Reklama

sobota 29. října 2016

Jsme svědky pokusu o státní převrat ?

Ludvík Smýkal
29. 10. 2016
V předvečer, při a po udílení státních vyznamenání na Pražském hradě k 98.výročí vzniku samostatné Československé republiky jsme byli svědky řady událostí, které rozhodně stojí za pozornost. Návštěva údajného duchovního vůdce Tibeťanů v Praze, právě nyní, zřejmě nebyla vůbec náhodná. Lidé, kteří se na její organizaci a uskutečnění podíleli, se i v minulosti opakovaně pokoušeli o znevážení tohoto státního svátku k rozpoutání útoků na prezidenta České republiky Miloše Zemana. K jeho dehonestaci se neštítili a neštítí zneužít, s podporou některých médií, neziskových organizací a části akademické obce, i jiných příležitostí.


Společného prohlášení nejvyšších ústavních činitelů České republiky z 18. října 2016 využili k útokům i na další ústavní činitele – předsedu vlády a předsedy Senátu a Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Zarážející je, že k nim, v těchto útocích, připojili i někteří členové vlády, senátoři a poslanci.

„Neudělení“ státního vyznamenání, příbuznému jednoho z nich, se pro tyto lidi stalo podnětem k rozpoutání hysterické, nepřátelské kampaně s cílem znevážit oslavy Státního svátku České republiky a udílení státních vyznamenání na Pražském hradě.

Jejich dosavadní činnost zatím vyvrcholila 28.10.2016 svoláním shromáždění na Staroměstském náměstí v Praze a následném pochodu po trase Staroměstské náměstí – Karlův most- Hradčanské náměstí. Pořadatelem shromáždění na Staroměstském náměstí zřejmě byla, dle webu Magistrátu Hl.m.Prahy, obchodní společnost KUDYKAM, s.r.o., jednatel Michal Horáček (na webu Magistrátu pouze „KUDYKAM“), s uvedeným účelem shromáždění „Oslava svátku 28.10.“ Pořadatelem pochodu na Hradčanské náměstí byl zapsaný spolek Politika a Svědomí, z.s., se sídlem v Praze – Čakovicích, zapsaný do rejstříku 12.7.2016, s uvedeným účelem pochodu „Uctění památky 28.10.2016“.

Shromáždění na Staroměstském náměstí, moderované Michalem Horáčkem, se zúčastnili a vystou- pili se svými projevy, ministři vlády ČR Daniel Herman a Marian Jurečka (oba KDU-ČSL) , místopředseda Poslanecké sněmovny Petr Gazdík (STAN), který „před pár dny svolal tuto akci,“, poslankyně Miroslava Němcová (ODS), bývalý český premiér Petr Pithart, rektoři některých vysokých škol a další.

„Na náměstí stojí pódium s fotkami s dalajlámou a Václavem Havlem. Nechybí ani transparenty s nápisy „Čína ven z ČR! Bolševik Miloš Zeman s nimi. Free Tibet“. Zatím na náměstí postávají stovky lidí. Chtějí prý vyjádřit nesouhlas s počínáním prezidenta Zemana. Toho bez obalu označují za „komunistu", „proruského zrádce" a tak podobně. „Zeman čínský červ!" „Zeman ruský šváb! „Zeman je lhář!" „Jsme západ!" Tato hesla jsou k vidění na dalších transparentech.“

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Ostuda-Ostuda-Ostuda-kricel-zaplneny-Staromak-Nemcova-se-pustila-do-Zemana-a-rozbourila-masy-lidi-460425

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Stovky-odpurcu-Hradu-na-Staromaku-Ten-Pi-Tchus-Rude-trenky-s-prasetem-Bolsevik-Zeman-460422

Po skončení shromáždění oslav na Staroměstském náměstí „vyrazilo několik set lidí, za organizovaného skandování protizemanovských hesel, na pochod na Hradčanské náměstí, kde protestní akce proti prezidentu Zemanovi vyústila předáním plastiky představující Miloše Zemana jako jako exkrement. Kolorit akce dotvářely transparenty s protizemanovskými hesly, červené trenýrky či česká vlajka“.

Dle informace mluvčího prezidenta republiky „Vrcholem těchto oslav nenávisti, které byly zároveň zahájením prezidentské kampaně pod patronací pánů Horáčka a Gazdíka, byly pokusy o "uličky hanby" pro ty, kteří odcházeli z Hradu“.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Vylez-srabe-Odpurci-Zemana-v-cele-s-vysokoskolskym-pedagogem-radili-u-Hradu-460438

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Dozvuky-bourliveho-patku-Ovcacek-informuje-o-ulickach-hanby-pro-odchozi-z-Hradu-Horacek-se-dusuje-ze-na-Staromaku-nepadlo-o-Zemanovi-slovo-460461

Zajímalo by mne, co na uvedenou plastiku zobrazující prezidenta ČR, hanlivé nápisy, urážky vrchního velitele ozbrojených sil, pokusy o napadání odcházejících hostů ze slavnostního shromáždění na Pražském hradě, nedodržení účelu shromáždění a pochodu, atd., "říkají" pánové Sobotka, Chovanec, Stropnický,a., kterým v minulosti tak vadily, zřejmě oprávněně, tykadla nebo makety šibenic ?

