Reklama

.

.

sobota 8. října 2016

Kam to přivedla politika USA?Protiraketový systém S-300 v Sýrii, Iskandery v Kaliningradu...

8. 10. 2016   První zprávy
V pátek 7. 10. 2016 se v ruském tisku objevilo několik důležitých zpráv, které (jak už je v kraji zvykem) prošly u nás bez povšimnutí. Upozorňuje v komentáři Jaroslav Bašta.
Nejprve náměstek ministra obrany RF A. Antonov vyčíslil výsledky ruského bombardování v Sýrii za šest měsíců (konkrétně od 27. 2. - 1. 9.): bylo zabito 35 000 nepřátelských bojovníků, z toho 2700 džihádistů původem z Ruska či států SNS. Ve spolupráci se syrskou armádou se podařilo osvobodit téměř 600 obcí na ploše 12 000 km2.

Ministr zahraničí USA John Kerry na to reagoval tím, že postup ruského letectva v Sýrii je třeba začít vyšetřovat jako válečný zločin. Masově zabíjet cenné americké spojence pod záminkou, že jsou to islamisté, které naopak Západ čtyři roky podporuje a šetří, to musí naštvat...

Večer mluvčí MZV RF Maria Šarapovová vysvětlila proč ruské ministerstvo obrany přesunulo do Sýrie protiraketový systém S – 300 (a nechalo si to schválit usnesením Státní dumy): ze zpravodajských poznatků vyplývá, že Američané chtějí křídlatými raketami zaútočit na všechna syrská letiště. Na nich je však rozmístěna ruská vojenská technika a ruský personál, takže by tento útok ohrozil jejich životy a majetek. Proto bylo přijato toto bezprecedentní obranné opatření, které by mohlo vést k vojenskému konfliktu mezi USA a Ruskem nejen v Sýrii.

Generalita USA předpovídá „krvavé" války s Ruskem a Čínou

Že toto nebezpečí Kreml nepodceňuje vzápětí potvrdila americká rozvědka, když zveřejnila informace o rozmístění raketových komplexů Iskander – M v Kaliningradské oblasti. Tento krok RF až doposud z politických i taktických důvodů odmítala udělat. Nyní dává najevo, že ruské ozbrojené síly se připravují na eventualitu, že by se eventuální válka v Sýrii mohla přenést i do Evropy. To se nás již bezprostředně dotýká.

Pro současnou situaci v EU i v České republice neexistuje nic příznačnějšího, než to, že se o ničem (s výjimkou požadavku J. Kerryho) z výše uvedeného nemluví. Protiruská propaganda má zřejmě problém, jak nám tato nepříjemná fakta naservírovat.

98 komentářů :

 1. Varování všem civilním letům, Rusko dodalo Sýrii BUKy s rozšířeným dosahem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, bude víc raka! Váš glyfosátový král Andrej Babiš.8. října 2016 17:42

   Pozor na odsouzení amerických válečných zločinů, mohla by místo malajských začít padat letadla ČSA.

   Vymazat
  2. Ano, i užitečných idiotů je potřeba. A naše republika svou velikostí, významem a především současnou politickou reprezentací k ničemu jinému není užitečná.

   Vymazat
  3. A jinak jseš zdravej trolíku.

   Vymazat
 2. Jak jsem již poznamenal. Starosti o důchod vypouštím...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sympatizanti TOP09 Klerofašisté a nadstandardní nasazují Kchárlovo khaki neprůstřelné broněžilety pampersky a pochodují po boku Wehrmachtu do Pobaltí.

   Vymazat
 3. ,,Kaliningrad-původně Královec,královské město Českého království,založené Přemyslem Otakarem druhým.Donedávna patřilo Polsku,dnes okupované Ruskem,,.To jsem rád,že se Rusko dobře stará o to,co ukradl a jednou ten Kaliningrad vrátí do péče původních majitelů této země

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už ti rostou vousy?

   Vymazat
  2. A kdo tobě ukradl mozek posero.

   Vymazat
  3. 18:25 asi 40let blbe a tobě?

   Vymazat
  4. Tak to už ti rostou i Štětiny, cóó !?

   Vymazat
  5. Nechci být sprostý, ale nejsi náhodou piča? Jednou to bylo naše, pro druhého vždycky pruské, čili tedy patřilo Německu.. Tak se mezi šulinama domluvte... Asi Německo zřejmě nemělo rozpoutávat válku a bylo by jeho... A když jsme u toho, nárokuj také Rakousko a Alpské země, ty přeci v dějinách také patřili k Českému království...
   Jsem jen rád, že nejen tady, ale i v praktickém životě takových imbecilů jako jsi ty moc nepotkávám.... Nejhorší že většina lidí jsou slušní lidé, není to xsindl, proto stojí bokem odstrčení, ale tací co mají nápady jako ty vládnou a chtějí nás a celý svět vtáhnout do války.... Ale tuto válku nikdo bohužel nevyhraje a to i kdyby si ji nějaký americký generál simuloval třeba na Apple... Mia

   Vymazat
  6. A říká ti něco Koenigsberg, blbečku?

   Vymazat
  7. Königsberg, Královec, Kaliningrad... Kurfiřtské východní Prusko... Hohenzolernové...

   Vymazat
  8. Taky si říkám kdy USvrazi vrátí Srbsku ukradené Kosovo , kde jim vznikla největší základna americkodiktátorskoimperialistickoparazitických vrahů a pro satanistu Bushe stezka pro plynulý převoz heroinu do USÁnie , kde umírá 3000 lidí ročně , aby se satan Bush nažral k udávení ! A ještě mně zajímá , jestli USvrazi , pořádající války jako výlety si troufnou na svou vysněnou s Ruskem , když už snad pochopili , že Rusko jejich nebude a tu válku USparazit a krvelačná sań nikdy nevyhraje.

