Reklama

pondělí 10. října 2016

Lavrov: USA žádají, abychom nesahali na an-Nusru, aby nedocházelo k obětem mezi "normálními hochy"

10. 10. 2016        zdroj
Ministr zahraničí RF Sergej Lavrov prohlásil, že Washington žádá Moskvu, aby nesahala na teroristickou skupinu Džabhat an-Nusru*, protože úderem mohou být zasaženi "normální hoši" z opozice, které USA nijak nemohou rozeznat od islamistů. Řekl to v rozhovoru programu "Nedělní přehled" na Prvním kanálu.


"Nabádají nás a letectvo SAR, abychom nelétali nad Aleppem, protože nehledě na to, že hlavní silou tam je Džabhat en-Nusra, je prý u ní hodně umírněných opozičníků, kteří se ocitli v obklíčení a "nemají se o koho opřít" kromě Džabhat al-Nusry. Nesmíme prý sahat na Nusru, protože to bude nehumánní vůči normálním hochům, s Nusrou budeme bojovat "až pak", ale "až pak" nenastává. A už v únoru slíbili, že tyto "normální hochy" odliší od Džabhat an-Nusry. Je to začarovaný kruh, který nemůže být přetržen," poznamenal Lavrov.

Lavrov také řekl, že ministr zahraničí USA John Kerry v tom odmítá "skrytý úmysl" pro zachování této skupiny.

"Přísahal a dušoval se, že to tak není, že proti ní bojují. Myslím, že do značné míry pod vlivem těchto našich diskusí Američané před několika dny oznámili, že, promiňte, "zamordovali" jednoho z vůdců Džabhat an-Nusry“, konstatoval ministr.

*Džabhat Fatah al-Sham (Džabhat an-Nusra, Fronta an-Nusra) je teroristická organizace, která je v Rusku zakázaná.
Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

111 komentářů :

 1. Rusko se dostalo do ráže a nechce být bržděno. Nemocnice padají jedna za druhou a Putin skáče kolem vánočního stromečku radostí, že se konečně stal státníkem toho správného kalibru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to abys přestal vypisovat ty svý píčoviny a šel se rychle schovat,abys taky nějakou náhodou nechyt....

   Vymazat
  2. Píčoviny? Dej si hlavu do strojku na maso.

   Vymazat
  3. Ty užs'jí tam měl,že ?! No,je to poznat...

   Vymazat
  4. Neboj, nebolí to.

   Vymazat
  5. Nekvakej tu nesmysly a požádej radši naši vládu,aby se zasadila o vznik EU ARMY pod komandem našeho oblíbeného grneralissima PUTINA

   Vymazat
  6. Dobrá práce chlape v sukních - místní roztlestkávačko. Zlaťáky z reklamy a počtu zobrazení se sypou.

   Vymazat
  7. Snesitelná daň

   Vymazat
  8. Na takové zmrdy, jako jsi ty, platí jen tvrdá hokna v uranových dolech a jednou tam půjdeš. Až tam budete makat za minimální mzdu, budou doli těžce prosperovat, vy začnete poprvé v životě svítit a pak na vás už jen metr chlorového vápna, aby jste nesmrděli !

   Vymazat
  9. No jo,-- vážně spousta nemocnic,-- kdo by jen řekl že Alepo je taková zdravotnická velmoc. Zvláště když teroristé jezdí na léčení do zahraničí kde jim je poskytována příkladná péče. On bude možná rozdíl mezi nemocnicí jak ji chápe Evropan a jak ji chápou propagandisté válečných agresorů.

   Vymazat
  10. Zanech všech iluzí kdo do výběhu Homo Sapiens vcházíš.

   Vymazat
  11. Ještě nedávno trollové psali - Rusko v Sýrii hovno udělalo, na nic se nezmůžou, neosvobodili ani jednu vesnici atd. Teď, když je před osvobozením Aleppo už píšou jinak :))) A jestli se nad oblastí objeví nějaké eSeSácké letadlo, tak je sundají

   Vymazat
  12. Vystaveno 0.35. První reakce 0.40. Kdo to ví odpoví, odpoví mi na otázku: Kdo tady tak hlídá tento druh článků aby mohl reagovat jako první a okamžitě roze.srat diskusi, kdy je odvedena pozornost od věcného ke stupidnímu. Zcela zjevná provokace, ale komu slouží?
   Mě to připadá, že Rusku, protožo reakce jsou vždy jenom proruské a o to asi zřejmě jde. Je to šibal...

   Vymazat
  13. jen at to tam putin s assadem ukonci a v nemocnicich se ukryvaj teoriste tak co s nima slusne pozadat aby ji opustily zabijeni civilistu letadlama je usa specialita

   Vymazat
  14. Můj názor.Všichni,obklíčeni v kotli ať se vzdají Assadově armádě,Rusko zajistí slušné zacházení se zajatci a jejich roztřídění podle nějmírnějších,umírněných a neumírněných.Podle národností a skupin.Bude po válce a nikdo se nemusí vraždit.Ale to právě USA nechce,jelikož by se lidé na celém světě dozvěděli,s jakou verbeží mají tu čest!

   Vymazat
  15. 0:40 Že jsi sečtělý je vydět na první pohled,jen malý dotaz.Piču na živo jsi viděl? Nevadí.Zrcadlo doma máš?

