Reklama

.

.

středa 5. října 2016

Jiří Paroubek: Bude u nás americký radar?


Jiří Paroubek
5. 10. 2016 Vaše věc

Kandidát Republikánské strany na viceprezidenta USA Mike Pence se v televizní debatě se svým protějškem z řad demokratů vyjádřil, že vstoupí znovu do hry vybudování amerického radaru v Česku.
Starého psa novým kouskům nenaučíš. Americká Republikánská strana se vrací k absurdní myšlence vybudovat u nás radarovou základnu, čímž opět přilívá olej do ohně a zvyšuje napětí ve střední Evropě.

Podobný radar, jako měl být kdysi umístěn v ČR, snad v tuto chvíli stojí v Rumunsku, a to by mělo NATO pro případné monitorování pohybu ruských letadel či raket stačit. Faktem je, že Američané už dnes mohou být naprosto upřímní a mluvit o tom, že se nejedná o íránské rakety, které by byly předmětem sledování, ale o rakety ruské…

Do voleb zastupitelstev krajů a do senátu zbývají dva dny, ale i tak by bylo dobré, aby se lídři politických stran vyjádřili, zda zde americký radar za podobných parametrů, jaké jsou známy z minulosti, chtějí či nechtějí. Z toho se může stát jedna z kruciálních otázek, zejména v příští volební kampani do voleb do poslanecké sněmovny.

Dovolím si pracovní hypotézu, že jeden z důvodů, proč hnutí ANO vzniklo a proč je tak vehementně podporováno Američany, je to, že Američané prostě mají strategický zájem k nám radarovou základnu umístit…

Bude dobré se proto A. Babiše zeptat ještě v čase, který zbývá do voleb za dva dny, zda je pro myšlenku umístění radaru v ČR, nebo není…Otázka je vlastně velmi jednoduchá. A odpověď budiž ANO, ANO, NE, NE...

31 komentářů :

 1. Odpověď je jasná: ANO ne!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ještě tak - kdo se toho ANO veřejně zeptá !!

   Vymazat
  2. A já se ptám proč jen se ptát ANO? Vlastně si rovnou odpovím, protože ČSSD je pro ano a ostatní strany krom SPD A KSČM taky. Tak a teď je jasné koho volit.

   Vymazat
  3. To nikdo nechápe, že je jedno, kdo v USA vyhraje volby?

   Take je jedno, kdo u nás vyhraje volby.
   A radar? Nejde o radar, kdyby v brdech stál betonový sloup s ceduli Pentagon a pod ni Property of USA, stačí to.

   Jde o vyznačování sféry (nikoli vlivu), ale koloniální podmanění.
   Co asi znamenaly ty různé průvody NATO, ač vůbec k přesunům nebylo nutné jezdit přes sev. moravu do Vyškova... Proč některé mapy, kde je vyznačené geopolitické uspořádání mají datování již r. 2008. CR konce, tedy jejich východní hranicí.
   To není nějaká nová vize. To je velmi starý plán.

   Je zde umístněna Svobodná Evropa a radio Svoboda. XX neziskovek, dosazení pamprlíci do rozhodujících pozic a na kandidátky stran se dostávají lidé, kteří jsou předem vybrání.
   Oni nemusí o své roli ani nic znát, přijde nějaká situace a ti, co je dosadili, předem vědí, jaké budou jejich reakce.

   Zásadní věci se nedějí před volbami, ale po nich. Poté se kandidáti v zástupní demokracii nemusí ohlížet na volební program, který by mohl vládu poškodit v neplnění.
   Suše sdělí, občané nám dali důvěru na 4 roky. Tzn. máme mandát a rozhodování o krocích mimo volebního programu jsou naše věc. Máme demokracii, můžete demokraticky pindat, nikdo neposlouchá.

   Kdyby náhodou něco nesedělo, tak kvůli plánování (ano, oni globalisté hodně plánují, pětiletka hadr), jsou zde "nahodilé" předčasné volby. A také jsou hodně flexibilní a kreativní. Jen cíl vždy zůstává.

   Vymazat
 2. Má pravdu Jiřík

  OdpovědětVymazat
 3. Babiš je bílý kůň američanů. Jeho úkolem je prosadit podepsání TTIP nebo CETA, upevnit pozici Monsanta v ČR a vyhovění požadavkům NATO a US army. Je amerikánům za mnohé zavázán a právě to by nás nemělo nechat v klidu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně, Kalousek to může potvrdit.:))

   Vymazat
  2. Jasně. Dostatečný důvod nevolit ANO.

   Státní finance lépe spravované jsou sice důležité, ale zdaleka ne tak jako když jde o světovou válku nebo zánik Evropy islamizací. Děda.

   Vymazat
  3. Potvrzuji Vaše slova. Babiš je z nich nejfikanější a vsě co ciní,činí ve prospěch USA.

