Reklama

.

.

neděle 23. října 2016

Napětí se dá krájet. Západ i OSN chtějí zabránit Rusku udělat v Sýrii pořádek, zatímco ruská úderná síla si dál razí cestu k syrským břehům (video)


napsal a přeložil: Geo
23.10. 2016   Eurasia24

Bránit Rusům ve zničení radikálních militantů se už jeví jako povinnost každého „vrcholného činitele“ na Západě.
Jak se ruský letadlový křižník Admirál Kuzněcov s bojovými letouny a vrtulníky na palubě a mohutným doprovodem blíží k Sýrii, na Západě sílí hysterie z toho, že Rusko „rozetne“ syrský konflikt porážkou teroristů v Aleppu ještě před střídáním na postu amerického prezidenta.
Své úkoly musí plnit i český premiér Bohuslav Sobotka, který se nechal slyšet, že představitelé Evropské unie apelovali na Rusko, aby přestalo s bombardováním Aleppa a umožnilo „poskytnout tamnímu civilnímu obyvatelstvu humanitární pomoc“. Přičemž je podle něj „důležité, aby Evropská unie v dialogu s Ruskem vystupovala jednotně“.

Závažnější jsou reakce generálního tajemníka OSN Pan Ki-muna, který vyzývá ke svolání zvláštní krizové schůze Valného shromáždění OSN. Zvláštní krizová schůze by mohla obejít Radu bezpečnosti, kde Rusko a Čína coby stálí členové s právem veta opakovaně brání přijetí rezolucí, jež mohou zvýhodňovat a v důsledku i posilovat teroristy v Sýrii.

A pozitivní signál mohou „pojídači lidských srdcí“ zachytit také z Atlantiku v průběhu plavby úderné skupiny ruského námořnictva k syrským břehům. Přestože plavidla plují plně v souladu s právem mezinárodními vodami, „světové agentury“ vypouštějí do světa zprávy o tom, že k nim Británie vysílá své válečné lodě a letadla. Pohyb ruských plavidel mají „sledovat“ fregata HMS Richmond torpédoborec HMS Duncan.

Jenže Rusům nemůže prakticky už nic zabránit v cestě k syrským břehům, odkud povedou své možná rozhodující operace na záchranu Sýrie.

Od „expertů“ ze západních médií zaznívají názory, že plavba skupiny ruských lodí je jen „předváděním síly“, protože Rusové mají „dostatečné kapacity“ na syrské pevnině. Ve skutečnosti je ruská vojenská přítomnost v Sýrii stále velmi omezená, jedná se pouze o jednotkové počty jednotlivých typů letounů a vrtulníků. Palubní letectvo tak bude vydatnou pomocí pro vedení bojových operací.

Rusko z paluby Admirála Kuzněcova do boje proti teroristům patrně nasadí letouny MiG-29KR/KUBR a Su-33, vybavené zaměřovacími systémy SVP-24.


30 komentářů :

 1. Kdo se chce se mnou rvát?
  Já, Velký Bill!!
  A kdo se chce rvát se mnou a s Velkým Bilem?

  OdpovědětVymazat
 2. Rusko provádí pouze dezinsekci toho odporného teroristického hmyzu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No,podle toho černýho čoudu z vejfuku buď už tu deratizaci začali,nebo furt ještě jedou "na sytič"...

   Vymazat
  2. Anonymní23. října 2016 10:14
   Trolle, že si nedáš pokoj. Smrdíš tu stále stejně, jako psí hovno přilepené na botě. :-)

   Vymazat
  3. Nebudte na nej tak zlej, za prve za to nemuze , nema na to aby videl pro svoje oci a chabej mozek nebo to co z nej jeste zbylo, mejte soucit s chorymi na mysli , kteri si nemohou pomoc a musi jako posedli porad delat, opakovat to same a nemohou skoncit ...a tak si odpocinout, ja mam pro ne slitovani , jejich zivot musi byt utrpeni a ubohost sama a dal bych jim i posledni petnik ,jak je mi jich lito...