   Vymazat
  9. no tak kaliningradská oblast na tákladě mírové smlouvy s německem v roce 1946 zcela jednoznaščně byl přiřčen SSSR a smlouva byla ratifikována 4 vítěznými mocnostmi. basta, není o čem diskutovat. je to srchované území RF tak že ani pšonci proti tomu nemohou namítat.

   Vymazat
  10. Donedavna Kaliningrad patril Polsku?? 70 rokov uslo od konca vojny. Rusi vojnu vyhrali, ak ti to kokot uslo. Ze by niekedy KAliningrad malo vratit, to asi nehrozi, to by museloprehrat vojnu, co sa tak isto nestalo a nestane ani v buducnosti.

   Vymazat
  11. kedy patril Konigsberg Poľsku ???? - nolen .... kedy ?

   Vymazat
 4. Pod vedením soudruha nemakačenkySobotky a "katolíka" Kalouska vzhůru na Moskvu. Oni nás budou řídit ze svých protiatomových bunkrů, aby se dožili a mohli přivítat po celkem krátké době v Praze Rudou Armádu. Padneme za slávu tzv. Česka-Czechie-Tschechiena a budeme pohřbeni na ruských pláních, kde leží sta tisíce otroků a sluhů pomatenců, idiotů, sociopatů a nekrofilů ve vládách různých zemí.

  OdpovědětVymazat
 5. 18:15
  Ty jsi vůl

  OdpovědětVymazat
 6. Platí jednoduché pravidlo. Čím více osob se do války přimíchá, tím více jich tu válku budou chtít vyhrát.

  OdpovědětVymazat
 7. Protiruská propaganga má problém ...- jasně že ta tlupa lhavá má problém, každý, kdo lže má problém, jak vyvrátit pravdu. A když to dělají intelektuálové ranku nástěnkářů ČSM, nebo potomků protektorátních ministrů a kolaborantů, pak máme problém i my, protože ti debilové nejsou shcopni pochopit, že problém z jejich činnosti má celé lidstvo. Tedy i oni. Ale ona se voda vaří.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co je pravda? Že na BUKu vyfoceném v Luhansku chyběla jedna raketa? Oči vidí, ale hlava odmítá přijmout

   Vymazat
  2. Záleží kde to bylo nafoceno, jinak takových fotek naseru za neděli pytel... Kdo to neví, nebo koho to nenapadne, tak patří do ústavu.... Asi by byl velký problém tu raketu doplnit... A taky to není jedno vozidlo, ale 3-4 vozidla, těch si nikdo asi nevšiml... USA mají dokumenty které nikomu neukážou... Ukrajinci smažou záznam z řídící věže... Také nikdo jsme tam nebyli, tak nemůžeme soudit. A také by ta komise měla být nezávislá!!! A samozřejmě takovéhle finty USA nejsou cizí... To je jejich dennodenní chleba... To je stará metoda 1000let. Nakonec i v kdejaké pohádce služce podstrčej do zástěry zlaté lžičky... Podle zkušeností z mého života, komunisti ani moc nelhali, spíše zatajovali... Ale lež je základ úspěchu kapitalimu a její bratr podvod také, tak mají poslední dobou hody...
   Přeci jenom přihlouplý střelec na Kennedyho ho střelil ze sedmi míst najednou... :-) Mia

   Vymazat
  3. Není potřeba lhát, stačí si některých věcí jednoduše nevšímat. Což se v případě onoho buku daří docela dobře. A tak se může skandovat vivat Putin, vivat Putin, vivat Putin. Aniž by se přemýšlelo, jestli v tom přecijen není nějaký háček.

   Vymazat
  4. Háček v tom je ! Putin měl být zavlečen do vysněné drancovací války USdiktátorů , parazitů a vrahů a proto se už 2 roky vyrábí důvody , hlavně však důkazy k napadení Ruska. Ono to však USsatanovi nikdy nevyjde a svět se vždycky dozví , jaký svině USsatanisti krvelačný jsou. UKRfašouni pro své povinné bratry vrahy z US - říše pekelné 2 roky dřou jako koně , aby donutili Putina k válce , zlikvidovali přitom celou zemi a Putina USvrahům naservírovat nedokázali....možná ČTžumpa že to dokáže , ta vyvolává válku s Ruskem každý den. Žumpa krvelačná , židozednářosatanisty obsazená slouží satanovi do roztrhání těla. A Havloidstvůry s vykastrovaným mozkem jediné propagandě , která je tu od převratu 89 k mání , tedy AMERICKÉ , věří. Je mi vás líto tupanů LŽÍ se živící za krvavý dolar , nebo pravdou nepolíbení....chudáci

   Vymazat
  5. Má pravdu přeseda

   Vymazat
 8. 18:40 No,to máš pravdu.Jenže tupá hláva to nechápe a nebo nechce chápat.Je pravda,že i ověřené události se manipulují

  OdpovědětVymazat
 9. Takže USA donutily Rusko umístit tyto rakety v kaliningradu ?? A jak se jim to povedlo ?
  Myslím si, že pravda je taková, že Putin chce opět provokovat a to víc a víc.... hlavně že bylo tolik křiku proti umístění amerického protiraketového systému v Evropě, prý se nemáme od Rusů čeho bát .
  A už je to tady.. jejich rakety doletí klidně a do Prahy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tu Prahu bych Rusům klidně odkýval. Žádná škoda. Milion pijavic, na které maká zbytek republiky.

