Reklama

.

.

neděle 23. října 2016

Jeho „svatost“ dalajláma v Praze a ministr Herman (veřejný dopis)

23.10.2016   Czech Free Press
V pondělí 17. října dorazil do Prahy nezvaný host – jeho „svatost“ dalajláma. Prezident ani vláda ho nezvali a odmítli se s ním setkat. Přivítal ho pouze bývalý mluvčí České biskupské konference (ČBK), nyní už ministr, Daniel Herman. Pokrytecky se vyjádřil: „Přijmu ho jako duchovního představitele jedné z církví“.


1) Herman se dopustil manipulace. Tibetský buddhismus není církví, navíc jiní buddhisté ho považují za sektu.

2) Herman zneužil vládní úřad proti zájmům a dobru České republiky. Dalajlámova návštěva měla závadné ideologické pozadí. Prezident Zeman v této situaci prezentuje a hájí zájmy České republiky. Herman ale ideologicky hájí antivlastenecké zájmy někoho, komu jde o morální a ekonomickou škodu českého národa. Ani v médiích se nesnaží aspoň navodit dojem, že mu jde o národní zájmy, ale prozrazuje, že mu jde o zájmy své a zájmy svého strýce v Kanadě. Navíc se snaží prezidenta úskočně kompromitovat. Nejspíše tím chce odvést pozornost od reality, že místo ve vládě mu už nepatří.

Předtím dalajláma navštívil Polsko a Slovensko. Na Slovensku ve svém projevu uvedl, že lidé se musejí naučit být empatičtí a ideologicky se zasadil za islamizaci křesťanských území, když se ohradil proti označování muslimů za teroristy.

1) Kdo vlastně je dalajláma?

2) Kdo mu otevřel cestu?

3) Jaký cíl má jeho „misie“?

Ad 1) Dalajláma je hlavou tibetského pohanského kultu. Pokládá se za 14. převtělení božstva Avalokitešvara, tedy za převtěleného boha. Tibetský buddhismus neuznává jediného pravého Boha, uctívá božstva, která katolická církev i Písmo svaté nazývá démony. První křesťané se odmítali klanět pohanským božstvům a uctívat je. Mnozí šli raději na mučení a smrt, než by hodili jediné zrnko kadidla k jejich úctě.

Uctívat dalajlámu a tvořit s ním duchovní jednotu je znakem apostaze, tedy odpadu od pravého Boha. Dalajláma pokrytecky mluví o svobodě a lásce k bližnímu – empatii. Fakta z Tibetu svědčí o používání nástrojů na řezání nosů a uší, na lámání rukou, na podřezávání šlach na nohách, na lití horkého klihu... Oběti byly oslepovány, mrzačeny, zbavovány končetin...

Obyčejní Tibeťané proto neviděli v Číňanech okupanty, ale spíš vysvoboditele z otrockého řádu a nelítostné krutosti, která zde vládla. Jeden z mnoha případů: Nevolník Z. T. Wang z velké bídy ukradl dvě ovce patřící klášteru. Za tento čin ho zbavili obou očí a zmrzačili mu ruku, takže ji už nikdy nemohl používat. Přestal být buddhistou a řekl: „Když svatý láma přikázal, aby mě oslepili, přesvědčil jsem se, že na tomto náboženství není nic dobrého.“

Dalším příkladem je v minulém století známý evangelista Singh. Ten byl za hlásání evangelia odsouzen lámou v Tibetu k trestu smrti a hozen do vyschlé studny, kde bylo několik zahnívajících mrtvol. Toto je názorný příklad „empatie“ a „tolerance“ ke křesťanům!

Tibetská sekta „Červené čepice“ odedávna rozvíjí u mladých lámů schopnost telepatických kontaktů; ve skutečnosti jde o kontakt s démonskými energiemi. Aby tibetští mniši takzvaně zlepšili „roaming“ démonického spojení, používali krutou praxi: pod základní kámen nové klášterní stavby zazdívali mladičkého lámu. Předtím mládence uvedli do stavu „samádhi“. Tvrdili, že mrtvoly mladých lámů vydávají záření usnadňující telepatům přístup k požadovanému objektu.

Je vrcholem slepoty křesťanského Západu, že je dalajlámovi vytvářen image morálního idolu a duchovní osobnosti. Ve skutečnosti jde o hříšnou idolatrii.