   Vymazat
 3. 9.09 Tím ale naštvali "entomology" z Bílé chajdy a z Brusele, bratry a sestry teroristického hmyzu.

  OdpovědětVymazat
 4. preju rusum a putinovi vse nejlepsi bojuji i za nas

  OdpovědětVymazat
 5. Sobotka by se měl starat o vyšetření toho, kam se poděla munice z vypálených muničáků, respektive kdo ji dodal kterým muslimským fanatikům.

  OdpovědětVymazat
 6. Peskov: Admirál Kuzněcov nejspíš nebude mít za úkol kontrolovat vzdušný prostor v Sýrii
  Před letadlovou lodí Admirál Kuzněcov nejspíš nebude stát úkol kontrolovat vzdušný prostor Sýrie, neboť už i tak existuje dostatečné množství nástrojů pro zajištění bezpečnosti ruské infrastruktury a vládních sil. Za těchto okolností nikdo nebude chtít podniknout letecký útok, prohlásil v sobotu tiskový mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov. Dříve tisková služba Severní flotily Ruské federace oznámila, že v souladu s plánem bojové přípravy námořní flotily RF 15. října byla vyslána námořní skupina ruské Severní flotily v čele s letadlovou lodí do oblasti severovýchodního Atlantského oceánu a Středozemního moře. Námořní skupina zahrnuje těžký letecký křižník Admirál flotily Sovětského svazu Kuzněcov, těžký raketový křižník s jaderným pohonem Petr Veliký a další lodě. „Nemyslím si, že je nutné někoho odhánět nebo že někdo může zaútočit (na armádu Bašára Asada — redaktor)," řekl Peskov v pořadu Vesti v subbotu se Sergejem Brilevem, když odpovídal na otázku o cílech, které stojí před ruskou námořní skupinou ve Středozemním moři.
  „Už tam asi je dostatek nástrojů, které umožňují zajišťovat kontrolu vzdušného prostoru a bezpečnosti naší dočasné infrastruktury v Sýrii. Taková možnost dnes není. Z taktického pohledu podle mě úkoly, které bude plnit Admirál Kuzněcov, jsou jistě obsaženy v obálkách s nápisem ‚přísně tajné.‘
  Jistě pro velitele," dodal Peskov.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201610224004753-peskov-admiral-kuznecov-vzdusny-prostor/

  Proč tedy do toho Středozemního moře plují, "na dovolenou" ?!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:06 ty jsi ale novinář. Ti tvoji pohunci dostanou přes rypák jestli chceš nebo né.TI gauneři včetně NaTo umí bombardovat jenom pohřební průvody.

   Vymazat
  2. A proč by tam nepluli? To je hloupá otázka. Asi proto, že amíci tam mají také svaz, že nikdo neví, co chystá obyvatel černé chaloupky v vóšinktnu za další válečné běsnění. Západ rozjebal Irák, rozjebal Lybii, Sýrii, Jugoslávii .... válečných zločinů a zločinů proti míru přehršel. Tak asi proto tam plují. Vždyť není jisté, kam až je Západ schopen ve svém zločinném tažení zajít.

   Vymazat
  3. 10:06- z ruštiny jste si to překládal sám nebo pomocí Googlu?

   Vymazat
  4. Rusi dobře ví, že je nikdo nezastaví a ušáci a natíci jen budou kolem nich poskakovat jak papíroví čerti, rusi nikdy neponechávají nic náhodě a jistí se. Co kdyby se tam potuloval nějaký donald cook nebo nějaký jiný kačer donald. Tak každého přejde chuť a budou zase je vykřikovat.

   Vymazat
  5. Třeba tam vezou jiný vojenský materiál, chtějí rozptýlit pozornost, chtějí vyzkoušet reakci NATO atd. Těch důvodů může být mnoho.