   Vymazat
  16. 10.10 - máš naprostou pravdu, maršál Friedricg Paulus ve Stalingradském kotli také pochopil bezvýchodnou situaci a kapituloval. Jenom tihle muslimáčtí zmrdi to nedokážou a proto musí být vojenská operace kolem Allepa a v samotném městě dotažena až do konce. Je to prostě válka a v té umírají i civilisté. Viz. např. 2.sv.Drážďfany, Plzeň, Praha a spousty dalších. Případ sám pro sebe je bombardování atomem v Japonsku od těch usáckejch "humanistů".

   Vymazat
  17. Ve správné ráži máš svý USvrahy , kteří šíří svou "svobodu a demokraturu" satanovým pařátem všude tam , kde mají co drancovat. Chudáku Havloidpovalečný , sluníčko sedmižravé , sloužící USparazitům , diktátorům a vrahům za krvavý , prašivý dolar !

   Vymazat
  18. 10:05 označil jsi toho mongoloidního humanitárního havloida 0:40 úplně přesně. Mám ale obavy podle jeho výronu, že nepochopí.

   Vymazat
  19. Anonymní10. října 2016 10:00
   Souhlasím, je to jediný rozumný způsob ukončení utrpení. I Jůes ho použili v tichomoří. Generál s rodinou byli evakuováni a armáda se vzdala Japoncům.
   Václav

   Vymazat
  20. Pane Vachmistr, oni sú ti amíci, hlava:)

   Vymazat
 2. Hled radši trenovat svoji Mařenu v grupensexu,brzo tobě nařidi ti,které si zvolil,aby jsi nastoupil za banderovce pod pásy tanků slavné Rudé armády a tvoje Mařena bude sloužit jako sexuální otrokyně Džabhatům

  OdpovědětVymazat
 3. Rozdíl mezi umírněnými teroristy a ISIL je ten, že umírněným dodávají USA rakety do 1,5 m a ISIL dodávají USA rakety nad 1,5 m...hihi...divím se, že je ušáci nedokážou odlišit, přece ví, komu co dodali, né ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. US ARMY JSOU SRAČKY ROZPTÝLENÉ NA STOVCE ZÁKLADEN PO CELÉM GLOBU

   nemaji proto dostatek vojáků na vedeni pořádné války a musi vytvářet náhradní ARMÁDY,kteři bojuji za ně.Tak proto vytvořili ISLAMSKÝ STÁT a cpou jim tam zbraně.Ted jim tam hrozi čisté rozdrvení na prášek a jejich IS bude pobita.Proto ti psi zoufale štěkají.POTŘEBUJÍ VÁLKU za každou cenu,ale ne svými rukami.Hnupi z IS se za ně musejí dát pobít A ZBYTKY TĚCH TERORISTŮ mají být vyvezeny do EU,kde je zve vazalka Makrela,která nemá ani pořádný stát Německo,ale jen okupační zonu.Pokud nebude poslouchat, nedají jí tisice tun zlata,které mají USA v držení a tak ji vydírají, včetne všech Nemců,majícich jit znovu proti Rusku.

   NO ČIM DŘIV TÍM LÍP MŮŽE MAKRELA VÁLČIT, CAR PUTIN POTŘEBUJE ROZŠIŘIT SIBIŘ A NOVÍ ZAJATCI, POKUD ZŮSTANOU NAŽIVU SE PŘITOM ZASE JAKO PRACOVNÍ SÍLA BUDOU HODIT.

   Vymazat
  2. Bud je to naprosta ztrata orientace a zmateni mysli v USA, nebo ztrata rozumu. To ma vojak , nebo letec bojujici proti teroristum Chaliphatu , vznest napred zdvorily dotaz /dle rady a tohle je ministr, nebo jeste neco vic/ k nim.? Vsichni mavaji cernejma pohrebnima praporama sekaj hlavy hlava nehlava , zerou lidi za ziva a mozna p. Kerry by mel si tam zajet osobne ,aby vse potrebne zjistil a roztridil. Takze vojak branici svoji zemi , letec, musi napred vznest zdvorily dotaz .Jacipak jste vy teroriste hodni nebo stredne zli nebo uplne spatni a pak vyplnit formular dat k schvaleni p. Kerymu , aby to roztridil a vydal radu&%ˆ$%#%&*8ˆ&!! Kdyby to nebyla tragedie ,tak je to cirkus se vsema klaunama sveta...A s timhle beha Kerry vsude po svete !!!....a zda se to mysli uplne vazne...

   Vymazat
  3. Na otázku,zda přestat útočit na Nusru,odpovídám:Nasrat!

   Vymazat
  4. tak todle napsal siran co tam zije:
   „Vy na Západě mluvíte o „povstalcích“, ale pro nás, kteří v západní části Aleppa kvůli jejich ostřelování umíráme, to jsou teroristi. Každý den pohřbíváme nejméně deset lidí. Západ vůbec velmi podivně vnímá tuto „umírněnou opozici“. To nejsou pokojní manifestanti na náměstích, ale lidé, kteří střílejí do nevinných civilistů, ať už se hlásí k tzv. Islámskému státu, al Nusra a tak dále. Mají tisíce názvů, ale tutéž ideologii – krajní fanatismus, který odmítá kohokoli jiného a chce nastolit impérium, kalifát, a to výlučný – buď my, anebo nic. Většina našich syrských muslimů – sunnitů i šíitů, se s touto ideologií neztotožňuje, je jim cizí. Jako Syřan zcela jasně vidím, že tato válka byla naplánována mnohem dříve, než v roce 2010, kdy vypukla. Velké mocnosti mají Sýrii na mušce a chtějí si ji rozdělit jako dort. Tato válka slouží západním ekonomickým cílům. Sýrie musí být považována za svrchovanou zemi, stejně jako všechny jiné. Nejsme hračkou v rukou mocných, ani šachové figurky, kterými se po libosti hýbe.

