Reklama

úterý 25. října 2016

Nevyznamenaný strýček a spacáková krize: Co mají společného? Pražská kavárna opět útočí. Škody zůstanou. Shnilé plody nepolitické politiky. Každá špinavost se hodí: Po nás potopa. Malá kronika pravdy a lásky.

Petr Štěpánek
25. 10. 2016  ProtiProud

Petr Štěpánek připomíná čtvero útoků pravdoláskových sekerníků na naši politickou scénu a poukazuje na vždy stejnou taktiku jejich bojových operací.Nic se nezměnilo, vše je při starém. Jen přišla další z vln. Metody práce Lži a Nenávisti, které si u nás – bůhvíproč – říkají Pravda a Láska, jsou pořád stejné. Je to jako přes kopírák. Vždy se najde nějaká záminka, načež hoši a děvčata, co spolu mluví a co jsou rozesetí v různých politických stranách, médiích a neziskovkách, vystartují a jako na povel spustí kanonádu.

A pak to jede.

Noviny, televize, časopisy, internet – prohlášení střídá prohlášení, stanovisko střídá stanovisko, následují okázalá gesta a pózy, věční a stále stejní petenti se mohou upodepisovat, moralistický politický kýč kvete v té nejkoncentrovanější podobě.

Někteří občané jsou vůči jejich totalitní mašinérii imunní, ale na část veřejnosti to zabírá. Mnozí sice po čase prohlédnou, že posloužili coby užiteční idioti, ale to už je obvykle pozdě.

 

Rok 1998


První podobná vlna se republikou převalila po podpisu opoziční smlouvy. Hoši a děvčata, co spolu mluví, byli kvůli své vlastní hlouposti poněkud vyšachováni ze hry. Jen si vzpomeňte. Ještě před tím, než se domluvil s Klausem, nabízel Zeman koalici lidovcům a unionistům. Lux měl být předsedou vlády, Zeman by zůstal v čele sněmovny. Nedomyslel a skácel to Jan Ruml. A pak se spolu se svými pravdoláskovními soukmenovci jal bubnovat, jakýže to zločin Zeman s Klausem spáchali, když se domluvili na parametrech fungování menšinové vlády. Komedie vyvrcholila šaškárnou nazvanou Děkujeme, odejděte!


Výsledek? Trvale poškozené vztahy, trvalé poškození našeho společenského a politického prostředí. Proč? Protože nepolitická politika skutečnou politiku deformuje a zabíjí. Když to nejde ve volbách, zkusí se to jinak. Po nás potopa!


Rok 2000


Další mohutná vlna zaplavila republiku s českotelevizní spacákovou krizí. Postpubertální redaktůrci si prožili svoji opožděnou revoluci, staří rutinéři si ohlídali svoje televizní penězovody a zákulisní političtí šíbři chtěli situace využít ke státnímu převratu. Nepřeháním. Hlupáků, kteří to spolkli i s navijákem a chodili na Kavčí hory a Václavák křičet – prý na obranu svobody slova a nezávislosti České televize, což je samozřejmě výborný vtip (!!!) – se našlo nepočítaně.


Výsledek? Česká televize je dnes všechno jiné jen ne nezávislá instituce a o skutečné svobodě slova si už můžeme nechat leda tak zdát. Naopak z České televize je dnes orwellovský nástroj té nejpokleslejší propagandy.

Kouzlo nechtěného? Václava Havla na Hradě vystřídal Václav Klaus.

 

Rok 2013


Záminkou k další lžinenávistné/pravdoláskovní vlně se stala Klausova amnestie. Žádnou racionální diskusi o věcné stránce Klausova kroku hoši a děvčata, co spolu mluví, nepřipustili. O tom, že to opravdu není normální, aby se soudní kauzy táhly deset a někdy i dvacet let, se nemluvilo. Že z celkem 494 Klausem amnestovaných případů podle článku II. patřilo plných 322 do kategorie, kdy policie ani po více než osmi letech nebyla s to dotyčné obvinit, zůstalo veřejnosti dokonale utajeno. Pravdoláskovní sekerníci si vyzobali jen několik zvučných amnestovaných jmen a s nimi rozjeli svoji tradiční desinformační mašinerii. Těch, co to spolkli, bylo a dodnes je nepočítaně.


