Reklama

neděle 30. října 2016

Kdo to je "většina"?


Ivan David
30. 10. 2016
Novinky.cz, z nějakého důvodu označované jako „hovinky“ a deník Právo, ve snaze o matení pojmů označovaný jako „levicový“, přinesli rozhovor Jiřího Přibáně, sociologa žijícího ve Walesu. Mainstreamová média stále hledají osoby vyjadřující názory jejich vlastníků, zneuživatelů a inzerentů. Nyní každého, kdo se hodí, aby podpořil havlovci vyhlášný „týden neklidu“. Novinky.cz a Právo tak vyjadřují názor menšiny a zájem nepatrné menšiny. Je to jasné i z komentářů pod článkem. Chtějí mainstreamová média zlomit veřejnost nebo definitivně podlomit svůj vliv na ni?


Jiří Přibáň tvrdí, že „prezidentovo politické jednání dlouhodobě diktuje osobní pomstychtivost a čirá nenávist“. Politik, který podporuje své odpůrce, se neprosadí ani na okresní úrovni. Expert soudí, že se tak má postupovat. Miloš Zeman napsal knihu o tom, jak se mýlil. Léta podporoval Špidlu a nechápal, že ho Špidla podrazí. Kdysi svěřil funkci mluvčího vlády Roučkovi, který ho podráží dnes. Podle Přibáně se Zeman snaží rozložit ČSSD. Přibáň z té dálky nepostřehl, že ČSSD úspěšně rozkládá Sobotka. Že Přibáň „marně hledá nějaký konzistentní postoj nebo hlubší politický záměr či strategii“, je problém Přibáně, nikoli prezidenta Zemana. Tvrdí: „V případě vyznamenání pro Jiřího Bradyho je tomu zrovna tak.“

Důkaz? „Vy k posouzení celé situace potřebujete nějaký tribunál, který by nejprve rozhodl, kdo má pravdu a kdo lhal? ….. Nebo snad chcete říct, že pan Brady si telefonáty vymyslel, aby ve spiknutí se svým synovcem očernil majestát prezidenta?“ Tribunál nepotřebujeme. Důkazů se nedostává, tak přibáňové musí opakovat nedoložená tvrzení. Žádný oficiální dopis panu Bradymu, žádná žádost velvyslanectví… Nezbývá než věřit… Pan Přibáň věří. Křivému panu Hermanovi a panu Bradymu s jeho výkladem telefonátu. Pan Přibáň důkazy nepotřebuje, tak je jednoduchý. Nebo má za tak hloupé čtenáře?

Dokonce i Jan Rovenský kladoucí za Právo otázky má pochybnosti: „Kdyby si ale voliči mysleli, že hnací silou prezidenta Zemana je vyřizování účtů, nemohl by se těšit nadpoloviční důvěře. Je fér takto redukovat jeho prezidentství?“ Na to Přibáň doporučuje oddělit prezidentský úřad od Miloše Zemana a zkoumat oblibu každého zvlášť. Otázka profesionálního tazatele by patrně měla znít takto: „Důvěřujete prezidentovi bez ohledu na to, kdo to je?“ A další otázka: „Důvěřoval byste Miloši Zemanovi, kdyby nebyl prezident?“ Tak nějak, pane sociologu?

Sociolog Waleský pan Přibáň hodnotí „styl“ prezidenta Zemana: „Ten styl není stylem demokratickým, ale naopak vůdcovsky vulgárním stylem vzteku, založeným na excesu, vybičování negativních emocí a vyhrocování osobních konfliktů.“ Výběr slov „opravdu“ svědčí o badatelském odstupu a vědecké nezaujatosti… Nevyhrocují spor spíše ti, jejichž bohem je pan Schwarzenberg a zvěčnělý guru Havel? Přibáň dodává, že prezident Zeman „velmi obratně využívá postavičky obecního blba, který ho všude doprovází“. Jedna vědecká teze za druhou.

Pan Přibáň si zřejmě pod dojmem četby česky psaných mainstreamových médií učinil představu, že jeho názor je většinový. Snad proto tvrdí: „V případě Jiřího Bradyho česká společnost jen ukázala, že stále ještě má smysl pro elementární obecnou slušnost a nechce přivírat oči nad takovým projevem hulvátství.“ Co je to „česká společnost“ pro emigranta Přibáně? To jsou ta média organizující boj proti prezidentovi? Nebo to je ona skupinka hovlovců toužících na sebe upozornit v naději na povýšení a uznání? To je pro sociologa „česká společnost“? Pan Přibáň navrhuje „stužku na klopě“. Jaká by to asi byla? Trikolóra? Tak si to představuje vlastenec Přibáň? Slušnější byla placka "Volím Karla". A bylo jasno.

Ve vztahu k Číně Přibáň konstatuje: „Myslím, že naše země je díky historickým zkušenostem velmi citlivá na jakýkoli diktát.“ A to má tentokrát pravdu. Ať už má na mysli Wales nebo Českou republiku. Problém je v tom, že se v naší zemi vždy našlo určité procento křiváčků, kteří říkali „my“ a mysleli tím Rakouské císařství, Velkoněmeckou říši, Sovětský svaz, a naposledy USA s jeho satelity, zejména 70 let okupovaným Německem. Ti vždy byli velmi citliví na sebemenší projevy českého vzdoru. My, kteří máme na mysli národní komunitu včetně všech, kteří s ní chtějí žít a respektovat ji, jsme velmi citliví zejména na tlak protektorů a kecy jejich mluvčích.

Národ je jinde. Autoři komentářů pod tímto rozhovorem na Novinkách.cz si stěžují na mazání příspěvků. Jakých asi? Dal jsem si tu práci a přečetl prvních sto komentářů: 73 s autorem nesouhlasí, 27 souhlasí.Tak kde je ten národ? Kde je to "my"?

115 komentářů :

 1. Milošek nás o nás bez nás může prodává Pekingu. A podle smluv teď musíme držet hubu, i kdybychom si nakrásně mysleli něco úplně jiného. Jestli se tomu neříká VELEZRADA ?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. bezte s tim kasparem v pizamu k sipku

   Smazat
  2. Marně vzpomínám, který prezident byl za ni souzen.

   Smazat
  3. 11:06
   Hele ty lejnolahvárenskej experte,O nás,bez nás po roce 89 začal rozhodovat ten udavač,vlastizrádce,opilec a nemakačenko Venca Lahváč Havel,tak se nauč dějiny ty lejnosrku!

