Reklama

čtvrtek 20. října 2016

Ministerstvo obrany RF: Koalice pravidelně v Sýrii bombarduje civilní objekty.

20. 10. 2016     zdroj a zdroj
Belgické letecké údery na vesnici v provincii Aleppo jsou toho dalším důkazem. Zacharova o úderu koalice v provincii Aleppo: očekáváme odsouzení ze strany ministerstva zahraničí USA a kampaň na CNN. Ministerstvo obrany Ruské federace připomnělo Belgii, že americká koalice, k níž tato země patří, se neustále dopouští chyb při stanovování cílů pro své letectvo v Sýrii. To 19. října novinářům oznámil oficiální zástupce Ministerstva obrany RF generálmajor Igor Konašenkov.


Připomeňme, že belgické letectvo uskutečnilo letecké údery na syrskou vesnici Hassadzhek v provincii Aleppo. V důsledku bombardování byly zničeny dva obytné domy, zahynulo šest lidí a zraněny byly další čtyři osoby. Ruští vojáci uvedli, že belgické letectvo bez jakéhokoliv varování a zjevného důvodu uskutečnilo letecké údery na civilní obyvatelstvo. O přítomnosti belgických F-16 v oblasti leteckých úderů byly poskytnuty údaje prostředků objektivní kontroly.

Konašenkov připomněl, že americká koalice, do níž Belgie patří, se neustále dopouští chyb při stanovováním cílů pro své letectvo a útočí na civilní objekty.

Zdůraznil, že tak se pod údery bojových letounů ocitají svatby, smuteční průvody, nemocnice, policejní stanice, humanitární konvoje a dokonce syrští vojáci, kteří bojují proti teroristům DAEŠ pod Deir ez-Zorom.

Přičemž žádná ze zemí koalice nebyla ani jednou za tyto "zálety" povolána k odpovědnosti.

Zacharova o úderu koalice v provincii Aleppo: očekáváme odsouzení ze strany ministerstva zahraničí USA a kampaň na CNN

"Očekáváme prohlášení ministerstva zahraničí USA, které tvrdě odsoudí útoky na civilní objekty a zabíjení civilistů. Myslím, že fotografie těch, kteří zahynuli, nebude obtížné najít, aby mohla být spuštěna příslušná kampaň na CNN", napsala Zacharova na svém Facebooku.
Křehké příměří

Poznamenejme, že po vyhlášení jednostranného přerušení operace VKS Ruska ministr obrany Sergej Šojgu oslovil vedení zemí, které mají vliv na ozbrojené formace ve východní části Aleppa, s návrhem, aby přiměly jejich vůdce k ukončení bojových akcí a opuštění města.

Korespondent RT Murad Gazdijev, který je s natáčecí skupinou v západní části Aleppa, řekl, že teroristé nadále ostřelují obytné čtvrti a nesnižují intenzitu útoků.

"Všechno to proběhlo v den, kdy ruské letectvo a SAR přerušily své operace, aby umožnily přístup humanitárním organizacím. Ostřelování ze strany teroristů přesto nadále pokračovalo. John Kerry slíbil, že jakmile bude zastavena operace ruských sil, teroristé také přeruší boje. Nic se ale nestalo, ruská operace byla přerušena před 12 hodinami, ale teroristé nadále střílí každou půlhodinu," konstatoval Gazdijev z místa událostí.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

19 komentářů :

 1. Belgičani,nuly ,co si doma s teroristama neumí poradit si teď chladí žáhu na nevinných civilistech...Prasata jsou to!!Existuje cosi jako belgická armáda??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. zeptám se podobně... existuje něco jako Česká armáda? Odpovím si sám... to je jen iluze, existuje jen všeobjímající NATO řízené ze Satanovy tvrze ve fašingtonu.

   Vymazat
  2. Na co jsou v Sýrii obranné raketové systémy,když tam mají střelby i Belgičani?

   Vymazat
  3. Jeden poměrně informovaný expert uvádí, zbystřete prosím pozornost:

   " Různí analytici vypočítali na základě těch údajů, které poskytnul Pentagon!
   Tak ti vypočítali, že, jak se ukazuje, tak za všechny ty tři roky, kdy koalice bojuje proti ISIL, těch případů, kdy opravdu použila svou bojovou munici, tedy kdy se po bojovém letu letadla vrátila na letiště bez munice, tak těch případů je 15%
   z celkového počtu letů!
   A pokud se naopak podíváme na případy, kdy "neznámá" letadla podpořila útok ISIL, a kdy "neznámá" letadla zaútočila, tedy v těchto případech známá letadla, kdy zaútočila na traktory a různou jinou syrskou stavební techniku, tak se dostaneme přesně na těch 15% bojových letů.
   Takže "neznámá" letadla tam vesele létají, a jak řekl náš Konašenkov: "Tak s tím je konec!"
   My tedy velmi dobře víme, odkud ta "neznámá" letadla podporovala
   svou přítomností i leteckými útoky postup Islámského státu.