Proč to všechno? Obava, že se Václav Klaus po skončení prezidentského mandátu vrátí do běžné stranické politiky, byla tak velká, že bylo třeba jej a priori diskvalifikovat.

Kouzlo nechtěného? Václava Klause na Hradě vystřídal Miloš Zeman.


Rok 2016


A teď tu máme další vlnu. Záminkou je jeden nevyznamenaný strýček. Nikdo sice přesně neví, co a jak se v zákulisí doopravdy odehrálo, ale cíl je opět zcela jasný a víceméně tradiční: tentokrát jde o likvidaci prezidenta Zemana. Ostatně jeden z pravdoláskovních presstitutů z Bakalových Hospodářských novin se tím ani nijak netají. Svůj komentář bezostyšně nazval Začátek konce Miloše Zemana. Klasika! Přání otcem myšlenky.

Jak to dopadne? Jako vždycky. Tak jako vlna přijde, tak i odplyne. Škody zůstanou.A takhle my si tu už čtvrt století žijeme! Hoši a děvčata, co spolu mluví, v opakovaných vlnách vždy znovu a znovu rozehrávají svoje manipulační a propagandistické hry, přičemž žádná špinavost není tak odporná, aby se nedala použít. A zatímco v té nejpokleslejší totalitní tradici výroby kultu osobnosti tahle nezničitelná partička svoji ikonu Václava Havla čím dál víc velebí, svatořečí a kim-ir-senizuje, dokonce až tak, že je u toho neskonale směšná, společnost sklízí shnilé plody Havlovy popletené nepolitické politiky.


- - - 


43 komentářů :

 1. Pražská kavárna-vzhledem k počtu praovníků čt, čro a dalších hlásných troub nova a bakalovy tiskoviny a televize Drtinová, Veselovský jsou sice chytří,ale přece jen idioti.Debilové nejsou i když tak jednají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jedná jak debil, mluví jak debil, chová se jak debil, tak je to DEBIL.

   Smazat
  2. Tentokrát jim nalítli zase další lidi o kterých jsem myslil, že jsou soudnější.
   Akce je to perfektně zorganizovaná.
   Nic na tom nemění, že to organizují tisíckrát provaření šíbři.

   Smazat
  3. Kobližkoví voliči jsou určitě nadšeni tím, jak se za medajli pro strýčka "našeho" sudeťáckého ministra Hermana pustil do boje ANOfert pana Babiše !!

   Smazat
 2. Autor, člen ODS má zase svého svatého - Václava Klause, a proto mu odpouští i příšerný demoralizující akt amnestie. Jinak ale souhlas. Docela dobré připomenutí, co pražská limpenkavárna provedla a co tím sleduje. Opovrhování politickými procedurami a výsledky voleb, které nedopadly podle jejich přání, zneužívání médií včetně veřejnoprávních, lhaní a přetvářka, snobství a politický kýč.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. JEDINĚ JAK JE ZASTAVÍME JE, ŽE PŮJDEME NA STAROMÁK A ROZEŽENEME TU CHÁTRU

   Smazat
  2. Nejlepsi priklad jak falesne a podle zrudy denne zneuzivaji demokracii k jejich spinavym cilum...Kdyby se dostaly k moci neumime si predstavit , jaky rezim byl zavladl , odhaduji ze heydrichiada nebo neco podobneho..