   Smazat
  4. Týdny neklidu a občanské neposlušnosti. Poslední bitva vzplála, dejme se na pochod.30. října 2016 11:22

   Agent provokatér Bartoška hodil první koktejl na policisty a občany bránící demokraticky zvoleného prezidenta republiky. Miloslav Wehrwolf Vlk vykuřuje panelové byty a příbytky chudiny ve snaze vymýtit odpůrce tunelování a církevní zlodějiny. Jen co vůdce havloidních fašistů Daniel Skopčák Herman hovořil ke svým krajanům na sjezdu sudetoněmeckého landsmanšaftu o ČR jako německé spolkové zemi, Jan Pučista Kraus mobilizuje kulturní frontu nacistického převoje majdanského Karla Schwarzenberga - teplých hvězd a rudohnědých pruhů slouhy, sluníčkáře a (ne)ziskové vítače, devianty obhajující uprchlívácké útoky na ženy a šíření nemocí západních homosexuálů, stoupence tibetského otrokářského režimu a kamarilu pravicových politiků a kněží podporujících zasílání výzbroje a výstroje ukro-americkým nacistům /banderovským vrahům nejen českého národa/ a islámským klerofašistům /nepravidelné americké armádě IS a umírněných uřezávačů hlav/.

   Pochodují spolu s Wehrmachtem a pobaltskými jednotkami SS Einsatzgruppen každý den blíže ke své vysněné totální (jaderné) válce s Ruskem a Čínou, zatímco Íránu naoko sejmuli psí hlavu a uložili ji vedle Havlovy busty v Kapitolu.

   Smazat
  5. V koho hlavě se rozsvítí?

   Smazat
  6. Debílci z pr kavárny by rádi zlomily většinu, v tomto státě a vůbec si neuvědomují ( neboť nemají čím )že, si vlastně sami dělají medvědí službu a tím že budou kydat na našeho prezidenta hnůj a vůbec i na ty jenž ho volili ( a pokud bude zdráv, tak budou volit ) si z obyčejných lidí dělají jen větší nepřátele. Praž kavárna včetně komediantů to má stejně spočítané a je jen na čase a ten přijde neboť si ho zkracujete samy.

   Smazat
  7. No , právě- jaké prodávání? My jsme měli být tím mostem mezi západem a východem, a jestli se někdo snaží tu dominanci(a teď to přídavné jméno je můj subjektivní názor)pokřiveného západu dorovnat pro stát a obyč lidi výhodnými obchodními smlouvami, najednou je velezrádce?To už je objektivní debilita pokud toto někdo tvrdí- mimochodem- kdože to vlastní strategické suroviny? Voda- Veolia-je to Čína, nebo snad Filipíny- nebo Kuba? Kam jsme to došli se slavným OKD?

   Smazat
  8. Celá ta aféra může velmi dobře posloužit jako test inteligence publika. Včetně vašeho příspěvku.

   Smazat
  9. Velezrada je, ten kdo za pomoci cizí mocnosti vyvolá hromadné nepokoje s cílem změnit společenský řád.
   Toto naplnili jiní ..........., ne tak současný prezident.

   Smazat
  10. Svrhněte lidem jejich prezidenta a bude tady bugr jaký tahle země nepamatuje od dob husitských válek. Občanská válka jako na Ukrajině. To bude reformace, ale tentokrát po vzoru Američany a Brity rozehraného /bombovými útoky vyprovokovaného/ sektářského násilí v Iráku, expedičních sborů USA/SAU nepravidelné armády islamistů a umírněných uřezávačů hlav v Sýrii či Majdanu se střelbou polských sniperů k povzbuzení obou stran a kyjevských vůdců pouličních žoldáků (u nás zatím komediantů a umělců) vycvičených na základnách NATO v Polsku a Pobaltí.

   Smazat
  11. Mimo trestní zákoník, přímo v Ústavě České republiky, se objevuje pojem velezrada, která je specifickým ústavním deliktem, za který může být stíhán pouze prezident České republiky, a to před Ústavním soudem na základě ústavní žaloby Senátu. V celém ústavním pořádku České republiky však do 8. března 2013 neexistovala žádná definice jednání, které by bylo velezradou, až v zákoně o Ústavním soudu byla definována jako „jednání prezidenta republiky směřující proti svrchovanosti a celistvosti republiky, jakož i proti jejímu demokratickému řádu“. Trestem za velezradu může být jen ztráta prezidentského úřadu a způsobilosti jej znovu nabýt.

   V souvislosti se změnou systému prezidentské volby na přímou se s účinností od 8. března 2013 úprava velezrady změnila, Ústava již obsahuje její definici, ačkoli ve stejném znění jako v zákoně o Ústavním soudu. Navíc je nově možné prezidenta stíhat kromě velezrady i pro hrubé porušení Ústavy nebo jiné součásti ústavního pořádku, ale zároveň Senát k podání ústavní žaloby vždy potřebuje získat souhlas Poslanecké sněmovny.

   O ústavní žalobě se vždy koná ústní jednání, veřejného žalobce zde představuje Senát, zastoupený jeho předsedou nebo jinou Senátem pověřenou osobou. Řízení proběhne i tehdy, pokud po jeho zahájení zanikne funkce prezidenta republiky uplynutím doby nebo vzdáním se úřadu. Ústavní soud pak buď svým nálezem rozhodne o zproštění ústavní žaloby, nebo o tom, že se prezident velezrady dopustil, čímž svůj prezidentský úřad a způsobilost jej někdy v budoucnu opět nabýt ztratí. Zároveň ztratí nárok na prezidentský plat a další požitky po skončení výkonu funkce. V procesu se subsidiárně využívá trestní řád, je připuštěna též obnova řízení, která však, pokud díky ní dojde ke zproštění ústavní žaloby, již nevede ke znovunabytí ztraceného prezidentského úřadu.

   Smazat
  12. Ten první příspěvek jsem vůbec nepochopil. Že by tak hloupě zasahovalo Chovancovo komando? Prosím o vysvětlení, podle jaké smlouvy "musíme držet hubu".

   Smazat
  13. Podle stejné, podle které bylo vyznamenání/nevyznamenání pana Bradyho PODMÍNĚNO setkáním/nesetkáním s dalajlámou.

   Smazat
  14. Prosím, nebavte se s oním chabě argumentujícím psychopatem z pražské lumpenkavárny. Výmysly a nenávist jsou mu nade vše. Ví, že tu není vítán, že je pohým trapným papouškem mainstreamu a tak z temnoty anonymity si troufá. Škoda slov pro takovou kreaturu.

   Smazat
  15. Myslíš toho představitele tibetského otrokářského režimu, který cestuje po světě za peníze CIA? Neznámá brada na žádném seznamu vyznamenaných nebyla, potvrdilo to kanadské velvyslanectví. Klidně se tady válej po zemi, že prezident nevyznamenal ministerskou tlačenku a nenechal se zastrašit pražskou havlérkou. Politická prostituce a vydírání prezidenta ti nevyšlo, příště to zkus poctivě, dodatečně se na oficiální listinu nebudou zařazovat ani rodinní příslušníci sudetoněmeckého landsmanšaftu, i když jsme v představách Daniela Skopčáka Hermana německou spolkovou zemí.

