Reklama

čtvrtek 27. října 2016

Nenechte si ujít: Na TV Prima dnes fanklub propagátora církevních "restitucí" a Sudetoněmeckého landsmanšaftu Daniela Hermana

27. 10. 2016
TV Prima dnes ve 20.15 odvysílá pořad Jana Krause s Danielem Hermanem, kterého jistě rádi znovu uvidíte, stejně jako jeho strýce nestrýce pana Bradyho. Vedle nich se můžete těšit na celou plejádu hvězd z té naší kulturní fronty a řadu bývalých i současných politiků, po kterých se Vám jistě již stýskalo. Je dobré pořad shlédnout, aby bylo zřejmé o jaké osobnosti se míní ve své prezidentské kampani opírat Michal Horáček. 
Při "televizní krizi" vyjádřil svůj postoj nejlépe právě Jan Kraus slovy: "My vám tu televizi nedáme!" A televize je dosud jejich a jak je zřejmé, i TV Prima. 
Kdo chce vidět idiota, nemusí o přestávce do ředitelny.
Ivan David 

69 komentářů :

 1. Hermann - to je naprosto odpudivé amorální stvoření....pražskokavárenský povaleč,co nikdy nic pořádného nedělal.Viz jeho činnost v ústavu pro studium totalitních režimů.A Brady není jeho strýc!!!!!pouze vzdálený příbuzný.Je to past na Zemana a pokus opět ho dehonestovat!!Nic víc,stejně jako celá akce s Dalajlámou...A ještě se to práce H.pusinkuje se sudeťáckým vepřem Posseltem!!!Nežerte mu to,lidi...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Herman se dozvěděl. že Brady vyznamenán nebude - parodie Pád Třetí říše
   https://www.youtube.com/watch?v=snZ5dyJySc0&feature=youtu.be

   Vymazat
  2. Nejlepší je když stará vytřepaná treska Šiklová nazývá pana Zemana starým člověkem. Vážnost celemu trapasu dodával patřičně uvědomnělý režisér Mádl. Tolik imbecilů pohromadě se jen tak nevidí. Včetně publika, poněvadž jít na blba Krause muže také pouze blb.

   Vymazat
 2. Já si tento pořad raději v zájmu svého zdraví nechám ujít. O kreatůrách, včetně autora, které tam vystupují mám již dávno svoje mínění a to neměním.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To já si to ujít nenechám. Sice si musím nachystat svůj blicí lavórek, leta už jsem ho nepoužil tak ani nevím kde ho mám, ale bez něho to dnes nedám.

   Musíme přece vědět kdo je kdo, dobře poznat 5. kolonu, v nejbližší době to ještě bude houstnout, tak je nutné vědět na koho se nedá spolehnout.

   Dnešní sledovanost bude rekordní, přejme to Primě.

   Vymazat
  2. Nechci být prorok, ale myslím, že Krausova Šou zapůsobí spíše kontraproduktivně.A jestli si myslí, že po odvysílání zaplní náměstí našich krajů a měst alespoň ze setiny jako je zaplnil prezident(v tisícihlavém davu např. 6 kartářů atd.) při svých cestách, tak jsem na to opravdu ale opravdu zvědavý . Nemůžou na nás zkoušet to co na lidech v Americe. My zatím tak vypatlaný a vymytý mozky jako mají tam nemáme!

   Vymazat
  3. to 15:31
   Souhlas, také to vidět nemusím a aktéři jsou mi dávno známí coby odpudivé individua.

   Vymazat
 3. Tito lidé, kteří dnes předvedou na Primě svou agitku, žijí v bublině své důležitosti a nepostradatelnosti. Ale hluboce se mýlí. Dávají najevo svou nadřazenost a pohrdají obyčejnými lidmi. Považují nás za póvl, za lůzu, za vidláky, za mongoly.... a bůhví, jak nás ještě jmenují. Oni ale nejsou solí této země! Opustí-li nás, nezahyneme, opustí-li nás, zahynou! Opravdová elita národa nikdy národ neponižovala, naopak stála při něm zejména ve zlých časech. VK

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pak se člověk přestane divit i tomu Ádovi.
   Film "Už je tady zase" to popisuje velmi výstižně.
   Když ta nenasytná chátra s jarmulkama neví kdy přestat, dopadne stejně jako už tolikrát v dějinách.
   Konkurovat jim mohou už jen Pšonci. Ti přišli tiřkrát o území a svrchovanost a dělají vše, aby o ně přišli po čtvrté a definitivně jako icikové.