   Smazat
  3. Oni za Havla u moci už byli. A víme, ja ot dopadlo - ztráta politické i hospodářské suverenity, štvanice na lidi, kteří s nimi nesouhlasili nebo je dokonce jen kritizovali, neschopní dosazení na vedoucí politická místa, bratříčkování se sudeťáky, humanitární bombardování, štvaní do války proti Iráku, nekritické lezení do americké zádele atd.atd.atd.

   Smazat
  4. Nedekujeme a odejdete ,ale do vezeni !

   Smazat
 3. Nevýznamný strýček nastartoval Hermanovu ,,Luftwaffe" k bombardování základů našeho státu. Budeme schopni ji sestřelit?

  OdpovědětSmazat
 4. Ano - do hry se nám dostal strejda - to může dopadnout i vážně. Kdysi dávno to kvůli strejčkovi v Sarajevu dopadlo hodně moc špatně na celé čtyři roky skoro pro půlku světa. A i když to tak zkraje nevypadalo, dobrý voják Švejk to hned konstatoval věcně... "von to císař pán tak nenechá. Zabili jste mi strejčka, tak tady máte přes prdel. Válka bude, víc vám neřeknu"...."Víc nám ani říkat nemusíte", vyzval ho komisař Bretschneider v civilu na chodbu, kde mu ukázal pod klopou saka služebního vorlíčka".... a tak dále.
  Jo - strejčkové, to je prevít. Bude majdan kvůli medajli? Snažej se media přesně o tohle? Škoda, že se nemůžu strejčka osobně zeptat, kdo ho angažoval do tohohle brakovýho divadla, a kolik to bude potom v součtu koštovat za honorář. Možná to povede jenom k pádu vlády, a strejček pak bude opravdu za hrdinu,který zbavil sužovaný český národ tyrana Zemana. A na Hrad bude na zádech panských slouhů vynesen úlisný, moučný červ Herman? A Shapiro potom odešle do Washingtonu SMS s textem "Povedlo se"! A medailová břečka se rozleze v podhradí a bude rejžovat?
  To už v Čechách známe, v takových poměrech už jsme trénovaný. Žádný překvápko to nebude.

  OdpovědětSmazat
 5. a kdo to vubec je ten strycek ??? zidko preoperovany na krestana Herrmanfuhrer se chce zviditelnit!!!???
  chef

  OdpovědětSmazat
 6. Asi se vtěch lágrech moc špatně nemněl. Mám spoustu kamarádů, kteří poctivě pracovali v dolech ,v hutích a ti vypadají mnohem hůře.Spousta již mezi náma není a nikdo jim ani slůvkem nnaznačil vyznamenání. Když pán Herman má ty kamarády mez tí lansmanšavtem, tak mi na mysl tone....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Do tohoto strýčka se raději netrefujte. Své si užil, rodinu mu povraždili.
   Za hovadského synovce nemůže.

   Smazat
  2. To je pravda. A proč přijechal takový stařec do ČR? Proč se do medailový komedie nechal zatáhnout? Teď bude mít medailí tři prdele. Že je český národ tak blbý, a česká politika tak neskutečný, demagogický svinstvo, schopno tak směšných šaškáren, jsem fakt netušil.
   Táhni Brady do Kanady!Nikdy bych se k ničemu tak nechutnému nepropůjčil - za žádné peníze - za žádných okolností. Milovaný synovec by musel přijet za mnou do Kanady, aby se se mnou objímal, ne abych já jel do ČR pro objímání před fotoaparáty.To všechno je šaškárna tak trapná, že Jakeš, Štrougal, Bilak, Indra -byli proti tomuhle fakt třída. Nikdo si nedovolil se do nich usírat, nebo mávat kartama či házet vejce. Zatím si něco takovýho tady nikdo nedovolil k žádnému z prezidentů. Kdo je na vině? Odporní mediální chlíváci na serveru novinky, kteří vymažou kdejakou blbost, a diskuzi blokují u článků o cigoších a teplouších, ale prezidentovi nechají sprostě, vulgárně, a perverzně nadávat? Ti iniciovali růst extrémizmu, podporují nenávist mezi lidmi, násilí, a všechno tohle svinstvo - tyto mediální kurvy by měly být zastřeleny.