   Smazat
  16. 23:30 Jan Pučista Kraus na youtube kanálu své produkce zakázal příspěvky, Vojtěch Dick a Anticharta Bartoška dostávají od obyčejných lidí na prdel a podle diskuzí pod články už ani čtenáři IDěsu lžím a propagandě ČTK nevěří.

   Smazat
  17. Anonymní (11:06) Pepku, zameč a vyskoč!

   Smazat
  18. Komentář je o úloze dvou médií. Je skutečně s podivem, že "levicové" Právo věnovalo trucpodniku na Staroměstském náměstí bombastický titulek na první straně a dvojnásobný prostor než oslavě státního svátku a vyznamenání zasloužilých osob na Hradě.

   Smazat
  19. Ale,ale synci,proč hnedká tak zhurta,každý má snad právo na názor.S tím můžete nesouhlasit nebo souhlasit,nadávky a zesměšňování jsou nanic.V diskusi se má vyslechnout i ten chabě argumentujicí i on má právo také co řici. Ono,udělat si vlastní názor na věci,do kterých nevidí ani experti,kteří svoje spekulace vydávají jako analýzy je problém.Mě zaujala ve včerejším článeku Hra zrádců a ochotniku věta,k de autorka věří,že časem se zákulisí odhalí,
   momentálně však čas pracuje proti nám.Dnes jsem se dočetl v čl.Kdo je to "většina"že ti"nám"
   jsou vlastně ti,kteří mají na mysli národní komunitu včetně těch kteří s ní chtějí źít a respektovat ji s jsou velmi citliví zejména na tlak protektorů a kecy jejich mluvčích.A tak nevím...sociolog Welsky má v hodnocení stylu našeho presidenta pravdu a proto se divím citlivím na tlak protektorů a kecy mluvčích,že jsou schopni prasárny obhajovat!
   Neúcta k sousedním zemím,lži,nepřátelstvi,
   ponižování,cynismus,pokrytectví,urážky svou politikou to základ politiky nejen těch u moci v Kremlu,ale bohužel i p.Zemana.Jenže dnešní "moderni Rusko" je něco jako feudální společnost se znaky sovětského idiotstvi,tam si takovou politiku zatím můžou dovolit.Český národ je fakt úplně někde jinde.Zdejši průzkum je ukázkou myšlení lidí s utopickou mentalitou,
   co nechtí nebo nerozumí lidské přirozenosti,nic
   víc .

   Smazat
  20. Pane 11:06, váš příspěvek je tak hloupý, že je zřejmé, že jste troll a za ty svoje nesmysly dostáváte zaplaceno, o čemž svědčí i skutečnost, že jste reagoval jako první - je to prostě vaše práce. Jen by mě zajímalo, jestli vás platí kavárna, Brusel, BIS, Jakub Janda nebo Schapiro.

   Smazat
  21. Chudaci , zvykli na jho otroka a hledaji zoufale otrokare ,aby mohli zase lizat boty v pokore , vdecne se plizit pred nim a lisat se do jeho prizne...
   A pritom mame pana presidenta na urovni T.Masaryka , ktery nic takoveho ve sve demokraticke osobnosti nevyzaduje...Tak si nasli jineho, Franze ze zamku s bejcakem na sve shrbene hrbety...

   Smazat
  22. 19:00 - "Dnes jsem se dočetl v čl.Kdo je to "většina"že ti"nám"
   jsou vlastně ti,kteří mají na mysli národní komunitu včetně těch kteří s ní chtějí źít a respektovat ji s jsou velmi citliví zejména na tlak protektorů a kecy jejich mluvčích ..." - přelož tuto pasáž do češtiny, debile užvaněnej.

   Smazat
  23. Blbost zemanovskeho razeni, rusofilni podlezani a manipulativni lzi jake rika napr. rusofilni fasista David jsou holt v mode. Cesi jsou blbci, kdyz skacou na lep ideologiim, ktere tu uz byly a nic dobreho neprinesly. Volit SPD nebo KSCM je jako urezavat vlastnim detem hlavu, kez by volici techto stran pouzivali mozek

   Smazat
 2. narod je podle tedle smejdu luza a mensina chce vetsine diktovat jak ma zit tez jsem dlouhe roky cetl hovinky po stvani proti presidentovi jsem s nima skoncil

  OdpovědětSmazat
 3. Väčšinoví národ je ten,ktorí utváral a zveľaďoval zem po stáročia,a si ju aj chránil a bránil pred votrelcami a položil aj život za ňu.Nie kolonizátorské kobylki s Afriki a blízkeho víchodu a všeliaki nemakačenkovia.

  OdpovědětSmazat
 4. Ta velezrádná pražskokavárenská chátra nabízí jen dvojí metr, lež, podlost, nenávist a špatně skrývaný odpor k obyčejným lidem a tací jsou i její kandidáti. Pak to ale má pan Zeman jednoduché. Lidé mají selský rozum a nenechávají se zmást zlovolnou propagandou. Komedianti, hrající ve "veledílech ducha" typu "Ulice, Růžovky", přiblblých reklamách, sami sebe se pasující na "elitu národa", potomci zrádcovských rodů, bolševických potentátů, co se ze všeho nejraději s někým mýlí, někoho lustrují, dehonestují, ale nikdy nic nevybodovali prostě u nás nemají šanci. A to je prima. Je jen škoda, že náš cicilizační okruh může být svými skutečnými hodnotami přínosem pro celé lidstvo, jen by tyto hodnoty nesměla zneužívat současná zločinná vládnoucí klaka - dvojí metr, nekritické myšlení, neúcta k druhým, podvody, zlolajné pmluvy, hašteření, korupce, kupčení,humanitární bombardování - to jsou jejich hodnoty, nikoli evropské.

  OdpovědětSmazat
 5. Nejlepší je, když nějaký jedinec ducha mdlého, hrající se na politologa, třeba 11:06 začne vykládat, že nás prezident "prodává Číně" :-).
  V čem asi by to prodávání mělo spočívat ?
  Že jel na návštěvu do Číny ? Inu tam byla jistě již většina hlav všech států, takže Čína má patrně skoupeny všechny tyto státy.
  Nebo v tom, že čínský prezident přijel sem ? Nu, výčet hlav států co tu za posledních 3 prezidentů byly by jistě byl taky obsáhlý, to už by z nás moc nezbylo...Naposled Merkelová, co jí asi náš prezident prodal. Že by Číně věnoval třeba jižní Moravu, je tam tak hezky a Merkelové aby to nebylo líto třeba Vysočinu ?
  Kam na ty svoje hloupočké nápady tihle truhlíci asi chodí...

