Reklama

čtvrtek 27. října 2016

Nenašel by se pro pana Bradyho Řád zlaté vařečky a šunky zlaté?

Jaromír Petřík
27. 10. 2016      JaromírPetřík
Šaškárny s udílením medailí, klíčů od měst a oceněními pro pana Bradyho gradují. Poté, co si pan Brady dupnul, že medaili od Zemana nechce, ale chce jinou, tak se představitelé Pražské kavárny mohou přetrhnout s jejich udílením.
Tato tragikomedie, v níž se pan Brady stal hlavní celebritou, spěje ke svému vrcholu. Místo, aby pan Brady vynadal svému synovci Danieli Hermanovi, který celý tento trapas způsobil ve svém protizemanovském tažení, tak se nechal vtáhnout do politických hrátek Pražské kavárny, která ve svojí nenávisti proti našemu prezidentovi Miloši Zemanovi používá ty nejpodlejší metody.


Nechápu, proč „kauza Brady“ neskončila ve chvíli, kdy tři Hermanovi svědci - dva ministři a slovenský velvyslanec, jeho tvrzení popřeli.
U normálního soudu by se kleplo kladívkem a tím by to skončilo. U veřejnosti by navíc došlo k pohoršení, že ministr chtěl protekci pro svého příbuzného.
A zvláště potom, když kanadská ambasáda sdělila, že žádný dopis ohledně ocenění pana Bradyho nedostala, tak z toho Daniel Herman vyšel jako usvědčený lhář.
Místo, aby Daniela Hermana jeho příznivci odsoudili za to, že lhal, tak naopak ze lži obvinili všechny kolem sebe a nejvíce prezidentskou kancelář.
V ČT, kterou Pražská kavárna zcela ovládla, spustili hysterickou mediální kampaň bez pravidel, a poté co se pan Brady nechal slyšet, že od Zemana medaili nechce, tak z něj „vyrobili“ celebritu zavalenou nejrůznějšími medailemi, řády a klíči.
Je to až ponižující, k jakým politickým hrátkám se pan Brady nechal zneužít.
Místo, aby po zjištění, že jeho synovec Daniel Herman lhal, tak škemrá o medaile a klíče měst: https://www.novinky.cz/domaci/418852-brady-dostal-od-sobotky-medaili-karla-kramare-premier-se-pustil-do-prezidenta.html
http://zpravy.idnes.cz/jiri-brady-adriana-krnacova-oceneni-klic-od-obce-prazske-pjk-/domaci.aspx?c=A161026_092208_domaci_pku
http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/jiri-brady-prijal-nabidku-na-oceneni-od-olomoucke-univerzity-20161024.html
Dovolím si zveřejnit příspěvek od Petra Zemana, který mne inspiroval k nadpisu článku:
Mě to připomíná pohádku Pyšná princezna!! Ještě řád zlaté vařečky, nebo šunky zlaté, by tam pro pana Bradyho, Sobotko nebyl?? Případně též řád myšího kožíšku!! Aby měl řády tři!! Pan Kovařík byl BOREC!! Čest jeho památce!! Ale tohle je HODNĚ UBOHÁ KOMEDIE, S HODNĚ ŠPATNÝMI KANDRDASY!!!“
Ano, do role kandrdasů se dostali účastníci těchto nechutných hrátek vyprovokovaných protagonisty Pražské kavárny, jejichž jediným cílem je odstranění Miloše Zemana z funkce prezidenta a jeho příznivců z veřejného života.
Stále více přibývá důkazů, k jakému vydírání a terorizování se uchyluje skupina lidí kolem "křesťanských Evropských hodnot" jako Gazdík, Gabal, Langšádlová, Herman, Němcová a další, pokud občané nevyjí s touto smečkou.
V rozhovoru s Karlem Hvížďalou toto přiznává i Jiří Suchý, který nedávno oslavil pětaosmdesáté narozeniny. Byť je přímo nejmenuje, říká, že ti, co lustrují a vyhrožují, ukazuje naše státní, veřejnoprávní televize v přímém přenosu. Komunistický teror se nám navrátil - z opačné strany, byť si neříká komunistický, ale západní, s Evropskou přidanou hodnotou!
Takže se nechejme překvapit, jak zítra proběhnou oslavy 28. října, které se Pražská kavárna rozhodla stejně jako loni i předloni použít proti prezidentovi Miloši Zemanovi.
A jsem zvědavý, zda panu Bradymu dojde, jakou roli v tomto antizemanovském tažení hraje.

