Reklama

.

.

čtvrtek 13. října 2016

Novinařina ve třetím tisíciletíVáclav Umlauf
13.10. 2016 E-republika
Minulý týden vyhlásilo nezávislé ruské výzkumné středisko, že definitivně uzavřelo projekt zkoumání stop inteligentního života ve Washingtonu. To středisko jsme samozřejmě založili my, a ty prostředky jsme tam také vložili my. Šlo to přes Sorosovu nadaci, abychom udrželi na živu bojového ducha zdejších prozápadních demokratů.
Vážení soudruzi,
zahajuji nové kolo briefingu o reálné situaci ve světě. Minulé kolo bylo podle vašich jmenovitých dotazníkových hodnocení velmi úspěšné, takže budeme pokračovat. Je to doufám zbytečné, ale připomenu, že v tisku se nic z toho nesmí objevit, tam jsme všichni placeni za něco jiného. Všem je ale jasné, že otočit obraz světa z nohy na hlavu vyžaduje elementární znalost toho, kde se obě nohy nacházejí. Proto jsme tady, abychom se vzájemně informovali o skutečném obrazu světa, který máte v upravené podobě předat pracujícím masám dole. Situace je skutečně složitá. Transatlantická demokracie v našem mediálním balení samozřejmě vítězí téměř na všech frontách. Ale občas je třeba použít i složitých prostředků, o kterých si promluvíme. A pokud se nějací terorističtí neřádi v našich zemích proti tomu postaví, tak už budete vědět, o co doopravdy jde.

Začněme z Ruska, kde sedí ten děsivý Putin, který zase a drtivě vyhrál volby a zbavuje se poslední prozápadní garnitury zlodějů z dob Jelcina, kteří mají peníze v námi kontrolovaných daňových rájích. Tam je taktika dost složitá. Minulý týden vyhlásilo jedno nezávislé ruské výzkumné středisko, že definitivně uzavřelo projekt zkoumání stop inteligentního života ve Washingtonu. Další prostředky by prý už byly čisté plýtvání, a celý projekt se na neurčito zastavuje. To středisko jsme samozřejmě založili my, a ty prostředky jsme tam také vložili my. Šlo to přes Sorosovu nadaci, abychom udrželi na živu bojového ducha zdejších prozápadních demokratů. Kalkulace byla jasná. Pokud by se ty stopy inteligentního života ve Washingtonu opravdu našly, v Rusku by vypukly masové nepokoje. V nastalé situaci bychom začali organizovat další Majdan, tentokrát v Moskvě.

A ten Majdan tam opravdu potřebujeme, protože se masivně komplikuje náš boj s terorismem v Sýrii, a navíc začínáme další válku v Jemenu. Tento týden jsme už začali ostřelovat americkými křižníky vojenská stanoviště zdejší vlády u průlivu Bab al Mandab. Nyní čekáme, co přijde po vybombardování vládního pohřbu v Sáně z minulého týdne z akce „Zběsilá bouře“. Dvojí úder saúdského letectva pod naší navigací, jednak na pohřební hosty a pak na přišlé záchranáře, byl velmi úspěšný. Zahynulo kolem 200 důležitých smutečních hostů, ženy a děti jsme ani nepočítali. Takže jsme ten pohřeb generála a jemenského ministra Džalála Rošana trochu připepřili. A doufáme společně s Izraelem na další eskalaci této důležité války. Tam je třeba jet mediální pianisssimo, to je jasné. Lidi zatím nemají mít žádné pořádné informace, ani ty věcné. Útok spojenců slouží jako kauza další války v boji s terorismem, kterou si pak upravíme podle našich budoucích potřeb.

Pro ty méně chápavé, popřípadě naprosto líné mediální duše v plénu to znamená následující. Ano, to platí pro vás, Nováku, a pro ty další, jak hrajete na mobilu piškvorky. Teď mi to hlásila NSA. Tak toho nechte, a poslouchejte. Ohledně Jemenu zatím máte držet zobák a čekat na instrukce z velkých západních novin. Zatím plakejte nad dětmi v Aleppu, jak máte nařízeno. A běda, jestli ten překlad západních korporátek zmršíte. Jako ten minulý paskvil od Google, kde místo bombardovaných dětí plakali v Čechách bombardovaní teroristé z naší Al-Núsry. Je to vaše poslední pracovní šance, pak už vás čeká jen ta německá montovna.