Kde byli 28.10.2016 úředníci Magistrátu Hl.m.Prahy, Policie ČR, Městské policie, apod., když jim v jiných případech k zákazu, rozpuštění, příp. „rozehnání“ demonstrací, stačilo a stačí mnohem méně ? Věřím, že mají vše, tak jako v jiných případech, pečlivě zdokumentováno .....

Kde jsou příslušné orgány činné v trestním řízení, které v jiných případech porušení zákona při demonstracích, neprodleně jednají ?

Otázkou je, zda si všichni výše jmenovaní vůbec uvědomují, že svou nečinností, mohou napomáhat přípravě a rozpoutání státního převratu v České republice, se všemi následky s tím souvisejícími ?

60 komentářů :

 1. Pišticí lesby a xenofilní buzeranti převrátí leda podium na Staromáku:) Kdybysme na ně nastoupili tak se zeserou po pár dávkách do vzduchu a zmizej jak pára nad hovnem ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsme svědky a diváky dění, kdy obranou demokracie přeplněné řvoucí tlamy, s pomocí médií postupně nahrazují chatrnou a nemocnou demokracii, silným a zdravým fašismem. Proces započal podporou nástupu fašismu na Ukrajině, pokračuje odmítáním výsledku voleb prezidenta, vyhlašováním týdne neklidu, demonstračními snahami odstranit zvoleného prezidenta, gradováním sprostot a vulgarit, falšováním informací, při zneužívání různých výročí při stupňování fašounských metod. Vyvrcholit to může obrovským úžasem lidských maňásků zneužitých k vítězství fašistické revoluce a opětovným nářkem maňásků: "ale tohle jsme my přeci nechtěli". Už se to jednou stalo, výročí toho se blíží. A zase budou nepoučení maňásci hořekovat a lkát. To už ale nebudou mít možnost, vyjádřit zklamání při volbách. Dokonce ani při těch manifestačních.

   Vymazat
  2. Uniklo z kavárny....

   https://www.youtube.com/watch?v=DNjumxcqHKs ;

   https://www.youtube.com/watch?v=hQUBJEsnaX0

   Vymazat
  3. Zeman je BURAN ��

   Vymazat
  4. BURAN je skvělý stroj! Vinou tvých hajzlovských nosatých pasáků ale zůstal nevyužitej! - http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/52879/sovetsky-raketoplan-byl-pry-lepsi-nez-americky-jenze-letel-jen-jednou.html

   Vymazat
  5. A co se týká Zemana ... já bych taky radši jinýho Vůdce! Někoho jako je pan Assad! Ten by se s vámi, xindli mizerný nesral. A mě by se to líbilo víc než furt jen žvanit a čumět na kretény škaredý v televizi - nějaký obludy jako je zrzatá Štěpánová nebo Kraus s tím vošklivym frňákem židáckým. Radši by už měl přijít boj jako v Sýrii! Já bych vás pěkně kuláskem v ponosu kosil a plamenometem vypaloval! Juj! To tuží národ a čistí od hnoje! Posiluje to nejen jeho genofond, ale hlavně ducha a to nám je víc než třeba!

   Vymazat
  6. Takhle bych chtěl vládnout! -https://www.youtube.com/watch?v=Dzt0K0tvfAE

   Vymazat
 2. Jednoznačně jde o pokus o státní převrat- a stejné noty to mělo v 89- prý spontánnost-PCHE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. určitě a muselo to být plánovaný dopředu,protože,kde by tak narychlo spíchli tu plastiku,taky je fakt,kde byla policie asi chrápali a nebo oni můžou a na nás by použili pendreky,to je ta jejich demokracie?

   Vymazat
  2. Prosím policii z toho vynechte!!! Je to vojensky organizovaný bezpečnostní sbor a ten koná pouze na rozkaz někoho v velení. Jakákoliv vlastní iniciativa je tvrdě trestána jako porušení služebního zákona, případně neuposlechnutí rozkazu.

   Vymazat
  3. V Norimberku se také každý vymlouval, že jenom plnil rozkazy. Pokud by docházelo ke státnímu převratu, a oni by pendrekovali pokojné občany, manifestující proti převratu, budete je taky takto obhajovat?

   Vymazat
  4. 20.34 Zajímavý názor, velení policie není policie ?! "Velení" nemusí dodržovat zákony ?Kdo to vlastně je ? "Marťani" ??

   Vymazat
  5. Policisté a vojáci by se nikdy neměli obrátit proti vlastním pokojným občanům, byť by k tomu obdrželi rozkaz. Jsou tu ještě vyšší principy a to ty mravní. Navíc, jsou placeni z daní obyčejných lidí této země. Měli by dbát o jejich bezpečnost a chránit jejich životy a majetek a ne sloužit jako prodejná děvka nějaké špíně a ohánět se svou nesvéprávností o sobě rozhodovat. Alibizmus a připosranost. Fuj!

