Reklama

pondělí 31. října 2016

Necháme si takový postoj líbit? Co Vy na to, premiére Sobotko?


Jiří Baťa
31.10. 2016
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí! To velkohubě večer, v den oslav 28. října na Staroměstském náměstí prohlásil profláknutý ministr kultury vlády ČR D. Herman. Připomeňme si jeho nedávné extempore s přijetím tibetského „lehkooděnce“ Dalajlámy a následnou reakci ministra zahraničních věcí Zaorálka. Tomu však předcházelo pročínské prohlášení prezidenta Miloše Zeman, premiéra Bohuslava Sobotky, předsedy Senátu a Sněmovny Milana Štěcha a Jana Hamáčka, které podle ministra zahraničí Lubomír Zaorálek bylo nutné. Důvodem jeho vydání byla oficiální schůzka člena vlády ministra kultury Daniela Hermana s Dalajlámou, neboť podle ministra Zaorálka Herman porušil mezinárodní dohodu či ujednání, podle které se členové vlády mají setkávat s dalajlámou pouze soukromě. „Šlo o hledání řešení v situaci, kdy Česká republika jednáním ministra Hermana přestala držet slovo. Pan Herman si tady prostě dovolil něco, co bylo zborcením toho, co se dohodlo!“


Z uvedeného lze tedy vyvodit, že tímto aktem se de facto zachraňovala situace, která mohla mít pro ČR nepříjemné následky. Pozoruhodná k tomuto stanovisku je však neskutečně arogantní vyjádření pana Hermana, který řekl, že když před zhruba dvěma roky, kdy se o zmíněné dohodě debatovalo, ministru zahraničí Zaorálkovi sdělil, „ že je pro něj nepřijatelné se s dalajlámou nesetkat. „Odmítám, že bych porušil nějakou dohodu a odmítám diktát Pekingu nebo jakékoliv jiné země,“ uvedl Herman.

Kurva (s prominutím), co si ten Herman o sobě myslí, že on bude vládě diktovat, jakou politiku má realizovat? Proč, když se mu příčí směrování zahraniční politiky vlády ČR, kterou by měl svým daným slibem (ministr vlády skládá při jmenování slib, že bude dodržovat ústavu a zákony a pracovat ve prospěch republiky a jejich občanů) akceptovat, neodstoupí z funkce ministra? Na co si to hraje? Nebo opravdu chce spolu s černoprdelníkem Halíkem republiku dovést do pekel horoucích?

Kromě jiného to byl ministr Zaorálek, který Hermanovi před setkáním s dalajlámou doporučil, aby se s ním setkal soukromě v rámci konference Forum 2000. Den před schůzkou se však pan Zaorálek z médií dozvěděl, že ministr Herman dalajlámu přijme oficiálně na půdě jeho ministerstva. To je neskutečná drzost, provokace, arogance a zpupnost, která by neměla být přehlédnuta.

Navíc ten prosudeťácký, polofašistický lidovecký pazneht Herman pročínské prohlášení, které se objevilo například na stránkách Pražského hradu, odsoudil. „Pro mě je to naprosto nepřijatelná, servilní pozice vůči Číně a vnímám to jako nepřijatelné vměšování Čínské lidové republiky do záležitostí České republiky,“ dodal ministr. Prý „ ...se to tak vyvinulo“ ,pro něho je to prý otázka svědomí, konstatuje suše křiivák Herman. Takže přijetí i nepřijetí Dalajlámy je pro něj otázka svědomí, ale dodržovat ministerský slib, loajalitu vládě ČR ,republice a jejím občanům je pro něj naprosto nepodstatné. Jsou snad tyto skutečnosti přijatelné pro vládu ČR? Pane premiére Sobotko, ostatní členové vlády, je vám tento postoj lhostejný, necháte Hermana dál bořit a dehonestovat vládní politiku, nebo k němu přijmete stanovisko a dáte mu rázné „sbohem a šáteček?“

Výše jsem zmínil, že si pan Herman na Staromáku pustil hubu na špacír když vykřikoval, že „Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí“! Když jeho slova vyhodnotíme v opačném garde, tak tedy pokud jde o nenávist, pak je to především on, kdo tuto nenávist prezentuje, dokonce na ministerské úrovni. On nenávidí Čínu, potažmo komunistickou, jemu jsou proti srsti všechny ty dvoustranné jednání, komerční dohody a smlouvy (které mj. praktikují i takové státy, jako je Velká Británie, Německo a další a nikdo z jejich vlády se nečílí a neječí jako lidovecký Herman).

