Reklama

středa 26. října 2016

Kořeny nenávisti pražské kavárny


Pavel Letko
26.10.2016  E-republika

Herman je hráčem první kavárenské ligy, a proto jej také tak berme. Herman straní svému týmu, který vyznává heslo: "kdo není s USA, je proti nám." To je oč tu běží.

Pokřiky a chování pražské kavárny a jejích příznivců připomíná čím dál více řádění fotbalových hooligans. Ne, že by přímo něco rozbíjeli, to jen občas něco počmárají a zničí prezidentskou standartu, ale jinak se spíše orientují na různé přihlouplé skandování a trapné akce. Podobně jako fanoušci fotbaloví, tak i tito si potrpí na symboly. Jednou pláčí, že někdo měl být vyznamenán, a není, jindy zase Zeman vyznamenání udělit hodlá, ale pražská kavárna hýká blahem, že laureát na protest odmítl. Přece skalního sparťana nebude vyznamenávat prašivý slávista, no ne? Pražská kavárna miluje nenávist k Rusku, kdo s ní neplive na Východ, není Čech. Zeman na Východ povinně neplive, nemůže být tedy českým prezidentem. Jak prosté, milí soudruzi. Za dob mého mládí se nemohl stát českým prezidentem člověk, který by neplival na Západ. Vítr se otočil, u koryta však chrochtají stále stejné typy. Přitroublé antikampaně téměř jednotné umělecké a mediální fronty proti chartistům a Havlovi nahradilo ještě pitomější tažení proti Zemanovi a Babišovi.

Hulvát Zeman?


Jeden by se možná nad hulvátstvím Miloše Zemana pobouřil, vždyť vydírat ministra kultury Hermana a za rukojmí brát někdejšího vězně koncentračních táborů Bradyho, je mimořádně nevkusné. Ano, pobouřil, kdyby si ovšem nevšiml, že právě Herman patří k nikoliv pominutelným hráčům pražské kavárny. On celý ten kousek zavání nepotismem, kdy Herman využil poslaneckého mandátu k tomu, aby navrhl státní vyznamenání pro svého strýce. Navíc to vypadá, že se mělo jet podle osvědčeného scénáře. Zeman rozhodne vyznamenání udělit - a Brady jej demonstrativně odmítne. Přitažené za vlasy? Těžko. Kolem pana Hermana bylo trochu horko i v Ústavu pro studium totalitních režimů, trafice skalních antikomunistů. To bylo křiku, když byl odvolán. Konec demokracie, volali přátelé pražské kavárny! Za Hermanova ředitelování se sice Ústav ocitl v červených číslech, ale Herman zvyšoval některým zaměstnancům odměny. Část rady ÚSTR na Hermana v této souvislosti podala trestní oznámení. Více ZDE .

Mnoho odborníků také pracovalo z domova. Neptejte se na výši jejich platů, jistě dřeli jako koně. Bylo to v době, kdy na úřadě vlády pracovala Nečasova kobyla také jako kůň, a odměny si bezpochyby zasloužila. Herman je tedy hráčem první kavárenské ligy, a proto jej také tak berme. Herman straní svému týmu, který kope proti Zemanovi i Babišovi. Týmu, který vyznává heslo, kdo není s USA, je proti nám. To je oč tu běží. Zeman musí být zničen, soudí návštěvníci Tržiště. A nemine den, kdy by to všem důležitě nesdělovali. 

Daniel Herman coby ministr české vlády hovořil na 67. sudetoněmeckých dnech. Vyslán Sobotkovou vládou se veřejně lísal do přízně spolku, který se nikdy neomluvil za rozbití demokratické Československé republiky, za násilí na Češích při vyhnání z našeho pohraničí, spolku, který stále uplatňuje majetkové nároky na náš stát a je nebezpečím územní celistvosti ČR. (Na snímku s čelným sudetoněmeckým funkcionářem Bertem Possltem, na horní fotografii při svém skandálním projevu.)

  Proč vadí Babiš?