Dalším válčištěm bude Evropa. Ale tam to jde zatím dost pomalu. Zjistili jsme, že lidé nejvíc klikají kvůli informacím ne na naše weby, ale na ruský Sputnik a na RT. Na našich webech hledí jen na to lehké porno ve fleši, pak klikají na reklamy a na drby. To nestačí, soudruzi. Zvykli jste si nepracovat, flákat se a brát korporátní peníze za nic. Tak to dál nepůjde, nejste v klubu jednoho procenta vyvolených. To vám mám vzkázat od vašich zaměstnavatelů. Rusové na rozdíl od vás dělají propagandu téměř zadarmo, a navíc s minimálním personálem placeným v rublech. Takže nám nezbylo nic jiného, než infiltrovat tyto dva ruské weby a platit ty nejlepší ruské a zahraniční novináře. Navíc jsme zřídili nový web Russia Insider, který informuje o ruské pozici a tom, co děje na Západě. V prvním kole se tam píše pravda, nic než pravda. Je to smutné, ale to je první kolo. Tak se zbytečně neplašte a nechte tyto weby na pokoji. Zase po lopatě, pro ty méně chápavé duše v plénu. Dělejte, že ty weby neexistují, beztak neumíte ani rusky, ani anglicky, za vás překládá jedině Google. Jistě, je to proruská propaganda, ale my ji postupně začínáme kontrolovat tím, že jim platíme nejlepší ruské a západní komentátory. Zatím říkají, jak věci doopravdy jsou, protože na tyto weby musíme nalákat vlivové skupiny známých českých opinion-makers, jak to znáte z propagandistických školení. Na nás už nikdo rozumný nechodí, a mnozí se těm našim kecům začínají veřejně smát, což je dost tristní situace.

Navíc není možné, aby námi placení trolové chodili na pivo s aktivisty a redaktory nezávislých webů, kde ti trolové profesionálně pracují na výstavbě demokracie. Tak takto ne, soudruzi! Na takovou švejkárnu nejsou ani nadační, natož vládní peníze. Američané nemají tento zvrácený smysl pro humor, a celou situaci jsme jim nebyli schopni adekvátně vysvětlit. Raději vám nebudu říkat, co doopravdy zaznělo na interním mítinku mimořádně svolaném na obranu demokracie. Pro ty méně chápavé v plénu, jen toto. Pokud se to prý bude opakovat, tak budete trolovat vy, a to v pracovním čase, který beztak využíváte hodně mizerně, viděno ruskýma mediálníma očima. A nezapomeňte, že vaše monitory v práci jsou sledované on-line. Proč jste najednou tak bledý, Nováku? Vy jste fakt pitomec, tak už se konečně vzpamatuje a makejte.

Tolik ke druhému kolu zásadních informací o stavu světa. Uznávám, že to bylo dosti neradostné sezení, ale zamyslete se sami nad sebou a dejte se dohromady. Čekají nás velké úkoly na východní frontě.

24 komentářů :

 1. "Naše situace je velice dobrá," řekl nadporučík Lukáš, "dnes již nikdo nepochybuje, že válka skončí vítězstvím zbraní centrálních mocností. Francie, Anglie i Rusko jsou příliš slabé proti rakousko-turecko-německé žule. Pravda, že jsme utrpěli nepatrné neúspěchy na některých frontách. Jakmile však prolomíme ruskou frontu mezi karpatským hřbetem a středním Dunajcem, není nijaké pochybnosti, že bude to znamenat konec války. Stejně Francouzům hrozí v nejkratší době ztráta celé východní Francie a vtržení německého vojska do Paříže. To je naprosto jisté. Kromě toho naše manévry na Srbsku pokračují velice úspěšně a odchod našich vojsk, který jest fakticky jen přesunutím, vykládají si mnozí zcela jinak, než jak toho vyžaduje naprostá chladnokrevnost ve válce. Co nejdříve uvidíme, že naše vypočtené manévry na jižním bojišti ponesou ovoce. Račte se podívat..."
  Nadporučík Lukáš vzal obchodníka s chmelem jemně za rameno a odvedl k mapě bojiště, visící na stěně, a ukazuje mu jednotlivé body, vykládal: "Východní Beskydy jsou naším znamenitým opěrným bodem. V karpatských úsecích, jak vidíte, máme velkou oporu. Mocný úder na tuto linii, a nezastavíme se až v Moskvě. Válka skončí dřív, než se nadějeme."
  "A co Turecko?" otázal se obchodník s chmelem, uvažuje přitom, jak začít, aby se dostal k jádru věci, pro kterou přijel.
  "Turci se drží dobře," odpověděl nadporučík, uváděje ho opět ke stolu, "předseda turecké sněmovny Hali bej a Ali bej přijeli do Vídně. Vrchním velitelem turecké armády dardanelské jmenován maršálek Liman šlechtic Sanders. Goltz paša přijel z Cařihradu do Berlína a naším císařem byli vyznamenáni Enver paša, viceadmirál Usedom paša a generál Dževad paša. Poměrně hodně vyznamenání za tak krátkou dobu."
  Seděli všichni chvíli mlčky proti sobě, až uznal nadporučík za vhodné přerušit trapnou situaci slovy: "Kdy jste přijel, pane Wendler?"