   Vymazat
 7. Oni všichni musí vřeštět. Dosud to bylo tak, že někde zradili a utekli ke svým sponzorům. Až ale začne platit mezinárodní právo podle principů práva a ne síly, tak budou v hajzlu a svému Norimberku neutečou. Je třeba si uvědomit, že těm, kteří páchali zločiny proti lidskosti a proti míru a jejich následovníkům a pdoporovatelům zvoní hrana. A oni to vědí. Západní politici se zostudili, zostudili evropskou kulturu, evropské národy, jejich hanba lpí na kařdém evropanovi a proto vědí, že odplata přijde a snaží se zatáhnout nás do války, aby tomu zabránili, nebo spravedlnost, která na nich bude vykonána, oddálili.

  OdpovědětVymazat
 8. Jsem zděšen, že i naše ČR patří do té odporné sebranky států, které neustále stupňují svou agresi vůči Ruské federaci. Je to o to hanebnější, že v ČR republice žijí převážně Slované, kteří tak prostřednictvím svých volených zástupců neustále stupňují napětí vůči svým slovanským bratrům. Copak jsme se už všichni pomátli na rozumu? Bratr proti bratrovi? Kdy nám to dojde, že když se dva bratři mezi sebou perou (Ukrajinci s Rusy), třetí se jen směje. Stydím se za svou vládu, která není s to říci: "A dost!" Jsme Slované, kurnik! Nebo jsme se už úplně přeměnili na Andlo-Sasy, abychom tak ostentativně hájili jejich zájmy na zničení Ruska, jeho slovanské kultury a slovanského myšlení, které je na hony vzdáleno od toho Anglo-Saského!?
  Jan Smola, Havířov

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. dekuji pane Smolo,mluvite mi z duse,ja jsem take z Havirova...meli bychom s tim velice rychle neco delat...trapi me,co se deje a nevim,jestli se budu mit vubec KAM vratit...

   Vymazat
 9. Napjatého na tom není nic. Syrský prezident Assad je legální hlava státu a tato hlava státu požádala Rusko o pomoc v boji proti teroristům, kteří ničí zemi a masakrují civilní obyvatelstvo věrné řádné vládě a prezidentovi. Je to jejich privátní záležitost, a nikdo další nemá v Syrii co dělat, a pokud tam operuje, děje se tak svévolně a proti vůli Syrské vlády. Ta má proto legální právo s vetřelci nakládat jak uzná za vhodné. Nikomu do toho nic není. Syrie se nestala kolonií USA a OSN by měla akceptovat, že všemi prostředky usiluje o dosažení míru pro své občany A vetřelci, šupáci,a šmejdi, podporovaní a financovaní západem tomu brání. Co by se stalo se Syrií, kdyby vláda padla? Další z autonomních vazalských zemí USA s dosazenou loutkovou vládou? Odbytiště jejich podnikatelských aktivit, a rýžoviště zlata pro jejich prachaté dementy? A protože nepřestanou otravovat po dobrém, bude to muset jít po zlém. To jsou odvěké zákony - co je na tom divného, že i česká zprofanovaná sebranka, která pro špinavé západní peníze odvrhla sounáležitost se svou vlastí, odvrhla české tradice, odvrhla snahu a dílo svých předků, a przní i svůj rodný jazyk, se vymezuje proti snahám prezidenta napadeného a trýzněného státu očistit stát od jeho katanů? A co je na tom nenormálního? Kdyby někdo napadl jejich rodinu, co by dělali -sbalili by bez odporu fidlátka? Asi jo.

  OdpovědětVymazat
 10. Přeji ruské a syrské armádě přesnou mušku,navzdory sralbotkovi a tomu černému pigmejovi,z poza atlantiku!!!