Lež je pro pana Herman totéž, jako pravda. Celá fraška s jeho strýcem Bradym byla jen záminka, jak vyprovokovat pražskou kavárnu, havloidy a pravicové politiky-antizemanovce k aktivitám proti prezidentu Zemanovi, ale i tuto lež pan Herman popírá a tvrdí, že má pravdu. Navzdory tomu, že jeho tři korunní svědkové, kteří mu měli potvrdit prezidentovo vyhrožování Dalajlámou, jeho „pravdu“ nepotvrdili.

Láska! O jaké „lásce“ to mluví? Nad čím že má spolu s jeho „pravdou“ zvítězit? Od zkompromitovaného, profláknutého katolického kněze-břídila to může být už jen jeho nepokrytě vajádřená láska k „milým krajanům“, alias suděťáckému landsmanšaftu, politickému exhibicionismu, touze po postavení a moci a vneposlední řadě i k penězům. A pravda? Co je pro něj pravda, když lže kudy chodí, odmítá či neuznává skutečnosti, které jsou v současném, rozpolceném světě nepostradatelné? Chce snad jako pravdu proklamovat svoji nenávist k prezidentovi a všem, kteří s ním souhlasí? Chce snad považovat za pravdu obskurní výkřiky pražské kavárny o odporném, zrádném, neurvalé, sprostém alkoholikovi Zemanovi, který naši zemi nespojuje, ale rozděluje? Není naopak pravdou, že jsou to právě oni, kteří veřejnost rozdělují na „my“ a až potom oni, tedy (my) obyčejní občané?

To všechno je však už nepodstatné proti tomu, co on v rozporu se slibem jako ministr a člen vlády ČR činí, protože to co činí, činí proti republice a její politice navzdory tomu, že s ní nelze v mnoha věcech souhlasit. Je ale něco jiného jako občané nesouhlasit s vládou s dílčími marginálními otázkami a něco jiného je jako člen vlády ignorovat ministerský slib, individuálně nerespektovat, bojkotovat a zrazovat vládní politiku, dohody a smlouvy. To je totiž v hodnocení defraundanta Hermana to nejpodstatnější. To je fakt na vyhazov z vlády, pane Sobotko!

33 komentářů :

 1. Jestli si necháme takový postoj, a všechny postoje, které už přišly, přicházejí, a ještě přijdou, líbit? Ano - zcela jistě ano. Ti,kteří se mají v současném hnojníku - pardon demokracii - jako prasata v žitě, kvičí tak, a ti, na kterých se hnojník pořádně podepsal a zpotvořil jim život, kvičí naopak, a konečný výsledek je ticho. Nadšení a vztek se navzájem ruší a výsledek je nulový. Všechno si necháme líbit. Ale to je dobře. Protože kdyby ne, výsledek by byl parádní "majdan" - i když si nedovedu představit, jak prasata v žitě uvažujou. Co by dělaly, kdyby o své žito příšly? Anebo se naopak domnívají, že by bylo žita ještě víc, až úplně nejvíc, kdyby pochcípala většina těch, kteří na jejich žito dřou? Principy podobného myšlení nechápu - dovezly by si jiné otroky, levnější? Nebo o co jde?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to jsme za narod, ktery vzdy se priklonil na stranu, kde videl vetsi moc? Ano vsechno si nechame libit a cekame az jak to dopadne.Podle toho volime poslance
   Takovy pan Herrmann jiste jedna podle nejakych pokynu a nikdo nezkouma, kdo mu je muze davat nez ti, co maji s nim spolecne cile-

   Smazat
  2. Nemusime ani zkoumat, kdo ridi Hermana ale nechapu ty pitomce, kteri mu dali hlasy.
   Prosazovat vyznamenani pro pribuzneho,pro toho, kdo byl kratky cas v koncentraku.
   Takovych bylo statisice, podle Zidu nejmene 10 milionu, kdyz 6 milionu to neprezilo ale takovy kruty rezim a p.Brady to nejen prezil ale dozil se vysokeho stari ve zdravi, i kdyz tam trpel a mozna nemel nekolik mesicu co jist.Znam mnoho takovych a je jim pres 90.