   Vymazat
 4. Honolulu, Hillary ti slíbila, že skončí podzimní hurikány terorizující Floridu. Její vyšinutý mozek jí našeptal, že jsou způsobeny lidskou činností. http://www.naturalnews.com/055568_Hillary_Clinton_hurricanes_economic_destruction.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hurikány k nám do United States každoročně posílá Putin z Rašn osobně a to si nenecháme líbit, vaše Hitlery alzheimrová.

   Vymazat
  2. To jsou pouze Putinovy větry po kroupách.

   Vymazat
 5. Kerry ví co dělá, narozdíl od Lavrova s Putinem. Ti sedí na lopatě Assadovi, který si na ruské harfičce nadrnkává kolik armády se mu zachce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 4,08
   O tom nepochybuji. Ale radost z toho budou mít jenom Američané. A to ještě zdaleka ne všichni.Zbytek světa bude jenom platit.

   Vymazat
  2. Na placení vždy musí být dva. Ten kdo platí a ten komu je placeno.

   Vymazat
  3. Tak že ještě jednou pro ty pomalu, leč důkladně chápající. Západ pod vedením USA rozesral Sýrii, potažmo celý Blízký východ.I díky tomu se hnuly miliony lidí, z nichž značná část míří do Evropy. Jenom zdržovací taktika, nikoliv vyřešení problému, nás již stála šest miliard Turecku. Další miliardy nás budou stát různé integrační programy, o nichž se stejně časem ukáže, že jsou nanic. Další miliardy nás budou stát různá zvýšená bezpečnostní opatření. Pořád se vám to zdá málo? A Američané? Pokud se jim podaří rozbitím Sýrie vytvořit koridor pro produktovody z Arabského poloostrova, budou vesele kasírovat za ropu a plyn, které tam těží především americké koncerny. Pokud tím vytvoří monopol, můžeme jenom odhadovat, kolik bude stát plyn a ropné deriváty u koncového evropského spotřebitele. Ale levnější určitě nebudou. Tak že shrnuto. Pokud se vydaří americký záměr, američtí petrolejáři se zaradují a všechny negativní dopady za ně budou muset zaplatit evropané.

   Vymazat
  4. Máte to nějak popletené, většina destrukce v Sýrii je Made by Assad a Made by Russia. Běžte si to tam přepočítat a nezapomeňte na všechny budoucí škody.

   Vymazat
  5. PS
   Myslíte si, že Rusové pomáhají Asadovi z nezištné lásky? Omyl. Pokud by se Američanům podařil záměr o vybudování ropovodů ze S. Arábie do Evropy, mohou se Rusové se svojí ropou nechat vyfotit. Rusové Asadovi pomáhali v munulosti, pomáhají v současnosti a jak to vypadá, budou pomáhat i v blízké budoucnosti. Asad ví, že by byl bez Rusů nahraný. Proto ropovody do Evropy odmítl. A proto bylo rozhodnuto o jeho odstranění. Nějaké vyšší humanitární cíle klidně zahoďte. Pokud jde o dlouhé peníze, na životech milionů bezvýznamných lidí nezáleží. Ani Rusům, tím méně Američanům.

   Vymazat
  6. Nemusím bombardovat nemocnice, abych způsobil ty největší škody. Nemusíme chodit nikam do zahraničí. Stačí se podívat, jak dopadl český průmysl. Stali jsme se kolonií Německa. V okamžiku, kdy se Němcům přestaneme vyplácet, nás klidně hodí přes palubu. A v ten moment jsme na tom podobně, jako rozbombardovaná Sýrie. A to na nás nemusejí hodit ani ručná granát.

   Vymazat
  7. Putin dodá stíhačky, Červený kříž obvazy.

   Vymazat
  8. Pro 648:stíhačky do Sýrie,obvazy na tvou hlavu.

   Vymazat
  9. 6:35 Už jsem to jednou psal.Nevadí zopakuji.Je na první pohled vidět ,že jsi sečtělý. Skromný dotaz. Piču naživo jsi viděl?Nevadí, zrcadlo doma máš?

   Vymazat
  10. 6.32-pane Hričáku, máte úplnou pravdu, doplním, že USSA chce co nejdříve odstřihnout EU od dodávek ropy a plynu od Ruska a co nejrychleji podepsat TTIP.Sankce proti Rusku se v dohledné době rušit nebudou, jestli někdy ještě vůbec.USSA spolehlivě pracuje na vyvolání budoucích konfliktů apokalyptických rozměrů v domnění, že alespoň 48% ussáckých degenerátů přežije a Evropa s Ruskem bude smetena z povrchu zemského.

   Vymazat
  11. 10. října 2016 6:42
   Nevěděl jsem že USA má na blízkém východě nějaké území natož ropná naleziště. A v Sýrie nemají ani Šapira tak co to meleš.