Ad 2) Cestu ke slávě otevřel dalajlámovi apostatický vídeňský kardinál Franz König, který také v poslední dny Koncilu (1965) rafinovaně vsunul do dokumentu Nostra aetate herezi o úctě k jiným náboženstvím, tedy i o úctě k jejich démonům. To je ale neúcta k Bohu a hřích proti prvnímu přikázání, které zakazuje uctívat jiná božstva – démony – a ustanovuje: „Jedinému Bohu se budeš klanět, nebude u tebe jiných bohů... neklaň se jim (neuctívej je) a nesluž jim“. (Dt 5,7-9)

Liberální teologové po Koncilu pak neustále mantrovali slogan o úctě z „Nostra aetate“, a tím skrytě likvidovali samotnou podstatu křesťanské víry. Dalajláma byl v roce 1986 v Assisi a stal se pro liberální katolíky symbolem vtěleného programu Nostra aetate – ve skutečnosti vnitřního sebezničení katolické víry.

Do Česka dalajlámovi po pádu komunistické vlády otevřel cestu kněz-apostata T. Halík, který zmanipuloval stařičkého kard. Tomáška. Ten si nechal dalajlámou nasadit na šíji chomout – „věnec

přátelství“. Tímto gestem se církev v Česku měla podřídit pseudobohu dalajlámovi! Brzy na to kardinál zemřel. Halík spolu s prezidentem Havlem dalajlámu pak často zvali do Prahy.

Ad 3) Do ČR dalajláma přijíždí v předvečer setkání Visegrádské čtyřky, která je vystavena velkému tlaku z Bruselu s cílem islamizace těchto křesťanských národů. Proč dalajláma nekoná své misijní cesty v sousedním Pákistánu či Saudské Arábii? Tam ať pravdivě poví, že se pokládá za vtěleného boha, tedy že je na stejné úrovni jako Alláh, a tím je zároveň vyšší než Mohamed. Zřejmě by se ze své mírové misijní cesty už živý nevrátil.

Ptáme se: Je dalajlámova „misie“ v ČR, SR a Polsku k jejich morálnímu, duchovnímu i ekonomickému dobru, anebo je k jejich škodě? Je dalajlámova misie v zájmu Bruselu a USA, anebo je proti zájmům těchto globalistů NWO? Když dalajláma opustil Tibet a usadil se v Indii, dostávala tibetská emigrantská komunita od CIA 1,7 milionů dolarů ročně, jak bylo v roce 1998 publikováno v dokumentu ministerstvem zahraničí USA. Tedy dodnes Amerika toto 14. převtělení božstva Avalokitešvary bohatě platí ke svým službám!

Prezident ČR a politici mají tolik zdravého rozumu, že se s dalajlámou odmítli setkat, ale katoličtí lidovci ve vládě ukázali, že jsou zrádci nejen církve, ale i národa!

Tohoto „převtěleného boha“, ministr Herman jako „převtělený anděl“ v Česku oficiálně přivítal. Tento svůj farizejsky čin paradoxně komentuje, že prý tím „pohnul českým národem, aby měl zase rovnou páteř“. Jak konkrétně Herman tuto „rovnou“ páteř sám prezentuje? Hrbí se a podlézá globalistům a Bruselu, přestože je to ke škodě křesťanství i českého národa. Jeho „rovná“ páteř je podivuhodně elastická.

Připomínáme, že když byl Herman mluvčím ČBK, katolíci, ale i morální občané byli pohoršeni a protestovali, že v metru a na jiných místech je vyvěšen plakát urážející našeho Spasitele (na kříži místo Něj byla pověšena nahá žena). Muž s „rovnou“ páteří se těmto lidem vysmál a drze tvrdil, že nemají nic společného s křesťanstvím a navíc prý nerozumí současnému umění.

Dalším projevem jeho „rovné“ páteře je, že když zaujal místo ministra kultury, zlikvidoval proces registrace Ukrajinské pravověrné řeckokatolické církve (UPŘKC) těsně před jeho dokončením. Demagogicky, bez jediného argumentu a navzdory znaleckému posudku, to absurdně odůvodnil tak, že prý ze strany UPŘKC jde o jakési nebezpečí „terorismu“ a „extremismu“. Připomínáme, že v Česku je schválená náboženská společnost muslimů, ke které ale Herman nemá žádné výhrady. Jeho likvidace registrace UPŘKC byla protizákonná!