   Smazat
  3. Sobotka to necha na nedeli a tu ma celej rok...

   Smazat
 2. Co ale ti co naletěli Hermanovi,aniž by si cokoliv ověřili.Jak takoví bezcharakterní člověk může bít děkanem,profesorem,hercem,dokonce poslancem,senátorem.

  OdpovědětSmazat
 3. To jsem tomu,omlouvám se za hrubku.

  OdpovědětSmazat
 4. Hermann je černoprdelnická svině.Celé to bylo dopředu připravené s cílem dehonestovat našeho pana prezidenta!!!!Hlavně už tu svini NEVILIT!!!

  OdpovědětSmazat
 5. jako chcete, aby nad tim meditoval křesťan Sobotka??
  no s Pánem Bohem

  OdpovědětSmazat
 6. Představte si, že by třeba ministr průmyslu povolil podnikům porušovat sankce proti Rusku. A pak by jako Herman prohlašoval: "„Odmítám, že bych porušil nějakou dohodu a odmítám diktát USA nebo jakékoliv jiné země.“ Jestlipak by ho neroztrhali na kousky titíž lidé, kteří dnes tak ohnivě hájí Hermanovo "právo na svobodu svědomí"? A co by na to řekla US embasy? Bylo by jí to jedno? Na tom vidíte, jak pokrytecké je chování pravdoláskařů.
  Ve skutečnosti za jejich jednám je strach. Strach z toho, že se lidé začnou ptát, jak je možné, že se komunistická Čína rozvíjí takovým tempem, zatímco kapitalistický Západ přinejlepším přešlapuje na místě. Podobný strach z příkladu je i motivem nenávisti k Rusku, které se včas rozhodlo, že nechce být jen kolonií. To je ten pravý důvod. Ve svém zastydlém myšlení si to obhajují tím, že jde o komunistický stát, kterým ale už čtvrt století není.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I ty sankce proti Rusku jsou podivné, protože platí poněkud selektivně:
   Vesele se staví North Stream II, Gazprom k tomu koupil zas kus významného plynovodu v SRN, EU vypouští satelity systému Gallileo ruskými raketami Sojuz, úspěšná US raketa Antares, která vynesla náklad pro ISS, má ruské motory RD180, rovněž rakety Atlas mají tyto motory, Boeing by bez ruského titanu mohl výrobu letadel rovnou zabalit...

   Smazat
 7. Klást otázku uvedenou titulku stávajícímu premiérovi ČR je, promiňte tu parafrázi jadrného úsloví, jako ptáti se hovna, zdali ze sebe laskavě nechá uplést třeba bič. Nejsa patřičně vzdělán v přírodních vědách, nechci lehkovážně užít přirovnání s amorfními látkami/slizem.

  Co mne skoro zaráží víc, je toto: Dle článku na PL http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/To-co-Herman-k-Cine-si-nedovolil-ani-Obama-soptil-na-Prime-Zaoralek-Dela-ze-sebe-hrdinu-ale-udelal-nam-mezinarodni-ostudu-460596 Zaorálek "soptí" na Hermana.

  Skutečnost, že Zadolárek "soptí" na Daniela Hermana Franka, svědčí o jediném: jejich sponzoři a řídící orgány "tam někde" nejsou ve shodě. To může sice obecně vypadat jako potěšující, ale: nemlich taková je přeci situace na Ukrajině.

  Potěž votěž. Jako by nestačil pokus o malý český majdánek, byť zatím na úrovni předčasné politické ejakulace nejúspěšnějšího českého hazardního hráče.

  V Ratata

  PS:
  Pjakina poslouchám a beru většinou s výhradami, ale na hádku těchhle dvou paviánů ta jeho teorie "globalščiki x státní elity" fakt sedí jak zadek na hrnec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pro 15:17 - já Pjakina poslouchám pravidelně a musím říct ( napsat), že i když jeho závěry se mi někdy zdají dost uhozené, tak ve velké většině mu čas dává za pravdu.