  OdpovědětSmazat
 6. Lidi já jsem ale uvažoval- oni tak úplně blbí nejsou. Hodně velká část populace čumí na tu bednu a tu máte super tanečníky tu máte svou tvář má známý hlas- no a ti dosazení lidi tam- myslíte si, že je ten výběr náhodný? Vemte si už se projevil Ledecký, pak ta co dělala- mimochodem moc dobře v první řadě PINK( i když to nesleduju cíleně, utéct před tím nejde), lidi je milují, málem obdivují, no a pak Vám ty populární osobnosti začnou z TV nebo náměstí valit klny do hlavy.Voni nejsou hloupí vašnosto. Voni jsou hlava...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. souhlasí, voni jsou hlava všeho schopná.

   Smazat
  2. panove a damy ctete pokud neopustime eu:
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Evropsky-parlament-chce-se-staty-EU-dojednat-navyseni-rozpoctu-o-ctyri-miliardy-eur-Kvuli-uprchlikum-460445

   Smazat
 7. Ústředním heslem dnešních bojovníků proti Zemanovi je boj za záchranu "PROZÁPADNÍ" orientace naší země.
  K tomu píše zajímavě Jaroslav Kuchař:
  http://blog.aktualne.cz/blogy/jaroslav-kuchar.php?itemid=27628

  Vyznavači západní liberální demokracie (označují ji rádi jako "standardní"), by si měli přečíst studii Jan Patočky "Nadcivilizace a její vnitřní konflikt" z 50.let. (Stručně u Martina Škabrahy zde:
  http://www.advojka.cz/archiv/2007/12/jan-patocka-a-vec-socialismu)

  Oskar Krejčí mluví výstižně o "„hnědnutí liberalismu“" a "návratu k jeho elitářským kořenům" - dnes zde:
  http://www.novarepublika.cz/2016/10/oskar-krejci-jak-svrhnout-prezidenta.html

  Ještě jednodušeji a srozumitelněji to kdysi formuloval František Šamalík:
  "Představa, že kapitalismus a demokracie jsou dvojčata, je iluzí."

  OdpovědětSmazat
 8. Hlavní je , že nám opět láska a pravda vítězí nad lží a nenávistí.

  OdpovědětSmazat
 9. Mají " hul na Zemana " , oni si myslím , že ví , že je to obchod s mocnosti - Čínou , ale to je ted nezajímá. Oni ti zaprodanci a nymandi , prostě chtějí Zemana " mlátit " , ale protoze chtěli na hrad Karla a Zemana ne, tak i kdyby měl Zeman 100 x pravdu , tak to neprijmou , prostě DEMOKRACII mají na háku, vypadá to , že chtějí " druhou Ukrajinu !! Takhle se chovají VLASTIZRADCI

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde ty nomenklaturní kádry, které si nakradly berou jistotu, že se ten bugr nezvrhne proti nim?

   Smazat
  2. Antizemanovská parta má plnou hubu demokracie, plnou hubu, že jsme žili v totalitě a sami se chovají jako diktátoři. Nejsou schopni rozumné práce politické opozice.

   Smazat
 10. Nastoupím do autobusu Student Agency a rozdávají tam noviny Dnes a Hospodářské noviny, nastoupím do Pendolína v Ostravě a rozdávají tam to samé a nastoupím v Praze do letadla a rozdávají tam Dnes, takže já si tuto žumpu vlastně platím ve svém jízdném? Není toto drzost, že na státní ČSD rozdávají Bakalovy chazarské noviny?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kdo Vás nutí si ty noviny brát?

   Smazat
  2. 12:06,tak tie noviny nekupuj,já som na Slovensku dávno prestal a čítať nový čas +7 dní Sme a ďalšie prkotiny,a žije sa mi o čosi mentálne lepšie keď tú maistrenovú špinu nečítam a ani nevidím.

   Smazat
  3. Ony tištěné denníky jsou s výjimkou Haló novin všechny stejné. V Haló novinách zase píše nechvalně známý normalizační ostuda Kojzar. Takže si nevyberete - z podokapu do louže.

   Smazat
  4. Je to jednoduché, tak je hrazena část nákladů tisku majiteli novin a je to vlastně ekonomicko-politická spolupráce v praxi. Kdyby to chtěli koupit od jiného vydavatele, tak to koupí - ale to by se museli chovat politicky neutrálně, tak aby zákazníkům (cestujícím) poskytli možnost výběru. S kým jezdíš - tomu a jeho partnerům přispíváš!
   Volič-Vilč

   Smazat
  5. Ten mûoj posledny komentar bol pre 12:06 a nie pre 12:04,ospravedlnujem sa.

   Smazat
  6. Co máte proti Kojzlarovi ??

   Smazat
  7. Až na latrině ČD nebude panapr, bude se MFD a LN docela hodit. I zablácené boty se zmrazky lze na nich usušit a nezadělat si byt...

   Smazat
  8. "... takže já si tuto žumpu vlastně platím ve svém jízdném?!" - Na to Jan Kopecký odpoví:"A kdo Vás nutí si ty noviny brát?" Honzo, OSOBO, NEŠLY TUDY DĚTI? sck

   Smazat
 11. Nejvíce na tom všem mne sere, že ve mě usilovně pěstují fanaticky oddaného příznivce našeho prezidenta. Snažím se tomu poctivě bránit ale po každé znovu přijdou s něčím novým, co mne v té fanatické přízni utvrdí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:05
   Musím s Vámi souhlasit. Čeho je moc, toho je příliš.

   Smazat
 12. Když jsem viděl vztyčené dva prsty Hermana ve tvaru "V", vzpomněl jsem si na Havla a na to, jak po jeho "V" jsme hopli do obrovského dluhu a jak se nám "vypařilo" téměř vše, co jsme vybudovali od roku 1945. A pak hned na ty hordy kriminálníků, co s jásotem opustily věznice aby vraždily, okrádaly, mrzačily, znásilňovali ... .
  Chybí jen úderné jednotky neznámého původu, nějaké oběti jak spouštěč dalších událostí na jejiž konci budou základny NATO a vojáci USA dočasně umístěni na našem území.
  Volič-Vilč

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...a já jsem si vzpomněl na dobu prvního protektorátu,kde V - victoria,bylo všude a znamenalo vítězství a porážka byla na blízku....tož,asi tak!

   Smazat
 13. Tu smlouvu neuzavřel Zeman ale Nečasova vláda. Je to pomatené pako a vlastizrádce.

  OdpovědětSmazat
 14. Páně Přibáňův rozhovor, kde tvrdí, že si zasloužíme lepšího prezidenta jsem komentoval na FB,
  že spíše potřebujeme lepší přibáně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přibáň je opuchlý kvazifilosof, který již mnoho let zasírá za pomoci redakce a majitele Právo. Píše blbiny, podobné jako další charakter - Bělohradský. Oba karaktéééři, oba "významní myslitelé".