   Vymazat
 6. 2:48... Panove Hillary obvinila presidenta Putina z toho, ze se ji podelala volebni strategie proti Trumpovi !

  Prave zkoncila debata. U nas je 22:45 ! Hillary dostala strasny kapky...

  Chudak ruskej president Putin ! Hillary ho NENAVIDI !
  Ona rekla, ze volime Trumpa, protoze nas navadi Putin.
  Me rozhodne nenavadi ! Nerozum Rusky ani slovo !

  To, ze sprosti chlapy mluvi spatne v satnach o zenskych a chytaji je za zadek, je chyba presidenta Putina, a to , ze Florida byla prevalcovana hurikanem je samozrejme jeho vina take... Ano panove Putin je HROMOSVOD.
  nick honolulu - AT ZIJE DONALD TRUMP !


  TO BYLA FANTASTICKA BITVA ! Tak jedovate se do sebe Hillary a Trump nikdy nepustili. Zadna taktnost , ale jedna facka za druhou. (Obrazne receno.)

  Mimo to moderatori Anderson Cooper a Martha Raddatz Trumpa vyrusovali v polovine vety a nenechali ho radne vyjadrit. Dostali na prdel take.

  (Anderson Cooper je syn Glorie Vanderbild, coz je nevyssi americka aristogracie, ale synacek se nepovedl.)


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 5:12 Honolulu, představ si, že to v naší ČT dávali v přímém přenosu s dabingem. Bylo to opravdu maso. Hillary tam lhala, až se jí od huby prášilo. Říkala třeba, že mluví jen k věci a nedopouští se proti Trumpovi podpásovek a přitom celou dobu předtím do něj jen prala jak utržená ze řetězu. No a o Sýrii to byly perly jak od místního Pepka. Trump mě překvapil, jak právě Sýrii, "rebely" a IS hodnotí realisticky. Správně také ke slibům Hillary připomínal, že nic z toho neudělala i když je už 30 let v nejvyšší politice.

   Vymazat
  2. 5:45 Víte proč byl ten přenos?Předem avizovali porážku Trumpa.Dost často to bylo i na Novinkách,že bude rozdrcen i kvůli urážkám žen za mládí!Propagandistická předpověď opět selhala,nedovolili si duel přerušit.Chudák Putin,zase to je jeho práce!

   Vymazat
  3. Hilary byla trapná jako vždy. Putin to je největší zloduch na světě, tedy alespoň podle Hilary. Ten chudák může i za to, že se kolem prohnal hurikán,že ji nikdo nemá rád, že na obloze jsou mraky,...atd. Je to zneuctěná chudinka, která už neví z které do které. To jak řádila když stážistka Levinská kouřila Bila, o tom raději mlčí. Ani se nedivím, mohlo by vyjít na světlo boží nějaké zajímavé povídání o tom proč k tomu vlastně došlo (To je tak, když "fena" nedá, tak "pes" nebere a jde jinam kde dostane). A co si budeme povídat, ženský jsou mrchy, který jak cítí prachy tak udělají vše možné i nemožné, tedy asi tak 90% z nich, těch 10% co zbývá to je vyjímka, která potvrzuje pravidlo.

   Vymazat
 7. Vazeny pane presidente Zemane !
  Dnesni, predposledni bitvu v politicke arene vyhral Donald Trump ! Hillary byla bita, ale tak, jak jeste nikdy nebyla.
  Pane presidente neverte, prosim tomu, co pise New York Time, nebo co Vam rekne Ct. 24 !
  To byl masakr ! NENI MOZNE, aby Trump nebyl presidentem !
  Uvolni to mezinarodni napeti !
  Sankce proti Rusku budou zruseny.

  Posledni debata bude 19.10 v Nevade (Las Vegas) !
  Volby budou 8.11. - nejdulezitejsi v dejinach Ameriky.

  Svatek podekovani, (Thanksgiving), je tento rok 24.11.
  a Trump nastupuje do Washingtonu 20.1.2017.
  To je den of presidental Inauguration.
  nick honolulu  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blahoslaveni budiz chudi duchem nebot jejich jest kralovstvi nebeske. Trump nema sanci. Syfiliticka Clinton je uz ted president

   Vymazat
  2. Nerozumim proc nam sem stale cpes propagaci na Trumpa. Ono vubec nezalezi kdo je v tom americkym bordelu presidentem,ale kdo tam taha za snurky. US presidenti jsou jen smesne loutky rizene z TelAvivu a z City of London. Zidi vlastni USA a s tim se neda nic delat. Toto co se deje kolem "voleb" je jen fraska pro vyhnile americke mozky. Jdi s tou propagandou do haje, je to uz otravne

   Vymazat
  3. Příteli Honolulu napsal jsi ten vzkaz Zemanovi moc pěkně, ale věř, že do 01.01.2017 je ještě hodně daleko a ten kakaovej trouba v bílé chatrči může ještě udělat nějakou blbost a problém je na světě. Modleme se, aby se nic takového nestalo (a to jsem kruci neznaboh).

   Vymazat
  4. Znamky jasne silenosti nam ukazuje USA, ktera chce zacit svetovou valkou v zajmu al nusra a al qaeda !!! Kvuli teroristum Tedy USA spojencum. Kerry zacal ihned vyjednavat kdyz teoristi, kanibalove ,vrazi, sekaci hlav a jina zrudna sebranka se dostala do obkliceni a chtel Rusko podvest a vrahy z toho dostat.To se zase nezdarilo. V Sudanu maji cinani ropny pole a prej to ohrozuje bezpecnost USA a tak CIA tam posilaji teroristy z Habese. Tak tam Cina poslal pres 1000 vojaku.....