   Vymazat
  2. Jejich Jeruzalémský Rabín přeci veřejně prohlásil, že JAHVE daroval Gójim Židům k exploataci a stvořil Gójim v lidské podobě pouze proto, aby se Židé nemuseli bavit s dobytkem v jeho přirozené formě.

   Vymazat
 4. Viděl jsem ten úvod jak tam mluví ta Havlova fronta a je mi z toho špatně.Pořád stejní lidé neslovanského etnika a spousty jedu na prezidenta...Lidi pojdte se semknout a pojdte tu stoku zítra na ten Staromák humanitárně vyčistit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechci tenhle námět rozbíjet, jenom uvažuji, je to potřeba? Vždyť oni se postupně diskrediují!
   Chce to jenom vydržet, být ve střehu, hlídat manipulační techniky, poznávat a pamatovat si jejich exponenty, občas jim jenom plivnout do obličeje když někoho z nich potkáme (v Brně asi těžko).

   Jsou tak bohapustě lživí a pohrdavé vůči národu, že to nemají šanci dlouhodobě ustát.

   Ale jestli myslíte že je dobré tam jít, na škodu to asi taky nebude.

   Vymazat
  2. Nechoďte tam a nic zítra nečistěte. Proboha, na to se čeká!!!!!!!!!!!!!!

   Vymazat
  3. 15:32 Přesně k něčemu takovému provokují a stále ty provokace stupňují. Jsou obrovsky úskoční. Něco podobného napadne každého z voličů M.Z., kdo to dokázal celé poslechnout.
   Skvělý přehled kavárenského hnusu, pokrytců,sluníčkářů a havloidů a jejich slovních perel házených sviním. Hlupákům nehodným jejich lásky, kteří zavinili, že na hradě nesedí kníže.. Nepochybujme o tom, že jednoho z vyřčených cílů - přehlušit tou jejich svérázně ryzí a pokrytecky podlou antizemanovskou slušností, naši malost a trapnost, bylo a je již dávno zásluhou jejich mediálního monopolu dosahováno na 150 procent. Kdo ví čeho, jakého svinstva chtějí docílit. Zítra bude Staromák jejich. Nechme jim jej.

   Vymazat
  4. Ruml, Kocáb, Žantovský, slepice Táňa, co kandidovala na prezidentku, Macháček, Ledecký - přehlídka trapných výlevů. Ať si zazáří na staromáku a vychutnají aplaus od bezmozků. ČT z toho vytvoří protest národní fronty - jak zbavit prezidenta funkce majdanem - mejdanem politických nul.

   Vymazat
 5. Zajímalo by mě,co jim slíbili, nebo spíš -čím jim pohrozili, že tu žumpu nakonec budou vysílat.Ale něco zlého, pro něco dobrého- aspoň budou lidi v obraze, kdo je kdo.....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Však chovanec na ministerstvu propagandy pro ně už zřizuje speciální útvar na potlačení ruské propagandy. Asi je tam tlačenka, tak se vlastizrádci snaží.

   Vymazat
 6. Herman je prase. Fandím prezidentu Zemanovi on je skrovný nepodplatitelný člověk.Kdyby na něho něco měli,tak by to již dávno vytáhli. Protože nic nemají čím by do přitlačili tak vymysleli tento podraz. Večer na Primě ty kolaboranty uvidíme.

  OdpovědětVymazat
 7. Na jednu stranu bych pořad chtěla vidět, na druhou se obávám svého zdraví. Je to neúnosné co se děje vůči panu prezidentu. Ráda bych slyšela názor p. prezidenta, myslím si, že něco poví zítra v úvodu večera. Jsem ráda, že jsem dostala odkaz na tyto stránky, věřím, že tu budou pravdivé, rozumné názory.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám tady vždy pravdu.

   Vymazat
  2. .... na rozdíl od těch ostatních,samozřejmě,takže sorry,budete si mne muset vybrat.