   Smazat
  2. A pak se Socdemáci diví, že s Bělohradským neudělali ani v Praze díru do Senátu. Plytkých pseudohumanistů z havlerky je tam dost.

   Smazat
  3. Jak víme Přibáň je Hvížďalův kůň a poradce.
   Mohl by snad Přibáň přednášet v Skotsku něco proti EU,nebo USA,Kdo chce s vlky žíti,musí s níma víti.

   Smazat
  4. Přibáň je stejnej čurák,jako ten Čulík....

   Smazat
 15. Video konec lll. rise pouštět na velke obrazovky na náměstích , ale musí byt nadabovane !! Je to, super a lidi , kteří nejsou v obraze , by rázem byli !

  OdpovědětSmazat
 16. Není náhoda, že protizemanovská parta se skládá z komediantů. Ti dokážou zahrát cokoliv, jenže práce se zahrát nedá. Schopnosti, znalosti a práce není povrchní napodobování a výsledky "elity" podle toho vypadají.

  OdpovědětSmazat
 17. Vážený pane DAVIDE. Považuji se za obyčejného člověka, který zde občas ve svém příspěvku dokáže udělat i hrubku, ale myslím si, že mám svoji hrdost a rozum. Proto mě naprosto uráží když ,,demokraté" nerespektující a zpochybňující nejdemokratičtější volbu prezidenta a nutí mě proti demokratickým základům vystoupit. Rozhodně odmítám podporovat divadelní a politickou šmíru naší republiky. Je opravdu pod moji úroveň podporovat a dělat kašpara sebestřednému Krausovi, zloději Kocábovi a vexlákovi Horáčkovi, o Halíkovi Hermanovi ani nemluvím. Naše vrcholná politická garnitura mě taky zklamala. Lidovci ani nepřišli na předání státního řádu udělenému Kardinálu Dukovi(obávám se, Že Herman a Halík ho budou žádat aby metál vrátil). Podle mne je v současné době nutné zachovat především klid a ignorovat snahy politické a divadelní spodiny o jakýkoliv převrat v naší zemi. Vás a Vaši NR prosím jen o pravdivé informace o tom co se bude dít, protože se to nikde nikdo nedozví. Nyní se dívám na ČT, na sportu(!) probíhá reklama na nabídku pro školy k přednášce o nějakých protikomunistických odbojářích, co má toto dělat se sportem?. A Moravec..?- neuvěřtelné...Jsem s pozdravem M.Radikowski

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Klérofašističtí preláti jsou silně proti Dukovi. Je jim málo inkvizitorsko zlodějským, málo protičesky radikálním...

   Smazat
  2. Souhlasím s Vámi. Nevím co se v ČT děje, ale včera, tuším na ČT 2, byl starý film "Osvobození Prahy". Bohužel až po 22. hodině.
   ČT není schopna tvůrčí práce - zaplať pánbůh, aspoň nám musí promítat filmy z dob 1. republiky i z dob socialismu.

   Smazat
 18. ai budou zajímavé volby,normalnímu lidu se už chce zvracet.co ti zmrdi vymýšlí za blbosti.Není tady osobnost v tom to státě aby ty naše ovečky(lid) vedl a to je hodně smutný.

  OdpovědětSmazat
 19. Ta hnusná parta černopr..ů zatím úspěšné rozložila každou vládu. Konečně by je někdo mněl poslat na politické smetiště (nejlépe rovnou do spalovny odpadu).
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je zakázáno evidovat kdo je v té které církvi, ci dokonce v "náboženské obci"... Proto Čechů je u moci jako šafránu, zato nečechů a klerikálů, jako vší a blech v ježčím kožiše.

   Smazat
  2. Kolego 13:49, vy jste neviděl Troškův film Slunce, seno a erotika? Farář dostal darem v Itálii stolní počítač a po návratu začal pilně sestavovat databázi obyvatel vesnice, včetně jejich totalitních hříchů. To si pište, že vás mají registrovaného.

   Smazat
 20. Ta velezrádná pražskokavárenská chátra nabízí jen dvojí metr, lež, podlost, nenávist a špatně skrývaný odpor k obyčejným lidem a tací jsou i její kandidáti. Pak to ale má pan Zeman jednoduché. Lidé mají selský rozum a nenechávají se zmást zlovolnou propagandou. Komedianti, hrající ve "veledílech ducha" typu "Ulice, Růžovky", přiblblých reklamách, sami sebe se pasující na "elitu národa", potomci zrádcovských rodů, bolševických potentátů, co se ze všeho nejraději s někým mýlí, někoho lustrují, dehonestují, ale nikdy nic nevybodovali prostě u nás nemají šanci. A to je prima. Je jen škoda, že náš cicilizační okruh může být svými skutečnými hodnotami přínosem pro celé lidstvo, jen by tyto hodnoty nesměla zneužívat současná zločinná vládnoucí klaka - dvojí metr, nekritické myšlení, neúcta k druhým, podvody, zlolajné pmluvy, hašteření, korupce, kupčení,humanitární bombardování - to jsou jejich hodnoty, nikoli evropské.

  OdpovědětSmazat
 21. Na stránkách http://www.petice24.com/odvolat_hermanna je petice za odvolání Hermana. Podepsalo ji v tuto chvíli šest tisíc občanů. Jiná petice je za odvolání Zemana, kterou podepsalo sto tisíc občanů. Tento poměr by napovídal, že stoupenci Zemana jsou v menšině.

  Jako zaměstnanec bych tu druhou petici nepodepsal, protože s ní nesouhlasí. Podpisem bych se také nepřiznal, že Herman má jít konečně do řiti. Nežijeme v zemi, kde se lze svobodně hlásit ke svým názorům. Lidé prostě režimu nevěří. Za německé okupace také nikdo veřejně neprotestoval. Šlo o krk. Teď v případě kveluranského protestu může člověk skončit jako bezdomovec a režim ho nechá pojít na ulici. Lehký nesouhlas může vést k tomu, že prožijete život, aniž se dostanete k práci, kde využije své kvalifikace. Ti, co touží se stát šéfem si musejí nechat ohnout páteř a lézt režimu do zadku mimo jiné i tím, že se stanou udavači pro případ, kdy se bude vybírat k propuštění z práce. Hospodářství minulého režimu drželi v chodu vzdělaní komunisté. Skoro všichni mají zkušenost z čistek a štvanic. Někteří se osamostatnili a protože uměli pracovat, založili firmy a jsou úspěšní. Jiní vykličkovali a o tom, že by se měli za někoho obětovat, slyšet nechtějí. Když zastání potřebovali, pomoci se nedočkali. Převra byl proveden chytře. Na generaci odrovnali opozici. Kdo to napraví? Zeman se odvážil vyznamenat Čubu a Klanicu a to je tak vše, co si dovolil. Keller evidentně od levice přeběhl a je odrovnaný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ve své poslední větě opakujete oblíbené klišé. - O JAKÉ levici ale konkrétně mluvíte? Kam od ní Keller podle Vašeho názoru přeběhl?
   Co když je to naopak: levice "přeběhla" od Kellera?

