Reklama

sobota 29. října 2016

Nové ústavy marx-leninismu na českých univerzitách

nemo
29.10.2016  Nautilus II

Bývalé ústavy marxismu – leninismu, tedy centra „vědeckého“ přístupu k momentálně platné státní ideologii, byly plně a důstojně nahrazeny. Jejich místo zaujaly humanitní fakulty našich univerzit. Jejich náplň, šířit státní ideologii a indoktrinovat studenty a veřejnost zvrácenou propagandou pod počestnou hlavičkou vysokoškolského vzdělávání, to se nezměnilo.


Prosím seznamte se s některými „obory“ a předměty zkoumání moderního českého vysokého školství. Zapomeňte prosím na chvíli, že takto vzdělané úspěšné absolventy budete do smrti živit. Zapomeňte na to, že budou do smrti pracovat nejen proti Vám, ale i proti celé naší civilizaci. Zapomeňte na chvíli, kolik peněz daňových poplatníků se spláchne do záchoda a z kolika mladých lidí to udělá pokřivené ignoranty. Místo toho si popřejte tu kratochvíli a zasmějte se při čtení oduševnělých, vážně míněných textů našich humanitních ideologů:

Kritická analýza diskurzu a gender
Genderová struktura české společnosti
Metody prosazování genderové rovnosti
Postkoloniální studia z hlediska genderové analýzy
Genderová studia
Gender ve filozofické antropologii
Feministická kritika současné vědy,feministická epistemologie
Humanitní enviromentalistika

11 komentářů :

 1. uplne zbytecny ustavy lidi maj svuj rozum a todle jim nepomuze

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. můj strýc,polesný v Čeladné Podolánkách na Valašsku,pomáhal partyzánúm.Němci nasadili obrovskou sílu,aby zlomili protinacistický odpor.Část partyzánů pochytali,včetně mého strýce,odvlekli je do sálu restaurace Zavadilka na Bečvách,tam jim dolámali končetiny,aby se nezmohli na útěk.Po týdnu,takto trýznění,byli odvezeni do vsi Kunovice Loučka a tam na lípě veřejně oběšeni,včetně mého strýce.Jeho jméno je na pomníku,který tam stojí.Dědeček mé ženy prošel dvěma koncentráky,přežil.
   Proč to píši? Je mi odporné,co se semlelo oklolo neudělení metálu panu Bradymu.
   Nikdy bych se neodvážil pro mého strýce a dědu žádat metál,těch,kteří by si to zasloužili,jsou tisíce.
   To co provedl pan Herrmann s napadením prezidenta,hodnotím jako rozvrat státu.
   Nejde o ČÍNU,Bradyho,jde o majdan těch,co neuspěli při volbě prezidenta a nikdy se s prohrou nesmíří.Proto vodí Bradyho,jak cirkusáci medvěda a on na každé štaci,coby užitečný idiot,dostane metálový pamlsek.
   Braňme instituci prezidenta ČR.Pražská kavárna ohlupuje pražáky.Horáček mi na Staromáku připadal,jak žoviální,přihlouplý šašek.

   Smazat
 2. Nejde jen o ústavy, zřizují se fakulty. Univerzita Karlova má Fakultu sociálních věd. Jejich reprezentant doc. Šír v televizi ve věci Ruska a Ukrajiny dokáže sdělit kravinu, kterou při nepřekonáte. UK nemá štěstí ani na rektory. Porvním popřevratovým politickým rektorem byl Palouš. Svoji předurčenost v televizi vysvětloval tím, že než se atal disidentem, tak sepsal spisek o nějaké kyselině. Rektor Wilhelm by vždy mezi prvními, kteří podepsali protikomunistickou petici. Současný rektor Zíma byl za totality ve straně a předsedou SSM. Podle jeho projevu na promoci dcery se mi zdal jako rozumný. Vloni chudákovi udělali fašističtí studenti na Albertově ostudu. Mám obavy, že se nám pokazí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stručně řečeno, jde o paobory typu Parazitní budižkničemismus a Žvanistika a plkózní kydologie.

   Smazat
 3. ...a začíná to už v mateřských školkách, takže o svou neradostnou budoucnost ve jménu války mají mladí postaráno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Od roku 1989 jsou mladé generaci systematicky vymývány mozky. Naše školství to má účelově zakotveno v osnovách na pokyn našich "demokratických" spojenců. Vysvětluji při každé příležitosti svým potomkům, že je to jinak, než jim říkají ve škole. Otevírám jim oči a vysvětluji kdo je kdo.

   Smazat
 4. Na místa rektorů se už nevolí.Ti jsou jmenováni a
  pod rouškou demokracie potvrzeni volbou.Zářným pří-
  kladem je roktor MU v Brně,ten se doopravdy povedl.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rektory volí akademický senát školy, který je složen ze členů akademických senátů fakult s největším počtem hlasů z voleb akademickou obcí. Zvoleného rektora jmenuje prezident. Akademický senát fakult volí děkana. Akademické senáty mají část zaměstnanců a část studentů. Tento proces nahrává sebedestrukcí univerzit. Volí se ten, od koho se očekává, že nebude chtít po zaměstnancích, aby se snažili ve vědě a vůbec, aby nebyli rušeni z pohodlného zaměstnání.

   Smazat
 5. Koukla jsem, přečetla feministickou kritiku současné vědy (pěkný blábol), na ostatní kouknu příležitostně.
  ALE! Na doktorský obor Humanitní enviromentalistika se přijímají samozřejmě magistři v oboru, dále absolventi filosofie, teologie a podobně, kdežto absolventi biologie, ekologie a škol zemědělských jen v odůvodněných případech. To mě zaujalo - zřejmě nemají většinově ten správný filosofický přístup a mohli by do vznešeného oboru chtít prakticky kafrat.

  OdpovědětSmazat
 6. Dětem jsou vymývány mozky už od školky. Říkala mi jedna známá, že kdyby její syn ve škole ( 6.třída) prozradil, že rodiče fandí prezidentu Zemanovi, tak by ho tam ukousali. A jmenované lžifakulty, které si mastí kapsu výchovou oborů, na jejichž zvládnutí by stačila jedna přednáška, těm bych odebrala státní dotace. Stát musí podporovat ty fakulty, které vychovávají skutečné odborníky,potřebné v praxi. Jsou to plody soukromého školství, v němž peníze studentů i státu povinně živí plejádu nedostatečně erudovaných učitelů. Co dělají všechny odborné ústavy zabývající se schvalováním obsahů studijních oborů, jsem poznala ze své praxe: nic, nic,nic. A jsou jich plné baráky. Tohle si musí umět stát ohlídat, ale to by tam nesmělo být hlavním pravidlem "já na bráchu, brácha na mě". Úroveň absolventů je hrozivá. Kdo chce, i sebevětší blbeček, vystuduje tyto bizarní obory. Také firmy by měly platit opravdu dobře technické kádry, aby se alespoň ti opravdu nadaní studenti dobře uplatnili a nemarnili svůj talent flámováním s občasnou návštěvou školy. Celá generace je takto ztrácena, děti jsou rozmazlovány a volí cestu nejmenšího odporu. Dobře to v jedné ze svých přednášek rozebral Jan Keller. Víc nemusíme vědět. Zdravím Pavla

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K.G. na to měl geniální metodu: 70% do výroby. Doporučuji aplikovat.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.