Reklama

sobota 29. října 2016

Menší než malé množství demokracie a tolerance


Ondra Hála
29. 10. 2016
Výzva pražských herců k občanským nepokojům a protestům proti prezidentu republiky, sraz pražské kavárny v pořadu pana Krause a další veřejná prohlášení „všech slušných lidí“ odhalilo pravou podstatu věcí, protože jak praví písmo svaté:“…podle skutků poznáte je.“


Profesionální propaganda a emoční masáž obyvatelstva naší země v posledních dnech dosáhla pomyslného vrcholu. Poslední kapkou pro mě byl článek na titulní stránce dnešního Práva (tj. 29.10.2016). Staroměstské bylo plné. „Tisíce lidí včera večer zaplnily Staroměstské náměstí v Praze i další veřejná prostranství v zemi….“ Mainstream by rád vzbudil v lidech iluzi, že akce několika málo opozičních politiků, politických vysloužilců a herců či zpěváků, je akcí masovou s plnou podporou veřejnosti. Opak je pravdou. Pokud by někdo zveřejnil skutečný počet zúčastněných, nemělo by to takový efekt.

Stále opakovaný důraz na slušnost, má vzbudit falešný dojem legitimnosti požadavků úzké skupiny lidí. Skupiny lidí, která pokrytecky a bez mrknutí oka toleruje alkoholické excesy, vulgaritu a dokonce i fyzické násilí bývalého ministra financí pana Kalouska.

Prohlášení pana Bartošky a pana Dyka, je jen dalším pokračováním klipu Přemluv Bábu, který uráží starší a venkovské voliče (jak jinak než ústy „slušné a tolerantní“ Kláry Issové a Jirky Mádla). V tomto směru nás bohužel čeká nechutná několika týdenní mediální smršť. Mainstream už ukázal, v jakém duchu se tato kampaň ponese.

Závěrem bych rád vzkázal panu Bartoškovi, že znám spoustu opravdu slušných lidí, kteří volili Miloše Zemana a budou ho volit znovu (pokud bude kandidovat).

43 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. ...čeká nás nechutná mediální smršť,to nemáte co na práci a čučíte jen na bednu?

   Vymazat
 2. tady je masova akce v liberci premluvit baby a dedky se nepodari:
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Protizemanovska-demonstrace-v-Liberci-Do-prezidenta-se-oprel-jeho-davny-pritel-a-mluvilo-se-i-o-PL-cz-460430

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já myslel, že tam bylo několik stotisíc lidí a ona slabota....

   Vymazat
  2. Na Staromáku bylo včera několik milionů lidí. Říkali to v ČéTé.

   Vymazat
  3. Aby se Staromák v milionové Praze vyrovnal průměru návštěv, které chodili na prezidenta ve městech krajů, které navštěvoval, muselo by tam přijít 100.000 lidí! Ví někdo kolik tam bylo opravdu lidí? Ještě dnes to přesně nevím. Kdysi i policie hlásila odhady účastníků takovýchto demonstrací. Nikde nic...

   Vymazat
  4. Dyk je velkej bard a má recht! Jenže je to idealista a revolucionář! Proto jeho prohlášení mají formu obecných proklamací, bohužel - jako když na otázku novináře jakýho prezidenta si představuje pronesl větu:
   "Člověka poctivého, laskavého, pracovitého, se silnou zálibou v pravdomluvnosti a v národní hrdosti."
   Ovšem tací se rodí jen jednou za 500 let! Naposledy kdosi takový tu byl v minulém století -
   https://www.youtube.com/watch?v=nKHtct4Dl3s

   Vymazat
 3. Miloše Zemana budeme volit znovu. Tihle umělci si dovolují mluvit za nás? Kdo vás asi pověřil?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Každý nechť volí podle svého uvážení koho chce.

   Vymazat
  2. nejlépe anonymně,korespondenčně korespondenční listy bude zpracovávat US ambasáda Praha
   Václav
   PS. nemůžeme to svěřit těm komediantům ti by to popletli.

   Vymazat
 4. Matouš, 7. kapitola
  15. "Dávejte si pozor na falešné proroky, kteří k vám přicházejí v ovčím rouše, ale uvnitř jsou to draví vlci.
  16. Poznáte je podle jejich ovoce.

  OdpovědětVymazat
 5. čeští komedianti povýšili na americké šašky pod vedením americké buzny čapira který nemůže překousnout zemanovu neposlušnost / pražská kavárna bude velmi brzy čelit útokům skutečných slušných ochránců skutečné demokracie ne té usácké !!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 6. Pamatujme na pana Gazdíka, který se přicvaknul pod jinak žádoucí firmu. Konjuktarista, lhář a pokrytec. Dobře tak Kalouskovi. Jsou to Tajtrdlíci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Gazdík je křivý zmrd již od začátku kdy vstoupil do politiky. Jen si vzpomente! Však oni mu dají domav Suché lozi co by starostovi brzo do rypáku.