   Vymazat
 3. AT ZIJE PRESIDENT ZEMAN !
  Particka intrikanu hladovych po moci, kterou chteji ziskat nelegalnim, nedemokratickym zpusobem (jako na Majdanu) opravnuje presidenta pozadat o pomoc Cinu na zaklade ohrozeni jejich investic...

  I kdyby na hrade byl panem jiny Cech nez je Zeman, tak by na neho byl metan hnuj stejne jako na Zemana !

  Tak dlouho dokud se nekdo z tech vyvolenych neujme moci.
  Az tu moc ziskaji, tak se dopusti takovych zverstev, jako v Rusku 1917-1938.
  My umime cist dejiny ! My jsme chytrejsi nez jste vy ! Zaleste a budte zticha.
  Za tyden jsou u nas volby a potom se bude resit vase mentalni zakrnelost.
  AT ZIJE PRESIDENT ZEMAN ! Legalne zvoleny a oblibeny statnik vysokych kvalit.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Opravňuje prezidenta požádat o pomoc Čínu"?, Vy jste asi nemocný a hodně,Honolulu.

   Vymazat
 4. Jsou beztrestní, protože to tak chce ten jejich vytoužený západ. Proč trpí, proč se zlobí, proč vynakládají tolik energie, když přece můžou odcestovat na ten jejich západ okamžitě a navždy a bez veškeré té námahy? Nejde jim přece o Českou Republiku, o její historii, tradice, tak co tu vlastně chtějí, když se nehlásí k Slovanům, kterými Češi, Moravané a Slezané prostě jsou?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jo na zapad by odjeli ajn cvajn ale to by jim tam museli litat pečene holuby do držky jako je tomu u nas a toho se oni boji vic jak nějakeho podělaneho prasedidenta s hulčičkou a partem v kabatě jako přiklad uvadim knižeciho komedianta za tisic let by toho na zapadě nenakradl tolik jak za prasedidentovani havluje

   Vymazat
 5. Co na to Státní zastupitelství? Pokud nebude konat, bude to chtít sérii trestních oznámení. Vhodných objektů bylo na tom plácku několik.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jako tradičně dělaji že mrtvi prtvi i proto berou tak velke prachy

   Vymazat
 6. Vojaci, vy SLECINKY ! Jak to vy POSEROUTKOVE, ze nedelate nic na obranu presidenta Zemana ? Hmmm ?

  Presidenti se meni demokratickou volbou a ne intrikami - jeste k tomu menecennymi a pruhlednymi.
  Vy jste vzdy zklamali ! To proto, ze nemate KOULE !
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 7. 20:00.. Vyborne at jedou na zapad ! Jejich kvality a schopnosti jim zarucuji miti nadoby v Mc Donaldu se studenty, coz bude pro ne vyvrcholeni karieri.

  Herman bude uklizeckou s illeganim immigrantem ze Somalska.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:13 Honolulu, posílám vám obrázek, jaký názor na Obamu mají v Rusku:
   http://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=Obama_v_Rusku.jpg
   Tomu vozu se u nás říká hovnocuc, pokud nevíte. Jestli vyhraje Hillary, tak ho určitě updatují.

   Vymazat
 8. Odborník z Tramtarie vnáší svůj neotřelý a svěží pohled na kauzu Bradyho medajle
  https://www.youtube.com/watch?v=RcKcnmEt-xI

  OdpovědětVymazat
 9. BRADY MÍSTO ŠMÍDA!!!!Stejný mustr, stejné kreatury.Je to pokus o státní převrat.

  OdpovědětVymazat
 10. Jde o pokus importovat k nám demokracii ukrajinského typu.

  OdpovědětVymazat
 11. Cele predavani vyznamenani bylo zkomponovane do uceleneho celku a melo SMYSL - pozdvihnuti tradic a narodni hrdosti.
  Mozna by mu nektery politik mohl vytknout, ze byl prilis nacionalisticky, ale jsem zvedav, ktery idiot by hodlal spachat takovou politickou sebevrazdu, aby rekl narodu, ze si zadnou (zejmena protievropskou) narodni hrdost nezaslouzi...
  Bylo od nej velmi státnické, ze si do Hermanna a medialnich presstitutek ani nekopl, nesnizil se natolik, aby ho aspon okrajove zajimali...
  (Take udelil vyznamenani tak, aby skoro kazdeho aspon trochu nastval a provokoval... Pri udeleni vyznamenani cirkevnimu hodnostari jsem jiz videl ty prskajici ateisty, kteri si nevidi ani na spicku nosu, ani pred Babicku do historie a ani pres ... do budoucnosti, kteri nechapou, ze predevsim Krestanstvi je nase Hráz proti Islámu, protoze ma moznost Spojovat. Ateismus a Libertarianstvi nespojuje, ty jen rozdeluji... Judaismus (Talmudismus) sice spojuje jeste efektivneji, ale ne nas... Proto bylo lidem potreba pripomenou, ze Krestanstvi se zasluhuje o nasi Kulturu a Narod, i kdyz se to tak leckomu nezda...)