   Vymazat
  2. Anonymní8. října 2016 18:52
   A helemese, zase troll a jen prudí jako vždycky.
   Kdo tě platí, drzý fracku? Potřebuješ dostat facku!

   Vymazat
  3. 1902 jsi normální ? a nebo jsi nasazený ruský agent asi ...
   klidně to můžou pustit třeba do Hradce Králové ....

   Vymazat
  4. 19:36
   a Ty jsi snad za, aby nějaké ruské rakety dostřelily do Prahy ??
   Ty s rozmnítěním těch raket souhlasíš ?
   Upozorňuji, že NATO žádné takové podobné rakety nemá na pozicích, ze kterých se dá dosáhnout Moskva.
   Nemluvím o balistických raketách, které jsou na úplně jiné úrovni.

   Vymazat
  5. To už jsou "amíčtí páni" místních "manipulátorů" tak zoufalí, že je jim úplně jedno, jak obrovské blbosti nám tady "kafrají"?!
   Asi ano.
   Takže podle nich Rusové vytlačují amíky a jejich NATO směrem KE SVÝM HRANICÍM schválně, v Sýrii páchají "genocidu" mezinárodně organizovaných a placených zabijáků, které je třeba naopak „chránit“, na Ukrajině mají svá "neviditelná" vojska a na den dovezou a hned zase odvezou jeden náklaďák s "raketou Buk", která k sestřelení čehokoliv potřebuje ještě dva další specializované vozy a odbornou posádku.
   A to jen proto, protože „potřebují“, aby amíci prosadili své sankce proti nim.
   A teď KONEČNĚ "se jim podařilo", že náčelník generálního štábu americké armády ( = jejich placený agent) vyhrožuje válkou Rusům, Číňanům a jiné "verbeži"!
   Asi už opravdu jsou přesvědčeni, že my všichni jsme tak vypatlaní, jako oni.
   Pane bože, kam to spějeme.
   To si necháme furt sr..t na hlavu?!
   Pavel p

   Vymazat
  6. 19:23 fracek už drahnej čas nejsem ale tvůj pokus o poesii je rovno trapasu 50let umlčet českou hrdost soldateskou ruských zmrdů

   Vymazat
  7. A to ani nemluvím jak si hezky strhli dvojčata.. Jak to tutlali a dneska už to zvolna přiznávají. Škoda že to matlali zřejmě v režii Pentagonu, měl to dělat režisér Kameron, to by se to profláklo až za padesát let... Být to dneska, tak by za to mohl samozřejmě Putin... Mia

   Vymazat
  8. 20:13 ty si střihni facku,píčo Kameronská.Mia je kurva,na NR se píše pravda

   Vymazat
  9. Hricák:Jábych odkýval celou Českou republiku.
   Jeden větší lhář a závistivec než druhý.Ve
   světě neexistuje jiná pakáž,než občané ČR.
   Jste toho zářným příkladem.V té Praze totiž
   už 3 volební období jsou vůdci z Moravy a
   Slezka.Co s tím?
   Petr Majevský

   Vymazat
  10. Chudáku , kdy pochopíš , že Putin se brání imperialistům ze satanova vrhu , říši pekelné - USA , která je natolik předlužená , že nedokáže dluhy splatit , tak si myslí že na ně vyválčí v Rusku. Ty USsvině vyrábí jednu válku za druhou , určují si diktátory podle toho , co zrovna potřebují drancovat a debilové jim to žerou...je mi tě líto , chudáku , občas si přečti pravdu. USvrazi mají Rusko obsazené a ty bezmozečku si myslíš , že by Putin neměl chránit svoji zem ??? NE , já už snad tyhle debily bez mozku ani nelituji !!!! ZVOLILI JSTE SI SAMI CESTU ZLA , cestu s USdiktátory , parazity a vrahy , kteří pro záchranu krvavého prožraného , prašivého dolaru zlikvidují svět !

   Vymazat
  11. Gorbachev povolil sjednoceni Nemecka pod slavnostnim slibem zrudnyho Us presidenta "ani inch further"na vychod. Ihned zapadni fasisti slib porusili i my jsme s Havlem a NATO a spolu se zradnymi uskocnymi politiky se zucastnili toho podleho podvodu na Rusko a jeho dobrou vuli. Fasisti se vysmali rusum , slib porusili , ze to byl jen "verbalni"slib...? Proc myslite ,ze toho oslavujou toho sudetonemeckyho Havla...

   Vymazat
  12. Říkáte to sám ...americký protiraketový systém v Evropě. Proti...rozmístění ruských Iskanderů v Rusku. Vidíte pitomci ten rozdíl? Pavel

   Vymazat
  13. Pro trolíka 7:15: američané kdysi vsadili na letectvo. Mají víc atomových taktických i strategických nosičů jaderných zbraní v Německu, Britânii, Itálii, Turecku, Japonsku a v dalších zemích. Islandery v Královci jsou namířeny na letště jako je Mošnov, kde se lidi letos mohli sami přesvěčit, že tohle letiště jako snad jediné u nás je způsobilé přijímat americké strategické bombardéry. Pro jistotu je další islander namířen na Veškrnovo letiště. Americký protiraketový systém není nic jiného, než snaha us o beztrestnost při rozpoutání agresivní imperiální války s Ruskem. O žádné obraně nemůže být ani řeč.