  OdpovědětVymazat
 11. Já myslím,že je skutečně dobře,že můžeme navzájem komunikovat a sdělovat si naše názory na věc,protože myslím,že pokud se střetneme,bude to opravdu tvrdé. Lepší by bylo chápat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. .... Byl jsem osobně u toho,když vesmírné civilizace v roce 2004 provedly velmi významný útok proti muslimům i u toho,když stejně varovaly i USA. Celkem tyto dvě válečné akce vesmírných civilizací usmrtily 230.000 + 212.000 lidí,což je sečteno 442.000 potvrzených obětí. Já osobně i na základě těchto dvou brutálních válečných akcí vesmírných civilizací,se kterými jsem tehdy telepaticky komunikoval,myslím,že nebudou mít jakýkoliv soucit třeba zrovna s Ruskem,.. především pokud ohrozí Česko a Slovensko,se kterými v roce 1968 těsně po okupaci uzavřely smlouvu O válečné podpoře. Přičemž i myslím,že při pokračující globalizaci a tedy skutečnosti nemožnosti úspěšného přetrvání těchto dvou států v budoucnu samostatně,je asi v plném a oprávněném zájmu bránit kvůli nim i V4,jíž jsou součástí. Doufám,že bráním válce,těmito mými informacemi.

   Vymazat
  2. informacemi nezabranite valce,jen akci zabranite valce,je treba neco delat,ne jen mluvit,bohuzel...

   Vymazat
  3. No,tak,já myslím,že když ti někteří (o které ale především jde) pochopí,pak to válce zabrání. Toho 26.12.2004 měl svátek svatý Štěpán,křesťan,který je tradičně tím,kdo umožňuje změnit pána ("Koleda koleda Šťepáne",kdy děvečky a čeledíni tradičně chodili hledat novou službu,nového svého zaměstnavatele) a muslimy to tedy napomenulo trefně. To bylo to zemětřesení 9,3° (třetí nejsilnější zemětřesení zaznamenané seismografem v celé historii světa) u Sumatry a následná tsunami. Zničilo to i hlavní město autonomní oblasti Aceh. 226.000 Indonésanů zemřelo a 500.000 jich muselo opustit domovy. Indonésie je nejlidnatější muslimskou zemí světa. 12.1.2010 7°zemětřesení na Haiti, nejsilnější zemětřesení za 200 let a přesně na hlavní město,které zničilo. Tehdy nejvyšší představitel vesmírných civilizací na Zemi sdělil,že mohou klidně třeba hned zničit celou Moskvu a vzápětí obdržel SMS zprávu s výsměšným a varovným obsahem a to to říkám mírně. No,tak tedy vesmírné civilizace ukázaly svou sílu a na Haiti vedle USA,protože s nimi byl také problém a větší. Někdo by si asi i myslel,že se USA vzdaly radaru v Brdech dobrovolně. Ale napadnout někoho,kdo zastupuje vesmírné civilizace vyšší vývojové úrovně na Zemi,to si likvidaci Haiti (voodo) pro výstrahu zasloužilo,z jejich pohledu,samozřejmě. Nesetkal jsem se nikdy od nich s nějakým soucitem se satanisty. Rusko ještě dostalo šanci,tehdy. 212.000 potvrzených obětí.

   Vymazat
  4. ...... Tehdy bylo vybráno nejbližší vhodné datum ke spojitosti,pokud vím a to den,kdy Štefan Füle (Česko) byl slyšen v Evropském parlamentu,grilován,otázky na tělo,respektive, jestli ho schválí do funkce eurokomisaře,tedy vlastně do funkce prince,který je nevládnoucím členem panovnického rodu,tedy vlády Česka. Zároveň to byla i reakce na "pozdrav" tou výše zmíněnou SMS,protože Haiti lze pojímat jako Hi i Ty,respektive Hai i Ty,tedy Ahoj i Ty,anglicko česky. Zároveň Hai znamená německy žralok a to datum 12.1.2010 anglicky psáno 1.12.2010 je číslem 112. perutě RAF,"Žraločí perutě",první jednotky spojeneckého letectva užívajícího symbol žraločí tlamy na přídi svých letounů, a která se zúčastnila první i druhé světových válek a existovala i v období Studené války. Vesmírné civilizace myslí hodně,je to u nich běžné. Princ je tím hlavním městem Haiti Port-au-Prince. Takže správně logicky,pro spojitost.

   Vymazat
  5. Podívej se "ČENE".
   Radím Ti dobře. Vyhledej dobrého psychiatra, svěř se mu zen svými problémy. jinak se staneš nebezpečným nejen sobě, ale i okolním lidem. To se stane v případě, když Ti "mimozemšťani našeptají, aby jsi začal podřezávat svoji rodinu nebo lidi na ulici.
   Schizofrenie je svinstvo a bez léčení se neustále zhoršuje. Mudr David o tom ví svoje. Radím Ti dobře, běž se léčit.
   Trep.