  Bylo take evidentni, ze do takovehle kompozice nemohl zapadat lžid Brady, ktery pri prvni prilezitosti odsud utekl a cely zivot zasvetil Šoa Byznysu, o nesvobodu tisku "po Sametu" se tak zaslouzil predevsim tim, ze je pod trestem zakazano pochybovat o jeho lzich... (Takhle funguje tvorba Historie. Az bude nekdo za 100 let prochazet dobove archivy, neshleda zadne rozpory v mineni, vsichni se bez odporu oddavali šoa-uctivani...) Dle popisu, proc dostal lžid Brady vyznamenani od mesta Zlina - zaslouzil se účinným Lobbováním (za nejaky pomnik u Batovych pribuznych, take emigrantu). Jak zasluzne? Tohle by mel nekdo vyzdvihovat, ze Účinné Lobbování je prospesna cinnost hodna statniho vyznamenani? (Jsem tak rad, ze prezident neocenuje Zběhy a Lobbyisty, a ze neskace tak, jak media a drobni i velci vlastizradci piskaji...)

  Oproti tomu šábes-šou měšťácké malosti pod hradem na staroměstském náměstí, kombinujici myslenkovou malost a lzi s celkem prý vydarenym umeleckym zazitkem kapely, s principalem v cernem klobouku... Svicky na povzbuzeni sounalezitosti a kvalitni umelecko citovy dojem...
  Moderator tehle hudebni produkce, neprilis vtipny šoumen, se pry chce uchazet o post prezidenta v pristich volbach? Toz ve volbach at to zkusi, aspon se dozvi, ze nejsme narod idiotu... (Pokud ale jsme narod idiotu, ktery si takoveho šaška zvoli králem, tak bychom si ho pak asi i zaslouzili... Doufam, mam nadeji, ze narod idiotu nejsme a saskove krali nebudou...)
  Doufam ze kriklouni z namesti pak budou mit dost smyslu pro demokracii, aby _respektovali_vysledek_voleb_ !

  Dle slepice, ktera narozdil od prezidenta sve "moudrosti" musela cist z papiru (kdo ji je sepsal? mozna i sama... mozna...) ... radsi jeji snusku Lží a Nenávisti, kterou se temer zalykala, nekomentovat ...

  Zapojeni Ideologu z Univerzit a zejmena Indoktrinace Studentu je nebezpecny Problem, jehoz kolosalnost dosahuje rozmeru Dekád... To by take bylo na samostatnou diskusi.

  Lide na namesti, mavajici evropskymi a kanadskymi vlajkami vedle ceske, s transparentem "JSME ZÁPAD"... Toz kdyz jste zapad, skoda ze jste tam vcas neutekli jako Brady, vracet se jako on taky nemusite...
  My ostatni JSME tady ČEŠI. Jsme STŘED, MOST mezi kulturami. Nas prezident, ktereho jsme si zvolili, nejen spojuje narod, ale spojuje i geopoliticke celky: gaunery a zido-bolseviky Západu a zastance Práva, Morálky a Spravedlnosti z Východu... Leckdo si tu nevsiml, kdy se tyhle strany obratily a porad jeste tu leckdo valci davno minule valky proti nepriteli, ktery jiz neexistuje, aby zakryl skutecne nepratele, kteri se tvari jako nejlepsi pratele, zatimco jako upiri vysavaji...

  Miru (a ostatne i Demokracie) a Pochopeni se dosahne predevsim Dialogem, a Dobra Reseni leckdy vyzaduji Kompromisy, ale nikdy Ultimata... Objektivni Pravdu muzete nahlednout predevsim, kdyz porovnate pohledy z vice (geopolitickych) Stran.

  ---
  (opisuji svuj text k predchozimu, kde ponekud zapadl do historie...)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A k tomuto jeste treba zminit, ze mezi vlajkami na Hradcanskem namesti dominovala Ukrajinska vlajka... Tim se take ponekud demaskovali...
   Kyjev v Praze tedy rozhodne nechceme!

   A ovsem je treba podotknout, ze cela tahle Taškařice mela hlavni cil - zakryt mnohem dulezitejsi akci - schvaleni smlouvy CETA. Tady Brady, ve Francii Calais, v Rakousku ne-procesy s migranty, ve Spanelsku pat ne-krestanu proti Lidu atd... Odvedli pozornost od skutecneho zniceni Demokracie na pseudo-kauzy a jeste si pri tom dovolili kecat o tom, ze to delaji "pro Demokracii"... Vskutku, ale spis tedy pro jeji zniceni...

   Vymazat
  2. aby bolo jasno - najväčšia menšina v ČSR sú Ukrainci - Slováci sú až na treťom mieste - keďže mzdy v Česku stagnujú a na Slovensku vzrástli miesta Slovákov zaujali Ukrainci - čo je prirodzené a aj preto ich vlajka v popredí - dominancia extra vzťahov medzi ČSR a Slovenskom skončila, takže nabudúce bude stáť vedľa vášho presidenta pri oslavách ukrainský

   Vymazat
  3. Hrází proti islamismu bych s Dukou být nechtěl. Ono hrozí, že nám vrazí Duka kudlu do zad.