   Vymazat
  14. Je pravda ze neuspesnou a velmi drahou USA STAR WAR "genialniho" presidenta Reagana vymenili US dnes za jiny druh.
   Poleti ke hvezdam /stars/, rychlosti svetla a budou se pocitat atomy , ktery z nich zbyly...Pocitam ,ze na modleni jim cas nezbyde...
   Jdou od "uspechu k uspechu" , letadla jim nelitaj cim drazsi ,tim horsi.. Mezitim zapomneli zjistit za automobily, televize ,radia i letecke valky vcetne vetsiny valecnych /letadlovych / lodi jsou vcerejsi strategicke zbrane zastarale 80--100 let . Vcetne vojenskych zakladen vsude na svete , duvod je ,ze na tom vsem korporace vydelavaji. Ale celou zakladnu nahradi jedna mensi ,moderni ruska ponorka....neviditelna neslysitelna a v pomeru k zakladnam levna a pohybliva. Da to velkou praci takovou ponorku vubec najit !!! /A potom mimo raket ma torpeda ,ktery "litaji"pod vodou 300-400km /hod..Dale US vojaci vrazdi a znasilnuji civilni obyvatelstvo vsude na svete , jsou ve vezenich za ruzne zlociny a to klade odpor lidi ...See you later aligator , na Marsu ? Asi jo...

   Vymazat
 10. Rusáci se budou opičit po USA, protože jejich rakety a letadla sestřelí "omylem".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdo chce letadlo sestřelit, omyl si najde.

   Vymazat
 11. Kuci Cessti,chystejte misto pro radar !Je potreba,aby jste splatili svobodu darovanou vam,vasi krajankou Krvavou Madlou,ktera se stala majitelkou Kosovskyho Telekomu...tak se plni americky sen !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Darované svobodě na zuby nekoukej.

   Vymazat
 12. Tak co soudruzi? Jak jste spokojeni s výsledky voleb?
  Vaše drtivá kampaň proti ANO byla úplně na hovno, vaši milovaní komouši propadli, debilní rusácký STBák Koller skončil na hezkém posledním místě.
  Gratuluju idioti.
  Samozřejmě počítám s tím, že spustíte svoji oblíbenou odrhovačku, že všechny volby byly zfalšované.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zfalšované? Jak se to vezme. Pokud bych tak hodnotil čtvrt století trvající degradaci inteligence průměrného českého občana a systematické vymývání mozků, tak ano, byly zfalšované. Pokud by média informovala bez ideologického nádechu, můžeme mluvit o demokracii. Poku se volič rozhoduje na základě vylhaných informací, jsme od demokracie na míle vzdáleni.

   Vymazat
  2. Omyl - KSČM nikam nepropadla. Jsou a budou dál. Budeš čučet a urážet, ale už ti to bude hovno platné. Proč se pořád tak tumluješ s tím neúčelným štvaním? S výsledky voleb jsme velmi spokojeni. Ano - jediné uskupení, schopné potrestat zlodějské lumpy. A Babiš se nebrání případné spolupráci s KSČM. Tu nesmyslnou Bohumínskou dohodu má na triku kolaborant české protektorátní vlády Sobotka, ale Ano ji respektovat nemusí - a nebude.

   Vymazat
  3. 20:04 Sobotka je hajzl ale,pakliže platí Bohumínská dohoda můžu být v pohodě.Komunisti NE

   Vymazat
  4. Bohumínskou dohodu - osnovanou hajzlem - jak správně píšete, lze kdykoliv vypovědět. Zatím k tomu nebyla vůle, protože tenhle režim vznikl z podvodu lidí a protikomunistického štvaní, které nejvíce podněcovali právě komunisti po zahození stranických průkazů. Těm se Bohumínská dohoda hodila - ve vládě, která evidentně rozkrádá, nebo nechává rozkrádat majetek státu, nemohou být čistí lidé, kteří nekradou - to dá rozum. Jinak se nezměnilo nic. Dodnes se používají provokatéři, ve snaze někde najít, nebo si vypiplat teroristy, když už máme ten protiteroristický policejní útvar. Všechno je jako bylo za minulého režimu, v horším provedení, proto nevím o čem píšete. Co vám udělala KSČM? Čeho se dopustila? Jaký majetek státu rozkradla? Vy jste tak morálně zdecimovaný, že vám nevadí skutečnost, že celý náš stát rozkradly a zdevastovaly ODS, TOP 09 a další lotři, ale vadí vám KSČM - to už je víc než pokrytectví - to už je zfanatizovanost.

   Vymazat
  5. lidi tydle volby nezajimaly prachaci nabehly a volily ano tot vse hlavne aby jse slo volit pristi rok

   Vymazat
  6. 19:53 Ty jsi neskutečný blb. V jedné větě se raduješ, že "drtivá kampaň proti STBákovi Babišovi byla úplně na hovno" a stejnou radost máš, že "rusácký STBák Koller skončil na hezkém posledním místě". Kolik že to máš v makůvce závitů? Zřejmě jen jeden a to ještě úplně zašmodrchaný. Mimochodem, jakže dopadla TOP09, kterou tady představuješ? Ty 3,4% to je fakt bomba! Určitě by ten "propad" KSČM brali.

   Vymazat
  7. A je,trol 19:53 toho znam.....jeho mama se spustila s jednim cikanem,tak za svoji blbost nemuze (tak ho malinko setrete)

   Vymazat
 13. Děkuji ti pepku 19:53, ty milý, jeden z nás!