   Vymazat
 8. Larvov si myslí, že od USA dostane bianco šek na rozmetání Sýrie na kousky, aby Putin s Assadem mohli tančit na hrobech a říkat si vládci a páni. Amerika je z Rusů na prášky, protože si je Assad navlíknul jak rukavicový maňásky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bylo by moc zajimavy zeptat se Kerryho ,aby dodal seznam teroristu, aby se dalo zjistit kolik z tech teroristu je vlastne ze Syrie !

   Vymazat
 9. Jak Hillary tak Trump se do sebe pustili po vetsine kvuli
  vnitro - americkych problemum, ktere nemaji vliv na zivot v Cesku, ale asi 30 % vseho na jinych thematech, vliv na Cesko mit bude. Napr. Energie a navrat prumyslu, ktery odesel do Asie... Kontrola hranic ! Kontrola immigrace !

  Prazska kavarno zplachnete se ! Prohravate vse na cele care.
  Nazory preidenta Zemana VYHRAVAJI !
  A na tu pomatenou babu v Berline prijde take jednou rada.

  Citim se dnes VELMI inteligentni, proziravy a prikladne analyticky.
  To proto, ze moje vrozena logika, nikdy nebyla v nasi pomocne skole proplachnuta - indoktrinacnimi srackami.

  At zije Donald Trump, at zije president Zeman, Orban, pani Le Pen a Nigel Farage a Hofer.... Pojedu do Vidne na strudl.
  Evropa bude zachranena.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Clintonová už volby vyhrála, protože Trumpovo buranství přeteklo okraj poháru jak hrneček vař.

   Vymazat
  2. Nicku, az pojedes do Vidne na ten strudl, oslavit vitezstvi Trumpa, dej vedet, rad bych se s tebou sesel. Dame si i hruskovy - uz si ho jedl? Ten nema chybu. Redneck

   Vymazat
  3. Anonymní 10. října 2016 6:53

   Nedávejte si štrůdl,dejte si Valašský frgál, ale ten pravý Valašský, ne nějákou náhražku. Nejlepší je povidlový a hruškový. Dělají se ještě i jiné, ale to není ono. Aby jste si dali ty pravé, tak se musíte sejít někde na Vsetínsku. ČAO.

   Vymazat
 10. 5:45... Prekladem se vzdy hodne veci ztrati.
  Vsichni by meli vetsi pozitek kdyby rozumeli anglictine - hlavne ti starsi, kteri maji bohate zivotni zkusenosti...

  Me se to libilo velmi ! (Ale cestina ci anglictina jsou pro me stejne. Zato rusky nerozumim vubec. Takze president Putin NEMA na moji volbu zadny vliv. Hillary trpi fantaziemi.)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Americké občanství nemám, vrcholný politik nejsem, tak mohu leda tak říct, že být Američan, volil bych Hillary Clintonovou.

   Vymazat
  2. 6:12 americké občanství sice nemáš,ale máš vymytý mozek nejenom Schapirem,ale i tou naší multikulti neziskovou skupinou.

   Vymazat
 11. 6:00...Nebyl Ty jsi take nahodou v Africe na Zambezi ? Hmmm ?
  Tam jde snadno chytit cerviky do hlavy a potom jeden zacne trpet preludy.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jo tys byl honolulko v te africe kdyz te prcal baboon a strikl semeno az do polomozku tveho ze?

   Vymazat
 12. Nejen zločinnost vlády USA, ale i tupost,imbecilita a šílenství těchto amerických idiotů, skutečně nezná mezí!!!

  OdpovědětVymazat
 13. Když čtu všechny tyto komentáře, tak mě pokažde tane na mysl - člověk je zrůda. To neznamená, že jsou zrůdni komentatoři /odhledněme od trollů - ty bych snad v některých případech tak příkře nehodnotil/, ale týká se to obsahu jednotlivých komentářů. A vážení já si myslím, že je to kvůli lásce k penězům, to jest týká se to kapitalismu. Prostě člověk v kapitalismu žije podobně jako predator v džungli, každý den se cvičí v úsilí jak přežít v zápolení s podobnými predátory jako je on. Vše bude asi výchovou. Janičaři v osmanské armádě, to jest původně děti-chlapci porobených Slovanů, tvořili elitní, nejlepší jednotky tureckého vojska. Neměli potom ti komunisté pravdu, že chtěli vychovat nového člověka? Hlupák.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sám tygr pánem, nocí a dní..
   ..kam jenom zatne swůj spár ?
   Síla je řádem a bude dál ! ! !

   Slabý jen vstává, aby se bál..
   ..tak je to od věků..
   Soudit nás, člověku nepatří ! !
   UFOun

   Vymazat
 14. Kdo v Aleppu bojuje a proti komu? - odpovídá tamní biskup Tobji
  http://radiovaticana.cz/clanek.php4?id=24492

  OdpovědětVymazat
 15. Válka je oheň, když ho chcete uhasit, musíte ho počůrat.