   Baťova rodina nedá Zlínu ani korunu. Gradyho libbování stojí za hovno.

   Vymazat
  4. > 5:42
   Jeste v roce 2011 (pri scitani) bylo v Cechach 2x vic Slovaku nez Ukrajincu a novejsi data ČSÚ nema nebo jsem je nenasel... To by me zajimalo...
   Ovsem jestli tady pribylo tolik Ukrajincu, je to jedine dusledek fasistickeho puce na Ukrajine, ze odtud tolik lidi najednou uteklo?
   Propagace fasistickeho puce mavanim cizi statni vlajky toho fasistickeho statu zde je nechutne. Pokud jsou TADY jako mensina, meli by prijmout NASE zpusoby a znaky. Kdyz utekli z Ukrajiny a zrekli se ji tim, nemaji dal mavat Ukrajinskou vlajkou... (podobne jako Brady tim, ze emigroval, zrekl se sounalezitosti s nasim narodem)
   Ovsem rekl bych, mam ten DOJEM, ze tou Ukrajinskou vlajkou mavali cesi, kteri tim propaguji svou afinitu a sounalezitost k fasistickemu rezimu v tom state, jehoz vlajkou mavali, a k jeho idejim (tedy k fanatické rusofobii)...

   > 8:18
   Tak treba aby nam tu kudlu do zad nevrazil, tak byl uplacen medaili... Jsou posty a funkce, ktere nelze uplacet financne, protoze to nema smysl. Lidi na takovych postech se uplaceji pomoci Řádů a medailí a poct... Treba Halik, toho si anglosasove koupili za Řád, za Templetonovu cenu... (Podobne Obama dostal Nobelovu cenu miru predem, snazili se ho uplatit, aby se on snazil byt te ceny hoden... Nesnazil se, bohuzel. Clovek by rekl, ze vic ztrapnit se Nobelove nemohli, ale ono jo - letos malem dali Nobelovku za mir Islamskemu statu a al-Kajde (resp. jejich propagandistickemu utvaru "Bílé přilby"), nebo aspon CT a nektere organizace k tomu vybizely... To kdyby se podarilo, byl by to vrchol, ktery snad prekonat nelze.)
   Takze Duka dostal mediali od STÁTU, aby byl se statem loyalni... Dostal ji nejen ale take za Sociální práci Církve, ktera proste je, tu nepoprete (je ovsem otazka Míry), a dostal ji proto, aby byla i nadale a jeste lepsi nez je dosud... Nekdy je dobre rict: "Děláte to výborně." i kdyz to dela jen "celkem dobře", ale tim ocenenim se pak dosahne, ze to opravdu casem vyborne bude...

   Jestli Batova rodina da Zlinu neco nebo ne je irrelevantni. Hnusne na tom bylo, ze zduvodnenim medaile bylo Úspěšné Lobbování, ze tohle vyzdvihuji jako Přednost. "Dobre jste Lobboval a potrebujeme vice Lobbyistu..." Je jedno, jestli opravdu dobre lobboval, dulezite a nechutne je sdeleni, ze si Zlin vazi Lobbyistů...

   Ta vyznamenani nejsou Mzda za odvedenou praci. Jsou spis poukazem na to, jakych Činů si predevsim vazime, jake chceme podporit do budoucna vyzdvizenim jejich Prestiže. Vyznamenanim jednoho Veterána vyznamenavame a podporujeme a prejeme si Hrdost Bojovníků.

   Jsem tak rad, ze Zeman neklesl k tomu, aby vyznamenal Emigrantství, Šoa Byznys, a nakonec i Lži a Vydírání.
   A jeste tedy v te souvislosti, ze to mel Zkomponované do urciteho uceleneho celku - pozdvihnuti narodni hrdosti a tradic. (Z cehoz mimo jine vyplyva, ze tam Brady od zacatku a az do konce byt proste nemohl. V zadnem rozumnem pripade. Takze z toho nemohl byt ani vyskrtnut. Takze Herman (a potazmo i Brady) jsou proste Lháři.)

   Spis ovsem si Maloměšťák ze Zlina a Idiot (nebo Krysa?) z Univerzity chteli plivnout do tvare Zemanovi svym truc-vyznamenanim, je jim jedno komu vlastne. Ovsem udelali to ve chvili, kdy zaroven Zeman na Hrade rikal: Buďme Hrdí na tento Národ a Braňme jej. Uzitecni (ale komu!) idioti na namesti v te chvili tedy zaroven plivali i na ten Národ...

   Vymazat
  5. ...
   Ono totiz neni ani tak dulezite, KDO to vyznamenani dostal, ale predevsim ZA CO ho dostal. Ta konkretni osobnost je pak jenom vybrany nej-exemplarnejsi pripad dane skupiny.