  "Tak, a teraz si vás tu kúpim všetkých"
  váš Andrej Cap - Záhradníkom

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koho že Andrej koupí - českej ksindl? Proč by to dělal? Nažene zloděje a lumpy za katr, kam dávno patří. Nakradený majetek jim zabaví a rozdělí ho státu. Správné - ne?

   Vymazat
  2. Naivní 20:07.
   Chachá, i vy jeden idealisto, brzy prozříte, ale i to už bude pozdě... Je vám zapovězeno si však potom stěžovat. Mimochodem, vy nejste "českej ksindl"? Pak nerozumím tomu, proč se vměšujete. Obhaj(l)ujte si laskavě svůj národ.

   Vymazat
  3. Naivní 20:07.
   Do parlamentních voleb, které budou za rok, od vás očekávám výčet "zlodějů a lumpů za katrem, a nakradeného majetku zabaveného a rozděleného státu", které budou důsledkem bohulibé činnosti capa zahradníka :-)

   Vymazat
  4. Chachá - vy zarputilí blbci! Díky Babišovi jde naše ekonomika evidentně nahoru, začíná se uzdravovat, a pracovní agentury se předhánějí v lákání lidí do práce. Bohužel, jde to velmi pomalu, za 26 let mravní devastace, kterou má na svědomí podplacený disidentský ksindl, se lidi odnaučili pracovat - zvlášť mladí. Nepovažují práci za automatickou součást života, jako tomu bylo dříve, a po celých 40 let. To je na ekonomice znát. Babiš musí zahájit tvrdou léčbu nádoru, který ničí tělo ČR spoustou jedovatých metastáz korupce, klientelizmu a megazlodějen. Určitě to nebude jednoduché -ale šmejdi za katr půjdou, to vám dám písemně. Proto taky se bojí, proto taky od začátku pořádají účelovou štvanici na ANO a mediální hon na Babiše. Po šestadvaceti letech mravního bahna, které se rozlezlo po celé ČR jako močál, vy očekáváte výčet zlodějů a lumpů co půjdou za katr - do roka? V tom případě jste naiva vy. A může být, že se nedočkáte - v závislosti na vašem věku. Ale půjdou, na to vemte jed. A v každém případě už nebude možno krást a šmelit, a zneužívat politikaření k loupežnictví, proto politické řemeslo už taky nebude tak atraktivní, lumpové se budou cpát do soukromého sektoru. Majetek, který byl republice ukraden,musí být vrácen -ne? Jsem Čech - proto velice špatně nesu skutečnost, že moje rodná země je plná lidského ksindlu, lačnícího jen po majetku, neštítícího se ničeho. Dřív jsem to nevěděl, ani netušil. Díky diskuzím mám v tom jasno.

   Vymazat
  5. Snílku 20:55,
   co uděláte, až se vaše idealistické předpovědi nenaplní?
   Buď jste sám cap, a proto ta obhajoba někoho s temnou minulostí, nebo jste opravdu velmi naivní. Vaše představy jsou moc hezké, ale, bohužel, utopistické. Povíme si to za rok, až budete vyjmenovávat uskutečněné činy z té krásné vize, kterou jste popsal. V každém případě bych vám přál, abyste měl to, co popisujete ale je mi vás předem líto, protože jsem přesvědčený realista, a tedy tipuji, že je to jenom váš krásný sen.
   Andrejovi na vás vůbec nezáleží, "na to vemte jed" a podle toho se bude odvíjet jeho politika vůči NAT, EU a invazi, ...

   Vymazat
  6. Anonymní8. října 2016 21:25 jo jsem tez realista andrej je velkej usa poskok jestli vyhraje i pristi rok tak se z eu nikdy nedostanem ja uz muslimskou cechiu nestihnu nez jich tu bude vice tak to jsou 2 generace =40 let usa radar ano schvali mozna prijdou i us zakladny a rasismus naopak uz se o to snazi Jourová z ana v bruselu kdo ho voli bude zit v novodobem rakousku uhersku

   Vymazat
  7. pro 20:07 - on jako ty miliardy Babiš "vydělal" svou vlastní neúnavnou "prací", nikoho neobral ani nikoho nevykořisťuje, no to musí být nadčlověk, nebo lépe - je to zcela nový živočišný druh, který se vymyká lidským parametrům. A že navrátí ukradené majetky? Velké kulové, musel by navrátit i ty svoje. T

   Vymazat
 14. Právě jsem vyslechnul zprávu o dalším hurikánu nad jihem USA. Bezděky mne napadla taková otázka. Nehledá náhodou americká reprezentace nějaký "lebensraum" pro svůj národ? V poslední době je těch hurikánů a tornád nějak hodně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč? Boží trest. Boží mlýny melou pomalu ale jistě. Hurikán by to měl vzít napříč celým tím zvrhlým kontinentem.A pak, až se vyčistí to smetiště humusu, se mohou vrátit zpět bizoni a Indiáni.

   Vymazat
  2. 20,09
   Možná blbost, ale samo se nabízí výměna země. Území USA v poslední době stíhá jedna živelná pohroma za druhou. Kdysi jsem viděl mapu USA po vzestupu oceánů o několik metrů. Opravdu hodně by Američanům ubylo. Někoho by mohlo napadnout jít jinam. A Rusko je tak veliké a bohaté...