   Vymazat
  3. Pepek ! 15:45
   To jsem rad, ze zde mame zase nejakou DAMU !!!
   Klonim se vam a posilam KVETINY !!!

   S uctou nick HOLONULU
   Cape Canaveral, US

   Vymazat
  4. Nemusíte se jí klonit,Honolulu,budete jí stačit jednou.

   Vymazat
  5. ..bohuzel uz se stalo, jsem jiz NAKLONOVAN !!!
   ( nerozumim tomu)
   nick HOLONULU svetloNos

   Vymazat
  6. To jsem zařídil já,kdybyste na ni nestačil,ale všiml jste si toho jejího vesmírného jména? Epek. Typicky mimozemské z nějaké vesmírné civilizace někde dost blízko Země.

   Vymazat
  7. Ženy mají tu přirozenou výhodu,Epek, že něco řeknou a pak už jen mlčí a slastně tropí. Nicméně,dovolte mi se pokusit s Vámi navázat kontakt: So,changh,des odiongh de sanadh chon i deng? Des a di onegh de sonich de san adagh?

   Vymazat
  8. Trpí,ne tropí,směji se slastně.

   Vymazat
  9. De choniongi das,Epek, so negedh chan a di gonigh. A das de giongh des o dasandh. Chongh,des a des de odeagh,dos a denegh,des adegh,chon de sanadh,de giongh. Enegh, do san des desendh,chon a deos? Dangh de san,odegh sonagh des a deos.

   Vymazat
  10. ..... Jestli alespoň trochu nerozumíte elfsky,jste asi ze Země,směji se,Epek.

   Vymazat
  11. III I II III I II III
   prominte mi ten carovny kot.. ...
   .. . . a jeste umim MORFEovku !!!
   Na Cape Canaveral mam jen mezipristani, musim dotankovat atd.
   Nick HOLONULU ! TAURUS z Plejad

   Vymazat
  12. Nešokujte ji,chudinku,Honolulu,už takhle to má dnes na přivítanou boží.

   Vymazat
  13. Plejády prý používají krátké čárky a dlouhé tečka,Honolulu, je to skutečně tak?

   Vymazat
  14. Proč se Vám vlastně říká Minotaurus,Honolulu?

   Vymazat
  15. 19:04..to proto ze jsem svezl Evropu na Ohonu slecno !!!
   Plejady a jejich roztomila kuratka mi vzdy pripomenou jasnou Jizni
   kriz a vlahy pohled a klin mulatek a mul tam dole v OHIO...

   Ja ted musim z domu, jsou 3 hodiny ( Cape Canaveral )
   ale po pulnoci jsem z5 , takze zasrano NASHLEDANOU ! ! !
   nick HOLONULU ( original )

   Vymazat
 8. Kraus je protizemanovský fanatik a svoji show již delší dobu využívá ke kampani proti prezidentovi (pokud nepropaguje sám sebe).Teď to asi vyvrcholí. I když tam měl někdy zajímavé hosty, už se na něho z tohoto důvodu nedívám.
  Pokud si stěžují na cenzuru, tak dokonalá cenzura je serveru www.tyden.cz, kde tvrdě vyřazují příspěvky které nezapadají do probabišovské linie, když Babišovi i tento server patří, se stručnou poznámkou "tato IP adresa byla vyřazena z důvodu problémových příspěvků". Nikdy se nenamáhají říci co tím rozumějí, proto tam také diskutujících ubývá.

  OdpovědětVymazat
 9. Zábavný pořad krauze, nebo politický sběr sviňot?

  OdpovědětVymazat
 10. Pokud byste přišli o duševní zdraví, dejte si tohle:

  https://www.youtube.com/watch?v=snZ5dyJySc0

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky. Skvělé :-)))))

   Vymazat
  2. "neboj,příští prezident bude Horáček" poprskál jsem obrazovku a zlomil jsem opěrátko židle. díky

   Vymazat
  3. dobře nadabované:-)

   Vymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 12. Netuším, co by mohlo přimět slušného Čecha koukat se na takovou zvrácenost?