   Smazat
  3. On pan Brady je už trochu zmatený a lehce není při smyslech. Vše za něj říká jeho paní. To ona je spoluspiklenkyně s moučným červem Heřmanem a s lumpenkavárnou. Brady byl navržen na vyznamenání několikrát, opakovaně a pro svou relativní bezvýznamnost odměněn nebyl. Co udělal tak výjimečného pro republiku? Přežil koncentrák. Emigroval. Nějaká Japonka našla kufřík jeho sestry. To stačí na vyznamenání? A co stovky lidí, kteří se opravdu o republiku zasloužili? Ti jsou vzduch?

   Smazat
 7. Mám návrh!

  Pod heslem " pravdy a láska zvítězí nad łží a nenávistí", pod symbolem ČR - praporem nad Pražským hradem by mèl obdržet nejvyšší české vyznamenání Edward Joseph S N O W D E N!
  Ten měl být již dávno nominován na udělení Nobelovy ceny míru z Osla, když odhalil světu tajné plány USA právě proti míru!

  Místo ceny míru jej chtějí za oceánem uvěznit!

  Navrhuji!

  Podpořte mou vizi písemně podnětem k Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR, aby E.J.Snowdona uvedli k M. ZEMANOVI jako kandidáta nejvyššiho státního vyznamenání ČR v roce 2017!

  Bývalý prezident V. HAVEL, SOUČASNÝ DALAJLÁMA TÉŻ, TO OCENÍ JAKO VĚRNOST JEJICH MYŠLENKÁM!

  OdpovědětSmazat
 8. Jj, jen o další důvod v příští přímé volbě volit Zemana a zabránit té holotě zmocnit se prezidentského postu a dorazit náš národ, náš stát, budoucnost našich dětí. Zeman znovu na Hrad!!!To je jediná možná volba všech slušných a poctivých lidí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zeman si vede dobře v zahraniční politice, ale podepisuje protilidové zákony. Kope za globalisty.

   Smazat
  2. Zeman usilovně pomáhal likvidovat "totalitu", tak si jej neidealizujte. Nikdy nebude prezidentem lidí, kteří skutečně pracují.

   Smazat
 9. Jsou ještě na skladě henleinovské pamětní medaile udělované Hitlerem sudetským Němcům za rozbití republiky v 38´ anebo bronzových spon s motivem pražského hradu za německou okupaci pro rodinu ministra Hermana jakožto přisluhovače ukro-amerických nacistů a islámských klerofašistů?
  Pokud ne, nedaly by se vyrobit čokoládové kopie ve zlatém kapitalistickém pozlátku západních hodnot vraždit ženy s dětmi a starce, ostřelovat nemocnice, porodnice, dětské školky, školy a sídliště, už i na Donbasu v Evropě, rozdávané havloidním fašistům a knížecím pohuňkům představiteli církevní zlodějiny či protektorátní vlády zasílající výzbroj a výstroj banderovským vrahům nejen českého národa a umírněným islámským uřezávačům hlav - předsedou Sobotkou a ministrem války Stropnickým?

  OdpovědětSmazat
 10. Dobrý článek, věřím, že když se většina nedala oklamat při volbě prezidenta,"trefí" se správně i při volbě do parlamentu. Kouzlo nechtěného připravil i Hermann. Tváře všech aktérů se jistě zapíší do kroniky zapomnění. Nezapomeneme, volby se blíží, možná budou i předčasně.

  OdpovědětSmazat
 11. Truc-oslava a chování Hermana mi připomíná známý výrok ze Švejka: "Zabili jste mi strejčka, tak tady máte přes držku".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:01- zní to morbidně ale Hermann "svojí" politikou zabíjí strýčka.