  OdpovědětVymazat
 16. Vždyť je to tak jednoduché.
  Umírnění půjdou vlevo,hrdlořezi půjdou vpravo a mimo Allepo je naloží směr moře.

  OdpovědětVymazat
 17. Já se divím všem příznivcům tohoto webu, pojďte diskutovat a nekrmte trooly. Mám takový neodbytný pocit, že trollíci si na ty svoje pitomosti sami odpovídají, aby zamezili jakékoli relevantní diskuzi k tématu článku a celé se to zvrhnulo na dementní napadání jedné strany druhou. Nenechte se oblbovat trolly a nekrmte je, vidíte jak je tím povzbuzujete. Ignorování je nejlepší cesta k jejich zániku!

  OdpovědětVymazat
 18. za starejch dobrejch času začinali prestituti z radia tak tyvi slovy zpravy ze sovětskeho svazu dnes začinaji slovy zpravy z usraele snad se někdy dočkame že budou začit jako zpravy z domova

  OdpovědětVymazat
 19. anonimus 10.října0:40 a anonimus 10.října 0:45.Chlapče (žena to nemůže být,to by byla pěkná pindulina)tvá recenze je na úrovni neandrtálce a to jsem ho silně urazil.Jsem proti vulgarizaci ale s takovejma jako ty to bohužel nejde jinak.Prosímtě napiš kde kdy a na jakém místě ,podiskutujeme a zarovnáme zadek do špičata a hlavičku trovhu profoukneme neb tam máš hodně špíny a sprostého svinsva.Neboj tupouny to nebolí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moudra poskytuji výhradně zdarma a výhradně na tomto webu. Refreshuj a dostaneš co potřebuješ.

   Vymazat
 20. no jiz dlouho je zde kvalitni uroven diskuzi jako na nezvedavec.org prijd se podivat mezi nas na demokraticky vedenou diskuzi
  zdravi ben hur z kalifornie

  OdpovědětVymazat
 21. 8:58 ví že je i anonimus 0:40 a 0:45 : )
  Protože je velice moudrý a taky proto, že sedí na ambasádě..
  přímo pod píchačkama..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jo, dělám tu promo novému typu kazetové munice

   Vymazat
 22. Kerry je totální odpornej rypatej čůrák!!!!Slizké,amorfní amorální a zcela zbytečné stvoření.Lidský ksindl a hnůj.A lže,až se mu práší od huby...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V globální mluvě lze věc nazvat tím pravým jménem a to je:"USSácký ksindl"

   Vymazat
  2. Kerry je zid a pro zidy je povinne lhat goyum. Maji to prikazano v Talmudu, neni tezke to vyhledat, navic pro zida jsme jen dobytek ktery je na zemi jen proto aby jim slouzil.

   Vymazat
 23. 8:18 - rika "sila je rad a bude dal".
  Zdejsi policajti zase rikaji, ze Smith & Wesson 0.40, dela slabeho muze silnym a silneho muze slabym.
  Proto musite zbrojit Cesi. Konfrontace s Islamem vas nemine.

  Mluvci za Hillary (Jesse Lehrich) poslal Trumpovi vzkaz : "GO FUCK YOURSELF". Strasna sprostarna, ktera jde prelozit i jako doporuceni k sebevrazde...

  Oni jsou (Hillary lide) ZOUFALY !
  Jim se vse hrouti pod rukami.
  Posledni debit v politicke arene byl pro Hillary totalni dizaster.

  Ona ma posledni moznost se snazit vse zvratit 19.10., ale pravdepodobnost zvratu je minimalni.

  Vasemu presidentu Zemanovi ted ROSTE
  mezinarodni PRESTIZ !
  On muze poslat vsechny svoje kritiky v Bruselu do
  hajzlu ! Amerika stoji za nim. Jeho nazory vitezi na kazdem kroku...Tomu se rika USPECH !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "go fuck yourself" znamená "běž do prdele". Žádné doporučení k sebevraždě jak blábolíš.
   Po těch letech bys už mohl umět aspoň trochu anglicky.

   Vymazat
  2. No my tady se nestřílíme nanejvýš se fackujeme. Tak nám nezbývá než švejkovat, je to taková strategie lidu na přežití uprostřed Evropy. No jednou za 500. let se nasereme a dáme Evropu do latě (Husité). Nicméně si myslím, že zde policie nepůjde proti lidem ona by Mařka to takovému policistovi pěkně doma spočítala, to by pak museli policisté chodit kanálem. Takže český policista půjde po krku muslimům. Slovan to není Němec, který leze pánům do zadku, poslouchá a je disciplinovaný.

   Vymazat
  3. Co je evropské, to je bílé. Vetřelce sám Bůh, Milosrdný Alláh, pro nás černou označiti ráčil, aby plevel invazní byl od domácího žita dobře odlišen. Díky, díky Alláhovi, milosrdnému, slitovnému, budiž jeho jméno nastotisíckrát pochváleno. Dal Evropanům šanci poznat zlo na první pohled. To Ďáblova stvoření činí z Evropy, z matky kultury, anus Kananei...

   Vymazat
 24. 9:33.. Chlapy v Americe maji vzdy nejake Hobby a v pripade, ze je to sport, tak se v satnach bavi o zenach.

  Kazda hezka zena ma na kazdeho chlapa velky vliv.
  Ale nahrat tento hovor tajne a prinest to Hillary - to muze udelat jedine had.