Křišťálová Lupa 2016

41 komentářů :

 1. Je to chudák, který neví která bije.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Exkluzivně: V Česku byla spuštěna zpravodajská hra proti prezidentu republiky! Kauza „Brady“ nabírá děsivých rozměrů. Terčem je kromě Zemana už i TV Prima!
   http://aeronet.cz/news/exkluzivne-v-cesku-byla-spustena-zpravodajska-hra-proti-prezidentu-republiky-kauza-brady-nabira-desivych-rozmeru-tercem-je-krome-zemana-uz-i-tv-prima/

   Smazat
  2. Erik Best: Hra podpořená z ciziny. Herman, Soros, Horáček...
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Erik-Best-Hra-podporena-z-ciziny-Herman-Soros-Horacek-460253

   Smazat
  3. Moc se mi libilo , kdyz jsem s rodici navstevoval cirkusova predstaveni a mlatil se smichy, kdyz vybehli klauni a kriceli.."pane zediteliiii"pomoooc!! a bezhlave behali kolem a bedovali az beda , na place , snazili se nesikovne napodobovat artisty a s takovym nadsenym usilim ,az zakopli o sloup a cast cirkusu jim spadla na hlavu....

   Smazat
 2. Pane Davide,nejsem sympatizant typů politiků jako je Zeman,Herman,Babiš.
  Nicméně váš web Nová republika stejně jako ostatní média bez ohledu na to na jaký straně sporu či zájmu stojí značně přehání.
  Letošní oslava 28. října se mění v soukromou bitvu mezi Zemanem a některými jeho politickými odpůrci.
  Miloši Zemanovy ani Danielu Hermanovi nikdy na pracujících a běžných občanů nezáleželo ani nezáleží.
  Běžte konečně s celým ZEMANEM I HERMANEM do prd... !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:32
   Prosím neurážej pana Davida a pana presidenta si neber do své hnusné držky. A do Pr.. jdi ty.
   Václav

   Smazat
  2. Pisatel předvedl své mentální a mravní hranice. Nevím kdy a kde Zeman v debatách s občany se nezachoval proobčansky. Naopak ze zcela zřejmé, že nositeli štvanic proti Zemanovi, stejně jako kdysi těch dřívějších proti Masarykovi a Benešovi jsou lidé stejného bezcharakteru. Také Čapek si jich na sklonku života užil. Jejich cílem není zdaleka právě jen Zeman, ale národní a občanská sounáležitost, trnem v oku je jim porozumění mezi lidmi. Proto mír, pravdu, poctivost atd. posílají, jak ten pisatel výše, kamsi. Proto hanobí a zadupávají masarykovské "Pravda vítězí". Oni jsou praví pěstitelé teroru, byť s límečkem a v rukavičkách. Oni jsou rakovinou Světa s prstem na spoušti raketových nosičů atomových bomb. Jim září oči již samou představou, že, podobně, jako jejich učitelé za 2. světové války budou šmahem vraždit statisíce civilistů teroristickým bombardováním - i Praha a Brno si přišlo na své, starší si pamatují. Ostatně 6 milionů povražděných židů - to je pro tyto lidi prkotina, oni se mohou pochlubit svými dědy a pradědy, kteří dokázali povraždit na 170 milionů indiánů a nebo třeba při honech na otroky v Africe 9 milionů "černých". To byla škola, to byly dějiny! To je jejich hrdost a radost. I doba Temna u nás ve srovnání s tím trochu bledne. Zdecimování české populace při násilné rekatolizaci tehdy o třetinu, co to je? Dnes úspěšně, díky našim politickým a vojenským fýrerům, jako národ vymíráme a prý ale máme šanci, že budeme moci dožít v rezervacích - jako Indiáni.
   Tak tedy občane, nezapomeň, koho máš volit. Kdo stojí a stál na straně občanů, kdo je čirou obětí českých politických hyen a jim přizvukujícím b-učenců a hýkavců. Nepadej na zadek při jejich medových řečech, strhni klapky z očí a vyjmi špunty z uší.