   Vymazat
  2. Ale nadají, vzal si mustr od Čunka to je stejné prase a stálemu to vychází. No holomoc už není to co byla nebo jó (no zabili tam posledního Přemyslovce.
   Václav

   Vymazat
 7. Odhlašte koncesionářské poplatky!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. K tomu ale musíš splnit zákonné podmínky.

   Vymazat
  2. Pro 8:15. ČT také neplní zákonné podmínky. Prostě napochodujte ne poštu s číslem SIPO a vyplníte formulář k odhlášení poplatků. Důvod si vymyslete, např., že jste zrušil TV. Pavel Dvořák

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  4. Máte-li starou televizi, která má poruchy, vyřaďte ji a na poště ji odhlašte, s tím, že novou si kupovat nehodláte.

   Vymazat
  5. Pane Dvořáku 9:53 - to, že někdo porušuje zákon, pro mne neznamená, že já ho budu porušovat také.
   Kdyby všichni kolem mne jezdili na červenou, já to dělat nebudu.

   Vymazat
  6. 10:25, Váš příměr k červené dost kulhá.ČT byla kdysi veřejnoprávní placená služba. Pokud mě tato služba přestala vyhovovat a nadále jí nehodlám využívat, tak jí odhlásím a neplatím. To je také podle nám tak zdůrazňovaného zákona svobodného trhu, nebo neviditelné ruky trhu. Já říkám podle zákona zdravého selského rozumu.Jak se postavíte k zákonu, který Vás vystěhuje z domova, aby se tam mohla zabydlet nějaká muslimská komunita a Vy je budete muset živit a uklízet po nich, nebo zákon o sebedestrukci nad 75, trochu morbidní, ale v dnešní Orwelově době, kdo ví? Dodržujme jenom smysluplné zákony.

   Vymazat
 8. Když jsem slyšel jak Anton Špelec mluvil o pravdě a lásce, zaříkával se Janem Husem, mně bylo z toho živočicha blivno.

  OdpovědětVymazat
 9. Průduch ducha. A duch zavanul:-D

  OdpovědětVymazat
 10. Už jenom z principu budu volit Zemana. Nelíbil se mi Havel, ani Klaus. Ale musel jsem se demokraticky podřídit. Tak že by těm "slušným" měl už někdo vysvětlit, jak funguje demokracie. Že to nutně nemusí znamenat, že budou voleni vždy ti, kteří se těm "slušným" budou líbit. A že občas může být zvolen většinou i takový, který jim nebude zobat z ruky.

  OdpovědětVymazat
 11. Včera bylo toho na ČT plno. Trapné bylo, jak se jim nelíbilo sdělení policie, že tam bylo tak 4-5 havloidů. Tak tu "mylnou" informaci museli poopravit, dvakrát. Nakonec to skončilo informací od samotného lulina Gazdíka, že tam bylo 20000 lidí!

  OdpovědětVymazat
 12. Už z podstaty věci by měl Zeman kandidovat.Slova Zemana,nechtěl jsem znova kandidovat,ale co se chystá na Českou republiku,kdo by chtěl vládnout,jsem nucen znovu kandidovat,nedovolím až takto potupit ČR.

  OdpovědětVymazat
 13. Ja si myslim, ze na Staromaku bylo nekolik desitek milionu lidi.

  OdpovědětVymazat
 14. Když jsme demonstrovali v devadesátých letech (učitelé), bylo na Staroměstském náměstí plno. Média hlásila 7 000 účastníků.
  Zdeňka Radičová

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není 7 tisíc, jako 7 tisíc. Když se to hodí, uděláme ze 7 tisíc 20. A když ne, tak třeba 5. Už z toho je mi na blití.
   Ve skutečnosti v tom vidím přípravu na druhou fázi naší (západní) qazidemokracie. Volební podvody. Nevidím pravděpodobnou manipulaci u jednotlivých komisí. Výsledky se ale někam odesílají a sčítají celková čísla. A tam bych si tak jistý už nebyl. Pokud už proti většině pracují soudy a policie, sčítací komise je už malý technický detail.

   Vymazat
  2. Když jsem se v roce 92 zúčastni odborářské deonstrace tamtéž. bylo nas tam 70000. Tehdy to bylo dnešními Havloidy komentováno, že to nic neznamená. Tak proč se dnes trápit několika stovkamí komediantů a černotrusníkářů.

   Vymazat
 15. Právo je kapitolka sama pro sebe, zdá se, že už klepe bačkorama, tak holt čeká nějakou podporu od Sorose, nebo kdo ví od kterého čerta. Nechápu na jakého čtenáře cílí, protože se stylizuje do Hlasatele pražské kavárny a to teda její čtenáři a abonenti rozhodně nejsou.

  OdpovědětVymazat
 16. Kdy už konečně si herečky a herci na sebe vydělají a nebudeme je dotovat z našich financí? Toto neumějí, pořád brečí jak mají málo, ale demonstrovat to jim jde parádně.Pak nemáme peníze na důchody, na matky samoživitelky, na sociální programy atd., ale pro tyto chytráky, kteří místo kvalitní kultury pro občany tady dělají revoluce pro cizácký kapitál.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ještě ke všemu ty jejich slavné pořady okopírované z jůesej a dalších pokrokových zemí nestojí ani za zlámanou grešli. Zlatý pořad - 30 případů majora Zemana, nyní je to jen samý antizeman.
   Sims.