   Vymazat
 4. Jeden radar už léta stojí u Sokolnic u Brna.
  http://zpravy.idnes.cz/armada-odstavila-radar-u-sokolnic-lidem-rusi-televizni-signal-p61-/zpr_nato.aspx?c=A101108_171751_zpr_nato_inc

  Jako efekt působení vysokých intenzit vysokofrekvenčního elektromagnetického záření jsou v literatuře popisovány výše zmíněné nespecifické účinky na člověka, převážně psychologického a neurologického rázu (bolesti hlavy a očí, únavnost a celková slabost, poruchy spánku, úzkostné a depresivní stavy, žaludeční nevolnost, ztráta libida aj.).

  OdpovědětVymazat
 5. Na hoře Praha v Brdech, další je u H.Králové (Nepolisy), třetí na Moravě (Skalka) a čvrtý jižně u Brna (Sokolnice).
  Kontroluje někdo pravidelně zdravotní dopad na obyvatelstvo?

  http://zpravy.idnes.cz/armada-zacala-testovat-casti-sporneho-radaru-u-slavkova-p2m-/zpr_nato.aspx?c=A090818_125537_zpr_nato_inc

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. zdravotní dopad na obyvatelstvo?
   Vygooglete si stránky obecních úřadů okolních obcí, Kobylnic, Prace, Šlapanic, Telnice, Újezda, Šaratic,... a podívejte se na zveřejněná úmrtní oznámení.
   Všude je formulka "zemřel-zemřela po dlouhé-krátké těžké nemoci".
   Masarykův onkologický ústav má z tohoto "teritoria" pravidelnej přísun

   Vymazat
  2. Což o radary i když ne tak velké,jako měl být ten v Brdech,už tu u nás bohužel není nouze,ale ještě navíc tu je i ve Staré Boleslavi řídící středisko k těm polským a rumunským odpalovacím zařízením Patriotů,jenž můžou posloužit nikoli jen jako součást PVO,ale i k odpalování střel s plouhou dráhou letu....a další objekt elektronického průzkumu,nebo něco takového,patřící NATO/USA/Izrael je snad blízko,nebo přímo v Řitce u Prahy....
   Takže v případě "velkého cirkusu",jsou tahle místa blízko Prahy první na ráně.
   Je zbytečné si myslet,že se nás to nebude týkat.Díky těm zrádným zjebům posluhujícím USA,co tu 27 let komandujou,jsme v tom až po uši....
   Ale toho si nevšímejte,důležitější je,že Mesárošová má nový kozy a že Raskenovi chcípla kráva....

   Vymazat
 6. Radar u Slavkova byl postaven prave tam - protoze se tam rodi chlapy bez kouli, takze tam uz neni co pokazit.

  Tim Kaine , ale rekl, ze v ocich Vladimira Putina je napsano KGB, takze on uz o tom radaru vi, ale zatim nevi kterym klackem ho rozplacnout ! To aby neublizil Slavkovu, kam se bude stehovat pan Sobotka po volbach.

  Take bych chtel informovat pany prispevkare, ze v Americe existuje nejaky zakon, ktery jasne rika, ze nikdo nikoho nesmi k nicemu nutit..

  A vite o tom, ze vsichni ti kteri pracuji na radaru budou mit za rok kvalifikaci zpivat v prazske opere - jako SOPRANO !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. .. ta věta je jaksi nedokončená!
   ".... v Americe existuje nejaky zakon, ktery jasne rika, ze nikdo nikoho nesmi k nicemu nutit.." ... jen Amerika sama může nutit k čemukoliv celý svět. Děda.

   Vymazat
 7. Já si myslím, že i pan Paroubek by sklapl a radar by schválil. Je proto zbytečné klást tuto otázku, protože amíkům zkrátka poslouží všichni politici vládních stran. A socani by i určitě ten radar i financovali.

  OdpovědětVymazat
 8. Přátelé pozor, 1. vlaštovka v reflexu o tom, že by bylo nejlepší volby zrušit!

  http://www.reflex.cz/clanek/glosa/75099/voleb-je-moc-lidi-otravuji-nektere-proto-zrusme.html

  NEDOPUSŤME takovou prasárnu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, pozor, je to varovný signál.
   V prasárně současného složení by se to vskutku mohlo prosadit. Děda.

   Vymazat
  2. 20:39 Reflex je hlásnou troubou ODS a TOP09. Takže pokud nechceme zrušit volby, musíme volbami zrušit tyto strany.

   Vymazat
  3. Dnes politika není stavěna na faktech a odbornosti.

   Dnes je dělaná tzv. názorová politika, kdy jeden názor nějaké malé skupiny je hlasem většiny, i když není.

   Ve škole platilo jedno - profesor má vždy pravdu, i když se šeredně plete.

   Vštěpovat, přímo násilnou formou, názor jednotlivce celé skupině, by mělo být trestní. Nemělo by se to paušalizovat pouze na termíny manipulace a lží, zejména pokud jde o změnu zásadní a mající dopady na stát jako celek.