   Smazat
 3. Krausi,Liško,Štěpánová a ostatní blbečci. Je mi vás upřimně líto. Musíte skákat jak teplouš z ambasády píská. Vezměte si příklad z pana Bradyho. Před týdnem k nám přijel z Kanady, coby instalatér a domů se vrací jako světová celebrita.

  OdpovědětSmazat
 4. Prezident Zeman je právoplatně zvolen v přímé volbě prezidenta. Lidé, kteří se podle toho nechovají, by měliu být potrestáni. Když obyčejný člověk před volbami pomaluje bilbord neoblíbeného politika, jde do vězení a v tomto případě banda rádoby intelektuálů řádí hůř než bandité a oni jsou ti, kdo rozděluje národ. Hanba vám, nejste žádní umělci a už vůbec ne kulturní elita - vy totiž žádnou kulturu nemáte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Zvolili jste mne diktátorem!" ? Nepochopil jsem,proč by si prezident Česka zvolený většinou voličů Česka v přímé volbě při demokratické Ústavě a při většinové účasti ve volbách měl právo dělat si co chce a třeba proti vůli lidu,který ho zvolil. Prezident Česka je odpovědný lidu,který ho zvolil a získal mandát lidu k výkonu funkce prezidenta Česka jen pro výkon jeho (toho lidu Česka) vůle,tedy k tomu aby ho reprezentoval,respektive zastupoval a hájil. Každopádně, jednat ze své funkce proti vůli lidu nesmí a ,ostatně, nikdo lidem zvolený.

   Smazat
  2. Pro 16:21 nesnažte se to pochopit, je to evidentně nad vaše síly. Pusťe si raději krtečka.

   Smazat
  3. no tak uvidíme koho si lid v prezidentské volbě za rok a půl zvolí. snad nedoufáte že to bude profláklej miliardář a falešný hráč s krycím jménem Sázkař. zítra zahajuje svou kaňpaň, běžte se podívat. od doby co zemřel Hapka nevyplodil jedinej text. Textař Horáček...

   Smazat
  4. 16:21 - kdyby to cos sesmolil platilo, debile, tak dávno nejsme v EU, natož v NATO ...

   Smazat
 5. Holčičko, proč pláčeš?
  Pláču za pana Bradyho.
  A jak dlouho pana Bradyho znáš?
  Už tři dny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem zvedav jestli dostanou pokarani , nebo rakoskou od reditele vsichni ucinkujici svetoznameho Cirkusu jmenem Ceska Vlada za nepovedene frasky. 1/ Vseobecne hlasovani pri volbe presidenta. A Brady. 2/ Za Kandidata dosazeneho, ktery odpuzoval nejen na prvni pohled ale i na druhy a treti. S historii plnou imbecilnich zlodusnych a podlych taskaric v zajmu zahranicnich loutkaru...A take zpusobil zadluzeni cirkusu na vecnost. A cini se taky i zcela zcirkusovanej hlavni frasky ministr , HERR ,hergot , doneweter , uber alles sudetes ,jo Herman...Topra docasna taky cech ....Jawohl. A Brady. Taky ceska jako poleno...Lecos lohl i tu medajli chteli votocit...i se sperhakem !!
   Cirkus se pak zhrouti pod natlakem loupezniku, kteri se jej chteji zmocnit i kdyz po vystoupeni v hlavni manezi zvanem Velka Vatikanska Vydridusnost , maloco jeste zbylo.
   Obchazi dale cirkusem podivne ,loudici , poradenske do cirkusovych zalezitosti zvanici hojne take strasidlo zvane DavajLama , naval vsechno co zbylo , sem poslanej primo z vedeni a jde z nej mraz a deti drkotaji zubama...
   Pac je proslulej terorisovanim a ozebracenim vlastnich obcanu tibetskych, v zajmu Predsedy zase jineho cirkusu . A kteri /ti obcane tibetsti/pro nedostatek jidla nevystupuji nikde a nikdy...ani vubec. Ale DavajLama je zastupuje a bojuje za jejich okupaci a zotroceni furt pryc. Aleluja...