Zneužitím úřadu gestem oficiálního vítání dalajlámy vyjádřil, že neuznává územní celistvost jedné ČLR. Tento odpadlý kněz má stejného ducha jako heretický kněz T. Halík. Oba škodí křesťanství i národu. Odvolání z postu ministra ČR logicky navrhl a odůvodnil mluvčí prezidenta.

Dalajláma, „jeho svatost“, 14. vtělení pohanského božstva, není symbolem empatie, ani duchovní obnovy pro křesťanské národy. Je služebníkem náboženské a politické globalizace, která vede k autogenocidě křesťanství i evropských národů. Za tímto tvrzením jako pravověrní katoličtí biskupové plně stojíme!

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

+ Metoděj OSBMr + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři

37 komentářů :

 1. Herman je vlastně fašoun.Co nám to nalezlo do politiky za dacany ,kteří mluví za lid ČR,kde máš ten lid šmejde?Už mě to uráží jak někteří všiváci typu Herman se zaštítují lidem.Halík další imbecil.Přečtite si dějiny vy debilové o Tibetu a vemte provaz a jděte k lesu,už konečně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prezident Zeman řekl Americkému velvyslanci že má přístup na hrad odepřen. No a Americký velvyslanec režíruje proti hradu tyto svinstva za pomocí lidí jako je Herman, Halík a spol. V ČT 24 ve zprávách ukazovali události v Maďarsku v roce 1956. Nesdělili občanům, že to bylo všechno režírované Americkou CIC, která celé toto tzv. povstání vyprovokovala. Následoval rok 68 u nás pak v roce 1981 události v Polsku. Američané se činí, podle hesla, čím hůře tím lépe. Teď se celé týdny budeme zabývat nesmyslem kolem Hermana a jeho strýce a Američané budou páchat zvěrstva a zabíjet lidi po celém světě a budou to vydávat za demokracii.

   Vymazat
  2. Ani muk o tom, že obhájci lidských práv a demokracie hned na začátku povstání přepadli kasárna bezpečnosti, které byly plné nově nastoupených nováčků. Mladé chlapce věšeli na okolní stromy, aby je upálili.

   Vymazat
  3. V Maďarsku v roce 1956 došlo k násilí ze strany protirežimních sil. S amnestií se dostali na svobodu fašisti (Hortyho Rychlé šípy) a kriminálníci. a začalo se vraždit. Tomu říkáte lidové povstání? Jestli v 11 milionovém Maďarsku tehdy bojovalo 10.000 lidí, tak ot je moc. Ale to havloidi nikdy nepřiznají, že fandí upalování nevinných lidí, že straní fašistům, že lžou a cenzurují!

   Vymazat
 2. Ale přece dalajlámu nenapadlo jen tak rozjet se do ČR kam ho nikdo oficiálně nepozval! To snad je vyloučené, aby sem soukromě přijížděli prezidenti, diplomati, a ostatní představitelé nějakých režimů. To by sem taky mohl přicestovat nějaký ten Abdul z takzvaného Islámského státu? Nebo Ali paša z Bagdadu? Nebo papež? Celé je to nějaké divné. Kdo vůbec vyprovokoval dalajlámu k takové cestě? Vždyť už je to stařík nad hrobem - a je si vůbec vědom, co tady jeho návštěva způsobila za mediální čoromoro - ten sluha boží? A teď ten medailový strejček, taky stařík - a příbuzný Hermana - kdo si toto divadlo u Hermana objednal a k čemu to má dovést? Nevěřím, že to má být jen tak. Nebude oslava české státnosti zneužita k nějakému majdanu? Ten, kdo to tady sleduje a ovládá, už dobře vidí, jak jsou lidi nasraní na USA - i diskuze internetové někdo sleduje, a z toho se pak čerpá poznatek o "náladě" řadových občanů. Prostřednictvím diskuzí se tyhle mršiny dozvídají všechno, a jsou tak v obraze. A konají. A za pár týdnů je další pofiderní svátek - 17.listopad, totální zvrat všech občanských a státních hodnot. Nebo až tam vypukne majdan? Osobně bych se vyhýbal teď jakýmkoliv shlukům a shromáždění. Už to není zase až taková prča.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 16:44
   Dobře napsané.
   Už je zase potřeba nové hrdiny,proti tomuto falešnému kapitalismu.