   Smazat
  2. 13:11 Teda já nevím, jak kdo. Já jsem taky zaměstnanec. A troufnu si říct, že kdybych podepsal deset podobných petic, tak to na moje zaměstnání nebude mít žádnej vliv. Žádnej režim mě nenutí stát se udavačem a už vůbec si neumím představit, jak by ze mě ten režim, jak tomu říkáte, mohl udělat bezdomovce.
   A co se práce týče myslím, že zrovna v této době je všude tolik práce, že kdo hledá, najde si takovou, kde svou kvalifikaci využije.
   Takže se přiznám, že Vašemu komentáři vůbec nerozumím. Petr

   Smazat
  3. Sociální demokracie žádná levice není. Asi vám to ještě nedošlo. 13:44, už jste podepsal petici za odvolání Hermana nebo máte odvahu podepsat petici za odvolání Zemana?

   Proč se tak málo lidí se vzděláním v aktivním věku nehlásí k levici? Napovězte, aby bylo zřejmé, kdo je kdo.

   Smazat
  4. 14:12 Já jsem a vždycky jsem byl smýšlení pravicového a nikdy jsem neměl důvod se za to stydět. Kdo mě za to chce odsoudit, nechť si poslouží.
   Je ovšem otázkou, jestli ještě pořád žijeme ve světě, který lze dělit na pravici a levici. Petr

   Smazat
  5. Milý kolego 14:22, vy se můžete cítit naprosto svobodný a jako pravicově smýšlející máte otevřeny dveře všude, i když vzdělaní profesionálové kolem vás si myslí, že jste vůl a ostuda firmy. Příště už nepište nic, co lze snadno obrátit proti vám. Vyhnete se posměchu.

   Smazat
  6. 14:32 OK, nečekal jsem za to pochvalu. Ale řeknu vám, že o mém smýšlení všichni kolegové vědí. Nemyslím si, že si proto o mě někdo myslí, že jsem vůl. Hlavně proto, že moji kolegové (i levicoví kolegové) jsou dostatečně vzdělaní.
   Navíc u nás v práci jsou rozhodující výsledky práce jednoho každého, ne jeho politické smýšlení.
   Váš posměch je mi celkem lhostejný. Petr

   Smazat
  7. Milý kolego 16:01, vy jste si nějak jistý. Loajálnost k režimu se zakrývá skoro pravidelně domýšlivostí. Lidi jako vy si myslí: Já jsem king.

   Smazat
  8. Milý kolego Petře, ještě poznámka. Dopracovali jsme se do stavu, kdy se politickým přesvědčením nechlubí nikdo. Nikdo se nedozví koho kdo volil. Nechte si bajky o vašem pracovišti pro jiné diskuzní fórům. Tady jste nevěrohodný.

   Smazat
  9. Kdyz Kavarna-Krysy jsou v Hajzlu,
   krici nahlas ,
   zoufalou hysterii ,
   /chteji tak presvedcit,ze maji vetsinu/
   slysime ten rev zas ...
   /Horacek a Janda ,bejvala s nim sranda ,ale jaka ?/.
   Pak se hrnou zase jako stetky do jejich pajzlu....

   Smazat
 22. Můžete zakázat mluvit o svobodě, ale nemůžete zakázat svobodu.

  OdpovědětSmazat
 23. Proboha kam Keller přeběhl a jak jste to poznal???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dříve byl Keller univerzálním reprezentantem levice. Žádnou ideologii nehlásal. Měl odvahu mluvit o současnosti, srovnání s předpřevratovými poměry bylo pro něj tabu.

   Podepsal spolupráci se socdem a téměř zmlkl. V Bruselu není členem uskupení Evropské levice, ale socialistů, jejichž politika je protilidová (imigranti, TTIP, atd.). To jako tomu máme rozumět tak, že kope za socany (je asi pořád nečlen, ale na tom nezáleží), aby je rozvrátil jak to tvrdili mnozí bývalí komunisté o svém členství v KSČ před listopadem?

   Kellerovým hobby byla střední třída. Nějak od něho nepozoruji žádnou aktivitu. Socdem na střední třídu kašle. V Ostravě by se to řeklo jinak.

   Smazat
  2. Keller je vysokoškolským profesorem, který nemá nic upřednostňovat. Má jen porovnávat fakta. Sociologie je politicky citlivá odbornost. Srovnejme Krejčího s Kellerem. Keller má profesuru z Česka, zatímco Krejčího udělali profesorem na univerzitě Matěje Bely v Bánské Bystrici. Ve stejném místě se habilitovala i Švihlíková. Oba mají na českého profesora, Zeman se k vyznamenání Krejčího nemá, i když Krejčího zásluhou proběhl převrat klidně. Herman se zlobí, že nebyly inkviziční procesy. To už je jiné téma.

   Smazat
  3. Jan Keller je mimořádně aktivní, kupodivu existuje i to, co nevidíte. Jste málo informován.

   Smazat
 24. Lidi, nemáte někdo maily na ta protistátní hovada, Bartoškou počínaje?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že byste jim jako anonymně vyčinil?!

   Smazat
  2. Ne, podepsal bych se Kopecký.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 25. To je vyprask, co komunisti?
  A jeste neskoncil. :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:59
   Že to říká zrovna lejnolahvárenský zblblo volicí TROP09 se 3% hlasů!!!!

   Smazat
  2. Nevím, o jakém výprasku ten Lojza mečí. Komanč nejsem, ale opravdu to teprve začíná a výprask bude, neboj, Lojzo:o))

   Smazat
 26. Bolševismus, nehledě na český význam a používání tohoto slova, je odvozenina od slova „bolšinstvo“ (většina) a znamená hájení dlouhodobých strategických zájmů většiny.

  Jelikož podstatou demokracie je "vůle většiny", pak vrcholem demiokracie je - bolševismus.