   Jaký bude asi rozvoj společnosti a státu? Kde budou mantinely v možnostech rozhodování vlády (asi ještě užší než u NHL), jak bude vypadat rozhodování v sociální oblasti už víme 25 let, ekonomika bude mít strop a nastoupí nekonečná stagnace jako v Japonsku.
   Jen s tím rozdílem, že st. rerervy budou nulové, vlastně již jsou (z donucení nákupu dluhopisů, které mají, resp. budou mít, nulovou hodnotu).

   A k tomu všemu je "geopoliticky" názorově republika rozdělena...

   Vymazat
 9. A jenom ať se Ušáci odšťavní sami, doma už nebudou mít na obranu svou. Je to cizopasník a nenapadne ho, že když zahubí hostitele, pojde taky.

  OdpovědětVymazat
 10. pane jo uz aby jsme vystoupily z eu a nata jo tet by volby rusily smejdi

  OdpovědětVymazat
 11. http://leva-net.webnode.cz/products/dokument-interview-putina-agenture-bloomberg/
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 12. dik dedo to byl dlouhej clanek

  OdpovědětVymazat
 13. 21:56 pane ing. Dedo !
  Mate to spatne zanalyzovano.
  Nejdulezitejsi slovicko v anglictine je - NO - !

  Je bezne, ze kazdy se snazi s kazdym vydrbat, a to nejen v politice, nebo ohledne radaru, ale ve vsem . Proto je dulezite rici slovicko -NO-.

  S ceskymi autoritami je zachazeno jako s osli v Mexicu. Ukaze se jim MRKVICKA a oni okmzite reknou - YES -.
  Jako ty slecny u Prasne brany. Kazda vzdy rekne - YES -.

  S tim se neda nic delat, takze budete mit zakladny a radary a stanete se tercem pro Cinany, Ruse, Korejce UFOuny atd.

  Vy radi polozite zivoty za Berlin a za Brusel, vzdyt jste prece dostali tu MRKVICKU. (A invazi nezadoucich.)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Můj milý Honolulu. S tím slovíčkem -NO- máš úplně pravdu.
   Ale celá pravda to ještě není. Jistě znáš lidi natolik, že víš, že jsou velice různí. Že velká část z nich si tvoří vlastní názory těžko, že tito potřebují autority a vzory. Důkazem jsou mnohá náboženství, i politika sama.

   A tak je pro blaho světa potřeba podporovat dvě věci.
   Jednak podporovat znalost slovíčka -NO-,
   jednak omezovat ty, kteří jak píšeš "... se snazi s kazdym vydrbat, a to nejen v politice, nebo ohledne radaru, ale ve vsem."

   Normální bača se stará aby mu vlci ovečky nepožrali. Ale jaksi se nám tu dnes nadměrně množí i případy opačné.

   Tak hlavně musíme líp ve volbách volit. Jak vy, tak i my. Takže držím všem palce! Děda.

   Vymazat
 14. Jestli se rozhodne v USA, že tady radar bude, tak tady radar bude, zvláště, jestli bude u moci ANO. Aby tady radar nebyl, musela by být u moci strana jako je SPD, která má v programu všeobecné referendum, ve kterém o takových otázkách rozhoduje národ. Pokud je na rozhodnutí na politicích, tam je to jasný, ti paraziti odsouhlasí cokoliv, co jim v USA rozkážou. Vzpomeňte si na Zadolárka, jak brojil proti radaru a dneska je to plastelinový lokaj.

  OdpovědětVymazat
 15. Kolik je těch prodejných politiků? A kolik je nás? Tak neusněte díky hezkým řečičkám a celý národ buď půjde demonstrovat, nebo si připravte penály!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Urobíme si Majdan jako na Ukrajině a penály si přichystáme pro sebe.

   Vymazat
 16. No co, alespoň u nás budeme mít pár cílů prvního pořadí, které budou Rusové likvidovat jadernými údery. Takže občané, žijící poblíž těchto cílů, šťastnou budoucnost.

  OdpovědětVymazat
 17. Prečo radar nechcu USA postavit na Slovensku ? Odpoved je proste jednoducha,lebo Slovaci nie že ho nechcu ,ale by ho proste vykopli. Keby nejaka politicka strana podporila USA radar na Slovensku ,tak by to bola jej politicka samovražda,harakiri. Tak niektorí česky vitači radarov v Česku od USSA vedzte že čechy nie su velké pre atomove spaleništa. Videli ste spalené obete v Odesse ? Tak budete vyzerat po atomovej vojne,ak zakladna radaru USA bude v českých zemích. Ale budete na to hrdí, ked Vás bude palit žár tak ešte vyšteknete GLORY, GLORY USSA, BLESS GOD USSA. USA vam po spalení zaspievaju USSA won war to last CZECHISE a tí čo zostali budu na Vás hrdí . Obalení v obinadle ale hrdí.

  OdpovědětVymazat