  OdpovědětVymazat
 13. Pan Brady z Kanady, přiletěl k nám pro řády.
  Všichni pražští neřádi už si stoupli do řady, aby mu ty metály, pěkně na hruď připjali. Jen od prezidenta nedostal ten řád, neb s pražskými neřády není kamarád. :-)

  OdpovědětVymazat
 14. Vazeni , ja se ptám , proc Sobotka už nevyrazil Hermana z vlády , když jde proti politice vlády ! / Čína , dalajlama / Promiňte , není přece možné , aby to prase z KDU, sedělo a dělalo ministra kultury ??!! Herman je americký agent, sprostý lhář, nebo, černy satan ? On nám rozvraci republiku a my mu to jen tak dovolime ? On by nás rad viděl jako další spolkovou německou zemi a my mu to jen tak dovolime ??

  pistolnice

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sobotka? Blouzníte ?

   Vymazat
  2. Jasně pistolnice, republiku si rozvracet nedáme...
   :-)))

   Vymazat
 15. Kdo sleduje Pjakina,tak ten musí chápat souvislosti této připravené akce!!!Stačí sledovat toky peněz...kým že je dalajláma financován?proč jel Bělobrádek hned po volbách do USSA a z jaképak je strany?No a konečně kdopak dostane jaké grantíky z ministerstva propagandy a kultůry,kde sedí na prachách kdo?Je to hra lokajů a lokajíčků,aby naše republika držela hubu a krok... juanům tyhle matadoři moc nevěřej..oni radši čerstvě vytištěný obrázky s rozpůlenou pyramidou a vševidoucím okem!!!

  P.S.ten začátek sem viděl,ale větší blamáž nezažil...jen si udělejte obrázek!

  OdpovědětVymazat
 16. Viděl jsem to. Je to gejzír naivního patetismu, přebujelého patologického mesiášského syndromu, pokrytectví a narcisistní snahy opět se vidět na obrazovce, navíc v partě, kde všichni myslí a cítí stejně ...a mají se tak rádi:-)

  OdpovědětVymazat
 17. Dnes som videl show Krause s Hermanem i Bradym. V uvodu sa predstavila elita Češtva, Kocáb a spol. Počuvat tu elitu bol absolutne kulturny zážitok. Tolko slov o demokracii,jedna dáma tam povedala že Češi by mali Kníže na hrade a ted tam mají póvl.Potom tam zožal uspech pán s brilantnou poznámkou že Mentál na Hrade nedal Metál Bradymu na čo bol burlivý aplauz. Po skončení proslovu elity Českého národa Češi určite budu hodne brečet že ich nevedie táto elita. Keby niekto vytiahol nôž a ich porezal videl by tiect iba modru krv,tolko byvalej šlachty i kniežat spolu. Fakt zislo sa tam panoptikum Havloidnej žumpy... Narcistických narcisov,domýšlavych idiotov a mentalnych supermenov povzbudzujucich a tlieskajucich samych seba,aky su dokonalí a narcistickí. To je ta Havlova kulturna fronta. Čím väčší pablb,tým väčší výblitok z úst na adresu Českej republiky a Zemana. Tak Češi máte byt hrdý na tuto Havlisticku lúzu. A čo na to povie zahraničie ? Oni to majú viete kde ? Oni si myslia že v zahraniči niekoho zaujima Brady,Herman ? Ubohí Havlistickí narcisi.

  OdpovědětVymazat
 18. Akceptování svobody slova je důležité, takže každý má mít právo a možnost svůj názor, byť kritický, publikovat. Druhá věc je využívání, či zneužívání prostředí a prostředků k jejich publikaci. Pokud si pan Ruml vezme spacák a stráví s transparentem, který bude korespondovat s jeho sdělením národu, dva dny a dvě noci nekde na schodišti nebo na rohu pražské ulice, tak mi stoupne v ceně , nezávisle na tom, jaké sdělení jeho transparent ponese, ale zneužívání veřejných sdělovacích prostředků, či kulturních mítinků k prosazování osobních zájmů či názorů je špatné.
  Dovedu si ale představit mezní situace, kdy tyto férové přístupy už člověk nesleduje, kdy volí jakékoliv prostředky na něco upozornit, své obavy vyjádřit, poslat dál..Ta mezní doba aktuálně není kolem prezidenta, pokud je, tak se týká migrace a o té je ticho..