   Smazat
 6. Ten všemi střežený poklad jsou smlouvy s Čínou. To je oč tu běží. Čína obsadila Tibet, který považuje za své území. Dalailáma je ikonická osobnost ztělesňující všechna nebezpečí pro zachování tohoto stavu. Proto je preventivně vyčleňován z politického života. Jaké jsou skutečné podmínky pro samostatnost Tibetu, to vědí jen odborníci, laikům a politickým představitelům je předepsáno nad tím nepřemýšlet, nepátrat po existujících anebo neexistujících podmínkách samostatnosti Tibetu. Požadovat po Číně, aby se vzdala svrchovanosti nad Tibetem ze svého vlastního rozhodnutí by jistě bylo naivní. Nevzdáte se něčeho, co vám tak snadno může patřit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kdy vlastně ten Tibet měl bejt samostatnej?

   http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/neco-malo-o-tibetu

   Smazat
  2. Historie je stejně jistá, jako nezměnitelná. O budoucnosti víme jen to, co si o ní umíme myslet.

   Smazat
 7. Brady by mohl v české kultuře nahradit Járu Cimrmana!

  OdpovědětSmazat
 8. 14:45
  V čem Václave Dvořáku, Miloše Zemana a jeho bývalého stranického kolegu z ČSSD Ivana Davida vulgárně urážím ?
  Už jsme si zvykli na to,že mít právo na jiný názor než má např. autor článku,nebo tvůrci webu NR se zde rozhodně netoleruje.

  OdpovědětSmazat
 9. Pan Brady je vlastně takový Václav Havel a Dalajláma dohromady.

  OdpovědětSmazat
 10. Her Herman má dvě brady
  Což není případ pana Brady
  Copak ty tam Herman vzadu,
  vystrkuješ na nás Bradu.
  Já přiznávám, že jsem kolaborant
  z Landsmanšaftu přicházím k vám.
  Vaše země bude teď má
  německým řemenem po zádech dám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A já jsem z Marsu
   Mám dvě tlamy
   Tzn. i dvě brady

   Ty jseš jenom jednohubka
   Proudem teče Poděbradka

   ..dědek přijel do lázní
   ..snad se z toho nezblázní

   A prej je to starej Rošťák
   Propad roštem v Aušwic
   Říkal mi to pošťák..
   l.o.l

   Smazat
 11. Poněkud expresivmí, ale výstižné.

  http://leva-net.webnode.cz/news/herman-se-dozvedel-ze-brady-vyznamenan-nebude/

  Heriot

  OdpovědětSmazat
 12. Pan Brady z Kanady, přiletěl k nám pro řády.
  Všichni pražští neřádi už si stoupli do řady, aby mu ty metály, pěkně na hruď připjali. Jen od prezidenta nedostal ten řád, neb s pražskými neřády není kamarád. :-)

  OdpovědětSmazat
 13. Oni patri ZAVRIT vsichni, kteri na podiu Jana Krause vystupovali ! T.j. hnus co predvedli.

  Chcete jineho prosidenta, tak pockejte do voleb !
  Nemate sanci, vy protidemokraticti kreteni.