  OdpovědětVymazat
 2. Ubohý soudruh Umlauf už se dočista zbláznil a ještě si zřejmě myslí že ten jeho blábol je vtipný nebo co.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Copak, pro vás to je realita?

   Vymazat
  2. Soudruh byl tvůj fotr, degeneráte, a dědek byl pro změnu gestapácký konfident. Proto i ty jsi jen kolaborantský zmrd, americký rektonaut a anální speleolog, který z americké prdele už hlavu skoro ani nevytáhne. Protože máš navíc vývod tlustého střeva do evidentně prázdné dutině lebeční, bliješ ty americký sračky.

   Vymazat
  3. "...soudruh Umlauf si zřejmě myslí že ten jeho blábol je vtipný nebo co." --- Není! Dyk není ani jeho. Ale to´s určitě poznal, to mi neříkej, že néé! sck

   Vymazat
 3. Panove ! prave jsem se vratil z venku kde jsem zazil neco ABSOLUTLY
  N E V I D A N E H O !!!!
  Na nebi visi sest sviticich stribrnych disku. Z kazdeho disku vystrkuji se
  podivna chapadla
  nepodobna NICEMU pozenskemu !!!

  Ja jdu zase ven, zkusim je zkontaktovat.
  Brzy podam dalsi zpravy ! (zde je asi 10h AM)
  nick HOLONULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to HOLONULU:

   jó, Florida, to musí bejt ráj !

   "Taky jsem se tam sešel s několika profesory. Jeden z nich pořád chodil za mnou a vykládal, že kolíbka Cikánů byla v Krkonoších, a ten druhý mně vysvětloval, že uvnitř zeměkoule je ještě jedna mnohem větší než ta vrchní. ...
   Vůbec žilo se tam jako v ráji. Můžete tam hulákat, řvát, zpívat, plakat, mečet, ječet, skákat, modlit se, metat kotrmelce, chodit po čtyřech, poskakovat po jedné noze, běhat dokola, tancovat, hopkat, sedět cele] den na bobku a lezt po stěnách.
   Nikdo k vám nepřijde a neřekne: ,Tohle nesmíte dělat, tohle se, pane, nesluší, to byste se mohl stydět, to jste vzdělanej člověk?`"

   Vymazat
 4. To je Jendo pravda.
  Kazdy spravny jeneral- duchodce (tedy i ja, protoze jsem mel krasnou uniform)
  trpi progresivni paralysou.

  A prestan sejkovat, neb nad Floridou prituhuje,
  z jednoho disku mi zda se nekdo HROZI !!!
  Ozvu se pozdeji.
  nick holonulu

  OdpovědětVymazat
 5. JA JSME NENAPSAL prispevek 16:28 !
  Co ty jsi za veprovo picu, ty hnuse ?
  Vzdyt ty krades identitu ! Clanek jsem jeste ani necetl.
  Ja jsem nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 6. JA JSEM NENAPSAL prispevek 16:08 !
  honolulu - jsem ja !
  Jsem hezci a chytrejsi nez Ty.
  Lichoti mi, ze se snaziz prihrat v aure moji osobnosti, ale nepomuze ti to. Vzdy budes jen OPICE.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 7. Kopecky Ty jsi IDIOT ! Ja jsem nebyl na tomto clanku !
  Ty mas inteligenci dreveneho kolotocoveho OSLA !
  orginalni nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 8. Propadate zoufalstvi vy blbecci, ze potrebujete krast
  nicky ?
  Vy nemuzete mit svuj vlastni ? Vy se bojite, ze by se poznalo, ze vase maminka vas mela s v vasim dedeckem, ze ano, vy degenerati ?
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kopecky ! nedelej si z toho nic.. a bud chytrej a porid si PRAVNIKA !!!
   Takove urazky ( jako ze jsi OSEL ) ?
   si nesmime nechat zlibit !