   Prazsti židé tedy prskaji, ze neocenil Propagátora Holocaustu. (A pak mu dali skoro 6,000,000 medaili za to, ze byt' i Podvodem a Lží bojoval (i jejich boj) proti Prezidentovi.)

   A ovsem take neocenil zadneho bojovnika proti Socialismu, z tohoto obdobi ocenil Filosofa, a take ocenil Vlídného Politika a Tolerantního Šéfa.

   Ocenil Čestné Úspěšné Podnikatele ale i Úspěšné Odboráře, s poukazem na to, ze nejlepsi zamestnanecka mzda u nas je stejna, jako minimalni mzda uklizecek v sousednim Nemecku.

   Ocenil Církev za Sociální práci. Nehlede na nazor na to, jestli ji zatim vykonavaji dostatecne, bylo by fakt dobre, kdyby se Charita zapojila do Sociální Práce jeste lepe nez nyni. Taky je treba myslet na to, ze nebude soucasne obdobi Prosperity trvat naveky...

   Ocenil dobreho Evropského Komisaře (nevim presne za co), aby si zaroven mohl plivnout na anonymni byrokraticky Evropský Svaz. (myslim slo o urovnani nejakych Národních sporu, tedy o myslenku uskupeni Národních států jako opak anonymni homogenni (tedy sede) Federace...)

   Ocenil obcana, ktery statecne pomohl v boji proti Terorismu.

   Ocenil dobre Diplomaty, zejmena me potesila pani Filipi, nase velvyslankyne v Sýrii. Ocenil tedy i zachovani diplomatickych vztahu se Sýrií, nepripojovani se k Atlantické Hysterii "Assad must go!"...

   Co ocenil v Hulkovi a Jakubiskovi presne nevim, v kulture se neorientuji. I kdyby to ale byla Loayalita a Nevytí s Vlky, pochopil bych to...

   Ocenil pana Robejška - Férového a Moudrého Analytika, ktereho si i ja nesmirne vazim... Vsimli jste si, ze jaksi zmizel z obrazovek ČT ? (a soudobě s Robejškem mizela i objektivita)

   Ocenil Legionáře a Bojovníky proti Fašismu. V tech minulych ocenil i ty soucasne. Ocenil Sokoly se vším jejich prinosem...

   a dalsi...
   Je treba mit na pameti, ze o konkretni osobnosti jde hned v druhé řadě, ale predevsim se jedna o vyznamenani (a zvyseni prestize a povzbuzeni) urciteho Archetypu.

   (A Média se ve svych zkratkovitych titulcich "Udelil vyznamenani panu X a panu Y, kdezto panu Z ho neudelil" snazi, abyste nepochopili, o co skutecne jde...)

   Vymazat
  6. ...
   Ocenil Lékaře, pecujiciho o Porodnost. Ta nam ponekud chybi.
   Ocenil úspěšné komunální politiky.
   ...

   Pana Ransdorfa sice nevyznamenal, ale aspon posmrtne ho urcitym zpusobem vyznamenal pojmenovanim jako levicove-pravicovy protipol ale na urovni pana Klause...

   Nezapomnel take na sebe s Peroutkou, i kdyz v osobe Masaryka s Pekarem pripomnel, ze: "I velký politik se někdy může mýlit." (i kdyz ovsem presne ten clanek s gentlemanem vlevo dole na strance jsem videl, je ve specialnim vydani, ktere je pry v pozustalosti K.Capka - pokud to nebyla fotomontaz?)

   Neopomnel pripomenou panu Dukovi papeže Františka, ktery řekl krásnou větu: Církev je Služba.

   (zapomnel jsem jeste na neco? vyznam leckterych jmenovanych bylo slyset v textu, ktery k tomu komentoval Zelezny, ktery ale ovsem v prepisech na P.Listech zrejme neni... z pouhych jmen to pochopit nejde...)

   Vymazat
 12. Duchovní vůdce Tibeťanů je přece Kalousek.

  OdpovědětVymazat
 13. Vidím tu hereckou elitu a jako v roce 1989 porosáklou zvratky jejich umělecké tvorby, mozkomorů, kterým otravují diváckou obec a draze zaplacené šmíry, která si nevydělá ani na tu štaci a je mi znich na zvracení. Lidé BOJKOTUJTE JE! Jakýmkoliv způsobem. Ať si hrají jen pro sebe a své dětičky tak dlouho až se toho hnusu přežerou. Jiné cesty jak je zastavit NENÍ.

  OdpovědětVymazat
 14. Běží Vekslák po náměstí a křičí: "menstruace!, menstruace!". Herr běží za ním a křičí: "Co to plácáš? Tohle je demonstrace!". Vekslák odpoví: "Ale to je jedno, hlavně, že z toho teče krev!"

  OdpovědětVymazat
 15. JEZIS MARIA ! (20:27) ! To mi nesmite delat !
  Vzdyt ja uz nejsem nejmladsi a z takove obrazku mi hrozi, ze neudrzim stolici.
  Poslete to Trumpovi ! (Trump Tower, 5th Avenue New York, NY 10022)
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 16. Bohužel to není legrace, to je jasně zorganizovaný puč.Brody a dalajláma jsou jen zakonponované figurky.Můžete operovat různými důkazy,ale to nemá cenu.Nevidím to dobře a záleží na mlčící většině a nevidím osobnost která by se jasně postavila proti 5. koloně.