   Vymazat
  2. Je třeba ten xindl pověsit, všechny ty hermany. dinstbiery, halíky, kocáby atd,atd.
   jsou to zrádci národa.

   Vymazat
  3. V Praze žije dost gaunerů, aby zaplnili Staromák a huláháním si vynutili válku proti Rusku.

   Vymazat
 3. Hermann je černoprdelnický xindl sloužící oddaně Schapirovi

  OdpovědětVymazat
 4. Vše je napsáno výše, teď je na vládě ČR, aby odstranila toho odporného provokatéra a sluhu cizí mocnosti, ze svého středu.

  OdpovědětVymazat
 5. Herman je představitel katolické církve, která má své úřady v naší republice. Vrchol cynismu byl, když sloužili tento týden mši za hrdiny, kteří spáchali atentát na Heydricha. Jsou bez studu. Zádušní mši by měla být sloužena v pravoslavném chrámu a u této příležitosti by mělo být vzpomenuto na ty statečné kněze této církve, kteří jím pomáhali, a kteří byli za tuto pomoc popraveni. Katolická církev kolaborovala s Hitlerem. Sloužení mše je vrcholem cynismu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vrchol cynismu bylo, když na srazu Lancmanšaftu( dříve revanšistů)zaznělo za přítomnosti českého občana Schwarzenberga, že atentát na Heidricha byl zákeřný teroristický čin! Nikdo se proti tomuto prohlášení neozval, ani komunisti. Ti zřejmě proto, že to bylo vše zorganizováno a připraveno v Londýně...

   Vymazat
  2. tak nějak mě napadlo - až "bouchne" ismlámská časovaná bomba, nepůjdou všichni křesťanští černoprdelníci pod kudlu jako první? Copak si to neuvědomují?

   Vymazat
  3. No,k A 16:55

   .....to si toliko náš D.Duka přivlastnil hrdiny českého odboje a členy jejich rodin.

   Za protektorátu všichni biskupové v Třetí říši Hitlera podporovali a mších až do konce roku 1944 organizovali v kostelích Hitlerovi podporu modlitbami a prosbami k bohu.
   Vymazat
  4. Z odměny za zásluhy o "dopadení a likvidaci parašutistů" dostali největší část zrádci Čurda, Gerik a na třetím místě jistý Franz/František Bobe, v tu dobu nejvyšší administrativní představitel katolické církve v Praze/Protektorátu (po válce dopaden odsouzen za kolaboraci a oběšen). O této osobě, která měla i dle gestapa značné "zásluhy" se dnes taktně mlčí a Duka pravidelně pořádá divadlo s mší za zavražděné spolupracovníky a rodinné příslušníky parašutistů. Vskutku exkluzivní ukázka pokrytectví a prolhanosti katolické církve!

   Vymazat
 6. Nejsem věřící a jakékoli náboženství pokládám za zotročování lidí a manipulaci s nimi ve prospěch někoho. Ale ani jako takové mi není jedno, když se nám někdo zvnějšku snaží nabulíkovat, že klasická rodina už není normálem, že děti nemají poslouchat rodiče, protože to odporuje jejich takzvaným právům. V tomto případě mě návštěva dalajlámy zdaleka tolik neirituje jako bezbřehá tolerance menšin na úkor většiny. Katolická církev, pokud myslí svá prohlášení vážně, by měla hájit především zájem většiny. A to, nezlobte se pánové biskupové, nečiní. Zdravím, Pavla

  OdpovědětVymazat
 7. Poslední hysterické kroky, současné, mocenské garnitury mi velice připomínají, totalitní goebbelsovské praktiky, nacistického Německa. Občané jsou povinni si myslet jen to, co se jim vylhanýmí, manstreimovými médii předloží. Jakýkoliv jiný názor bude tvrdě trestán a občané šikanováni. Sledování závadných textů a jejich šíření na internetu bude trestné. Jakékoliv demonstrace proti proamerické, kolaborantské klice, která se souhlasem pana zastupujícího, říšského protektora Schapira, této porobené a rozkradené zemi vládne, budou nekompromisně potlačovány a jejich aktéryčeká trestní stíhání. Inu, totalitní praktiky ve stylu rozvinuté, kapitalistické společnosti. Proamerické, kolaborantské pro-titutky, které ze souhlasem USA, ovládají Česko se bojí. Skutečné demokracie se bojí, jako čert kříže.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesněji: Skutečné demokracie se bojí jako Havel přímé volby.Voliči lidovců příliš míchají slivovici s kadidlem.