   Smazat
  2. Tak to nebylo - správně - "Zabili jste mi strejčka, tak tady máte přes prdel" - chcete se vsadit?

   Smazat
  3. 15:40 Nechci, máte pravdu. Nic to nemění na významu řečeného. Totiž že jde o pomstu, na kterou doplatí mnoho nevinných.

   Smazat
 12. Kálení na naši státnost, potažmo na zbytek státu, který nám ještě zůstal, není v této době nikdy dost. A využití oslav vzniku státu jak pro osočování prezidenta státu, tak pro dehonestaci celého státu, který po rozbití oslavovaného vzniku státu ještě zbyl, se může někomu a některým ještě velice hodit. Posloužit může i neúčast občanů na oficiálních oslavách a bohatá účast novodobých česko-německých vlastenců na oslavách takzvaně protestních. Nějaký ten „vůdce“ do čela vlasteneckého Německo českého stáda se již najde, ať již se bude jmenovat Herman, Schwarzenberg, Kalousek nebo Kocáb. Nad velikostí prostoru pro odsun imigrantů k nám, zatím raději neuvažujme. Nejdříve jsou na řadě tři prstíčky jezinky. ČT se chová jakoby ji vlastnil a plně ovládal hlouček pravdoláskařů na 100%, při čemž je ze zákona dotována povinně všemi vlastníky televizních přijímačů. Bez objektivních sdělovacích prostředků je to marné. Internet sám nestačí na tu záplavu svinstev. Nebýt národních buditelů mohli jsme mít tuhle kalvárii započatou pro likvidaci naší státnosti, již dávno za sebou. Zatím máme zrození no-go zón před sebou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vždyť při spacákové okupaci ČT poserplína trautenberk jasně řekl, že "televize je těch, kdo v ní pracují". A současnost jasně ukazuje, co je to za xindl a kam nás s tím Titanikem kormidluje.

   Smazat
  2. Je myslim, ze je to pri nejmensim jedovatej SKUNK...

   Smazat
 13. Čím víc do Zemena šijou,tím má další vítězství více a více v ruce.Ta kavárenská chátra - Čulík,Fendrych,Mitrofanov,Kamberský,Herman jsou pouze odpadem našeho národa!!!Nejsme blbí!!Budeme opět volit Zemana,kávárenským zlým a sprostým manipulátorům navzdory...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:09-Vámi jmenovaní nejsou z mého národa, budou asi odpad z jiného národa.

   Smazat
  2. Pane M.Povolný o A.Mitrofanovi to platí stoprocentně. Ani se nedivím, že sem takového exota z Ruska pustili. V.J.Horák

   Smazat
 14. K Danielu Hermanovi.

  Jak může taková kreatura, která se lísá k sudetským Němcům zastávat ministerskou funkci? Nejen vzhledem k dnešní milonové pokutě!
  To uvádím proto, že před 5-6 lety, když zastával funkci ředitele Ústavu pro studium tot. režimů a neodhalil Herman nacistickou histirii firma KAPSCH, která již více jak deset vydírá Český Stát?
  Co tam dělal? To skatroval podklady o KAPSCHi?
  Píšu ta proto, že rak. firma KAPSCH, která nás dle smluv ministrů dopravy z KDU z roku 2006 (Šimonovký), pak ministrů dopravy ODS- Staňjura, VV -Bárta, pak dalších až po současného ing. Ťoka podléhá nátlaku firmy, která za okupace spolupracovala s Gestapem a dodávala pro Gesttapo sledovací přenosné zařízení na vyhledávání odbojářských vysílaček. Právem se domnívám , že firma KAPSCH tak napomohla Gestapu vyhlazení Lidic i Ležáků, smrti několika stovek zcela nevinných Čechů.
  D. Herman toto vládě ČR zakryl. Buď úmyslně či vlastní neschopností. A je tak i odpovědný za dnešní pokutu 1.000.000,- Kč, kterou vyfáslo min. dopravy.
  Přitom údaje o nacistické minulosti KAPSCHe s Gestapem byly a jsou veřejně dostupné.
  To proto, že min . Obrany ČR v nultých letech tohoto století v obrazové publikaci " Antropid" jednoznačně zařízení KAPSCHe využívané Gestapem na území Protektorátu B+M s touto firmo ztotožnilo.