  OdpovědětVymazat
 19. Ktere prase zde pouziva muj podpis, nick honolulu ?
  Nenapsal jsem 16:59 a 15:45.
  Dam Te hledat hajzle a zaplaces. Uvazu Ti na krk nejhloupejsiho advokata ktereho najdu v Cesku a budes platit jak kdyby jsi mel alimenty.
  pravy honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten 15:45 přece napsala Epek,Honolulu, odkud jste se právě vrátil a byla ta cesta moc náročná?

   Vymazat
  2. Anonymní27. října 2016 17:48 v tv je jen herman kde je president aby se mohl vyjadrit? oni si myslej kdyz vlastnej media ze jim to budem zrat svoboda slova jen pro majitele medii

   Vymazat
 20. To po mě nechtějte, abych se na ten maras dobrovolně dívala. Přečetla jsem si o tom vše, co kdo v této hře napsal z obou stran, ale nejsem masochistka. Chci ještě požít, ne že mě z těch řiťolezů klepne. Vím o koho jde a stačí mi to.

  OdpovědětVymazat
 21. Na bandu hoštaplerů s americkým umělým úsměvem od ucha k uchu nejsem zvědavá. Dobrých filmů v TV je dnes jak šafránu a zrovna jeden dnes dávají na artu ve stejné době. To bude určitě příjemnější zážitek.

  OdpovědětVymazat
 22. Teď na TV NOVA zvrací pan "předseda" o údajné degradaci státních vyznamenání ČR tím, že je nedostal emigrant žijící pod 2. sv. války v cizině jenom za to, že má synovce v ČR ministrem; a "politoval" vyznamenané, že nejsou příbuznými kavárenských povalečů a zednářů, takže dostávají vyznamenání JENOM ZA PRÁCI PRO OTČINU, ZA ZÁSLUHY O ČR A O ČESKÝ NÁROD.

  OdpovědětVymazat
 23. Dnešní "antichartisté" alias "osobnosti proti malosti":
  Ruml, Kocáb, Šiklová, Macháček, Putna, Gazdík, Třeštíková, ?, ?, Kraus -
  ZÁZNAM UŽ VISÍ ZDE:
  http://www.showjanakrause.cz/

  OdpovědětVymazat
 24. Horáček=čuráček.

  OdpovědětVymazat
 25. No jo. Z úvodního článku pana doktora Davida jasně vyplývá, že osobnosti, o které se v kampani bude opírat současný prezident Zeman uvidíme zítra v přímém přenosu z Vladislavského sálu.

  OdpovědětVymazat
 26. A já se těším na zítřejší projev p. prezidenta Zemana z Vladislavského sálu, bude pro některé určitě hodně překvapivý.:-)

  OdpovědětVymazat
 27. Po dnešku už snad konečně vedení TV Prima tento pořad zruší.

  OdpovědětVymazat
 28. Nesympatický, slizký Kraus si pozval politické mrtvoly typu Rumla...Jsme divný národ. Řvoucí menšina, která Zemana nevolila stále více řve. Mlčící většina na to nereaguje, což je chyba. Měla by svého prezidenta hájit.

  OdpovědětVymazat
 29. Chyběli mně tam Z(S)tohoven. Asi byli zaneprázdněni šitím spodního prádla u příležitosti státního svátku. Škoda, hostů tak mohlo být 150. Přítomní v "šou-dva-tři" byli všichni voliči feudála, mávači červenými papírky nebo metači zkažených vajec na prezidenty - českého, německého, slovenského, maďarského. Suma sumárum Pražský výběr zloby a nenávisti. Prima jede.
  LadyAnn

  OdpovědětVymazat
 30. Viděli jste je,slejzali se tam jak švábi na pivo ja by měli naděláno v kalhotách hrůzou z toho co za svinstvo právě dělají s vytřeštěnýma očima. Jen ta koza Sˇtěpánová byla naostro neb ze sukně jí kapaly poslední zbytky rozumu.

  OdpovědětVymazat
 31. ty vole, tady je ale soubor jednoduchých lidí. Vezměte Zemana a běžte za Putinem. Pak nám všem bude dobře...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:34 - Trochu blbec, ne? Co sem leze se svou demencí?

   Vymazat
  2. musím sledovat, nepřátele republiky, kteří nás chtějí spojit s Ruskem a Čínou

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.