  Z tohoto budou jeste nasledky ! Uvidite v budoucnosti !
  To nazlobi kazdeho chlapa.
  Zalovat takove veci zenam je spinavost.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:02 Trump v té nahrávce v podstatě nemluvil o sobě, ale o ženách. Každá žena je instinktivně přitahována významnými a bohatými muži, protože je podvědomě považuje za vhodné partnery pro zajištění sebe a potomstva. To je vrozená, neuvědomělá vlastnost, usnadňující přežití rodu. Trump v hovoru jen potvrzoval, že to stále funguje.

   Vymazat
 25. "go fuck yourself" take znamena bez si UBLIZIT.
  Kdyz se rekne, ze nekdo je "fuck up", tak to zn., ze je ve spatnem stavu, bud telesne nebo fyzicky.
  Nepotrebuji vase rady pane "uciteli". Ziji v anglickem svete od prichodu Rusu do CSSR
  a pisi denne na zdejsi internet.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyz uz ty anglictinari,fuck up znamena pruser,chyba. Kdyz je nekdo na dne rika se ze je fucked up.
   Ziji tez pres 40 let v anglicky mluvici zemi tak se tu neztrapnuj. Asi nejsi s tou anglinou tak dobre jak se zde vytahujes.

   Vymazat
 26. Mnozi z vas budete muset pozmenit barvu kabatu.
  Vase nicim neopodstatnena nenavist k Rusku nikam nepovede. Jak Amerika, tak Rusko budou SPOJENCI proti Islamu.

  Demonizovani Ruska prineslo Rusku zesileni a zmodernizovani ruske armady, zatim co posilani do penze americkych dustojniku Obamou prineslo zeslabeni americke armady.
  Jak to, ze vam to uslo a nepostrehli jste tyto vety v politicke arene. Amerika musi, zesilit a modernizovat armadu. (Asi se to ztratilo v prekladu.)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. barva kabátu se změní lehce, ale zato se naše korouhvičky naučily jazyky, nejdříve ruštinu, pak angličtinu a dnes ti nejprogresivnější už zápasí s kantonskou čínštinou. Prostě: kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem :-)

   Vymazat
 27. T.j. neprijemny pocit pro mnohe z vas, kdyz ted vypadate jako BLBECCI ! To vas postihlo kvuli tomu, ze jste lezli do zadele Bruselu a byli krecovite politicky korektni.

  Ta politicka koreknost vam mela prinest "TRAFIKU" !
  Kdyby jste nemeli nakadeno v hlavach, tak by jste vedeli, ze trafiku nedostanete, ani kdyby vyhrala Hillary.

  Trafiky se rozdavaji na zaklade neceho uplne jineho, nez je vase politicke prizdisracstvi.

  Nereknu vam na zaklade ceho se trafiky rozdavaji. Udelejte si mozol od premysleni na vasi nudli (mozku) a
  prijdte na to sami !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 28. Klemens von Metternich, stary rakousky ministr si denne stezoval na vas Cesi ! (To vam ale v dejepise nerekli !)

  On vzdy rikaval s povzdechem :"CO CECH TO PRDOLIZEK, nebo zly pan."
  Ahoj poseroutkove, uz jsem vas zdisciplinoval dostatecne pro vas osobni rust.
  Jsem svetlonos - nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Světlonoš je latinsky LUCIFER... Takže zírám... čau Luci z Honolulu (/8<D))

   Vymazat
  2. 11:53 Presne, svetlonos Lucifer, Satan, Dabel Baphomet, atd. Mas se cim chlubit, patris k satanistum nebo illuminati?

   Vymazat
  3. Je to s ním ještě horší, než si vši myslíte !
   To taky napsal.. že prej letěl z AFRIKY do CANADY
   na koštěti. V BOSTONU mezi čarodějnicema mu přezdívaji Honolulu
   ( nevím proč ) ?
   MM

   Vymazat
  4. A to se jeste stavel u znamejch na Aldebaranu aby je obstastnil novinkama o Trumpovi, jak si dobre vede a jak se tesi do vajthausu atd

   Vymazat
  5. Von kdejakej povysenej posluha votiral svuj smrdutej pysk o nas narod, hlavne narod posedlej posluhovacstvim kde komu /Wilhelm, Hitler ,Himmler,Fridrich Barbarossa ,Merkel atd./ je porad /kdyz zrovna nepacha zverstva , kterych normalni clovek neni schopen/ nejvice zamestanenej hazet vselijakou spinu na jiny...

   Vymazat
 29. Len bombardovať a bombardovať, nech sa americký teroristi nespamätali a bude hotovo. A zakladna v sv pocas vojny su straty povolene.

  OdpovědětVymazat
 30. HONOLULU, říkáš, že neznáš Putina. Tady máš v originále jeho interview pro Bloomberg:
  http://thesaker.is/russias-president-vladimir-putin-interview-to-bloomberg-part-one/

  Možná pochopíš, proč má u rozumných lidí takovou podporu. Porovnej si jeho znalosti a názory s tím, co říkají vaši kanditáti. To jest fakta a jasný směr proti frázím a lžím.

  OdpovědětVymazat
 31. Za záchranu svých žoldáků (an-Nusra) už nebojuje pouze Kerry, ale dokonce se připojil už i Soros. Tak to už je opravdu vážné, když ty darebáky Amerika tolik potřebuje. Asi poletí na export do Německa.