  A místo, aby se kál, D. Herman útočí na prezidenta ohledně vyznamenání jeho strýce. Inu není lepší přirovnání než "zloděj křičí...."
  Paradox, ale užiteční idioti v České kotlině mu na jeho výjevy skáčí jak na udičku. Vč. akademiků. A to je o to smutnější!
  Nebo snad akademiky ČR k snižování prezidenta tomu nutí Soros přes své nadace a fondy a peníze v nich? A oni musí či chtějí?
  Toť otázky.

  Já předpokládám, že se nakonec bez ohledu na fakta, budou oceňování českými řády sudetští Němci, byť nezvratné důkazy o tom, že naši sud. Němci na konci II. sv. války v Krušnohoří vidlemi ubodali v roce 1945 několik amerických letců dopadlých na padácích na území Sudet po sestřelení jejich letadel.
  Očekávám ale, že se v České ktlině nakonec rozsvítí!

  Vyzývám D. Hermana, aby se k svému pochybení v úřadu v letek 2010 -12 vyjádřil. A zaplatil dnešní pokutu ze svého.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tu funkci může zastávat, protože ostatní jsou jemu podobní.

   Smazat
  2. 15:23 Jsem přesvědčen, že aféra se strýčkem je jen obvyklý odkláněcí manévr kavárny od podstaty, kterou je Hermanova podlost.
   Jeho setkání s dalajlámou bylo hrubým porušením mezistátní dohody s Čínou. Podrazil tak nejen prezidenta, ale i celou vládu včetně Bělobrádka. Udělal z naší země nedůvěryhodného partnera. To je opravdu vážná věc. A jako obvykle, kavárně se podařilo odklonit pozornost na naprostou prkotinu, že jeden ze stovek neschválených kandidátů na vyznamenání je náhodou Hermanův strýček. A všichni na to skočí a o podrazu Hermana se nemluví, natož aby ho Sobotka vyhodil. Herman se z vlastizrádce rázem změnil na oběť Hradu. To je skutečně mistrovský kousek profesionálních lhářů.

   Smazat
 15. Herman měl požádat o udělení medajle svém strýci sudetoněmecký landsmanšaft, neměl by tolik problémů a mělo by to větší význam. Je z židovské rodiny nebo z katolické.

  OdpovědětSmazat
 16. Jourová by vyznamenala vrahy mašíny:
  http://jaromirpetrik.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=562450

  OdpovědětSmazat
 17. Hoši a hoši, co spolu ....:-D

  OdpovědětSmazat
 18. Herman for prezident! Kosova!!!

  OdpovědětSmazat
 19. k dnešní situaci jedna analýza. není jednoznačná, ale z devadesáti procent se s ní dá souhlasit

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Kdo-je-pan-Brady-Debilita-Herman-jim-leze-do-Halik-Horacek-ci-Siklova-siri-lzi-Komedianti-Jurecka-a-Gazdik-Dalajlama-nikoho-nezajima-Imigracni-mor-Kulomet-Zdenka-Ondracka-459916

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/kauza-brady-co-kdyz-jde-o-uplne-neco-jineho-nez-o-vyznamenani/

   Smazat
 20. Říkáme sice pražská kavárna, ale podle všeho to vypadá, že její majitel bydlí někde hodně daleko odsud.

  OdpovědětSmazat
 21. Není škoda se zabývat hajzly z čt ?Ale foto je dobré smějí se jak debilové.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.