  Může to znít někomu neuvěřitelně, ale je to tak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :-)
   to je velmi svérázný výklad... velmi jsi mi připomněl výklad slova "hrdobec", v jednom krásném českém filmu ...
   :-)

   Smazat
 27. Jiří Přibáň mi mluví z duše.Podlézání Číně je čistě pragmatické, jinak penízky na další volbu nepřitečou.Tvrdík,Kellner a Sobotkův Pokorný, to jsou ta cílová konta, kvůli kterým se Hrad, a ČSSD plazí v bahně a olizují čínské nohy.Nějaký Dalajláma jim to přecenebude kazit. FUJ!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tatra Kopřivnice vyráběla za bolševika 15 tisíc nákladních aut, která šla z 95% na vývoz. Sedm tisíc do Ruska a tři nebo čtyři tisíce do Číny, kde měli i montážní závod. Rusko z nenávisti ke Slovanům rozvrátili, ale Čína mohla auta odebírat. Havel pozval Dalajlámu a obchod s Čínou skončil. V tatrovce pracovalo patnáct tisíc zaměstnanců. Pád výroby kvalitních výrobků byl na 10% kapacity výrobních linek. Nastalo masové propouštění. Tatrovka byl velký podnik na malém městě. Nešlo jen jednoduše vyměnit zaměstnavatele jako v Praze. Hodně celých rodin bylo zaměstnáno v Tatře. Ze dne na den neměli práci. Žádné potěšení nebylo lidem sdělovat z očí do očí, že v podniku končí. Propouštěla se třeba půlka oddělení, tj. třeba 30 lidí, kteří byli časem velmi kvalifikovaní, ale ze dne na den jim byla kvalifikace k ničemu. Foristická sebranka, která obsadila vedení podniku, vydírala přímé nadřízené propuštěných zaměstnanců, aby oni předávali lidem výpověď. Mnoho takových nízkých šéfů z tatrovky raději odešlo.

   Co jim bylo do lidských práv v Číně, když jim samotným bylo upřeno základní lidské právo pracovat? Teď mám chuť napsat hodně sprosté slovo na demokraty v Praze, které by v době propouštění v Kopřivnici nejspíše umlátili lidi klacky.

   Poslední ránu podniku zasadila švýcarská firma Diamoil. Odebrali pět tisíc vozů pro prodej v severní Africe, ale nezaplatili ani korunu. Po dvou létech vysoudili vracené vykradených aut s vysokými poplatky za skladování v námořních přístavech. V Tripolisu stálo tisíc a půl vozů dva roky. O těchto zločinech se mlčí.

   Smazat
 28. Koukám, že zmrdi z kavárny dostali úkol namontovat se do různých stránek. Ten mor se tu rojí, člověk žasne. Ale s lidem to nehne, spíš naopak. To bude zklamání.

  OdpovědětSmazat
 29. http://www.petice24.com/odvolat_hermanna

  http://www.petice24.com/forum/181316 podpora presidentu Zemanovi

  OdpovědětSmazat
 30. Neverim , že 100 000 občanů podepsalo proti Zemanovi, je to podvod , jako všechno od Hermana a dalších vlastizradcu !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak se podívejte.
   http://www.petice24.com/lidove_hlasovani_o_odvolani_prezidenta_republiky_zemana

   Největší zastoupení má Praha. Ta svoloč se umí zorganizovat. Není jich 100 tisíc, ale necelých 10 tisíc.

   Smazat
  2. Pardon, tady je těch 100 tisíc podpisů
   http://www.petice24.com/manifestani_petice_za_odstoupeni_prezidenta_miloe_zemana

   Čtvrtina je z Prahy, což je pětkrát více než z Brna a více než desetkrát než z Ostravy. Podezřelé je to, že individuálních IP adres je jen 70 tisíc. Podepisovalo se organizovaně, možná, že se i vydíralo.

   Smazat
 31. Autor vůbec nepochopil, že ani zdaleka nejde o starého pána z Kanady.
  Jde o naprostou dehonestaci prezidentstkého postavení a to rukou samotného prezidenta Zemana.
  Sprostá slova v rozhlase, lhaní a mstivé chování, ostuda s opilým vrávoráním u prohlídky korunovačních klenotů jsou jen malé střípky celé mozaiky.
  Největší ostuda je ovšem v hradem vyprovokovaném dopise, který (původně chtěli tajně) poslali naši 4 představitelé do Číny. Pořízenost a servilnost jsou slabá slova - jak správně uvádějí mnozí komentátoři, dopis takového podřízeného znění po 1945 nikdo nenapsal. Navíc přišla odpověd , která docela šokuje - Čína "doufá, že svoje slova a sliby i splníme".
  Takže autor pouze zabíhá do zbytečných podrobností ohledně starého pána z Kanady, to není podstata věci. Zeman si nadělal nepřátele a dokonce po tom zmiňovaném ostudném dopise se od něj odvrací i bývalí spojenci - např. Rychetský z Ústavního soudu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:47
   Chlat,ostudu,vlezdoprdéusmus,lhaní a nevychovanost na Hrad přitáhnul ten zrzavej zmetek,udavač,opilec,netáhlo a milovník fašistů Henca Lahváč Veš!

   Smazat
  2. 15.37
   Není to jak pisete , je to o tom , že " politika vlády se nemeni " ! I když to hajzl Herman udělal naschvál , no jemu ty sprostoty proti českému státu a občanům nejsou cizí ! Jak to , že Herman
   jezdi do Německa a leze do zadnice Sudetakum ? On už napůl german je, že , když chce, abychom byli dalsi zeme Německa ! Je to takový hajzl - Herman + Gazdik , že větší krysy jsem už dlouho neviděla ! Hnus !

   Smazat
 32. Tak pan Přibáně z Walsu nám tady bude rozumovat,klatit své pitomosti.jako bychom těch svích pitomečků nemeli dost,že:Hermanové a jeho aktéři oslav na staroměstském náměstí,pořád jedni a ti samí lidé,je potřeba´jejich jména pořád zveřejňovat,ať si lidé pořádně zapamatují.Naše kulturní elita v čele Bartoška je dílo samo o sobě.Starý harcovník Kopecký by řekl,debile drž se svého kopyta a nemel blbosti,neblbni mladé neskušené Diky,který zatím nedokázal ale vůbec nic,vše pod vlajkou starého skušeného veksláka za komunistů nefachčenka Horáčka.Jak může tento člověk kandidovat na prezidenta,kde bere vůbec tu drzost.I když,byl tam sifilik,ožrala,defraudat,všichni stařívězni,proč ne hajzlík vexlák.V demokracii si můžu říkat co chci,ale i ta demokracie má své hranice,Takže si za své dememokratické hlášení musím stát a nést odpovědnost.Tady ta demokracie zatím dopadá takto:Smetana a tykadélka(odsouzen),sundání naší státní vlajky,rozřezání,je prohlášeno za akt kulturní,šmejdové osvobozeni.JISTICE TY V TOM ALE LÍTÁŠ!!!!!!!!!!Kde není zákon pro všechny stejný není demokracie je totalita.Co na to ty slepá mrcho(justice),táhni do hajzlu,a bude klid.