  OdpovědětVymazat
 17. Jednoznačně pokus o puč! Počínaje Dalajlámou, Bradym a komedianty co opět přehrávají svoje role, čímž jsou opět méně věrohodnější. A celé prefektně synchronizované cizáckými médii. Ale všude je tak nějak cítit pekelný smrad dědka Šláfenberka a vševědoucího Mirdy pod dohledem heretizované katolické církve v čele s hauptheretikem Halíkem a jeho pucflekem Hermanem, Bělobrádkem a Jurečkou. Dědek se jim prezidentem nestal a jeho strana při krajských volbách vyhořela jak troud. Plutokratická strana zaprodanců stvořená k prosazování zájmů cizí mocnosti. Ale už bylo do toho projektu tolik investováno, že ho nemůžou nechat padnout. Ani jim nedochází, že Kalousek třikrát denně na mediálním talíři se už nedá strávit a jen pohled na stejné menu vyvolává dávivé pocity s nutností si rychle ulevit. Špatné na tom je zejména to, že tihle hrdinové akčních rolí tak silně polarizují společnost svou nenávistí a nesnášenlivostí, že si zahrávají s nitkami občanské války, která z jejich imbecilního pojetí demokracie může vzplát. Ostatně rozjebat všechny národní státy a celou Evropu je cílem jejich donátorů. Amerika potřebuje rozval současných pořádků, protože se postavila na dvou světových válkách. A od skončení studené války jim téměř vyschly penězovody do zbrojení bez kterého finanční kartely neumějí žít, protože žádnou skutečnou fyzickou hodnotu jejich dynastijní bankovní sektor nenabízí. A krást ve světě už pomalu není kde když jsou za 70 let globálně profláklí svým parazitismem.

  OdpovědětVymazat
 18. Jsem zděšena videem před Hradem.Co je to za mladé lidi,kteří tak sprostě urážejí prezidenta?Kolik jim je let,kdo je zmanipuloval?Vždyť ani nevědí,kdo byl Havel a co provedl tomuto státu.Kde byla policie?Horáček,ten hulvát vexlák,by chtěl být prezidentem?Vědí vůbec studenti jeho minulost?Nejenom že je docela dobrý skladatel a měl se velice dobře za komančů,za Havla a na čem zbohatl,jak se zachoval ke své ženě a dětem?O ostatních komunistech a komunistkách se nebudu šířit,já nemám krátkou paměť a nejsem sama.Studenti,vaší prací je studium,které vám zatím platíme.Pokud nechcete studovat ale demonstrovat,ať vám studium platí rodiče.Uvědomte si,že jste jenom nástrojem k zneužití.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co dnes učí na školách? Jak se studenti chovají k učitekům? Jaké mají znalosti? - NIC - zoufalé nic. Středoškoláci jsou na úrovni ZŠ. VŠ studuje kdekdo, i ti, kteří na ni nemají - no, vlastně mají, když nároky na iq se snížily. To dokázali havlisti za 25 let - byl to záměr. Tak se nedivte. Inkluze vše dokoná. Musím ovšem poznamenat, že se to netýká absolutně všech, jsou mezi mladými velmi vnímaví, nadaní a čestní lidé. Na nich bude, aby tu devastaci a debilizaci národa zastavili a otočili.

   Vymazat
 19. Odlehčení od aktivistky Jordanky Jiráskové a její vtipné video:

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Zpevak-Vojta-Dyk-vyzval-verejnost-k-obcanskemu-neklidu-a-uz-je-tu-odveta-460518

  OdpovědětVymazat
 20. Veď čo mohli znamenať Ukrušské vlajky na Staromeskom námestí miesto Českich vlajok.Bolo to jasne posolstvo prezidentovi a aj občanom Česka že ak sa im nepodriadite tak vám pripravia maidan,a zvlášť si na to vibrali simbolickí deň a to deň vzniku Československej republiki.Nedajte sa havlistom zmiasť,smrdia Sorosovimi zeleními sračkami ktoré voláme dolár.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ukroušský majdan a výsledkem je banderismus, fašismus, mrtví a vypleněná zem.

   Vymazat
  2. opakujem - najväčšia menšiny vČesku sú Ukrainci - a ako vždy - pokus o fašizáciu pomerov v Maďarsku nevyšiel, na Slovensku tak isto, tak na rade ste vy , pamätajte si meno Demeš - to je ten čo to organizuje

   Vymazat
 21. Když se na vše podíváme s nadhledem je to rej trpaslíků,kteří nesahají panu prezidentovi ani po kotníky

  OdpovědětVymazat
 22. Na "staromáku" se sešla vskutku "noblesní" společnost, která prezidentovi republiky odkudsi spatra vyčítá jeho "zemitost". Dávala ta tušit ona "laskavě inteligentní, slušná a nápaditá" hesla ...
  Spojuje je však jen hluboká nenávist.
  A také hořkost z toho, že občané této republiky si v přímé volbě zvolili M. Zemana a nikoliv K. Schwarzenberga.
  A jak již nedávno odtušila Irena Ryšánková, trpkost má dlouhý život.
  Tato jejich patrně dál proliferuje, asi jako zhoubný nádor.
  Který ohrožuje nejen zasažené ložisko, ale celý organizmus.

