Reklama

neděle 30. října 2016

Ministerstvo obrany RF uvedlo důkazy o podvrhu videa bombardování školy v Idlibu


30. 10. 2016     zdroj
Oficiální mluvčí Ministerstva obrany Ruska generálmajor Igor Konašenkov oznámil, že video leteckého úderu na školu v syrském Idlibu je padělané. Podle něj to je slepenec 10 segmentů. Experti konstatovali, že každý z nich byl natočen v různých rozlišeních a v různých denních dobách.

A jsou i rozdíly při bližším prohlížení fotografií z místa údajné události: na záběru AFP je poškozena pouze jedna čelní stěna budovy, přičemž všechny lavice ve třídě jsou na svých místech a zcela vcelku je i plot růžové barvy naproti.

Tak tomu nemůže být po explozi střel, konstatoval Konašenkov.

Úplně však o padělání ruské experty přesvědčily záběry, které byly natočeny bezpilotním aparátem, poslaným ke škole, a které potvrdily, že škola není poškozena.

"Vedení UNICEF se stalo obětí další lži podvodníků v "Bílých přilbách", uzavřel mluvčí Ministerstva obrany RF.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová
 

13 komentářů :

 1. nic noveho zapadni zumpa lze jako kdyz tiskne jenomze tv lhani mozna platilo v 70 letech ale ted uz ne

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejsem si jistý,že tv lhaní brali jenom lidé v 70.létech.To ,co jsem viděl včera večera na CT 24,tak to mi vyrazilo dech.To že lžou za prachy,víme a nekoukám na tuto chátru,toto byla výjimka a dokoukal jsem s otevřenou pusou až do konce!Napadali PRIMU,ohledně Krause!Soukromou TV!Uráželi celý kolektiv,radili jak by kdyby.Prý přicházejí každý den o 70 000 diváků!Dost těžko se mi usínalo z těch propagandistických lží

   Smazat
  2. Ano, a není to jediný podvrh. Oblbují občany už dávno. Například ty teatrální popravy, kdy odsouzenci sedí do kruhu, všichni oblečení do jednotných oranžových obleků - to nechávají katani pro odsouzené, než jim useknou hlavu, ty oblečky šít, anebo se to šije pro ty případy v Hollywoodu? Pouštějí do mediálního etheru jen a jen zmanipulované sračky - aby se lidi hádali, rvali, a přitom nevědí, kde je pravda. Dnes už to neví nikdo. Ani mediální břečka ne. Dříve nebyla media taková sprostá a prolhaná senkrůvna, přesto byla vždy to první, co po kterémkoliv "převratu" bylo obsazeno. Protože tahle břečka ovládá občany. Každý věří jejich svinstvu - proč? To je věčná otázka.

   Smazat
 2. Maji lid za blby. Nanestesti spousta lidu blby je. Mluvim se spoustu znamych a nektere nazory jsou primo omracujici. Je neuveritelne co nekteri vypoti na obhajobu SSA proti 100%tni pravde. Jak se rika, ta nejhorsi srazka ktera se muze cloveku stat, je srazka s blbcem.

  OdpovědětSmazat
 3. 23:17 Přesně. Nepříjemné je, že kdo přijde s pravdou dřív než mohou pochopit ostatní, je za blbce. Zlé potom, když onu pravdu pochopí a přijmou. Pak je obdařen nálepkami ještě vydatnějšími. Je zřejmé proč. Tak už to chodí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasne, ona Pravda prochazi tremi stadii. Nejprve je zesmesnovana,jeji hlasatele jsou oznaceni za dusevni chudaky a slabomyslne konspirativce, pote surove napadana a priznivci pravdy jsou casto drsne persekuovani i zabijeni a pak vyjde najevo jak olej na vode.

   Smazat
  2. Tuto znamou quotu prohlasil Arthur Shopenhauer, jen jsem to trochu vylepsil na dnesni dobu. V originale: All truth passes through three stages. First, it is ridiculed. Second, it is violently opposed. Third, it is accepted as being self-evident.Arthur Schopenhauer
   German philosopher (1788 - 1860

   Smazat
 4. http://www.zvedavec.org/vezkratce/13495/

  OdpovědětSmazat
 5. Cesti politici jeste neprisli na to,ze jsou loutkami USA a pokorne plni prani vudcovskych statu EU.Pritom se tvari,ze zachranuji svet...a Sobotka s kamenou tvari slibuje,jinou cssd.Pane boze,jaka ubohost !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale přišli a vědí.Jenomže začátek byl pro nás neprůhledný,také jsme řvali na náměstích a právě tato doba byla pro náš stát osudová podtržená Havlem a krvavou Mařenou.Již v té době jsme byli vazaly USA!Vzpomínáte?Naše politická garnitura je pouze vykonavatelem příkazů.Proto ta nenávist k Zemanovi.

   Smazat
  2. 12:01 Také si vzpomínám, jak Havlisti líčili perzekuování Havla STB, protože si ho dovolila vyslechnout pokaždé, když byl na instruktáži na US Embasy.

   Smazat
 6. A žeremeto amikům a žereme.Zrušte OSN vedené USA a jeho patolízama

  OdpovědětSmazat
 7. Trolové stejně budou věřit svým pánům. Jsou pravděodolní
  Václav

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.