   Vymazat
  6. To je od Vás nějaká forma boje nebo co? Tisíce lidí na celém světě vypovídají,že mluvili,respektive komunikovali s mimozemšťany beze slov,tedy telepaticky a měli snad nějaký Vámi zde naznačený nebo dokonce tvrzený problém? Tak, se uklidněte a tuto nefér hru si strčte do války,třeba se jí i v Česku dočkáte,protože je evidentně už nyní ruským zvykem,vedle jeho soustavného lhaní o čemkoli. Jak sděluje nadpis článku: "Napětí se dá krájet ..." . A pokuste se neignorovat důkazy,respektive mnou předkládaná fakta,jste totiž v dnešní vývojově už vyvinutější době trapný. Lidstvo proniká na Mars a uvažuje o jeho osídlení, jeho sondy tam zkoumají formy života a Vy snad tady budete tvrdit,že život ve vesmíru nemůže existovat? Jak už jsem řekl,v dnešní době jste už trapný. Připomínáte inkvizici,který vždy bránila vědě a poznání a tajila pravdu. A upalovala proto nevinné lidi.

   Vymazat
  7. ....... Vesmírné civilizace nemohou zatím útočit přímo a naprosto zjevně,samozřejmě, protože nejsou nepřáteli a nechtějí uvést lidstvo do šoku,který by pro něj mohl být smrtelný. Zhroutila by se vám všem představa o světě a naprosto byste nevěděli,co dělat,protože by vám všem bylo jasné,že se neubráníte vesmírné invazi. Zbraně vesmírných civilizací jsou i logicky nesrovnatelně mocnější než vaše lidské,jsou na vyšší vývojové úrovně. Zároveň ani ony nemají zájem o vaši paniku a chaos i protože byste se postavili proti nim jako proti vesmírným nepřátelům a především by nebylo s kým jednat,protože by se vám zhroutily Vlády a státy,jejich občané by je přestali respektovat. Vše by vám už bylo jedno a odevzdali byste se osudu s tím,že byste si ještě chtěli naposled užít a tím myslím i formy násilí. Přestali byste vše respektovat,protože by to už nemělo smysl a protože by stejně ty vesmírné civilizace zavedly nové zákony a třeba otroctví. Nechte je tedy jednat způsobem,který jsem výše sdělil a nechte ty inteligentnější z vás lidí aby mohli pochopit. Důkazů a souvislostí v obou výše popsaných jejich válečných akcích,je dost.

   Vymazat
 12. Poslední hysterické kroky, současné, mocenské garnitury mi velice připomínají, totalitní goebbelsovské praktiky, nacistického Německa. Občané jsou povinni si myslet jen to, co se jim vylhanýmí, manstreimovými médii předloží. Jakýkoliv jiný názor bude tvrdě trestán a občané šikanováni. Sledování závadných textů a jejich šíření na internetu bude trestné. Jakékoliv demonstrace proti proamerické, kolaborantské klice, která se souhlasem pana zastupujícího, říšského protektora Schapira, této porobené a rozkradené zemi vládne, budou nekompromisně potlačovány a jejich aktéryčeká trestní stíhání. Inu, totalitní praktiky ve stylu rozvinuté, kapitalistické společnosti. Proamerické, kolaborantské pro-titutky, které ze souhlasem USA, ovládají Česko se bojí. Skutečné demokracie se bojí, jako čert kříže.

  OdpovědětVymazat
 13. Má to logiku. OSN potřebuje zdůvodnit migraci do EU, protože projekt s migranty v loňském roce posvětil.
  Agenda21

  OdpovědětVymazat
 14. Sobotka vyzyva aby sa eu zjednotila proti rusku,ceska republika sa dala na cestu zapadnych zlocincov..velmi smutna sprava!

  OdpovědětVymazat