Andrej Babiš podrývá základy politického systému osvědčeného v USA a Velké Británii, jakož i dalších „svobodných“ zemích Západu. Tento systém je založen na zkorumpovanosti politiků a řízení společnosti lidmi v pozadí, oligarchy a tajnými službami cizích států. Kterých můžete hádat. V Čechách jen jednou. Nepohodlní „zástupci občanů“ na pokyn ze zákulisí opustí své pozice dobrovolně nebo jdou do vězení. Občanům je to ovšem prezentováno jako vítězství spravedlnosti. Babiš je samozřejmě v konfliktu zájmů, protože volí mezi dobrou a správnou prací na ministerstvu financí a prosperitou své firmy Agrofert. Podobně by se i v budoucnu ve funkci premiéra mohl dostat do vnitřního konfliktu, zda postupovat nejvýhodněji pro Českou republiku, nebo pro svůj holding. Takový konflikt zájmů je pro stávající systém samozřejmě nepřípustný. V něm jsou role rozděleny. Oligarchové chtějí co nejvíce pro sebe, své holdingy a firmy v daňových rájích, a to je určující. Politici, od ministrů financí po premiéry, jsou tu od toho, aby tyto zájmy uspokojily. Žádný konflikt zájmů se nekoná, každý sleduje výhradně svůj zájem a široká společnost nemá šanci se dozvědět „která bije“. Všechna důležitá rozhodnutí se konají v pozadí lidmi, o kterých běžný volič v životě neslyšel. A tak to má být, tak je to správné.
- - -

 Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu E-republika přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

39 komentářů :

 1. Proč tolik Herman nadbíhá Němcům sudeťákům,když ví že oni vyvražďovali židy,vždyť by měl strýček Hermanovi nafackovat a ne se sním lísat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je jednoduché. V celé téhle taškařici, a že už trvá sto let nejméně, jde o vyvražděné Židy až v poslední řadě, respektive o ně nejde vůbec. Jsou využívání jen jako klacek. O co jde až v první řadě jsou peníze a moc. A pokud se podíváte na tok peněz, stávají se věci nepochopitelné pochopitelnými a neuvěřitelné uvěřitelným. Nacisty financovali američtí velkožidé, kterým byl osud evropských maložidů šumafuk, pokud se přímo nepodíleli na jejich likvidaci. S nacisty kolaborovala i církev ŘK ... Takže když to sečtete a odečtete, pochopíte, proč mnoha židům nevadí nacisté (židovská rodina Havlů v klidu a rozkvětu přežila holocaust v Praze ...), sudeťáci a banderovci, proč USA a Velká Británie ještě před skončením 2. světové války plánovali útok na SSSR spolu se zbytky wehrmachtu, proč USA najednou nevadí ISIL, ale vadí jim, že ho Rusové likvidují... A ve světle těchto úvah přestane být divné a nepochopitelné, že se psychopat a žid Herman, jehož rodina údajně trpěla za nacistů, modlí ke Kristovi, podporuje islám a bratříčkuje se se sudeťáky a pohrobky nacistů.

   Vymazat
  2. To dosvědčuje jen mentální i fyzickou degenaraci,kterou za pár desítek let prodělali,jak zcela pragmatičtí "bohem vyvolení" jewreji,tak jejich "zrcadlový odraz" "prozřetelností předurčení k vládnutí ýbrmaenši"....konec konců je to vidět i na nich obou,na té fotce,kde jim to spolu tak sluší,kde mi Possel připomíná mladýho Dolfiho s poruchou štítné žlázy....

   Vymazat
 2. Ten nešťastný pan Brady to teď zkomplikoval sluníčkářům a vítačům tzv. uprchlíků. Tohle se přece nesmí říkat. Toto přirovnání použila advokátka Klára Samková a je kvůli tomu vyslýchána kriminální policií!

  Jiří Brady (Terezín): „Když tichá většina, lidé, kteří by měli promluvit, nepromluví, tak to špatně dopadne, protože lidé, kteří řvou, se dostanou k moci. To jsme viděli u komunistů tady, u nacistů a teď to vidíte zase u muslimů.“

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A u kapitalistů !!

   Vymazat
  2. 8:25 "...a teď to vidíte zase u muslimů a u vašich polistopadových j-elit".