  Zaujala me vsak jedna zvlastnost.
  Co to tam proboha zerete, ze jste zjevem tak strasne skaredi. Vzdyt vy nepatrity ani do Evropy, vy opicaci.

  Zeman musi kandidovat jeste jednou a to POVINNE i kdyby nechtel !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 14. Nazdar KRA.SAVČE : 16:02
  My tu žerem co se dá, Killary, zemáky, slimáky..
  Já si teď kupříkladu uvařil TURKA ! ! !
  UFOun

  OdpovědětSmazat
 15. Jestlipak někdo řekl"strýčkovi" Bradymu,že jeho nezdárný příbuzný se cicmá s jeho katy.To asi ani netuší,nebo nevadí?

  OdpovědětSmazat
 16. Protože Herman a spol. jsou svině,budu taky.Jak to,
  že pan Brady přežil koncentrák,na rozdíl od svojí
  sestry a množství dalších?
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 17. Jenže, zas tak úplně jasné to není!
  Klidně to mohlo být tak, že Bradymu opravdu zavolali, ale nedali ho na seznam s tím, že ho tam doplní později, pokud se Herman nesetká s Dalajlámou. Sorry, ale Zeman je toho schopný, není žádný zásadový a čestný člověk. A tohle by byl celkem chytrý tah, který by odpovídal. Zeman se totiž drží stranou konfliktu, což je nápadné..V opačném případě Herman lže, a tím bych si nebyl moc jistý. Zeman vše bere osobně, a je zřejmé, že nemá žádné zábrany; netvrdím, že druhá strana je má, ale jako prezident se opravdu nechová: chová se i jedná jako průměrný člověk, který, s prominutím, prochlastal víc než půl života. Každý, kdo má osobní zkušenosti s takovými lidmi ví, o čem píšu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. blouzníš.. přečti si pozorněji protokol udělování řádů. když je uzavřen kontrasignací premiéra nelze jej měnit to za prvé a za druhé nelze udělic cizímu st. příslušníkovi bez přivolení jeho státu... nestalo se. tvoje zášť k zemanovi je příkladná.

   Smazat
 18. A co když Bradymu zavolali z nějakýho RADIA ?
  ..tak jak to tak ti huMORisti často dělaji : Hawdujůdu, jste pan Brady ??
  Vyhráváte MILIJóóónn.. račte si ho zítra vyzvednout na vrátnici 91,9 FM Lomoz !

  OdpovědětSmazat
 19. UFOune 16:13 !
  Samozrejme, ze jsem KRASAVEC proti nim !
  V Johannesburgu v obchodech byly za vylohou moje fotky vsude !
  Ale ani ve snu me nenapadlo, ze bych se mel zivit jako komediant. Muj zjev byl podtrzen kvalitou moji osobnosti.
  Byl jsem prinosem pro kazdou zem.

  Take piji Turka, ale delam ho Reckym zpusobem.
  Budes-li prikusovat Baklavu, tak z Tebe bude arabsky kozomrd. Bud opatrny ze vsim, co je z Middle East.
  Na stesti to tam bude brzy patrit vsechno nam Slovanum...
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 20. Dost bylo Hermana, ten by nás daroval hned sudeťákům.Na internetu je Petice za odvolání Hermana.

  OdpovědětSmazat
 21. A co petice za zastřelení Hermana, Horáčka, Kocába Štětináče, Němcové, Kollera, a dalších havloidních prasat?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Povolení k odstřelu štětináčů uděleno!

   Smazat
 22. Bratrstvo kočičí pracky se nám rozrostlo. Nově bych k němu zařadila Báru Štěpánovou alias Alžbětinu Prknářovou, řečenou HaHa- Bimbi, pravou ruku železné Podkovy Němcové. A ta zase panu prezidentovi nezapomene, že ji nejmenoval premiérkou ( to by tedy byla tragédie). Nevím, kdo všechno se na Staromáku prostituoval, ale doufám, že se tím pan prezident nedá rozhodit. Zdravím Pavla

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.