   Tady zatim vsechno pri starem. Blizi se poledne..
   Letajicich discu uz je 12 !
   holonulu

   Vymazat
  2. (Anonymní 13.října 2016 17:14)
   (Anonymní 13.října 2016 18:06)

   Uznali mne za slabomyslnýho. Teď jsem
   zpronevěřil parní mlátičku, a nemůžou mně nic udělat. Říkal mně včera můj advokát, že
   když už jednou jsem byl prohlášen za slabomyslnýho, tak že už z toho musím mít prospěch na celej život.

   Vymazat
 9. JA JSEM NENAPSAL prispevek 18:06 !
  Nemas strach, ze budes potrebovat pravnika jednou Ty ?

  Ty nemuzes vystupovat pod jmenem nekoho jineho !
  Na to je zakon i v Cesku !

  Ja nejsem zodpovedny za Tvoje vety, stejne jako nejsi zodpovedny Ty za moje.
  Kdyby jsi nebyl retard, tak by Ti to bylo znamo.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 10. nick holonulu ( original )
  pane Kopecky, mne zase slibili TELEPATICKY !
  z jednoho discu, ze dostanu analni sondu !!!

  To je jina kawa nez ten jejich clystyr, Kopecky !
  Jdu vstrict novym nevsednim zazitkum.
  Vas neohrozeny !
  nick holonulu

  OdpovědětVymazat
 11. Anonymní 13.října 2016 18:55
  Anonymní 13.října 2016 18:56
  Jste oba podvodnici !!!
  Hodili byste se na novinare !!!
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 12. Hras si ze slovickami blbecku a myslis si ze jsi VTIPNY.
  NENAPSAL JSEM 18:56 a 19:03
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 13. NENAPSAL JSEM 17:22 18:06 18:55 18:56 19:03 a 19:23 blbecku
  yours forever
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, nebudete-li reagovat na "našeho" Trolla, zaměstnance "Vaší ambasády v Praze a budete psát ve svém stylu, budete vždy rozpoznatelný. Komu ne, jsou Vaše slova pro něj zbytečná pro nízký IQ nebo pro "pozici na druhém břehu". "Záhadou je mi pan Kopecký s rétorikou Haškova Švejka a odkazy na "sluníčkářské levičáky. Možná je jeho "reinkarnant a neumí se v současném světě orientovat jako Hašek v Rusku.

   Vymazat
 14. Panove ! tak JSEM opet ZDE !
  Byl to proste RELAX !!!
  Doporucuji forever analni sondu do kazde s dour !
  nick holonulu ( original )

  OdpovědětVymazat
 15. 19:59 nenapsal nick honolulu, ale HOLONULU.

  OdpovědětVymazat
 16. V tom discu cislo 13 sedela Clintonova a mocila primo na muj zamek na pobrezi more na Floride .V disku c19 sedi Trump a moci na disk c 13 kd esedi Clintonova se svym Billem Vykorenym zvanym Kurba Bill.Zide leti za nimi v c8 a nabizi oralni sex pro oba verejne a jmenuje se Monika Lewinska .V c 2 leti byvaly zastupce NY Weiner a obnazuje se pred okenkem a smeruje vse k materske skolce dole vedle meho zamku c2 na Floride hned vedle Trumpova golfoveho sidla kde membership je pro vstup $ 130 000 rocne vecere 2000$ a prostitutky 2 najednou 45 000 $ za 2 hodiny
  Zdravim Honolulu opravdicky vy perverti

  OdpovědětVymazat
 17. Keci plodné na vysoké úrovni,což znamená že národ švejků, už nerozumí ani vlastní švejkovině a nebo ten švejk úplně zdebilněl.Je vidět že lid je opravdu nějak zdeformován ,protože neví co to je,co se to děje u matěje,no a pokud nevím nastoupí slova prase,debile,hovado komunistický atd.Jsme to ale pašáci.

  OdpovědětVymazat