jejich účelem je vyvíjet tlaky na legálně zvolené vlády. Tomu se také říká paralelní centrum (nikým nevolené) moci.
  Má-li mít někdo právo vyvíjet tlak na vládu, jsou to občané země, prostřednictvím referend. Takže nepotřebujeme takovéto neziskovky, nýbrž funkční zákon o referendu. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Volte SPD, mají v programu všelidové referendum a pak se rozhodne o osudu těch parazitních neziskovek.

   Smazat
  2. Nejhorší na tom je, že 80 % těchto prostředků jde na nákldy těchto organizací (mzdy, kanceláře, auta, provozní náklady)a pouze 20 % jde těm potřebným. To je naprosto skandální.

   Smazat
 10. Souhlasím s článkem je pravdivý. Pokud se nynější hloupá migrační politika EU nezmění, dojde na archaické "kdo z koho"a naše kultura to proti agresivním náboženským fanatikům prohraje. Je možné, že si to tak někdo přeje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale oni nejsou náboženští fanatici, jak se pořád všude a do nekonečna mele. Oni se jenom jdou zadarmo nažrat, to je jediné co chtějí. Klidně budou bydlet v ghettech, srát na zem, nebo i chrápat po zemi, ale za nic nebudou platit, jídlo zadarmo, a volný pohyb kde chtějí - to je všechno co chtějí. Nechtějí nikoho předělávat - chtějí se mít dobře zadarmo. A samozřejmě dochází k pudovým excesům ( osahávání žen a znásilňování) protože po světě táhnou samí muži - jak blbci. Kdyby si sebou vozili své ženy, bylo by to v pohodě.Ale táhnou muži - ženy s houfem smradů přitáhnou později. A taky staří rodiče. Zadarmo bydlet, zadarmo žrát. Práce ne. K ničemu se nenechají donutit - to je celé jejich náboženství, ale když budou ponecháni na pokoji, jsou neškodní.

   Smazat
  2. Jsou neškodní : https://amail.centrum.cz/download.php?msg_id=000000001c740000765402446099&idx=1.4&filename=OSBD_TP_diskuse.pdf&r=77.83941622162587

   Smazat
  3. oni nebudou žít v ghetech,arabské firmy v Teplicích:
   https://amail.centrum.cz/download.php?msg_id=000000001c740000765402446099&idx=1.2&filename=Islam_TP_podnikatele.pdf&r=32.04289096934385

   Smazat
  4. .... když budou ubytováni, ošaceni, živeni, volný pohyb. Pak budou neškodní. Nemají o zabíjení svých chlebodárců zájem. Proč taky? V podstatě nechtějí vůbec nic.Žít v cizí zemi tak, jak jsou zvyklí ve své. Nebezpečí tkví pouze a jedině v jediném - nejsme schopni je uživit. Obrovská porodnost, obrovské množství lidí. Jako sarančata byla pohromou pro farmáře, kam se hejno slétlo a usadilo, musel se farmář vystěhovat. Farmu sežrali a pak letěli dál. V tom je nebezpečí. Ostatní jsou bláboly. Excesy jako páchají bílí sajrajti a jiní ujetí smradi. V tom bych rozdíl neviděl.

   Smazat
 11. někteři da se řici většina politiku ve svem egoismu a nadřazenosti nad plebsem jen otevřou držku už z ni padaji sračky ovšem že ne na ně ale na jejich poddane a jejich portmone otazka je kdy plebs pujde proti jejich knižecim ranam nedbaje bolesti

  OdpovědětSmazat
 12. Cikáni se neintegrovali. Ani nepřizpůsobiví komouši se za bezmála 30 let neintegrovali. Muslimáci se také neintegrují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V anerickém zadku se žije dobře ?? Jistě jste přizpůsobivý !!??

   Smazat
  2. Komouši že se neintegrovali? To myslíš vážně? Ti největší a nejtvrdší aparátčíci ( pionýr - svazák) se integrovali úplně první. A jaký léta? Byli s tím hotovi do měsíce. Modrý převlek, modrého ptáka, a antikomoušský kecy! A rozlezli se zase všude jako vši - všechny vedoucí pozice všude včetně justičních, policejních a státních obsadili znovu. A dál je budou přepouštět výhradně jen svým potomkům. Jiná šance už není - jen převrat.

   Smazat
  3. Anonymní20. října 2016 16:46 co to pises za socialismu musely do prace a kdyz ne tak do lochu za 203 prizivu to jedine na ne plati a muslimaci se neintegrujou nikdy to je pravda tak nato pamatujte az pujdem k volbam jestli se to ted nepovede tak za 4 roky bude pozde SPD

   Smazat
 13. Pan Rozvoral se mýlí!Integrace těchto není věcí
  posledních 30ti let,protože zmínky o nich pochází
  již z 15tého století.Takže hlavně oni sami nechtějí
  být integrováni.Vždyť by je to nutilo pracovat!
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 14. vytetujte tento článek všem kocábům,švancikům,kalousům.štětináčům,šabatkovcům atd.až do posledního kolena,brzo na ně stejně dojde.Radějí už utíkejte a spaste duši šmejdi

  OdpovědětSmazat
 15. Nejen migranti, ale i politici, kteří nám je vnucují, jsou naši nepřátelé . . .

  OdpovědětSmazat
 16. Není to tak dávno, co nám vyprávěli o tom, jak nebude další generace moci vydělat v rámci solidárního systému té předchozí generaci na penze. A z čeho budou vypláceni tito národní hosté? Kdo na ně a na různé příživníky z tzv. neziskovek bude vydělávat? To nejde do nekonečna a v neomezeném rozsahu. A lidi to navíc ani nebude bavit, aby vydělávali na druhé a dostávali za to méně, než ti uměle vyživovaní.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.