   Vymazat
  3. Hricáku, ty blbe, ne ruské území si brousí zemi především přelidněná Čína.
   A zjisti si kolik Rusů v poslední době z toho ráje emigrovalo.
   https://www.stratfor.com/analysis/problem-russias-best-and-brightest

   Vymazat
  4. A že by se američtí omezenci naučili azbuku? To považuji za vyloučené. Nebo že by jim tam dali potravinové lístky? Neexistuje. Rusko žádné lenochy nepodporuje sociálními podporami. Tam je práce pořád dost, a platí tam pořád že bez práce nejsou koláče. Ruskou společnost se nepodařilo zdevastovat a proměnit ve zvrhlou a perverzní, tam nevládnou teplouši, pedofilové, sadomasochisti a impotenti, jako u nás a ve zbytku světa -ještě kromě Číny, Kuby a KLDR.Tam by americké náplavě pšenka nekvetla.

   Vymazat
  5. Ani ten Snowden v to "skvělým" Rusku nechce zůstat a žadoní o možnost návratu.

   http://www.lidovky.cz/ruske-zakony-odporuji-zdravemu-rozumu-chci-zpet-do-usa-zadal-snowden-o-odpusteni-obamu-gtk-/zpravy-svet.aspx?c=A160915_153148_ln_zahranici_fas

   Za poslední 4 roky z Ruska emigrovalo 1000000 lidí. Samozřejmě těch chytrých.

   https://www.stratfor.com/analysis/problem-russias-best-and-brightest

   Vymazat
  6. Pro: Anonymní 8. října 2016 21:27 - to INFO o Snowdenovi je HOAX. Najděte si pár amerických webů - Infowars.com, Zerohedge.com, kanadský Global Researc a další a tam si to můžete ověřit.

   Možná z RF emigroval Mega lidí (zda těch chytrých toť otázka), na druhou stranu jen z Ukrajiny tam přišly 2 Mega (kolik chytrých také otázka). Takže není o čem mluvit.

   Vymazat
  7. 21:27 Samozřejmě těch chytrých, možná nejchytřejších. Posílá je tam Putin jako součást hybridní vákly, aby USA rozvrátili zevnitř. To tě nenapadlo?

   Vymazat
  8. Snad je lepsi ,neverit kecum zapadu o Snowdenovi. Snowden dokazal na faktech, ze president ,vlada a organizace CIA, Pentagon, NSA a dalsi v USA porusuji velmi hrube svoji ustavu a sve vlastni i mezinarodni zakony /napr. o agresi jako nejvyssimu zlocinu/.....Proto zurivost fasistu dostoupila vrcholu a Manning dostal 136 let vezeni za podobne Prometheovske usili ,prinest lidem , kteri se stale domnivaji ,ze ziji v demokracii , svetlo pravdy o zamerech a zlocinech vlad , ktere si voli...

   Vymazat
  9. Snad je lepsi ,neverit kecum zapadu o Snowdenovi. Snowden dokazal na faktech, ze president ,vlada a organizace CIA, Pentagon, NSA a dalsi v USA porusuji velmi hrube svoji ustavu a sve vlastni i mezinarodni zakony /napr. o agresi jako nejvyssimu zlocinu/.....Proto zurivost fasistu dostoupila vrcholu a Manning dostal 136 let vezeni za podobne Prometheovske usili ,prinest lidem , kteri se stale domnivaji ,ze ziji v demokracii , svetlo pravdy o zamerech a zlocinech vlad , ktere si voli...

   Vymazat
 15. Hricáku !
  ..tu Prahu bych taky odkýval, beztak je to tam už samej venkovskej hricák..
  Hurican právě pustoší Floridu ! !
  Koho to sem přivane ?? ( keep observer : )
  UFOun

  OdpovědětVymazat
 16. Dosud si pamatuji na článek z Technetu někdy z let 2005-2007 pojednávající o tom, že NASA zjistila, že malá jaderná válka na Blízkém východě by byla prospěšná pro boj s globálním oteplováním. Už tehdy mi to přišlo pokrytecké. Bylo by zajímavé, kdyby po letech dospěl výzkum NASA ke svému naplnění.

  OdpovědětVymazat
 17. Babiš si nestačí nasadit ani plynovou masku, až to přijde. RS 24, Topoly, rakety Satana a spousta amerických bomb co naráz explodují po celé Evropě. Letošní podzim o teplotě několika milionů stupňů bude vystřídán nejchladnější zimou za poslední tisíce let, nukleární zimou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale ale- ty jsi nějak krvežíznivá kreatura. A ty si postačíš nasadit plynovou masku? A dovedeš si představit v tom masakru - nukleární zima - svoji rodinu, rodiče, děti, případně vnuky? Milovanýho pejska? Tak to zkus. Možná tě to vyléčí z té krvežíznivé schízy.

   Vymazat
  2. Co to kecáš 21:28?
   Právě Andrej má rád NATO. A NATO má "krvežíznivou schízu". Tak kdo je tady "krvežíznivá kreatura"?
   Ten 21:10 to tedy určitě není!

   Vymazat
 18. Máte strach říct Rusákovi, že je lhář, aby vás znovu nepřijel okupovat?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Strach? Proboha vždyť ti debilové ho každý den netrpělivě vyhlížejí. Dokonce na jeho rakety se ti psychopatičtí idioti těší jak na smilování.