   Vymazat
 17. Kdysi o Bartoškovi říkali, "žeje kus". Já bych spíš řekl, že je kůň, který jim pomáhá táhnout káru hulvátství e netolerance. A ještě spíš, že je jen takový umělecký dacan!

  OdpovědětVymazat
 18. Všimli jste si , jak nás televize už delší dobu krmi německými filmy a seriály , další jsou turecke seriály , o amerických ani nemluvim . Ale když začali vysílat TURECKÝ , tak jsem si řekla , co se děje ? Nepamatuju , na zadnej muslimský film , seriál v minulosti . Dnes a denne jsou v TV dokumenty a filmy o válce , atp. Ted budou na ČT dávat filmy ze, " prolhane sametove revoluce ??? ! !!! " Před min. 2ma měsíci jsem na PL psala , že tu začíná a pokračuje rozvrat republiky , je zde stát bez práva a jiné sprostoty a ze Sobotka nemůže byt dal premiér , že nás vede do záhuby ! No a , " ted začíná druha UKRAJINA , HERMAN je vlastizradce s celou vládou a Sobotka se na to diva , co ten SATANA začal a misto , aby sudetaka odpornyho odvolal , že jde proti vládě , tak se ubožák pořád usmívá ! Lidé bdete a chraňte prezidenta republiky , protoze jak on ted nebude , tak to dopadne pro nás slušnou většinu , KATASTROFALNE !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo, a ve čtvrtek budou dávat na ČTsport Spartu proti izraelskému Hapoelu Beer Shava.
   To do té Vaší teorie taky nějak zapadá? Já jen jestli by se z toho nějak nedal předpovídat výsledek, že bych si vsadil.

   Vymazat
  2. Sobotka se bude usmívat přesto, že se bude dívat na špagát.On to totiž má tak nacvičené.

   Vymazat
  3. to 12:08 at nam nekdo vysvetli jakym pravem izrael hraje fotbal basket voleybal hazenou apodobne v evropske lize kdyz lezi v asii???asi si si to dobre zaplatili!!!

   Vymazat
 19. Ta velezrádná pražskokavárenská chátra nabízí jen dvojí metr, lež, podlost, nenávist a špatně skrývaný odpor k obyčejným lidem a tací jsou i její kandidáti. Pak to ale má pan Zeman jednoduché. Lidé mají selský rozum a nenechávají se zmást zlovolnou propagandou. Komedianti, hrající ve "veledílech ducha" typu "Ulice, Růžovky", přiblblých reklamách, sami sebe se pasující na "elitu národa", potomci zrádcovských rodů, bolševických potentátů, co se ze všeho nejraději s někým mýlí, někoho lustrují, dehonestují, ale nikdy nic nevybodovali prostě u nás nemají šanci. A to je prima. Je jen škoda, že náš cicilizační okruh může být svými skutečnými hodnotami přínosem pro celé lidstvo, jen by tyto hodnoty nesměla zneužívat současná zločinná vládnoucí klaka - dvojí metr, nekritické myšlení, neúcta k druhým, podvody, zlolajné pmluvy, hašteření, korupce, kupčení,humanitární bombardování - to jsou jejich hodnoty, nikoli evropské.

  OdpovědětVymazat
 20. Vážení spoluobčané. Mně je celkem jedno, zda na antizemanovské šaškárně bylo 5 nebo 10 tisíc havloidů. I kdyby jich bylo 20 tisíc, tak mi to nevadí. Problém je, a to mi vadí, že tam nebylo 100 tisíc nebo lépe půl miliónu nás občanů, většiny, která už má po krk těch pokryteckých psychopatů, sociopatů a úchylů, kteří po sametovém podvodu uchvátili moc v zemi, rozkradli vše, co se dalo, udělali z naší země protektorát IV. Reichu a jejichž palice vykukují z americké prdele stejně jako z prdele EU a my jsem jim úplně ukradení. Dokud my - VĚTŠINA nezačneme plnit náměstí v počtech "více než velkých", nemohou se věci změnit k lepšímu.
  Současná neoliberální pseudodemokracie postupně se měnící ve fašistickou diktaturu nemá řešení. Zástupitelská demokracie, kdy se vládnoucí strany podělí moc žádnou demokracií není a neliší se od "vlády jedné strany". Pouze přímá demokracie je skutečná vláda lidu. Strany jsou zločinné korporace psychopatů, kteří hají pouze své kořistnické zájmy a LID jej jim zcela ukradený. Musíme svrhnout tlupo-elitářský systém, který je podstatou této pseudodemokracie a nastolit přímou demokracii od spodu !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tohle je ale trochu problém. Protože hesla o fašistické diktatuře a tlupo-elitářském systému sama o sobě nic neřeší.
   Ale jak by sis představoval v reálu tu přímou demokracii odspodu? Podle mě politiku bez polickejch partají neuděláš.

   Vymazat
 21. Zeman má můj hlas

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.