  OdpovědětSmazat
 33. Ach jo, čeština klečí na kolenou a pláče...
  :-(

  OdpovědětSmazat
 34. Pokud tady někdo zmínil vlastizradu, tak za tu měl být souzen Veškrna, který nás vecpal do NATO bez referenda.
  Protože by asi nedopadlo.
  Pro vás vy havloidní kokoti, se ale najde jednou kulek dost. Jsou tak levné.... A tak účinné.....

  OdpovědětSmazat
 35. Můj názor na nynější vzdorhnutí a přibáňské rozumy ze zahraničí:
  Jako demokrat Vám říkám: vyčkejte voleb, pak si dejte hlas, komu chcete a následný volební výsledek respektujte, budou-li volby demokratické. Že předchozí volby demokratické byly, je jasné. Takže já nemusím s jejich výsledky v některém směru souhlasit, ale musím jejich výsledky respektovat. Tudíž musím respektovat i fakt, že prezidentem je zvolená osoba. Pokud chcete respektovat demokratická pravidla, pak nemůžete postupovat tak, jak postupujete. Profesor Přibáň určitě nemůže brát do úst většinu tohoto národa. Ostatně i profesor Přibáň se za nějaký čas přesvědčí, jaký má názor ta většina národa. V následujícím volebním výsledku.

  OdpovědětSmazat
 36. Pane Davide,

  zajímalo by, asi nejen mě, jestli je skutečně p.Brady stýčkem p.Hermana. V jednom příspěvku od pana Majevského bylo zmíněno:
  Brady není strýcem Hermana.Pokud vím,tak Brady měl
  jen jednu sestru Hanu,která zemřela ve 13ti letech
  v koncentráku,odkud se Brady záhadně vrátil.

  Musí přece existovat něco, čím by oba páni mohli svůj příbuzenský vztah prokázat. A mělo by to být od nich vyžadováno. Pokud není strýčkem, je to přece celé pořádný podvod. Neměl by se tím zabývat nějaký právník?

  OdpovědětSmazat
 37. A pak, že prezident Zeman rozděluje lidi!!
  Větší hloupost mohou napsat snad jen tito místní (či přeshraniční) přibáni.
  Na rozdíl od jiných, prezident spojuje lidi i zcela protichůdných názorů a vidění světa. Všichni sborem z něj totiž čile "modelují" jakousi imaginární bytost, kterou nikdy nebyl, není a nebude.
  A tak na něm jedni (co sami jej nenávidějí až za hrob) mohou třeba zcela jasně vidět to, že jeho jednání je dlouhodobě diktováno osobní pomstychtivostí a čirou nenávistí, zatímco ti druzí v něm zase příklad rozvážného a neomylného státníka.
  A přitom prezident Zeman je politikem, který se vyznačuje se jak přednostmi, tak i občasnými omyly a chybami. V každém případě je takovým, jakého tato země v této době potřebuje tam, kde nyní je.
  V této republice není druhé osobnosti jeho formátu! Velicí lidé totiž vrhají i dlouhý stín. Na ty, co by také rádi na to "výsluní".
  A to se neodpouští! Toto je solí v očích pražské karloidní galérky. A nejen té ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na Rusko by si Čína netroufla, na Tibet jo.

   Smazat
  2. 20:23
   Vysvětlete prosím, jakou souvislost má tato vaše domněnka s komentářem, na který reagujete?

   Smazat
  3. Obrací celou úvahu naruby.

   Smazat
 38. Se zájmem čtu někdy uplně všechny komentáře všimaje si jazyka a neologismů - např. havlérka, Sralbotka, Zadolarek apod. Navrhují nový neologismus pro pražskou kavárnu: howlovci /z angličtiny - nyní nade vše - howl - výti - platí obvykle pro vlky/. Dle mého názoru howlovci vyjí do světa z pražké kavárny - a zatím cení zuby. Nuže oheň i světlo jest na Hradě a zatím se ho bojí. Špatné ale bude když se množství krvelačných vlků bude násobit, v čem jak se zdá, televize jim bude pomáhat. Když jsem sledoval Krausův pořad, kdybych nic nevěděl o politice, bych té smečce v Krausově pořadu uvěřil - vypadali tak přesvědčivě, tak přesvědčivé bylo to, co vyli. Proto bych nepodceňoval media. Kdo ví, jestli s vlky nepůjde národ výti, nebo chce li někdo jiné vyjádření - cinkat klíčemi. To, že Kraus se přidal také k vyjící smečce, to bych nečekal. Omlouvám se možná za dosti nejapný a přidlouhý komentář. Vlastní hloupost člověk poznává mnohdy jen podle reakce bližních. Uznávám, že pro howlovce lepší neologismus je havlérka /pražská - sentimentálně podle filmu Hřišní lidé města pražského - dodejme/.

  OdpovědětSmazat
 39. 20:22: howlovci - čte se haulovci, slovo howl se čte haul. Spíše bych ty vyjící označil - smečka prašivých psů, označení "vlci" pro ně je přiliš honosné slovo.

  OdpovědětSmazat
 40. 15:37 ty jsi zřejmě též nějaký útlocitný mudrlant, jak ti, co propagují přisun muslimů do našich končin a bombardování, kdy se to hodí - prý je to humanitní. Přečti si ještě jednou, co píše 20:39 o Tatře Kopřivnice, kterou odrovnal podobně uvažující jako ty - možná se ti rozsvítí v kebuli.

  OdpovědětSmazat
 41. Chvilku jsem se díval včera na Sokola s Bělohradským a samozřejmě, mne zaujalo vyjádření pana filosofa, že neklid ve světě vyhovuje Rusku, tedy je zřejmě taky zdrojem. Ten týden neklidu hraje naruku zřejmě taky Rusku.
  Jinak pan Sokol v mých očích opět poklesl na úroveň nepřející babky kořenářky, Bělohradského nevyjímaje, to kafe snad bylo od něho.
  Asi by člověk nad těmito úvahami mávl rukou, když chce někdo blafat o ničem, nechť blafe, ale v ČT je to napořád a pořád stejné tváře.
  Lidi daleko víc zajímá stav dálnice. Ráno jsem půl hodiny objížděl pětikilometrový úsek u Prahy, zpátky mě ohrožoval nějaký zakomlexovaný pablb, který v hustém provozu nesnesl, že jsem ho předjel zprava. Lidi jsou fakt už z toho všeho nemocní.

  OdpovědětSmazat
 42. psychiatr David rozporuje názor sociologa Přibáně. Můj názor by se nelíbil ani většině ani menšině, pokud bych musela volit černobíle, pak komentář sociologa na toto téma je podle mě přiléhavější

  OdpovědětSmazat
 43. Do dnešního dne jsem nevěděl kdo je Přibáň a nechyběl mi, dnes už to vím a také vím, že mi chybět nadále nebude.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.