   Smazat
  2. 15:17 Zaorálek nemohl tak snadno "bučet se stádem" jako Sobotka a Hamáček, kteří Hermanovi ještě dali "cukříček" ve formě parlamentních medailí pro strejdu. Zaorálek totiž sjednal tu mezivládní dohodu s Čínou, kterou Herman vědomě porušil. Sobotka s Hamáčkem mají jediné štěstí, že podepsali "dopis čtyřky". Jinak by byli pro zahraničí stejně nevěrohodní, jako je Herman.

   Smazat
 8. Herman je podlý křivák a usvědčený lhář, o tom není pochyb, ale o to více nechápu, že se najde tolik lidí, kteří tomuhle výškrabku jsou ochotni naslouchat a dokonce tleskat. Musím si prostě přiznat, že existuje hluboká propast mezi nimi a mně podobnými. Poslední mosty se hroutí...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O takové mosty netřeba stát. Premiér by měl vědět, kdo stojí na druhém konci podaného lana a podle toho se umět správně rozhodnout. Podívejte se na to z druhé strany. Jednak to nebyly tisíce, kromě hrstky vymytých mozků, dále tam byli náhodní zvědavci, taky turisté a cizinci. Většina přihlížejících neměla tušení k čemu byli zneužiti. Údajně byli pozvání a sváženi za účelem prohlídky sváteční Prahy. Někteří z nich se domnívali, že se jedná o kulturní uvedení s hudebním doprovodem patřící k svátečnímu večeru. Jediní, kdo se provinili byli samotní učinkující, ale to se od komediantů pod vedením vlastizrádce přece dalo očekávat. Další tah je na premiérovi.

   Smazat
 9. Daniel Herman zatím tají, o čem si s dalajlámou povídali. Nebo jen mlčky meditovali?
  Jelikož to Herman podle všeho dělal v pracovní době, měl by podat zprávu alespoň na zasedání vlády.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:28 Na trucoslavě přece jen něco prozradil. Prý spolu byli v kapli Nostického paláce (sídlo ministerstva kultury) a tam dalajláma "otvíral průduchy ducha a duch zavanul". Doufám, že to už stihli vyvětrat.

   Smazat
 10. Ještě ani nedozněla aféra a už je výzkum preferenci, který poprvé snad v dějinách dává před socana komouše. A vrací Okamuru do hry.

  OdpovědětSmazat
 11. Je jen jedna cesta. Hermanna odvolat z funkce ministra, jinak utopí celou vládu a Českou republiku. Není na co čekat! A pokud se prokáže jeho trestná činnost, tak zbavit imunity a předat orgánům činným v testním řízení (podrývání suverenity státu se sudeťáky nebo podpora terorizmu - někdo na něj už něco v tom smyslu vyhrabal). Je třeba konat a zjistit pro koho pracuje! To není normální!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. (Anonymní 31.října 2016 16:48)
   Pan Baťa nepíše jen články:

   http://czechfreepress.cz/jiri-bata/trestni-oznameni-na-ministra-hermana.html

   Smazat
  2. Já občan České republiky DĚKUJI panu Jiřímu Baťovi za podané trestního oznámení s jehož obsahem se plně ztotožňuji. L.

   Smazat
  3. Hermann je neodvolatelný, protože ve vládě zastupuje říšského protektora. Sr..botka si proti němu nedovolí ani ceknout, protože by v takovém případě do týdne ve funkci skončil.

   Smazat
 12. Herman veřejně u sudeťáku ventiloval svou vizi o
  likvidaci samostatného českého státu a připojení
  k Německu.Z tohoto důvodu požádám premiéra,aby
  navrhl prezidentovi odvolání Hermana z funkce
  ministra kultury.Člověk,který chce likvidovat svůj
  stát tam nemá co dělat.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Herman ve sládě připomíná Karolínu Peak - taky neřízená střela se svými zájmy. Ale vsadím se, že Sobotka žádost o jeho odvolání nepředloží.