   USA mají teď jeden úkol! Nastrčit pod úder někoho z Evropy a nechat ho jít do přímého střetu s Ruskem.
   Ale v Evropě také nejsou hloupí,
   proto Němci hned řekli, že jejich letadla mají technické problémy. Nemůžeme létat. A hotovo. My to být nechceme. Turci? Ti to teď také odmítnou, ti se víckrát pod americký útok nepodepíší. Zbývají Francouzi a Angličani. Ještě třeba Holanďani.
   Já ale opakuji, že mezi nimi
   nejsou žádní hlupáci.
   Teď Američané potřebují nahnat pod naši raketu protiletecké obrany, nebo pod jiné podobné prostředky, někoho ze svých spojenců, aby se Rusko dostalo do přímého střetu s Evropou.
   A potom na základě toho zase
   začít se svým kšeftařením. "
   Více před koncem na:
   https://www.youtube.com/watch?v=hh1Egl6CK9c
   Děda.

   Vymazat
  4. 13:14 dědo,dědo jak jste starej,tak...za mlada bejvalo zvykem:důvěřuj,prověřuj,nééé?.To co vybrala horlivá překladatelka je hoax,stejny jako třeba že ERB je česká banka,jak také píšou ruská média.Pro vaše info.Belgická vláda,ohledně sprostého nařčení,už se ozvala!To vám ale Grulichová nepřeloží.....

   Vymazat
  5. U nás je nějaká česká banka? Co to plácáte za
   zmatiny Frdíku !

   Vymazat
  6. Nacistické nečisť supí, neboť paní Grulichová překládá i pro ty, kteří se neučili světové jazyky, poté co byla ve školách z ideologických důvodů ruština nahrazena angličtinou a učitelé azbuky odstraněni.

   Vymazat
  7. Ke 13:14 - opravuji. Ona pasáž je nikoliv ke konci videa, ale od minuty 19m04s.
   Omlouvám se, prověřil jsem, a děkuji 14:23 za upozornění.
   A jinak, ruštinu jsem se povinně učil na základní, střední i vysoké, i manželka ji učila, takže na p.Grulichové nezávisím.
   Děda.

   Vymazat
  8. Belgické F16 byly zaznamenány radary nad kritickým územím ve 2:45 v noci, radar zaznamenal i jejich nálet a návrat na základnu. Takže belgická ulhaná vláda se může tvářit všelijak uraženě, ale její cjlapci masakrovali civilistuy a příslušníky syrské armády. Z toho se nevylžou.

   Další prasárna se odehrála dnes v noci - tuirecké letouny při náletu pozabíjeli v severní Sýrii 200 pešmergů, kteří právě osvobodili 7 vesnic od Islámského státu. Sýrie, to je přehlídka zmrdů Amričany a Belgičany počínaje a Islámským státem a Turky konče.

   Vymazat
 2. Nejsem vojenský expert,ale to je do nebe volající,že v tom mají prsty opět usasráči.Samí mají plné pamprsky, tak úkolují další hlupáky.Zásah S-300 by to okamžitě objasnil, ale rozhodnutí RF bylo zřejmě na místě.Obama by rád vyprovokoval konflikt.Ušáci jsou nezkonalí hajzlové, kteří se neštítí ničeho.

  OdpovědětVymazat
 3. Jedou v tom všichni, a proto můžeme pokračovat.

  OdpovědětVymazat
 4. Nemůžete chtít po lidech, aby se chovali tak, jak mají. Musíte se spokojit s tím, že si alespoň uvědomí, že se tak nechovali.