  OdpovědětVymazat
 23. Umělci typu Vojta Dyk atd.asi dostali dobře zaplaceno.Asi nepočítají,s tím,že je můžeme potrestat za jejich vlastizrádství.Já se pustím do některého z nich a přežiji to.Kdo to ovládáte tak se do nich dejte,zaslouží si to.

  OdpovědětVymazat
 24. Umělci typu Vojta Dyk atd.asi dostali dobře zaplaceno.Asi nepočítají,s tím,že je můžeme potrestat za jejich vlastizrádství.Já se pustím do některého z nich a přežiji to.Kdo to ovládáte tak se do nich dejte,zaslouží si to.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Národe, jak dlouho si to necháme ještě od té "umělecké" žumpy líbit?

   Vymazat
  2. Anonymní 22:28
   On ten Dyk nic moc,tak také odměny nic moc,tak se chytá kde čeho.Myslím,že nějakou dobu žil s Ivanou Jirešovou,musela ho vykopnout pro neschopnost.

   Vymazat
  3. ..to je jinej...

   Vymazat
 25. kavarnici nemohou vydejchat svuj volebni uspech top09 3% a u hlavnich voleb pujdou na smetiste dejin bylo jich par stovek lide je nepodporily tak muzou jen delat divadlo umelcu maj na to dost a ne prevrat na seznamu lzou jak 40% je proti prezidentovi a pro migraci hnusy hnusni

  OdpovědětVymazat
 26. Jedním si může být vetšinový občan jistý. V případě ohrožení kompetentní strčí hlavu do písku, jako to bylo doteď. Většinovým občanem je ten, který má své povolání, případně rodinu, je zaměstnancem nebo podnikatelem,vč. jeho rodin.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Většinový občan by si měl uvědomit, že začíná jít o budoucnost jeho dětí a postavit se nekompromisně proti tomu, co se tady snaží prosazovat ta komediantská a ostatní havloidní šmíra. Nenechejme si ukrást republiku a zatáhnout se pod vliv mocenských zájmů prohnilého západu.

   Vymazat
 27. Cesky Havloidny Pravy Sektor,byl dlouhy cas mimo a ted se chopil prilezitosti,a nechybeli ukrajinske vlajky!! To je jasny smer,kterym se chteji ubirat...aby CR,plne ovladla Amerika/nejsem pro ovladnuti RF!/Cesi budte sebou a nedejte sebou kejvat Havlokavarnou !

  OdpovědětVymazat
 28. Bratia Cesi,nedajte si rozbijat svoju republiku,ako rozbijaju europske staty,Sorosovci..lide bdete!!

  OdpovědětVymazat
 29. Ty blbe od 0:28: a/ nečteš a na filmy se nediváš anebo máš blbou paměť: válka požírá ty nejlepší lidí, to jest ten nejlepší genofond - požírá jej právě v největší míře.
  b/ zřejmě seš přesvědčenej, že co nosíš ve svých koulích, je to nejlepší. Nuž k tomu člověk může jen říci - ignoranti jsou vždy aroganti - jinak by těžko přežili. Pokud je člověk hloupý, musí být drzý a mít velkou hubu - snad nějaká stupidní dívka se na něj nalepí /žena si téměř vždy bere může, který je chytřejší než ona - ta tvoje v tomto připadě musí být kalibr - vtipy o blondýnkách - to je asi o ní/. Do budoucna si můžeš zapamatovat tu kombinaci - IA - dělá osel - ignorance jde ruku v ruce s aroganci /asi proto je toho syndromu plno mezi politiky/. A jak s tím něco udělat - zkus o sobě zapochybovat - to bude první znamení, že to s tebou není tak špatné.

  OdpovědětVymazat
 30. 21:11: Zbývá jen dodat, že Schanzwieberg /ostravský překlad - cyp jak lampa/je zřejmě válečník od přírody oplyvající testosteronem jak mladí chlapí, soudě podle jeho dřívějších sklonů vyrukovat na ukrajinské pláně proti Rusům.

  OdpovědětVymazat
 31. Doplnění ještě k 18:52: Proto nějaká občanská válka tomuto válečníkovi je uplně ukradená.

  OdpovědětVymazat
 32. Havel moc dobře věděl, jak nejvíce poškodit Československo.Zajistil , aby na školách učili
  Sokolové a další , kteří bludy vtloukají do mladých hlav.Je vidět úroveň, za peníz dostaneš
  vysokoškolské "vzdělání" papíry.Škoda je děsná.
  P.Kroupa v Ústí nad Labem ničí naše studenty také.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.