Reklama

.

.

neděle 9. října 2016

Není každé ráno sluncem zalité....Přesto stojí za to vstávat s odvahou jít ven...Dobrou noc Karel Gott znovuzrozený!(video)

 9.10. 2016    Redakce NR                       Země vstává
14 komentářů :

 1. Ta pisen ma moc pekna slova !
  To je jako kazani v New Age ! Oni tam tvrdi, ze zivot ma tendenci se menit kazdych 7 let.
  Ze clovek nikdy nevi, jaky pozitivni, ci negativni zvrat ho ceka.
  Proto se musi bojovat az do posledniho dechu. A to plati pro kazdy vek.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 2. Blahopřeji, povedlo se.

  OdpovědětVymazat
 3. Nikdy jsem si nemyslela, že bych byla tak moc zasažena osudem pro mě úplně cizího člověka. Ale Karel Gott celý svůj život dělá to co mu jde nejlépe, v tom drží trend a dělá to pro nejširší veřejnost. Po jeho nemoci jsem měla trochu strach si píseň pustit, aby se tam neztrapňoval, jako většina umělců v pokročilém věku, která si nedokáže přiznat, že zub času je už o jejich talent připravil. Ale né píseň je nádherná.

  OdpovědětVymazat
 4. Díky, krásné. Povzbudit potřebujeme všichni.

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuji také za písničku.
  hodně sil a vzhůru do života !:-)
  j.

  OdpovědětVymazat
 6. Mistr Karel Gott mě provází celým mým životem. Není to můj přítel ani kamarád, jeho politické názory ani osobní život mě nikdy(!) nezajímaly a nezajímají. Respektuji, uznávám a nesmírně si vážím toho, co umí a čím přispíval a jistě ještě dlouho bude do pokladnice umění naší země. Prostě je to pro mne Národní umělec, mistr, velká osobnost naší kultury a umění. Pane Gott díky za to, že jste mě celý život kultivovaně bavil a obohacoval kvalitním uměním.
  M.Radikowski

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je přesná definice profesního života pana Gotta.

   Vymazat
 7. Tak spieva veľmajster pán Karel Gott,je to nádhera.Nech mu dá pán Boh veľa zdravia .

  OdpovědětVymazat
 8. Tak spieva veľmajster pán Karel Gott,je to nádhera.Nech mu dá pán Boh veľa zdravia .

  OdpovědětVymazat
 9. Je to velký člověk, nepotřeboval se nikdy nikomu prodávat. Také přeji hodně zdraví a ať se mu daří. Skutečný umělec je dobrý za každého režimu. To co dnes hraje většina tzv umělců je prostituce a to je vždy placeno dobře.

  OdpovědětVymazat
 10. Karel Gott by si v tento moment zasloužil plnou náruč rudých růží a já mu je po internetu posílám. Písnička "ZEMĚ VSTÁVÁ ", nádherně zazpívaná. Děkuji Karle Gotte, že jste se rozhodl jít cestou, která jediná Vás dovede k cíli, budete opět koncertovat, budete opět tím nejdražším a nejcennějším, co tato republika má. Zítra máte svůj první koncert v MALOSTRANSKÉ BESEDĚ v Praze a já Vám přeji, ať tento, i když menší sál bouráte svými písněmi ! Vl.Froňková

  OdpovědětVymazat
 11. Alespoň jeden jediný článek ušetří ta sprostá vulgární smečka svých sprostot, urážek a oplzlého vzájemného napadání. Pan Gott je především čaroděj, když dokáže něco takového - jako je uklidnit a usměrnit český podřadný diskuzní póvl. Ten článek nahoře už takové štěstí nemá - tam si to diskuzní póvl zase vynahradil. Diskuze jsou důkazem lidské ubohosti. V minulém režimu jsme si to o svých spoluobčanech myslet nemuseli, protože nikdo neměl ani tušení, že lidé jsou vlastně jen frustrovaná hovada. Svoboda jim umožnila si frustrace navzájem vybíjet na diskuzích a tak se ptám - jsou ještě někde normální a slušní lidé? Nebo jsou už všichni taková pologramotná, sprostá hovada jako ta, která se slézají na diskuzích? Zlaté devatenácté století se svojí společenskou a mravní noblesou a my musíme žít v takovém hnusu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lituji Tě, že žiješ v hnusu. Já mám to štěstí, že žiji mezi lidmi, kteří sice nejsou vidět ani slyšet, možná přispívají na diskuzích, ale co vím jistě a byla jsem toho nejednou svědkem. když jde o zdraví nebo o život vždy nezištně a bez následného zviditelnění pomůžou.

   Vymazat
 12. Hezké pohlazení na duši. Tak ať se Vám, pane Gotte, nadále daří.

  OdpovědětVymazat