   Vymazat
 3. Povahopis Daniela Hermana

  http://literarky.cz/politika/domaci/22123--tah-konm-povahopis-daniela-hermana

  OdpovědětVymazat
 4. Absurdní doba. Vadí ti, kteří slovně urážejí židy. Vůbec nám nevadí ti, kteří je zabíjeli. Němci jsou najednou největšími lidumily a židé je milují.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano,doba je naprosto absurdní a dokazuje charakter jak sudeťáků a jejich jewrejských i nejewrejských českých protinárodních a protilidových posluhů,jejichž festival bude opět opozičně proti Hradu a vůli většiny národa hromadně onanovat 28.10.
   Kryptožid Herman se svými souvěrci se miliskuje se sudetáky a sborově nadávají a vyhrožují Čechům tak,jako vypasený rábi Sidon se při tryzně v Terezíne obořil proti projevu předsedy Svazu bojovníků za svobodu pplk.Vodičkovi a jal se zastávat jak sudeťáků zavinivších nepřímo 2.sv.válku,tak mohamedánských invazorů...ať je to jak chce "největší zločinec je Čech" a to proto,že si od nich odevšech furt nechává srát na hlavu a dělá pořát stejnou chybu,že s takovými sviněmi,jako je Herman & Comp.už dávno nevyběhl a ještě si z nich dělá ministry....
   Toho 28.si pořádně ty rypáky při té onánii prohlédněte a zapamatujte.
   Většina bude notoricky známá a to svojí k nasrání všech ostatních činností,kterou mnohdy začala už před drahnými lety i v KSČ,jako např.slizoun Pithart,umně beznázorově žonglující celý svůj život mezi přímo antagonistickými světonázory,jen aby se udržel v proudu a mohl nerušeně parazitovat....Je to hnus ,Velebnost a ještě větší hnus to ještě bude.

   Vymazat
 5. Pan Letko cílí zcela přesně. Navíc, jak známo nepochybně z oněch výše zmíněných důvodů, u "sluníčkářů" a korporátních medií, Českou televizí veřejné služby počínaje, mediální manipulace, a jak jejich přátelé korporací a barevných revolucí z Tržiště nabádají a jejich NED fondy stimulují všudypřítomný spin doctoring, samozřejmě vždy pod křídly falešného HRW aktivismu. O konkrétních formách akcí této "páté kolony", mířících přes prezidenta Zemana na samu podstatu české státnosti a suverenity netřeba mluvit. Jsou notoricky známé.

  OdpovědětVymazat
 6. Je to předem připravený, načasovaný a koordinovaný útok na prezidenta. Koordinovaná mediální, manipulativní štvanice na prezidenta je toho důkazem. Havloidní, vlastizrádné sebrance není nic svaté, prostor v médiích dostávají pouze ti, kteří na prezidenta plivou. Herman je bezcharakterní křivák a podrazák. Jde jim o to sesadit prezidenta. Ještě něco uvidíme.

  OdpovědětVymazat
 7. Mám velké obavy se setkání separatistů, kteří se odtrhli od oficiální oslavy vzniku naší republiky. Mám obavy z toho aby se na Staromáku třeba neobjevili nějací ,,prozemanovští provokatéři(!?)", poklidný mejdan nenarušili aby se z toho pak nestal takový malý Majdan. Bude tam jistě zkušený pan Štětina a zástupci Člověka v plísni zástupci amerického velvyslanectví, člověk nikdy neví...Jen ještě dodatek. Neteř mého strýce z matčiny strany se mě zeptala, když viděla co najednou ten kanadský pán dostane metálů, zda též dostane řád šunky a vačečky zlaté. Já dodávám, že by se pan Herman mohl přimluvit u Posselta a dostat pro strýce od něho nějaký lansmanšaftský metál, třeba bezproblémový a vzorný vězeň koncentračního tábora.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...Mám velké obavy se setkání separatistů..., máte pravdu, toto smrdí a jak tady někdo už psal, je to režírované, připravené a těm šmejdům jde jen o to vyvolat něco s cílem dostat Zemana z hradu.

   Vymazat
  2. No vzhledem k tomu, že jich tam bude jenom tak maximálně 3 tisíce, nic takového nehrozí.

   Vymazat
  3. 8:47-přesně tak,Ať tomu ukřivděnýmu senilnímu jewrejskýmu strejdovi dá Herman ten metál,co mu dal Sudetoněmeckej lansdmanšaft jako odměnu za zradu českého národa....Jemu samotnému jistě předá Posselt nějaký jiný,co mu zbyl doma po dědkovi,nějaký ten "železný kříž s dubovými ratolestmi"....