  OdpovědětVymazat
 5. maj je rusove zacit obvinovat jak to dela usa

  OdpovědětVymazat
 6. Rád by som pochopil, ako je v súčasnosti vlastne definovaná bezletová zóna v Sýrii, ak vôbec JE definovaná. Pochopil som, že Rusko nainštalovalo na území Sýrie systémy PVO hlavne kvôli tomu, aby sa už viackrát neopakovalo podobné "chybné" bombardovanie nesprávnych cieľov.
  A teraz sa dozvedáme, že sa neustále vykonávajú koaličné nálety s pochybnými cieľmi, a mňa zaujíma, ako je to možné, že to Rusko dovolí? Pochopiteľne nepoznám dohody medzi Ruskom a jeho partnermi, ale nechcelo Rusko práve rozmiestnením POV systémov zabrániť týmto bombardovaniam?
  Otáznikov je samozrejme oveľa viac a situácia nie je vôbec jednoduchá, dať dole lietadlo koalície je závažný počin, ktorý by mohol pochopiteľne eskalovať napätie nad neúnosnú mieru. Hm...

  OdpovědětVymazat
 7. Obyčejní komedianti, je to sranda.

  OdpovědětVymazat
 8. Pořád to stejné dokola! NATO, USA, CIA a spojenci - největší zrůdy! Lhaní, podvody, vraždění!
  Proklínám všechny, kdo toto podporuje a odmítá okamžité vystoupení z tohoto zločinného spolku!

  OdpovědětVymazat
 9. ZLOČINECKÉ USA
  USA jsou největší říše zla, zločinecký váleční štváč a mezinárodní terorista v dějinách lidstva. Jejich účast v syrské válce je nezákonná a v rozporu s mezinárodním právem. Vláda USA je nejzločinnější institucí, která kdy na Zemi byla. Zavřete dveře! Zima a mráz přicházejí z Bílé chatrče ve Washingtonu! USA po zásluze končí na smetišti dějin a ve věčném zatracení. Ani ten vzteklý pes po nich nezaštěkne!
  • 200 let terorismu USA:
  www.napalete.sk/sokujuce-fakty-o-usa-naozaj-su-pre-nas-vzorom
  www.olser.cz/9947/200-let
  • agresia USA:
  www.panobcan.sk/agresia-usa-zlociny-a-vyvrazdovanie-narodov-zoznam-z-ktoreho-vam-moze-byt-aj-spatne
  http://skrytapravda.cz/domaci/97-general-sedivy-asi-trpi-amnezii-tvrdi-ze-rusove-hraji-hru-ktera-zacina-byt-velmi-nebezpecna-nevi-ze-proti-dvema-zakladnam-ruska-v-zahranici-stoji-109-zakladen-usa-v-japonsku-dalsi-stovky-v-evrope-a-85-v-jizni-koreji
  • http://svobodnenoviny.eu/tajne-dokumenty-odhaluji-krvavou-historii-cia
  • http://narodnidemokracie.cz/a-dost-je-nejvyssi-cas-zastavit-rozpinavost-usa-a-nato-v-ceske-republice
  • dalajláma:
  www.instory.cz/2105-sokujici-odhaleni-na-vyplatnici-cia-byl-dlouha-leta-clovek-u-ktereho-byste-to-nikdy-necekali.html
  • IS popravuje - řeže hlavy (video):
  http://videos.videopress.com/2bvZPwin/syrian-soldiers-beheaded_hd.mp4
  • Merkelová - dcera Hitlera:
  www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7177-konspiracni-teorie-se-siri-internetem-nemecka-kanclerka-angela-merkelova-je-udajne-dcera-hitlera
  • seriál o 11. září:
  www.casopis-sifra.cz/clanky/serial-11-zari
  • stop imigraci (video):
  www.facebook.com/stopimigraci/videos/916121041810668
  • státní dluh USA je 65 biliónů dolarů:
  • http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/ohromujici-statni-dluh-usa-je-65-bilionu-dolaru-a-ne-18-bilionu
  • www.eurasia24.cz/nazory/781-dojmy-z-vyletu-do-usa-prilis-mnoho-spiny-a-rozkladu

  OdpovědětVymazat
 10. za vsim je chazarsky zmrd ktery ridi ameriku a takticky posila za sebe nekoho jineho aby mel ciste ruce!!! tak to bylo v historii a je i dnes!!! apropos zidko kdyz pred par lety zabil v palestine cca 2000 nevinych civilistu z toho 500 deti nikdo nic nenamital a pres nekolikere rezoluce UN o zastaveni zabijeni civilistu izrael pokracoval v genocide!!! a UN ??? to loutkove divadlo co si zidko vytvoril a hraje si tam jak potrebuje ???je k nicemu!!!
  chef

  OdpovědětVymazat
 11. Ať tam dělá nálety kdokoliv, viník je vždycky jeden - Rusko. Ono to jednou praskne a lidi už nebudou kecům v TV apod. věřit ani přesný čas. ¨
  Sims.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.