   Vymazat
  2. jj, viděli jste ten dokument, jak Adolf ještě na začátku května 1945 posílal do obrany Berlína klučíky a staré dědky - a oni šli?
   Půjdeme také? Já tedy ne...

   Vymazat
 8. Upřímě věřící katolíci by si měli v té své církvi už konečně udělat pořádek,jinak je ostatní budou mít za pitomce...Vždyť ten Halík,Herman a konečně i ten "potróblé Fana z Aržentíny" tu víru obrací v šaškec....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vždyť i ten polský papež byl žid.Když si přečtete a podíváte se na histori Tibetu je to samé jak podporovat fašismus v té nejhorší podobě.

   Vymazat
  2. Kdepak asi vznikl symbol 3. rise - svastika?

   Vymazat
 9. Sobotko, budeš konat a Hermana jako zrádce vyhodíš z vlády? Provádí jen samé zlotřilosti na místo ve vládě ztratil morlní nárik.

  OdpovědětVymazat
 10. A pak, že je to pan prezident, kdo v Česku rozdmýchává emoce a nepokoje. Pravda je jiná. Je to např. Herman a jemu podobní pravdoláskaři, je to hnusná propaganda a je mi z nich špatně.

  OdpovědětVymazat
 11. Já si myslím,že ministr Česka nemá právo jednat v rozporu s politikou Vlády Česka v jeho úředních hodinách a ve vládní budově. Jinak,asi jako kdokoliv,může jednat i "jak mu zákon nezakazuje",jako soukromá osoba,tedy,ačkoliv riskuje problém se svou loajalitou. Myslím si,že Dalajláma může být klidně inkarnací jakékoliv bytosti (to Ježíš byl,mimochodem, údajně také,přece),přičemž asi si tuto buddhisty tvrzenou "skutečnost" nevybral sám,protože tu určují buddhističtí mniši a pozorují znamení a hledají po celé své zemi dítě-avatar. Pokud vím,krutost tibetské vlády byla až neskonalá a doslova byla otrokářskou společností bez naděje na zlepšení situace pro Tibeťany. Zároveň ale existuje platné mezinárodní právo,které přiznává jakémukoliv národu právo na sebeurčení a na sebeobranu (pokud je pro ostatní státy světa únosné),přičemž Tibeťané jsou nesporně národem a už velmi dlouho. Proto nelze souhlasit s politikou jedné Číny a to ani co se týče Taiwanu. Sám Dalajláma,ten,který se teď objevil v Praze,myslím,není tak pozitivní jak se někdo snaží tvrdit. Když se na něho podívám,mám dojem a pocit,tedy,falše a skrývaného zla. To je můj dojem a naprosto bych ,tedy, tomuto dalajlámovi nevěřil. Já osobně s jeho názory ani nesouhlasím,jsou zaostalé a jak už jsem nyní sdělil,myslím,že zlé a bez budoucnosti. Myslím,navíc,že skutečně ve V4 koná misi,která má a zase,zlý účel,misi nějakého státu nebo států a to jako jejich ubohý služebník,což naprosto odporuje pozitivní vůli jeho boha nebo bohů,pokud jsou vůbec pozitivními a už vůbec není jeho činnost prospěšná pro civilizaci-lid Evropy. Vyhodil bych ho. A k tomu Havlovi: Považuji ho za největšího zrádce Čechů v celé jejich historii. Halíka považuji za vtělení Satana,který se ještě plně neprojevil. Ještě bych si dovolil "poprosit" autory článku,aby v tomto obecném textu pro obecný lid,neargumentovali nějakým svatým písmem,protože já,například,také nejsem křesťan a připadá mi to jejich argumentování,tedy,logicky,"zcestné" a irelevantní. Stačí prostě jen myslet.