   Vymazat
  4. Pokud je obava, že půjde o režírovanou akci, tak je třeba tam vyslat kameramany. Nezávislé. To jistě režiséra potěší...
   KR

   Vymazat
  5. Souhlasím,zaprotokolovat.

   Vymazat
 8. No a tady to je:

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Reziser-Chysta-se-cesky-majdan-V-patek-k-necemu-dojde-Jsou-placeni-z-ciziny-459993

  OdpovědětVymazat
 9. Škoda, že si Herman nevzal svého "strýčka" sebou kdy na sudetoněmeckém Landsmannschaftu zahájil svůj projev podlézavě v němčině a začal slovy "milí krajané", kdy při debatě o česko-německých vztazích uspořádaný Institutem pro křesťansko-demokratickou politiku ve spolupráci s Nadací Hannse Seidela. prohlásil, že bychom mohli být jednou ze spolkových zemí Německa……

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zase ke svým? No, ona měla do války většina jarmulek blíže k Němcům než Čechům. Ti pražští mluvili spíše německy. Herman je typický slizoun a jen přemýšlím, kdo ho tu protěžuje. TES

   Vymazat
  2. 11:22 Nemusíte přemýšlet. Stačí se podívat, které strany za ním stojí. Zcela náhodou jsou zrovna v opozici, což také hodně vypovídá o tom, jak prospívá vládní politice. Záhadou spíš je, proč ho Sobotka alespoň nekritizuje za špinavost, kterou mu pozváním dalajlámy provedl. To mi rozum nebere. Proč s ním místo toho hraje šaškárnu se strýčkem. Tím se stává spoluzodpovědným za rozvracení státu.

   Vymazat
 10. Pan Brady dostane klíč od bran Prahy!!!Jak podlé a směšné!!Co udělal pan Brady pro naší republiku?Jak je možné,pokud to není inscenace jako ND,že se nedistancuje od takového póvla,jako je Herman,podporovatel fašismu?Začíná přituhovat.Pamatujete na vyvěšené ukrajinské vlajky na všech věžích a školách?Ukrajinci se sluníčky chtěli rozpoutat Pražský Majdan.Díky iniciativám se jim to nepovedlo.Povede se jim to teď?

  OdpovědětVymazat
 11. Vážení Čechové.
  Navrhuji,místo těch odpudivých poslanců a senátorů,kteří se nechtějí zúčastnit oslav 28 října,aby místo nich byla zorganizována skupina občanů z celé republiky.Každopádně v prvé řadě Chodové,husité,sedláci,Baťovci,ale i v kultuře najdeme dost vlastenců.Pokud by byla možnost uvítal bych,kdyby někteří přišli v krojích.

  OdpovědětVymazat
 12. No, já bych tento pokus o Majdan nepodceňoval. Je to tentokrát zcela jasně dobře naplánované a koordinované, každy den se nějaká nová skupina zapojí a media neustale provozují bubnovou palbu.
  A už se objevují náznaky o našich milých studentících v Praze, co tak milují tu demokracii. Začínají se též mobilizovat, aby nás chránili...
  Takže když ne v pátek, tak 17.11. to bude hodně husté.
  Heriot.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Heriote,nepřeceňujte tu všivou bandu.
   Lidé mimo Prahu,živící se převážně poctivě a rukama a živící i tu pražskou chátru,se momentálně účastnit v hojném počtu nebudou moci,protože je tam metro nezaveze,ale ať si nikdo nepřeje,aby se tam vydali,protože,když už se to stane,tak sebou zcela jistě vezmou klacky a vídle a pak teprve začne ten správnej majdan.

   Vymazat
  2. Bude to teď v pátek, jinak ztratí momentum a 17.11. se už na nic nezmohou.

   Vymazat
  3. vcera ve zpravach na prime pry pripojily se studenti bylo tam asi 200 lidi strasny je ze vsechy tv stojej za nic ct1 nema cenu mluvit nova usa tv barandov si tam mele multikulturni propagandu a ted zacla i ta prima

   Vymazat
  4. Běžní lidé v Praze žijící, jsou znechuceni současnou hysterií některých politiků, umělců a dalších stejně jako lidé mimo Prahu. Nelze si nevšimnout, že většina politiků, šířící nenávist a podlé lži na prezidenta, nepochází z Prahy.