   Smazat
  2. (Anonymní Petr Majevský 31.října 2016 17:07)

   1) Daniel Herman je hajzl přinejmenším kalibru Petra Nečase - ale "vizi" o jaké mluvíte "u sudeťáků" neventiloval. Tady si to můžete ověřit v jeho projevu z 15.5.2016: http://www.sudeten.de/sudpresse/up/16_ST_Herman.pdf

   2) Nadace Hannse Seidela, kde měl PODLE Parlamentních listů 24.10.2016 říci, že
   "čistě TEORETICKY bychom mohli být jednou ze spolkových zemí" nepatří Sudeťákům, ale bavorské CSU. Další internetové servery pak větu v této podobě převzaly. (Herman to ve sněmovně v odpovědi Marku Černochovi koriguje a tvrdí, že řekl
   "že kdybychom se na to dívali čistě ekonomicky, tak bychom mohli být jednou ze spolkových zemí". - Při známém lajdáctví PL je klidně možné, že v tomto bodě říká pravdu. Já ovšem žádný rozdíl mezi oběma verzemi nevidím.)

   -- Smutnou skutečností přitom je, že "čistě ekonomicky" jsme mnohem MÉNĚ než jednou ze spolkových zemí. --

   3) Docela by mne zajímalo, když už tu máte jako obvykle svalnaté řeči, jakou cestou a kdy se chystáte na premiéra obrátit. (Zatím se na něj, pokud vím, v téže věci obrátil Vojtěch Filip.)

   Smazat
 13. Nástup české garnitury euroatlantických nacistů je realitou. Nedivme se, že se stále častěji "dole" ozývá ZLATÝ SOCIALISMUS. A bude podstatně hůř, náckové mají velké hmotné i brachiální zastání u Velkého bratra za Velkou louží. Nevěřím, že se podaří mobilizovat občany k vlastní záchraně. Jestliže USA zorganizované tzv. pražské jaro a okupaci NATO předešla Varšavská smlouva, dosáhlo se pro Evropu a i Svět dalších 20 roků jakéhos - takéhos míru. Pokud r. 1989 naše šmirglová pseudorevoluce neskončila humanitárním bombardováním, bylo to pro nás vítězství. Pak série barevných, jarních a majdanových kontrarevolucí a pučů, organizovaných USA za asistence NATO už nebyly pro občany mnoha zemí tak šťastné, naopak skončily pro miliony občanů katastrofou. USA a NATO se podařilo okupovat půl tuctu zemí, rozvrátit jejich ekonomiky, povraždit miliony civilistů a z dalších milionů vyrobit kolonisty Evropy. A za to vše nesou odpovědnost i naši pravdoláskaři, kteří tomu všem freneticky stále tleskají. Obávám, se že ale nad nimi, svými kolaboranty, drží ochranou ruku nejen Pentagon a že snahy o jejich umravnění mohou skončit i pro nás poučením, jak vypadá humanita viděná z bombardérů či i jen přes dalekohled ostřelovačů. Nechť je nám v tomto Bělehrad i Majdan připomínkou.

  OdpovědětSmazat
 14. Renomovaný americký komentátor a analytik Erik Best nazval události posledních dnů jako "operace Brady" a naznačuje, že Herman když vystupuje tak sebevědomě, musí mít podporu v zahraničí, snad německé tajné služby, která jedná vždy v součinnosti s americkou. Tento žid, která sběhl ke katolické církvi, tam udělal kariéru a pak se kvůli milence nechal zbavit kněžství, aby se stal antiagentovým fanatikem, pak se přimkl či byl dosazen k lidovcům a katolický klérus získal poprvé od Plojhara svého zástupce přímo v české vládě, byl vždy agilní v sudetoněmeckém hnutí, kdy sudeťáky považuje za "milé krajany", takže to napojení do zahraničí by dávalo logiku. Teď už se zcela odhalil a jestli zůstane ve vládě, jejíž politiku vůči Číně bojkotuje i za cenu lží s tím vyškrtnutím strýce ze seznamu vyznamenaných, tak budeme blízko k občanským nepokojům, nejen neklidu, ke kterému vyzývá oblíbenec všech režimů Bartoška.

  OdpovědětSmazat
 15. Smrdí, smrdí, smrdí, Hermanovo prdí, jak kulturu tvrdí.

  OdpovědětSmazat
 16. Sobotka je druhý Nečas.
  Likviduje preference vlastní strany.
  Měl "průducha ducha" odvolat už po návštěvě sudeťáckého sjezdu i za cenu pádu vlády.
  S flánďáky se do koalice prostě nechodí, to si ten trouba měl uvědomit.