  OdpovědětVymazat
 12. Proč lidé podporují Miloše Zemana

  Tuto otázku položila Saša Uhlová včera uživatelům Facebooku a zde je její shrnutí jejich odpovědí:
  Slíbila jsem krátké shrnutí toho, co jsem si přečetla v odpovědi na svou otázku, co je přitažlivého na Miloši Zemanovi. Čerpala jsem nejen pod svým statusem, ale i jinde po internetech.
  Tu to je, pravdivost tvrzení jsem v žádném ohledu neověřovala, jen sesbírala:
  Miloš Zeman
  - má k lidu blíže. Jezdí po republice a baví se s lidmi o jejich problémech. Dělá konkrétní kroky pro to, aby je řešil
  - chová se lidově (tlačenka a pivo), nezpanštěl
  - používá normální jazyk
  - je chytrý
  - je drzý, má všechno na háku

  - nandavá to elitám, Pražákům, kavárně a novinářům, které nemáme rádi: "dokáže elitáře dostat do vývrtky"
  - je nespravedlivě osočován, ať už přímo propagandou (není pravda, že by měl cokoli společného s Kellnerem, Lukoilem, nebo exekutory - to jsou lži), anebo jsou jeho vtipné úlety zbytečně zveličovány
  - dával si u nás na chatě na Orlíku LSD
  - není rusofob a neleze do prdele Američanům
  - neohýbá se před mocnými
  - ochrání nás před imigrací
  - je proti státem nařízené plošné inkluzi
  - podporuje zvýšení minimální mzdy, ale je proti vysokým dávkám pro lidi, kteří pracovat nechtějí
  - je vtipný, je jako my
  - o jeho zásluhách se nepíše, vetuje méně zákonů než jeho předchůdci, z médií to vypadá opačně
  - není pokrytec, odmítá diktát politické korektnosti
  - jmenuje soudce a do justice se přitom neplete
  - zajímá se o naše problémy, ne o problémy vzdáleného Tibetu
  - nelže
  - je to punker
  Velká kapitola je také chování jeho odpůrců, kteří
  - pohrdají lidmi a nezajímají je jejich problémy
  - neuznávají právoplatný výsledek voleb
  - jako novináři nepravdivě informují a proti Zemanovi štvou
  - vyčítají Zemanovi i věci, které jiným promíjejí (lžou všichni)
  Shrnuji:
  Kdybyste se začali zabývat cíleně tématy, které v nějaké podobě umí zdvihnout Miloš Zeman, místo toho abyste proti němu organizovali protestní akce, bojkoty, anebo o něm umanutě pořád psali, udělali byste asi lépe.

  Bylo dnes zveřejněno na nenáviděných Britských listech:http://www.blisty.cz/art/84137.html

  OdpovědětVymazat
 13. Zeman byl národem zvolen prezidentem.Vím,že to není
  nejlepší volba,ale oproti jiným kandidátům je zlatý.
  Lidé si ho zvolili,tak je prezident.Na tom nic nemů-
  že změnit ani ten drzý,nevychovaný polský Hulvát.
  Ten se ani neumí slušně vyjadřovat a tak se trefuje
  do těch,kteří to umí.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 14. Vážení !!!
  Tyto hnusné lži jsou připraveny proti prezidentu republiky:
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Totalni-spina-na-prezidenta-Zemana-Mlatil-matku-i-manzelku-syn-kvuli-nemu-chtel-spachat-sebevrazdu-A-kdyby-to-chtel-nekdo-zverejnit-podal-by-si-ho-pry-Slouf-459432

  Tady si můžete přečíst holistický průjem.
  Trep.

  OdpovědětVymazat
 15. Lidovci se zacinaji chovat jak ti "smejdi", co prodavaji neprodejne. Jejich kredo je "ty babicky, co chodi do kostela jsou dobře jen na to, aby davaly hlasy, my, rizci, pak jdeme do politiky".
  Když to clovek zaslechl poprvé, nechtel verit a myslel si, ze to spatne pochopil. No, ale další leta ukazovala a ukazuji, ze to pochopil dobře. Jediny problém byl v tom, ze ti chlapci jsou tak omezeni a mysli si, svet je jejich. Takze, valstne, ti smejdi skodi min. To ze se paktuji s otrokarema - dalajlama - je uplne jasny. Byli by stastny, kdyby si to tady taky tak mohli zaridit.
  Noa ze by byli radi, aby to tady fungovalo jako v muslimských zemich, no jejda. Takovi fanatici, kteří se kvůli nalejvarne id duchovního jdou odpalit, ci aspoň poslouchaji jak hodinky, tem je preci radost poroučet. Takze, pratele, kamaradi, není to to oc tu bezi?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Herman volal po procesech s komunisty. Lidovci budou asi pilně psát udání na své sousedy.