  OdpovědětVymazat
 32. 13:11..to jde aplikovat na 100 ruznych veci Ty
  nedochudce ! Kdyz nekoho osidi pri prijmu, kdyz prohra na Wall str. Kdyz si rozbije hubu v aute atd.
  Jak je videt, tak mas omezene vyjadrovani. Nezijes nahodou ve slums ?

  14:36... to jsou "duchaplnosti" ? Z toho je jeden dolekany.

  12:36 & 13:36 t.j. sice pravda, ale svetlonos byl take Merkury ! To byl ten co prinasel zpravy mezi venkovske HNUPY !

  Pekne si priznejte, ze -JA- jsem to nelepsi co se vam stalo..Zijete ve tme, jste krmeni hovinkami jako zampiony ve sklepe ! (Ct.24)
  Chochoraci zakomplexovani, jdu ted cist ja jinou besedu. A tam dostanete metlou take.
  SVETLONOS - HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 33. 14:55 - vidim budoucnost pozitivne ! Myslim si, ze prijde k porozumeni mezi presidentem Putinem a Trumpem. Oba dva se snazi o zlepseni udelu delneho lidu.

  Nejlepsi by bylo, kdyby se sesli v Praze, aby u toho byl i president Zeman. Budoucnost je ve vzajemne spolupraci a ne v nenavisti, ktereu representuje Hillary.
  (Vsilmi jste si, jak ji Trump obvinil, ze je plna nenavisti ?)
  Dik za video - ma vsak chybu, delal ho Bloomberg.
  Tak a ted jdu jinam.
  Neplacte ! Nejdu daleko.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:36 Právě proto, že ten rozhovor dělal Bloomberg, tak ho nikdo nemůže prohlásit za zmanipulovaný ve prospěch Putina. O to víc stojí za to si ho přečíst.
   Zajímavá by byla debata mezi Putinem a Clintonovou. Ten by z ní slušně a s humorem nadělal cucky.

   Vymazat
 34. Ať to tam řežou hlava nehlava..., je to všechno ksindl zfanatizovanej!!...

  OdpovědětVymazat
 35. 8:18: To už tu bylo. Unamuno - básnik vlajkonoš italského fašismu psal v podobném duchu laděné básně. Svět patří silným. Není to náhodou sociální darvinismus? Kdysi vyznavačem byl Hitler. Takže on byl v pravu? To je právě ta logika, která ohlupuje masy, která na první pohled vypadá správná. Hloupý člověk, obecně hloupý /vím, že nic nevím - hloupý je je vlastně každý člověk i ten nejvzdělanější. Vtip je v tom, že některí lidi to nechtěji vidět i když jsou vzdělání - vzdělání jim tedy bylo na prd./ si řekne, že svět patří silným. Kdo jsou ti silní - ti kdo mají peníze? Takže nemluvně již je silné, protože se narodilo Rotschildovi? Lidé věří i takovým nesmyslům, že zprivatizované zdravotnictví je lepší než státní. Na první pohled vypadá dobře i takový nesmysl jako člověk jako firma - financující sam sebe - zdraví, vzdělání, důchod. Neokoni ušetří tak na vydajích na stát - zkrouhnou částky jdoucí na vzdělání a sociální výdaje. V Polsku na takových názorech boduje u lidu pan Mike-Korwin. Zbývá řici na závěr: Bože, co je to za doba. Ale špatné doby již tu byly. Dokonce byli i šilenci mezi vůdci - Kaligula. No jo, ale tehdy nebyly jaderné zbraně.

  OdpovědětVymazat
 36. 13:11 - zbystri smysly Ty menecenny zakomplexovany
  HLUPAKU !

  Nagoogluj URBAN DICTIONARY ! A potom : "go fuck yourself" , krome mnoha negativnich doporuceni tam najdes i -

  Basically, means to just for person to stop everything he/she is doing and find nearest gun , point it under chin and PULL THE TRIGGER !

  Pamatuj si Ty blbecku, ze kdybych nemel pravdu, tak to okamzite priznam. Ty nacamrana tupa nulo, kup si DICTIONARY do sve knihovny.
  Mas komplex menecennosti, tak se z druhych snazis delat omezence.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejvic se me na tobe libi jak se ihned uchylujes ke sprostym nadavkam a urazeni jakmile s tebou nekdo nesouhlasi,to zrovna nesvedsi o tve osvicenosti a svetaznalstvi. Myslim ze pocitem menecennosti trpis ty,jinak by ses tolik neangazoval zde na NR.

   Vymazat
  2. Mas pravdu, je to asi nejakej obtloustlej starik co si tu honi triko,uz mu nestoji a tak se seberealizuje na webech aby si dokazal ze snad jeste neco sebeznamena, chudak frustrovany.

   Vymazat
  3. dneska je každý mistr angličtinář po třech kolech counterstriku

   Vymazat
  4. mimochodem, co říkáš na tohle honolulu?

   https://www.youtube.com/watch?v=NzrVPNZTLJ8

   Vymazat
  5. U nas v Australii go and fuck yourself znamena: vypadni a neotravuj, vole. Ovsem v americe to resite pistoli. O, jak vam zavidim, jste 100 let pred zbytkem sveta, ooo ja chci do ameriky,vykvetu vesmiru. Go fuck yourself ya fucking moron piece of shit.

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.