Reklama

pondělí 17. října 2016

Na velitele opolčenců Pavlova byl spáchán atentát


Jiří Baťa
17. 10. 2016  
 V Doněcku byl zavražděn velitel opolčenců Arsen Pavlov, známý pod přezdívkou „Motorola“. Zahynul v důsledku teroristické akce po výbuchu výtahu v domě, ve kterém žil. Pavlov zahynul (byl zavražděn) v dob, kdy spěchal ve výtahu domů ke své rodině. Ve výtahu bylo umístěna výbušnina, která byla odpálena v době Pavlova pobytu ve výtahu. Podle ministerstva obrany samozvané DNR má tuto vraždu na svědomí ukrajinská diverzně-průzkumná skupina.


MVD (ministerstvo vnitra) smrt Pavlova potvrdilo. Oficiální představitel Artem Ševčenko na svém Facebooku napsal stručně: „ Pavlov-zničen!“ Současně odpovědnost za zabití velitele batalion„Sparta“ Pavlova, vzali na sebe neznámí nacionalisté v maskách a pod žluto modrou vlajkou.

Ukrajinské SMI obviňují velitele oddílu „Sparta“ Pavlova ze zastřelení zajatců ukrajinských vojáků. V telefonním rozhovoru měl Pavlov údajně prohlásit, že „ Já jsem 15 zajatců zastřelil, když chci, zabíjím, když nechci, tak ne!“ Představitel samozvané DNR Alexandr Zacharčenko považuje zabití Pavlova „výzvou celé republice“ a připomněl, že s jeho vrahy nebudou mít žádné slitování. „Chápu to tak, že Petr Porošenko porušil příměří a tím nám vyhlásil válku“, citují Zacharčenka agentury. Ten dále řekl, že vládě je již známo, kdo vraždu objednal a po vykonavateli se usilovně pátrá.

Arsen Pavlov, alias „Motorola“ se zúčastnil bojů v Ilovajsku, doněckém letišti Debalcevo. Za svoje hrdinství byl oceněn Georgijevským křížem DNR.

(Zdroj BFM.RU, překlad Jiří B a ť a )

36 komentářů :

 1. JE HO ŠKODA,SAMOUKA A TELENTOVANÉHO,TEN NA UKRONÁCKY PLATIL A DOVEDL JIM "VYBÍRAT BLECHY"....V POLI I VE MĚSTĚ SE MU ŽÁDNÝ Z NICH NEVYROVNAL,ANI TI HOSTUJÍCÍ NAMACHROVANÍ AKADEMICI Z WEST POINTŮ A TAK HO ODPRAVILI TÍMTO PODLÝM ZPŮSOBEM JIM VLASTNÍM....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Arsenij Pavlov nebyl samouk:-D
   Byl veterán z čečenské války, kde působil v jednotce ruského SPECNAZu jako radista.
   Odtud přezdívka "Motorola".
   Obyvatelé Doněcku ho milovali a vnímali fakticky jako osvoboditele.
   Byl vyznamenán jako "hrdina Doněcké republiky".
   Veteráni britských SAS prohlásili jako nejlepší pozemní jednotku světa hned dvě jednotky DNR, Spartu(velitel Motorola) a Somálce(velitel Givi).
   Pavlov byl vynikající voják.
   To s těmi údajnými 15 zajatci byla jen jeho ironická odpověď otravnému prokyjevskému imbecilovi v telefonu.
   Snad se obyvatelé Donbasu naserou a dobudou Kyjev i s jeho fašistickou juntou.
   Čest Pavovově památce!

   Smazat
 2. treba fasistum nakopat zadky

  OdpovědětSmazat
 3. Vzor a hrdina všech svobodných Slovanů.

  Čest jeho památce!

  OdpovědětSmazat
 4. POROŠOVI CVAKÁ OSMIČKU DRÁT,TI HO UVAŘÍ V ČOKOLÁDĚ S GRANÁTEM V ROZKROKU.

  OdpovědětSmazat
 5. Já ti vám nevím, nějak mi to nesedí. Tenhle člověk s jeho minulostí se jistě o svou bezpečnost dokázal postarat a určitě byl pod kontrarozvědnou ochranou. Prostě - určitě o jeho bezpečnost bylo pečováno a to zejména i v jeho bydlišti. Pokud ne, tak to je trestuhodné. Je přeci jasné, že tito lidé jsou "prestižním" cílem a to jak Ukrů, tak i nějakých těch vyšinutých Hérostratů. Na jeho odstranění neměli zájem jen Ukři, ale i jejich chlebodárci. Je to docela solidní "úspěch" nácků a jejich opatrovníků a tvrdá porážka opolčenců.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na jeho likvidaci se podílela CIA. To je hybridní válka. CIA to rozpracuje, dodá informace, ukronácci provedou.
   Stejným způsobem zlikvidovali dalšího hrdinu a skvělého člověka Mozgovoje.