   Vymazat
  2. Lidovci - katolíci a Gabál - hrají protinárodní kartou. Sudeťáci, EU, NATO - to jsou jejich sponzoři.

   Vymazat
 16. Zbožňování tibetských mnichů není žádná novinka. Měl je v úctě i Hitler a vysílal do Tibetu své emisary. Díky výtečným stykům s Lansmandšaftem následuje svůj vzor i Herman.

  OdpovědětVymazat
 17. tady je clanek co je dalajama:
  http://aeronet.cz/news/dalajlama-otrokar-a-tyran-aneb-pravda-o-tibetu/

  OdpovědětVymazat
 18. JÁ UŽ BYCH toho dědka dalajlámu nakopala do jeho svaté pr.ele. Jen by mi zajímalo, kolik peněz stojí to jeho cestování a mlácení prázdný slámy! Všichni mají plnou hubu humanismu, ale že by se osobně jeli podívat do Sýrie, kde umírají kvůli jejich pojetí humanismu normální lidi, tak to ne. Hlavně když se hejbou kšefty se zbraněma. Tenhle dědek to je posel z pekla, normální satan. V Americe měl apelovat na křesťany, ať zvolej Hitlery! Dostal za to 100tisíc dolarů. A pak se bude tvářit, že žije jenom ze vzduchu. Vždyť je člověku na blití z jejich "morálky".

  OdpovědětVymazat
 19. Za ten úvodní článek moc děkuji , jsem rád , že se mi dostalo i duchovního nejen materiálního poučení.
  Lidovci se oklepali - se svými 6% budou hrát rozhodující roli jak ve vládě soc-dem, tak v pravicových vládách. Je velkou chybou, že ČSSD trvá na nespolupráci s KSČM aby se i ona politicky znemožnila - jinak budou mít svých 10-13% stále. Bohužel bez lidovců se žádná koalice neobejde. Z historického hlediska je vidět, že tolik kritizovaná opoziční smlouva ČSSD-ODS byla to nejlepší co tu bylo.
  Jinak P. ministr Herman je pro mě vlastizrádce, pro právo nikoliv.

  OdpovědětVymazat
 20. Hlavně jsem nějak nezaznamenal ty jeho (Hermanovy) důkazy, se kterými se tak vehementně kasal...Borci , co je označil za svědky tu jeho historku nepotvrdili a Kanadská ambasáda (p. Brady je občan Kanady) nepotvrdila, že by jejich občan měl dostat tak vysoké státní vyznamenání v ČR. Jako neříkám , že by si to nezasloužil...ale asi to pan synovec
  s tou snahou za každou cenu hooodně po.ral. věděl proč to dělá a ten humbuk kolem toho včetně shromáždění v Praze je službou USA. Zajímavě , že o tomto již media neinformují a o údajném prezidentově vyhrožování nejmenováním informace jenom sršely - přesto , že důkazy na to nebyly.
  Zvláštní kapitolou je Sobotka , ten kývač a vlezdoprdelec všem...při podpisu návrhu oceněných nic a když vidí , co se tu kolem toho děje , v duchu toho , že on je ten spravedlivý a pěkný ocení tohoto pána v rámci svých možností. Politické esto.
  Zvláštní pozornost zaslouží ty hesla co nesli na tom setkání na náměstí v praze
  - patříme na západ...tím nás krmí jak dlouho, co to je za howadinu ? Byli jsme a jsme střední Evropa ...ani východ , ani západ. Historicky a jasně. Laciné heslo a cílení na mladé , kteří jsou krmeni přehnaným a zcestným významem Havla. Bohužel.
  Všechno je to strašná prasárna.

  Roman.

  OdpovědětVymazat
 21. http://pravyprostor.cz/jak-se-bavi-internet-migrant-a-vila/

  OdpovědětVymazat