   Vymazat
  2. Naopak - Rusák je už tradičně geroj a ještě žádnej krvežíznivej poseroutka Rusko nezkříval ku obrazu svému. Proto taky proti němu západní staří bohatí zakomplexovaní pomatenci tak uboze brojí. A pořád a pořád - že je to pořád baví? To už je fakt posedlost. A v tom brojení proti Rusku už pozabíjeli statisíce nevinných lidí, civilistů, dětí, pobořili krásné domy, zničili úrodu.... jsou to odporní šmejdi - ale příroda - potažmo Bůh to tak nenechá. Pevně tomu věřím. Proti americkým šmejdům, je zatím svět nějak bezmocný. A přitom to ani není národ - běloši jsou tam už jen starci, nebo se vyskytují už jen ve filmech, jinak je to stoka plná pologramotných tmavých, a všelijak křížených opic, práce se štítících, a spokojených s potravinovýma lístkama zajišťujícíma pro ně dostatek jedovatýho žrádla po kterým jsou jak vykrmená metráková prasata,( což by v Africe neměli) válí se na kanapi, šňupou drogy a čučí do velkých televizních obrazovek,( ty mají ve svých doupatech všichni) odkud na ně řičí ze stovek kanálů přiblblé reklamy a mediální klystýr jim ještě denně vyplachuje jejich prázdné mozky. Tyhle opice v Americe převrat nezpunktujou, to je naše smůla -být tam inteligence, která je v Evropě, už by ta jejich impotentní politická chátra byla v nuceném důchodu. A proto taky se snaží i Evropu zaplavit černýma opicema abychom si byli navzájem kvit a prase Söros to platí. Tady je názorně vidět, jak škodlivé, až zrůdné jsou prachy, a každý po nich prahne - to už je samo o sobě nemoc. Mít prachy - být jako Bůh - platit si žoldáky - zabíjet a zabíjet. FUJ HNUS! Tohle musí někdo srovnat se zemí, mají nejspíš poslední šanci toho nechat a hledět si svého. Jinak špatně skončí.

   Vymazat
  3. 21:23 Jó, náckové "Rusákovi" říkali, že je lhář, tak je přijel okupovat. O jiném takovém případu nevím. Ty ano?

   Vymazat
  4. Holanďani Rusákovi říkali, že Boeing HM17 sestřelil Ruský BUK, a Rusák lhal, že o žádném BUKu neví, dokud se neobjevily fotografie a videa BUKu, kterak přijel se čtyřmi a odjel se třemi raketami na korbě. Krom toho se také objevily fotografie stopy po raketě a focené zrovna v úplně stejnou dobu, ve kterou bylo úplnou náhodou ve stejném místě sestřeleno civilní letadlo. Ale Rusák stále lhal všem dokola, že o ničem neví, a že to museli být Ukrajinci nebo Američani. Prostě Rusák lže, a to je asi tak vše, co se s tím dá nebo nedá dělat. Prostě Rusák lže, má to asi v krvi, nebo povaze. Je fajn vědět, co je pravda, a co je lež.

   Vymazat
 19. maskote 21:23, vycikať a spať!
  Andrej.

  OdpovědětVymazat
 20. 21:29
  21:30

  Tak kde je problém?

  OdpovědětVymazat
 21. Rusofilie je buď nebezpečnou duševní poruchou, nebo kolaborací a vlastizradou. Jiné vysvětlení neexistuje a uvádím onen text.

  Zatímco Amerika dle požadavků TGM prosadila vznik Československa, tou dobou se komunisti v Rusku snažili za všech sil zmasakrovat naše legionáře. Zatímco Amerika nám nabídla Marshallův plán, SSSR odvlekl tisíce našich občanů na Sibiř a ON rozhodl, že MY americké peníze nechceme.
  Zatímco SSSR rozjezdil tanky pražské jaro, Amerika přijímala tisíce našich uprchlíků.
  Zatímco SSSR se nikoho na nic neptal a nastěhoval k nám jaderné hlavice, USA u nás chtěly postavit radar a nepostavily, protože naši současní bolševici ho tady nechtěli.
  Zatímco země na západ od nás osvobozené USA 50 let vzkvétaly, ty východní obsazené SSSR šly od deseti k pěti.
  Zatímco před 89 utíkaly tisíce lidí na západ, na východ dneska nikdo neprchá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:49

   Úplně jsi mne utopil v argumentech, debile.

   Vymazat
  2. A jakou duševní poruchou je amerikofilie? Jak vůbec může někdo -kdokoliv - fandit uskupení světových šmejdů, hrdlořezů, lupičů a děvek, kdysi vypovězených ze svých zemí na americký kontinent obydlený indiány? Jak může vůbec někdo fandit potomkům lotrů, kteří rozpoutali na tomto kontinentě dosud nejodpornější genocidu na světě vyhubením Indiánů? A proč? Čím vám tato žumpa, plná černých, žlutých, hnědých a červených pologramotných tlam, odkud prýští do světa veškerá možná nemravnost a zvrhlost, tak učarovala? Zatímco Rusko je zem s více než dvoutisíceletou tradicí, s vyspělými, kvalitními lidmi, je to plnohodnotný, hrdý a svéprávný národ, který na svém kontě nemá žádné excesy, jako je vyhubení obyvatel v nějaké zemi, s cílem této země se zmocnit apod. proč do této země pořád tak šijete? Proč je nenecháte na pokoji zakoplexovanci zasraní? Protože americké poloopice z pronároda starého zhruba dvě stě let plných krve, násilí a utrpení ( vždyť ani ta jejich přiblblá kultura se neobejde bez excesů, perverze a násilí) pořád usilují Rusko nějak zničit? Což nikdo nechápe? Proč jim Rusko pořád nějak pije krev - a přitom s Ruskem obchodují, tím je to pokrytectví a vojenské štvaní ještě ubožejší? A ty blbečku 21.40 - proč dnes nikdo neprchá "na západ"? Do Ameriky prchali jen ubozí dobrodruzi když bylo objeveno zlato na Klondike - pitomci, kteří tam většinou zahynuli -proč tam neprchají dnes? Protože se tam nedá žít, proto. Naopak, všechno se to odtud stahuje zpátky. Je to militantní americkej zobákov. Nafučenej a snobskej. Do ruské hrdosti, svéprávnosti, vlastenectví a sounáležitosti s vlastí mají hodně - hodně daleko. Proč 21.40 píšeš tak pitomé sračky? Kdes to četl? Vždyť jsou to pitomosti ty vypláchnutá blizno.