   Smazat
  2. Anonymní17. října 2016 23:35
   Napsal jste to hezky vzletně, já bych řekl krátce, že tu něco smrdí. Asi je příliš brzy na pravdivé vysvětlení, bude-li kdy. Viz např. případ Strelkov. Velký hrdina (bez pardonu), vojenský velitel DLR a náhle byl stažen do pozadí, prakticky odstraněn. Motorola možná odmítal být stažen.
   To jsou pouhé spekulace, ale vítr může foukat z kterékoliv strany. Plánují se tam velké politické změny a armáda musí být podřízená politice. A zasloužilí velitelé nemusí vždy chápat politickou nutnost a vzít ji za svou. Potom jsou rizikem, pro plánovaný vývoj.
   Jistě nelze ani vyloučit úspěšnou diverzní akci nácků, či jejich ami instruktorů. P.K.

   Smazat
 6. Je na čase, aby domobranci začali stejným způsobem vraždit fašouny z ukrajiský chunty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zavrazdenie tohto cloveka ma rovnako vybusny potencial, ako bolo zostrelenie ruskeho lietadla Tureckom. Akakolvek reakcia a zastrelenie nejakeho vyznamneho ukrajinskeho cinitela by bolo povazovane za vojnovy akt a na toto usaci cakaju... je mozne, ze niekoho odstrelia aj sami, len aby mali zamienku znova rozbehnut dlhoocakavane boje. Prezbrojeni uz su...

   Smazat
 7. Nad vraždou opolčence pláčete, a bombardování Aleppa vás nechává v klidu? ... Jestli se tomu neříká emoční nevyváženost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne, už vím ... SELEKTIVNÍ SOUCIT !!!

   Smazat
  2. Ty nevíš, že kozomrdi používají civilisty v Aleppu jako živé štíty, imbecile?
   Civilové držící zbraň, tam celou dobu proti těm lumpům bojují. Za ruskou pomoc jsou vděční, havloidní demente.

   Smazat
  3. Alespoň vím s kým mám tu "čest".

   Smazat
  4. Vy se tady snažíte moralizovat, ale ve skutečnosti jsou Vám nějací civilisté v Aleppu u prdele, jste jen placený troll, který se snaží odvést diskuzi jiným směrem. Jde Vám jen o to, že US miláčci z jejich proxy army (v Sýrii i na UA) dostávaj na prdel a tak Vám chlebodárce zadal úkol moralizovat. ALe to Vám žádný soudný člověk nesežere. Jste jen lidsk odpad, jako Vaši chlebodárci.

   Smazat
  5. Odvést diskuzi směrem, kde se nezabíjí, ale to někteří neumí pochopit. Chybí jim na to dovyvinutá centra mozku.

   Smazat
  6. Lidi,nechte magora,magorem a pokračujme v normální diskuzi!

   Smazat
  7. Anonymní 7:57
   Správně.
   Jenže,oni ho probudili z umělého spánku,tak neví co se děje už několik let.

   Smazat
  8. Děje se stále totéž už několik set let.

   Smazat
  9. Mamrde 3:34 ujasni si nejdříve kdo je kdo.Díky bohatosti češtiny a pisálkům jak např.Baťa je to kolikrát těžké,pravda,ale zkus to!Co se týče ruské pomoc,di di a vyhoď si už konečně to hovno z hlavy!

   Smazat
 8. Ne nadarmo si do Banderistánu přizvali US specialisty na atentáty a teror.
  Výsledek pak na sebe nenechal dlouho čekat.
  I ti z izraelského klonu by mohli co poradit, celá léta totiž používají stejně tak špinavé postupy "právního" státu. Aby jako ti teroristé likvidovali své odpůrce.
  Jestli si ovšem myslí, že tím něčeho dosáhli, jsou na velkém omylu. Odpor těch z východu nezlomí ...

  OdpovědětSmazat
 9. Takových velitelů povstalců si Ruské letectvo dává denně ke svačině pět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč 9:23 píšete tyhle nablblé věty? Vždyť je velký rozdíl mezi "oficiální" armádou, která na Ukrajině vraždí své spoluobčany jen proto, že chtěli svou rodnou zem federální a mezi oficiální armádou Sýrie, která již 5 let bojuje s uřezávači hlav, přivandrovalými z celého světa. Ten váš povzdech o ruském letectvu je mimo mísu.