   Vymazat
  5. Na Ukrajině hopsali a křičeli "kto něskačet, to moskal", dnes je vidět, co si vyskákali.
   Chtělo by to 1000 píšťalek, které by přehlušily jejich odporný pokus o majdan.

   Vymazat
 13. Co ale lze čekat od černo-modro-oranžových bolševiků, než rozdělovat podle instrukcí pana Šapito národ, neb rozděl a panuj platí více než dříve - jakoby nestačilo tempo vymírání Čechů! Hermani - feudální vládci nad poddanými, nám vtloukají do hlav antirusismus, jako kdysi nacisté Němcům antisemitismus. A že důvody pro semitofobii byly, jako jsou dnes důvody u nás např. pro exekutofobii. Zřídili jsme již cenzorský úřad na Min. vnitra, máme i novou stb a nepochybně i složky a svazky na neposedné a další generace se jistě dočká druhého vydání Cibulkových seznamů současných konfidentů. Páni nad Nevolníky nám zcírkevnili národní majetek a připravili jednoho každého občana ČR o pár set tisíc Kč a důchodce cca o 4 tisíce/rok. Páni nad Nevolníky se dusí nedostatkem válek, zahubili veškerá mírová hnutí a s radostí tančí na hromadách mrtvol ze svých válek a okupací cizích zemí. Ano, černo-modro-oranžoví bolševici nám jen dokazují, jak pravdivý vylíčili obraz kapitálu Marx a Engels ve svém Komunistickém manifestu. Ano, žijeme znovu dobu Temna, ano, listopad 1989 nebyl bojem za pravdu a lásku, ale bojem za ještě větší lži a nenávist. Znovu jsme prohráli Lipany i Bílou Horu. Zastaví český národ antizemanismus černo-modro-oranžových bolševiků a zachrání se? A nebo podlehne kolonizaci "novou kulturou" a dožije v rezervacích, jako kdysi po historicky největším holokaustu (160 milionů povražděných - údaje USA) indiánské národy?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:27 Oni národ nerozdělují, jen se z něj vydělují. Ovládají sdělovadla, hlavně ČT, tak jsou hodně vidět. Ale je jich jen pár tisíc z 10000000. Důležité je, aby s nimi nezačal dav bučet, jako v roce 89. Snad se už lidé poučili a ví, kdo je kdo. Už nám dokázali, co dokáží.

   Vymazat
 14. A proč jenom a zrovna po Rusku???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Protože ne beton.

   Vymazat
  2. Zeman a byl jím i Žižka dovede lid v české kotlině sjednotit.Hrr na ně.

   Vymazat
 15. "Babiš volí mezi dobrou a správnou prací na MF a..."

  To je přece nesmysl! Vždyť Babiš jako ministr financí (spolu s generálem ČNB) nese PLNOU TRESTNÍ ODPOVĚDNOST za akce proti české koruně ve prospěch eura a dolaru. V civilizované zemi by nevylezl z kriminálu. A to uvádím jen ten nejviditelnější z jeho vlastizrádných zločinů. Babiš vadí mafii Havlovců jen tím, že je samostatnou mafií. Z pohledu normálních (tj. slušných, nepsychopatických) lidí je jeden za 18 a druzí bez dvou za 20.

  OdpovědětVymazat
 16. Herman byl a bude vždy hajzl,čeká na něj šibenice jako na Franka dříve nebo později ho někdo sejme.

  OdpovědětVymazat
 17. Herman je prase a divoká se likvidují jako škodná.

  OdpovědětVymazat
 18. Zvysoval platy tem,co nikdy nepracovali; rozumej skupoval si kavarenske povalece na svoji podporu a budoval kolem sebe korupci jako nejakej udernik....A ti spoluparasiti a treba pseudoumelci a dalsi existence dneska jeci na jeho podporu v ocekavani dalsiho prizivnickeho baksise !!
  Vi se ,ze knezske roucho bylo maskovanim vsech moznych /i nemoznych / uchylnosti v temnych, soukromych ,privatnich a tajnych koutu vsech klasteru, far a Vatikanu...A zaruka ,ze jejich zle aktivity zustanou utajeny a bez spravedliveho trestu. Kdyz se ukazalo, ze to neni nadale trestne pro cleny elit a jejich posluhy vzal kramle jinam...

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.