   Vymazat
  3. 22:02

   Já jsem předložil čistá fakta, a ty jsi mě zasypal hromadou vymyšlených hoven, tragéde.

   např.
   "-proč tam neprchají dnes? Protože se tam nedá žít, proto. Naopak, všechno se to odtud stahuje zpátky."

   Šulíne ubohý, do USA se nacpe každý rok milion lidí. Jenom co se týče Rusů.
   3 miliony Američanů uvádí jako svou etnicitu Ruskou.
   400.000 Američanů se narodilo v Rusku.


   Jsi debil který nic neví a vydává své blouznění za fakta.

   Vymazat
  4. "Zatímco země na západ od nás osvobozené USA 50 let vzkvétaly, ty východní obsazené SSSR šly od deseti k pěti."

   No já nevím, byl jsem zaměstnán, platil jsem daně ze 3000 jsem zaplatil 560 kč nájem i s energiema v 3+1 v paneláku. měl jsem zdravotnictví zdarma,děti měli školu zdarma. Havel nám sliboval v 89 že místo králikárny na jižňáku dostanem slušný bydlení. zatímco socialisti postavili za dvě desetiletí bydlení pro miliony, po 89 stát nejnže postavil hovno ale ještě bytový fon rozkradl. pře 89 nájemné a služby zaplatila i matka samoživitelka a ještě ji dost zbylo. Což se o dnešku rozhodně říct nedá. A jak někdo poznamenal, zapomeňte na důchody, žádný nebudou.

   Vůbec neobhajuji socíky ale lidi zvonili proto aby jsme si ze západního stylu vzali to nejlepší, místo toho naše loutky záměrně to nejlepší předlistopadové rozkradli a prodali a to nejhorší ze západu importovali. Přesně naopak než v 89 slibovali.

   Vymazat
  5. Má pravdu, ten 22:02.
   Pindos zná jenom jediné slovo, kterým se cítí býti - debil. Nepolemizovat, nechat je hnít v cizáckých řitích.

   Vymazat
  6. Lisko

   a jakou představu máš jak by to tu dnes vypadalo kdyby se revoluce nekonala, nebo byla násilně potlačena a komouši zůstali u moci. Prosím konkrétně.

   Vymazat
  7. pro 22:45 představu mám, ale tobě jí sdělovat nebudu, pitomcům je každá rada drahá

   Vymazat
  8. A z 8.10.- 21.40h
   je úplně vzorovou ukázkou, jak se pomocí "polopravd lže, až se za vozem práší ..!"
   Nebezpečné je to tím, že kdo dobře nezná fakta, může se na to nachytat.
   Jen pár dodatečných faktů:
   Bolševici v Rusku chtěli napřed české legie začlenit do svého vojska, pak alespoň naše legionáře a celkově se nás báli. Proto, když jsme chtěli pouze odjet bojovat s Rakouskem na jinou frontu, tak nás podvodem odzbrojili a my jsme je pak museli porazit, aby jsme mohli projít.
   Přesto Masaryk důrazně odmítl požadavek USA a ostatních, aby jsme zasáhli proti bolševikům, se zdůvodněním, že co Rusové u sebe doma dělají, tak to je čistě jejich věc a při odchodu jsme jim vrátili kompletně celý ruský zlatý poklad.
   Dále Ameriku jsme "neprosili", aby prosadila naše uznání. My jsme si to na světovém společenství v klidu mohli přát!
   Díky Marshallovu plánu a pumpování dolaru do německé ekonomiky, větší část Německa patří Američanům. Německo je dodnes kolonií USA a Němci skáčou, jak amíci pískají!
   Země na západ od nás museli vzkvétat, protože existovala nebezpečná alternativa – socialismus . (Proto fašistický puč v Řecku, americké „Rudé brigády“ v Itálii, Unášení a zabíjení premiérů, apd.
   Ještě cca před 26 lety existovalo v Americe progresivní danění – čim byl člověk bohatší, tim vyšší měl daně, tuším, že až 90% - není problém to vyhledat.)
   Dneska na Západ utíkají jen bezpáteřní "odborníci" a "imigranti".
   Něco jiného je jít tam na "zkušenou" a vydělat si peníze, dokud to ještě jde, protože ani to už dlouho trvat nebude (tak cca ještě 10 let).
   A dalo by se pokračovat dál a dál...
   Důležité je, že jak socialismus, tak kapitalismus se neosvědčili a chceme-li přežít musíme vytvořit nový model, který z každého systému vezme ty dobré věci a bude funkční.
   Pavel p

   Vymazat
 22. Tedy jak to Maria Šarapovová všechno stihne, hrát tenis a ještě dělat mluvčí ministerstva zahraničí. To je skoro nadlidský úkol. Leda že by jí Maria Zacharovová pomohla...
  Jinak je mi záhadou myšlení některých magorů, kteří k takovémuto článku cpou české volby.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teda jak to stihnou všichni ti miliardáři vykonat denně tu práci jako 100 000 lidí najednou a ti politici co sedí na dvou i třech židlích v dozorčích radách a bůhví v jakých komisích a přitom za nimi není žádná práce vidět, leda tak pokurvené zákony.

   Vymazat