   Smazat
  2. Na blby se musí s jednoduchými větami, a i s nimi to vůbec není snadné.

   Smazat
  3. Tady je něco v závětří!Neúspěch USA a jejich kamarádů z EU v Allepu je evidentní.Pro bezmozka tady pro představu.3/4 města žije normálním životem.A ti kozozmrdi se nechtějí vzdát z části města ,obětují klidně civilisty-svoje početné rodiny!Měli šanci se vzdát do rukou Syrské armády a to nechtěli,takže žádné slitování!Západ je v šoku z ničení techniky,kterou dodávají IS a z likvidace i svých lidí!Proto se vojensky opět obrací směr fašistická Ukrajina a incidentů bude zástupně přibívat.

   Smazat
  4. Doněčtí se také nechtějí vzdát, možná že to jsou také kozomrdi.

   Smazat
  5. pro 1015
   ale pane jste na omylu. právě že ta oficiální Syrská armáda (mimochodem z většiny je složená z najatých cizích žoldáků) proti svým obyvatelům bojuje a masakruje je už čtvrtý rok. počet obětí jde přes 300.000 civilů.
   Naprosto a nesrovnatelně horší situace , než někde na Ukrajině, kde máte tady na NR plnou pusu podpory místním banditům separatistům, kteří stejně jako v Syrii bojují proti své oficiální vládě.
   Je divné, že Rusové prohlašují každý den, jak podporují oficiální vládu a přitom na Ukrajině dělají přesný opak - popdporují separatistické bandy proti oficiální vládě v Kijevě. A přitom tu vládu v Kijevě Rusové uznávají - viz např. Putinův rozhovor s francouzskými noviunáři asi měsíc starý. Tam to jasně řekl.
   Je to taková schizofrenie v Rusku. Někde prostě platí pravidla jakoby naopak a někde podle toho , jak se to hodí.

   Smazat
  6. Stačilo by jedno slovo, které by si mocipáni zapsali za uši - nezabiješ.

   Smazat
  7. 13:14-ááá náš známý placený,slušně vychovaný mamrd už opět na scéně....však se ty zmrde dočkáš taky tady toho,co podporuješ v Sýrii a Donbase,o nic jiného ti nejde....

   Smazat
  8. 13:14 S tak vážnou diagnózou si dojdi k lékaři. Takovéto zhovadilosti, může vypotit skutečný nefalšovaný a ČT odkojený debil!!!!!!

   Smazat
  9. 13:14- Vy jste velký demagok, vládu vzniklou na Ukrajině převratem označit za legitimní, pardon "oficiální". Neměla stejná "vláda" vzniknout i v Sýrii a ten Assad to ne a ne vzdát? Takže si přehoďte znaménka, "separatisté" na Ukrajině bojují za své zájmy proti nelegitimní vládě dosazené násilím za americké peníze a na tom se nic nemění i když Putin s ní jedná!

   Smazat
  10. 3:14 - to jsou nesmyslný žvásty. Lid Novoruska jansě řekl v referendu SVOBODU!!! A kdokoliv na ní vztáh pařátu je tyran a teorista odsouzený k trestu smrti! Čili jak to prase plešatý - jak se jmenoval - Tuřínov? ta Prasenko-waltcmanů! Oba na smrt! Vůle lidu je Zákon! Ukronacistické bandy dosazené pučem proti zvolené vládě vztáhly svůj pařát na Ld Novoruska! Okupují území donbasu! na velké jeho části znemožnili konání refenrenda o svobodě a samostatnosti jež je svrhcovaným právem lidu! Dodnes okupují sever Tauridy! Štvou proti svobdné vůli lidu Krymu! Proto všem SMRT! Včetně jejich teroristických podporvatelů z Washingtonu či Londýna a Paříže nebo kerýho čerta!!
   V Sýrii lid ve volbách zvolil pana Assada a platí tam tedy totéž!

   Smazat
  11. Jen dodám že totéž platí o vládě v Madridu jež brání svobodě lidu Katalánska a Baskicka, a nebo gaunery ze Strakovky, kteří brání lidu se v referendu rozhodnout o vystoupení naší země ze všech siospolků jako jsou EU či NATO.
   Vše s lidem a pro lid, nic mimo lid a proti lidu!

   Smazat
 10. Čím kdo zachází, tím také schází.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak
   http://www.bbc.com/ukrainian/ukraine_in_russian/2015/04/150416_ru_s_branovytsky_death_witness_sova_interview

   Smazat
 11. Tím si ukrozkurvenci fašounský podřezali větev sami pod sebou!!!!Odporná sebranka,tihleti úkáčka...

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.