  OdpovědětSmazat
 17. Já jsem se zamýšlela nad údajným telefonátem panu Bradymu od pana Forejta. Kdybych chtěla celou tuto kauzu narafičit, prostě bych zvedla telefon (tedy kdybych byla muž), zavolala bych do Kanady a manželi Bradyovými uvedené informace bych poskytla. To, že je hlas v telefomu údajně ujišťoval, že žádný dopis nenásleduje a že se všechno dovědí, až přiletí do Prahy, to je krajně podezřelé. Takže podle mě pan Herman tohle právě udělal. Pak se sešel oproti nepsané vládní dohodě s dalajlámou na svém úřadě a vyprovokoval Čínu k odmítavé reakci, kterou se čtyři představitelé politické špičky snažili uklidnit tím tolik omílaným prohlášením. Pan Babiš nebyl na předávání státních vyznamenání, ale jeho poslanci teď táhnou s lidovci( ti se postavili za Hermana). Pan Babiš je v těchto dnech neviditelný. Mohlo by to být tak, že se lidovci spojili s Babišem a STAN, aby odstranili a kompromitovali skomírající ČSSD? Má to logiku, nebo mi už z toho šibe? Dalším krokem by bylo zrušení přímé volby prezidenta, a měli bychom po ptákách. Protože o to teď tady jde, prezident je jedinou překážkou toho, že nás takzvaná západní civilizace úplně nespolkla, jeho osoba reprezentuje odpor jeho voličů proti deformovanému kapitalizmu západního střihu, nechceme ty migranty, které nám chtějí vnutit, je tu odpor proti smlouvě TTIP, proti přijetí eura, prostě se bráníme, abychom nedopadli jako Řecko. Před pár dny tu někdo jásal, že malinké Valonsko koplo pod stůl CETU. Já jsem hned napsala, že bych byla opatrná a že západní peníze, případně pohrůžky zmohou mnoho proti tak malé části tak malé země. A je to tu, CETA byla podepsána, ocasy staženy mezi nohy, uši svěšeny. Jak obrovský nátlak tam asi byl, si dokážu představit - nechceš, tady máš prachy. Nechceš? Máš rodinu, děti, rodiče, ženu? Nebudeš je mít. A šmytec. Zdravím Pavla

  OdpovědětSmazat
 18. Milá Pavla.
  Perfektní,souhlasím.
  Jen mě napadá,že tato Hermanovu intrika byla domluvena s více osobami.Ta okamžitá reakce,dávat jiné vyznamenání,udělat truc oslavu na Staroměstském náměstí,to jen dokazuje.Už se u té policejní reorganizace předvídal sesazení Sobotky,Babiš vyhrožoval odejitím ANO z vlády,pak rychle vychladnul,ale napsal jsem,jak dopadnou krajské a senátní volby,podle toho se zachová Babiš.Proto i to sbližování s KDU-ČSL,aby měl u toho pomocníka.Už teď tvrdím,Sobotka svoji úlohu splnil,že sním půjde do háje i ČSSD je také jasné.Někdo pořád tvrdí o Zemanově pomstě vůči ČSSD,ale ani nemusel tomu moc pomáhat,Sobotka to zařídil,jen mnozí členové ve vedení ČSSD to nepochopili.Ono to začalo už pučem Sobotky na Haška.Jako doklad toho co se dělo,potvrdil Zeman zavřením hradních dveří Chapirovi.
  zemedelec.
  Pavla,myslím si,že jste přispívala i na blogy Akt.

  OdpovědětSmazat
 19. pokud tam bude tahle vlada tak se nic nezmeni

  OdpovědětSmazat
 20. K přispěvateli 8:49: nepřispívala jsem nikam jinam než sem na NR, ale k tomu mému včerejšímu psaní ještě dodám: podívejte se na dnešní Parlamentní listy. Pan Banáš tam má výborný článek a hned vedle je anketa: budoucí vláda KDU-ČSL a ANO a STAN - tedy přesně jak jsem včera psala. Tohle by byla obrovská katastrofa! To, že se Babiš na svátky ztratil, není samosebou. Doteď mi tolik nevadil, ale nyní musíme udělat vše pro to, aby jmenované strany ve volbách propadly. Zdravím, Pavla

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.